» »

Pravila

Pravila

zmaugy ::

Tole temo sem odprl, ker imam pripombo na 28. člen pravil:

“28. člen
(pritožba)
Zoper sankcije iz 24. člena ima uporabnik pravico do pritožbe.
Vse pritožbe so javne. Podane morajo biti v 7 dneh od ukrepa, izjemoma v enem mesecu.
Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih, elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.
Na pritožbo odgovarja tisti, ki je posredoval, ali upravljavec strani.
V pritožbenem postopku je intervencija prepovedana.
Odgovor na pritožbo je dokončen.”

V tem členu ni definiran čas, v katerem lahko tisti, ki poda pritožbo, pričakuje odgovor. Če sem kaj spregledal, se seveda opravičujem, v nasprotnem primeru pa deluje ta člen pravil popolnoma bizantinsko.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
  • zaklenil: BigWhale ()

zmaugy ::

Po več kot 14 dnevih še ni odgovora na moji pritožbi. Pravila, ja....
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Še malo pa bo tri tedne od začetka mojega izgona iz teme:

https://slo-tech.com/forum/t759444/0

Seveda odgovorov na moje pritožbe ni, ker Pravila (?!) - čeprav nimam naziva in sem torej po pravilih upravičen do odgovora, vidim pa, da so na temi še vedno raznorazni asi, ki pišejo stvari, ob katerih človeku rata slabo. Ampak kot lahko opažam tudi ST ni imun na kvantiteto res objave nevrednih komentarjev, ker veliko hrupa is good.

Good job!

Predvidevam, da je šlo določenemu moderatorju v nos dejstvo, da je sam kapitalno zamočil pri oceni pandemije in je težko prenesel mojo nekajkrat upravičeno izrečeno kritiko. Hudič je tudi to, da sem pri zelo veliko stvareh imel prav (čas je to pokazal) in da nisem slepo pljuval po trenutni vladi "Njega, čigar imena se ne sme omenjati", kar je smrtni greh na ST (čeprav sem ga do pandemije kosistentno kritiziral zaradi neumnosti, ki jih je počel).
Potem je bil pa potreben samo še en res brezvezni kozmetični izgovor in voila.

Čestitam za demonstracijo kako se stvari ne bi smele “reševati”...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

FormerUser ::

@Zmaugy, nihče ti ne brani, da odpreš novo temo in v njej pišeš o koroni, kolikor ti srce da, prav nasprotno, moderatorji so temu naklonjeni https://slo-tech.com/novice/t764265/p66...

zmaugy ::

Ne vidim razloga, v temi sem sodeloval od 28. januarja. Še vedno mi moderator ni odgovoril, koga sem zmerjal, da sem bil zato izključen iz teme, kjer se po drugi strani dopušča vse sorte brezvezno trolanje in neumnosti.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Predvidevam, da je šlo določenemu moderatorju v nos dejstvo, da je sam kapitalno zamočil pri oceni pandemije in je težko prenesel mojo nekajkrat upravičeno izrečeno kritiko.


Kot ponavadi, spet narobe predvidevas. Iz teme sem te zaklenil jaz. Ven si pa letel zaradi veckratnih krsitev explicitno napisanih pravil o tem kaksni naj bodo prispevki v tisti temi. Katerih pravil? Pomanjkanje argumentirane debate in off-topic debate, zraven pa lahko dodamo se zaljenje sogovornikov, verjetno bi se pa naslo se kaj.

In, da ti ze kar vnaprej odgovorim, ne nisi poseben. Iz tiste teme je pred tabo letelo ze precej ljudi in tudi za tabo je letelo se nekaj ljudi.

Pritozbo sem pa spregledal, ni ne prva in najbrz ne zadnja.

zmaugy ::

Po pravilih foruma (in oh boy kako se radi modi tukaj sklicujejo na pravila na način "tukaj je red") je vsak, ki nima naziva, upravičen do odgovora na pritožbo.
Ampak tukaj je en majčken problemček - ni definiranega roka, v katerem lahko nekdo pričakuje odgovor na pritožbo. To je po mojem mnenju osnova za šerifovsko obnašanje nekaterih modov, ki tako lahko arbitrarno ignorirajo pritožbe, čeprav so morda upravičene.
"Justice delayed is justice denied," se temu reče. In ni problema, njihov forum, njihova pravila, samo majčkeno nekorektno se mi zdi, da se po eni strani tako rado povdarja neka pravila v smislu urejenosti, na drugi strani pa se dopušča možnost, da se nekomu efektivno odreče nekaj, kar naj bi mu po pravilih pripadalo.
Potem je morda bolj korektno napisati, da je forum kavbojski, pravila se določajo sproti in komur to ni všeč naj spoka drugam. To bi bilo pošteno in transparentno.

PS: BW - ne verjamem, da si spregledal moje pritožbe in tole temo, ki je odprta že en teden. Če ne spregledaš raznih mini trol postov v špehu 200 strani dolge teme, ti ne verjamem, da si spregledal tole novo temo, ki je gor že en teden. Edino da se ti morda ni dalo ukvarjati s tem, to bi verjel.

PPS: Koga sem zmerjal, da sem dobil izključitev? V skoraj treh tednih ni bilo odgovora.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

To je po mojem mnenju osnova za šerifovsko obnašanje nekaterih modov, ki tako lahko arbitrarno ignorirajo pritožbe, čeprav so morda upravičene.


Ce se tebi zdi, da smo 'out to get you' potem bo ze neki sigurn na tem. Sigurn mamo na rednih 2.5 dnevnih sestankih moderatorjih na agendi tocko: kako zjebat zmaugija. SIGURN!

zmaugy je izjavil:

Potem je morda bolj korektno napisati, da je forum kavbojski, pravila se določajo sproti in komur to ni všeč naj spoka drugam. To bi bilo pošteno in transparentno.


Ce ne razumes narave forumov in prostovljnega dela moderatorjev in upravljalcev, potem se bomo tezko pogovarjali.

zmaugy je izjavil:


PS: BW - ne verjamem, da si spregledal moje pritožbe in tole temo, ki je odprta že en teden. Če ne spregledaš raznih mini trol postov v špehu 200 strani dolge teme, ti ne verjamem, da si spregledal tole novo temo, ki je gor že en teden. Edino da se ti morda ni dalo ukvarjati s tem, to bi verjel.


A ti dejansko verjames, da jaz vidim in spremljam vse teme na forumu? Tega se Bozicek ne pocne.


zmaugy je izjavil:

PPS: Koga sem zmerjal, da sem dobil izključitev? V skoraj treh tednih ni bilo odgovora.

Poglej svoja izbrisana sporocila. Izkljucen si bil, ker si ignoriral veckratna opozorila o tem kaksna naj bo vsebina sporocil v tisti temi. In se enkrat, nisi bil edini, sprijazni se ze.

zmaugy ::

Da te citiram iz tvojega odgovora:

https://slo-tech.com/forum/t530830/p666...

" V bistvu je bilo dovolj zaljivih objav in zmerjanja sogovornikov, na koncu je pretehtalo omenjanje holokavsta.

PS: To je samo pre-emptive odgovor na pritozbo.
"

To je bila Božja beseda...:D

PS: Žaljive objave in zmerjanje sogovornikov? Kje? Omenjanje Holokavsta sem tudi pojasnil in ga kot povod za to, da si me izključil, lahko smatram zgolj kot slab in prozoren izgovor s tvoje strani, ki nima nobene vsebine.

PPS: Pa ogabno psovanje s strani uporabnika LucLucLuc, ki si ga pustil na strani kakšen teden kljub javnim opozorilom in zasebnemu sporočilu na to temo ne pozabi...(in je dokumentirano, no worries).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

BigWhale ::