» »

Matej Lahovnik izstopil iz Zaresa

Matej Lahovnik izstopil iz Zaresa

1 2
3
4

luli ::

To ti presodi. Ampak stranke iz katerih izhajajo so pa. Ups tega pa ne smemo povedati...

Drugače pa levica in FDV sta imela priložnost. Tudi pokazala sta kaj zmoreta.

Klaatu ::

luli je izjavil:



Drugače pa levica in FDV sta imela priložnost. Tudi pokazala sta kaj zmoreta.


jap. s kamenjanjem državnega zbora >:D

poweroff ::

Heh, desničarji so napovedovali "ulico", pa ni bilo nič... so očitno morali revolucionarji iz FDV vzeti stvari v svoje roke... :))
sudo poweroff

WarpedGone ::

Proud yes?
Zbogom in hvala za vse ribe

luli ::

Heh, desničarji so napovedovali "ulico", pa ni bilo nič... so očitno morali revolucionarji iz FDV vzeti stvari v svoje roke...


Ja na paradi ponosa ste res pokazali, kako se stvari lotite.

Limit-sky ::

Matthai ima insajderske informacije. :)

Mr.B ::

luli, zgrešil si Matthai-jevo bistvo
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

poweroff ::

Kolikor vem pred parlamentom FDV-jevci niso kaj dosti razbijali. Dejstvo pa je, da je ravno luli pred časom grozil z "ulico". In sem mu lepo rekel, da Janša ni sposoben organizirati enih "uličnih" demonstracij. Kar se je lepo izkazalo. Edine ulične demonstracije je organizirala študentarija. Nenasilne demonstracije so sposobni organizirati še sindikati, pol se pa počasi neha. OK, neke shode ala parada ponosa, antiNATO, itd... to so organizirali levičarji (in salonski levičarji). Desnica pa - niente.

Ampak tole je off-topic. Dejstvo je, jaz na FDV lahko brez težav kritiziram levo vlado, Jankovića, itd., celo "FDV-jevske" ministre. In mi nihče ne reče nič. OK, malo podebatiramo, vendar brez hude krvi in vsak spoštuje stališča drugega. Imamo ali smo imeli celo kar nekaj desničarjev na FDV (Jerovšek, Adam,...), pa niso nikoli imeli kakšnih posebnih težav.

Torej je padla še ene lulijeva insinuacija. Me pa zanima ali po drugi strani on lahko v svoji službi in med svojimi prijatelji kritizira Janšo? Se mi zdi, da ne brez posledic.

Jaz recimo nimam nobenih težav iti z Adamom na kavo. Tudi z ljudmi, ki so vidni člani SDS-a ali NSi ne. Za lulija pa ne vem, če bi zmogel iti na pivo s kakšnim "levičarjem"...
sudo poweroff

Klaatu ::

mene samo zanima, zakaj ni nobenih sodnih procesov proti tem anarhičem, ki so skockali parlament. Saj ne gre več za frocovje, temveč 18+. Meni bi bilo bilo zanimivo poslušati Kurnikov zagovor :D

djordjevic ::

Kaj eni tu res mislite, da so parlament demolirali Kurnikovi? Ki so, kar se mene tiče, bili tisti dan tudi edini, ki so vsaj delno opozarjali na STVARNE težave trenutne študentske populacije in mladih diplomirancev, ki so (razen svetlih izjem) vsi prisiljeni v takšne ali drugačne sorte prekerne zaposlitve. To so namreč teme, ki bi jih morali Šoba & co. na protestu omenjati. Da bo lahko človek pri 30. letih (četudi je zaposlen na avtorsko ali silom prilike fura s.p.), recimo (fiktiven primer), najel 1500EUR kredita za 12 mesecev, ne da bi moral vlačit na banko starše za poroka. In da ne bi bilo 'zaželeno osamosvajanje mladih' samo čip floskula.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Klaatu: zakaj? Varianti sta dve.

a) komunistična zarota kučanovega klana

b) postopki seveda so, vendar mediji o njih ne poročajo

Kaj ima pa Kurnik zraven, mi pa ni jasno.. je morda on metal kocke? Kolikor vem, niti pozival ni, eni pa so recimo zelo konkretno grozili z ulico...
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Je še tretja varianta: postopkov ni, ker folk raje najeda po forumih, namesto da bi jih prijavil.

JanK ::

poweroff je izjavil:


Ampak tole je off-topic. Dejstvo je, jaz na FDV lahko brez težav kritiziram levo vlado, Jankovića, itd., celo "FDV-jevske" ministre. In mi nihče ne reče nič. OK, malo podebatiramo, vendar brez hude krvi in vsak spoštuje stališča drugega. Imamo ali smo imeli celo kar nekaj desničarjev na FDV (Jerovšek, Adam,...), pa niso nikoli imeli kakšnih posebnih težav.

Torej je padla še ene lulijeva insinuacija. Me pa zanima ali po drugi strani on lahko v svoji službi in med svojimi prijatelji kritizira Janšo? Se mi zdi, da ne brez posledic.

Jaz recimo nimam nobenih težav iti z Adamom na kavo. Tudi z ljudmi, ki so vidni člani SDS-a ali NSi ne. Za lulija pa ne vem, če bi zmogel iti na pivo s kakšnim "levičarjem"...


En lep primer za tole je, npr., tale uvodnik iz zadnje Mladine, ki velja za ultralevicarski cajteng, kaj ne? Da se ne bi slucajno kdo okuzil z odpiranjem taksnih strani, citat:


Pri čemer bi zaradi tega v resnici najbolj moralo skrbeti prav prvega ministra - pa ga ne, zdi se celo, da se malce zabava in izživlja, ko se ministra konkurenčne stranke med seboj obdelujeta. Resen premier bi nemudoma k sebi poklical oba ministra in tako predvsem zavaroval vlado in njeno integriteto, s tem pa tudi moč, ki jo glede na razmere nujno potrebuje. Pahor se vede, kot bi mu bilo vseeno. Kot bi pozabil, kako težko je našel ministra za okolje in ministra za kmetijstvo - in kakšen kompromis pomenita ti imenovanji. Nazadnje je bilo prav mučno pri obeh imenovanjih opazovati premiera, kako skuša prepričati zdaj tega, jutri drugega, naj postane minister.

Danes biti minister ne pomeni imeti funkcijo, ampak pomeni predvsem trdo garanje. Zlasti pa odrekanje. A čas za razmislek o tem se je za ministre že iztekel.


Mi lahko prosim nekdo od desnicarjev tukaj pokaze samo en clanek v Demokraciji,..., ki je bil med Jansevim ministrovanjem tako kriticen do njega?

luli ::

JanK to pa je res kritičen članek.

Vi pa res znate.

JanK ::

A bos rekel da ni? Da ga hvali?

Glej, ne da se mi sedaj pav veliko iskati naokoli, ampak dejstvo je, da lahko v vseh levicarskih cajtengih najdes kaj taksnega. Evo, takole, na hitro, se enega, izpod peresa Miheljaka, "ultralevicarja, ki brez JJ ne bi imel razloga za obstoj":


Kot še marsikomu. Tudi Janševemu nasledniku, ki nas vsak teden znova preseneti. Potem ko je bila njegova želja po všečnosti pripeljana do tako perverzne razsežnosti, da se je začela obračati proti njemu, je v zadnjih dneh začel ubirati metode, ki so bolj značilne za desničarje. Medtem ko je Obama napovedal astronomske intervencije države, ki bodo v glavnem slonele na davčnih olajšavah, evropski bolj tankočutni sistemi pa tudi na projektih socialne pomoči in zaščite najbolj ogroženih in brezposelnih, je tudi naš premier razgrnil svoj program: s populizmom in demagogijo nad recesijo. Ideja je resnično banalna, celo perverzna. Začel bo varčevati pri kavi, vodi, zobotrebcih. Medtem ko ščiti tiste, ki so bili politično nastavljeni v zadnjem trenutku in nimajo danes nobenega dela, ter nastavlja težko zaposljive kadre prejšnje koalicije (Türkovo neimenovanje Rupla za ambasadorja je označil za nič manj kot lustracijo!?), si je omislil še en cirkus, ki nadomešča resne programe soočanja z recesijo. Namesto da bi denimo radikalno oklestil iracionalno razmetavanje astronomsko visokih vsot denarja, denimo za nakup zgrešenih patrij, bo sam plačeval zapitke. Sam? V redu. A potem naj bo dosleden in doseže, da gostinske storitve vladne in parlamentarne hiše dosežejo ekonomsko pokritost. Da bo v ceni ponudbe tudi strošek delovne sile. Danes stane kava v vladni palači (po poročanju Pop TV) 55 centov in solidno kosilo 4 evre. Marsikateri brezposelni ali zaposleni s 400 evri in manj na mesec bi si želel takšne cene obroka ali napitka.


Se enkrat: pozivam te, da najdes en sam primer kaj podobnega v JJ-ju naklonjenim casopisom. Ampak po pravici povedano, tega od tebe (in od ostalih na tvojem politicnem polu) pac ne pricakujem. QED.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanK ()

luli ::

Na koncu bosta še vidva z Matthaiem priznala, da sta bila za Janšo, vendar si tega nista upala povedati. Glede na sposobnost te vlade se niti ne bi čudil.

Se enkrat: pozivam te, da najdes en sam primer kaj podobnega v JJ-ju naklonjenim casopisom. Ampak po pravici povedano, tega od tebe (in od ostalih na tvojem politicnem polu) pac ne pricakujem. QED.


Daj ti prvo naštej LEVE in DESNE medije, da lahko izbiram.

JanK ::

Na prejsnjih volitvah sem upal, da bo bolje. Ce bo slo tako naprej, bo, vsaj zame, na naslednjih "lesser of two evils".

Saj vem, da se delas neumnega, pa ti bom vseeno ustregel: Enega JJ-ju naklonjenega sem ze omenil. Drugi bi lahko bili, naprimer, Druzina, Slovenski tednik, Ekspres.

Snohman ::

JanK, upoštevaj, da je bil Janša razmeroma dober, ali raje rečem nevtralen premier, Pahor je pa za en drek. Kako naj mu potem sploh kdorkoli napiše hvalnico?

Karaya 52 ::

Balandeque je izjavil:

Rabimo samo par ljudi iz obstoječe konservativne struje, da bodisi vržejo Janšo in si postavijo normalnega predsednika. Takega brez črne knjižice zamer in totalitarnih teženj - ali pa ustanovijo novo stranko.


O tem se razpravlja za zaprtimi vrati. ;)

Okapi ::

en clanek v Demokraciji,..., ki je bil med Jansevim ministrovanjem tako kriticen do njega?
Niso v Demokraciji krivi, če je JJ vse prav delal in ni bilo nič za kritizirati.

O.

Utk ::

poweroff je izjavil:

Heh, desničarji so napovedovali "ulico", pa ni bilo nič... so očitno morali revolucionarji iz FDV vzeti stvari v svoje roke... :))

Sej pravim, da ob taki vladi sploh ne rabimo Janše v opoziciji, gre lahko za ta 4 leta na dopust in potem zmaga. Če ga že prej ne pokličejo iz dopusta. Ta vlada se sama ruši bolj učinkovito kot bi se lahko z ulico. Pa tudi patria ni še rešena stvar, tako da predčasne volitve ne bi dost pomagale. Še to fronto mora nekdo izgubit in zmagat.
"Levi" mediji so včasih kritični do kakšnega ministra in Pahorja, to je res, ampak zakaj? Sej Golobiča je tudi namočil levi Veselinovič, Lahovnik Golobiča, Pahorja kritizirajo itak vsi, na Kresalovo pa glih tako lajajo desni kot levi. In če imaš vsaj 3 struje na levi, normalno da je kdaj kaj napisanega proti kakemu levemu ministru. Bi pa rad videl v Mladini kakšno stvar, o kateri so se kregali levi in desni (skupinsko) in je Mladina potegnila z Janšo. Bo to šlo? Tudi v Demokraciji (oz vsaj v podobnih, ker Demokracije še nisem videl) so napisali kaj proti SLS-u, ko je tako pasalo SDS-u. Kdo kontrolira Mladino je morda kaj bolj komplicirano, ampak bistvo je enako. Pišejo tisto za kar so plačani.
Zakaj v Mladini na internetu ni nič najt o razpisu razpisanem samo za Stožice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

poweroff ::

luli, saj ti je rekel, Demokracija. Najdi - če moreš.

Za Janšo pa jaz nikoli nisem bil (kot politika). Mislim, teli so res eni voli, oni pa še BISTVENO slabši.
sudo poweroff

Karaya 52 ::

Ne si delat utvar da igrata desnica in levica v Sloveniji igro 1:1. Desnica se mora za glasove veliko bolj truditi, kar utemeljujem z rezultati nemških parlamentarnih volitev leta 2009, ko je Merklova zmagala skoraj v celotni bivši zahodni Nemčiji, na vzhodu pa so slavili linke. Še Berlin je rezultatsko razdeljen tako kot pred letom 89. Drug mindset.

P.S.: Sicer pa kot sem predvideval, nova gospodarska ministrica že obljublja davkoplačevalski denar gradbenikom. Ko misliš da slabše ne more biti...

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Seveda. V Sloveniji bi zmeraj zmagala levica, če ga samo ne bi preveč srala. Desnica se bi pa morala raztrgat, da bi dobila dvoje zaporedne volitve. Tako bo zmeraj, tudi ko se bojo vsi ti politiki obrnili.

Okapi ::

Desnica se bi pa morala raztrgat, da bi dobila dvoje zaporedne volitve.
Pozabil si dodati, da za to seveda niso krivi slabi desni politiki, ampak neumno ljudstvo, ki ne ve, kaj je bolje zanje (samo od časa do časa se zmotijo in volijo desne).

O.

Mr.B ::

Da zaključimo temo tipa Lahovnik.
- Nikakršnih rezultatov, in posledic nisem videl, od kar je Lahovnik na MG-ju. Niti predlogov nisem videl.
In sedaj gre teoretik, učiti teorijo na Ekonomski Faks, kot da nimamo dovolj teoretikov. In edini rezultat, ki ga lahko prikaže v času , ko je bil minister je to, da je vlada z njim pridelala v lanskem letu v proračunu 2 milEUR minus, letos pa je že to drobiž. Naj gre tak Teoretik v tujino, pa naj pokaže take reference.

Torej temaa, padec trenutne vlade se nahaja na Slo techu, pa komentirajte. Okapi, ki je pa pri koritu demokracije, pa naj temo zapre.:))
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

Okapi je izjavil:

Desnica se bi pa morala raztrgat, da bi dobila dvoje zaporedne volitve.
Pozabil si dodati, da za to seveda niso krivi slabi desni politiki, ampak neumno ljudstvo, ki ne ve, kaj je bolje zanje (samo od časa do časa se zmotijo in volijo desne).

O.

Glede na to, da ima 2/3 ljudstva plače manj od 950 evrov, polovica pa še dosti dosti manj, bi se kar strinjal, da ljudstvo ne ve kaj je dobro za njih. Pa če pogledamo kako se nam vsi sistemi razpadajo, zdravstvo, železnice, avtoceste, javna uprava, in v glavnem so postavli vse levičarji, bi tudi težko rekli, da ljudstvo ve kaj je dobro zanj.
Da je ljudsto neumno pa najbolje vejo levičarji. Zato hočejo ljudstvu čim več denarja pobrat z davki, ker menda država denar upravlja bolje, sploh ko se gre za dokapitalizacije Vegradov in NLB-jev. Desničarji pa zaupajo v ljudstvo in hočejo zato nižje davke, pa ga naj ljudje zapravijo za kar hočejo. Torej, levičarji imajo ljudstvo za tepce, ne desničarji. Ampak ljudstvo v resnici je neumno, ima raje levičarje. Bolje shajajo skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

luli ::

To, da vam Janša ni všeč mi je jasno že dolgo. Kar me zanima je h komu se nagibate v zgodbi Golobić-Lahovnik. Predvidevam, da bodo strokovnjaki s FDV-ja odgovorili da k nikomur. Ampak to ravno kaže lastnost naših "levakov". Ne znajo se odločit. Smisel njihovega življenja je paradiranjei.

Če že ne morejo protestirat proti vladi, ker naj bi bila njihova, bojo pa paradirali na paradi ponosa. Saj ne, da bi imel kaj proti, ampak vseeno se je za zamislit, če je to tisto edino s čemer se imaš v življenju za pohvalit.

Če bi se recimo druga skupina na cesti drla, da so ponosni na svoje otroke, katerih naravni starši so, pa bi verjetno bila diskriminacija.

poweroff ::

luli je izjavil:

Kar me zanima je h komu se nagibate v zgodbi Golobić-Lahovnik. Predvidevam, da bodo strokovnjaki s FDV-ja odgovorili da k nikomur. Ampak to ravno kaže lastnost naših "levakov". Ne znajo se odločit. Smisel njihovega življenja je paradiranjei.

Spet neko bluzenje. Jaz Golobiča definitivno ne maram, zlasti še od njegovih laži. Lahovnik sicer ni naredil kaj dosti koristnega, glede copyrighta nam je enkrat skoraj zakuhal resno štalo v Bruslju, ni pa pokvarjen.

Zame je Golobič približno enako negativen kot Janša. Morda še malce bolj.

Vprašanje za lulija pa ostaja - kje v Demokraciji so kritizirali Janšo. Ali je on sposoben v SDS najti kakšno napako? Ali si drzne pred svojimi kolegi in v službi kritizirati desnico?

(Seveda ne pričakujem jasnih odgovorov - zgolj izmikanje).

Kar se pa tiče "odločanja" - ne gre za odločanje, gre za preštevanje in razporejanje. Eni pač morajo biti popredalčkani in na (partijski) liniji. In ne razumejo, da nekaterim politika ni tako zelo pomembna stvar v življenju...
sudo poweroff

Utk ::

Če kritiziraš Janšo, pristaneš v Hudi jami, sem mislil, da je to znano.
Se vidi, da ste na FDV-ju še v prejšnem sistemu, da se tako čudite, da se sme kaj rečt proti partijskim vodjem.
Če pogledamo finance, ki so pa ja menda najbolj nevtralne pri nas in jim ni problem kritizirat enih in drugih, se vseeno vidi kdo dela več neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

luli ::

Vprašanje za lulija pa ostaja - kje v Demokraciji so kritizirali Janšo


Če mi verjameš ali ne, nikoli nisem bral Demokracije. Tudi Dobro Jutro, Žurnal,... bi preskočil, če bi imeli zdravstvo v Sloveniji bolje poštimano. Tako pa čakanje naredi svoje in v roke sem včasih primoran vzeti tudi največje "sranje", ki ga premorejo naši umi FDV-ja.

Jaz bom sicer dal svoj glas Jelinčiču, vendar bom vseeno "odgovoril" na tvojo trditev.

Se spomniš leta 2008, ko se je ljudi na volitve pozivalo s sloganom ne Janša. To je torej VAŠ program. Še dobro, da ste uspeli parado ponosa skupaj spraviti. Vsaj z "nečim" se mate za pohvalit.

Klaatu ::

kakšen pa je kaj delež cajtng, ki podpira bolj levo opcijo in tistih, ki podpirajo bolj desno? Če se jaz kaj razumem na te stvari, ima desnica samo dva politična cajtnga v državi: Demokracijo in Reporter. Pa še to sta 'samo' tednika.

WarpedGone ::

Še dobro, da ste uspeli parado ponosa skupaj spraviti.

Hmnja, 100.000 proračunskih EUR so zagonil, da so napaberkoval 100 ljudi skup...

kakšen pa je kaj delež cajtng, ki podpira bolj levo opcijo in tistih, ki podpirajo bolj desno?

Odločno prevelik in že nevarno ogroža tekovine revolucije!

Švoh 2 leti nazaj je blo približno tkole (pred in po brezplačnikih, kateri še sedaj levakom ne pustijo spanca):
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Gregor P ::

Klaatu je izjavil:

Demokracijo in Reporter
Ali ni Demokracija neke vrste medijsko glasilo SDS stranke oz. pristašev te opcije? Mislim tudi uradno. Ali so se morda kdaj reklamirali kot politično neodvisen tednik?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Balandeque ::

A lahko mod briše?
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zgodovina sprememb…

Balandeque ::

Če se jaz kaj razumem na te stvari, ima desnica samo dva politična cajtnga v državi: Demokracijo in Reporter. Pa še to sta 'samo' tednika.


Očitno ni trga za kaj takega. Če bi bil, bi se že našel investitor. Desničarji očitno slabo berejo. Da se o dogajanju informirajo bolj za šankom, je damn jasno samo po branju te teme. :P

Je bila lepa priložnost s časnikom Slovenec. Peterletova vlada ga je splovila s tremi mio takratnih DEM nepovratnih sredstev in marketinški oddelek je imel zagotovljeno podporo državnih firm. Litostroja recimo, ki ga vodil vidni SKD-jevec Duhovnik. Ni šlo, sem zgoraj napisal zakaj ne. SKD je zahteval popolno vdanost. Leta 1996 so pustili še milijardo SIT pufa.

Janša se pa med 2004-08 kot kaže ni ničesar naučil iz te lekcije. Delu in RTV je šlo samo navzdol.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Gregor P ::

JanK je izjavil:

da najdes en sam primer kaj podobnega v JJ-ju naklonjenim casopisom.

Kakšna so pa pravila te igre?:D Mora biti članek objavljen v tiskani izdaji, na spletu? Mora biti izključno delo novinarja, sme biti povzet po agencijah ipd.? Je dovolj, da je samo "negativna" novica, članek o Janši?

Verjetno bi moral iti vse njihove revije prelistat v kakšno NUK, ker so bolj "šibki" na spletu8-)

Ampak takole za hec ker je ravno pozna ura

Reporter: Janša naj plača
Ljubljansko okrožno sodišče je razsodilo, da mora Janez Janša zaradi izjav v pogovoru za časnik Večer decembra 2007 podjetju Ninamedia plačati 5000 evrov odškodnine. Direktor Ninamedie Nikola Damjanić je izrazil zadovoljstvo nad sodbo, pri čemer je višina odškodnine po njegovem irelevantna. Janševi zagovorniki se bodo na odločitev pritožili.

... je pa članek očitno povzet po STA, ampak lahko rečemo, da je negativen za Janšo in objavljen na spletni strani revije druge opcije:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Okapi ::

ampak lahko rečemo, da je negativen za Janšo in objavljen na spletni strani revije druge opcije
In kako točno je ta novica negativna za JJ? Saj so samo napisali, kakšna krivica se ljubljenemu vodji dogaja in da se bodo njegovi odvetniki pritožili.

O.

Gregor P ::

Prav, potem pa ti najdi "boljšo":D:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tsh2 ::

JanK je izjavil:

Mi lahko prosim nekdo od desnicarjev tukaj pokaze samo en clanek v Demokraciji,..., ki je bil med Jansevim ministrovanjem tako kriticen do njega?

izhajaš iz napačne predpostavke, da sta janša in pahor enako zanič. spet se ponavlja klasika levičarjev: ko ga levi politiki preveč serjejo začnejo vpiti, da so vsi enaki. :D niso vsi enaki! poleg tega pa: če bi bila taka poplava desnih novinarjev in medijev, kot je levih, bi se tudi našel kakšen, ki bi bil kritičen do desne vlade, ker pri večji konkurenci je treba izstopati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

Utk ::

Balandeque je izjavil:

Če se jaz kaj razumem na te stvari, ima desnica samo dva politična cajtnga v državi: Demokracijo in Reporter. Pa še to sta 'samo' tednika.


Očitno ni trga za kaj takega. Če bi bil, bi se že našel investitor. Desničarji očitno slabo berejo. Da se o dogajanju informirajo bolj za šankom, je damn jasno samo po branju te teme. :P

Seveda ni trga, ker desničarjev pri nas ni prav dost. Sploh neumnih ne. Pametni pa berejo finance in podobne. Preberi si tam komentarje ali pa poglej kakšne ankete, pa boš videl kolk procentov bi dobil Pahor. Sicer pa tudi pod šankom v soboto ob 3h zveš več pametnega kot v levih medijih. Btw, a misli Mladina kaj napisat o prirejenem razpisu za Stožice ali ne?

USS Liberty ::

Klaatu je izjavil:

mene samo zanima, zakaj ni nobenih sodnih procesov proti tem anarhičem, ki so skockali parlament. Saj ne gre več za frocovje, temveč 18+. Meni bi bilo bilo zanimivo poslušati Kurnikov zagovor :D


Slovenija je edina država v Evropi, kjer policija levičarske anarhistične divjake ščiti, namesto da bi jih razganjala in zapirala. To je zato, ker je Kurnik tesno povezan z vladajočim režimom in lahko počne kar se mu zljubi, tudi stvari zaradi katerih bi navadni slovenski smrtniki bili prekrškovno in kazensko preganjani pred sodišči. Tale Kurnik ima toliko nečednosti zoper javni red in mir, zoper zakone in predpise o javnem zbiranju, da kar peče... Bil je zraven tudi, ko so v LJ napadli predsednika svetovne banke in se je s tem potem celo hvalil v Studio city... Edina stvar, ki se bo Kurniku v Sloveniji zgodila, je ta, da bo na koncu za svoje skrajno levičarsko in anarhistično delovanje nagrajen in bo enkrat najbrž celo postal dekan FDV-ja.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Utk je izjavil:

Se vidi, da ste na FDV-ju še v prejšnem sistemu, da se tako čudite, da se sme kaj rečt proti partijskim vodjem.

Mislim, da si precej nepošten. Luli je trdil da če na FDV kritiziraš levico, se ti zgodi nekaj groznega (recimo izguba službe). In sem mu lepo pojasnil, da to ni res. Tako da ne vem, kdo se čudi...

Lahko si pač toliko dedca, da priznaš svoje zavajanje.

Utk je izjavil:

Btw, a misli Mladina kaj napisat o prirejenem razpisu za Stožice ali ne?

Zdaj pa lahko priznaš, da si navaden ****. Ček diz aut: http://www.mladina.si/tednik/201006/nev...

Za nepismene je še celo slikica. :))
sudo poweroff

luli ::

Saj je itak vseeno, kaj pišejo.

Če pogledaš lastniške strukture naših "medijev" ugotoviš, da to niso.

Repovž z deležem pri Mladini vodi. Še huje pa je z Mladina-TV (Studio CITY).

Zdaj pa lahko priznaš, da si navaden FDV-jevec.

poweroff ::

In kateri posamičen lastnik je imel 10% DELA (no, morda ga ima še sedaj)? Namig - je znan politik.
sudo poweroff

luli ::

Delo, Mladina, Družina, Dnevnik, Večer,...

Saj so si podobni. Naši novinarčki (nekateri jih imenujejo 571 podložnikov, drugi pa FDV-jevci brez vez in poznanstev) si na žalost ne zaslužijo drugega.

Komaj čakam, da se proda NLB, Telekom,... potem več ne bo nikogar, ki bi sploh reklamiral. To reklamiranje pa itak plačujemo mi preko "dokapitalizacij".

Klaatu ::

off the record:

Andrej Aplenc je v Intervjuju pri Ambrožiču izjavil, da je Janković prkot šef Mercatorja vsak dan zaslužil 1 mio. SIT. Po 10 letih mercatorjevanja je bil osebno bogatejši za 4,5 milijarde SIT.
Jaz bi tud šel za šefa Mercatorja, da malo natajkuniziram svojo denarnico :D

PaX_MaN ::

Klaatu je izjavil:

off the record:
Andrej Aplenc je v Intervjuju pri Ambrožiču izjavil, da je Janković prkot šef Mercatorja vsak dan zaslužil 1 mio. SIT. Po 10 letih mercatorjevanja je bil osebno bogatejši za 4,5 milijarde SIT.
Jaz bi tud šel za šefa Mercatorja, da malo natajkuniziram svojo denarnico :D

??
10*365*1000000 = 3,65
!!

Double_J ::

Sej je še trinajsta plača menda...
Dve šivanki...

Keyser Soze ::

Double_J je izjavil:

Sej je še trinajsta plača menda...

Pa obresti, pa popoldne je ploščice polagal... ipd. :D
OM, F, G!
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogledi Slovenije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33451947 (39372) Gregor P
»

Odštevanje do padca trenutne vlade (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Loža
1974145424 (96274) krneki0001
»

SDS ponareja dokumente (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
814101100 (85285) imagodei
»

Krizanic se poslavlja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22726859 (23165) noraguta

Več podobnih tem