» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
71 / 71
»
»»

bluefish ::

bluefish je izjavil:

Nanašanje na izbrisan in torej neobstoječ prispevek drugega uporabnika.

Kanban ::

Aha vidim sedaj, da je bil pobrisan en konkreten thread. Bo treba pobrisati še kakšen post, ki se nanašajo na mojo cifro in sedaj izgledajo malo neumno brez konteksta.

kamiKaZaA ::

kuglvinkl je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Kako mi kaj kaže stanje za ponovno sodelovanje v temi "Ameriške volitve 2024"? :)


Ob Sv. Nikoli.

Bi se me lepo prosim usmilil, zakopal bojno sekiro, pozabil na tisti moj neprimeren komentar in mi ponovno dovolil komentirati v temi "Ameriške volitve 2024"? :)

Mr.B ::

Zakaj ne smem odgovarjati v temi : Lockheed Martin F-35 Lightning II (bojna letala 5 generacije)
Pa zgolj bi rad dobil odgovor na dve uradni objavljeni novici, pa se prumerja pozornost na Rusofilijo ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

papasmrk ::

A moderatorji v nekaterih oddelkih so isti kot na portalu od rtvslo.si? Se pravi moram hvalit podvige Hamasa in palestincev in čimvečkrat pljuvat po židih in njihovi državi aka rakava tvorba na bližnjem vzhodu. Bravo. Čestitke!
Za komentiranje se moraš prijaviti

kuglvinkl ::

Ti bi pa moral na rehab.
Your focus determines your reallity

PARTyZAN ::

Prosim, če se odstrani žaljiv prispevek uporabnika Tidule.

kamiKaZaA ::

Vržen iz teme: Trump gre v čuzo?
https://slo-tech.com/forum/t819308/399

Kakšen je razlog? Napisal sem:

Če bi se Biden znašel v identični situaciji sem skoraj prepričan, da ne bi bilo takšne tožbe kaj šele takšne odškodnine. Sicer pa ima Biden na ducate spolnih napadov na mladoletnice pa se nihče ne obregne ob to...

In sedaj se na vse možne načine spravljajo na Trumpa, ker Trump bo te volitve izgubil le, če ne bo kandidiral. Drugače je že zmagovalec in demokrati se zavedajo, da ne bodo mogli 2x zapored prodati Sleepy Joe-a kot predsednika ZDA.


Tu se res ne sme napisati svojega mnenja in sledi takoj kazen, če se ne sklada z moderatorjem? Res bi prosil za odgovor zakaj se je brisal zgornji komentar in se mi onemogočilo komentiranje. Hvala.

kuglvinkl ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vržen iz teme: Trump gre v čuzo?
https://slo-tech.com/forum/t819308/399

Kakšen je razlog? Napisal sem:

Če bi se Biden znašel v identični situaciji sem skoraj prepričan, da ne bi bilo takšne tožbe kaj šele takšne odškodnine. Sicer pa ima Biden na ducate spolnih napadov na mladoletnice pa se nihče ne obregne ob to...

In sedaj se na vse možne načine spravljajo na Trumpa, ker Trump bo te volitve izgubil le, če ne bo kandidiral. Drugače je že zmagovalec in demokrati se zavedajo, da ne bodo mogli 2x zapored prodati Sleepy Joe-a kot predsednika ZDA.


Tu se res ne sme napisati svojega mnenja in sledi takoj kazen, če se ne sklada z moderatorjem? Res bi prosil za odgovor zakaj se je brisal zgornji komentar in se mi onemogočilo komentiranje. Hvala.


fake newz ne boš širil. Mislim, širiš ga lahko v "pivnici".
Your focus determines your reallity

Poldi112 ::

Ponovno bi opozoril vrle moderatorje, da še kar čakam na obrazložitev, zakaj sem cenzuriran v:

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
in
Izrael : Palestina že n-tič

Hvala.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

kamiKaZaA ::

kuglvinkl je izjavil:

fake newz ne boš širil. Mislim, širiš ga lahko v "pivnici".

Prosim napiši kaj v komentarju je fake news? Torej Biden je svetnik? Nikoli ni otipaval mladoletnic? Ni ga sram niti pred kamerami to delati. In kdo ga je preganjal? Je bila podana kakšna tožba? In potem ti napišeš, da širim fake news. Kaj od tega zapisa je fake news? Hvala za odgovor. In cenim že to, da si že zdaj odgovoril in da se lahko dalje debatira o tej pritožbi.

kuglvinkl ::

kamiKaZaA je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

fake newz ne boš širil. Mislim, širiš ga lahko v "pivnici".

Prosim napiši kaj v komentarju je fake news? Torej Biden je svetnik? Nikoli ni otipaval mladoletnic? Ni ga sram niti pred kamerami to delati. In kdo ga je preganjal? Je bila podana kakšna tožba? In potem ti napišeš, da širim fake news. Kaj od tega zapisa je fake news? Hvala za odgovor. In cenim že to, da si že zdaj odgovoril in da se lahko dalje debatira o tej pritožbi.


Svetujem ti deradikalizacijo. Čim prej, tem bolje. Ko se vrneš, bova nadaljevala z debato, če boš ocenil, da je še smiselna.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Evo, da bo objektivno (če boš rekel, da je prav ta AI totalno biased, potem se še čim prej vrži v program deradikalizacije),

Prompt: people are telling me that I'm radicalised. This might be the case and if so, what shoudl I do?

In odgovor:

Če se počutite, da preveč nagibate k skrajnim stališčem ali da vas ljudje opozarjajo, da ste morebiti radikalizirani, je dobro, da razmislite o svojih prepričanjih in dejanjih. Tu je nekaj korakov, ki vam lahko pomagajo:

Bodite iskreni do sebe:
Priznajte možnost radikalizacije in bodite odprti za objektivno preučevanje svojih prepričanj.

Razširite viri informacij:
Trudite se pridobiti novice in informacije iz različnih virov. Izpostavljenost raznolikim perspektivam vam lahko pomaga uravnotežiti razumevanje različnih tem.

Sodelujte v dialogu:
Sodelujte v odprtih in spoštljivih pogovorih s ljudmi, ki imajo drugačna stališča. To vam lahko omogoči vpogled v alternativne perspektive in pomaga bolje razumeti nianse različnih ideologij.

Izobražujte se:
Posvetite čas izobraževanju o zgodovinskem kontekstu, družbenih vprašanjih in političnih ideologijah. S tem boste lahko bolje razumeli različna stališča.

Poiščite strokovno pomoč:
Če se vam zdi težko samostojno raziskovati te zadeve, razmislite o pomoči strokovnjaka za duševno zdravje ali svetovalca, ki vam lahko pomaga raziskati svoje misli in občutke.

Vključite se v raznolike skupnosti:
Sodelujte z raznolikimi in vključujočimi skupnostmi. To lahko razširi vaš socialni krog in vas izpostavi širšemu spektru perspektiv.

Naredite premor od družbenih omrežij:
Družbena omrežja včasih prispevajo k ustvarjanju ojačevalnih komor. Vzamite si odmor ali bodite pozorni na svoje spletne interakcije, da prekinete tovrstne vzorce.

Razmislite o svojih vrednotah:
Premislite, katere vrednote so vam resnično pomembne. Preverite, ali se vaša trenutna prepričanja ujemajo s temi vrednotami ali če so bila morda vplivana s strani zunanjih dejavnikov.

Izzovite predpostavke:
Redno vprašajte in izzivajte svoje predpostavke. Vprašajte se, zakaj verjamete določene stvari, in preverite, ali temeljijo na dokazih in kritičnem razmišljanju.

Ostanite odprti za nova stališča:
Bodite odprti za spreminjanje svojih stališč, ko pridobivate več informacij in izkušenj. Rast pogosto izhaja iz prilagodljivosti in odprtosti za nove ideje.

Pomembno je vedeti, da ni znak šibkosti ponovno preučiti svoja prepričanja ali poiskati pomoč. Samorefleksija in pripravljenost na učenje sta ključna za osebno rast. Če ste zaskrbljeni zaradi radikalizacije, so proaktivni koraki za širjenje perspektive lahko pozitiven in konstruktiven pristop.
Your focus determines your reallity

kamiKaZaA ::

kuglvinkl je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

fake newz ne boš širil. Mislim, širiš ga lahko v "pivnici".

Prosim napiši kaj v komentarju je fake news? Torej Biden je svetnik? Nikoli ni otipaval mladoletnic? Ni ga sram niti pred kamerami to delati. In kdo ga je preganjal? Je bila podana kakšna tožba? In potem ti napišeš, da širim fake news. Kaj od tega zapisa je fake news? Hvala za odgovor. In cenim že to, da si že zdaj odgovoril in da se lahko dalje debatira o tej pritožbi.


Svetujem ti deradikalizacijo. Čim prej, tem bolje. Ko se vrneš, bova nadaljevala z debato, če boš ocenil, da je še smiselna.

Ni pošteno od tebe, da samo napišeš fake news brez da bi argumentiral kaj v tem mojem zapisu je fake news? In potem na podlagi te odločitve ne samo, da mi izbrišeš komentar mi še potem onemogočiš pisanje. Ni pošteno. :8)

In ni prav to kar delaš...

Zgodovina sprememb…

AgJ1 ::

BF, lej, ne vem zakaj podpiraš trola, ki nima pojma kaj piše in meni brišeš odgovor, kjer sem mu zgolj predočol to dejstvo:

https://slo-tech.com/forum/t265374/p814...

Leko ::

Zakaj izbris in izključitev iz teme mojih normalnih komentarjev zaradi določenih bebčkov ala Tidule

MrStein je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t825972/p813...

Saj že ima naziv, ampak vseeno. Kaj je smisel account-a ki ves čas samo piše, kako so drugi neumni?

Spisek: https://slo-tech.com/forum/c127370


in Machete, ki namenoma zavajata in lažeta po forumu(dokazano že večkrat, po želji lahko namečem še nešteto dokazov) medtem ko takim in drugačnim dopuščate, da serjejo po forumu in uničujejo še tisto, kar je dobrega preostalo. Njihovi zavajajoči in lažnivi komentarji pa ostajajo!
Kaj se še nisi naučil izločit plevela od dreka in izbrisat res samo tisto, kar ne spada v temo ampak znaš izbrisat samo celo stran. Daj pojdi že enkrat v moderatorsko šolo in opravi vsaj tiste začetne tečaje in izpite, če zmoreš-te.
Kaj si res ne dojamete bluefish&Co, kdo vam dela štalo in vas j v glavo!
Saj ni problem lahko ti uletim še z nešteto drugimi imeni in ti delam štalo v nedogled ali boš naredil red tam kje je treba!
Daj imej vsaj toliko jajc in enkrat razčisti in odgovori, če si upaš!

AgJ1 ::

Ma dej bf, kaj je tukaj narobe?
https://slo-tech.com/forum/t767997/p814...

tony1 ::

Opominjam, da bluefishovo brisanje postov o Drekovodu C0 v temi o TPMSjevih novih tovarnah procesorjev ni:
-tako zelo nerelevantno kot si povprečen bralec lahko predstavlja, češ saj je samo silicij, kaj neki ima to z onesnaževanjem (Intel je bil zaradi onesnaževanja okolja v domači državi že na sodišču ničkolikokrat)
-tako zelo nepomembno, ker je varstvo pitne vode ustavna kategorija
-tako zelo samoumevno, saj sva s forumašem debatirala o tezi, da nas bo EU z gotovostjo zaščitila pred takšnimi tveganji, kot je izguba enega od treh vodnih virov za največje mesto v državi.

Moderator lahko meni, da je vse okrog Drekovoda C0 čisto kot solza, vendar ga gre opomniti da ni ne gradbenik in ne infektolog, da bi znal s svojo pametjo presoditi, kaj na to temo je vredno razprave in replike in kaj ne.

Vesel bi bil, če bi moderator kljub temu, da očitno ne mara ne enega ne drugega "replikanta" iz teme, zmogel toliko samokontrole in poste na primer premaknil v novo temo. Hvala!

solatko ::

V kakšnem času se briše PNG?
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

solatko - opraviči se (iskreno), obljubi da več ne boš tega počel, kar si počel, da si si prislužil naziv in prosi moderatorje po izbrisu naziva. Mogoče ti ugodijo. mtosevu so ugodili. In tudi meni je kuglvinkl ugodil, da lahko spet pošiljam ZS in se mu na tem mestu še enkrat zahvaljujem in ga zato cenim kot moderatorja, ker še mi je dal eno priložnost. Še enkrat hvala.

solatko ::

Opravičil bi se že, če bi vedel komu in zakaj, saj sem PNG dobil v covid debatah na neprimerno odgovarjanje tistim, ki so me zmerjali dlje časa pa ni bilo reakcije. Nikoli v življenju nisem začel prepira, nisem pa bil nikoli tiho, ko se je kdo spravil name.
Torej opravičujem se za vse debilizme, žalitve in podobne zadeve, ki sem jih izrekel leto, dve, tri,... nazaj. Obljubim, da se bom obnašal tako, kot sem se pred vzroki za PNG, saj od leta 2006 nisem bil nikoli problematičen, brisani pa so bili v glavnem posti, ki so odgovarjali nekomu, ki je bil brisan.
Delo krepa človeka

AgJ1 ::

ahahaha, kuglvinkl, kaj te je pa tukaj zmotilo? Moji komentarji na tej temi, ko si bil nesramen in so te brisali?

https://slo-tech.com/forum/t826238/p814...

AgJ1 ::

jeremenen ::

Pozdrav,
ne vem kam se naj obrnem, ampak zbrisan je bil moj oglas: [izbrisana tema] . Kakšno pojasnilo, zakaj je bilo zbrisano, bi bilo zelo fajn. Iz oglasa je recimo jasno, da gre za rabljeno robo, tako da lahko samo ugibam, zakaj se je brisalo.

Hvala za pomoč.

solatko ::

Sedaj imam pa tvojega sprenevedanja Bluefish, dovolj. Ali mi briši PNG in odpri vse blokirane teme za komentarje ali pa temu modelu 111111111111 podeli enak naziv in ga enako zapiraj iz tem, kot to počneš z menoj. Če že ne pustiš vsem enako komentirat po svojih prepričanjih, bodi pravičen vsaj pri žalitvah.

Stavka zdravnikov 2024
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

coffeetime12 ::

coffeetime12 danes, 23:29:05 citiraj

HitroDihanje

Čas prve prijave: 31.01.2024 09:30:47
Teme, v katerih je sodeloval HitroDihanje:
* Teorija spola
* Koflikt v Siriji
* Iran - odštevanje

Povratnik. Tu končujem debato. Ostali - happy hours

Zgodovina sprememb...

izbrisal: bluefish (danes ob 23:30:51)
ustvaril: coffeetime12 (danes ob 23:29:05)

Lik trola vsepovprek in ti brišeš? Poglej si naslov teme: P A L E S T I N A. To je resna debata, ne pa otroški vrtec. Ljudje vsakodenvno umirajo. Kje je empatija porkamdanona, no?

Bellator ::

Zakaj je bil prispevek, kjer sem povedal, da večina romskih otrok hodi v šolo izbrisan, ne pa tudi tisti, ki implicira, da je anomalija, če kakšen hodi.

bluefish ::

Nad "kmeti" iz tvojega prispevka, kar si prikladno izpustil, se pa ne boš pritožil? Priporočam branje osnov bontona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Bellator ::

bluefish je izjavil:

Nad "kmeti" se pa ne boš pritožil? Priporočam branje osnov bontona.


Kakšen pa je argument, ki implicira, da je romsko obiskovanje OŠ anomalija? Ali pa tisti, kjer je kakšen zadel loterijo in uspel, medtem ko imajo drugi zaprta vrata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

AgJ1 ::

Kul, zaklenjen iz teme, ker sem dobesedno citiral Elona Muska. Kaj mora enim dogajat...:))
Če ne bi bilo smešno, bi bilo žalostno. Pa saj iz njihovega zornega kota je.

https://slo-tech.com/novice/t826977#crta

bajsibajsi ::

coffeetime12 je izjavil:

coffeetime12 danes, 23:29:05 citiraj

HitroDihanje

Čas prve prijave: 31.01.2024 09:30:47
Teme, v katerih je sodeloval HitroDihanje:
* Teorija spola
* Koflikt v Siriji
* Iran - odštevanje

Povratnik. Tu končujem debato. Ostali - happy hours

Zgodovina sprememb...

izbrisal: bluefish (danes ob 23:30:51)
ustvaril: coffeetime12 (danes ob 23:29:05)

Lik trola vsepovprek in ti brišeš? Poglej si naslov teme: P A L E S T I N A. To je resna debata, ne pa otroški vrtec. Ljudje vsakodenvno umirajo. Kje je empatija porkamdanona, no?
¸

Se strinjam. Toliko nacijev kot tam brani vojne zlocine in genocid Izraela nad palestinci je verjetno tezko pogosto zaslediti na ST. Tudi sam sem bil v omenjeni temi s strani Bluefish-a brisan veckrat kot prej skupaj v dveh desetletjih. Se sprasujem, ali gre za objektivno brisanje?! Ne pravim, da ne gre, lahko, da je uravnotezeno, ampak imam obcutek, da se podpira nacizem. Vsaj upam, da so tudi naciji, kateri podpirajo teroriziranje, mucenje, izzivljanje, ropanje, ubijanje, palestincev, najmanj enako brisani.
Zavedam se, da je tema izredno obcutljiva in da sam obicajno v taksnih temah na ST nisem sodeloval.

AgJ1 ::

AgJ1 je izjavil:

A je kakšna možnost za odblokiranje v temi o Palestini?

Hvala, ker ste me blokirali na temi o Palestini/Izraelu, prišparanega veliko časa, ki bi ga drugače zapravil v prazno.:)

AgJ1 ::

A tema je bila zaklenjena iz razloga osebnih kompleksov?

https://slo-tech.com/forum/t827649/0

AgJ1 ::

Politično pristransko moderiranje. Zakaj se to dopušča? Moderator kuglvinkl definitivno ni primeren za to vlogo. Sploh je pa obsceno, ko moderira temo, v kateri aktivno sodeluje.

https://slo-tech.com/forum/t827708/p817...

In ne, ni bilo OT, a je treba razložit? Sicer pa hvala, takšno moderiranje daje vpogled v vzdušje v bunkerju, kamor ST politično paše. Se pravi lahko pričakujemo, da bo kmalu tudi uradna levajz politika javno in glasno proti Ukrajini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

AgJ1 ::

https://slo-tech.com/forum/t827743/p817...

je enako

https://slo-tech.com/forum/t827708/p817...

haha :)

Zakaj je en post izbrisan, drugi pa ne?

AgJ1 ::

Ah, shooting the messenger, pričakovanja izpolnjena. Ker sem odgovarjal trem nesramnim primitivcem, ki redno postajo rasistične poste, sem dobil png in enačaj. Bravo in hvala. Oni trije si bojo lahko naredili kljukico, ST dobi pa pingo in sendvič od Putina in njegovih oprod.

2dark ::

Bluefish si znova po svoje prireja pravila in briše neupravičeno. Sedaj pa naj poda dobre argumente, zakaj je pobrisal 3 poste.

https://slo-tech.com/forum/t686616/kone...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

2dark ::

2dark je izjavil:

Bluefish si znova po svoje prireja pravila in briše neupravičeno. Sedaj pa naj poda dobre argumente, zakaj je pobrisal 3 poste.

https://slo-tech.com/forum/t686616/kone...


Bluefish nima časa, da bi pojasnil svoja dejanja? KDaj bo imel čas pojasnit svoja dejanja? Zakaj ne pojasni sovjih dejanj?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

AgJ1 ::

AgJ1 ::

A BF moderiraš tudi MMC?

https://slo-tech.com/forum/t767997/p818...

Malo si se spravil name, ane? No fucks given anyway. Banaj, Aleksey.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

FireSnake ::

Tukaj ne morem pisati:
https://slo-tech.com/novice/t828202

Koliko sem gledal ni zaklenjeno za vse.
Je to bug ali kaj drugega?
Ne vem, je to prava tema za to vprašanje?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bluefish ::

Zaklenjeno za vse.

FireSnake ::

bluefish je izjavil:

Zaklenjeno za vse.


OK. Hvala za pojasnilo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

Za vedno ali zgolj za čas čiščenja?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bluefish ::

Zgleda, da za vedno, ker pri novicah ni možnosti ponovnega odklepa.

solatko ::

bluefish - Tem o covid-u je že zdavnaj konec, nisem žaljiv in nikoli nisem bil, bili so samo moji odgovori na žaljitve mene, torej bi bil že čas, da se PNG umakne, če pa najdeš poste v katerih sem še vedno tak, da si zaslužim pa naj ostane. Vseeno bi rad videl tvoje mnenje in oceno. Menda imam to pravico ali ne?
Delo krepa človeka

bluefish ::

V Pravilih je opisan postopek za odstranitev naziva.

korenje3 ::

Kaj se po tem forumu dela selektivna čistka iz političnih tem, kjer so priviligirane osebe tezkodihanje, gozdar1, boruto, st235, pac-man in podobna srala, ki z lažmi vzpodbujajo sovraštvo, teroriste ipd. temu seledi, da je forum enko usmerjen, k vzpodbujanju terorizma in vojn.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kuglvinkl ::

Ker se materialna podlaga z novimi pravili malenkost spreminja, se stara tema zapre, odpre pa se nova. Nova tema se prične uporabljati s trenutkom pričetka uporabe novih pravil.

Zavoljo preglednosti in hitrejšega ukrepanja v pritožbah, prosimo uporabite povezavo na prispevek in ne kopirajte celotnega besedila..

28. člen Pravil
(pritožba)

1. Zoper sankcije iz 24. člena ima uporabnik pravico do pritožbe.
2. Vse pritožbe so javne. Podane morajo biti v 7 dneh od ukrepa, izjemoma v enem mesecu.
3. Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih, elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.
4. Na pritožbo odgovarja tisti, ki je posredoval, ali upravljavec strani.
5. V pritožbenem postopku je intervencija prepovedana.
6. Odgovor na pritožbo je dokončen.
««
71 / 71
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490820 (1619) bastadu

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92169 (1735) BigWhale

Več podobnih tem