» »

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

««
«
1 / 10
»»

jalovec09 ::

Pa bom spet ustrelil mimo, ne bo ne uvoda ne zaključka, sem trenutno samski, življenje postaja preveč samsko in bi rad spoznal eno novo fejst punco, ampak če bom samo stol grel in pričakujem, da bo ena iz monitorja ven pokukala se motim, na žurke ne hodim, ukvarjam se s športom, sem zelo prijazen, pri takem načinu življenja, kot ga imam in kakšen sem se sploh čudim, da si nisem poiskal še kakšne resne punce ....dovolj o mojih željah, kolega malo opazujem, ko že imajo punce, pa se pri pogovoru zelo merkajo, da jim kakšna beseda ne uide, meni to nekak že deluje pretvarjanje. Vrjetno je težko danes obdržat resno zvezo, če nimaš dovolj denarja, sploh pa avta. Sex se da dobit, ampak resno zvezo se pa težka da obdržat, že preveč časa sem zapravil. Najbolje bo, da se začnem udeleževat vseh novih srečanj, pa mogoče tam dobim kakšno presenečenje. Kako ste ostali prišli do resne punce in kasneje do resne zveze, ki že leta traja?

Sims ::

huh ... Spoznal jo pred 14 leti pri sosedi :D Star sem bil 18 let. Sedaj živiva v hiši, ki sva jo zgradila. Nimava še otrok. Imava pa psa :D Ne vem, kaj ti bodo ti podatki. Preveč smo različni, da bi naše zgodbe imele vpliv na tvojo. Do tega trenutka mi ni žal enega dne z njo. In ja, tudi prepiri so bili in so. Morda je bilo nama lažje, ker sva "rasla" skupaj. Koliko si pa star?

LP.

Sims

jype ::

jalovec09> Vrjetno je težko danes obdržat resno zvezo, če nimaš dovolj denarja

Odvisno od tega, kaj dekle od tebe pričakuje, ampak vsaj nekaj mora imeti od zveze, da se v njej dobro počuti. Ene majo avte, druge se več smejijo, ...

jalovec09> Kako ste ostali prišli do resne punce in kasneje do resne zveze, ki že leta traja?

Ponesreči, tako kot vsi ostali.

jalovec09 ::

Če bodo komentarji tud dobri in ne bo spama, bom tudi jaz napisal točne podatke, odgovore.

Star sem 26 let, imel že punco, ampak se ni obnesla zveza, to te kar naprej prizadane, takorekoč boli, imaš slab občutek....

jype ::

Sej točni podatki niso pomembni, pomembno je, da si sposoben pokazat odgovornost in zrelost.

joze ::

Se mi zdi, da je največ možnosti za resno zvezo,če si najdeš partnerja v okolju ki ga poznaš. Najbolj trdna je zveza med ljudmi, ki se poznajo iz mladosti in tako skozi skupno življenje doživljajo manj neprijetnih presenečenj in rabijo manj energije za prilagajanje drug drugemu. Seveda to ni pravilo in povsem mogoče je, da si najdeš izvrstnega partnerja na prvi pogled, ampak za to je po mojem malo možnosti. Prihajaš v leta, ko se potencialni partnerji, ki te ne poznajo, začnejo spraševat kaj je s tabo narobe, da si še vedno samski. Tudi sam gotovo počneš isto, ko srečaš samsko žensko v poznih dvajsetih.

Marat ::

jalovec09 je izjavil:

Pa bom spet ustrelil mimo, ne bo ne uvoda ne zaključka, sem trenutno samski, življenje postaja preveč samsko in bi rad spoznal eno novo fejst punco, ampak če bom samo stol grel in pričakujem, da bo ena iz monitorja ven pokukala se motim, na žurke ne hodim, ukvarjam se s športom, sem zelo prijazen, pri takem načinu življenja, kot ga imam in kakšen sem se sploh čudim, da si nisem poiskal še kakšne resne punce ....

evo to je tvoj problem >:D

jalovec09 je izjavil:

dovolj o mojih željah, kolega malo opazujem, ko že imajo punce, pa se pri pogovoru zelo merkajo, da jim kakšna beseda ne uide, meni to nekak že deluje pretvarjanje. Vrjetno je težko danes obdržat resno zvezo, če nimaš dovolj denarja, sploh pa avta. Sex se da dobit, ampak resno zvezo se pa težka da obdržat, že preveč časa sem zapravil. Najbolje bo, da se začnem udeleževat vseh novih srečanj, pa mogoče tam dobim kakšno presenečenje. Kako ste ostali prišli do resne punce in kasneje do resne zveze, ki že leta traja?

Sej si že sam ugotovu kaj je treba: malo več se socializirat, to je hodit ven na žurke, vključit se v kako društvo (pa ne tako kjer so sami deci)... pa boš sčasoma našu eno.

gorann ::

malo vec socializacije pa bo pa ne bit tiho med puncami v druzbi

figula ::

Sims je izjavil:

Morda je bilo nama lažje, ker sva "rasla" skupaj.


To je tisto, zakaj tudi jaz pravim, da se lahko super obnese, če le par zdrži. Skupaj odraščava, spoznavava, zoriva. Vse kar se zgodi, se zgodi obema. In nosiva največji dar - drug drugemu bova za vedno stara 16 let, kot takrat, ko sva se spoznala. Sedaj pri 48 jaz ne vidim njegovega podbradka in ne trebuščka in on ne mojih starostnih peg in gub :)

Kar pogumno. Danes sem prebrala v letnem horoskopu za 2012 tole besedilo: "Samski bodo spremenili svojo shemo plena, se na signale odzivali bolj senzibilno in povečali svoje možnosti. V letu 2012 nihče, ki si tega ne želi, ne bo ostal sam."

Sicer je horoskop sam po sebi traparija, tale zgornji sestavek mi je pa všeč, saj poleg optimizma ponuja tudi razmislek, da mora človek še pri svojih zamislih kaj urediti.

#000000 ::

O jezus, če ne druzga si kup psa in hod na sprehode, jest vidm ogromno lušnih in normalnih punc ki same reve hodijo po pst-ju in komi čakajo da jih kdo ogovori.

Drugač pa tko kot so znal kaki dedki povedat, ne bit izbirčen, vse od kraja je treba in se tud kaka fajn vmes najde :)

galu ::

jype je izjavil:

jalovec09> Kako ste ostali prišli do resne punce in kasneje do resne zveze, ki že leta traja?

Ponesreči, tako kot vsi ostali.



Hehe..:D
Tako to gre.

Pithlit ::

Jaz sem jo spoznala pri 19ih. 2 dni za tem sva začele živeti skupaj. Mal manj kot pol leta kasneje sva postale par. To je bilo malenkost več kot 15 let nazaj.
Life is as complicated as we make it...

Blinder ::

Pithlit je izjavil:

Jaz sem jo spoznala pri 19ih. 2 dni za tem sva začele živeti skupaj. Mal manj kot pol leta kasneje sva postale par. To je bilo malenkost več kot 15 let nazaj.


koga si to spoznala? mačko?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

redo ::

Koliko novih punc v povprečju spoznaš na mesec?
Veliko lažje kot svoj presek za reakcijo, je spreminjati flux. Kot so ti že drugi svetovali.

Če pride do kake reakcije, po kakem mesecu (ali tednu, ne vem, to se sam odloči, vsekakor prej, da se resno navežeš ali do ušes zaljubiš) daš jasno vedeti kaj pravzaprav iščeš. Skratka, frcneš in opraviš meritev kako se odziva. Če zna kaj bit, če išče podobno kot ti, potem vztrajaš, sicer greš stran in začneš naslednjo iteracijo z naslednjo punco. Evo, tako bolj na hitro. Ti bodo že geeki tukaj pomagali (če jih je še kaj ostalo) izboljšat in optimizirat algoritem.

nanpots ::

#000000 je izjavil:

O jezus, če ne druzga si kup psa in hod na sprehode, jest vidm ogromno lušnih in normalnih punc ki same reve hodijo po pst-ju in komi čakajo da jih kdo ogovori.

ja si kar mislim da boš eno sprehajalko kar ogovarjal. če si serijski morilec mogoče. v kakšni trgovini je že drugače, ampak zunaj na odprtem (na samem) so ljudje veliko bolj nezaupljivi in tam ni priporočljivo punc ogovarjat.

Pithlit ::

Blinder je izjavil:

koga si to spoznala? mačko?

Tudi tako bi se lahko reklo, ja.
Life is as complicated as we make it...

Oberyn ::

Jaz sem moji najprej spekel palačinke, potem sem jo pa peljal čez severno steno Mojstrovke. To je učinkovalo, še zdaj tamle zadaj gleda televizijo.

Samo brez zamere jalovec, če se spomnim tvojih postov zadnje čase, eno samo neskončno jamranje in pritoževanje. En tak Jeremija, to si. Kera bo pa to poslušala? Sprijazni se s svetom, nehi jamrat, pojdi mal v družbo, babe potem enostavno pridejo.

SHORTEE ::

nanpots je izjavil:

#000000 je izjavil:

O jezus, če ne druzga si kup psa in hod na sprehode, jest vidm ogromno lušnih in normalnih punc ki same reve hodijo po pst-ju in komi čakajo da jih kdo ogovori.

ja si kar mislim da boš eno sprehajalko kar ogovarjal. če si serijski morilec mogoče. v kakšni trgovini je že drugače, ampak zunaj na odprtem (na samem) so ljudje veliko bolj nezaupljivi in tam ni priporočljivo punc ogovarjat.

Zakaj ne? Če pristopiš imaš možnosti 50/50, če ne pristopiš je nimaš, edino če ona pristopi k tebi =) Tako sem sam spoznal veliko žensk, in z nekaterimi smo še zdaj prijatelji, z drugimi nimam več kontakta. In ne, nisem serijski morilec.

Dr_M ::

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje


Not possible.
Lahko si najdes eno, s katero bos prezivel zivljenje, mogoce bos nekaj casa srecen, ampak se s casoma navelicas.
Mene kar srh spreleteva, ko pomislim, da bi moral eno in isto babo gledat do konca zivljenja (verjetno bi se moje zivljenje hitro koncalo, ce bi moral). Pa nisem pretirano mlad...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

KandazaR ::

Pa držat se načela: Če te ena noče te pa druga hoče.

jype ::

GaŁu> Hehe..:D

Jaz sem bil trdno prepričan, da bom samski do smrti. Nisem hodil na zabave in se socializiral.

Dr_M> se s casoma navelicas.

To samo pomeni, da ni bila prava - prava nima težav s tem, da ne počneta čisto vseh reči skupaj.

Dr_M> Mene kar srh spreleteva, ko pomislim, da bi moral eno in isto babo gledat do konca zivljenja

Če samega sebe zmoreš prenašat, boš pa ja tut babo pohandlal - se pa strinjam, da nima nikakršnega smisla počet takih reči, če jih nočeš, pomembno je samo, da jim vnaprej poveš, s kom imajo opravka.

Oberyn> Jaz sem moji najprej spekel palačinke, potem sem jo pa peljal čez severno steno Mojstrovke. To je učinkovalo, še zdaj tamle zadaj gleda televizijo.

No vidiš, podobno se je meni zgodilo.

Dr_M ::

Dr_M> se s casoma navelicas.

To samo pomeni, da ni bila prava - prava nima težav s tem, da ne počneta čisto vseh reči skupaj.


Waw, sem prov fovs tistim trem moskim na svetu, ki imajo tako zensko....se zivo...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Eh, večina tistih žensk, ki so se že sprijaznile s tem, da "je moške ustvaru čudak z dolgo brado, ne pa Disney", nima najmanjše težave s tem, da presek skupnih interesov ni niti približno podobno močan kot unija.

Zares srečni smo predvsem tisti, ki skupaj s partnerji razumemo, da so aktivnosti, ki človeka izpolnjujejo in sproščajo, nekaj zaželjenega. Dekle ve, da se meni konjeniški športi zdijo nekaj brezveznega, razume pa tudi, da imam rad, da se z njimi ukvarja, ker jo to osrečuje, pa tudi ohranja takšne oblike, da mi je zelo všeč. Kolesarstvo, tek in pohodništvo si deliva, računalniško programiranje in letalsko modelarstvo je pa ne zanimata, pa nima nobenih težav s tem, da jaz "izgubljam ogromno časa" s temi neumnmostmi.

Ko sem bil še mlajši sem bil prepričan, da gre za redkost, potem sem pa ugotovil, da večina kvalitetnih zvez zelo dobro deluje ravno na tak način.

Wox ::

Sreča je sicer precenjena zadeva. Jo pa moraš najti sam v sebi. Nobena ženska, harem, fant (če si gay) ali ovca ti je ne bo prinesla. Kapiraš?
Commodore 64

Ramon dekers ::

jalovec ti pa same depra teme odpiras. Slovenci smo prevec zaprti, ksenofobija... Sicer pa to kar zelis je tako kot danes za vecino dobiti delo. Zensko dobis hitro samo problem je ker je lahko butasta in se je kasneje ne znebis.

ZaphodBB ::

Ženske majo rade sposobne tipe. To je vsa skrivnost.

_Dormage_ ::

ZaphodBB je izjavil:

Ženske majo rade sposobne tipe. To je vsa skrivnost.

Nop

Marc` ::

Jype, kul je brat tvoje misli glede tega, ker se mi zdi, da se da kar čutit vajino energijo in sam stremim točno k taki zvezi...dosti komunikacije in brez nepotrebne drame ter prekomernega analiziranja vsake malenkosti, ki se v zvezi zgodi. Kar tako naprej :) Sam sem ravno iz relativno dolge zveze s punco (oba sva 22), ki se je verjetno zaradi pomanjkanja (in precejšnjih sprememb v njenem razmišljanju, ki so neznanega izvora...je to skupno večini v teh letih? :)) tega izjalovila, tako da resnično upam, da se tudi meni zgodi kakšna nesreča, hehe :)

Ramon dekers ::

sicer pa je tolo noro brati. Se res nasmejem. Sploh tista je dobra da te ljudje cudno gledajo ce si pri 26 samski. Izobrazene, karieristke so do 30ga samske. Tak tip ljudi niti pred 30 nima otrok - ce ze najde partnerja. Sicer pa bolj bos skakal do zensk slabse je. Bodi hladen, se zrihtaj obleka, plasc, ko pa ze pride do tebe ji ne placaj pijace. Ce ji bos vsec bo ona tebi.

Ramon dekers ::

prevec se sekirate. Naredite solo potem malo v tujino. Zensk je polno sploh neizobrazenih in brez imetja...

guest #44 ::

Sicer ne da jypetu želim kaj slabega, ampak bi rad slišal še mnenje njegove druge polovice in to brez posrednika...

Pithlit ::

ZaphodBB je izjavil:

Ženske majo rade sposobne tipe. To je vsa skrivnost.

Saj ne da bi te namenoma rada postavila na laž ampak... *giggle*
Life is as complicated as we make it...

guest #44 ::

Sej veste tisti vic o ženski in trgovini moških?



Nekje so nedavno odprli trgovino, v kateri so ženske lahko izbrale in
kupile *- *moža.
Na vhodu so bila izobešena *"navodila za uporabo": *
- *Trgovino lahko obiščete SAMO ENKRAT !!!*
- Trgovina ima *6 *nadstropij in karakteristike moških se izboljšujejo, ko se
povzpnete *v *višje nadstropje *!!! *

- Lahko izberete kateregakoli moškega na nadstropju na katerem se nahajate
ali pa se vzpnete v višje nadstropje

-* Ne morete se vrniti v nadstropje nižje !!!*

Ko se ženska odloči obiskati trgovino, da bi si poiskala partnerja: Na
vratih *prvega *nadstropja piše: *
"TI MOŠKI IMAJO DELO" *
In ženska se odloči povzpeti v naslednje nadstropje.

Na vratih *drugega *nadstropja piše: *
"TI MOŠKI IMAJO DELO IN IMAJO RADI OTROKE" *
In ženska se odloči povzpeti v naslednje nadstropje.

Na vratih *tretjega *nadstropja piše: *
"TI MOšKI IMAJO DELO, IMAJO RADI OTROKE IN NEVERJETNO SO LEPI" *
Waau, pomisli ženska, *a *gre naprej.

Na vratih* četrtega *nadstropja piše: *
"TI MOšKI IMAJO DELO, IMAJO RADI OTROKE, SO NEVERJETNO LEPI IN POMAGAJO
PRI HIšNIH OPRAVILIH" *
Neverjetno, pomisli ženska, težko se uprem, da ne vstopim, vendar nekaj me
vleče dalje in odide v naslednje nadstropje.

Na vratih *petega *nadstropja piše: *
"TI MOŠKI IMAJO DELO, IMAJO RADI OTROKE, SO NEVERJETNO LEPI, POMAGAJO PRI
HIšNIH OPRAVILIH IN ZELO SO ROMANTIČNI" *
...ženska se odloči vstopiti, ampak v zadnjem trenutku se premisli in
odide v *šesto *nadstropje.

Na vratih *šestega *nadstropja piše:
"STE OBISKOVALKA šT. 31.456.012. V TEM NADSTROPJU *NI MOŠKIH *,
TO NADSTROPJE OBSTAJA SAMO KOT DOKAZ *KAKO JE NEMOGOČE ZADOVOLJITI ŽENSKO!!!

HVALA VAM, DA STE OBISKALI NAŠO TRGOVINO."*

Čez cesto od te je še ena 6-nadstropna trgovina , tu lahko *moški
*izberejo in kupijo svojo *ženo!!! *
V* prvem* nadstropju so: ŽENSKE, KI IMAJO RADE SEX
V *drugem* nadstropju so: ŽENSKE, KI IMAJO RADE SEX IN NE TEČNARIJO PREVEČ. *
Višja nadstropja ŠE NIKOLI NISO BILA OBISKANA. *

Mesar ::

Pa se je začelo trollanje. Kje je point hodit v tujino pobirat ženske brez vsega in jih priklenit na sebe s tem, da ji vse daš? Se ti to zdi zdrav odnos? Boš taki osebi zaupal? Na kakšni podlagi? Je bil tudi en rek, nekako takole "Ne daj človeku česar ti ne more vrniti, če nočeš da te zasovraži.", pa verjemi, da kar drži.

jverne, zakaj? Misliš, da si izmišljuje? Ker tudi če (bi) si, ima nekatere stvari dosti boljše razčiščene v svoji glavi kot marsikdo drug.

Karaya 52 ::

Nek skupen presek aktivnosti in vsega ostalega je nujen. Vecina ima dokaj podobnega in precej enostavno najdejo partnerja znotraj svojega bazena. Kot pri vseh receh, so tudi tukaj odkloni in ce pades v tiste procente, v katerih je nabor osebnih lastnosti bistveno drugacen, morda niti ne najdes ustreznega partnerja, ker je moznost srecanja ze po definiciji majhna. Potem nastanejo karieristi in pijanci, ter ekstremi vseh barv. Sicer ta matematika deluje precej depresivno, jo je pa dobro imeti pred ocmi imo.

guest #44 ::

Že že. Sam jaz pa mam občutek, da je jype mnogo bolj zadovoljen z njo kot ona z njim. Vsaj tako je v veliki večini razmerji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Pithlit ::

Jaz pa imam občutek da ti pojma nimaš kaj 'njegova' ženska hoče. Poleg tega da si ujet v stereotipe.
Life is as complicated as we make it...

Ramon dekers ::

jverne. Si ga pa nastudiral. On prevec govori kolk je srecen, bla bla. In ravno taksni imajo najvec problemov. Ce bi bil srecen ne bi tega govoril ampak bi bil z njo.

guest #44 ::

Stereotipi niso tam kar brezveze. Če ne bi bila frekvenca vzorca dovolj pogosta vrjetno nebi nastali in the first place. Dovolj da velja 51% je zame že dovoljšen razlog, da se nekaj vzame kot stereotipno. Sicer ni najbolj pošteno do vseh, amapk..."Man muss immer generalisieren"

Sicer pa ženska vedno hrepeni po nekom boljšem...moški pa bolj ali manj hrepeni, da je on boljši. Običajno je tako. Izjeme to zgolj potrjujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Ramon dekers ::

jverne. Si ga pa nastudiral. On prevec govori kolk je srecen, bla bla. In ravno taksni imajo najvec problemov. Ce bi bil srecen ne bi tega govoril ampak bi bil z njo. Mesar moj point ni bil oditi v tujino po neko siromakinjo, pac pa da si razsiris obzorja. Mene cakata sedaj se izrael pa rusija. Nevem zakaj bi se omejeval na slovenke. V tujini je pac vec sans, vecji trg. Sam iscem pametno pa lepo. Ce ne dobim sem raje sam:)

guest #44 ::

Sicer to z tujino ni ravno napačna ideja...sam res moreš najt nekoga, ki te ne bo imel zgolj iz koristi. Take pa boš definitivno trofu, če iščeš v revnejših državah. Zatorej najbolje se držat bogatejših trgov z večjo populacijo.

Najbolj mi je žalostna obala...tu vsak pozna vsakega. Najt tu nekaj frišnega je bolj kot ne gola sreča

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Pithlit ::

Hja, če verjameš jvernu pol boš verjetno kar sam ostal.
Life is as complicated as we make it...

Karaya 52 ::

Isto velja za poljuben slovenski kraj. Iskanje slicnih partnerjev, recimo na faksu oz. stroki, pa je tudi sizifovo delo, ker gre za se manjso populacijo. Sicer je pa OP imo na dobri poti da ostane sam ali kar do konca zivljenja brez seksa.

Ramon dekers ::

jverne zenska vedno hoce koristi tako kot moski. Pametna izsolana pa lepa pa se toliko lazje uveljavlja svoje jokerje. Ampak poanta je da ti mora biti prvo prijatelj nato fuk frend. Jaz se hocem od nje kaj naucit, enako mora veljati za njo. Ce pa v lajfu ni prebrale prave knjige narejen pa ima faks v sloveniji potem to odpade, oz samo pove kako zanic institucije imamo.

guest #44 ::

Pithlit je izjavil:

Hja, če verjameš jvernu pol boš verjetno kar sam ostal.


A bo kak argument padu ali se morem sprijaznit, da ima ženska na moškem forumu apriori prav?

Ramon dekers ::

Pithlit je izjavil:

Hja, če verjameš jvernu pol boš verjetno kar sam ostal.


glej raje sam kot nesrecen in locen z otroki. Hebes tak lajf. Trpijo pa vsi. Zakaj? Ker clovek prehitro izbere. Predpostavljam da pride blond lustna butara do naslovnika teme...ma saj se stopi, za njo pa naredi vse!!

guest #44 ::

Ramon dekers je izjavil:

jverne zenska vedno hoce koristi tako kot moski. Pametna izsolana pa lepa pa se toliko lazje uveljavlja svoje jokerje. Ampak poanta je da ti mora biti prvo prijatelj nato fuk frend. Jaz se hocem od nje kaj naucit, enako mora veljati za njo. Ce pa v lajfu ni prebrale prave knjige narejen pa ima faks v sloveniji potem to odpade, oz samo pove kako zanic institucije imamo.


Malo poznam moških, ki bi se hotelo okoristiti ženske. Tako finančno kot čustveno. Moška narava je biti samostojen. Tisti, ki ni je pač mutacija. Zdej kdo se bo obdržal v prihodnosti...je za videt, zaenkrat je moška vloga še kar tradicionalna.

jype ::

jverne> Sicer ne da jypetu želim kaj slabega, ampak bi rad slišal še mnenje njegove druge polovice in to brez posrednika...

Mnenje o čem? Jo prosim, da se pridruži tej temi? Pregovarjanje po forumih ne spada med njene najljubše konjičke, tako da obljubit ne morem ničesar.

Ramon dekers> jverne. Si ga pa nastudiral. On prevec govori kolk je srecen, bla bla. In ravno taksni imajo najvec problemov. Ce bi bil srecen ne bi tega govoril ampak bi bil z njo.

Kadar se ona ukvarja z rečmi, pri katerih ji ne morem pomagat, si včasih privoščim tudi trabunjanja po forumu.

jverne> Že že. Sam jaz pa mam občutek, da je jype mnogo bolj zadovoljen z njo kot ona z njim. Vsaj tako je v veliki večini razmerji.

To je vsekakor možno (težko je na smiseln način merit količino zadovoljstva različnih ljudi) in tudi če se bo kdaj odločila, da nisem (več) dovolj dober, bom to znal sprejeti kot mož in bom storil vse tisto, s čimer ji bom olajšal pot naprej, ker jo imam rad. Na tak razplet sicer ne računam, ker mi tudi do zdaj ni bilo pretirano težko požreti ponosa in priznati, da se motim (česar na forumu nikdar ne bom storil, ker je v nasprotju s pravili), prav tako so se konflikti vedno reševali sproti in z obilico dialoga, ki je pripeljal do sprejemljivih kompromisov (in seveda en drugemu ne želiva, da bi se morala sprijaznit z rečmi, s katerimi se nočeva, kar sklepanje kompromisov močno olajša).

Ramon dekers> Nevem zakaj bi se omejeval na slovenke.

Saj se nihče ne omejuje. Ne razumem, od kod ti ideja, da imajo intimni odnosi kakršnokoli zvezo z narodnostno pripadnostjo. Velika verjetnost je, da partnerja najdeš med ljudmi, s katerimi se na kakršenkoli način družiš in le v zadnjih časih je rast različnih vrst socialnih in fizičnih mobilnosti tako zrastla, da ljudje pogosto najdejo partnerja iz zelo oddaljene kulture in/ali kraja.

jverne> sam res moreš najt nekoga, ki te ne bo imel zgolj iz koristi.

A to, da z veseljem živiš z nekom, ki ga imaš rad, ni "zgolj iz koristi" ?

Karaya 52> Sicer je pa OP imo na dobri poti da ostane sam ali kar do konca zivljenja brez seksa.

To sem tudi jaz mislil. Brigal sem se zase, pa ni pomagalo. Ne moreš vedet, kdaj bo nastopil splet okoliščin, ki omogoča nastanek uspešne in trajne zveze, vsekakor pa lahko pomagaš, da se taki spleti zgodijo pogosteje.

jverne> A bo kak argument padu ali se morem sprijaznit, da ima ženska na moškem forumu apriori prav?

Če te potolaži: Jaz vem, da ima prav.

Ramon dekers> glej raje sam kot nesrecen in locen z otroki. Hebes tak lajf. Trpijo pa vsi. Zakaj? Ker clovek prehitro izbere. Predpostavljam da pride blond lustna butara do naslovnika teme...ma saj se stopi, za njo pa naredi vse!!

Vidiš, mene v eni drugi temi nekdo obtožuje, da "nisem imel jajc" pristopit do nobene, preden sem spoznal takšno, za katero sem vedel, da bo prava. Sicer sem do nekaterih (pogosto zelo nerodno) pristopil, a pogoji uporabe so vse (razen prave) prestrašili.

jverne> Moška narava je biti samostojen.

Abejžno.

Ramon dekers ::

Kadar se ona ukvarja z rečmi, pri katerih ji ne morem pomagat, si včasih privoščim tudi trabunjanja po forumu.


vidim in to ob 1:45. Baje da imaš tudi otroke? Pa ne mislim to žaljivo pač pa glede natolcevanja o sreči.

Saj se nihče ne omejuje. Ne razumem, od kod ti ideja, da imajo intimni odnosi kakršnokoli zvezo z narodnostno pripadnostjo. Velika verjetnost je, da partnerja najdeš med ljudmi, s katerimi se na kakršenkoli način družiš in le v zadnjih časih je rast različnih vrst socialnih in fizičnih mobilnosti tako zrastla, da ljudje pogosto najdejo partnerja iz zelo oddaljene kulture in/ali kraja.


pismo no. Slovenija je cela omejena. Tu je mentaliteta da ženska izbira.


Vidiš, mene v eni drugi temi nekdo obtožuje, da "nisem imel jajc" pristopit do nobene, preden sem spoznal takšno, za katero sem vedel, da bo prava. Sicer sem do nekaterih (pogosto zelo nerodno) pristopil, a pogoji uporabe so vse (razen prave) prestrašili.


pismo no. Glej Jure jaz bom svojo spoznal šele ko bova 5 let skupaj. Ko bom videl da je sposobna vzeto v roke knjigo in brati upam da kaj več od romanov. Knjigo potem preberem še sam in si izmenjava mnenje (temu bi rekel komunikacija). Ampak ti si pa že kar takoj vedel da bo prava...

Malo poznam moških, ki bi se hotelo okoristiti ženske. Tako finančno kot čustveno. Moška narava je biti samostojen. Tisti, ki ni je pač mutacija. Zdej kdo se bo obdržal v prihodnosti...je za videt, zaenkrat je moška vloga še kar tradicionalna.


Za samostojnost se strinjam. Ampak sam si na nek način želim "okoristiti" ženske. Kaj mi pomaga če je nesposobna, nima službe, nima stanovanja, nobenega premoženja...Glej če bova delala bova delala oba, moji otroci pač ne bodo reveži oz jih raje nimam kot da se prebijam z dneva v dan. Da bo pa viselo vse na meni zato ker je ona nežnejši spol pa GTFO. Saj so želele pravice, neodivsnost, naj sedaj tudi one delajo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> pismo no. Slovenija je cela omejena. Tu je mentaliteta da ženska izbira.

Ja, saj lahko izbira. Ampak to ne pomeni, da moški pa ne moremo.

Ramon dekers> vidim in to ob 1:45. Baje da imaš tudi otroke? Pa ne mislim to žaljivo pač pa glede natolcevanja o sreči.

Ker ob 1:45 ne moreš biti srečen, če imaš otroke?

Ramon dekers> Glej Jure jaz bom svojo spoznal šele ko bova 5 let skupaj.

No, jaz sem po enem letu skupnega življenja bil pripravljen deklarirati da gre za intimni odnos, kar je hitro vodilo tudi v spolne odnose in konsolidiranje načrtov za prihodnost. Zdaj sva skupaj 13 let in nič ne kaže, da bi morala kaj kmalu z zvezo zaključiti, ker gre vse po načrtih.

Ramon dekers> Da bo pa viselo vse na meni zato ker je ona nežnejši spol pa GTFO. Saj so želele pravice, neodivsnost, naj sedaj tudi one delajo.

Jaz nimam nobene težave s tem, da vse visi na meni, le težko bi našel tako samostojno in odgovorno žensko kot sem jo zahteval, ko sem še iskal partnerje, ki bi bila pripravljena vse obesit name.
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471193630 (51194) FireSnake

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827159974 (131512) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688281 (75197) kr1ženska

Več podobnih tem