» »

Parkiranje v Planici

Parkiranje v Planici

Freezy ::

Jutri gremo s frendi v Planico. Karte že imamo, ne vemo pa kako imajo urejeno parkiranje. Se to še dodatno plača? Je prostora dovolj?

mkk20 ::

Jutri ne bi smelo biti problema. Parkirali te bodo redarji in parkirišče ni za plačat. Več kot 15k ljudi mislim da ne bo. Uživejte. Petki so super...

Flea ::

Priporočal bi ti, da parkiraš v Kranjski Gori in se z avtobusnim prevozom zapelješ v Planico. Ti bo olajšalo kakšno urco zgubljanje živcev.

mkk20 ::

Sam sem se do sedaj vedno pripeljal pod skakalnico, prišel sem pa vedno na prvo serijo. Po tekmi narediš taktičen pohod v tamar na kratkega, pa se spet odpelješ kot šef izpod skakalnice. ;)

Gray_Warden ::

Parkiraj v Gozd Martuljku in pojdi peš v planico. Kot prvo se boš lepo sprehodil, kot drugo pa do takrat ko prideš nazaj iz Planice zagotovo ne bo več zastoja na cesti.

Zgodovina sprememb…

oracle89 ::

Jutri ne bi smelo biti problema. Parkirali te bodo redarji in parkirišče ni za plačat. Več kot 15k ljudi mislim da ne bo.


Mislim da se motiš. Jutri bo mogoče celo rekorden obisk, naj bi blo 50 tisoč vstopnic prodanih.. sem pa slišal da naj bi že v mojstrani zaprli cesto,..

Ibrahimovic ::

Avto pustiš v KG... Potem pa vozijo brezplačni avtobusi do skakalnice.. Kdor misli da bo z avtom prišel do planice se moti :)

Freezy ::

Danes je bilo 11k ljudi, parkirali smo pod skakalnico, brez problemov. Je pa res, da je veliko avtov ostalo zaparkiranih in niso mogli odpeljat takoj po koncu tekme.

Flea ::

Evo, danes sem sam bil tudi v Planici... lepo parkiral pod vitranško strmino, potem na brezplačen avtobus in po koncu tekme na ta avtobus, pa domov. Brez komplikacij.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Šport
2132308426 (327) Nesta
»

Ski Jumping 2005

Oddelek: Igre
155843 (827) BorutO
»

Megalomija ali polomija Univerziada leta 2013 v Mariboru? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27830002 (19882) Mati
»

Vikersund poleti

Oddelek: Loža
61759 (1482) jeryslo

Kdor išče, ta najde 10 milijonov! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47542678 (20357) OmegaBlue

Več podobnih tem