» »

Lidl kvaliteta...?

Lidl kvaliteta...?

1
2
3 4

Ganon ::

jalovec09 je izjavil:

Ja full Lidl, folk ma avte za 5-10.000 evrov pa kupuje cenene izdelke, pa sej Lidl nima slabo robo, sam to je pocen hrana....pa že vrabci čivkajo, d ase na hrani ne špara, kvalitetno robo se da dobit v Šparu, Lidl zagotovo ni al pa se folk tolaži s tem, da je boljša klobasa za 3 evre v Ldlu kot v Šparu, čeprav jaz vem da je iz Špara odlična tm pa ko bi žru eno umetno klobaso....pa vredi vsak se odloč kje bo kupoval.


Nehaj nakladat.

kmetek ::

Fora Lidla, Hoferja in Eurospina je ta, da so to bolj kot ne diskontne trgovine z ne vem kok lepimi ploščicami itd...Mercator pa pretirava z milion okraski,reklamami itd.
V LIDL-u sem maksimalno pol ure pa se nakupi vse. V Mercatorju ali bog ne daj Leclercu si takoj 1-2 uri.

jest10 ::

kmetek je izjavil:


V LIDL-u sem maksimalno pol ure pa se nakupi vse. V Mercatorju ali bog ne daj Leclercu si takoj 1-2 uri.

To ni problem v štacuni. Problem je v tebi.
Tisti, ki ve kaj išče, bo enako hitro opravil v Lidlu ali Leclercu(razen mogoče tiste 5min dlje v vrsti pred blagajno). Če te pa uspe zmotiti vsaka bedarije mimo katere greš... hja take imajo trgovci radi>:D

Brane22 ::

Danes sem v Lidlu vzel H7 lampe za avto ( odkar mi alternator ne fila najbolje, lampe crkujejo) in Li-Ion vrtalnik.

Par lamp H7 je €6 (€3/žarnica), vrtalnik pa €40. Lamp še nisem imel šanse sprobat, vrtalnik se pa zdi zelo soliden. Za svoj denar.

Slišati je rahlo VF piskanje iz motorja, kar pomeni da ima vsaj neko elektronsko kontrolo, dvostopenjski menjalnik je videti soliden.

Obrati niso fenomenalni ( 400 v prvi brzini, 1300 v drugi). Na udarno kladivo se en zanašam, nisem jo zato vzel.

Brane22 ::

EDIT: Erm , nima funkcije kladiva- na drugi pogled.

barakus ::

Zadnjič sem vzel ponev ernesto 28cm. Kar zadovoljen.

ttommy ::

Kako ste pa zadovoljni s kvaliteto kruha v Lidlu? Pa klobase imajo tudi poceni. Naprimer Baroni Ljubljanska salama.
Gamer

Brane22 ::

Prej sem kupoval izključno narezane štruce. Potem samo polbele hlebce. Sedaj že nekaj ćasa samo bele hlebce.

Pri meni je fora, da se mi ne da v štacuno, zato to počnem na vsake dva tedna in takrat vzamewm šitload.

pri kruhu to pomeni, da ga vzamem več, razrežem in zamrznem, nato pa po potrebi odmrznem par šnit v mikrovalovki.

Tisti narezani po odmrzovanju in daljšem stanju v kuhinji dobi tak kiselkast okus. Drugače ni slab.

Salama je kul, jem pa tega bolj malo.

Če pa že vzamem kake hrenovke ali kaj podbnega, najraje v Lidlu. Nekako najboljši feelin mi da vse skupaj. Zlgeda v redu, okus ni slab.

Ods salam se najpogosteje najde tirolska, pa mogoče kdaj kaj drugega za pokušino ( ljubljanska, posebna itd).

Narezana šunka "ave" je bomba za na pico, tudi poceni tuna v koščkih je zadetek v polno v ta namen.

Včasih vzamem un štirioglati mesni doručak neke češke proizvodnje, ki pa je prava kalorična bomba in se mu zato večinoma izognem, kljub dobremu okusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

manniac ::

jalovec09 je izjavil:

Ja full Lidl, folk ma avte za 5-10.000 evrov pa kupuje cenene izdelke, pa sej Lidl nima slabo robo, sam to je pocen hrana....pa že vrabci čivkajo, d ase na hrani ne špara, kvalitetno robo se da dobit v Šparu, Lidl zagotovo ni al pa se folk tolaži s tem, da je boljša klobasa za 3 evre v Ldlu kot v Šparu, čeprav jaz vem da je iz Špara odlična tm pa ko bi žru eno umetno klobaso....pa vredi vsak se odloč kje bo kupoval.



+1 in če se tega ne zavedate, lej sej je vaše zdravje.

Ganon ::

ttommy je izjavil:

Kako ste pa zadovoljni s kvaliteto kruha v Lidlu? Pa klobase imajo tudi poceni. Naprimer Baroni Ljubljanska salama.


Ne vem, če je to povsod, ampak v našem ga pečejo ves čas, postrežeš si sam. Vedno tako lepo zadiši, ko prideš noter. :D Salam sem probal že kar nekaj in lahko samo pohvalim.

manniac je izjavil:

+1 in če se tega ne zavedate, lej sej je vaše zdravje.


Se bo treba znebiti plašnic, gospodič. ;) Ti se marsičesa ne zavedaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

vorantz ::

vsekakor mi je najbolj všeč pri lidlu ta njihova pekarna...pa čokoladni donught ki so jih začeli zej delat to die for :D
sam jih prepočasi pečejo...zmeri ko pridem jih zmanka ;((

manniac ::

+1 in če se tega ne zavedate, lej sej je vaše zdravje.

Se bo treba znebiti plašnic, gospodič. ;) Ti se marsičesa ne zavedaš.


Ti lepo povem zgodbo, ko sem šel v Lidl prvič zadnjjič in nikoli več.
Grem v Lidl pa si kupim za kosilo zmrznjen Cordon Blue(dunajc pa not sir pa salama) pa pomfri tud zmrznjen. Običajno jem dunajce od mesarja, ki ga poznam in pomfri od Merkator prov Merkator(ne Ledo ali ....).
In ko spečem tisti dunajc pa to je okus, ko da bi gumo žveču. Pomfri je bil že zadovoljiv(čutil si nekakšen sladek okus verjetno barvilo ali aroma).

LP

Aston_11 ::

Jaz sem tudi naredil enako napako - cordon blue iz lidla - zanič - kupil sem tudi svinjski vrat - zanič. Hrenovke - si jih niti ne upam kupiti, ker sem se enkrat nasral v Eurospinu z njimi. Nato sem se enostavno odvadil kupovati te stvari v lidlu. Imajo pa v redu salame, sire, zmrznjeno zelenjavo za na roštilj itd.

Ni pa to noben razlog, da ne bi nikoli več šel v Lidl.

fosil ::

tudi poceni tuna v koščkih je zadetek v polno v ta namen.

Ta tunina je za bruhat.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Brane22 ::

fosil je izjavil:

tudi poceni tuna v koščkih je zadetek v polno v ta namen.

Ta tunina je za bruhat.


Men je boljša od Rio Mare. Imaš jo pa itak v dveh kakovostih. "Bits" and "chunks" ali nekaj v tem stilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

genesiss ::

Je jedel kdo te kitajske zadeve ki so zdaj v Lidlu? Raca, spomladanski zavitki, sticky fingers, škampi s kokosom, stir fry...
So za kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Ganon ::

manniac je izjavil:

Ti lepo povem zgodbo, ko sem šel v Lidl prvič zadnjjič in nikoli več.
Grem v Lidl pa si kupim za kosilo zmrznjen Cordon Blue(dunajc pa not sir pa salama) pa pomfri tud zmrznjen. Običajno jem dunajce od mesarja, ki ga poznam in pomfri od Merkator prov Merkator(ne Ledo ali ....).
In ko spečem tisti dunajc pa to je okus, ko da bi gumo žveču. Pomfri je bil že zadovoljiv(čutil si nekakšen sladek okus verjetno barvilo ali aroma).

LP


Ti jaz povem eno zgodbo? Z bratrancem sva lani vrgla v smeti celotno vrečo Cordon Blue, ki ga je kupil v Mercatorju. Še za prežvečit ni bilo.

Vsakemu normalnemu človeku je jasno, da imaš v prav vsaki trgovini stvari, ki so boljše ali slabše. Da jo pa ocenjuješ po enem izdelku, moraš biti pa pošteno čez les.

Brane22 je izjavil:

Men je boljša od Rio Mare.


Rio Mare je zame navaden zdriz. Ni vredna desetino cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Ganon ::

genesiss je izjavil:

Je jedel kdo te kitajske zadeve ki so zdaj v Lidlu? Raca, spomladanski zavitki, sticky fingers, škampi s kokosom, stir fry...
So za kaj?


Ne vem kaj točno imaš v mislih, ampak nekaj časa nazaj sem kupil sladko-kislo omako in kalčke. Oboje je bilo dobro.

Alexius Heristalski ::

barakus je izjavil:

Zadnjič sem vzel ponev ernesto 28cm. Kar zadovoljen.

Kamen za peko pice (15€) je tudi dober.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

RejZoR ::

manniac je izjavil:

+1 in če se tega ne zavedate, lej sej je vaše zdravje.

Se bo treba znebiti plašnic, gospodič. ;) Ti se marsičesa ne zavedaš.


Ti lepo povem zgodbo, ko sem šel v Lidl prvič zadnjjič in nikoli več.
Grem v Lidl pa si kupim za kosilo zmrznjen Cordon Blue(dunajc pa not sir pa salama) pa pomfri tud zmrznjen. Običajno jem dunajce od mesarja, ki ga poznam in pomfri od Merkator prov Merkator(ne Ledo ali ....).
In ko spečem tisti dunajc pa to je okus, ko da bi gumo žveču. Pomfri je bil že zadovoljiv(čutil si nekakšen sladek okus verjetno barvilo ali aroma).

LP


Ja, če je krompir sladkast, pol mora bit pa sigurno poln arom in barvil ane? Dejte nabijat no. Tolk ste brihtni pa ne veste, da obstajajo različne sorte krompirja. Tko kot niso vsa jabolka kisla ali vsa sladkasta, enako velja za krompir. Ene sorte imajo bolj nevtralen okus, ene so pa izrazito sladkastega okusa.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Hayabusa ::

Ja, samo za zamrznjen pomfri uporabljati neko XYZ sorto krompirja, ki za to sploh ni dobra za cvrtje (in/ali zamrzovanje) je tudi fail (zanič kvaliteta na krožniku/neprimeren izbor bi rekel kuhar).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

RejZoR ::

Sej ne uporabljajo prvega, ki jim pride pod roke. Za pomfri se uporablja določene vrste, ki se najlepše delajo. Tud doma smo včasih delal random pomfri iz krompirja, ki je bil pri roki, pol pa smo enkrat vzel enega, za katerega je kmet rekel, da je prav za pomfri. Na videz je bil bolj rumen in tud bolj hrustljavo se je ocvrl in je skoraj izgledal kot bi gledal reklamo za McDonalds or something. In to je bil cel krompir za olupit, tko da ni mogu imet nekih aditivov ampak je bil pač taka sorta.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RockyS ::

Je kdo nabavil bluetooth set za avto? Me zanima če je OK.

Brane22 ::

Kar se krompiraj tiče, meni je bil OK.

Ne jemljem ga, ker pač nimam placa še zanj v frizerju, sploh pa tega ne pojem toliko.

Ampak tistih 2x kosem ga vzel, je šel dol ob piru brez pripomb... >:D

francek1 ::

ZLOky je izjavil:

Mojstri in mojstrice, VODNO posteljo, pa ne bo nikoli vgrezanja.........

Sej to, da preživimo skoraj 1/3 časa v postelji, je verjetno nepomemben podatek... :)

En + zate; pa ko si zračunaš, tudi ni tako drago...ampak postelje sosedje ne vidijo tako kot avta; v tem je problem....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

joze-67 ::

:)), govori o "gre za vaše zdravje" in potem to ilustrira s tem, da zmrznjen (!) cordon blue (!) in zmrznjen (!) pomfri (!) nista bila po okusu. Da so dunajci (!) iz druge štacune boljši.

gendale ::

Brane22 je izjavil:

fosil je izjavil:

tudi poceni tuna v koščkih je zadetek v polno v ta namen.

Ta tunina je za bruhat.


Men je boljša od Rio Mare. Imaš jo pa itak v dveh kakovostih. "Bits" and "chunks" ali nekaj v tem stilu.

ja, (vsaj) 2 sta

ena zgleda kot mleto meso in je res zanič

druga je pa čisto normalna tuna ista kot kjera kol druga
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

RejZoR ::

Tuna v kosih v olivnem olju je čist fajn. Takisto skuše v olivnem olju. Nikakor pa ne jemat zmlete tune, ker se mi je zdelo kot da je not dejansko meso nižje kakovosti v primerjavi s kosi. Ker je kakor zmleto se itaq ne vidi kaj točno je, se pa po okusu čuti, da je drugačno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Looooooka ::

V sparu je kvaliteta?
Prvo kot prvo kdor gleda skozi ceno na zdravo hrano ma ze v osnovi sfaljene poglede.
Ce hoces "zdravo" jest potem gledas na hrano tko, da pogledas etiketo in gledas hranilne vrednosti in se posebej dodatke.
To pomeni, da lahko v vseh teh stacunah najdes kaj zdravega.
Recimo v sparu majo tud lepo SPRICANO zelenjavo.
Se ne pomeni, da je to neka zdrava hrana. Pa tud ce je euro drazja od lidlove.

Tuna v kosih v olivnem olju je čist fajn. Takisto skuše v olivnem olju. Nikakor pa ne jemat zmlete tune, ker se mi je zdelo kot da je not dejansko meso nižje kakovosti v primerjavi s kosi. Ker je kakor zmleto se itaq ne vidi kaj točno je, se pa po okusu čuti, da je drugačno.

Men je samo rio mare pa se ena XY firma vsec. Tle vedno kupim kksno novo firmo v upanju, da bo okus sprejemjljiv, ker kokr vem zaenkrat nobena izmed teh firm ne goji svojih tun. Se pravi je razlika samo v dodatkih in pakiranju.
V lastnem soku so pa vse isto "zdrave". Ce ignoriramo svinec pa ne vem kaj se baje zremo :D

RejZoR ::

Živemu srebru v ribah se ne moreš izognit razen če začneš jest izključno manjše vrste in še to rastlinojede v katerih je koncentracija bistveno nižja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fosil ::

Maš dve vrsti tunine, kosi in koščki. Mleta ni nobena.
Koščki so za bruhat in na pogled delujejo kot ostanki, tisto kar odrežejo stran od od kosov.
Drugače pa je athena tunina iz eurospina, praktično enaka kot rio mare.
Tako je!

Magic1 ::

Dobra tema, glede na to da imamo toliko različnih trgovin in vsaka ima svoje dobre in slabe strani.
V hoferju imajo piščančje hrenovke(4kosi,s sirom ali brez), ki so meni identične kot one od Pivke/Ptuja, s tem da stanejo 80 centov, kar je 50+ posto ceneje.
Magic

sasli ::

Magic1 je izjavil:

Dobra tema, glede na to da imamo toliko različnih trgovin in vsaka ima svoje dobre in slabe strani.
V hoferju imajo piščančje hrenovke(4kosi,s sirom ali brez), ki so meni identične kot one od Pivke/Ptuja, s tem da stanejo 80 centov, kar je 50+ posto ceneje.


točno tako, pa mislim da celo piše na njih da jih dela pivka/ptuj ne vem točno :) ampak ja isti šmorn, drugačno obarvan ovitek

Alexius Heristalski ::

Pred kratkim sem računal cene tun v lastnem soku (upošteval sem maso neto ploda) in je Lidlova najcenejša. Gre za znamko Nixe Tuna Steak, bruto 195g, neto 150g. Pričakoval sem, da jo bo cenovno posekala kakšna večja piksna iz Eurospina, pa ni bilo tako!

Kar se tun v oljčnem olju tiče, po moje notri ne dajo kaj posebno kakovostnega olja in je bolj pametno kupiti v lastnem soku, pa sam dodaš hladno stiskano oljčno olje.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Brane22 ::

Še cenejša je 185g piksna, samo je nekako ni videt.


Svojčas sem jo ubodu za €0,4 ali nekaj takega. Vzel sem cel karton 48 kosov.

In doma treniral DIY pizzo s tuno na maljon načinov...

Brane22 ::

barakus je izjavil:

Zadnjič sem vzel ponev ernesto 28cm. Kar zadovoljen.


A si probu pizzo speč v njej ? Meni se paljenje pečice za kos testa zdi odveč, ampak tole bi znal probat...

Hmmm. Grem pripravit mešanico za testo... >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Brane22 ::

Dela. Par stvari je treba zdebagirat ampak v osnovi dela zelo lepo. Celo bolje kot v pečici.

bajsibajsi ::

Brane22 je izjavil:

Danes sem v Lidlu vzel H7 lampe za avto ( odkar mi alternator ne fila najbolje, lampe crkujejo) in Li-Ion vrtalnik.

Par lamp H7 je €6 (€3/žarnica)


Ravno en dan preden sem jih videl v Lidlu, sem sel na uradni servis za svoj avto, kjer so mi (poleg ostalih zadev) zamenjali se zarnico za katero so racunali 12 evrov.

Tako so omenjene zarnice vsekakor super nakup v Lidlu.

RejZoR ::

OSRAM H7 Original Line dobim za 3,9 EUR. Hm. Čeprav naj bi Lidl imel baje žarnice od OSRAM-a, nisem pa ziher.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

WarpedGone ::

Delno OT - tuna v lastnem soku ... vegetarijanec 20 let ... maček:
"Tuna v lastnem soku" pomeni nič, niente, nada kakršnih koli dodatkov, prilog, ... izključno samo narezano tunino meso in zapakirano?
Kupu enkrat Spar Premium Tuna v lastnem soku in sm jo lepo vrgu stran. Maček povohal in šel stran. Kakšno Schesir tuno je takrat pojedu 'v enem kosu'.

Kakšen insight z vidika kaj vse je dodano?
Zbogom in hvala za vse ribe

energetik ::

Mislim, da je dodana samo sol, če se ne motim. Govorim pa za Hofer tuno v lastnem soku. Rio Mare se lahko skrije pred njo. Nobenega žaganja notr, ta pravi kosi mesa.

WarpedGone ::

To dodano sol napišejo na embalažo al je to 'tihi privzetek'?
Ker ravno sol je problematična pri mačkah...
Zbogom in hvala za vse ribe

RejZoR ::

Za tuno v lastnem soku se jezst vedno hecam, da pač zraven zajamejo mal morske vode, ko jih pakirajo :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Brane22 ::

RejZoR je izjavil:

Za tuno v lastnem soku se jezst vedno hecam, da pač zraven zajamejo mal morske vode, ko jih pakirajo :D


Nikol mi ni blo jasno kako lahko kdo to je. Šele zdaj me je nekdo tu razsvetlil, da je mišljeno da dodaš samo svoje olje.

RejZoR je izjavil:

OSRAM H7 Original Line dobim za 3,9 EUR. Hm. Čeprav naj bi Lidl imel baje žarnice od OSRAM-a, nisem pa ziher.


Seveda. Dobiš jih ti. Jaz pa ne. Sploh pa ne takrat ko jih rabim. Nazadnje sem moral vzeti na Petrolu Nightbreaker. Par je lamp - €30+

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

RejZoR ::

Tuna v lastnem soku kjer dodaš lastno olje je šele ogabno. To pa je ena redkih stvari, kjer lahko rečem OGABNO in sem res z mukami pojedel do konca. Pa še to samo zato ker nekak nimam navade stran metat hrane...

Dal sem Lidlovo tuno v kosih z lastnim sokom in dodal neko ekstra olivno olje, ki ga uporabljamo doma in je tisti slan sok tune (čeprav sem ga odlil) z olivnim oljem naredil tak slano grenak okus, bljak. Še dobro da sem imel še čist malo tune, ko sem to probal.

V lastnem soku sem jo jemal sam za kuho, pa še to se z ono v olivnem olju skor lepše dela. Tko da tuna v olivnem ftw.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Magic1 ::

Da ne pojeste preveč tune, več kot konstantno 300g na teden ni priporočljivo.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

RejZoR ::

Pa sej ne ješ skoz sam tuno. Pa tud če jo kakšen teden poješ več, je pa potem recimo 2 tedna sploh nič. Tko da je vseeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

krho ::

Ko smo že pri tunini. Kaj bi bil nadomestek za Hoferjevo v olivnem olju. Sedaj imajo že ene 3 mesece novo z modrim ovitkom in je ogabna. tista prej z zelenim je bila odlična.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

energetik ::

Brane22 je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Za tuno v lastnem soku se jezst vedno hecam, da pač zraven zajamejo mal morske vode, ko jih pakirajo :D


Nikol mi ni blo jasno kako lahko kdo to je. Šele zdaj me je nekdo tu razsvetlil, da je mišljeno da dodaš samo svoje olje.
Zakaj bi jo jedel samo ali z dodanim oljem? Jaz jo uporabljam za pripravo omak ali pa za v solato in je super.

Looooooka ::

fosil je izjavil:

Maš dve vrsti tunine, kosi in koščki. Mleta ni nobena.
Koščki so za bruhat in na pogled delujejo kot ostanki, tisto kar odrežejo stran od od kosov.
Drugače pa je athena tunina iz eurospina, praktično enaka kot rio mare.

tocno to je ta xy znamka, ki se mi zdi ok :D
Da ne pojeste preveč tune, več kot konstantno 300g na teden ni priporočljivo.

Pa vec kot xy jajc na teden ni zdravo.
Pa ni zdravo skoz cvret.
Pa ni zdravo pit alkohola.
Pa premal ni zdravo jest.
Ful stvari ni zdravo delat/jest. Sam ce bom ze crknu od ene pol prosim, ce lahko crknem od tiste, ki mi je bla dejansko vsec :D
Nikol mi ni blo jasno kako lahko kdo to je. Šele zdaj me je nekdo tu razsvetlil, da je mišljeno da dodaš samo svoje olje.

Ja recimo, da ne dajejo vsi not ravno najboljsko kvaliteto olja...ti mas pa doma domace devicno oljcno olje.
Mogoce se ti clo bolj splaca te v soku kupit. Je na koncu dneva ceneje in boljse :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peka pizze (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1228208954 (3269) MrGTO
»

katera tuna v olivnem olju ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16833663 (2877) mitkos
»

Vaši priljubljeni prehranski nakupi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557098 (4898) #000000
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28463768 (57842) ...:TOMI:...

Več podobnih tem