» »

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

««
6 / 10
»»

mikic007 ::

Mesar je izjavil:

Mlajše od Jalovca so v planinskih društvih? Pod 26 let? Zanimivo...

Vitez, da jih bo kdo od tu kr na random po Gosposki lovil, verjetno ne pričakuješ.... ali pač in še... kaj naj z dvema ko pa bosta taki kot Pithlit.


Lej, imas razlicne sekcije v vecini drustev, s tem, da bi mu jaz priporocal alpinisticni odsek. menda ne mislis, da se v alpinisticno solo vpisujejo samo stare mame? Ce si v LJ Jalovec, bi lahko poskusil v AAO (akademci, ce so kje mlade, pametne in lepe, so tam ;-), pa tudi povsod drugod ...

Sicer se mi zdi, da a Jalovec malo trola, vsaj oglasa se ne vec kaj dosti ...

PS: mogoce pa jype le ni bil tak geek, ko se je bilo treba malo potrudit. Cestitam za vzpon, tak in drugacen ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

Mesar ::

jype svojo si slikal? Pred tem si jo pa sam zvabil v alpe? To je goljufanje!
Your turn to burn!

jype ::

Srečal je nisem v alpah, ampak na biciklu.

Drugih deklet seveda ne fotografiram, niti jih ne objavljam brez njihovega privoljenja.

Mesar ::

Okej, pravilno. :)
Your turn to burn!

figula ::

Lahko se pa v hribih zgodi preobrat tudi geekom.
Je pravil sodelavec o kolegu, ki je bil v dolini plah in sramežljiv, pa se mu je v planinah "odprlo" in je bil zvezda večerov v brunaricah.
Samo potem ga niso več hoteli s seboj vzeti, ker jim je vse deklice speljal :)

Mesar ::

To pa so hudobneži, malo mu zalaufa pa ga že izločijo? Pol pa se vklopi v neko družbo če se znaš.
Your turn to burn!

Pithlit ::

Mesar je izjavil:

kaj naj z dvema ko pa bosta taki kot Pithlit.

Lepi in pametni?
Life is as complicated as we make it...

Ramon dekers ::

depresivni in zagledani samovase!

Rias Gremory ::

dejte pridt kaj pogledat v nakladalnico no :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mesar ::

Pithlit je izjavil:

Mesar je izjavil:

kaj naj z dvema ko pa bosta taki kot Pithlit.

Lepi in pametni?


Lepota je dosti relativna... pametni... upam, da ne misliš samo izobraženi. Povrh vsega pa je še kup drugih stvari, ki so dost pomembne, da se nebi oziral samo na to če sta lepi in pametni.
Your turn to burn!

Furbo ::

Matr komplicirate, bab je več kot tipov, samo treba je iti med ljudi, pa maš takoj tri.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Glede na to kaj ljudje semkaj pisejo, se jaz sploh ne cudim, da so samski. Sem pa vesel, da so. Bodo njihovi memi in geni izumrli. Ja, evolucija poskrbi, da vsakdo nardi nekaj dobrega za raso, eni z razmnozevanjem, drugi pa s tem, da se ne razmnozujejo.

Hvala vsem, ki se ne. :>

power12 ::

Pravo žensko boš spoznal takrat ko najmanj pričakuješ ! Jst sem svojo spoznal ko sem najmanj pričakoval ( ob 9 zvečer je na Šmartinki štopala, pa sem videl da je luštna punca in sem ustavil. Bla je nasmejana prosila me je če bi jo lahko v center zapeljal, malo sva se pogovarjala in me nakoncu vprašala če grem z njo do prešerca na pijačo da se mi odolži ) pa je bilo !

Drugače pa nekateri govorijo naj hodi na žurke, ja tam najlažje dobiš punco za seks to pa je to :)) . Pa tud če ma službo, sklepam da nima veliko kolegov, kot jaz da bi pa sam hodu v diskoteko se mi pa zdi mal bolano, da vsi plešajo s kolegi pol pa tm vidiš enga čist sam ;(( .

Kakor koli, ja najlažje je spoznati punco na sprehodih s psi, recimo tud men je že pes stekel k drugmu psu, pol pa vprašaš lastnico a je psička ali samček ( zato da veš kako odragirat, naj povem da se psice sovražijo ), in tako se začne pogovor !

In še enkrat povem, tapravo punco boš spoznal ko boš najmanj pričakoval, glede za žurke mi pa povej ali imaš kolege da bi hodil z njimi tja ali jih nimaš na voljo ?

Mavrik ::

Če imate pritožbo čez moderiranje -> v pritožbe.
Če imate naziv PNG -> se vam ni treba truditi.

Minimalni nivo debate brez napadov in žaljenj drugih sogovornikov ni zaželjen. Napadi na etnične skupine, rase in države enako.
The truth is rarely pure and never simple.

nanpots ::

Vitez je izjavil:


Sej res, kaj naj si ena normalna punca počne z enim, ki ima gilf fetiš?

kaj naj jaz delam z njo? saj sem napisal, da me vrstnice sploh ne privlačijo več. tudi če bi se mi katera ponujala bi jo zavrnil. če se mi katera prav prijazno prilizuje mi je to precej težaven položaj zame in gledam kako čimprej uiti iz njega. se mi pa zdi škoda mojih genov: ob vstopu v šolo najvišji IQ, najhitrejši v šprintu, ne goljufam na kakršen koli način, nisem krut do živali/ljudi. če bi bili vsi taki kot jaz bi bil svet veliko boljši. to, da se moji geni ne bodo razmnožili, je samo škoda za svet. :)

gendale ::

če nisi mel časa pod 10s na 100m nisi najhitrejši
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

nanpots ::

časa se ne spomnim, ampak celo osnovno šolo sem bil najhitrejši v mojem razredu, hodil sem celo na tekmovanja. potem sem se malo polenil.

detroit ::

Kul za črnca v afriki boš;) Za kej druzga boš pa dokazal, pa ne nam:)
Skero

Furbo ::

nanpots je izjavil:

Vitez je izjavil:


Sej res, kaj naj si ena normalna punca počne z enim, ki ima gilf fetiš?

kaj naj jaz delam z njo? saj sem napisal, da me vrstnice sploh ne privlačijo več. tudi če bi se mi katera ponujala bi jo zavrnil. če se mi katera prav prijazno prilizuje mi je to precej težaven položaj zame in gledam kako čimprej uiti iz njega. se mi pa zdi škoda mojih genov: ob vstopu v šolo najvišji IQ, najhitrejši v šprintu, ne goljufam na kakršen koli način, nisem krut do živali/ljudi. če bi bili vsi taki kot jaz bi bil svet veliko boljši. to, da se moji geni ne bodo razmnožili, je samo škoda za svet. :)


Tvoj hiter tek je bil morda uporaben v kameni dobi, zdaj je to brezveze.

Poznam precej ljudi, ki imajo vse žive šole in visok IQ, v zaslužku jih pa nese vsak polagalec ploščic.

Nek strah pred ženskam imaš očitno, no še dobro, da jim lahko utečeš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Vitez ::

nanpots je izjavil:

Vitez je izjavil:


Sej res, kaj naj si ena normalna punca počne z enim, ki ima gilf fetiš?

kaj naj jaz delam z njo? saj sem napisal, da me vrstnice sploh ne privlačijo več. tudi če bi se mi katera ponujala bi jo zavrnil. če se mi katera prav prijazno prilizuje mi je to precej težaven položaj zame in gledam kako čimprej uiti iz njega. se mi pa zdi škoda mojih genov: ob vstopu v šolo najvišji IQ, najhitrejši v šprintu, ne goljufam na kakršen koli način, nisem krut do živali/ljudi. če bi bili vsi taki kot jaz bi bil svet veliko boljši. to, da se moji geni ne bodo razmnožili, je samo škoda za svet. :)


Kislo grozdje, zadnjič si razlagal, kako si sramežljiv in da sploh ne upaš do nobene.

Mesar ::

power12 je izjavil:

Pravo žensko boš spoznal takrat ko najmanj pričakuješ ! Jst sem svojo spoznal ko sem najmanj pričakoval ( ob 9 zvečer je na Šmartinki štopala, pa sem videl da je luštna punca in sem ustavil. Bla je nasmejana prosila me je če bi jo lahko v center zapeljal, malo sva se pogovarjala in me nakoncu vprašala če grem z njo do prešerca na pijačo da se mi odolži ) pa je bilo !

Drugače pa nekateri govorijo naj hodi na žurke, ja tam najlažje dobiš punco za seks to pa je to :)) . Pa tud če ma službo, sklepam da nima veliko kolegov, kot jaz da bi pa sam hodu v diskoteko se mi pa zdi mal bolano, da vsi plešajo s kolegi pol pa tm vidiš enga čist sam ;(( .

Kakor koli, ja najlažje je spoznati punco na sprehodih s psi, recimo tud men je že pes stekel k drugmu psu, pol pa vprašaš lastnico a je psička ali samček ( zato da veš kako odragirat, naj povem da se psice sovražijo ), in tako se začne pogovor !

In še enkrat povem, tapravo punco boš spoznal ko boš najmanj pričakoval, glede za žurke mi pa povej ali imaš kolege da bi hodil z njimi tja ali jih nimaš na voljo ?


Tole s psi je malo mimo, razen če si psa sposodiš ali pa ga želiš meti, glede na to, da je pes odgovornost in ga ne moreš pospravit v omaro in pustit tam.

Pa verjetno je kar nekaj najmanj pričakuje, da bodo kakšno spoznali med tem ko doma igrajo GTA4 in prav imajo :D. Če jim... če si, ne daš možnosti, da spoznaš katero potem je pač ne spoznaš, ne pomeni pa to, da moreš posedat po kafičih ali pa se napijavat po diskotekah.
Your turn to burn!

Looooooka ::

jype je izjavil:

para!> Ko zaposlena ženska zanosi - ali ji nadomestilo v času porodniške izplačuje država ali delodajalec?

Država.

V tem se moški od žensk prav nič ne razlikujemo, btw.

Pa kaj?Se zmeraj je firma brez zaposlenega na tistem mestu.Oz lahko zaposli samo za dolocen cas.Kar pa nekako ni nobenemu v interesu.Oz ce se ze gremo fair play...ni fer ne do sefa ne do cloveka, ki je mogoce zgubil napredovanje zarad ene zenske, ki je na vprasanje "ali boste v naslednjih 2 letih na voljo za sluzbo" odgovorila z da(in ob tem lagala).
Nadomestilo je najmanjsi strosek, ki ga s tem naredis delodajalcu.

ne, bil je v nezavesti od kombinacije alkohola in pomirjeval


Upam, da ni bil kdo s seznama vplivnih slovenskih gejev!

Sicer pa lepo, da si se našel.

Pismo...kaj je blo s tem seznamom.A je dal kdo na net?Al so "stisnil rit"? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Pa kaj?Se zmeraj je firma brez zaposlenega na tistem mestu.

Pa nej ne zaposli nikogar, pa ne bo problema.

BigWhale ::

Looooooka je izjavil:

Oz ce se ze gremo fair play...ni fer ne do sefa ne do cloveka, ki je mogoce zgubil napredovanje zarad ene zenske, ki je na vprasanje "ali boste v naslednjih 2 letih na voljo za sluzbo" odgovorila z da(in ob tem lagala


A ce te avto povozi se tud zlazes? :>

opeter ::

Vitez je izjavil:

Drugače me pa zanima, ste se vi, samooklicani "urejeni, samski" že sploh vprašali, zakaj bi ena lušna kvalitetna sploh visela zraven vas? Kaj bi počela? Zlagala prtičke, medtem ko vi igrate igrice na računalniku?


Kaj pomeni "urejeni, samski"? V kakšnem smislu urejeni?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vitez ::

Samooklicane forumske "pridne in dobre", ki jamrajo, da jih ženske nočejo, to sprašujem. Zato sem dal urejeni, samski pod narekovaje.

jype ::

Mesar ::

opeter je izjavil:

Vitez je izjavil:

Drugače me pa zanima, ste se vi, samooklicani "urejeni, samski" že sploh vprašali, zakaj bi ena lušna kvalitetna sploh visela zraven vas? Kaj bi počela? Zlagala prtičke, medtem ko vi igrate igrice na računalniku?


Kaj pomeni "urejeni, samski"? V kakšnem smislu urejeni?


Nekdo, ki se ceni, ki poskrbi za svoj izgled, zdravje in higieno, vsej če to pričakuje od partnerja, če sta oba zanemarjena in je to obema prav je kul.
Your turn to burn!

opeter ::

Aha, hvala za razlage.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

guest #44 ::

jype je izjavil:

Zanimiva zgodba: http://www.bbc.co.uk/news/magazine-1646...


Poor fuck...NOT

Absolutno bi raje bil na njegovem mestu, kot na mestu njegovega direct opposite-a.

jype ::

jverne> Absolutno bi raje bil na njegovem mestu, kot na mestu njegovega direct opposite-a.

Vse možnosti imaš. Ja, resnično verjamem v to - samo otrest se moraš prepričanja, da je s tem kaj narobe (in potem, tako kot tale tip, počasi ugotovit, da si zgolj priložnostna igrača za določene vrste žensk).

guest #44 ::

No, ti kr preizkusi tvojo teorijo pa da vidimo kolko daleč prideš. Sam ti povem že jaz...ne se trudit.

Za bit jebač do intelektualno povprečnih žensk moreš biti

1. Lep/postaven (bistveni atribut)
2. Očarljiv (večina žensk pada na odločnega a nežnega moškega, ampak to je zelo prepleteno z videzom)

Ta dva atributa v različnih kombinacijah sta bistvo za bit "jebač". Pamet je tu postranskega pomena...rabiš jo le toliko, da znaš dovolj hitro procesirat impute, ki ti jih dajejo. Slednji pri običnih ženskah pa niso ravno zapleteni.



Omenjen človek ima pa vsaj dobro izhodišče za kaj več. Marsikdo tega sploh nima.

P.S. In ne rabiš se nanašat na mene jype, jz to govorim v imenu vseh depriviligiranih ljudi, ker tazumem njihovo tegobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> 1. Lep/postaven (bistveni atribut)

Za bit to potrebuješ manj kot pol leta, če le nisi debelo ljudsko prase.

jverne> 2. Očarljiv (večina žensk pada na odločnega a nežnega moškega, ampak to je zelo prepleteno z videzom)

Za to potrebuješ tri tedne treninga.

jverne> Ta dva atributa v različnih kombinacijah sta bistvo za bit "jebač". Pamet je tu postranskega pomena...rabiš jo le toliko, da znaš dovolj hitro procesirat impute, ki ti jih dajejo. Slednji pri običnih ženskah pa niso ravno zapleteni.

Pamet je ključna za to, da znaš igrat očarljivega lepotca.

jverne> P.S. In ne rabiš se nanašat na mene jype, jz to govorim v imenu vseh depriviligiranih ljudi, ker tazumem njihovo tegobo.

Jaz tudi, ampak resnično depriviligiranih je manj kot 5% (tisti, ki imajo hibe, ki jih ni mogoče skriti).

Vitez ::

guest #44 je izjavil:

No, ti kr preizkusi tvojo teorijo pa da vidimo kolko daleč prideš. Sam ti povem že jaz...ne se trudit.

Za bit jebač do intelektualno povprečnih žensk moreš biti

1. Lep/postaven (bistveni atribut)
2. Očarljiv (večina žensk pada na odločnega a nežnega moškega, ampak to je zelo prepleteno z videzom)

Ta dva atributa v različnih kombinacijah sta bistvo za bit "jebač". Pamet je tu postranskega pomena...rabiš jo le toliko, da znaš dovolj hitro procesirat impute, ki ti jih dajejo. Slednji pri običnih ženskah pa niso ravno zapleteni.



Omenjen človek ima pa vsaj dobro izhodišče za kaj več. Marsikdo tega sploh nima.

P.S. In ne rabiš se nanašat na mene jype, jz to govorim v imenu vseh depriviligiranih ljudi, ker tazumem njihovo tegobo.


Ti se prvo odloči, kaj bi rad bil; nekdo, ki menjuje ženske, ali nekdo, ki ima uspešno razmerje z dobro žensko.

Ker takole, sori, ko take stresaš, zgledaš ko en najstnik, ki bolj od daleč opazuje celo sceno.

Na tem forumu obstajamo taki, ki imamo ene 15 let zmenkarjenja za sabo, s takimi in drugačnimi ženskami in nam je tole tvoje teoretiziranje malo čudno brati, ker o osvajanju žensk pišeš, kot d agre za polet na Luno.

Sori, samo res mi deluješ kot en, ki še ni povohal scene.Težko, da boš kdaj jebač, ker zagovarjaš spoznavanje na internetu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

BigWhale ::

15 let zmenkarjenja? A zdaj si samski?

Vitez ::

Ne, nisem. Ampak to ni bistveno. Bistveno je, da mi gre malo na smeh, ko se tu piše o pecanju žensk, ko da je to jedrska fizika.

jype ::

No, če si jedrski fizik, potem morda je.

Vitez ::

he he, dober point.

guest #44 ::

Vitez je izjavil:

guest #44 je izjavil:

No, ti kr preizkusi tvojo teorijo pa da vidimo kolko daleč prideš. Sam ti povem že jaz...ne se trudit.

Za bit jebač do intelektualno povprečnih žensk moreš biti

1. Lep/postaven (bistveni atribut)
2. Očarljiv (večina žensk pada na odločnega a nežnega moškega, ampak to je zelo prepleteno z videzom)

Ta dva atributa v različnih kombinacijah sta bistvo za bit "jebač". Pamet je tu postranskega pomena...rabiš jo le toliko, da znaš dovolj hitro procesirat impute, ki ti jih dajejo. Slednji pri običnih ženskah pa niso ravno zapleteni.



Omenjen človek ima pa vsaj dobro izhodišče za kaj več. Marsikdo tega sploh nima.

P.S. In ne rabiš se nanašat na mene jype, jz to govorim v imenu vseh depriviligiranih ljudi, ker tazumem njihovo tegobo.


Ti se prvo odloči, kaj bi rad bil; nekdo, ki menjuje ženske, ali nekdo, ki ima uspešno razmerje z dobro žensko.

Ker takole, sori, ko take stresaš, zgledaš ko en najstnik, ki bolj od daleč opazuje celo sceno.

Na tem forumu obstajamo taki, ki imamo ene 15 let zmenkarjenja za sabo, s takimi in drugačnimi ženskami in nam je tole tvoje teoretiziranje malo čudno brati, ker o osvajanju žensk pišeš, kot d agre za polet na Luno.

Sori, samo res mi deluješ kot en, ki še ni povohal scene..


Kaj praviš, če GTFO? Jaz ne govorim nujno o sebi, ampak o splošnih vzorcih ljudi.



jype je izjavil:

jverne> 1. Lep/postaven (bistveni atribut)

Za bit to potrebuješ manj kot pol leta, če le nisi debelo ljudsko prase.

jverne> 2. Očarljiv (večina žensk pada na odločnega a nežnega moškega, ampak to je zelo prepleteno z videzom)

Za to potrebuješ tri tedne treninga.

jverne> Ta dva atributa v različnih kombinacijah sta bistvo za bit "jebač". Pamet je tu postranskega pomena...rabiš jo le toliko, da znaš dovolj hitro procesirat impute, ki ti jih dajejo. Slednji pri običnih ženskah pa niso ravno zapleteni.

Pamet je ključna za to, da znaš igrat očarljivega lepotca.

jverne> P.S. In ne rabiš se nanašat na mene jype, jz to govorim v imenu vseh depriviligiranih ljudi, ker tazumem njihovo tegobo.

Jaz tudi, ampak resnično depriviligiranih je manj kot 5% (tisti, ki imajo hibe, ki jih ni mogoče skriti).


1. Bullshit. Videz niso samo mišice, ampak kombinacija obraz/telo.

2. V kolikor ustreza točka 1. potem je možno postat uspešen jebač ja.

3. Pač ravno genij aritmetike ti ne pomaga dosti pri obični ženski.

4. V današnjem svetu so standardi mal višji, ker imajo ženske večjo svobodo izbire.

jype ::

jverne> 1. Bullshit. Videz niso samo mišice, ampak kombinacija obraz/telo.

Bullshit. Videz je cel paket, vključno z mišicami. Zdej, če si grd ko Salvatore, mi je žal in imaš prav. Če si pa povprečen, imaš pa več kot vse možnosti, da ti uspe.

jverne> 3. Pač ravno genij aritmetike ti ne pomaga dosti pri obični ženski.

Komot. Morda rabiš najprej psihoterapevta, da se znebiš psihičnih težav, a reč je trivialna. Seveda pomaga, če imaš dobre prijateljice, ki ti znajo pomagat pri treningu.

jverne> 4. V današnjem svetu so standardi mal višji, ker imajo ženske večjo svobodo izbire.

Kar zgolj pomeni, da se moraš potrudit malo bolj, kot prit na veselico zaudarjajoč po pijači.

Gregor P ::

Samo da izpostavim sliko tistega tipa iz zgornje povezave do BBC novice, da bomo vedeli o čem oz. kom govorimo:

 jebach

jebach



... potem pa predlagam, da objavite še vaše slike, da skupaj znanstveno ugotovimo, če je le morda kaj na videzu>:D:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

jype ::

Če se ne znate našemt v tacgale loleka, pol vam pa res ne more nihče pomagat.

No ja, ziher obstajajo profesionalci, ki se ukvarjajo s podobo moških, ki bi znali, ampak najbrž niso ravno poceni.

Gregor P ::

To, da bi nekdo hotel biti kot on, je v bistvu že prva napaka.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Gregor P> To, da bi nekdo hotel biti kot on, je v bistvu že prva napaka.

Exactly. Ampak komot si, če hočeš bit (in ne dvomim, da pri lahkih ženskah tudi to deluje, ker sem že videl).

Gregor P> objavite še vaše slike, da skupaj znanstveno ugotovimo, če je le morda kaj na videzu

Ne vem, če si upam, k sem tok grd :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

guest #44 ::

jype>Bullshit. Videz je cel paket, vključno z mišicami. Zdej, če si grd ko Salvatore, mi je žal in imaš prav. Če si pa povprečen, imaš pa več kot vse možnosti, da ti uspe.

No sej cel paket je bilo mišljeno. Danes povprečje je precej višje kot nekoč. Veliko moškij je zato zapostavljenih napram starim časom. Ne trdim, da je nemogoče, ampak očiten trend je tak.

jype>Komot. Morda rabiš najprej psihoterapevta, da se znebiš psihičnih težav, a reč je trivialna. Seveda pomaga, če imaš dobre prijateljice, ki ti znajo pomagat pri treningu.

Ta del ti ne ugovarjam. Glede pristopa in pick up-a se da marsikaj natrenirat, razen če si res nesposoben ali neizmerno trmast.

jype>Kar zgolj pomeni, da se moraš potrudit malo bolj, kot prit na veselico zaudarjajoč po pijači.

No sej zato so moški še toliko bolj pod stresom danes, ker so pričakovanja precej višja. Sej ne trdim, da ni prav. Ampak tako je in veliko ljudi trpi zarad tega.


jype je izjavil:

Če se ne znate našemt v tacgale loleka, pol vam pa res ne more nihče pomagat.

No ja, ziher obstajajo profesionalci, ki se ukvarjajo s podobo moških, ki bi znali, ampak najbrž niso ravno poceni.


Oprosti jype, ampak tako imbecilno naivna izjava. Nimaš kaj dosti rihtat, če si čelav. In lasje na moškem, dandanes morejo že skoraj serijska oprema bit, da navlažijo povprečno žensko.

Pa da ne govorimo še vseh drugih faktorjev. Tip na sliki očitno ima gensko podarjen privlačen obraz in tu ni kaj dosti štimanja. Tk je in pika.

jype ::

jverne> Nimaš kaj dosti rihtat, če si čelav.

Plešasti so tipi od dveh najlepših deklet, kar jih poznam (eden od teh sem jaz, da ne bo zmede).

jverne> In lasje na moškem, dandanes morejo že skoraj serijska oprema bit, da navlažijo povprečno žensko.

That's so not true. Edini kos obvezne serijske opreme je samozavest, praktično vse ostalo se da "sfejkat". Za one night stand je to dovolj dobro, za dolgoročna razmerja pa nepomembno (tam moraš dejansko pokazat popolnoma druge kvalitete).

jverne> Pa da ne govorimo še vseh drugih faktorjev. Tip na sliki očitno ima gensko podarjen privlačen obraz in tu ni kaj dosti štimanja. Tk je in pika.

A dej no. Tip zna nardit "zasanjan pogled" in to je to. Kako zgleda v resnici sploh ni pomembno. Glede na to na kakšne "opice" se obešajo "hude bejbe", bi se jaz na tvojem mestu lotil svoje samopodobe (v glavi, ne na njej).

Pithlit ::

 Jeff Leach

Jeff Leach


Mislim... (OK, res da nisem lih neka grozno merodajna oseba pri tem, ampak malo estetike pa tud poznam) če tole kakorkoli odstop od lepotnega povprečja sem jaz papež.

Na tipa se limajo ženske ki padajo na 'žaromete'. Zato pa večine sploh ne moti da jih ima samo za en dan (noč... karkoli že).

guest #44 je izjavil:

In lasje na moškem, dandanes morejo že skoraj serijska oprema bit, da navlažijo povprečno žensko.

Tko, grozno na hitro...
 Vin Diesel

Vin Diesel


...verjetno ni treba razlagot kolk povprečnih ženske se utaplja v lužicah...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Vitez ::

Pazi ti to, v času, ko so "obritoglavci" skoraj že moda in ima večina najboljših komadov v LJ kakega obritoglavega zraven sebe, tale tu piše, da so "lasje na moškem obvezna oprema".

Jaz mislim, da se tale jverne malo zaje..., ali pa gre res za najstnika, ki cele dneve preživi na računalniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

BigWhale ::

Vitez je izjavil:

Jaz mislim, da se tale jverne malo zaje..., ali pa gre res za najstnika, ki cele dneve preživi na računalniku.


Ah ne, gre samo zato, da so razlicnim ljudem vsec razlicni ljudje in da se teh pravil ne da kar tako zapisati in spraviti v nek guideline, ki bi vsem cudezno pomagal najti partnerja.

So zenske, ki imajo rade samozavestne moske. So zenske, ki imajo raje bolj sramezljive in zadrzane moske. So zenske, ki imajo rade kosmate moske in so zenski, ki imajo raje moske, ki niso tako porasceni. So zenske, ki jim je vseeno kako kosmati so moski. So zenske, ki imajo rade 'lepe tipe z dobrimi avtomobili' in so zenske, ki imajo raje geeka na kolesu.

Pa so zenske, ki imajo raje zenske in so moski, ki imajo raje moske. Taksne in drugacne, oboji.

A je to res tako tezko vsem skupaj razumeti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

jype ::

BigWhale> A je to res tako tezko vsem skupaj razumeti?

Ti ne razumeš, kaj bi jverne rad. No, tega ti ne morem očitat, ker je videti, da tudi on ne. Rad bi, da se ženske limajo nanj, ne razume pa, da večina žensk, ki se limajo na popularne moške, po definiciji sledi družbenim normam (kar pomeni, da mora pozabit na protokol in se osredotočit na igranje vloge takšnega moškega).

Pa še glede plešavosti:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471195017 (52581) FireSnake

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160211 (131749) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945677 (39521) Gandalfar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688494 (75410) kr1ženska

Več podobnih tem