» »

Zenske, rasizem in izbira partnerja

Zenske, rasizem in izbira partnerja

««
3 / 16
»»

jype ::

Ramon dekers> Nasprotniku nastaviš lepo žensko pa bo v 95% padel.

Hihi.

Ramon dekers> Se še spomnite kako so tistega pajaca v filmu 300 peljali v harem pri perzijcih? Tam pa je zgobcal vse:))

Hm? Filma nisem pozorno spremljal, verjetno misliš na grbavca. Ja, on je depriviligiran in od njega je v njegovi družbi pričakovati takšna dejanja. Šparta pač ni bila vzor socialne družbe.

nevone> Imaš srečo, da tvoj spolni nagon ni tako močan in si ga z razumom zlahka podrediš. Nima vsak te sreče.

Spolni nagon je toliko močan, kot se z njim ukvarjaš. Če imaš drugo delo, je manjši, če pa razmišljaš o spolnosti, pa seveda občutno naraste.

Mesar ::

Nevrone: Ja če ne more pa doma z roko pumpa, kje je problem?
Your turn to burn!

donfilipo ::

Ramon dekers> Nasprotniku nastaviš lepo žensko pa bo v 95% padel.


ja sem videl v živo tako. In mislim da tudi Mikstone isti model:)

NI tako zelo hudo veš. Zvedela ni nič, le cifra za eksekucijo naročnika je drastično padla;((

Malo heca more bit.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Hihi.


nevem kaj je tu smešnega? Še nikoli nisi bil predmet poželenja ali navideznega poželenja lepe ženske, zato težko o tem govoriš:))dam poudarek na lepi ženski, za tisto za katero bi se vsak moški obrnil razen če ni gey.

Hm? Filma nisem pozorno spremljal, verjetno misliš na grbavca. Ja, on je depriviligiran in od njega je v njegovi družbi pričakovati takšna dejanja. Šparta pač ni bila vzor socialne družbe.


depriviligeran ali ne, resno misliš da bi povprečen moški ravnal drugače?
Šparta je slonila na disciplini.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Mesar> Nevrone: Ja če ne more pa doma z roko pumpa, kje je problem?

Ja, to tudi. Tudi (predvsem pametne) ženske to počnejo precej pogosto, kadar ne dobijo olajšanja na drugačne načine.

Ramon dekers> nevem kaj je tu smešnega? Še nikoli nisi bil predmet poželenja ali navideznega poželenja lepe ženske, zato težko o tem govoriš:))dam poudarek na lepi ženski, za tisto za katero bi se vsak moški obrnil razen če ni gey.

Kako pa ti veš, da nisem bil?

Mislim, da je tvoja zmota v tem, da na ostale projiciraš svoje šibke zahteve do potencialnih partneric.

Ramon dekers> depriviligeran ali ne, resno misliš da bi povprečen moški ravnal drugače?

Ja, povprečen Špartanec bi ravnal drugače.

Ramon dekers> Šparta je slonila na disciplini.

Žal (no, k sreči) to ni dovolj za postati svetovna velesila.

Mesar> Nevrone: Ja če ne more pa doma z roko pumpa, kje je problem?

Ja, to tudi. Tudi (predvsem pametne) ženske to počnejo precej pogosto, kadar ne dobijo olajšanja na drugačne načine.

Ramon dekers> nevem kaj je tu smešnega? Še nikoli nisi bil predmet poželenja ali navideznega poželenja lepe ženske, zato težko o tem govoriš:))dam poudarek na lepi ženski, za tisto za katero bi se vsak moški obrnil razen če ni gey.

Kako pa ti veš, da nisem bil?

Mislim, da je tvoja zmota v tem, da na ostale projiciraš svoje šibke zahteve do potencialnih partneric.

Ramon dekers> depriviligeran ali ne, resno misliš da bi povprečen moški ravnal drugače?

Ja, povprečen Špartanec bi ravnal drugače.

Ramon dekers> Šparta je slonila na disciplini.

Žal (no, k sreči) to ni dovolj za postati svetovna velesila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Kako pa ti veš, da nisem bil?


čutim na vodi:)) glede na to da si svojo spoznal preko irca, nisi bil nevem kako družaben človek da bi spoznaval babe na kakšnih privat feštah.


Mislim, da je tvoja zmota v tem, da na ostale projiciraš svoje šibke zahteve do potencialnih partneric.


katere šibke zahteve? Kje sem kdaj karkoli zahteval?

Ja, povprečen Špartanec bi ravnal drugače.


špartanec ja, atenec pa ne.

Vitez ::

Skratka, za zgubljence vseh vrst je bržkone edino zdravilo, da v realnosti poiščejo nekaj zase. Razmišljati o nemogočih scenarijih pač ne gre.

Za začetek začnite seksat. Tip, ki seksa, sigurno ne bluzi po netu, da je spolna sla slaba. LOL.

Imam že kar dolg interentni staž, ampak toliko nekega čudaštva nisem na kupu videl še nikoli.

donfilipo ::

Za začetek začnite seksat.


A misleš. Jest kot star hipuzl, sem razmišljal. da je čas da začnem streljat za spremembo, pa imam te trapaste pacifistične zadržke:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

Ramon dekers> čutim na vodi:)) glede na to da si svojo spoznal preko irca, nisi bil nevem kako družaben človek da bi spoznaval babe na kakšnih privat feštah.

Verjetno se ti tudi zdi, da je moja partnerka edina ženska, ki sem jo v življenju spoznal.

Vitez> Za začetek začnite seksat. Tip, ki seksa, sigurno ne bluzi po netu, da je spolna sla slaba. LOL.

No, s tem se ne morem popolnoma strinjat. Kako "dobra" (torej koristna) je spolna sla je predvsem stvar prioritet. Eden od pogostejših razlogov za razpad uspešnih zvez je teženje s spolnostjo med poporodno depresijo, recimo, ali pa nezmožnost odločanja med zvestobo in iskrenostjo (ker večina ljudi, če se jim ga pravilno predstavi, ne nasprotuje odprtemu odnosu, skrivanje skakanja čez plot pa seveda je zoprno, bedasto in tudi nevarno - nedvomno pa mnoge ravno zato tudi vzburja).

donfilipo ::

Še po nečem odstopam skupaj z večino mojih znancev, ki se ne bojijo govorit iskreno.

Parkrat je bilo zapisan bias po isti rasi.

Moram reč da čisti gon kaže drugačno sliko. Sam in kar marsikateri jager prizna, da so mulatke in nasploh malce tuje krvi, pravi balzam...vsaj za pogledat in poželet.

So morda problemi potem, zaradi konflikta kultur, ampak načeloma sam gon pa dobesedno špila po globalizaciji. Seveda pa bi bilo treba pogledati, ali moja skupina izstopa po tem, ali pa je desničarski pogled v manjšini.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

marijancek ::

>Za začetek začnite seksat.

mi boš posodu punco?

jype ::

marijancek> mi boš posodu punco?

Najprej pošl CV, da jo loh vprašam, če je zainteresirana.

Vitez ::

marijancek je izjavil:

>Za začetek začnite seksat.

mi boš posodu punco?


Glede na to, da se imaš za ultrapametnega, zate ne bi smel biti prevelik podvig si kakšno zrihtat.

marijancek ::

ne, v večini stvari sem ultraneumen.

jype ::

Torej lahko greš v Top al pa Tuš, pa tam izbereš eno od stotih, ki čakajo.

donfilipo ::

Čakajo kaj. Na blagajno ali franceljna?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

Da se najde kdo dost ultraneumen, da gre tja not.

donfilipo ::

A jebaj ga zdej. Pomeni za v tuš moraš biti ultraneumen? In tam se spoznavajo med sabo ali kaj?

Ne vem kaj sem bral ali gledal zadnje čase, da čudna simbolika ne potegne:))

marjanček morda hoče povedati da ni tako enostavno ujeti, za nekoga. Ali pa predrago.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

jype ::

donfilipo> A jebaj ga zdej. Pomeni za v tuš moraš biti ultraneumen? In tam se spoznavajo med sabo ali kaj?

Ne vem, nisem še bil, zdi se mi, da je to trdil Ramon dekers :)

donfilipo> marjanček morda hoče povedati da ni tako enostavno ujeti, za nekoga. Ali pa predrago.

Jaz pa pravim, da vse, kar za lov potrebuješ, so pametni možgani in soldi, s tem da s pametnimi možgani ni težko najprej priti do soldov, potem pa jit na lov.

donfilipo ::

True.

Pametni, zdravi, motivirani.

Depresije, nevroze, čefurji in podobni so pa smrtonosne za pametne možgane>:D

P.S. Pa kak veliki vodja, ki meni da je svetnik v bistvu tudi. Za freigeste.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Shegevara ::

jype je izjavil:



Jaz pa pravim, da vse, kar za lov potrebuješ, so pametni možgani in soldi, s tem da s pametnimi možgani ni težko najprej priti do soldov, potem pa jit na lov.




Hawking:
I'M HERE FOR THE BITCHES!!

Ramon dekers ::

donfilipo je izjavil:

Čakajo kaj. Na blagajno ali franceljna?



haha, kere streljate. Ne morem se nehat smejat. Samo vitez je zamorjen s sexom, kot da brez njega pa človek ne more obstajati. Keri bedniki.

jype je izjavil:

Da se najde kdo dost ultraneumen, da gre tja not.



no tale izjava pa ni na mestu. Meni ni všeč pijančevanje ali žuranje naasploh, rad pa opazujem ljudi. Tebi tega manjka jupe. Tudi če prebereš sto knjig o body languagih, ne verjamem da boš kdaj to znal prenesti v prakso.

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Ramon dekers je izjavil:

Samo vitez je zamorjen s sexom, kot da brez njega pa človek ne more obstajati.


Jaz ne morem, niti nočem. In mi tudi ni treba.

Ti pa, kakor hočeš. Ampak nekam napeto deluješ.

jype ::

Ramon dekers> no tale izjava pa ni na mestu.

Ja, se strinjam, da ni. Ne pravim, da moraš bit zabit, če hočeš not. Se ti opravičujem. Tudi jaz bi, če bi želel spoznati dekleta, ki se znajo uštimat in si želijo spolnih odnosov, verjetno odšel iskat tja. Prag za uspeh je tam prav gotovo precej nižji kot tam, kjer sem dekleta iskal jaz.

Ramon dekers> Tebi tega manjka jupe. Tudi če prebereš sto knjig o body languagih, ne verjamem da boš kdaj to znal prenesti v prakso.

Nobene knjige o "body languagih" še nisem prebral, ker so vse zanič! (In ker je to tako trivialna reč, da zanjo ne potrebuješ knjige.)

Glede mojih sposobnosti dvorjenja sva si tudi lahko enotna, da niso velike, razlika med najinimi mnenji pa je v tem, da sem jaz prepričan, da se je reč trivialno naučiti, če se ji posvetiš za nekaj mesecev, potem pa lahko pometaš s konkurenco, ki vso igro dojema kot tekmo, katere rezultati odločajo o končnem družbenem položaju. Jaz recimo nimam težav pri javnem nastopanju, posmehovanje me ne vrže iz tira in samozavest imam zakoreninjeno tako globoko, da jo je brez fizičnih poškodb nemogoče odstraniti. Pred žensko, ki jo ljubim, je seveda vse skupaj brez vrednosti, ampak to nima nobene zveze z rečmi, o katerih se pogovarjamo, ko govorimo o sposobnosti iskanja spolnih partnerjev.

Shegevara> Hawking:

Poleg tega da ima ženo, ima tudi precej oboževalk, pa nič ne kaže, da bi kaj obupaval nad življenjem, "ker se mu ne dvigne".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Jaz ne morem, niti nočem. In mi tudi ni treba.


to je stvar tvoje odločitve, mogoče telesne hibe, nevem pa zakaj posiljuješ druge s tem?

Ti pa, kakor hočeš. Ampak nekam napeto deluješ.


od kje tebi to? Gre samo za debato.

Ja, se strinjam, da ni. Ne pravim, da moraš bit zabit, če hočeš not. Se ti opravičujem. Tudi jaz bi, če bi želel spoznati dekleta, ki se znajo uštimat in si želijo spolnih odnosov, verjetno odšel iskat tja. Prag za uspeh je tam prav gotovo precej nižji kot tam, kjer sem dekleta iskal jaz.


mi o volku...kako veš da je prag nižji če še nisi bil tam? Če govoriš o iskanju deklet preko irca pa res nevem kaj naj še dodam.

Nobene knjige o "body languagih" še nisem prebral, ker so vse zanič! (In ker je to tako trivialna reč, da zanjo ne potrebuješ knjige.)


seveda, najlažje je pa sedeti za kompom in se slikati z papirnato vrečko na glavi ter misliti da vse znaš. Patetično.

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

jype je izjavil:



Shegevara> Hawking:Poleg tega da ima ženo, ima tudi precej oboževalk, pa nič ne kaže, da bi kaj obupaval nad življenjem, "ker se mu ne dvigne".


kar me privede do moje prvotne hipoteze, da so ugodje pametni možgani, ne orodje za keš, ki je posledično magnet za ženske, ki so sredstvo za sex, ki je sredstvo za ugodje.

Vitez ::

Ramon, kdo koga kaj posiljuje, ti, marjanček, jverne in podobni geeki drugim vsiljujete svoj alternativen pogled na vrednote in svet nasploh. Pri tem tolikokrat prihajate sami s sabo v nasprotje, da sploh brezveze naštevati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

donfilipo ::

Hawkingu je priljubljenost, branost, stroka in ugled, povsem dovolj da skoraj pozabi na vse ostalo.

Bil bi pa seveda takoj problem, če bi bil 1 dan brez stroge oskrbe. To je pa druga temna plat.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

joJ škoda da ni kle tiste funkcije kot je na ircu, potem bi lahko dal: ignore Vitez in mi posledično ne bi bilo potrebno več prebirati tvojih neumnosti.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Rofl, pa lih Stephena Hawkinga ste našli, ki je (javna tajna) poznan kot velik jebač in pohotnež.

Boljšega vira na hitro nisem našel a vseeno:
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...

Vitez ::

Ramon dekers je izjavil:

joJ škoda da ni kle tiste funkcije kot je na ircu, potem bi lahko dal: ignore Vitez in mi posledično ne bi bilo potrebno več prebirati tvojih neumnosti.


Model, komot me lahko ignoriraš. Tudi meni se več ne da zgubljat časa s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Ramon dekers ::

ZaphodBB je izjavil:

Rofl, pa lih Stephena Hawkinga ste našli, ki je (javna tajna) poznan kot velik jebač in pohotnež.

Boljšega vira na hitro nisem našel a vseeno:
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/...



koliko pa bo dobila žena ob ločitve? A joj, pa smo spet pri denarju. Dena, sex, sex, denar.

ZaphodBB ::

Nekaj drugega je še bolj zanimivo.

Ko sem iskal informacije sem našel tole, izgleda da je tip tak kavalir, da noče zašpecat bivše žene kljub temu da je bila nasilna do njega.

Če bi hotel, bi jo lahko pustil brez vsega. Pa je dec. No pičkice kaj porečete na to?

jype ::

He's awesome and we respect that.

Mesar ::

WTF? Celo temo že berem kako imajo ženske rade črne tiče 25cm+, kaj pa delajo z njimi? Na wikipediji piše...

Nóžnica ali vagína je del ženskih spolnih organov. Dolga je približno 10 cm in je raztegljiva cev.


mislim, da so nam rekli pri spolni vzgoji al kaj je bilo tisto, menda celo biologija, še ena dva centimetra več, kam pa bi mele preostanek tiča? Razen če so vse ekstremne mazohistke, pa tudi to dvomim. Folk kr neki nabija, pa drug folk to sliši pa naprej nabija, pa naredijo na koncu iz banane lubenico.
Your turn to burn!

jype ::

Kar šteje je tisti del nožnice, ki je dejansko temeljito prepreden z živčnimi končiči, tega pa je še precej manj kot 10cm v globino.

Psihološki učinek velikega penisa je seveda nekaj povsem drugega (in ta dejansko lahko močno poveča ugodje ob spolnem odnosu), ni pa na noben način pogojen z geni.

guest #44 ::

Firstly: Sex ni zgolj nek čutni užitek, ampak ima tudi psihološke učinke. Če znaš dobro fukat in da imaš dobro orodje potem je to enormen ego boost. S slednjim pa pride še veliko bonitet. Sicer ni nujno, da postaviš vse na ta žeton, ampak lahko pomaga v življenju. Če si znan kot dober ljubimec se ti posledično odprejo nove možnosti. Ali pa obdržijo sedanje.
Meni osebno so najboljši seksi tisti, ko ženska neizmerno uživa. Lepo je vedet, da imaš moč nad nečim.

Pač opcije, opcije, opcije...poanta lepega lajfa IMO.

@jype

Glede globine nožic. Ženske so seksualno razmeroma kompleksna bitja. Za ene deluje zgolj klitoris, za druge G točka, za tretje maternični vrat... za nekatere pa nič!
Večji penis tudi omogoča različne položaje, ki tudi močno vplivajo na psihološko doživljanje seksa. Pri analnem pa je velikost penisa izjemnega pomena poleg trdote.
Pač pustimo razne freake, ki imajo res prevelikega. Jaz zgolj trdim, da povprečje je pomankljivo za povprečno nožnico.

Pšenični ::

jype je izjavil:

Kar šteje je tisti del nožnice, ki je dejansko temeljito prepreden z živčnimi končiči, tega pa je še precej manj kot 10cm v globino.

Psihološki učinek velikega penisa je seveda nekaj povsem drugega (in ta dejansko lahko močno poveča ugodje ob spolnem odnosu), ni pa na noben način pogojen z geni.


Lahko bi rekel, da gre debata v napačno smer. Ko smo že v tej sferi, me zanima zakaj se noben ne vpraša, kaj je bolj všeč ženskam, "jezik", ali ta "bolj moška varijanta".

Se pa strinjam, ženske so tiste, ki izbrajo partnerja, po sam bog ve, po kakših kriterijih. Enim je všeč denar, drugim poštenost, pogum.....videz....ni pravila. Enim j všeč, če imajo radi otroke..itd...

Zgodovina sprememb…

jype ::

jverne> Meni osebno so najboljši seksi tisti, ko ženska neizmerno uživa. Lepo je vedet, da imaš moč nad nečim.

Moč? Za neizmerno uživanje ženske (in moškega, haha) je dovolj ustrezno oblikovano sadje in zelenjava, ter ustrezno mentalno stanje. Da žensko lahko pripraviš do takšnega mentalnega stanja lahko štejemo za uspeh, da si primerne oblike pa pač ne, ker to drži za več kot 99% moških.

jverne> Glede globine nožic. Ženske so seksualno razmeroma kompleksna bitja. Za ene deluje zgolj klitoris, za druge G točka, za tretje maternični vrat... za nekatere pa nič!

Stop right there! Anatomsko so ženske praktično enake ena drugi za vse pomene te besede. Kaj kakšni ustreza se seveda razlikuje, čeprav se fiziologija ne razlikuje v praktično ničemer.

jverne> Pač pustimo razne freake, ki imajo res prevelikega. Jaz zgolj trdim, da povprečje je pomankljivo za povprečno nožnico.

Ja, jaz pa trdim, da je tvoja trditev napačna (in večina žensk, ki jih poznam, se s tem strinja, tiste, ki se ne, bi bilo pa morda zate bolje, če bi se - bi bilo več možnosti, da se jaz motim).

jverne> Večji penis tudi omogoča različne položaje, ki tudi močno vplivajo na psihološko doživljanje seksa. Pri analnem pa je velikost penisa izjemnega pomena poleg trdote.

Ja, to seveda drži in ja, nedvomno mora vplivati na psihološko doživljanje - ampak zdaj govoriš že o presežkih na tem področju, ne o tistem, kar je pomembno za doseganje kvalitetnega spolnega življenja.

Seveda pa večina žensk, če jim ponudiš različne partnerje na izbiro, ne bo izbrala pregovornega črnca z velikim penisom, temveč se bodo odločale na podlagi cele vrste kriterijev, tako kot se ti ne boš odločil za prsato blondinko z naslovnice bebave revije za moške, ki te bo razveselila s kreacionističnimi nazori. No ja, ne vem, mogoče pa tudi - jaz se pa ne bi.

jverne> Če si znan kot dober ljubimec se ti posledično odprejo nove možnosti. Ali pa obdržijo sedanje.

Ali pa zaprejo, ker si babjek. Odvisno od kulture, ki najbolj vpliva na tvoje življenje.

telbanc> Lahko bi rekel, da gre debata v napačno smer. Ko smo že v tej sferi, me zanima zakaj se noben ne vpraša, kaj je bolj všeč ženskam, "jezik", ali ta "bolj moška varijanta".

Po mojih izkušnjah je to daleč najbolj odvisno od situacije, v kateri nastopi začetek odnosa, o podrobnostih pa precej težko razlagam, ne da bi prekršil NDA.

telbanc> Se pa strinjam, ženske so tiste, ki izbrajo partnerja, po sam bog ve, po kakših kriterijih. Enim je všeč denar, drugim poštenost, pogum.....videz....ni pravila. Enim j všeč, če imajo radi otroke..itd...

Ja, izbiranje partnerja je še bolj kompleksno kot izbiranje avtomobila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

guest #44 ::

jype>Moč? Za neizmerno uživanje ženske (in moškega, haha) je dovolj ustrezno oblikovano sadje in zelenjava, ter ustrezno mentalno stanje. Da žensko lahko pripraviš do takšnega mentalnega stanja lahko štejemo za uspeh, da si primerne oblike pa pač ne, ker to drži za več kot 99% moških.

Jah, pač psihično in fizično moraš ustrezat.

jype>Stop right there! Anatomsko so ženske praktično enake ena drugi za vse pomene te besede. Kaj kakšni ustreza se seveda razlikuje, čeprav se fiziologija ne razlikuje v praktično ničemer.

Anatomsko morda je bolj ali manj na istem mestu, ni pa isto razvito oz. občutljivo.

jype>Ja, jaz pa trdim, da je tvoja trditev napačna (in večina žensk, ki jih poznam, se s tem strinja, tiste, ki se ne, bi bilo pa morda zate bolje, če bi se - bi bilo več možnosti, da se jaz motim).

Ja, to seveda drži in ja, nedvomno mora vplivati na psihološko doživljanje - ampak zdaj govoriš že o presežkih na tem področju, ne o tistem, kar je pomembno za doseganje kvalitetnega spolnega življenja.

Doseganje kvalitetnega spolnega življenja. Jah, nek nivo kvalitete se že doseže, ampak za winnerje pa je potrebno da klapa vse. In kaj slednji pridobijo? Pač dodatne opcije.

jype>Seveda pa večina žensk, če jim ponudiš različne partnerje na izbiro, ne bo izbrala pregovornega črnca z velikim penisom, temveč se bodo odločale na podlagi cele vrste kriterijev, tako kot se ti ne boš odločil za prsato blondinko z naslovnice bebave revije za moške, ki te bo razveselila s kreacionističnimi nazori. No ja, ne vem, mogoče pa tudi - jaz se pa ne bi.

Absolutno, to ni kriterij po katerem ženske izbirajo. Če bi bil svet po ženskinem okusu, bi rade imele ljubečega družinskega moža čez teden, ki pazi na otroke in obdarjenega črnca za vikend, da se malo pozabava.
Sicer marsikateri moški, bi si sorodno (a obratno) želel.

http://jamaicamax.com/blog/2008/11/15/s...

jype>Ali pa zaprejo, ker si babjek. Odvisno od kulture, ki najbolj vpliva na tvoje življenje.

Dober ljubimec ni nujno ženskar.

jype ::

jverne> Anatomsko morda je bolj ali manj na istem mestu, ni pa isto razvito oz. občutljivo.

Ja (s tem da od materničnega vratu ne bo orgazma, ker so živci tam v primerjavi z vhodom in ustnicami zelo redko posejani).

jverne> Absolutno, to ni kriterij po katerem ženske izbirajo. Če bi bil svet po ženskinem okusu, bi rade imele ljubečega družinskega moža čez teden, ki pazi na otroke in obdarjenega črnca za vikend, da se malo pozabava.

Kar se mene tiče, bi to moja partnerka lahko imela, če bi si želela - pa te opcije v skoraj 15 letih še vedno ni izkoristila, čeprav sem jaz razmeroma povprečne rasti. Verjetno si ženske, enako kot moški, močneje želijo predvsem tiste reči, za katere vedo, da jih ne morejo dobiti (in zato smatraš, da je zgoraj opisano njihov MO).

jverne> Sicer marsikateri moški, bi si sorodno (a obratno) želel.

Tudi jaz imam možnost to dejansko storiti (in partnerka mi tega niti ne more, niti noče preprečiti), pa še nisem (in ni verjetno, da bom kmalu).

jverne> Dober ljubimec ni nujno ženskar.

Jasno, a si hotu rečt, da sem ženskar, al kaj?!?

guest #44 ::

@jype

Vrjami, da je različno glede občutja. So pač občutki drugačni in ene rajca eno druge pa drugo.


No daj, omeni ji, da lahko si najame črnega žigoloja za vikend zabave pa, da ne boš imel nič proti. Če pač nimaš nič proti, nevem zakaj ona nebi zgrabla to priložnost, če ji omogočaš...mogoče ker vseeno ve, da boš ljubosumen in noče ti tega naredit?
Mogoče se boji, da bo prišlo do razdora...

Nevem, pač omeni ji, pa da vidmo kaj poreče.


Zdej...v kolikor bi potencialno bilo vse res in bi resnično uspel furat funkcionalno "odprto zvezo", se ti klanjam! You're my new (rational) hero.

donfilipo ::

Ha.....

Zdaj vidi v čem je point.

Dejansko so nekatere navidezno emancipirane ženske, ki javno poudarjajo, da jim je lastnost primarnih, ali sekundarnih spolnih lastnosti pomembna. Dolžina penisa.

Saj smo konec koncev tudi moški polni blebetanja o velikih joških, ozkem pasu in primerni riti.

In emancipacija na tem polju sledi. Moški blebetamo o kurbicah, lahkoživkah, TV ljubicah (realno do kake Nine ali Sanje ne more niti Čakrmiš, kao veliki producent po moje:)..ženske emancipirano sledijo.

V realnem pogledu pa smo čisti muslimani, nespodobni varati in ne prenesemo, da ženska sploh pomisli na drugega:D

In tako potem nastopijo škarje, razkol. Nekaj vez sicer vseeno navidezno obstane, zaradi kao interesov otrok, vendar zna biti (in nekatere raziskave to kažejo) da iz takih popolnoma hladnih, ali pa burnih prepirljivih vez, ven prihajajo otroci bolniki, nevrotiki in celo psihotiki. Bolj je razdor skrit, večja je psihoza:))

Številne raziskave in statistika že vzpostavljenih vez pa kažejo, da ženske kljub vsemu ne dajo prav veliko na ogromne batine. Kot je že pokazal jure, ženske precenijo dolžino od oka in želje od oka. To je večina diskrepance med povprečnimi dolžinami penisov in idealno željenimi penisi. Velika batina je, kot sem zasledil iz zapisov in pogovorov porno zvezd, za mnoge tudi zelo zoprna stvar in muka...in jo uporabljajo producenti predvsem zaradi senzacije in določene razkrite estetike dolge penetracije. Če pa bi izbirale zgolj starlete, pa razen za par res težkih prasic, ki jih v realnem življenju povohajo samo copatki, tak orjak je muka in za užitek popolnoma nekoristen.

Ženske največ dajo na socialno in fizično zaščito, vedno več verjetno racionalno na treznost in zmernost pri alkoholu in drogah, danes celo na nekadilce in športnike...šele potem pa sledijo sposobnosti učenja in sodelovanja pri seksu do skupnega užitka...sama dolžina penisa pa je kar kmalu ok. Razen za kot sem rekel res težke prasice, ki pa se jih otepajo tudi v teh open societyih, elitne VIP družbe vsi...na koncu celo prostitutki, saj pri nas, praviloma pobesnele nekdanje simpatične deklice, pozabijo da so magneti že davno padli proč8-)
Tako nekako sem prebral razdrobljeno v številnih študijah in intevjujih in člankih. Pa slišal tudi od pri nas napadanih vrtnarjev8-)

In velika večina moških, kar ima tisti željeni minimum, ki že zagotavlja maksimum užitka za večino žensk, učenje tehnik, pa seveda predstavlja še dodatno popestritev spolnosti. In jo predlagajo vsi svetovalci.
No so pa primitivni stereotipi hecna reč in dejansko se je ta o velikem penisu k nam privlekel iz balkana.
Zato morda en kontravic:

Ko je učenega dramatika zanimalo kako avstrijske pravijo batini, je v Villach kjer je bil prvi pravi puf, peljal bosanca, ki se je stalno hvalil z orjakom in poslušal kaj avstrijka poreče na heroja. In ona pravi: 'Mein gott. Der ist ja so simpatisch kurz'.;(( In kurc je ostalo po zaslugi mujota>:D

Odprti in zaprti-strogo monogamni odnosi, pa se ravno v teh časih res menjajo. Iz zaprtih v odprte in res je, nekaterim nam to nikakor ne leži. Pa čeprav je zelo moderno:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Vitez ::

donfilipo je izjavil:

Ha.....
V realnem pogledu pa smo čisti muslimani, nespodobni varati


Pa sej ne moreš verjet, kaj vse tu prebereš. Varanja je toliko, da je zvestoba že redkost, ta pa bluzi, da folk ne upa varat. LOL.

donfilipo je izjavil:


Moje lastno, me je privedlo do analize, da hočem v bistvu nekaj takega, kot je bila stara mama (napol sužnja deda:), ali kar so danes nekatere muslimanke.


Aha, hočeš eno, ki te bo brezpogojno ubogala. Jebe te pa to, da so ženske vedno bolj smaozavestne in nimajo potrebe brezpogojno ubogat nekega tipa. Miselno si ostal rahlo v srednjem veku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

jverne> No daj, omeni ji, da lahko si najame črnega žigoloja za vikend zabave pa, da ne boš imel nič proti.

Zakaj se tebi zdi, da dogovor ni tak že praktično od začetka zveze? Pa a misliš, da sem si jaz izmislil, da ženske pravzaprav ne fantazirajo o velikih penisih? Ne. Pogovarjal sem se o tem z dekleti (in vse, kar me je zares presenetilo pri tem je njihovo tarnanje, da se tako zelo redko o tem sproščeno pogovarjajo z moškimi, ker da slednji tak pogovor tako pogosto razumejo kot povabilo na spolni odnos).

jverne> Če pač nimaš nič proti, nevem zakaj ona nebi zgrabla to priložnost, če ji omogočaš...mogoče ker vseeno ve, da boš ljubosumen in noče ti tega naredit?

Nimam pojma. Vse, kar od nje pričakujem je to, da me seznani s tem, kar počne in če se ji zdi da bom ljubosumen in zato noče, je tudi to OK. Silit v to je ne morem nič bolj, kot ji lahko takšne reči preprečim.

Dejstvo je, da ne glede na to, kaj se dogovoriš, tako in tako ne moreš biti nikoli 100% prepričan, če vsaj toliko ne zaupaš partnerju - če pa partnerju zaupaš 100%, potem nimaš druge izbire, kot da se sprijazniš tudi z njegovo sodbo o tem, da je spolni odnos s tretjo osebo sprejemljiv (in če lahko rečem, da dobro poznam svoje dekle, potem lahko rečem da me niti najmanj ne skrbi, da bi si našla takšnega, ki ni v vseh pogledih boljši od mene - če je boljši in se ji zdi, da ga potrebuje, potem si ga pa tudi zasluži).

jverne> Zdej...v kolikor bi potencialno bilo vse res in bi resnično uspel furat funkcionalno "odprto zvezo", se ti klanjam! You're my new (rational) hero.

Glede na dosedanje izkušnje lahko samo rečem, da je odprt odnos itak vsak, v katerem se oba partnerja zavedata, da je odločitev o zvestobi izključno samostojna. Če bi imel kdaj potrebo po "skakanju čez plot", bi se reči najverjetneje zapletle. Dokler ne poskusiš itak ne moreš vedet, ampak do zdaj še nisem spoznal veliko žensk, ki bi lahko zadostile mojim obsceno zapletenim kriterijem in bi hkrati rade tudi spale z mano. Trenutno kaže, da v povprečju spoznam eno tako na več kot 20 let. Če kdaj dejansko bo moj odnos poleg teorije postal odprt tudi v praksi, ti pa javim, da boš lahko vedel, če zares deluje.

Vitez> Aha, hočeš eno, ki te bo brezpogojno ubogala. Jebe te pa to, da so ženske vedno bolj smaozavestne in nimajo potrebe brezpogojno ubogat nekega tipa. Miselno si ostal rahlo v srednjem veku.

Po moje vsak, ki meni, da noče takšne (stara mama, ki za moža naredi vse, ne da bi ji bilo treba karkoli namignit, kaj šele ukazovat) ženske, v resnici ni dovolj globoko premislil o samemu sebi. Kar se mi zdi narobe je zgolj to, da to kdo danes dejansko pričakuje od žensk, ne da bi najprej sam poskrbel za izpolnitev vseh njihovih želja, fantazij in drugih oblik hrepenenja.

Vitez ::

Vidiš jype, s to tvojo zadnjo repliko namenjeno meni se strinjam.

Samo problem je v tem, da imam občutek, da tile manjdeljci tu gor od žensk pričakujejo VSE, dali pa bi minimalni vložek. E, tako se igra ne igra.

Eno je "jaz tebi vse, ti meni vse", drugo pa je "jaz ukazujem, ti ubogaš".

donfilipo ::

Pa sej ne moreš verjet, kaj vse tu prebereš. Varanja je toliko, da je zvestoba že redkost, ta pa bluzi, da folk ne upa varat. LOL.


Nisem napisal ne upajo. Napisal sem so nesposobni. Večina. zato se tudi večina slabo konča. Ko se razve. Z ločitvijo, prepiri itd. Razve pa se.. Ker tudi druga (druge) veza ponavadi puščajo niti:)

Zato se nauči brat, potem pa kritiziraj;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Vitez je izjavil:

Vidiš jype, s to tvojo zadnjo repliko namenjeno meni se strinjam.

Samo problem je v tem, da imam občutek, da tile manjdeljci tu gor od žensk pričakujejo VSE, dali pa bi minimalni vložek. E, tako se igra ne igra.

Eno je "jaz tebi vse, ti meni vse", drugo pa je "jaz ukazujem, ti ubogaš".



ja normalno da se tako igra. Smo v kapitalizmu, iztrži čim več. Tebi podobni pa boste večni reveži nekateri pa boste propadli.

jype ::

Ramon dekers> ja normalno da se tako igra. Smo v kapitalizmu, iztrži čim več. Tebi podobni pa boste večni reveži nekateri pa boste propadli.

A čmo počakat še 10 let, pa se takrat preštejemo in ovrednotimo to napoved? Meni se zdi, da ti ni čisto jasno niti kaj je kapitalizem, niti kaj je partnerski odnos.

Ramon dekers ::

zakaj bi čakal če ti že sedaj povem da si želim povsod iztržiti čimveč. Kaj je narobe s tem?
««
3 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827159974 (131512) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975398 (69867) Ziga Dolhar
»

Kateri spol ima več privilegijev v naprednih družbah? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29536024 (31566) guest #44

Več podobnih tem