» »

The Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls 5: Skyrim

««
24 / 37
»»

Killermode ::

Nesta je izjavil:

Folk kako ste resili tezavo z crashi? Meni tisti sound fix ni pomagal ->Go to the Advanced Tab, make sure the default format is set to 44.1Khz 16-bit.


Se da kaj nastavit pri grafičnih nastavitvah? Vedno mi v igri ko odprem kakšna vrata na random vrže v Desktop brez opozorila... Vem da je to ze star bug, ampak je Vam uspelo to kaj resit?

Imam Geforece 560I

Hvala.


Kere winse mas 32 al 64
pa kuk rama?

figula ::

Joj, nisem imela nikakršnih težav s crashi, samo z bugi s posameznimi questi.

Kaj pa glede same verzije igre? Mojo je Steam nadgradil že na 1.4.27.0.4.
(ljudje so se preselili na igro Kingdoms of Armalur: Reckoning :))

Nesta ::

Zivjo Imam win 7 64bit in nalozen zadnji update "The Elder Scrolls V Skyrim (c) Bethesda *Update 6*"

Nesta ::

figula je izjavil:

Joj, nisem imela nikakršnih težav s crashi, samo z bugi s posameznimi questi.

Kaj pa glede same verzije igre? Mojo je Steam nadgradil že na 1.4.27.0.4.
(ljudje so se preselili na igro Kingdoms of Armalur: Reckoning :))



Tale igra "Kingdoms of Amalur: Reckoning" pa ne zgleda ravno nekaj special. Proti Skyrimu predvidevam da se skrije? :) Je pa res da ko spil obrnes zgubi del svojega casa in gres naprej :).

Ti si ze obrnila Skyrima?

Iatromantis ::

Nesta je izjavil:

Zivjo Imam win 7 64bit in nalozen zadnji update "The Elder Scrolls V Skyrim (c) Bethesda *Update 6*"

Kar je Reloaded warez izdaja in ne original založnik. Bo treba našparat za original in poleg tega kršiš stroga slo-tehova pravila.

Killermode ::

Jup men original čist nič ne šteka pa še steam mi avtomatsko dodatke iz workshopa nalaga in briše kulker hočem kadar hočem.

Nesta ::

figula je izjavil:

Joj, nisem imela nikakršnih težav s crashi, samo z bugi s posameznimi questi.

Kaj pa glede same verzije igre? Mojo je Steam nadgradil že na 1.4.27.0.4.
(ljudje so se preselili na igro Kingdoms of Armalur: Reckoning :))


Mislim da bo folk sedaj pocasi presaltat na Mass Effect 3 :)

Meizu ::

Jst ziher ne bom. Ne prebavim Mass Effecta.

figula ::

Ti si ze obrnila Skyrima?

Ne še. Moja "taktika" je, da najprej naredim čimveč ali skoraj vse queste, ki so se nagrmadili v logu že samo z navadnim sprehodom čez zemljevid.

Ker ko bom enkrat rešila svet, se mi najbrž ne bo več ljubilo delati majhnih uslug prinašanja in odnašanja hehehe :)

]Fusion[ ::

Če hočeš Skyrim obrnit, potem imaš kr za par 100 ur dela :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Nesta ::

figula je izjavil:

Ti si ze obrnila Skyrima?

Ne še. Moja "taktika" je, da najprej naredim čimveč ali skoraj vse queste, ki so se nagrmadili v logu že samo z navadnim sprehodom čez zemljevid.

Ker ko bom enkrat rešila svet, se mi najbrž ne bo več ljubilo delati majhnih uslug prinašanja in odnašanja hehehe :)



O Carsko :) Jaz imam tudi tako taktiko, sem pa se ful na zacetku :) tako da mi lahko malo svetujes kaj se mi na zacetku spalca predvsem da dobim super fajn orozje in dosti denaraj ipd :)
Trenutno sem sele level 11 in sem ravnokar postal werewolf (sem se trenutno bolj osredotocil na osrednji del zemljevida):)

Good Guy ::

]Fusion[ je izjavil:

Če hočeš Skyrim obrnit, potem imaš kr za par 100 ur dela :)


skyrima se ne da obrnit... nekateri questi so ponavljajoči, torej gre za neskončno zanko

Nesta ::

Katere queste se pa najbolj splaca? A Konicka se splaca imet pa ti lahko pogine tud? Iz svoje hise ki si jo kups, ti lahko kdo kaj vn fkrade?

todman74 ::

Nesta je izjavil:




tako da mi lahko malo svetujes kaj se mi na zacetku spalca predvsem da dobim super fajn orozje in dosti denaraj ipd :)


Ne rabiš super orožja, ti le pridno "treniraj" one handed, block in heavy armor, je najlažja pot, da postaneš super močan lik, še posebno ko dobiš določen "shield",ki je zame najboljši kos orožja v igri.

Za denar le pridno ropaj "grobnice", je pa zanimivo na začetku miksat med seboj sestavine (ki so skoraj zastonj) za delanje napojev in to kar na pamet, sam je potem te napoje težko spravit v promet, ampak še zmeraj jih imaš lahko za lastno uporabo.....

figula ::

Res se ga ne da obrnit v istem smislu kot kakšno streljačino. Se je pa izraz udomačil in mislim, da tudi igralci frp/rpg iger nismo užaljeni, kadar ga slišimo :) (vsaj trudimo se, da ne bi bili hehehe). Tudi mislim, da štos teh glomaznih iger ni v tem, da dirjaš skozi. In ker sama zlepa ne postanem zdolgočasena, se že precej ur ubadam s tole igrico.

Nesta, priporočam ti, da tukaj prebereš teh nekaj strani od začetka, da ne bom ponavljala, kar so že drugi zelo dobro zapisali.


Skratka še malo spoilerja: vsekakor moraš uriti kovaštvo, alkemijo in enchanting, ker si boš s tem skraftal najboljšo opremo, pa še denarja boš imel toliko, da ga ne boš imel kam dati. V Skyrimu ni tako dobre opreme, kot si jo lahko narediš sam. Tistih nekaj Deadric itemov je premalo, pa še bolj-kot-ne so igračke. (recimo od heavy armorjev je meni všeč Boethiahijev Ebony mail, ker ima muffle efekt, seveda ob ostali opremi, kateri sem dala po 2 uroka na vsak kos)

Nikar ne spreglej nobene rude – vse skoplji in pretopi v ingot palčke. Kupuj tudi ves iron ore, ki ga imajo in si ga shrani, dokler ne najdeš knjige, ki te nauči Transmute spell. S tem urokom boš iron rudo spreminjal najprej v srebrno in potem v zlato. To je koristno zato, ker boš istočasno bildal Alteration magic, pa še zlato boš imel, da boš delal nakit in ga drago prodajal. Žal sem pozabila v katerih trdnjavah je bila pri meni ta knjiga, možno tudi, da se rendom pojavlja na več lokacijah.

Aja, pa če se želiš izuriti v vseh orožjih - meni je žal, da nisem začela s two handed na začetku, ko so sovragi blagi. Kasneje, ko vate mečejo razne magije, jih je bolj fletno šicati z lokom (potiho in na daleč), ostale pa pospraviti z one handed orožjem, ki je v tej igri močnejše.

Ja, konjčeka ti lahko sovragi pospravijo. Če katerega najdeš samega v divjini in ga "ukradeš", je hecno, da se takoj, ko razjahaš, obrne in odide nazaj. Queste moraš pa vse narediti - kakšno je sedaj to vprašanje :)

Iz hiš ti nič ne kradejo. Vanje se kasneje naselijo tvoji pomagači in kar naprej nekaj jejo :)). No, nekateri imajo zraven še zoprne pripombe>:D

Nesta ::

figula je izjavil:

Res se ga ne da obrnit v istem smislu kot kakšno streljačino. Se je pa izraz udomačil in mislim, da tudi igralci frp/rpg iger nismo užaljeni, kadar ga slišimo :) (vsaj trudimo se, da ne bi bili hehehe). Tudi mislim, da štos teh glomaznih iger ni v tem, da dirjaš skozi. In ker sama zlepa ne postanem zdolgočasena, se že precej ur ubadam s tole igrico.

Nesta, priporočam ti, da tukaj prebereš teh nekaj strani od začetka, da ne bom ponavljala, kar so že drugi zelo dobro zapisali.


Skratka še malo spoilerja: vsekakor moraš uriti kovaštvo, alkemijo in enchanting, ker si boš s tem skraftal najboljšo opremo, pa še denarja boš imel toliko, da ga ne boš imel kam dati. V Skyrimu ni tako dobre opreme, kot si jo lahko narediš sam. Tistih nekaj Deadric itemov je premalo, pa še bolj-kot-ne so igračke. (recimo od heavy armorjev je meni všeč Boethiahijev Ebony mail, ker ima muffle efekt, seveda ob ostali opremi, kateri sem dala po 2 uroka na vsak kos)

Nikar ne spreglej nobene rude – vse skoplji in pretopi v ingot palčke. Kupuj tudi ves iron ore, ki ga imajo in si ga shrani, dokler ne najdeš knjige, ki te nauči Transmute spell. S tem urokom boš iron rudo spreminjal najprej v srebrno in potem v zlato. To je koristno zato, ker boš istočasno bildal Alteration magic, pa še zlato boš imel, da boš delal nakit in ga drago prodajal. Žal sem pozabila v katerih trdnjavah je bila pri meni ta knjiga, možno tudi, da se rendom pojavlja na več lokacijah.

Aja, pa če se želiš izuriti v vseh orožjih - meni je žal, da nisem začela s two handed na začetku, ko so sovragi blagi. Kasneje, ko vate mečejo razne magije, jih je bolj fletno šicati z lokom (potiho in na daleč), ostale pa pospraviti z one handed orožjem, ki je v tej igri močnejše.

Ja, konjčeka ti lahko sovragi pospravijo. Če katerega najdeš samega v divjini in ga "ukradeš", je hecno, da se takoj, ko razjahaš, obrne in odide nazaj. Queste moraš pa vse narediti - kakšno je sedaj to vprašanje :)

Iz hiš ti nič ne kradejo. Vanje se kasneje naselijo tvoji pomagači in kar naprej nekaj jejo :)). No, nekateri imajo zraven še zoprne pripombe>:D


O super hvala carka si! :*

A knjige lahko samo preberem pa potem pustim tam kjer so oziroma jih pospravim v svoj kovck? :) Pa te orozja ki imajo ze ene spelle se spalca "kao unict ala pretopit(na tisti stvari ki je tudi v Dragonsreach v 1 stuki) " da se naucis spelle delat na vseh orozjih?

figula ::

Knjige lahko pustiš, razen če bi si rad naredil zasebno knjižnico :). Tudi na začetku, ko lahko bolj malo nosiš, se ti vsaka kila pozna - knjige pa tudi niso baš nekaj vredne.

Orožja in opremo, na katerih so koristni uroki kot recimo: absorbiranje zdravja/magicke/stamine, fire/frost ali shock demage, fortify smithing, alchemy, enchanting, set carry weight,..... se sigurno splača uničit in naučit urok. Če ti zadeva še pride prav in ima visok procent uroka, je ne uniči takoj. Ampak tik predno si siguren, da imaš tako visok perk, da lahko sam skraftaš bolje. Včasih celo najdeš kakšen drug kos, ki ga ni "škoda" uničit ;).

Nemixxx ::

Kako lahko imaš v obeh rokah enake spelle mislim za attack.Kr lahko imam samo v eni roki ogenj v drugi pa heal.Zanimivo je da lahko imam v obeh rokah heal ampak ognja pa ne?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

nurmaln ::

dvakrat zaporedoma stisni tipko na kateri imaš bližnjico za urok
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

DragonHeart ::

jaz imam brez najmanjšega problema v obeh rokah vse možne kombinacije urokov. Tudi ogenj.

Preveri če imaš naložen zadnji patch, mogoče bo to rešilo problem. Drugače pa preprosto najprej z levo tipko na miški klikneš na urok, nato pa še z desno in ti da lepo v obe roki.

Nemixxx ::

Izgelda da bom res mogel patchat kr enostavno negre
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

DragonHeart ::

zagotovo moraš patchat. Na začetku sem imel jaz drugačen problem...lahko sem dal ogenj v obe roki vendar potem nikakor nisem mogel ognja odstraniti iz rok. Ni šlo:D Potem sem pač naložil igro od tam kjer sem nazadnje se bojeval brez ognja in od tam naprej igral tak da sem imel ogenj le v eni roki, v drugi pa nekaj drugega. Itak dokler nimaš perka za dual casting ne izgubiš ničesar če na enkrat castaš več različnih urokov. Ko pa dobiš tisti perk pa se najbolj splača castat 2 ista uroka na enkrat, da dobiš močnejšo različico.

Ko je prišel prvi patch je sicer pri meni problem z ognjem izginil.

Zgodovina sprememb…

Nemixxx ::

evo patchu sedaj dela :D hvala
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

DragonHeart ::

odlično:) zdaj pa hitro nekaj trolov skurit!:D

Nesta ::

kaj je fora teh scrolov? So za enkratno uporabo? Pa tele "Magic" stuff. Jaz uporabljam samo shout. Ali se lahko uporablja se kaj drugega kar se obnavlja?

Killermode ::

Shoutov je velik različnih ponavadi zastraženi z zmaji. Urokov je pa kr velik vsepovsot za najdit ali kupit.

Ja zvitki so pa za enkratno uporabo ampak so zelo močni ponavadi.

figula ::

Če boš hotel v višjih nivojih še kam napredovati in kak perk dobiti, bo dobro, da se boš malo tudi z magijo poigral.

Leveli v začetku kar divjajo navzgor, potem pa čisto po polžje :8). Tudi te napade naenkrat cel trop: 2 zmaja, trol, pa še kak bandit in je treba imeti kar arzenal spretnosti in idej kaj vse jim zmetat. Nekateri s seboj vlačijo spremljevalce in jih uporabljajo kot kanon futer :))

DragonHeart ::

jaz spremljevalce vlačim s seboj zato da imam dodatnih cirka 100 enot prostora za kramo. Verjetno bi ga imel lahko še več vendar sem spremljevalca oblekel v dragon plate heavy armor tako da je praktično neuničljiv. Že kar nekaj časa mi nihče ni ubil spremljevalca (razen velikanov in zmajev:D).

So pa na začetku spremljevalci odličen kanon futer kot je rekel figula vendar nekje od levela 30 naprej jih niti ne rabiš več za to... Jaz sem zaenkrat šele lvl 35 vendar nimam nikakršnih težav s pobijanjem velikanov ali zmajev. Boji so v bistvu postali rahlo dolgočasni saj redno najdem kakšnega dobrega nasprotnika.


Magic sicer ne uporabljam veliko tako da imam destruction in healing šele na lvl 30. Rajši z lokom pobivam nasprotnike, je bolj zanimivo:) Magijo hranim za pozneje, ko se bom ostalih reči naveličal.

Zgodovina sprememb…

todman74 ::

DragonHeart je izjavil:

Boji so v bistvu postali rahlo dolgočasni saj redno najdem kakšnega dobrega nasprotnika.


Na površju ni več dobrih nasprotnikov, ti preostane edino, da čimveč hodiš v svetišča, grobnice in ostale "podzemne" kraje, tam so falmerji in daugr lordi, pa če se jih več naenkrat nabere, znajo bit solidni nasprotniki......pa mogoče kakšen dragon priest.

Gray_Warden ::

Imaš prav ja. Ostale nasprotnike večinoma ubijem z enim udarcem z obema mečema, čeprav niti nisem še tako zelo močan. Medvedi in snow troli pa niti niso omembe vredni:D Tudi denar se mi je začel nabirat saj nimam kaj pametnega kupit. Zdaj sem kupil ogromno soul gemov da sem enchanting nabil na 100, imam daedra oklep in orožje tako da niti ni več razloga za kupovanje česarkoli razen mogoče knjig ki te naučijo določen spell. Nekega zanimanja za nakup novih hiš nimam, saj je tista hiša v whiterunu čisto ok, čeprav je majhna.
Na začetku sem nasprotnikom vzel dobesedno vse, da sem zaslužil denar, zdaj pa ne jemljem niti hrane več saj imam jedi in napojev že bistveno preveč:D

Vseeno je zanimivo reševat misije in raziskovati svet. težavnost sem dal na maksimum tako da so boji psotali malo zanimivejši, jaz pa tudi še nisem raziskal celotne mape tako da me verjetno čaka še kar nekaj zanimivih nasprotnikov:)

Nemixxx ::

Kakšne knjige so to ki te naučijo nove spelle?In kam knjigo neseš da se jo naučiš...A iz teh knjig se naučim še frost in shock spell (eletrika).Kr zaenkrat imam pri destructionu samo fire
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Gray_Warden ::

jaz sem jih na začetku nekaj kupil pri magu v gradu v whiterunu. Ima pa jih sicer veliko trgovcev, vsak vsaj po kakšno knjigo.

Naučiš se tako, da jo kupiš in prebereš...potem se ti spell avtomatsko doda v inventory:)

Se pa tem knjigam reče SPELL TOME.
Tu je še nekaj opisov:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Spell_T...

Sam se z magijo trenutno sicer ne ukvarjam veliko...sem bolj heavy armor z dvemi meči in občasno lokom. .Od vseh možnih shoutov pa se mi zdi da je daleč najbolj uporaben FUS DO RAAAAAAAAAAAAAAAAH. Ostale se da brez problema nadomestiti z magijo..
Bom pa se z magijo začel ukvarjati pri višjih levelih..si bom naredil heavy armor in ga enchantal z dodatki za magijo potem pa čaral...drugače bo igra okoli levela 50 postala izjemno dolgočasna.

Zgodovina sprememb…

DragonHeart ::

todman74 je izjavil:

DragonHeart je izjavil:

Boji so v bistvu postali rahlo dolgočasni saj redno najdem kakšnega dobrega nasprotnika.


Na površju ni več dobrih nasprotnikov, ti preostane edino, da čimveč hodiš v svetišča, grobnice in ostale "podzemne" kraje, tam so falmerji in daugr lordi, pa če se jih več naenkrat nabere, znajo bit solidni nasprotniki......pa mogoče kakšen dragon priest.



točno v tem je problem....dobri nasprotniki so le v jamah, kamor pa pogosto ni kul hodit če nimaš neke misije. Drugače misijo končaš še preden jo dobiš...

Sicer pa....boje si jaz delam bolj zanimve tako, da sem se začel sneakat in napadat z lokom. Je zanimivo ko hodiš po sencah naokoli in ustreliš nasprotnika, ki se potem samo zgrudi:) Z meči je sicer precej kul se bojevat, saj imaš prov tisti občutek..UNLEASH THE FURY:D vendar kot smo že rekli...v kasnejših levelih postaneš premočan za 5/6 nasprotnikov in jih sklatiš z nekaj udarci medtem ko oni tebi požrejo mogoče 1/3 zdravja.

Magija je sicer kul vendar mi ni ravno preveč všeč. Bo pa uporabna kasneje za zviševanje levela ko bom imel vse ostalo že na 100.

Zgodovina sprememb…

DragonHeart ::

Gray_Warden je izjavil:



Naučiš se tako, da jo kupiš in prebereš...potem se ti spell avtomatsko doda v inventory:)


Pravzaprav veliko knjig tudi najdeš v jamah...Vseeno pa so tako poceni da je vseeno če jih tudi kupiš pri trgovcu če imaš dovolj denarja.

Nesta ::

Kako je pa s tem "unleash the Beast". A to se mi splaca oziroma kaj potem dobim, izgubim?

DragonHeart ::

hahaha lol:D unleash the fury v smislu sprosti svoj bes in pobesnelo klikaj po miški da boš vihtel oba meča in pobil nasprotnika ki si zasluži smrt ker si te je drznil napasti:D

saj veš...nekako takole: KAJ TI MENE NAPADAŠ SMRDEČ GORSKI TROL?!? KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK. NA ZDEJ PA IMAŠ K SI MRTEV.
štekaš zdej?:D


oziroma čaki mal. misliš tole?


ker google na to temo ne najde prav ničesar..

Zgodovina sprememb…

figula ::

saj veš...nekako takole: KAJ TI MENE NAPADAŠ SMRDEČ GORSKI TROL?!? KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK. NA ZDEJ PA IMAŠ K SI MRTEV.

:)):)) tole je prav gotovo najbolj slikovit opis boja, kar sem jih kdaj prebrala. super :)):))

DragonHeart ::

no ja. bolj zanimivo je če najdeš kakšnega maga ki te je sposoben razorožiti. pol je nekak takole:

KAJ TI MENE NAPADAŠ TI VEŠČA STARA. KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK KLI......DAFUQ?!?!? RUUUUUUUUUUUUUUUN U FOOLS. RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN

figula ::

hehe, indeed.

Pa še nekaj variacij imaš: tisti, ki te pihne s šokom, da se po riti odpelješ metre nazaj,
pa tisti, ki ti vzame vso stamino, da se še premakniti ne moreš :D

DragonHeart ::

true:D

čeprav...daleč najbolj zanimivo je če se pretepaš s kakšnim velikanom ali zmajem in ti za hrbet pride še en zmaj ali pa še en velikan.

Se spomnim ko sem se pretepal z zmajem, potem pa kar na lepem pride velikan meni za hrbet in s svojim hlodom useka po tleh jaz pa samo WHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE po luftu:D

to je bil prov sneak attack: level giant :D

Vseeno bolje kot je bilo v oblivionu kjer si imel limit koliko se lahko zafiksaš z zdravili. V skyrimu lahko poješ celoten inventory, spiješ vse napoje in se bojuješ naprej saj ni nobene omejitve. Zanimivo bi bilo če bi naredili efekt da bi bruhal če bi spil preveč napojev...ali pa da bi se ti vsaj mavrica prikazala in na koncu mavrice majhen škrat. Ali pa samorog mogoče?

ne pa da spiješ 123908120310293812319028 healing napojev in si ok. :D

Zgodovina sprememb…

figula ::

o, hohohohoho, kako si me nasmejal!

A niso ljudje, ki ne igrajo skyrima bogi, ker imajo tako dolgočasno življenje in se ne morejo zabavati ob takšnih preprostih opisih?

Upam, da si lahko privoščiva še malo petkovega casual pogovora: Kaj bi bilo s škratom na koncu mavrice?

DragonHeart ::

Seveda bi na vsa pljuča pel melodijo skyrima ki se na naslednjem filmčku začne približno ob 1 minuti, ob tem pa plesal...glas škrata bi bil seveda tak kot da bi prej 10 minut vdihaval helij. Ne pa da lahko poješ 123091239054 napojev, 1231283 korenčkov, 954356 zelenjavnih juh, 1389718542 jabolčnih pit kot da imaš želodec večji od božičkove vreče. lol :D

še pesem:


glede igralcev igric pa je takole: obstaja folk ki misli da je preresen za igranje iger in da svoj čas lahko izkoristi za "boljše" reči.....recimo celodnevno raziskovanje facebooka. Potem obstajajo gamerji ki igranje jemljejo resno in če nimajo vseh detajlov na ultra high in najdražje miške enostavno ne morejo igrati igre in na koncu obstaja še folk ki dejansko uživa v igrah:)

Zgodovina sprememb…

figula ::

Ja, to bi bila kar dobra vloga za škrata :). Na koncu bi lahko še skočil iz ekrana in prinesel rožico vsem resnim gamerjem ... hehehe

Priznati je treba, da so največji mojstri v Skyrimu ptički – spletat znajo tako profesionalna gnezdeca, da so videti kot prave košarice :)
Tale pogovor me je sedaj čisto dobro pripravil da grem v Skyrim kakšnega zmaja pod krilo požgečkat!

DragonHeart ::

mene pa da grem velikana poukat z metlo:D

POKE POKE...WASNT ME.

POKE POKE...WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT?!? I SAID IT WASNT ME.


sneak lvl 100:D

Meizu ::

Hehe, kje so tisti časi, ko te je velikan vrgel v luft :)

Jaz sem igral heavy tanka in ko sm bil v polni bojni opremi, mi je na največjo težavnost težko odvzel več kot res majhen košček življenja z enim udarcem. Kakšnih par mm se je skrčil moj healthbar ko me je udaril velikan.

figula ::

Sem prav vesela za nove igralce, pa še čisto za hece ste:)

Z vašim novim zagonom sem pustila milione goldov in spedinane oklepe in orožje in hiše in šla od začetka.
Nora sem - kaj čem :))

DragonHeart ::

zakaj bi imela milijone če imaš lahko samo barako v whiterunu in lidijo ki strela z lokom na velikane kot nek manjak kljub temu da se ti na vse možne načine trudiš sneakat mimo njega da te le ta ne bi napadel:D Zaradi nje te seveda potem napadejo še mamuti.....še dobro da so velikani ponavadi v bližini kakega potočka ali pač neke vode da se lahko uporabnik skrije v vodo in s tam lepo z lokol strelja velikana:D:D:D
sicer traja na začetku kakšne pol ure da ga fentaš ampak HEJ...pri lvl 5 ubit velikana je pa tud nekaj an?:D

Da ne govorimo o tem kako seksi je ko prvič kakšno pošast skuriš z ognjenim spellom.

gandalfar, nevem zakaj bi ta post brisal? Ti ni všeč situacija na forumu? Hej, moderatorji ste jo ustvarili.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Izi ::

Ker vidim, da še kar naprej živite v Skyrimu, je dobro omneiti, da je že 2 dni na voljo popravek 1.5 beta, ki je verjetno največji patch do sedaj. Ne samo da popravi številne queste, tudi doda precej uporabnih novosti. Kot na primer nove animacije umiranja sovražnikov, kjer še posebej izstopa "ubijalska kamera", ki pri izstrelkih kot so puščice in magija, sedaj kamera poleti skupaj z zadnjim ubijalskim izstrelkom, da si lahko od blizu in v upočasnjenem posnetku ogledate svoj uboj. 8-)

NEW FEATURES
- New cinematic kill cameras for projectile weapons and spells
- New kill moves and animations for melee weapons
- Shadows on grass available (PC)
- Smithing skill increases now factor in the created item’s value
- Improved visual transition when going underwater
- Improved distance LOD transition for snowy landscapes

BUG FIXES
- General crash fixes and memory optimizations
- Fixed issue with Deflect Arrows perk not calculating properly
- In “A Cornered Rat,” the death of certain NPCs no longer blocks progression
- Fixed issue where Farkas would not give Companion’s quests properly
- Fixed crash when loading saves that rely on data that is no longer being loaded
- Followers sneak properly when player is sneaking
- Fixed issue with weapon racks not working properly in Proudspire Manor
- Arrows and other projectiles that were stuck in objects in the world now clean up properly
- Fixed issue where “Rescue Mission” was preventing “Taking Care of Business” from starting properly
- Fixed issue where certain NPCs would fail to become Thieves Guild fences
- Fixed issue in “Diplomatic Immunity” where killing all the guards in the Thalmor Embassy before starting the quest would break progress
- In “Hard Answers,” picking up the dwarven museum key after completing the quest, no longer restarts the quest
- Killing Viola before or after “Blood on the Ice” no longer blocks progression
- Fixed issue where Calixto would fail to die properly in “Blood on the Ice”
- In “Waking Nightmare” fixed occasional issue where Erandur would stop pathing properly
- Fixed issue where letters and notes with random encounters would appear blank
- Fixed rare issue where dialogue and shouts would improperly play
- Lydia will now offer marriage option after player purchases Breezehome in Whiterun
- Fixed issue where if player manually mined ore in Cidhna Mine, jail time would not be served
- Fixed rare issue with skills not increasing properly
- Fixed issue where the Headsman’s Axe did not gain proper buff from Barbarian perk
- In “A Night to Remember” it is no longer possible to kill Ysolda, Ennis or Senna before starting the quest
- Fixed issue with the ebony dagger having a weapon speed that was too slow
- Fixed issue with “The Wolf Queen Awakened” where backing out of a conversation with Styrr too soon would block progress
- The third level of the Limbsplitter perk now properly improves all battle axes
- Fixed a rare issue where Sanguine Rose would not work properly
- In “Tending the Flames” King Olaf’s Verse will no longer disappear from explosions


Za uporabo beta popravkov je treba v Steamu vklopiti "Skyrim Beta".
Navodila:
1. Log into Steam
2. Click on Steam in the upper menu
3. Select Settings
4. Under the Account tab, go to the Beta Participation section and select Change.
5. A drop down menu will appear. Select Skyrim Beta.
6. Select OK.
7. Steam will now restart. After Steam restarts, Skyrim will be updated to the Beta version currently available.

figula ::

Izi, hvala, ker skrbiš za nas :).
Še posebej hvala za navodila. Jaz sem predvsem samo igralka in razen workshopa, ki mi je bil porinjen prav pred nos, niti ne raziskujem kaj vse tale Steam nudi :D.


DragonHeart
Kaj, kako, od kje tak komentar? So brisali tvoj zgornji post? In ga potem dali nazaj? Čudo čudno.

logit ::

Sem po dolgem času pognal Skyrim in naletim na kvadratke, ki me spremljajo na vsakem koraku. Težava je očitno v zadnjem driverju (12.2) za ATijevo grafično. Ima še kdo podobne težave?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: logit ()
««
24 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864172067 (4452) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767904 (3222) oo7
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142446 (9253) oo7
»

Kingdoms of Amalur: Reckoning (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12022876 (6551) Twixz

Več podobnih tem