» »

The Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls 5: Skyrim

««
36 / 37
»»

Furbo ::

Upam, da bodo podprli 3840x1600 ločljivost.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Meizu ::

U, fino. Mogoče bo končno prišel čas, da še enkrat preigram to zadevo (kot da jo z 2000+ urami nisem že dovolj), ampak original printe iger je vedno lepše preigravat kot 50000x moddano verzijo.

111111111111 ::

No ja, paše jo prvič preigrat. Potem pa prav sede kakšen mod za obtežitev, da ti ni treba skakat v mesto non-stop.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Jerry000 ::

Ful bi rad preigral igro, a mi je tako konfuzna da se nič ne znajdem :/ ni prikazano za main story kaj moram počet, vse je prepuščeno tebi. Nisem več 20 let star da bi se za 8h vsedu in raziskoval, rad bi le preigral igro skozi zgodbo

Meizu ::

Jerry000 je izjavil:

Ful bi rad preigral igro, a mi je tako konfuzna da se nič ne znajdem :/ ni prikazano za main story kaj moram počet, vse je prepuščeno tebi. Nisem več 20 let star da bi se za 8h vsedu in raziskoval, rad bi le preigral igro skozi zgodbo


?? Main story te v tej igri dobesedno vodi za roko, a rabiš avtopilota :))

Tudi jaz nimam več 20 let, pa mi je ubistvu proper misterij še boljša zadeva, kot je bila prej.

Jerry000 ::

Meizu je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ful bi rad preigral igro, a mi je tako konfuzna da se nič ne znajdem :/ ni prikazano za main story kaj moram počet, vse je prepuščeno tebi. Nisem več 20 let star da bi se za 8h vsedu in raziskoval, rad bi le preigral igro skozi zgodbo


?? Main story te v tej igri dobesedno vodi za roko, a rabiš avtopilota :))

Tudi jaz nimam več 20 let, pa mi je ubistvu proper misterij še boljša zadeva, kot je bila prej.

Ne vem, jaz ko sem jo sprobal sem se zgubil. Dobil sem neko misijo in brez kakšnega hinta na kompasu bil prepuščen. Lahko da je bug bil al pa pač se v tem špilu enostavno ne znajdem kaj želi od mene. Ker je tok nekih stvari za počet, tolk neke izbire da sem zgublen. Da bi bilo dobro označeno kaj je main story, kaj so side questi, označeno na kompasu da vem kam it bi bilo super. Lahko pa da je pa pač sam js ne znam razbrat :)

vnetidebater ::

ful je easy slediti glavni zgodbi.


problem je da so veliki sidequesti tako neverjetno zanimivi da se hitro izgubiš v njih.

Pač namerno jih ignoriraj in samo main quest končaj. Pozabi na level-upanje skillov, pozabi na nabiranje znanja alkemije...posveti se glavnemu questu in to je to.

Meizu je izjavil:

U, fino. Mogoče bo končno prišel čas, da še enkrat preigram to zadevo (kot da jo z 2000+ urami nisem že dovolj), ampak original printe iger je vedno lepše preigravat kot 50000x moddano verzijo.


sem probal nameščat mode in......................noben mod ni tako dober kot original igra.

Razen tistega moda ki je obstjal za original verzijo igre, ki je popatchal večino glitchev v igri.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Jerry000 je izjavil:


Ne vem, jaz ko sem jo sprobal sem se zgubil. Dobil sem neko misijo in brez kakšnega hinta na kompasu bil prepuščen. Lahko da je bug bil al pa pač se v tem špilu enostavno ne znajdem kaj želi od mene. Ker je tok nekih stvari za počet, tolk neke izbire da sem zgublen. Da bi bilo dobro označeno kaj je main story, kaj so side questi, označeno na kompasu da vem kam it bi bilo super. Lahko pa da je pa pač sam js ne znam razbrat :)

Si siguren da si igral skyrim? Ker tukaj te pa res lepo vodi ali po mainquestu ali po stranskih. če si se pri enem izgubil pa narediš drugega, ki ga zamenjaš v meniju, da se ti prikaže na zemljevidu.

vnetidebater je izjavil:

sem probal nameščat mode in......................noben mod ni tako dober kot original igra.

Razen tistega moda ki je obstjal za original verzijo igre, ki je popatchal večino glitchev v igri.

Jaz pa sem pregural battlemage na orginalu, ostale karakterje pa z modom za obtežitev, je igra bistveno hitrejša.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Je bil skyrim ja, je pa bilo nekaj let nazaj. Bom moral še enkrat probat in res it prvo skozi zgodbo, potem pa sidequeste :). Igra se mi zdi ful zanimiva pa mi je škoda da je nebi preigral...mogoče pa še na update počakam in pol obrnem :)

oo7 ::

1200 MOD-ov 8-O

BorutO ::

Jaz sem verjetno edini osebek, ki igram igre brez modov in raznih addonov.

Furbo ::

1000 se jih res ne rabi, kakšni modi z neuradnimi popravki, izboljšavami inventarja itd so pa kar fajn.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

111111111111 ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem verjetno edini osebek, ki igram igre brez modov in raznih addonov.

Factorio sem preigral brez modov. Naprej pa ga igram z moddi. :) Pač se ne znaš zabavati z igro, ki jo kupiš. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Jerry000 ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem verjetno edini osebek, ki igram igre brez modov in raznih addonov.

Nisi ;) js mam tudi rad basic

111111111111 je izjavil:

BorutO je izjavil:

Jaz sem verjetno edini osebek, ki igram igre brez modov in raznih addonov.

Pač se ne znaš zabavati z igro, ki jo kupiš. :D


Hm...js sem mislil da je igra za zabavo. Skratka tvoja trditev je faljena. Jaz se s samo igro znam zabavat dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

111111111111 ::

Jerry000 je izjavil:

Hm...js sem mislil da je igra za zabavo. Skratka tvoja trditev je faljena. Jaz se s samo igro znam zabavat dovolj.

Vidiš kako narobe razmišljaš. Se z igrico zabavaš samo tako kot so predvideli avtorji. Definitivno se zabavaš, ampak bi se lahko več.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Jerry000 ::

111111111111 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...js sem mislil da je igra za zabavo. Skratka tvoja trditev je faljena. Jaz se s samo igro znam zabavat dovolj.

Vidiš kako narobe razmišljaš. Se z igrico zabavaš samo tako kot so predvideli avtorji. Definitivno se zabavaš, ampak bi se lahko več.

Glede na to da je open world se po svoje zabavam. Pa tudi če se zabavam kot so predvideli avtorji, za tisto uro mi je čist dovolj. Sem pa GTA moddal na avengers. Ampak to je blo kratko veselje, me je minilo pol. I like basic games :)

Zmajc ::

Prvič igro itak da igraš tako, kot so jo avtorji naredili.

Ko pa igraš znova čez čas pa je igranje z modi lahko sila zabavno, da o tem kolikor lepše lahko igra zgleda ko ima igra high res assete in texture niti ne bomo. Tudi o tem kolikor bugov Betežniki pustijo not in jih morajo popraviti moderji ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

111111111111 ::

Jerry000 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...js sem mislil da je igra za zabavo. Skratka tvoja trditev je faljena. Jaz se s samo igro znam zabavat dovolj.

Vidiš kako narobe razmišljaš. Se z igrico zabavaš samo tako kot so predvideli avtorji. Definitivno se zabavaš, ampak bi se lahko več.

Glede na to da je open world se po svoje zabavam. Pa tudi če se zabavam kot so predvideli avtorji, za tisto uro mi je čist dovolj. Sem pa GTA moddal na avengers. Ampak to je blo kratko veselje, me je minilo pol. I like basic games :)

Jaz pa prav uživam ko iz igre izločim moteče elemente (to je seveda čisto moje mnenje). Npr.:
Skyrim: mod za težo, da se ne rabim vračat v mesta in lahko kljub temu plenim trupla.
Factorio: bolj kompleksne rudnine, izboljšani logistični elementi, ladje, otoki, itd... :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Buggy ::

Skyrim: mod za težo, da se ne rabim vračat v mesta in lahko kljub temu plenim trupla.


Skratka igro hendikepiras in naredis bolj butasto :))
Faktor teza je vazen ravno v tem, da si veckrat pred dilemo ali se nadaljevat ali pa se vrniti in razprodati/craftati. Postavi te tudi pred dejstvo (sploh pod zemljo), da se odlocis katero stvar bos vzel in katera ti lahko kasneje morda prav pride, ce je sedaj ne mores uporabiti.

Skratka unicis igro, kot je bila zasnovana in zmanjsas tezavnost ter komleksnost na slash&burn. Pol pa se reci, da gres na YT pogledat resitev kakse uganke ali pa gres cez walkthrough ze kar v startu >:D

Truga ::

inventory tetris ni "kompleksnost" ampak tedium. takozvani time sink, da igra traja dlje

Buggy ::

Jaz pa mislim da je pomemben del igre, ker tudi v zivljenju ne mores pobrati vsega kar ti zapase :P

Truga ::

glede na to da se lahko 3000x vrnes tja in eventuelno odneses vse, res ne vidim pointa zakaj nebi takoj odnesel vsega in prisparal pol ure.

Buggy ::

...glih zato, da ni tako simpl in instantno pri trgovcu poberes ves denar ki ga ima in si kupis bajturino ;)

Truga ::

a ti tud ko meces smeti iz bajte nosis eno po eno, al jih vrzes v vreco in vse skup vrzes v kontejner?

Buggy ::

saj tam mas tud vreco, samo limitirana je.

Zmajc ::

Vsakemu svoje, ti pač rad igraš walking simulator, drugi se focusirajo v drugo. :))

Furbo ::

O fak a zdaj se boste kregal kako se pravilno igra igre. Kakor komu paše - je pravilni odgovor.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Meizu ::

No, dejstvo je, da so igre vedno bolj retardirane zato, ker je folk len u pičkumater. Zdej je problem že sedet in knofe stiskat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

111111111111 ::

Buggy je izjavil:



Skratka igro hendikepiras in naredis bolj butasto :))
Faktor teza je vazen ravno v tem, da si veckrat pred dilemo ali se nadaljevat ali pa se vrniti in razprodati/craftati. Postavi te tudi pred dejstvo (sploh pod zemljo), da se odlocis katero stvar bos vzel in katera ti lahko kasneje morda prav pride, ce je sedaj ne mores uporabiti.

Skratka unicis igro, kot je bila zasnovana in zmanjsas tezavnost ter komleksnost na slash&burn. Pol pa se reci, da gres na YT pogledat resitev kakse uganke ali pa gres cez walkthrough ze kar v startu >:D

Brez walktrougha. POnavadi preigram na battle mage in se matram, potem pa na mage in razturam, brez vmesnega pretiranega ustavljanja. :D

Meizu je izjavil:

No, dejstvo je, da so igre vedno bolj retardirane zato, ker je folk len u pičkumater. Zdej je problem že sedet in knofe stiskat.

Prebral sem vse komentarje in se odlično nasmejal. :D Dejansko imamo vsi bolj ali manj prav. Ohranimo humorno stran in se začnimo žalit. Za tisto so teme o COVID. :)

Dejansko mi je sykrim fantastična igra, ampak je ogromna in mi mod za težo, da imam večjo vrečko za smeti, skrajša skakanje iz votline in nazaj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Meni pa glih kontra, jaz si nabašem disease mode, hypothermia, food mode in podobno in se grem survivalista. :)

Edit: Meni grejo questi tovarniško v Skyrimu prehitro skozi, potem ko pa zaključiš taglavne queste pa kar malo izgine čar igre. Zato raje igram počasi, da imam več od iste igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Jerry000 ::

Imam idejo, kaj če vsak igra kakor mu paše in se ne vtika v druge :)? Would be nice tho

111111111111 ::

Ne. Je zanimivo slišati mnenja in izveš kako drugi dojemajo igro. Važno da se ne kregamo čigav način je boljši, ker je itak moj najboljši.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Jerry000 ::

111111111111 je izjavil:

Ne. Je zanimivo slišati mnenja in izveš kako drugi dojemajo igro. Važno da se ne kregamo čigav način je boljši, ker je itak moj najboljši.

"Pač se ne znaš zabavati z igro, ki jo kupiš. :D"

S tem ravno ne izveš veliko kako drugi igrajo, kajne? To je bil kvečjemu komentar, da ne znamo uživat in da je tvoj način boljši. Je razlika v poizvedbi in komentiranju tvojem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

111111111111 ::

Jerry000 je izjavil:


"Pač se ne znaš zabavati z igro, ki jo kupiš. :D"

S tem ravno ne izveš veliko kako drugi igrajo, kajne? To je bil kvečjemu komentar, da ne znamo uživat in da je tvoj način boljši. Je razlika v poizvedbi in komentiranju tvojem

Smeško naj bi označeval sarkazem. Se posipljem s pepelom in skušam zakopati bojno sekiro. Sprejmeš? Se mi zdi da je po drugih temah že tako dovolj kreganja kdo ima prav, da nam ga v igre ni treba vnašati.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Meizu ::

Butthurt people everywhere.

eventyrer ::

111111111111 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


"Pač se ne znaš zabavati z igro, ki jo kupiš. :D"

S tem ravno ne izveš veliko kako drugi igrajo, kajne? To je bil kvečjemu komentar, da ne znamo uživat in da je tvoj način boljši. Je razlika v poizvedbi in komentiranju tvojem

Smeško naj bi označeval sarkazem. Se posipljem s pepelom in skušam zakopati bojno sekiro. Sprejmeš? Se mi zdi da je po drugih temah že tako dovolj kreganja kdo ima prav, da nam ga v igre ni treba vnašati.


alo dajta mir. Takoj v najbližjo kovačijo v Skyrimu in naredit 500 daggerjev.

Meizu ::

Sej ni dagger optimalen že dolgo časa (od ne vem katerega patcha dalje) - zdej se splača delat golden ringe, če se prav spomnem, ter spotoma transmutat ore, si spotoma še alteration dvigneš.

Jerry000 ::

111111111111 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


"Pač se ne znaš zabavati z igro, ki jo kupiš. :D"

S tem ravno ne izveš veliko kako drugi igrajo, kajne? To je bil kvečjemu komentar, da ne znamo uživat in da je tvoj način boljši. Je razlika v poizvedbi in komentiranju tvojem

Smeško naj bi označeval sarkazem. Se posipljem s pepelom in skušam zakopati bojno sekiro. Sprejmeš? Se mi zdi da je po drugih temah že tako dovolj kreganja kdo ima prav, da nam ga v igre ni treba vnašati.

Sprejmem. Smeškota sem po svoje interpretiral, ne kot sarkazem

oo7 ::

Skyrim in Unreal Engine 5: Riverwood

oo7 ::

Več kot 1500 modov za igro Skyrim.

Skyrim Ultra Modded 1500+ Mods | Elysium Remastered | Next Gen looking gameplay | Reshade RTGI





1500 modov to je dela za 1 teden pa še toliko modov vprašanje koliko je stabilno zgleda pa zelo dobro.

Meizu ::

Zelo stabilno - te zadeve se namešča preko premium nexus accounta in wabbajacka, klikneš install, in od tu dalje avtopilot - ne rabiš moddat sam nič, installer vse naredi zate. Imaš kar nekaj carskih modpackov za Skyrim, od pure visualov z vanilla gameplayem do ultra težjega gameplaya, kot npr. Wildlander, kjer je vsak dungeon in bossfight dejansko zajeban in rabiš res specifičen gear prinest v boj, tudi sam gear ima drugačne enchantmente, durability, daedric artefakti so dejansko izjemno močni, če ti jih uspe dobit. Potem imaš razne variante vmes, skratka zelo priporočam za tiste, ki bi radi sprobali nekaj novega, pa se jim ne da testirat vsakega moda posebej za stabilnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

oo7 ::

Skryim v Unreal 5 pogonu zgleda čudovito :D

The True Scale of Whiterun: Skyrim in UNREAL ENGINE 5!

BorutO ::

Tak bi mogel biti tudi Skyrim ... mesto z velikim predmestjem ... ne pa ena ali dve hišici pred obzidjem. Mogoče bodo popravili to v novem elder scrollu. Upam, da bo nova igra boljša ali pa vsaj enako dobra, kot je Skyrim. Skyrim še vedno igram vsaj parkrat na leto ... še vedno je top igra. Samo enkrat sem prišel do konca z igro, pa še to komaj, ker sem vsakič hotel igrati nekaj drugega, drugače itd.

Furbo ::

Mah, potem bi pa vsi takoj hoteli quick travel, ker se nikomur ne bi dalo hoditi 15 min do centra :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Jerry000 ::

Men je pa ta igra tko...the paradox of choice. Rad bi užival v njej ampak ne znam. Toliko je enih izbir in vsega da enostavno ne znam se odločit in lotit igrat. Dolgo nazaj sem želel samo main story igrat ampak mi je bilo zelo konfuzno najt dejanske relevantne queste. Predvsem pa še ta dolga hoja, samo hodiš in hodiš. Morm še eno šanso dat :)

Sc0ut ::

Pa pičasi postane dosadna. En in enak fajt. Pol pa finta z navadnimi noži in si miljonar.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Jerry000 ::

Sc0ut je izjavil:

Pa pičasi postane dosadna. En in enak fajt. Pol pa finta z navadnimi noži in si miljonar.

Sej to, se mi zdi da fajti niso neki posrečeni. Vem da ni isti špil ampak assassins creed fight ali pa Shadow of mordor fight mi je ful fun, medtem ko skyrim je bolj "meh" (meni osebno)

Meizu ::

Špil je star 12 let že, kaj pričakujete?

Sicer pa imaš preko programa Wabbajack veliko ogromnih skyrim modpackov, ki z različnimi metodami drastično preobrazijo način bojevanja, skorajda po vašem okusu, če rabi.

Meni osebno je najboljši modpack wildlander, doda veliko stvari za delat, precej upočasni character progress in precej oteži bojevanje, ukine leveled npcje, ter spremeni mapo v klasičen RPG sistem s fiksnimi leveli. Meni to osebno najbolj ustreza. Imaš pa potem tudi druge variante, recimo kak serenity in podobni modpacki, ki imajo povsem drugačno vizijo glede tega, tako da za vsakega nekaj.

Torej, če želiš modern approach RPGjevk, potem je to to. Enako velja tudi za Fallout, noro kaj so tudi tam uspeli nardit. Ogromno opcij, sploh za FO4 motor.

111111111111 ::

Ok. Sedaj se pa nekam zaletite. Tolk ste drkal tole temo, da sem čist napaljen. :D

Skyrim je naložen na računalnik, zdaj pa hitro predlagat kak dober mod, da si malo prilagodim igro. POnavadi špilam kot battle mage in če bi bil kak pameten mod s čarovnijami, se ga ne bi branil. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Meizu ::

Downloadaj si wabbajack in imaš noter razne sezname mega modpackov (tudi preko 100gb modpacki če želiš), pa si poglej kaj ti ustreza. Kot sem že prej omenil, za prave RGP pustolovce priporočam Wildlander, Serenity je tudi dober.

Če imaš uber zmogljivo mašino probaj tudi Elysium:



Grafično nabit je tudi Aldrnari, super modpack, rabi pa močnejšo mašino (rtx3070 ali boljše najbrž). Pa Septimus ima tudi kulski gameplay. Probaj še Living Skyrim.

Tega imaš res ogromno. Poglej malo videe in boš že sam videl kam te najbolj vleče. Je pa Wabbajack res dbest, sam klikneš install in vse naredi zate. Je pa res, da če želiš one click installation si moraš častit 1 mesec premium nexus account, ker drugače boš moral nameščat vsak mod ročno. Sicer ni težko, je pa časovno kar zamudno. 1 month subscription pa ni dosti. Par kavic pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()
««
36 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Igre
1920208360 (271) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36875377 (134) todman74
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
764148917 (3920) oo7
»

Kingdoms of Amalur: Reckoning (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12023852 (7527) Twixz

Več podobnih tem