» »

Zenske, rasizem in izbira partnerja

Zenske, rasizem in izbira partnerja

««
16 / 16
»
»»

Ramon dekers ::

Zakaj viseti 1h v fitnesu, ko pa lahko greš z biciklom na Rožnik oziroma na trim stezo


ker te na rožniku lahko ujame dež in se tako prehladiš. Fitnes je super zadeva, imam doma underground varianto, ko bo denar si razširim prostorom.

jype ::

Ramon dekers> ker te na rožniku lahko ujame dež in se tako prehladiš.

Pussy.

Ramon dekers ::

ja na stara leta bo pa revmatizem, bolečine v ledvicah, prostati, jajčnikih...Hvala, ampak ne hvala. Se merkam zato hodim v fitnes in se vozim z avtom. V avtu imam tudi marelo, tako da me dež nikakor ne more presenetiti.

jype ::

Kdo je zdej metro?

Jaz pa dekle sva šla februarja od malo pred vasjo Petrinje, ko naju je ujel dež, do Postojne, ko je nehal, s specjalkami. Da naju na tem delu poti ni zeblo, sva zgolj malo pospešila.

Če pa nimaš za oblekco, pa tko povej, ti lahko kakšno staro šenkam, če bo pravih mer.

Še sreča, da nimaš psa, da ti ni treba po blatu in dežju vsak dan v mokro hosto tečt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Še sreča, da nimaš psa, da ti ni treba po blatu in dežju vsak dan v mokro hosto tečt.


mam psa, sam vedno pogledam vreme pa vzamem kapuco ali rokavice ko greva laufat. Večinoma laufam po asfaltu (ko je spluženo in ni dreka) tako da mi sneg ne more v čevlje.

Kdo je zdej metro?


samo pazim na svoje zdravje!!

jype ::

Sej jaz tudi pazim na svoje zdravje. Preden šibam v mraz se pravilno ogrejem, pa če so ekstremi se ustrezno oblečem in to je to.

Da bi med poletno nevihto kompliciral z dežnikom, ko praktično nag tečeš s psom, je pa res totalen nesmisel.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Kdo je zdej metro?

Jaz pa dekle sva šla februarja od malo pred vasjo Petrinje, ko naju je ujel dež, do Postojne, ko je nehal, s specjalkami. Da naju na tem delu poti ni zeblo, sva zgolj malo pospešila.

Če pa nimaš za oblekco, pa tko povej, ti lahko kakšno staro šenkam, če bo pravih mer.

Še sreča, da nimaš psa, da ti ni treba po blatu in dežju vsak dan v mokro hosto tečt.


Kako veš da ima jupi bicikel in punco?.........Ker ti pove. V vsakei objavi.

Looooooka ::

Ramon dekers je izjavil:

Zakaj viseti 1h v fitnesu, ko pa lahko greš z biciklom na Rožnik oziroma na trim stezo


ker te na rožniku lahko ujame dež in se tako prehladiš. Fitnes je super zadeva, imam doma underground varianto, ko bo denar si razširim prostorom.

Zastihajo, posilijo, oropajo.V tezkih casih zivimo :)
Na fitnessu mam wc, druzbo...neomejeno kolicino vode.Fitnesa mi ne morejo preluknjati/zrezati/ukrasti.Eno minuto lahko tecem...drugo sem ze na kolesu brez da bi sel prej nazaj domov.
Ce bi mel res namen ful svicat se lahko tud 10x preoblecem in obleke pustim v omari...jih ne rabim vlect v nahrbtniku.Vmes lahko gledam film(multitasking je baje IN).
Zakaj bi placeval ce grem lahko zastonj na roznik?
Ker je moj cajt tud nekaj vreden.Plus ce ze hocem lahko tud laufam po rozniku.To je zame samo se ena opcija.
Pa prej si napisala eno o tem zakaj ma folk redne treninge.
Ker se navadijo.Sej se jim isto kot pri tvojem teku dvigujejo serotonin, dopamin, endorfin verjetn se kup drugih stvari.Ko nimajo svojega rednega treninga...pac nekaj manjka.S tistim tvojim tekom na roznik ga pac ne bos zadovoljila...pa tud ce pride domov presvican in mrtev.Ni isto.
Zato majo fitneserji neko konkretno laufanje ob svojih dnevih.Pac ni istega ucinka :)

Mr Hilter ::

Na tem forumu bojo hitro našli argumente da se motiš. Če jih ne najdejo pa pobrišejo post in te benajo.

GoodSatanist ::

Just stumbled upon some random bitch::))

Okapi ::

Zahtevam, da mojo sliko takoj umakneš. Že itak eni mislijo, da sem ti.

O.

jype ::

Jah, nizki standardi :)

Looooooka> S tistim tvojim tekom na roznik ga pac ne bos zadovoljila...pa tud ce pride domov presvican in mrtev.Ni isto.

Seveda je isto.

kbal> Kako veš da ima jupi bicikel in punco?.........Ker ti pove. V vsakei objavi.

Kako mi pa lahko verjameš? To je internet, kaj pa če sem tale:

(Fotografija zamenjana na podlagi Okapijevega zahtevka.)


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mr Hilter ::

Zakaj pa homiči niso izumrli?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: garamond ()

jype ::

Mr Hilter> Zakaj pa homiči niso izumrli?

Ker heteriči skos nove delate.

Mr Hilter ::

Kako, če se gay geni ne prenašajo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: garamond ()

jype ::

Sej heteriči nimate gej genov.

Mr Hilter ::

Geyevost ni genetska...

Potem je to izključno vzrok (ne)vzgoje. I blame society.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: garamond ()

jype ::

Mr Hilter> Potem je to izključno vzrok (ne)vzgoje. I blame society.

Skratka, heteroseksualci vzgajajo geje? Ker v "homoseksualnih družinah" ni odrasel še noben homoseksualec.

Simko ::

Uh, so zadnji posti nekako nepovezani z OP.

A ta link je ze kdo prilepil: How Your Race Affects The Messages You Get?

Ocitno so crnke in azijci res na slabsem.

...We've processed the messaging habits of over a million people and are about to basically prove that, despite what you might've heard from the Obama campaign and organic cereal commercials, racism is alive and well. ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Simko ()

Mr Hilter ::

Rase res ne obstajajo zato tudi ni razlik med rasami (itak ras ni). Ko na cesti srečam odvezano čivavo ali pa rotvajlerja zato v obeh primerih reagiram enako. In rezultat je tudi isti. Itak ne more biti različen v prvem ali drugem primeru, ker je vse isto.

jype ::

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

GoodSatanist ::

jype je izjavil:



:)) Si pozabil pohendlat vse fork klice z wait?

jype ::

TC99> Si pozabil pohendlat vse fork klice z wait?

Vse svoje fork()e sem do zdaj še vedno pohandlal.

Mr Hilter ::

Zakaj pa meni nočete pomagati? Nisem se rodil tako pameten kot vi, potem mi pa brišete objave. A ne vidite da sem v stiski in rabim pomoč :'(

jype ::

Odpri novo temo.

kr1ženska ::

Mr Hilter je izjavil:

Na tem forumu bojo hitro našli argumente da se motiš. Če jih ne najdejo pa pobrišejo post in te benajo.


Ni tok hudo.:) Ko izraziš svoje mnenje je itq sam tvoje mnenje, ko pa govorimo o napačnih podatkih je pa prav, da te popravijo. ;)
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827159978 (131516) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975400 (69869) Ziga Dolhar
»

Kateri spol ima več privilegijev v naprednih družbah? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29536030 (31572) guest #44

Več podobnih tem