» »

TV out in LCD skupaj ne dela

TV out in LCD skupaj ne dela

Blup ::

Imam Kyro II, ki podpira DUPLICATE opcijo za TV out... prej sm meu CRT monitor in mi je normalno delal, zdej sem pa LCD kupu in mi ne dela več.. se pravi ko vklopim TV out mi LCD crkne, dela pa sam TV...

Ima kdo kkšne predloge za nastavitve, da bi mi tut LCD delu... ker buljenje v TV na 0,5 meta je zelo nadležno...

Blup
:\

grizli123 ::

Koliko pa imaš izhodov na kartici? 3? Pol imaš verjetno 1x VGA, 1x TV Out in 1x DVI.

Naenkrat lahko imaš samo VGA in TV Out oz. VGA in DVI, nikakor pa ne moreš imeti TV Out in DVI, ker si skupaj delita RAMDAC...

Novi Matrox namreč podpira tudi 3 različne monitorje naenkrat (3xRAMDAC)....

LP,
Some people... they call me GRIZLI... :)

Blup ::

Nimam DVI...
ko pa vklopm TV out pa napiše na monitorju UOT OF RANGE...

Blup
:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blup ()

grizli123 ::

OUT OF RANGE?!?

Potem pa nimaš nastavljene pravilne frekvence za tvoj monitor... Poglej v nastavitvah...

Sicer se zdaj več ne spomnim dobro, ampak imaš dvoje nastavitev za freq. Posebej za TV Out in posebej za monitor... Mislim pa, da ko si v TV Out načinu, da si še dodatno lahko nastaviš freq za monitor, ampak žal se več ne spomnim... Poskusi se malo igrati s temi nastavitvami...

Jaz imam sedaj sicer ATI Radeon 9000 Pro kartico, prej sem imel GeForca, še prej pa Matroxa. Kakorkoli, matrox še ima vedno najboljšo sliko na TV, ATI se mu je zdaj zelo približal. nVidia nekako nima tako kvalitetne slike na TV izhodu...


LP,
Some people... they call me GRIZLI... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grizli123 ()

FastWIND ::

Poskusi z driver-ji za monitor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FastWIND ()

Blup ::

Mam vse driverje pa to... sam tm v nastavitvah ne morm nč pametnga nastavt... tko da če mogoče kdo ve za kkšn prog. za TV out?

Out of range pa mislm da jamra če je resolucija premajhna (ne more prkazat mn k 800x600)... in dons mi je to neki jebal tut k sm Robina Hooda špilu... špil je ok delu, sam k sm pa sobo naredu mi je pa to napisal... sam je biu demo, pa je možno da je bla tista reklama na konc v mejhni resoluciji... čeprou dvomm :\

Kakš je pa s temi hz pr LCDju... kaj pomen 60, 65 oz 70 hz pr LCDju? ČE pržgem TV out gre frekvenca vrjetno na 50 oz 60? A je tistih 60 hz k mam na LCDju naštimanih dejansko 60hz al kaj to pomen?

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565210 (4539) anjica
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318315 (11831) Ursus
»

dual monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
232865 (2231) kunigunda
»

ni slike ob zagonu PC-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
111224 (1111) TribesMan
»

ATI7500 vs. Leadtek GF4 MX440 "shootout"- povejte!

Oddelek: Kaj kupiti
492012 (1278) _Mortal_

Več podobnih tem