» »

Lidl kvaliteta...?

Lidl kvaliteta...?

«
1
2 3 4

ttommy ::

Ne da bi kaj dvomil o njihovi kvaliteti,ampak me samo zanima,če je že kdo kupil kdaj to vzmetnico,ki jo bodo zdaj imeli v akciji:
http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/SID-41F... ?
Zanima me,kako je spati na njej?Pa brez nevmesnih reklam o Dormeo kvaliteti,prosim...
Gamer

bluefish ::

Če je to tista, ki je bila v eni od reklam in se lahko praktično povsem zvije v rolo, potem dvomim v kvaliteto.

ivanuscha ::

Pomoje da je ok. Sem kupil podobno v Hoferju, ki je tudi zvita, ampak samo nova, sam jo potem ne moreš nikol več tko zvit...in je kul.

barakus ::

Tudi dormeo pride tako zvit, pa je super vzmetnica, vsaj po mojem subjektivnem mnenju.

Samuel ::

vzmetnica zagotov ni, ker nima vzmeti :D

barakus ::

Kako se pa reče vzmetnici brez vzmeti?

Avenger ::

Rogoznica?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

ttommy ::

No-ležišče ne vzmetnica.
@Live:če si jo kupil v Hoferju,je najbrž podobna kvaliteta.In kako spiš na njej-je morda premehka,ali je dovolj trda,da se ne preveč pogreza?
Gamer

ivanuscha ::

Vbistvu ne spim na njej, ker je mišljena kot dodatno ležišče za goste, ampak mislim da je trdota ravno pravšnja. Sicer pa tudi dvomim, da je ravno ista vzmetnica...je pa ta iz Hoferja primerna za alergike in ima poletno in zimsko stran. Koštala je pa še manj kot ta iz Lidla, če se prav spomnim.

Heisenberg ::

moje izkusnje: vseeno ali je iz Lidla za 80, Hoferja za 60 ali Dormeo za 300, vse je isti k****!

Naslednjic ko kupujem vzmetnico dam 1000EUR in pricakujem kvaliteto in nic pogrezanja vsaj 10let



(zelo razocaran nad dormeom model 12+2)

xCore ::

bluefish je izjavil:

Če je to tista, ki je bila v eni od reklam in se lahko praktično povsem zvije v rolo, potem dvomim v kvaliteto.


Tudi Dormeo je zvit v rolo in na njem spim kot ubit :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

ZLOky ::

Mojstri in mojstrice, VODNO posteljo, pa ne bo nikoli vgrezanja.........

Sej to, da preživimo skoraj 1/3 časa v postelji, je verjetno nepomemben podatek... :)
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

energetik ::

Imava Meblo 160x200, žepkasto vzmetenje 5 con, juta, lateks na obeh straneh (Oaza) - nisem še spal na boljšem ležišču. Dormeo imamo na morju, pa mi je pretrd, ker sem zelo lahek in se skoraj nič ne vgreznem. Sklepam, da so ti iz Lidla podobni Dormeo..

Blindeye ::

Ko smo že pri Dormeu... Sam imam to ležišče (ne vem katero izvedbo) 2 leti. Če je za občasno spanje (vikend), gosti... je kul. Za doma pa si več ne kupim česa takega! Pa tudi njihovi vzglavniki so bolj tako... Ne bi si pa upal reči, da je Lidl vzmetnica boljša/slabša od Dormeo...

Je pa tako ležišče vsekakor boljše od 10 let starih vzemtnic, kjer čutiš vsako fedro. Torej, če sedaj spiš na stari, bo verjetno ta iz Lidla boljša. V kolikor pa si lahko privoščiš, pa glej post energetika ali ZLOky-ja.

WarpedGone ::

Z ležišči je enako kot z očali - če ustrezajo meni, ne pomeni da teb tut in obratno.
Js osebno na dormeo nimam pripomb. Nisem še bolje spal kot na njej.
Zbogom in hvala za vse ribe

ttommy ::

Bo že ta iz Lidla morala biti v redu.Sem pričakoval,da jo bo kdo zelo kritiziral,potem bi riskiral pa kupil Dormeo.Zdaj bom pač videl po kakšnem tednu.....
Hvala in LP
Gamer

barakus ::

Jaz nisem še spal na 1000eur ležišču, sem pa (ne)spal na marsikaterem slabem. Na dormeu spim ko zaklan, does the job for me. :)

genius11 ::

Moje menjeje, sem šel enkrat se vležt v trgovini na 80 evrov vredno vzmetnico in sem letel dol, ko strela, to je šrot.

Včasih so delal kvalitetne vzmetnice, zdržale so po 10-20 let in več.

@nny ::

Lidl ma OK kvaliteto, tudi pri drugih stvareh (obleke, čevlji, aparati). Razmerje med ceno in kvaliteto je pa itak nedosegljivo.

clancy ::

Čeprav nima nič veze z Lidlom... tele vzmetnice so baje ene najboljših.
http://www.ikea.com/at/de/catalog/categ...

OrkAA ::

Nja, ker se mi je mudilo, sem pred kratkim nabavil eno poceni vzmetnico (peno) v ikei, pa lahko z gotovostjo rečem, da je daaaaleč od dobrega ležišča.

Pyr0Beast ::

Heh. In kako se spi na tem, se zbudiš ves zašvican ?

Meni je najbolj všeč dobro napeta viseča cunja. Uležeš se v tist okljuk, noge pa na tla. :))
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

SodVina ::

Mnja, po mojih izkušnjah je lidl(če odštejemo kruh) najnižji po kvaliteti med temi diskonti. In s hoferjem se ga skoraj da ne da primerjati.

lp,
sodvina

Heisenberg ::

SodVina: zanimivo jaz mam pa ravno obratne izkušnje od slabega do dobrega: Eurospin, Hofer, Lidl

OrkAA ::

Pyr0Beast: Švicam niti ne, problem je nekako v tem, da sem bil prej navajen spati na latex ležišču, ki se je fajn prilegalo telesu med spanjem, tukaj mam pa občutek, kot da pena počne ravno nasprotno od željenega. Stalno me nekaj žuli in pritiska, tudi ugrez je manjši, tako da si bom moral kupit višji povšter. Al pa nov jogi - najverjetneje :)

Pyr0Beast ::

:))

Ja, pena je bolj elastična.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

shark11 ::

Ma to je tko...jaz imam Dormeo,pa spim uredu na njem,čeprav včasih pa zaspim pred TV na trdi in neudobni sedežni (za 300 eurov,iz Lesnine) in se zbudim kot nov zjutraj!! Tko da res težko rečt kaj je bolš za spat.Sem spal tudi že na vodni postelji,pa mi je totalno čudna za spat...

ttommy ::

Sem kupil tisto v Lidlu in že par mesecev spim kot dojenček.Med njo in Dormeo Confort (ima hčerka) sploh ni razlike.
Gamer

BALAST ::

In pri spanju se ne splača šparat

Če si vrgel 200-300EUR za nekaj kar je 100EUR v "neslovenskih" trgovinah, potem veš, da so te po domače nategnili.

djordjevic ::

Jogi Stress-Free linija. Spanec kot v opisu modela. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Heisenberg ::

shark11 je izjavil:

Ma to je tko...jaz imam Dormeo,pa spim uredu na njem,čeprav včasih pa zaspim pred TV na trdi in neudobni sedežni (za 300 eurov,iz Lesnine) in se zbudim kot nov zjutraj!! Tko da res težko rečt kaj je bolš za spat.Sem spal tudi že na vodni postelji,pa mi je totalno čudna za spat...



Ja tako je! Pomojem mnenju je to zato ker ko zaspis pred TVjem zaspis resnicno sprosceno!
Ko pa gres v posteljo pa imas ponvadi (vsaj jaz) en ritual in ko se ulezen nisi vec cisto sproscen in brezskrben in verjetno ze malce tuhtas kaj je bilo tekom dneva - skrbi...

Sam najbolje zaspim tudi pred tvjem - naravno uspavalo, ko sem pijan ali pa kje drugje samo ne doma....

energetik ::

Enako tudi jaz, recimo po kakšni kolesarski turi in dobrem kosilu. Pol si pa ogledaš recimo F1 in vmes zaspiš ko dojenček. :D
Zvečer pa že mislim, kaj bo treba naslednji dan početi, poleg tega da bo treba zjutraj zgodaj vstati in to ni glih recept za dober spanec.

ttommy ::

Torej TV v spalnico...
Gamer

Pyr0Beast ::

Če je že tako, raje punco :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

zavajon ::

Ampak potem še manj spiš :)

Pyr0Beast ::

Zakaj ? Punco imaš da ti zmasira vrat in hrbet, šele potem boš dobro spal, hehe :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

energetik ::

zavajon je izjavil:

Ampak potem še manj spiš :)

Nene, sicer kasneje zaspiš, ampak potem pa spiš ko ubit, preverjeno. >:D

xyxyxyxy ::

Jaz pa ravno kupujem posteljno dno, pa me zanima, kaj menite o tem, ki bo v akciji v Hoferju, od četrtka naprej.

http://catalog.aldi.com/core/main.php?&...

(stran 12)

Toliko jih je na tržišču, da mi ni nič več jasno. Vaše izkušnje? Katerega priporočate?

ttommy ::

Ta povezava je bolj pregledna:

http://www.hofer.si/si/html/offers/58_2...
Gamer

xyxyxyxy ::

Bump.

Brane22 ::

Evo še par svežih primerov zakaj Lidl/Hofer preostali konkurenci več ali manj je*eta mater.

Po dolgem iskasnju sem končno načel poceni ostrilnik za nože in škarje. Saj ne da je profi, to tudi ni njegov namen. Za resno brušenje nožev itak rabim set kamnov, nekaj ročnih spretnosti in časa. Ampak ko ni časa za to in ko je potreben le manjši poseg, je ostrilna palica lahko dobra varainta.

In Lidl jo ponuja. Za jebene EUR3 ali celo manj. Imajo luštne plastične koferčke z bazilijon prekati za droban material. Za jebene EUR3/kos. Takoj sem ubodel 4.

Nek Ernesto se je spravu ponve delat zanje. neki okrog EUR15 za 24cm in par eur več za 28cm. Non-stick ampak s keramično prevleko- po švicarski tehnologiji. Ernesto je očitno gastarbajter. Z debelim kovinskim dnom. Vzel sem obe.
Ampak Ernesto se ni ustavu pri tem. Naredu je še luškan obroček kot model za "jajce na oko", ki ga postaviš v ponev. Za je*eni EUR1+.

Zapelju sem ponev in modelček na test drive in speku zelo solidno jajce na oko. Super je to, da ga oborček drži da se ne razleze po celi ponvi in tako lahko z žlico olje polivaš po rumenjaku. Za nameček obroček zadrži vroče olje na jajcu dlje časa in izpade še toliko lepše.

Kul je tudi rezina mehkega sira, ki sem jo vrgel gor. Končno imajo tudi narezan sir po solidni ceni brez težkega cenovnega premiuma.

In za konec je Ernesto naredu še ful soliden ročni slicer/dicer. Spet za nekih €17 ali nekaj takega. Svojčas sem ubodel enega v tušu v akciji ( to ej blo za rpecej več kot €20 IIRC) pa od takrat čaka na prvi kosovni odpad. Tegale še nisem sprobal ampak že na pogled deluje veliko solidneje.

Ernesto je*e pa rastura. Ziher je Lidlov "Employee of the year"... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

kmetek ::

Ko bi tebe človek kaj razumel ;)

Ganon ::

kmetek je izjavil:

Ko bi tebe človek kaj razumel ;)


Na kratko: Jebeno dobro je kupovati v Lidlu!

ttommy ::

kmetek je izjavil:

Ko bi tebe človek kaj razumel ;)

Kaj je tu ne- razumeti?
Lidl ima najboljšo robo za svojo ceno. Prava trgovina za nas z najnižjimi plačami...
Gamer

Brane22 ::

Ganon je izjavil:

kmetek je izjavil:

Ko bi tebe človek kaj razumel ;)


Na kratko: Jebeno dobro je kupovati v Lidlu!


V bistvu bolj "ne mi nakladat o Mercatorju Tušu in podobnih, medtem, ko vihate nos nad Lidlom".

Lidl daje vsaj zame vedno vsaj solidno vrednost za svoj denar. Tako pri hrani, kot pri drobnih piz*.

Prejšnji post se bere kot reklama, pa ni. Je realen, _tipičen_ primer.

Vkorakaš, vzameš 10 prehrambenih drobnarij ( od tega nekaj novih) in 10 uporabnih gadgetov. vse poceni, nič s cenovnim premiumom.

Prikorakaš domov, odpakiraš vse in ne najdeš niti ene, s katero ne bi bil zadovoljen.

To se mi še ni zgodilo drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Reycis ::

Tudi jaz obožujem Lidl seveda pa moraš vedno kupovat z glavo. Pred novim letom so imeli nek novoletni okrasek za 10 v leklerku je bil enak za 2. Njihova pekarna in kruh zgledata odlično je pa meni bolj všeč malo naprej kruh od Castelota - ki je sicer mnogo manj ugleden.

jalovec09 ::

Ja full Lidl, folk ma avte za 5-10.000 evrov pa kupuje cenene izdelke, pa sej Lidl nima slabo robo, sam to je pocen hrana....pa že vrabci čivkajo, d ase na hrani ne špara, kvalitetno robo se da dobit v Šparu, Lidl zagotovo ni al pa se folk tolaži s tem, da je boljša klobasa za 3 evre v Ldlu kot v Šparu, čeprav jaz vem da je iz Špara odlična tm pa ko bi žru eno umetno klobaso....pa vredi vsak se odloč kje bo kupoval.

Brane22 ::

Umetna vs naravna klobasa, to je tema za novo dilemo.

Klobase iz Spara so izplenjene v svojem naravnem okolju, v gozdovih in na jasah, kjer se lahko prosto gibljejo.

Lidlove so pa UMETNO sestavljene. Pred tem namreč sploh niso bile klobase.

KUPCI, POZOR ! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

hojnikb ::

jalovec09 je izjavil:

Ja full Lidl, folk ma avte za 5-10.000 evrov pa kupuje cenene izdelke, pa sej Lidl nima slabo robo, sam to je pocen hrana....pa že vrabci čivkajo, d ase na hrani ne špara, kvalitetno robo se da dobit v Šparu, Lidl zagotovo ni al pa se folk tolaži s tem, da je boljša klobasa za 3 evre v Ldlu kot v Šparu, čeprav jaz vem da je iz Špara odlična tm pa ko bi žru eno umetno klobaso....pa vredi vsak se odloč kje bo kupoval.

just .... dont..

Lidl ma dober price/performance (če lahko temu tak rečem), hrana je ok, gadgeti tut (ta tak $$$), čeprav sn mnenja da je najbolše tisto, kar ti samo zraste doma :\
#brezpodpisa

Win8NonGrata ::

Iz Lidla sicer nimam nekih blaznih "izkušenj" glede njihovih izdelkov, ampak do sedaj mi ni še nobeden bil slab. Največ kupujem v Hoferju, pred temu sem pa vrsto let kupoval največ v Leclercu, roba je v obeh trgovinah bila neoporečna, je pa res da je v Hoferju manjša izbira, kvaliteta se mi zdi pa popolnome enaka ozriroma je boljše razmerje med kvaliteto in ceno. Edino kje sem imel pripombe glede izdelkov, predvsem tistih mesnih(sokov raje sploh ne komentiram) je pa Eurospin in pa Hardi (nevem če se obstaja), ti dve trgovini, sploh Hardi sta res imeli neko robo za katero sem prepričan da ni všeč vsaj 2/3 kupcev, ker meni se je prvič v življenju ob hrani in pijači obračal želodec. Pa, da ne bo pomote, imeli so pa kar dosti kvalitenih stvari za primerno ceno, ampak se lahko skrijeta proti hoferju, kjer še nisem našel stvari ob kateri bi bruhal.

Tisti ki pa samo na ime trgovine gledajo, se mi pa zdijo v blažji obliki podobni tistim bogatunom, ki si kupujejo razne obične reči za 100x ceno in zraven onanirajo nad unikatnostjo redkostjo naročene pijače/jedi pa čeprav ima okus kot navadna, katere edina napaka je cena.

Itak pri vsaki hrani, ki ti je po okusu všeč pogledaš sestavo ...
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peka pizze (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1228208675 (2990) MrGTO
»

katera tuna v olivnem olju ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16833624 (2838) mitkos
»

Vaši priljubljeni prehranski nakupi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557094 (4894) #000000
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28463343 (57417) ...:TOMI:...

Več podobnih tem