» »

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje

««
7 / 10
»»

BigWhale ::

jype je izjavil:

BigWhale> A je to res tako tezko vsem skupaj razumeti?
Ti ne razumeš, kaj bi jverne rad. No, tega ti ne morem očitat, ker je videti, da tudi on ne. Rad bi, da se ženske limajo nanj, ne razume pa, da večina žensk, ki se limajo na popularne moške, po definiciji sledi družbenim normam (kar pomeni, da mora pozabit na protokol in se osredotočit na igranje vloge takšnega moškega).


Jah nikoli ne bo dosegel da se kr vse zenske limajo nanj. Zmeraj lahko targetira na en dolocen subset in tud druzbene norme so zelo siroke. Ce ne bi bile, potem bi bila vecina ljudi samskih. Pa niso. Pa sem tudi preprican, da ne gre zato, da bi vecina ljudi potem obupala in se zadovoljila s tistim kar lahko dobijo.

jype ::

BigWhale> Zmeraj lahko targetira na en dolocen subset

Ja. Ne pa silno majhnega preseka dveh subsetov.

ZaphodBB ::

jverne bi rad, da se nanj limajo ženske, ki niso vredne pozornosti?

To je tko kot, da bi hotel bit magnet za komarje sredi Floride?

Zakaj?

p.s.: Tudi sam sem imel tovrstne težnje v najstniški dobi, potem sem se pa zavedel absurdnosti mojih teženj in to je bilo to. Odgovora zakaj pa še danes ne vem :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

gendale ::



kaj točno je tako nedosegljivega na izgledu tega moškega?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Vitez ::

Če se narediš v tako šemo, boš v Ljubljani prej fasal v rit, kot pa dobil kakšno dobro žensko.

ZaphodBB ::

Če se narediš v tako šemo, boš v Ljubljani prej fasal v rit, kot pa dobil kakšno dobro žensko.


To nima nobene veze, ljudje imajo različne okuse. Večji problem šemljenja in pretvarjanja je, da ne boš dobil "dobre" (beri ustrezne, kompatibilne) ženske. Ker jo po definiciji ne moreš, zato ker si kameleon rjave barve in pecaš veje.

Sprijaznit se sam s seboj in odkriti kdo zares si in kaj ti paše je hujši podvig, predvsem za človeka ki ne paše v totalno povprečje, kar smo pa po definiciji praktično vsi.

Ko te stvari skontaš in začneš furat svoj lasten stil (v smislu identitete ne difereciacije) no potem pa samo še čakaš...

jype ::

Jaz tudi ne vidim, zakaj kot taka šema ne bi mogel biti uspešen preganjalec deklet. Take, ki se pustijo preganjat, se itak sprijaznijo z vsem, kar jim pride nasproti.

Vitez ::

ZaphodBB je izjavil:

Večji problem šemljenja in pretvarjanja je, da ne boš dobil "dobre" (beri ustrezne, kompatibilne) ženske. Ker jo po definiciji ne moreš, zato ker si kameleon rjave barve in pecaš veje.

Sprijaznit se sam s seboj in odkriti kdo zares si in kaj ti paše je hujši podvig, predvsem za človeka ki ne paše v totalno povprečje, kar smo pa po definiciji praktično vsi.

Ko te stvari skontaš in začneš furat svoj lasten stil (v smislu identitete ne difereciacije) no potem pa samo še čakaš...


S tem se seveda strinjam. Zato ne vidim nobenega pametnega razloga, da se nekdo tukaj želi šemiti v nekaj, kar ni. Ženskam ( enim, logično, nikoli ne boš vsem ) si kul, ko si sam sebi kul. Ampak tega eni nikol ne poštekajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

figula ::

Danes sem naredila en test, da vam pomagam razrešiti dilemo.

Natisnila sem ti dve slikici: od vseh zaželenega žrebca, kakor ste ga ocenili in pleškota, ki ga je predlagala Pithlit in vprašala moje sodelavke, s katerim bi šle na večerjo oz. katerega bi izbrale. To je bila vzorčna skupina 15 čisto povprečnih slovenskih žensk v starostnem razponu od 24 do 52. Od tega je 1 ločena, 2 imata fanta, 4 so samske in ostale poročene.

Rezultat je bil enoglasno sprejet ………..wait for it …………vse so izbrale pleškota. Res smo se zraven še malo zabave in vse sorte komentarji so padli na to temo in jih raje ne bi ponavljala (to so ženska posla!) – ampak tu imate rezultat. Pa si ga kar sami razlagajte.

Joj, da ne bom krivična in pozabila na zadnjo anketiranko – ena pa je izbrala žrebca: moja 75 letna mama, ki je rekla: ta mladga menda, a ne?

Gregor P ::

Meni se zdi rezultat logičen glede na postavljeno vprašanje, koga bi izbrale; domnevam, da so vse vzele to kot resno razumsko življenjsko odločitev brez trohice "čustvenih in kemičnih motenj". Tako je nemogoče izbrati "žrebca", ki predstavlja izključno samo nekaj uric nočne zabave (kjer je vprašanje, če bo sploh plačal večerjo; svoj del, kaj šele tvoj) in prav ničesar drugega>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

figula ::

Če pogledaš naslov teme, ti bo takoj jasno zakaj takšno vprašanje. Resne punce je treba resno vprašat, potem se pa lahko začnejo variacije na tematiko in ostali predlogi ..... Saj tako dolgočasne pa spet nismo, hm, hm

Looooooka ::

BigWhale je izjavil:

jype je izjavil:

BigWhale> A je to res tako tezko vsem skupaj razumeti?
Ti ne razumeš, kaj bi jverne rad. No, tega ti ne morem očitat, ker je videti, da tudi on ne. Rad bi, da se ženske limajo nanj, ne razume pa, da večina žensk, ki se limajo na popularne moške, po definiciji sledi družbenim normam (kar pomeni, da mora pozabit na protokol in se osredotočit na igranje vloge takšnega moškega).


Jah nikoli ne bo dosegel da se kr vse zenske limajo nanj. Zmeraj lahko targetira na en dolocen subset in tud druzbene norme so zelo siroke. Ce ne bi bile, potem bi bila vecina ljudi samskih. Pa niso. Pa sem tudi preprican, da ne gre zato, da bi vecina ljudi potem obupala in se zadovoljila s tistim kar lahko dobijo.

Ce se prevec silis je isto kot da zacnes nakladati o necem kar zensko ne zanima.
Za zacetek jih nehajte obravnavat kot neumne ali pa drugo skrajnost...tako hudo lepe in pametne, da so nedosegljive.
Ce se z njimi pogovarjas kot se pogovarjas z znanci...ok kaksen kompliment vmes ze vrines bos prisel kar dalec.Zadnja stvar, ki zanima zensko je se en tip, ki se mece za njo...ali ima kaksne pickup line, ki jih je ze pri 16ih 200x slisala.Tko hitro koncas ene 2 stopnicki nad tipom, ki se pijan v gostilni dere "vse so kurbe".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

@nny ::

gendale je izjavil:



kaj točno je tako nedosegljivega na izgledu tega moškega?


*face palm*

Raje grem v klošter.

Ramon dekers ::

Ce se z njimi pogovarjas kot se pogovarjas z znanci...ok kaksen kompliment vmes ze vrines bos prisel kar dalec.Zadnja stvar, ki zanima zensko je se en tip, ki se mece za njo...ali ima kaksne pickup line, ki jih je ze pri 16ih 200x slisala.Tko hitro koncas ene 2 stopnicki nad tipom, ki se pijan v gostilni dere "vse so kurbe".


Ubistvu je ona tam ker je lepa in si s tem dviguje ego ko jo vsi gledajo in ji govorijo uf res si lepa. Si kdaj pomislil na to?

vse so kurbe


No ja, vse plačaš, nekater v enkratnem znesku ostale na obroke.

Še to nevem kje je lepota pri teh gey fotkah.

Pa naj mi ena reče da ne bi šla s spodnjim tipom v posteljo:

Zgodovina sprememb…

guest #44 ::

Vi ste se preveč vpičli name in kaj jaz iščem. Jz govorim predvsem iz "objektivnega" zornega kota.

Tvoja anketa pithlit se mi zdi malce napačno zastavljena.
Vin diesel je slaven in to že takoj vzbudi drugačno reakcijo pri ocenjevanju. Pač premalo objektivno skoncipirana anketa, da bi bila verodostojna.

Vitez ::

Ramon dekers je izjavil:


Ubistvu je ona tam ker je lepa in si s tem dviguje ego ko jo vsi gledajo in ji govorijo uf res si lepa. Si kdaj pomislil na to?



In potem ponavadi konča pod tipom, ki se ni slinil okoli nje. Ni poanta, zakaj je ona tam, poanta je, da ti veš, kaj bi rad dosegel in če nočeš bit še en satelit okoli nje, ne bodi.

Okapi ::

Pa naj mi ena reče da ne bi šla s spodnjim tipom v posteljo:
:)) A misliš, da če so tebi všeč pretepači (tako zelo, da imaš še nick po enem), da so vsem?

O.

Ramon dekers ::

Vitez je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:


Ubistvu je ona tam ker je lepa in si s tem dviguje ego ko jo vsi gledajo in ji govorijo uf res si lepa. Si kdaj pomislil na to?



In potem ponavadi konča pod tipom, ki se ni slinil okoli nje. Ni poanta, zakaj je ona tam, poanta je, da ti veš, kaj bi rad dosegel in če nočeš bit še en satelit okoli nje, ne bodi.



ja kaj pa boš če ne ravno satelit? stal okopan kot vojak na fronti in čakal da ona prileze do tebe? Potem je več možnosti da te zadane meteor.

Pithlit ::

Ramon dekers je izjavil:

Pa naj mi ena reče da ne bi šla s spodnjim tipom v posteljo

*cough* Evo ti eno.

Ampak ja... ziher se najdejo take ki bi šle. Ampak vprašanje je glupo. Lahko bi vedel da je po defaultu tudi precej takih ki ga niti povohale nebi. Pa ni treba da delijo moje preference.

guest #44 je izjavil:

Tvoja anketa pithlit se mi zdi malce napačno zastavljena.
Vin diesel je slaven in to že takoj vzbudi drugačno reakcijo pri ocenjevanju. Pač premalo objektivno skoncipirana anketa, da bi bila verodostojna.

Aja, točno. Un klump od Jeff-a Leach-a je pa totalna neznanka?

Dejstvo ki tebi uhaja je bilo že večkrat izpostavljeno. Pa da ga postavim še v en lep slovenski rek: "Vsake oči imajo svojega malarja."

Dok ti to ni jasno nimaš kaj bluzit o nekih zahtevanih lastnostih.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

guest #44 ::

Za povprečno žensko, je znano kaki so všečni tipi.
Za tiste deviantne pa seveda se mal razlikuje, ampak te so v manjšini.

Znano je da se je tudi skozi čas spreminjala želja žensk. Nekoč so veljali za najboljše tisti samci, ki so izgledali mačo, danes pa imajo ženske raje nežnejše moške.


Skratka, možnost za trofit neko posebno vrsto je zelo majhna, zato večina moških (ali žensk) se bo morala sprijaznit z povprečjem, če bo si želela ustvariti družino.

figula ::

Sedaj pa res ne vem ali se mi bolj smiliš ali sem bolj besna, ker si užalil 15 fajn punc, ker naj bi izbirale glede na slavo.

Zelo dobro, da je tebi vse "znano" in da imaš za vsako situacijo svoj izgovor. Bravo. Sigurno boš našel kar si zaslužiš.

guest #44 ::

Sam pravim, da anketa ni bila objektivna in ni verodostojna.

Določene družbene vzorce kar poznam, ker jih veliko opažam. Povej mi kaka si pa ti bom skušal povedat kakega tipa želiš. Mogoče bom uspel.

BigWhale ::

guest #44 je izjavil:

Za povprečno žensko, je znano kaki so všečni tipi.
Za tiste deviantne pa seveda se mal razlikuje, ampak te so v manjšini.


Joj, nehaj, nehaj. Nic ni znano. Morda se tebi zdi kaj je znano, samo v resnici pa nic ni tako zelo znano.

Vitez ::

Ramon dekers je izjavil:



ja kaj pa boš če ne ravno satelit? stal okopan kot vojak na fronti in čakal da ona prileze do tebe? Potem je več možnosti da te zadane meteor.


Zapecaš jo, tako kot se to dela. Sigurno ne tako, da ji v rit lezeš in cel večer govoriš, kako je lepa.

Dalje en bom razlagal, pojdi pa si probaj, ker vidim, da prakse nimaš ravno.

guest #44 je izjavil:

danes pa imajo ženske raje nežnejše moške.


Česa ne poveš.:)))))))))))))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

figula ::

guest #44 je izjavil:

Sam pravim, da anketa ni bila objektivna in ni verodostojna.

Določene družbene vzorce kar poznam, ker jih veliko opažam. Povej mi kaka si pa ti bom skušal povedat kakega tipa želiš. Mogoče bom uspel.


Saj tudi ni bilo mišljeno, da jo bomo vpisali v Guinnessovo knjigo. Človek, sprosti se malo! Mogoče bi dekletom lažje verjel, ko bi slišal njihove komentarje. Veliko jih je šlo tudi v Vitezovi smeri hehe

Ti priznam, da si mi dal zanimivo vprašanje. Kakšna si? Samo to bi lahko odgovoril moj mož ali recimo hčerka. Bi bilo bolj verodostojno.

Jaz ti lahko zatrdim, da točno takega, kot želim in potrebujem - že imam. Vidiš, tu sem pa sedaj v dvomih, da bi ti opisala veličino njegovega značaja, ker imava ti in jaz očitno zelo različne poglede na svet. Tudi bi težko tolerirala kakršnokoli žaljenje, pa čeprav neznane osebe, ki nima pojma. Mislim, da bi v enem replay-u dobila najhujši naziv (recimo Persona izpiši se še danes) in še temo bi zaklenili. To bi bila pa škoda.

jype ::

Ramon dekers> Pa naj mi ena reče da ne bi šla s spodnjim tipom v posteljo:

Če ne jo bo pretepu? Jaz mam tle eno, ki bi šla vseeno raje s sanjačem, če bi že morala izbirat med njima.

jverne> Za povprečno žensko, je znano kaki so všečni tipi.

Aja? Kaki?

jverne> Povej mi kaka si pa ti bom skušal povedat kakega tipa želiš. Mogoče bom uspel.

Lih ene tolk k Danny al pa kakšna druga šlogarca.

figula> Jaz ti lahko zatrdim, da točno takega, kot želim in potrebujem - že imam.

Ne pa nimaš, samo slepiš se, v resnici hočeš met enga druzga, boljšega, men verjem!

No, neslano šalo na stran... Jaz si komot predstavljam bolj popolno žensko od moje izvoljenke (in jasno popolnejšega moškega, a kot že izpostavljeno, nikakor ne pametnejšega od mene), to pa v nobenem primeru ne pomeni, da bi bil pripravljen razdreti razmerje, če bi dobil to možnost. Ne le zaradi vsega, kar je dekle zame že storilo, kar sva skupaj doživela in ostalih reči, ki so temeljito utrdile odnos, temveč tudi zato, ker ne čutim nobene potrebe po čemerkoli boljšem. Partnerka pač ni prenosni računalnik, ki bi ga bil pripravljen zamenjat, ko zastari (in je precej bolj podobna uri butchevega očeta - če kdo ne pozna, naj pove, bom obnovil zgodbo).

Vitez> Zapecaš jo, tako kot se to dela. Sigurno ne tako, da ji v rit lezeš in cel večer govoriš, kako je lepa.

Jaz sem (najbrž pravilno, če prav mislim, kaj misliš ti) osvajal več kot pol leta, čeprav sem bil baje že pred tem definitivno izbran. Eventuelno se je izkazalo, da dekle takšno spoštljivo in distancirano izkazovanje naklonjenosti zelo ceni (ne profesionalno, hladno ali zategnjeno - prijateljsko, iskreno, humorno in drzno, a popolnoma neobremenjeno).

Vitez ::

Zdaj mi je šinilo, da je nemara jverne bral Krasni novi svet od Huxleya in dobesedno vzel tamkajšnje ideje.

guest #44 ::

Sej bi debatiral z vami, ampak se tolko spuščate na osebni nivo. Pa še razumet me vam ne gre preveč od rok.

Jype, jaz nisem trdil, da boš sedaj razdru razmerje...si se pač sprijaznu s kompromisi, kar bo naredil praktično vsak človek na tem svetu, saj nismo (še) roboti.

jype ::

jverne> Jype, jaz nisem trdil, da boš sedaj razdru razmerje...si se pač sprijaznu s kompromisi, kar bo naredil praktično vsak človek na tem svetu, saj nismo (še) roboti.

Deferred gratification @ Wikipedia

simpatija ::

Problem z iskanjem boljšega je v tem, da v resnici ne moreš vedeti, ali bo res boljše. Lahko si predstavljaš, kako bi bilo, iz trenutne situacije, ampak kako pa bo res, ko bo preteklo enako časa kot si sedaj s partnerjem, pa ne moreš vedeti.

Si pa hitro zaveden, sploh, če se zaljubiš. Takrat je še toliko lažje idealizirati. In si predstavljati, kako bi bila zveza z novim boljša od stare. In kako je novi boljši in v čem vsem. In pozabiš na razliko, koliko časa poznaš enega in drugega, in pozabiš na to, v kakšnih vlogah vse ju poznaš in v kakšnih situacijah si bil s katerim. Predstavljaš si, kako bi novi reagiral v nekih situacijah, ki jih pa v resnici z njim še nisi doživel, si jih pa s starim (in če so to stvari, ki te motijo pri trenutnem, si verjetno lahko predstavljaš, kaj ti misli naredijo).

In (žal) imamo mehanizma, da bi lahko vedeli, kako bo z nekim človekom po x časa. (Za razliko od prispodobe s prenosnikom). In tveganje je zelo veliko, če greš v menjavo nečesa kar je ok za nekaj, kar misliš (kar kaže trenutno) da bi bilo boljše.

Zato ti "kompromisi". Pomoje težko temu rečeš kompromis, ker v resnici nimaš enakih podatkov o obeh opcijah.

Pithlit ::

guest #44 je izjavil:

Za povprečno žensko, je znano kaki so všečni tipi.

Še dobro da smo vse enake, ane? Ko v japoskih šolah. Enaka uniforma, predpisana dolžina las, predpisana barva las, enake torbe...

Dej ne se smešit no. Povprečna ženska ima rada povprečnega moškega. To pride še najbolj blizu resnice. Kdo o čem sanja je pa izven debate. Jaz, recimo, sanjam o trojčku z Jewel Staite in James-om Masterson-om. Fat chance that'll ever happen.
Life is as complicated as we make it...

guest #44 ::

Se imaš za povprečnico?

Sicer pa je res ja, povprečnice hrepenijo po enem arhetipu, +/- nekaj odstopanja.


Jewel Staite pa je nesramno lepa. Sem jo že opazil ko sem gledal SG:A, ampak nisem vedu kdo je.
Ona se že ne bo pretirano ubadala z iskanjem partnerjev IMO.
Sicer trojček, kar odmisli, big fat chance that'll ever happen...

James Masterson...google mi najde različne zadetke, tko da žal ne vem kdo je to.

Ampak sklepam, da je tudi on lep...kar zgolj potrdi moje teze v prejšnji temi.

Tk da, žal me nisi pretirano presenetla...sem vedu, da bo nekaj v tem stilu...hell, vsi delujemo po tem principu.


Ti recimo povem kaj bi jaz smatral kot lepega moškega...James Purefoy.
Izredno lepa ženska pa mi je Alison Carroll.

Pithlit ::

guest #44 je izjavil:

Se imaš za povprečnico?

Jaz? Ja. Vsaj kar se fasade tiče.

Drugače po tipih ne hrepenim preveč. Razlagat nekomu po internetu s kom vse bi se jaz 'dol dala' je pa mal brezveze ker nobenega ne poznaš. Zato smo v tej debati prisiljeni naokrog mahat z znanimi ljudmi.

Če pa ti kaj pomaga se tudi Steve-a Buscemi-ja ne bi branila ravno z vsemi štirimi. Ampak to je tko... vprašanje kakšni so ti ljudje v resnici. Kar njihovega poznamo je par igranih likov s TVja. Lahko ti pa tudi povem da s tipom še nikoli nisem. Tako da je povsem možno da priložnosti tudi nikoli ne bi zagrabila.

Osebno me slikce ne ganejo dosti. Kot že rečeno... ganejo me osebnosti (v primeru znanih osebnosti pač njihovi igrani liki). Posledično tudi nimam nekega 'tipa'. Padam pa na oči.
Life is as complicated as we make it...

guest #44 ::

edit (perjšnji post): Oh, pozabu sem na Brian-a Cox. Lep, pameten in sedaj tudi uspešen in slaven. Večina žensk doživlja orgazme zgolj ga gledat. No sam še velik tič mu manjka, pol pa je winner.
Talk about life being unfair! heh


@Pithlit. No obstajajo tudi lepotci, ki niso self centered bedaki. Ni jih ravno dosti, ampak so. Zgornji kolega je recimo eden od primerov, ki mi na pamet pride.

P.S. No sej sem vedu, da po karakterju nisi povprečna. Zato tebe ravno ne morem štet. Če bi te bolj poznal pa bi ti definitivno lahko priporočal karakter tipa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Pithlit ::

guest #44 je izjavil:

Če bi te bolj poznal pa bi ti definitivno lahko priporočal karakter tipa.

Glede na tvoje pisanje... pa moje preference... bi bil vsak tvoj poizkus v tej smeri obsojen na propad.
Life is as complicated as we make it...

Pšenični ::

"No, neslano šalo na stran... Jaz si komot predstavljam bolj popolno žensko od moje izvoljenke (in jasno popolnejšega moškega, a kot že izpostavljeno, nikakor ne pametnejšega od mene), to pa v nobenem primeru ne pomeni, da bi bil pripravljen razdreti razmerje, če bi dobil to možnost. Ne le zaradi vsega, kar je dekle zame že storilo, kar sva skupaj doživela in ostalih reči, ki so temeljito utrdile odnos, temveč tudi zato, ker ne čutim nobene potrebe po čemerkoli boljšem. Partnerka pač ni prenosni računalnik, ki bi ga bil pripravljen zamenjat, ko zastari (in je precej bolj podobna uri butchevega očeta - če kdo ne pozna, naj pove, bom obnovil zgodbo)."


Se strinjam, da zveza, ki nastane ali gre uspešno čez težke čase, ima osnovo, da je nekej vredna.....veliko več kot "dober seks z lepotico".
Hočem rečt, da tud moškim, ni na prvem mestu lepota, pri resni zvezi.

jype ::

jverne> Jewel Staite pa je nesramno lepa. Sem jo že opazil ko sem gledal SG:A, ampak nisem vedu kdo je.

Halo! Ona je mehanik na Serenity, skozi vso Firefly serijo in še v filmu! No ja, igralka, kar je škoda, ker če bi res bila lik, ki ga igra, bi bila zanimivejša.

jverne> Ona se že ne bo pretirano ubadala z iskanjem partnerjev IMO.

Po moje je v tem tvoja glavna zmota. Imela bo _enake_ težave kot vsi drugi, ker tisti, ki ji bo všeč, ne bo kar kapituliral, ker če bi, ji ne bi bil všeč.

jverne> Oh, pozabu sem na Brian-a Cox. Lep, pameten in sedaj tudi uspešen in slaven. Večina žensk doživlja orgazme zgolj ga gledat.

Nisem opazil tega. Všeč jim je vse živo, poznam eno, ki tripa na Eda Harrisa (takšnega, kakršen je danes), pa že omenjenega Nicholsona. Pa eno, ki ji je blazno všeč Markku Peltola :)

Jaz se do igralk precej težko izjasnim, ker kot pravi Pithlit se pri teh praviloma opredeljuješ do likov, ki jih igrajo, pojma pa nimaš, kdo so v resnici (in pozornost, ki so je igralci deležni zaradi slave, jim gre pogosteje izdatno na živce, kot pa jih veseli).

telbanc> Se strinjam, da zveza, ki nastane ali gre uspešno čez težke čase, ima osnovo, da je nekej vredna.....veliko več kot "dober seks z lepotico".

Ravno zato, ker očitno velika večina smatra, da je težko ali celo nemogoče dobiti oboje v istem paketu, nimam nobenega razloga dvomit v svojo srečo.

Vitez ::

LOL; pa ravno ti zvezdniki imajo največ težav pri tkanju dolgoročnih partnerstev. Ponavadi jim je všeč izključno vedno nova atraktivnost, posledično jim ponavadi znese do nekajletne romance, dlje pa ne..Moškim zvezdnikom to paše, če paše ženskam, ki težijo k materinstvu, pa dvomim.

Res, ne vem sploh, kako lahko nekdo pride na idejo, da lepe znane ženske nimajo težav s partnsrestvi na dolgi rok. Že če prelistaš povprečno babjo revijo, vidiš kako je na stvari med znanimi.

Mr Hilter ::

figula je izjavil:

Danes sem naredila en test, da vam pomagam razrešiti dilemo.

Natisnila sem ti dve slikici: od vseh zaželenega žrebca, kakor ste ga ocenili in pleškota, ki ga je predlagala Pithlit in vprašala moje sodelavke, s katerim bi šle na večerjo oz. katerega bi izbrale. To je bila vzorčna skupina 15 čisto povprečnih slovenskih žensk v starostnem razponu od 24 do 52. Od tega je 1 ločena, 2 imata fanta, 4 so samske in ostale poročene.

Rezultat je bil enoglasno sprejet ………..wait for it …………vse so izbrale pleškota. Res smo se zraven še malo zabave in vse sorte komentarji so padli na to temo in jih raje ne bi ponavljala (to so ženska posla!) – ampak tu imate rezultat. Pa si ga kar sami razlagajte.

Joj, da ne bom krivična in pozabila na zadnjo anketiranko – ena pa je izbrala žrebca: moja 75 letna mama, ki je rekla: ta mladga menda, a ne?


Ha ha ha ha ha.
Če misliš da so govorile po pravici moraš biti pa res glu. khm blond.

jype ::

Aja, še ena zanimivost: Moja prva ljubezen (pa potem še ena!) je bila risana junakinja. Ni težko povlečt vzporednic z igranimi.

Vitez> Moškim zvezdnikom to paše

Ampak večina jih ima trajne odnose (in ti seveda niso zanimivi za "povprečne babje revije").

kbal> Če misliš da so govorile po pravici moraš biti pa res glu. khm blond.

Imaš kakšen razlog, da dvomiš v iskrenost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vitez ::

guest #44 je izjavil:


P.S. No sej sem vedu, da po karakterju nisi povprečna. Zato tebe ravno ne morem štet. Če bi te bolj poznal pa bi ti definitivno lahko priporočal karakter tipa.


Zakaj bi ji sploh karkoli priporočal; pusti ji, da sama rešuje svoje dileme, če bo mislila, d arabi pomoč, bo že vprašala.

Lej, folk se vpikuje v tvoje poste, ker hočeš biti absolutistično- objektiven, ti bi vse urejal po nekih pravilih, krati pa je razvidno, da še zase ne veš, kaj hočeš. Zato izpadeš smešno, no.

Mr Hilter ::

Imaš kakšen razlog, da dvomiš v iskrenost?


Ker na cesti vidim da se ženske ozirajo samo za plešastimi tipi in nikoli za žrebci. Jason Statham je izjema, za njim se nobena ne ozre.

Ker imam par kolegov ki so plešasti ter debeli in se gonijo z zasedenimi ženskami katerih nabildani žrebci doma pazijo na otročad.

jype ::

In kako to dvoje vpliva na iskrenost izpovedi omenjenih žensk?

Ajrina ::

Pšenični je izjavil:

"No, neslano šalo na stran... Jaz si komot predstavljam bolj popolno žensko od moje izvoljenke (in jasno popolnejšega moškega, a kot že izpostavljeno, nikakor ne pametnejšega od mene), to pa v nobenem primeru ne pomeni, da bi bil pripravljen razdreti razmerje, če bi dobil to možnost. Ne le zaradi vsega, kar je dekle zame že storilo, kar sva skupaj doživela in ostalih reči, ki so temeljito utrdile odnos, temveč tudi zato, ker ne čutim nobene potrebe po čemerkoli boljšem. Partnerka pač ni prenosni računalnik, ki bi ga bil pripravljen zamenjat, ko zastari (in je precej bolj podobna uri butchevega očeta - če kdo ne pozna, naj pove, bom obnovil zgodbo)."


Se strinjam, da zveza, ki nastane ali gre uspešno čez težke čase, ima osnovo, da je nekej vredna.....veliko več kot "dober seks z lepotico".
Hočem rečt, da tud moškim, ni na prvem mestu lepota, pri resni zvezi.


In enako je pri ženskah. Zato tudi ne izbirajo nekih žrebcev za resno zvezo. Če je figula delala anketo s katerim bi njene sodelavke skočile v posteljo, so rezultati sumljivi. Če je pa delala anketo, s katerim se bi raje poročile, so pa čisto logični.

Ramon dekers ::

Pithlit je izjavil:

guest #44 je izjavil:

Za povprečno žensko, je znano kaki so všečni tipi.

Še dobro da smo vse enake, ane? Ko v japoskih šolah. Enaka uniforma, predpisana dolžina las, predpisana barva las, enake torbe...

Dej ne se smešit no. Povprečna ženska ima rada povprečnega moškega. To pride še najbolj blizu resnice. Kdo o čem sanja je pa izven debate. Jaz, recimo, sanjam o trojčku z Jewel Staite in James-om Masterson-om. Fat chance that'll ever happen.


No če postaviš slovenko s tajko, vietnamko je kar precej razlik. Če predvidevamo da imata obe enako stopnjo izobrazbe je razlika obrnjena za 1800. Greš tja pa delaš samo še za to da se vrneš tja:D

In povprečna slovenka sanja, vedno sanja o boljšem, ne rečem da to ok ni ok, problem pa nastane ker si želi spreminjati parnerja če ga že dobi.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> No če postaviš slovenko s tajko, vietnamko je kar precej razlik.

Mhm, Slovenka je višja, močnejša in v povprečju precej bolje izobražena.

Vse plusi, ki se jim jaz ne želim odpovedat.

Ramon dekers ::

Mhm, Slovenka je višja, močnejša in v povprečju precej bolje izobražena.

Vse plusi, ki se jim jaz ne želim odpovedat.



In tudi če je že izobražena ji tist list ne pomaga pol. k. Lepo te prosim, kaj pa se lahko pogovarjaš z neko ekonomistko, filozofinjo...

No Jure ko boš spoznaval ljudi še izven Slo. potem bomo pa lahko debatirali. Tu imajo pa babe neke miselne blokade, in sploh nevem kako se tipom da j. pa osvajat pa pecat. Lepo vas prosim, tolk izgubljenega časa, truda in denarja ko se tu nekdo trudi za žensko da je že prav patetično oz mi gre na smeh. Pravzaprav grem ven 1 x na leto, da doživljam te neprecenljivo trenutke in se smejem ljudem ki si na vso moč trudijo dobiti če ne že FB ali številke vsaj ples.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> In tudi če je že izobražena ji tist list ne pomaga pol. k. Lepo te prosim, kaj pa se lahko pogovarjaš z neko ekonomistko, filozofinjo...

Jaz se brez težav vsak dan pogovarjam z arhitektko, pa pogosto tudi s fizičarko, pianistko, zgodovinarko, metodologinjo, matematičarko, psihologinjo in ekonomistko.

O čem? O vsem.

Ramon dekers> ko boš spoznaval ljudi še izven Slo. potem bomo pa lahko debatirali.

Mirno lahko rečem, da vsebinsko poznam precej več tujk, kot Slovenk (in se z večino kolegic pogovarjam angleško).

Ramon dekers> Tu imajo pa babe neke miselne blokade

Al pa vidijo tistega mišičastega pretepača, ki ga limaš naokoli, pa se primejo za glavo.

Ramon dekers> Lepo vas prosim, tolk izgubljenega časa, truda in denarja ko se tu nekdo trudi za žensko da je že prav patetično oz mi gre na smeh.

Časa nisem izgubil popolnoma nič, denarja samo toliko, kot sem ga tedaj imel (kar ni bilo veliko), truda pa je seveda bilo ogromno, kar je tudi prav.

Ramon dekers> ki si na vso moč trudijo dobiti če ne že FB ali številke vsaj ples.

Jaz sem bil pa pravzaprav presenečen, ko sem samo enkrat v življenju prosil dekle za ples, pa je bil odgovor "seveda". Plesat nisem znal, jasno, a dekleta to očitno ni motilo.

Ramon dekers ::

Jaz se brez težav vsak dan pogovarjam z arhitektko, pa pogosto tudi s fizičarko, pianistko, zgodovinarko, metodologinjo, matematičarko, psihologinjo in ekonomistko.

O čem? O vsem.


nima smisla, ne boš dojel. Teme tipa BB ne sodijo v moj okvir debate. Mogoče pa v tvojega. Sicer nimam problem debatirat o tem po drugi strani mi je škoda časa in energije sploh zato.

Mirno lahko rečem, da vsebinsko poznam precej več tujk, kot Slovenk (in se z večino kolegic pogovarjam angleško).


Nevem kje si ti hodil ti pa priporočam Rusijo, Izrael, Jv Azijo. Sicer si pa že vezan tako da takšna spoznavanja (ki jih je bilo verjetno že prej bore malo) ne pridejo v poštev.

Al pa vidijo tistega mišičastega pretepača, ki ga limaš naokoli, pa se primejo za glavo.


sploh ne veš kako se mečejo za njim.

Časa nisem izgubil popolnoma nič, denarja samo toliko, kot sem ga tedaj imel (kar ni bilo veliko), truda pa je seveda bilo ogromno, kar je tudi prav.


če si jo pa spoznal preko IRCA. Torej domenvam da tvoje iskanje ni bilo ravno odprte socialne narave, prej medmrežno spoznavanje.

jype ::

Ramon dekers> Nevem kje si ti hodil ti pa priporočam Rusijo, Izrael, Jv Azijo.

Razen Izraela sem kar pridno obral te kraje, pa nisem opazil ničesar bistveno drugačnega od Slovenije in preostanka Evrope. Je pa res, da se nisem obnašal kot potrebnež, ki išče priložnost.

Ramon dekers> Teme tipa BB ne sodijo v moj okvir debate.

Mislim, da si akademske nazive narobe prebral. Ne piše "natakarica", "frizerka" in "prodajalka".

Ramon dekers> sploh ne veš kako se mečejo za njim.

Vseeno mi je, kako se meče - pomembno je, kdo se meče. "Teme tipa BB", sem prepričan.

Ramon dekers> če si jo pa spoznal preko IRCA. Torej domenvam da tvoje iskanje ni bilo ravno odprte socialne narave, prej medmrežno spoznavanje.

Torej domnevaš narobe. Če nekoga spoznaš prek IRCa to v ničemer ne implicira ničesar. Tako sem spoznal že več sto deklet, pa za nobeno od njih ne bi trdil, da jo poznam (in velika večina se ustavi že pri "BB filtru", kot mu praviš).
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471193683 (51247) FireSnake

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827159981 (131519) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688291 (75207) kr1ženska

Več podobnih tem