» »

Zenske, rasizem in izbira partnerja

Zenske, rasizem in izbira partnerja

««
4 / 16
»»

jype ::

Ramon dekers> zakaj bi čakal če ti že sedaj povem da si želim povsod iztržiti čimveč. Kaj je narobe s tem?

Popolnoma nič ni narobe, je pa jasno, da si kot tak v svoji izbiri omejen na ženske, ki povsod želijo iztržiti čimveč. Tiste, ki iščejo odgovorne in zanesljive partnerje, ki jim bodo lahko zaupale, se s tabo ne bodo prav dolgo ukvarjale.

Ramon dekers ::

mogoče, mogoče pa ne, ogromno jih kljub temu da so bile s pijancem nadaljuje z iskanjem pijanca....

jype ::

Ramon dekers> mogoče, mogoče pa ne, ogromno jih kljub temu da so bile s pijancem nadaljuje z iskanjem pijanca....

Ja, ampak ne istega.

kr1ženska ::

Običanjo se ne oglašam, ker vem, da bi me hitro linčali. Ženske na takih forumih pač nimajo kaj početi.

Tokrat si pa nemorem pomagat. Je že prveč smešno brati komentarje ki so povsem zgrešeni.

velikost: jao, toliko debat o tem. Resnica je, da je povprečje še najbolše. Ni malo prijateljic, ki so tipa pustile zaradi "prevelikega" janezka. Jih je preveč bolelo. (tega jim seveda niso priznale)
Tudi jaz osebno sem rabila kar nekaj časa, da sem se navadila na orodje bivšega fanta. Tipo je bil res kul in sem par krat stisnila zobe, preden je nastopil tist "the užitek". A jebi ga!


Če bi men tip reku, da ni že 4leta seksau bi ga avtomatsko označila za slabega lubimca. Ženske se zavedamo, da je tehnika zelo pomembna. Da bi jaz nekoga povsem na novo učila kako in kaj... Da bi se tega lotila bi mi moral biti tip res res kul oseba.

Če je tipo ženskar: Prva reakcija - ženske to odbija. Potem pridejo pomisleki. Niti ne toliko kako dober je v postelji kot to, koliko bi se lahko od njega naučile in bi lahko izboljšale svoje vrline s katerimi bi THE tipa max osrečile.

Kar se tiče denarja... ne pali. važna je iznajdlivost. Tudi če je tipo brez keša, če je iznajdliv, veš da se bo u lajfu znajdu in bo na koncu zanl poskrbet zate.

Plačevanja pijače: jaz osebno tega ne maram in nikoli ne pustim da mi tipo zunaj plača pijačo, ker je samoumevno, da bodo za to v zameno nekaj dobili.
Če ne drugega, bodo izsilili vsaj fb kjer seveda sledi reject. Odlična rešitev kako se rešit tipa. Daš mu fb pa je mir.

Če govorimo o keš pičkah, upam da se zavedate, da se te take pičke zlooo hitr naveličajo. Oziroma te one na hitro izkoristijo in ne obratno. So dosti bolj izkušene kot zgledajo


Evo, pa sem povedala ;)

donfilipo ::

Lepo da si. V nasprotju s strahom, se tudi ženski glas ceni in upošteva. Če te pa kdo brez vzroka napada, so pa ponavadi agentje sove, oddelek za testiranja in provokacije. Šolski. Ne smeš se sekirat greš u stegne in jih gađaš s kepami:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

kr1ženska> Ženske na takih forumih pač nimajo kaj početi.

Grda laž. Ni čudno, da so nekateri fantje tule tako temeljito zmedeni, če zaključke črpajo iz tako omejenega vzorca, ker se oglasi tako zelo malo žensk!

kr1ženska> Evo, pa sem povedala ;)

To je pomembno, da poveš tako kot misliš, pa da ne slepomišiš. Pri moških vedno lahko računaš na to, da bodo narobe interpretirali, če bodo želeli: "Ja pa ja, ker velicga ne morš dobit si zdej napisala da velikost ni pomembna!" ali pa "S takim boš samo dokler boljšega ne spoznaš!" in podobne trivializacije odnosov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

torej denar ni vse, sex tudi ne, steje pa samo kul in simpaticen tipcek. Ti itak spadas med tisto mediano. 3 odstavek je povsem kontradiktoren, najprej te zenskar odbija potem pa bi se ucila od njega? Kaj je torej razlika med tabo in kes picko?

torej denar ni vse, sex tudi ne, steje pa samo kul in simpaticen tipcek. Ti itak spadas med tisto mediano. 3 odstavek je povsem kontradiktoren, najprej te zenskar odbija potem pa bi se ucila od njega? Kaj je torej razlika med tabo in kes picko?
Je pa lepo da si povedala.

a ni neveone tudi zenskega spola? Se mi zdi ena izmed redkih ki dejansko razmislja.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

kr1ženska je izjavil:

Če ne drugega, bodo izsilili vsaj fb kjer seveda sledi reject. Odlična rešitev kako se rešit tipa. Daš mu fb pa je mir.

V bistvu je tole res dobro. Namreč, če ima ženska FB account in je to tema kakršnegakoli pogovora, potem mene v trenutku neha zanimat, da bi imel s to osebo kakršnekoli kontakte razen najnujnejših (all genders included). ;)
sudo poweroff

kr1ženska ::

Ajoj, pa smo tam. Ramon, ne govorim o tem kako žaenske razmišlamo ampak o tem, kako se podzavestno ravnamo. Vsaj taka so moja opažanja in ker sem ženska sebe nikoli ne izključujem.

Kaj je razlika med mano in keš pičko, po tvojem mnenju je ni.

In ne. ne padam na kul in simpatične tipčke SPLJOH!! pač pa na tipe k znajo dejansko kritično razmišlat!!
Zato tipi pr men u diskačih ne pridejo daleč. S tipom je treba kr kašno debato udart da ti rata res kul, al pa ne.

Sploh pa, nevem zakva bi tep razlagala kva pr men palim.

guest #44 ::

^^

Jaz nisem trdil, da morajo biti tiči gromozanski, da ženska lahko uživa. Sploh ne! Govoril sem le, da je povprečje pri tipih za kak inč premalo, da bi popolnoma izkoristil vse položaje in preiskal vse kotičke.
Logično je odvisno tudi od velikosti ženske, ampak govorim v povprečju.

In ne sex tudi ni vse, je pa odlična skupna zabava, praktično nenadomestljiva.

T-h-o-r ::

v današnjem svetu je bolje svoje gene razširjat prek sperm banke, kot pa z 1 žensko in 2 otrokoma
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

guest #44 ::

T-h-o-r je izjavil:

v današnjem svetu je bolje svoje gene razširjat prek sperm banke, kot pa z 1 žensko in 2 otrokoma


True that, true that!

Sej zato družina in reden partner, ni več to kar je nekoč bilo. Danes je doba entertainmenta. In velik tič je del tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

T-h-o-r ::

če znaš žensko zadovoljit tudi z malim kurcem, pol ni toliko važno
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

kr1zenska koliko si stara in kaj studiras, delas? Thor se strinjam. Samo moras ustrezati kriterijem. Sperm banka ne vzame vsakogar.

kr1ženska ::

Ramon, zakaj te zanima? Povem ti lahko sam to, da me zelo zanima psihologija in rada opazujem folk kva podzavestno počne. Glede na trenuten položaj imam sploh fuul prakse z ljudmi. študiram pa neki čist mim.

T-h-o-r ::

Ramon dekers je izjavil:

kr1zenska koliko si stara in kaj studiras, delas? Thor se strinjam. Samo moras ustrezati kriterijem. Sperm banka ne vzame vsakogar.

odvisno kakšna :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kr1ženska ::

T-h-o-r velja en ful dobr pregovor ki kr drži.

"Na koncu koncev se za vsak štel lukna najde"

T-h-o-r ::

yep
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

kr1ženska je izjavil:

Ramon, zakaj te zanima? Povem ti lahko sam to, da me zelo zanima psihologija in rada opazujem folk kva podzavestno počne. Glede na trenuten položaj imam sploh fuul prakse z ljudmi. študiram pa neki čist mim.


želim si te spoznati in dobiti tvoj fb naslov...Vidim da si izobražena pa sem razmišljal da bi s teboj širil svoj mem.

jype ::

Ramon dekers> torej denar ni vse, sex tudi ne, steje pa samo kul in simpaticen tipcek.

Če si to ugotovil iz njenega pisanja, si bral narobe. Kar želi sporočiti je to, da se ženske praviloma odločajo na podlagi celotnega paketa, ki je moški, ne tako kot stereoptipni moški, ki se odloča samo na podlagi oblike ženskega telesa, baje (pa tudi moški se v resnici ne - kar poglej se, niti slike ti ni še poslala, pa si že čist trd, ko je tako pametna).

Ramon dekers> a ni neveone tudi zenskega spola? Se mi zdi ena izmed redkih ki dejansko razmislja.

Je, samo ji je nerodno javno priznat, da ob prebiranju tvojih postov zavija z očmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kr1ženska ::

Em... men so recimo take poteze s fb-jem začele it na k... tko da sm se pred mesecem dokončno izbrisala. Žal. Evo, po tanovem tipom zuni preprosto rečem da nimam fb-ja pa sem čudna. Stvar rešena. Se mi ni treba več neki vn vlečt.


Je fuuul lepše zutri pržgat računalnik in it na slo-teh pa kj koristnega prebrat, kot pa lajkat statuse frendov za to, k so nepisal kuk, so se prejšn dan zuni fajn mel (oziroma kuk so kul).


Aja, pa tole je forum za resne debate in ne za zmenkarije, tko da...

T-h-o-r ::

love

serious business
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

kr1ženska a potem ne bo nič s fejsbukom:8)žalosten sem.

Pa sej midva mava resno debato. Ti je že thor napisal spodaj, da je love resni posel.

kr1ženska ::

Ramon, po tvojem mnenju sem itk "keš pička" ki "spada med tisto mediano".
Keš pička je vsekakor business. če dodamo zraven še love, se pa ne sklada glih najbolj z dilalektom.


Takih je zuni na kupe, tko da res ne vem, zakva tle zgublaš čas z mano.

Ramon dekers ::

To sem rekel ker sem narobe interpretiral tisti odstavek tvoj. Oprosti mi. Sedaj te poznam in vem da si resna in izobražena punca.

Jaz hočem tebe ne tistih zunaj!

jype ::

No vidiš, Ramon dekers, zdaj veš, kako sem jaz spoznal dekle.

Poznala je prave odgovore na vsa vprašanja, hkrati je pa še zelo izobražena, nadvse odgovorna, obsceno lepa in ekscesno močna.

Zakaj je izbrala mene? Nimam pojma, morebiti zato ker sem bil eden tistih, ki ji niso težili z "A bi ti bla z mano?"

kr1ženska ::

:D Ramon, jaz upam da se slišiš kva govoriš.
1. napaka. ne poznaš me. če bi me poznal, bi bil al moj prijatel al moj tip.

Jype, mislim da vsi iščemo osebe za katere vrjamemo, da so drugačni od ostalih. Oziroma, ene lastnosti morajo preprosto izstopati. Jp, ženskam ki se jim mal svita kva bi rade, iz prve pali to, da jim ne težiš.

Ramon, dejva lepo rečt, da sm zabita dečwa, k nima druzga za delat kot neki bluzit po slo-tehu.
aja (dečwa - ne, nisem iz koroške)

Ej Ramon, pojdi si mal ohladit glavo ven na sonce. Jaz vem da si bom šla.


Papa**

Okapi ::

Mimogrede, Indijci so to z velikostmi že pred tisočletji natančno razdelali.8-)

According to their lingam (penis size), men are divided into three classes Â- sasa (hare), vrisha (bull) and asva (horse).

According to the depth of their yoni (vagina), women are classified into three Â- mrigi (doe), badava (cow) and hastini (she-elephant).

Three types of unions are unions of equals. They are called samaratha, they are:

Sasa-Mrigi or hare man and doe woman
Vrisha-Badava or bull man and cow woman
Asva-Hastini or horse man and elephant woman

Six types of unions are unions of not-equals. They are two types Â- Uccharatha and Neecharatha

Ucharatha is a sexual union where the penis is bigger than the vagina. They are also called high unions. They are three types

Asva-Badava or Horse Man to Cow Woman
Asva-Mrigini or Horse Man to Doe Woman
Vrisha-Mrigini or Bull Man to Doe Woman

Among them Asva-Mrigini union is highest high union. This is not desirable.

Neecharatha is sexual union where the penis size is smaller than the vagina. It is also called low union. There are three types of Neecharatha they are

Badava-Hastini or Bull Man to Elephant Woman
Sasa-Hastini or Hare Man to Elephant Woman
Sasa-Badava or Hare Man to Cow Woman

When a hare man practice sex with an elephant woman, it is called lowest low union (Athineecharatha or highly undesirable union).
Same type, but independent classifications are made based on the desire and passion of man and woman and the longevity of the sexual intercourse.

Mr Hilter ::

kr1ženska je izjavil:

Običanjo se ne oglašam, ker vem, da bi me hitro linčali. Ženske na takih forumih pač nimajo kaj početi.

Tokrat si pa nemorem pomagat. Je že prveč smešno brati komentarje ki so povsem zgrešeni.

velikost: jao, toliko debat o tem. Resnica je, da je povprečje še najbolše. Ni malo prijateljic, ki so tipa pustile zaradi "prevelikega" janezka. Jih je preveč bolelo. (tega jim seveda niso priznale)
Tudi jaz osebno sem rabila kar nekaj časa, da sem se navadila na orodje bivšega fanta. Tipo je bil res kul in sem par krat stisnila zobe, preden je nastopil tist "the užitek". A jebi ga!


Če bi men tip reku, da ni že 4leta seksau bi ga avtomatsko označila za slabega lubimca. Ženske se zavedamo, da je tehnika zelo pomembna. Da bi jaz nekoga povsem na novo učila kako in kaj... Da bi se tega lotila bi mi moral biti tip res res kul oseba.

Če je tipo ženskar: Prva reakcija - ženske to odbija. Potem pridejo pomisleki. Niti ne toliko kako dober je v postelji kot to, koliko bi se lahko od njega naučile in bi lahko izboljšale svoje vrline s katerimi bi THE tipa max osrečile.

Kar se tiče denarja... ne pali. važna je iznajdlivost. Tudi če je tipo brez keša, če je iznajdliv, veš da se bo u lajfu znajdu in bo na koncu zanl poskrbet zate.

Plačevanja pijače: jaz osebno tega ne maram in nikoli ne pustim da mi tipo zunaj plača pijačo, ker je samoumevno, da bodo za to v zameno nekaj dobili.
Če ne drugega, bodo izsilili vsaj fb kjer seveda sledi reject. Odlična rešitev kako se rešit tipa. Daš mu fb pa je mir.

Če govorimo o keš pičkah, upam da se zavedate, da se te take pičke zlooo hitr naveličajo. Oziroma te one na hitro izkoristijo in ne obratno. So dosti bolj izkušene kot zgledajo


Evo, pa sem povedala ;)


Skratka gre se ti samo za dober fuk.

Mesar ::

Potem bi iskala tiste z veliko izkušnjami, torej da so podrli že vse kar leze in gre, te pa je označila za ženskarje - napisane stvari si nasprotujejo, ne moreš imet izkušenega in nedolžnega fu*ača hkrati.
Your turn to burn!

T-h-o-r ::

to so ženske, lejga
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mr Hilter ::

Mesar je izjavil:

Potem bi iskala tiste z veliko izkušnjami, torej da so podrli že vse kar leze in gre, te pa je označila za ženskarje - napisane stvari si nasprotujejo, ne moreš imet izkušenega in nedolžnega fu*ača hkrati.

Jaz sem si Kamasutra program za telefon potegnu in sem sedaj izkušen, a hkrati še nedolžen.

T-h-o-r ::

to narediš kot v matrix potem, uploadaš potrebne položaje in tehnike

:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

papasmrk ::

Spremljam tole temo in moram rečt, da ste dobri :)

Mr Hilter ::

Uploading software: Monkey with frog technique.... (če je kdo videl tisti posnetek iz živalskega vrta :) )

jype s svojo punco:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr Hilter ()

jype ::

Mesar> ne moreš imet izkušenega in nedolžnega fu*ača hkrati.

Kako da ne? Med knjižicami leksikonov cankarjeve založbe je bila tudi rumena, ki je nosila naslov Spolnost. V njej je bila poleg gesla Kunilingus tudi zelo dobra, čeravno razmeroma majhna fotografija kipa, ki je upodabljal Favna in Nimfo med početjem tega, kar geslo opisuje. Verjetno si lahko predstavljaš, s kakšnim navdušenjem dekleta poslušajo o zgodovinskih, teoretičnih in drugih podlagah za onegavljenje, če tega še ne poznajo.

kbal> Jaz sem si Kamasutra program za telefon potegnu in sem sedaj izkušen, a hkrati še nedolžen.

Ja, a si sploh prebral? Če hočeš bit izkušen, moraš znat na pamet. Ne morš kar med zibanjem listat po knjigi.

Okapi ::

Če lahko ona mesidže vmes pošilja ...8-)

O.

m0LN4r ::

Bi blo še fajn kak ženski komentar met iz kakega drugega stališča. Se pa strinjam, da bi ženske mele izkušenega tipa z vlko prakse in da je nedolžen.

Jaz bi te pa nekaj vprašu osebno kr1žensaka.
Kaj misliš o tipu ki ga spoznaš in veš, da je mel pred tabo vlko odnosov z keš pickami in ti je vseeno kul pa vse?
Ali spoznaš tipa, ki je pred tabo mel samo eno zvezo in je tudi kul, ampak pač neve seksat?

So?

Daj nam še mal vpogleda v to žensko kontradiktivno logiko.

To je isto kot ženska v bikiniju jo nč ni sram, če jo pa kdo vidi v modrcu pa gatah pa jo je najhuj. :D

@jype
Hočeš rečt, da se iz teorije lahko naučiš prakso?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

deadbeef ::

jype ::

m0LN4r> in da je nedolžen.

Jaz nisem opazil, da bi to bil kakšen resen kriterij. Nekatere so posesivne, ja, tako kot nekateri moški.

m0LN4r> Hočeš rečt, da se iz teorije lahko naučiš prakso?

Jasno. Sej v teoriji med teorijo in prakso ni nobene razlike.

jype ::

iLukeBerry> video

Ramon dekers ::

dajte jo pustit no. Danes se je verjetno izkljucila iz fb(zato da odzene tipe kot sem jaz:)in se prav tako danes prijavila na slo tech. Ampak njej se zdi da je preteklo ze
vec dni.

kr1ženska ::

:) ma, ste vi giki. jaz sem umes že 3km prlaufala, medtem ko vi še kr iščete šivanko v senu :)

Ok. kot prvo, nikol nisem rekla, da more bit tipo nedovžen. da je tipo nedovžen, brez zamere sam to fuul ni fajn. Imeti v postelji tipa, ki se mu tut sanja ne kaj dela... Kr neki truda je treba uložit da je pol res to to.

Sej ne rečem, če ti tipo neki pomeni, bi itak za njega naredu marsi kej in to sploh ni ovira. je pa minus.

Rekla sem, če je tipo ŽENSKAR!! - JEBAČ po domače (to menda pomeni, da že vrabčki čivkajo, da je podru skor vsako babo k je mim pršla).

Sam ženke, ki iščejo tipe za eno noč se navjo požvižgale na to. Vsem ostalim dekletom seks nekaj pomeni in bi se počutle ko kurbe, zavržene, če bi jih tip po seksu kar odjebal.
Nobena (razen une bejbe za eno noč), noče biti on of them!!!

Na osebna vprašanja žal ne odgovarjam.

p.s. Ramon sedaj berem svoje komentarje za nazaj in mogoče sem bila malo preostra s tabo. Se opavičujem.
kot izgovor navajam to, da sem ženska. prehitro rečem kar mislim in vačih mi je za to malo žal) :)

pa kar se fb-ja tiče. Po tem ko se odjaviš iz fb-ja je v iskalniku še 14 dni možno videt tvojo sliko oziroma, v tem času se lako opet loginaš.

Ramon dekers ::

kr1zenska mwa! Moja, moja!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

jype ::

kr1ženska> Ok. kot prvo, nikol nisem rekla, da more bit tipo nedovžen. da je tipo nedovžen, brez zamere sam to fuul ni fajn. Imeti v postelji tipa, ki se mu tut sanja ne kaj dela... Kr neki truda je treba uložit da je pol res to to.

Ej! Vsi smo se rodili nedolžni! Tak odnos je pa res nepošten, da se koga zavrne zaradi neizkušenosti. Saj ne gre za upravljanje jedrske elektrarne, se pač mal potrudiš, predelaš teorijo, preizkušaš reči v praksi. Sploh je pa odkrivanje novih reči v spolnosti precej bolj zabavno kot vztrajno ponavljanje enakih vzorcev.

Ramon dekers> kr1zenska mwa! Moja, moja!

Halo, a si resn?

kr1ženska> pa kar se fb-ja tiče. Po tem ko se odjaviš iz fb-ja je v iskalniku še 14 dni možno videt tvojo sliko oziroma, v tem času se lako opet loginaš.

That's no way to reject the dark side.

T-h-o-r ::

ne vem, zakaj kr1ženska misli, da morajo moški vse delat v postelji, ona pa bi lakho ležala kot hlod tam in bila zadovoljna ali pa nezadovoljna :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kr1ženska ::

Yepe, nisem rekla da bi tipa zarad tega zavarnila!!
Ja Bog pomagaj.Pa sm misnla da ženske obračamo besede.

Nasprotno!! če ti tipo kj pomeni bi itq zanjega naredila vse. Govorila sem o tem, da pri nedovžnih tipih mal dlje traja predn loh rečeš da je seks res užitek. (to menda veš, prezgodnji izlivi, itd..)
Lej, iz prakse tgovorim.

In T-h-o-r, če je tipo nedovžen, pol je nekak fajn da ženska mal ve kaj dela. se pravi se večino dela prenese na njo.

No ja, da zaklučmo. še najbolš je, da se najdeta skup dva, ki sta še oba nedovžna in se skupi učita oziroma, da se najdeta dva ki točno vesta kva delata. s tem da oba delata!!

V obeh primerih je seks top shit! :)

T-h-o-r ::

pol je nekak fajn da ženska mal ve kaj dela. se pravi se večino dela prenese na njo.



to je fajn tudi, če tip ni nedolžen

:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

ce bi tole bral in bi bil devicnik bi me bilo strah.

T-h-o-r ::

Ramon dekers je izjavil:

ce bi tole bral in bi bil devicnik bi me bilo strah.


ja mater, a ti si bil prvič že pravi strokovnjak al kaj? sej je povedla resnico
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
4 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827159979 (131517) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975400 (69869) Ziga Dolhar
»

Kateri spol ima več privilegijev v naprednih družbah? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29536031 (31573) guest #44

Več podobnih tem