» »

Koliko časa ostane THC v urinu?

Koliko časa ostane THC v urinu?

«
1
2 3

burec ::

Mene zanima kolk časa THC ostane v urinu!!!!
:\

LuGi ::

Am 2 tedna :D

burec ::

Ja pa si ti to sigurn?A je možnu da je ostal 1 mesev pa pol not??
:|

jRk0 ::

Hehe. A gres na teste kake? Tudi ce gres na sistematskega pa mores urin dat itak nejo nasli thcja, ker bi pol mogli poseben test naret...

nekje 2 tedna je dovolj, da se ne vidi v tistih domacih testerjih. ampak ce te pa dajo prav na preiskavo za thc, ki pa stane ohoho pa ti najdejo se kar prece vec nazaj. kolko tocno ne vem.
You fuck up once, you loose two teeth.

burec ::

:D
Ne stvar je taka....!En moj sošolc je vedu da ga bodo u kratkem testiral....!Sam je kadil prejšn teden...!Pa me je prosu za urin....!
No in dans so ga testiral...pa je moj urin pokazal pozitivno!
Testiral so ga doma!Home tester!

Pa jst sm bil pa pred kakšnim mesecem u kranjski gori...pa sm bil u krogu....ka so kadil ne....!Pa jst nism nč...sam sm pa udihaval tist skos..itak!

Pa je možnu da bi od tega pokazalo???

LP

Thanatos ::

uuu en bo fasal doma >:D

burec ::

:D
Ja ej...pa to ne more bit res :D :D !

To mora še enkrat!!!!

City ::

To je čisto odvisno koliko časa kadiš travo. Če si napr. prvič kadil ali ZELO poredko ti THC v urinu izgine po približno 10-14 dneh, če greš pa na test po par letnem aktivnem pušenju pa lahko THC ostane v krvi tudi okoli enega leta, seveda pa je to odvisno od posameznika, tako so mi enkrat razložili v laboratoriju za kemijske preiskave, pač enga poznam, ki tam dela in nikoli nisem probal jest THC-ja :D :D :D

msmiha ::

To me pa zelo čudi kak si lahko od tistega zadet, če okol tebe pušjo:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

chucki ::

lol ne seri mi da lahka ostane v krvi 1 let! pazi ka govoris! v lasih pa res ustane do 6 mescov!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

City ::

Ja eno leto je res veliko, vendar s posebnimi raziskavami in v izrednih primerih to lahko ugotovijo, ja meni se zdi tudi veliko samo, očitno se da ugotoviti.

Kar se tiče krvi in urina je "malo" razlike s testom urina lahko tester "okoli" preneseš (baje dajo posebno papirno folijo čez kozarc) in THC tudi prej izgine pri krvi se to ne da in ostane dlje dokler se ne razgradi ne vem kaj sem pozabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: City ()

perci ::

chucki: ti mal pazi kaj in na kakšen način govoriš

chucki ::

no comment
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

G[e]c ::

A ta tester se da kupt v lekarni al kako?

Jeebs ::

Mislm, da je doba, da ti pri preiskavi najdejo THC 1 mesec, seveda je to odvisno od pogojev, ki so jih nekateri že omenjali. Bom vprašal staro, k je medicinska sestra, pa bom pol bolj točno povedal. BTW, sam še nism probu. :)) BTW, kako to mislš, da so ga doma testiral? Jst bi starcem lastnoročno polomu zobe!;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeebs ()

Thanatos ::

o tale je pa drgačen on bo pa kar doma tepu >:D jeba1 zelo žalostno če to resno misliš :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

burec ::

Ja njega so doma testiral!
Sam jst še zdej ne morm vrjet...al sploh nism kadil...!
Od česa bi to lahko blo??Ja ta tester so mu kupil v lekarni!
Pa to sploh ni pocen!4200 sit 8-O

Xplicit ::

ej ce si bil samo zravn k so kadil, nebi smela bit zadeva vec k 1 tedn v krvi oz. urinu, ce pa si bil 'samo zravn' k so kadil, je pa 2 tedna skor sigurno ostal not, mozno tud 1 mesc, kej vec pa glih ne.
Drugac so pa ti testerji tko k uni za nosecnost 99% sigurni, ampak vedno ostane 1% - sej veste una reklama - za 1% pa pocakajte se 9 mesecev... :D

Mercier ::

Obeliks je padu še ko beba v un zvarek, pa mu je učinek ostal. Ne vem...

Mogoče je pa fotr kadil preveč svoje čase? :\

iration ::

stvar mora nekaj najti, če je tako draga.
si predstavjaš: daš več kot štiri jurje zato, da ti pove da ni zaznal nič ...
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

burec ::

:D
Ne resno sm bil sam zravn ka so kadil...sicer sm mu u roki eno flaško :D ampak za njo ne more kej pokazat!

Pa tud če bi takrat kadil...po mescu pa pol sigurn nebi smelo pokazat!!!!Sam ne vem od kje bi jst to imel notr!;(( :D

Xplicit ::

upras se kje si bil vse zadnjih 14 dni :D

Ksn zakajen bar, v 'krogu prjatlov', ... 8-)

malinavc ::

in kak sploh tale tester zgleda? kao alkotester?
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Xplicit ::

... al bl k un za nosecnost? :D

mirage ::

Zanimiv članek o tej temi:
http://www.mladina.si/tednik/200101/cla...

Jeebs ::

Thanatos: Resno sm mislu ja! Da te starci fuknejo še na tester za TCH, pa kaj še? Ma bogi si ti men, k mislš, da morš met starce za naj-naj sam zato k so te nardil! Po tej logiki bi jst mogu tem kretenom (aka moji familiji) še poročat kdaj sexam... al kaj? Cel življenje mam v kurcu zarad njih, tko da ne mislm takih poslušat. Če pa imaš še vedno ''mamico pa očija'' pejt pa za kakšno leto še v vrtec! Mislm, obstaja določena meja!
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Thanatos ::

jeba da jim zamoriš te že razumem, ampak fizični obračun... come on man. sicer ne vem kakšne odnose imate v familiji ampak mislim da je tole preveč drastično

_Mortal_ ::

Jeba1: Razumem te
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

b ::

Tle je resitev enostavna.

Ce ne mores sprejet posledic svojih dejanj, potem tega ne pocni.

Jaz sem kadil travo, je zdaj ne vec, starsi so pred kratkim ugotovili da jo kadim (ne vejo da sem nehal) in ni nobenih problemov. Je pa tukaj marsikaj odvisno od tega koliko si star in kaksne odnose imas s starsi. Jaz ne zivim vec doma od 17. leta (noja, cisto zares tam nekje od 19., prej sem hodil domov nekje na 2-3 tedne prat stvari, ker nisem imel pralnega stroja, zdaj pa grem na obisk vsakih par mesecev :-) in nimam s tem nobenih problemov.

Ce si odvisen od starsev in hocejo da se testiras, se testiraj. Ce ti to ni vsec, pojdi stran. Ne mores? Hja, odlocit se bo treba za eno stvar oz. razcistit zadeve. Hoces kadit travo in imet urejene odnose s starsi? Predstavi jim zadevo, pa bos videl pri cem si.

Mislim, da so razni testerji bolj posledica kot vzrok in mora bit za njihovo uporabo kak drug razlog, recimo nezaupanje s strani s starsev. Tega se je treba znebit, pa ne bo problemov. Ampak laganje oz. poskus prevare s tujim urinom ni primeren nacin za doseganje zaupanja.

Tole je bilo napisano bolj kot napotek testirancu (ki se tu ce sem prav videl se ni oglasil, razen ce si avtor threada ne upa povedat, da gre za njega :-) kot odgovor na vprasanje. Moje mnenje je, da je treba resevat razloge, ne posledice.


lp,
Borut.

burec ::

Mah mau je panika...Sam dokler te tastari žvijo pa use to... je mau kriza...jih morš poslušat!
Pa mau pomislte...kako bi blo če bi bli vi že poročeni pa otroka mel...:D :D !
Sej če bi vedu da to sam mal tako travo kadi...pol bi še šlo...!
Sam ka usi se bojijo da bo šel njihv sina na kaj hujžga.....:\

fanatiktech ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima tole za te teste za THC, ki jih delajo. Prijavil bi se v vojsko pa me zanima kakšne teste tam opravljajo.

Pšenični ::

"Mene zanima kolk časa THC ostane v urinu"
Zadost časa, da te lahko dobijo. Sicer smo pa to temo že večkrat pogreval in na koncu pride vedno do spopada tistih , ki kadijo in tistih , ki znamo dobro uživat življenje in si upamo kakšno bejbo prijet za tazadnjo, kljub temu da nismo zadeti.(ker se ne zadevamo),heh,heh,......

koyotee ::

in na koncu pride vedno do spopada tistih , ki kadijo in tistih , ki znamo dobro uživat življenje


ja telebanc, to bo to, zarad trave še nisi pogumen. trava=!alko, da smo si na jasnem, če pa je nisi niti poskusil potem pa si lahko samo tiho. Zakaj pa nebi mogli tudi tisti, ki kadimo travo uživat življenja?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Pšenični ::

"ja telebanc, to bo to, zarad trave še nisi pogumen. trava=!alko, da smo si na jasnem, če pa je nisi niti poskusil potem pa si lahko samo tiho. Zakaj pa nebi mogli tudi tisti, ki kadimo travo uživat življenja"

Zato ker je trava zdravju škodljiva.

Steinkauz ::

In?
Sej je tut kafe, alko, čiki, pa še marsikaj. Sicer sm non smoker, samo se mi zdi pa glup argument, zakaj pol ne morš uživat v tem lol

Izi ::

Zakaj pa nebi mogli tudi tisti, ki kadimo travo uživat življenja?

Zato, ker je zakon določil, da je to prepovedano in kaznivo.
Če se že misliš zadevati imaš na razpolago alkohol, ki je precej bolj učinkovita in močnejša droga.
Pri travi gre po moje samo za mladostno trmoglavost. Kar je prepovedano je vedno slajše.

Kot pri vsaki stvari se je treba tudi pri omamljanju držati pravil, ali pa si kriminalec.

Vsi seksamo, pa tisti normalni za to početje ne uporabljamo otrok in živali, tako se vsi zadevamo, pa tisti normalni za to uporabljamo alkohol, nikotin ali kofein, ostale se pa preganja.

koyotee ::

ah, telebanc se ma pač za mal več. nick ma pa čist taprav 0:)

pa tisti normalni za to uporabljamo alkohol, nikotin ali kofein, ostale se pa preganja.
tisti normalni pa ne pijemo alkohola in raje kaksnega pokadimo
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

smilyxx ::

OMG teleban, ej ne vem kaj bi reku. Trava je škodljiva, tako kot še mnogo drugih stvari. Sam zakaj pa nebi mogu življenja uživat?

Me pa zanima koliko ženske uživajo v življenju medtem ko jih ti grabiš za riti :P

Vsa stvar je v zmernosti, alkohol, trava in vse ostale "razvade" so relativno malo škodljive če jih uporabljaš zmerno. Nobenga ne bo ubil če gre enkrt na mesc alpa dva na joint, prav tako ne če se ga enkrat na mesec napije.

Zdej če pa veš da nisi tolk močn da ne morš zdržat brez, je pa bolš da ne probaš. Osebno poznam ljudi k hodjo kot ena megla okol, čist odsotni, pa so samo s travo močnooo pretiraval.

Za vojsko pa dvomim da sploh imajo thc teste, ker so to kr drage zadeve.
Save water.
drink beer.

Izi ::

tisti normalni pa ne pijemo alkohola in raje kaksnega pokadimo

... ali pa si kakšnega vbrizgate.

Tudi seks z 13 letno punčko nikomur ne škodi, pa greš za to za dolgo časa v zapor.
Jaz ne vidim kakšne bistvene razlike med pedofili ali narkomani. Oboji so čudaki, ki se jim je nekaj premaknilo v glavi.
Če se imate za normalne je meni čisto vseeno, sodite pa v zapor.

smilyxx ::

Izi govora je o travi, canabisu, marihuani,.. ne pa o heroinu. Je velik korak med travo in trdimi drogami.

Če bi živeli na nizozemskem bi bilo pa v redu, sej tam kajenje trave ni kazensko preganjano?
Save water.
drink beer.

Izi ::

Je velik korak med travo in trdimi drogami.

Problem je ravno v tem napačnem mišljenju. Ta korak je namreč zelo majhen.
Isti dealerji, ki prodajajo posušeno marihuano in hašiš, imajo naprodaj tudi trenutno najbolj popularni kokain in tudi heroin ti bodo dali "za probat", če si le dovolj "pogumen" >:D

Icematxyz ::

To razliko med trdimi drogami in travo vidijo ponavadi le tisti, ki kadijo travo.

To je tako kot reči da je lahko alkoholik le tisti ki pije žganje. Ne more pa biti alkoholik tisti, ki pije vino ali pivo.

Kdo kadi travo je pač uživalec drog. Če je mehki ali trdi je morda razlika v posledicah tega početja.

V končni fazi pa gre za isto stvar. ZADEVANJE. Morda bi jaz še samo 1 kategorijo dodal. Al si mehki al pa trdi. Ali pa si ne priznaš pa si sluzast.

JanK ::

In resitev je seveda na dlani: legalizacija marihuane in hasisa in prodaja pod istimi pogoji kot alkohol. S tem locis ta dva tokova in bistveno zmanjsas prehode. Ta to ni samo teorija, potrejuje nizozemska, kje je od "legalizacije" kanabisa populacija uporabnikov heroina ostala priblizno ista, le povprecna starost se dviguje malo manj kot eno leto na leto.

Poldi112 ::

>Isti dealerji, ki prodajajo posušeno marihuano in hašiš, imajo naprodaj tudi trenutno najbolj popularni kokain in tudi heroin ti bodo dali "za probat", če si le dovolj "pogumen"

Bedarija. Ok, mogoče ima tvoj heroin diler tudi kaj trave, ampak večina preprodajalcev trave ima samo to in prezira trde droge.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Izi ::

Legalizacija ni rešitev in se tudi ne bo zgodila.
Celo na Nizozemskem pospešeno razmišljajo, da bi Marihuano in Hašiš prepovedali, tako kot so halucinogene gobe.
Po moje se bo zgodilo ravno nasprotno kot si marsikateri džanki želi in sicer, da nas bo namesto legalizacije kanabisa, enkrat v prihodnosti doletela popolna prepoved tobaka, precej kasneje pa še prepoved alkohola.

Poldi, očitno tvoj dealer ni tipičen, ali pa je kakšna majhna riba, ki se je ravnokar znašla v tem poslu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

smilyxx ::

Izi po tvojem govorjenju sklepam da si podrobno raziskal podzemlje Slovenije. Dejstvo je, da se večina trave kupi pri manjših dilerjih, ki v veliki večini primerov prodajajo samo to.

Sicer pa je razlika med trdimi in mehkimi drogami, osnova je že to da te trava lahko psihično zasvoji, medtem ko pri npr. heroinu postaneš tudi fizično odvisen.

Mogoče kdo ve kakšna je meja da si narkoman? Enkrat probaš travo? Po mojem mnenju je človek narkoman ko mu to postane rutina, oz. ne zdrži več brez odmerka, za kar pri travi rabiš kar en čas, pa slabo poštimane stvari v glavi.

Prav tako bi rekel za alkohol, čeprav sem tu slišal že velik hujše variante.
Save water.
drink beer.

Izi ::

Imam v sorodstvu 2 dolgoletna heroinska odvisneža. Zdravila sta se že neštetokrat, pa še vedno trdita, da lahko kadarkoli nehata.
Fizična odvisnost sploh ni problem, en teden hudega trpljenja in si rešen.
Problem je vedno psihična odvisnost, katera te preizkuša vsaj kakšno leto. Vem iz lastnih izkušenj, ko sem se odvajal cigaret :D
Travo in hašiš sem pa v mladih letih intenzivno preizkusil in vem, da še zdaleč nista nedolžna. Telesno te res ne uničita tako kot alkohol, ampak v možganih pa naredita več škode kot če se ga vsakodnevno naliješ.
Dober znanec je umrl po 35 letih vsakodnevnega pijančevanja, ker so mu jasno vsi organi razpadli, glede možganov pa ni imel kakšnih večjih problemov, do konca sem se lahko normalno pogovarjal z njim.
Drugi znanec je naredil samomor, ker so ga menda preganjali vesoljci :D in je pred njimi skočil skozi okno, šele po 40 letih vsakodnevnega nalivanja z žganimi pijačami.

Imam pa kar nekaj znancev ki so že okoli 5 do 10 let na travi in naokoli hodijo dobesedno kot zombiji.
Pogovarjanje z njimi je precej podobno pogovoru z predšolskim otrokom.
Tako da sem prepričan, da trava naredi v možganih večje razdejanje kot pa alkohol.

Kakor pa sta mi povedal moja dva bratranca, ki še obiskujeta osnovno šolo, trava že kakšnih 5 let ni popularna. Trava je za stare sta izjavila. Njuni sošolci naj bi večinoma uživali ekstazi v tabletah, na kakšnih zabavah, ampak že kakšno leto nazaj pa ga je menda začel izpodrivati kokain, ki ga vdihavajo :O

Časi se spreminjajo. Jaz sem pri svojih 13 letih prvič probal cigaret, pri 14 pa alkohol. Sedaj pa so menda 13 letniki že na kokainu.

imagodei ::

Izi, debatiraj malo manj čustveno prizadeto. Enačenje tistih, ki občasno prižgejo joint s pedofili je čez mejo dobrega okusa. Če te tema preveč razburi, je pač ne beri...
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Izi> "Celo na Nizozemskem pospešeno razmišljajo, da bi Marihuano in Hašiš prepovedali, tako kot so halucinogene gobe."

Marihuana na Nizozemskem niti ni dovoljena. Ob nakupu ne izstavijo računa. Marihuana je tam sivo področje.

Od kot ti pa ideja, da so gobe prepovedane, pa tudi ne vem. Smo bili z družbo septembra v Am-Damu, pa so kolegu čisto lepo račun izdali za gobe.
- Hoc est qui sumus -

Arto ::

Imam pa kar nekaj znancev ki so že okoli 5 do 10 let na travi in naokoli hodijo dobesedno kot zombiji.
Pogovarjanje z njimi je precej podobno pogovoru z predšolskim otrokom.
Tako da sem prepričan, da trava naredi v možganih večje razdejanje kot pa alkohol.


Če ga ti piješ na velko vsak dan, ti glih tko, če ne bolj zjebe možgane, kot če vsak dan skadiš 5 jointov. Ne boš reku, da se da z nekim težkim alkoholikom normalno pogovarjat. Gre za zmernost.

O tisti tvoji ideji o prepovedi alkohola, pa si lahko samo pogledaš, kaj se je v ameriki dogajalo v časih prohibicije. Res, super je bilo.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlogi proti legalizaciji ganje ? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37234638 (24818) tomi66
»

Ljudje: legalize it! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68032001 (22202) Matev
»

Najboljš je bit zadet! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667053 (4467) Gandalfar
»

Marihuana marš - Kongresni trg 11.5.

Oddelek: Loža
372319 (1644) Elemen_T
»

LEGALIZACIJA mehkih drog (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
947105 (5994) Aggressor

Več podobnih tem