» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
16 / 23
»»

Pithlit ::

Mipe: mi ni pustil častit. Kregat se pa nimam namena.

Drugače pa... topic je "kako jo povabit na pijačo", ne 'ga'.
Life is as complicated as we make it...

Invictus ::

Mipe je izjavil:

Invictus je izjavil:

Pa kaj tipi nimate več jajc povabit žensko na pijačo?

en ZS in vaša telefonska je vse kar rabite ...

Pa kaj tipinje nimate več jajc povabit moškega na pijačo?

en ZS in vaša telefonska je vse kar rabite ...

Izgovori za vsako stvar, namesto da bi kaj naredili ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

w00tnes ::

Eni s(m)o pac prevec sramezljivi, da bi punce ven vabili :)

FlyingBee ::

spet odvisno od časa ... če si še vedno pri 29 letih sramežljiv za povabit žensko na pijačo, potem pa je problem ... ok, predpostavljamo, da samski vabijo samske

Mipe ::

Eni imamo pač svoje znanke, ki jih raje povabimo na pijačo kot neke jezične neznanke. Tako da...

Pithlit ::

Ja kaj pol kompliciraš?
Life is as complicated as we make it...

Mipe ::

Jaz? Nisem jaz avtor te teme.

BigWhale ::

Mipe, ne sekiri se no. Sej mene tud se nobena ni povabla nikamor. Un k je reku, da so poroceni moski bolj zazeljeni me je posteno nalagal!

FlyingBee ::

vse je v glavi

Pithlit ::

Mipe je izjavil:

Jaz? Nisem jaz avtor te teme.

Nisi. Si pa najbolj glasen trenutno.

Najprej je narobe to da mora dec babo povabit. Pol ko rata jasno da babi tud ni problem deca povabit... pa najdeš nov izgovor (imaš ti svoje 'znanke'...).

Lej, če sam izgovore iščeš pol ti ni pomoči. Pa če jih imaš 15 ali pa 45.
Life is as complicated as we make it...

FlyingBee ::

uporabniki tega foruma itak imamo x86 izgovorov

RejZoR ::

x86-64 !
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pithlit ::

Well played Stojansto... well played indeed.
Life is as complicated as we make it...

Mipe ::

Nič ne iščem izgovor, samo ugotavljam, da me še nobena ni povabila, vedno sem jaz tisti, ki mora narediti prvi korak. Tega sem počasi že naveličan; kdaj se vprašam, če se res zanimajo zame ali pa samo uživajo zastonj pijačo (te dni sladoledno kupo). Dejstvo, da me nobena ne povabi ali pokliče, pa je dosti zgovorno - in nekoliko depresivno.

Smurf ::

To govoris za znanke ali random dekleta iz ulice :)?

Mipe ::

Oboje. Bolj ali manj. Občutek, da sem hodeči bankomat, ni preveč prijeten.

Smurf ::

Potem imas pa cudne prijateljice ali pa zatezeno osebnost ;).

Mipe ::

Najbrž bo kar oboje. Čeprav sem začuda priljubljen med starejšimi gospami... Z njimi je lažje poklepetati ob kavi kot s temi popleskanimi gospodičnicami.

OrkAA ::

Zateženost ne more bit odločilna, k jype je tut zatežen, pa ga kr vabjo.

FlyingBee ::

dokaz? da ga vabijo, ne za zateženost

OrkAA ::

Kaj bi pa sprejeli kot dokaz?

FlyingBee ::

no, mislim, da kako veš oziroma kako lahko sprejmemo tvojo trditev

RejZoR ::

Smurf je izjavil:

Potem imas pa cudne prijateljice ali pa zatezeno osebnost ;).


To sploh ni nujno res. Lahko je samo preveč dober, radodaren in mogoče naiven... če si zatežen se te bojo izogibal neglede na finančno stanje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

OrkAA ::

Tukaj zgleda, kot da ga je ena zvabla: https://slo-tech.com/forum/t409614/p401...

Pithlit ::

Ne velja. Saj itak vsi vejo da se z jype-om načeloma kar dost štekava.
Life is as complicated as we make it...

Kamran ::

Mipe je izjavil:

Nič ne iščem izgovor, samo ugotavljam, da me še nobena ni povabila, vedno sem jaz tisti, ki mora narediti prvi korak. Tega sem počasi že naveličan; kdaj se vprašam, če se res zanimajo zame ali pa samo uživajo zastonj pijačo (te dni sladoledno kupo). Dejstvo, da me nobena ne povabi ali pokliče, pa je dosti zgovorno - in nekoliko depresivno.

Menda so v Avstraliji precej bolj agresivne. :|

vostok_1 ::

No, so že bli trenutki, ko sem razmišljal, da bi dejtal samo starejše od mene, because, realnost je taka, da povprečna babnca nima pojma, kaj bi pred 30tim želela. Najt eno doraslo je izjemno težavna naloga. Je pa problem z starejšimi, ker bioura že tiktaka, pa zna bit, da imajo kaj umazanega iz preteklosti.

No sej (p.) moški ni, da so kaj pretirano drugačni, je pa pri (p.) moških običajno znano kaj hočejo, kljub temu, da so otročarije. Za (p.) ženske pa si pogosto na neznanem terenu.

Naša družba sploh ne vzgaja uravnoteženih, stabilnih ljudi več. Forsira se otročarije, hedonizem, neodgovornost, idjotizem ...

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

realnost je taka, da povprečna babnca nima pojma, kaj bi pred 30tim želela.

Zanimivo kako ženske povsem enako razmišljajo o moških. Bi človek pomislil da bi se ujeli...

In pol so istospolno usmerjeni čudni...
Life is as complicated as we make it...

korenje3 ::

pithlit, kolk si ti stara?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Pithlit ::

Korenje: 12
Life is as complicated as we make it...

theBill ::

Bivso klices ce se ti zazeli malo sexa brez obveznosti, seveda ce je samska in za stvar.

Da bi pa na nekih pijackah z njo visel (in po moznosti poslusal njene tezave s sedanjim fantom/jebacem/...), je pa cisto brezveze. Kot sem ze zapisal, pa so brisali - bivsa je ponavadi bivsa z razlogom.

globalna80 ::

Tole kar bom zdaj napisal prosim ne jemljite kot žalitev ampak kot dobronamero in za morebitno izboljšavo.

Geeki (večinoma) nimajo zelo razvit social skills, niso zelo socializirani in jim predvsem primankuje intuicije ali notranjega občutka. Ta intuicija vam lahko zelo pomaga pri tem, da veste ali ste kakorkoli všeč dekletu in če imate dovolj šans.

Pod drugo, tudi če geek ve, da je všeč dekletu, je problem kako naj geek izpelje naslednji korak. Tole je eden izmed najtežjih korakov za geeka, ki je specializiran za logiko (leva stran možganov) desne strani možganov, kjer se uporablja intuicija pa močno zanemarjen.

Pomankanje telesne mimike v smislu "všeč si mi". Pokaži to dekletu (ne z besedami ampak s telesno mimiko), da bo vedela in tako te bo tudi dekle prej povabila na pijačo (če si ji všeč).
Dekleta imajo po navadi zelo močno intuicijo in bo to hitro dešifrirala.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

gendale ::

se mi ne zdi, da si napisal kaj žaljivega :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

korenje3 ::

globalna80 je izjavil:

Tole kar bom zdaj napisal prosim ne jemljite kot žalitev ampak kot dobronamero in za morebitno izboljšavo.

Geeki (večinoma) nimajo zelo razvit social skills, niso zelo socializirani in jim predvsem primankuje intuicije ali notranjega občutka. Ta intuicija vam lahko zelo pomaga pri tem, da veste ali ste kakorkoli všeč dekletu in če imate dovolj šans.

Pod drugo, tudi če geek ve, da je všeč dekletu, je problem kako naj geek izpelje naslednji korak. Tole je eden izmed najtežjih korakov za geeka, ki je specializiran za logiko (leva stran možganov) desne strani možganov, kjer se uporablja intuicija pa močno zanemarjen.

Pomankanje telesne mimike v smislu "všeč si mi". Pokaži to dekletu (ne z besedami ampak s telesno mimiko), da bo vedela in tako te bo tudi dekle prej povabila na pijačo (če si ji všeč).
Dekleta imajo po navadi zelo močno intuicijo in bo to hitro dešifrirala.


jaz z levo polovico možganov pijem cocacolo, z desno pa čokoladno mleko.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

gendale> se mi ne zdi, da si napisal kaj žaljivega :)

Če bi ble neumnosti žaljive, bi blo kr.

gendale ::

ampak niso, vsaj ne če je napisano na tak način
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

blacktron ::

FlyingBee je izjavil:

spet odvisno od časa ... če si še vedno pri 29 letih sramežljiv za povabit žensko na pijačo, potem pa je problem ... ok, predpostavljamo, da samski vabijo samske

Torej bi lahko rekli, da če ima nekdo pri teh letih takšne težave, se zna zgoditi da tak osebek ne bo nikoli imel partnerice?

jype ::

blacktron> Torej bi lahko rekli, da če ima nekdo pri teh letih takšne težave, se zna zgoditi da tak osebek ne bo nikoli imel partnerice?

To se zna zgoditi kadarkoli. Partner ni nekaj, kar bi komurkoli pripadalo.

theBill ::

blacktron je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

spet odvisno od časa ... če si še vedno pri 29 letih sramežljiv za povabit žensko na pijačo, potem pa je problem ... ok, predpostavljamo, da samski vabijo samske

Torej bi lahko rekli, da če ima nekdo pri teh letih takšne težave, se zna zgoditi da tak osebek ne bo nikoli imel partnerice?

Ne, zakaj tako razmisljas?

Vsak dan lahko zacnes z izboljsevanjem socialnih vescin (in za punce jih rabis) in vecanjem samozavesti, the sooner the better. Noben se ni rodil z njimi, le to je, da imajo ekstroverti boljso predispozicijo kot introvertirani.

Samo od sebe se pa seveda ne bo nic premaknilo, kot se se nikoli ni.

blacktron ::

theBill je izjavil:

blacktron je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

spet odvisno od časa ... če si še vedno pri 29 letih sramežljiv za povabit žensko na pijačo, potem pa je problem ... ok, predpostavljamo, da samski vabijo samske

Torej bi lahko rekli, da če ima nekdo pri teh letih takšne težave, se zna zgoditi da tak osebek ne bo nikoli imel partnerice?

Ne, zakaj tako razmisljas?

Poznam nekoga, ki je le malce mlajši od te starosti, pa ima res težave s puncami, že vprašati za tel. št. je zanj velik podvig.

jype ::

Posameznikova starost in obvladanje socialnih veščin nista statistično povezani količini.

blacktron ::

Mogoče res nista povezani, toda je kar presenetljivo kako mimogrede se lahko zgodi, da se naenkrat približaš 30. letu, pa si še vedno na nuli glede punc (oz. punce glede tipov).

seu_ ::

Evo en primer... včeraj grem na fitnes, kjer naletim na enga fanta, ki ga poznam na videz že kakšne 3 leta...včeraj ga vidim spet po enem letu. Že takoj se mu je videlo, da ga je sram in me ne upa pozdraviti.... ko sem delala določene vaje, me gleda in skoz umika pogled, da bi pa pozdravil, pa ne. In danes spet ista zgodba. Pridem domov iz treninga in dobim sms od nekega njegovega sošolca, ki ga niti ne poznam, cifro ne vem, kje je dobil, da sem temu tipu všeč, ampak ne upa nič narediti. Toliko o sramežljivosti.... drugače pa me tako smešno obnašanje odbija.... what you give is what you get, bo nauk zgodbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seu_ ()

gendale ::

kolko je pa star ta fant?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

seu_ ::

26

theBill ::

blacktron je izjavil:

theBill je izjavil:

blacktron je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

spet odvisno od časa ... če si še vedno pri 29 letih sramežljiv za povabit žensko na pijačo, potem pa je problem ... ok, predpostavljamo, da samski vabijo samske

Torej bi lahko rekli, da če ima nekdo pri teh letih takšne težave, se zna zgoditi da tak osebek ne bo nikoli imel partnerice?

Ne, zakaj tako razmisljas?

Poznam nekoga, ki je le malce mlajši od te starosti, pa ima res težave s puncami, že vprašati za tel. št. je zanj velik podvig.

Malo ljudi poznam (pa nisem geek niti nisi geeki moji prijatelji/znanci/druzba), ki bi kar pristopali do deklet in jih sprasevali za stevilke.

To smo kar nekaj let nazaj prakticirali z dvema kolegoma, pick up artist in te fore, dobili kar nekaj mailov in stevilk (pa tudi kosaric, jebiga to zraven spada ), ampak zadeva je bolj tko tko, nikoli se ni kaj pametega izcimilo, bolj kot ne kratkotrajne zadeve.

Veliko bolje (in bolj produktivno) je punco spoznat preko druzbe, sestre, kolegic, skupne dejavnosti/sporta, itd., takoj pades pod "radar" in lahko punco spoznas tako kot je, osebnost, obnasanje, vidis kako se ujameta, itd. potem pa nadaljujes od tam naprej. Seveda pa ti tudi tu v doloceni meri prav pridejo pick up artist vescine, ker needy wussy pristop, odnos in nacin komunikacije zenskam pac ni privlacen.

theBill ::

Tako kot je SEU napisala, takle stalker pristop tudi redko vzge, tole za zenske pomeni bolj Run Forrest, run, kot pa kaj drugega.

gendale ::

seu_ je izjavil:

26

Uf... upam, da se mu čim prej rata znebit tega problema... sem najprej mislil, da je kak najstnik, pol bi blo še normalno

theBill:
En kolega počne to... začetek mu gre zlo dobro, praktično vse se normalno pogovarjajo z njim, edino pol, ko bi se mogel zmenit, da se dobita kasneje, mu ponavadi ne uspe.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

theBill ::

gendale je izjavil:

seu_ je izjavil:

26

Uf... upam, da se mu čim prej rata znebit tega problema... sem najprej mislil, da je kak najstnik, pol bi blo še normalno

theBill:
En kolega počne to... začetek mu gre zlo dobro, praktično vse se normalno pogovarjajo z njim, edino pol, ko bi se mogel zmenit, da se dobita kasneje, mu ponavadi ne uspe.

Sej to je to, nekaj je dobit cifro, cisto drugo je pa se potem dobit, se manj je pa po prvi pijaci naslednjih srecanj. V glavnem more se ti dat.

korenje3 ::

seu_ je izjavil:

Evo en primer... včeraj grem na fitnes, kjer naletim na enga fanta, ki ga poznam na videz že kakšne 3 leta...včeraj ga vidim spet po enem letu. Že takoj se mu je videlo, da ga je sram in me ne upa pozdraviti.... ko sem delala določene vaje, me gleda in skoz umika pogled, da bi pa pozdravil, pa ne. In danes spet ista zgodba. Pridem domov iz treninga in dobim sms od nekega njegovega sošolca, ki ga niti ne poznam, cifro ne vem, kje je dobil, da sem temu tipu všeč, ampak ne upa nič narediti. Toliko o sramežljivosti.... drugače pa me tako smešno obnašanje odbija.... what you give is what you get, bo nauk zgodbe.


jah zatreskan je vate, pol pa umika pogled. lahko je pa tudi gay.

btw, kam hodiš na fitnes? :o

recimo pri meni se dogaja da prodajalke umikajo pogled od mene v leclercu. sploh ko odprem denarnico...
je pa ena ka odpre tolk oči, da izgleda kot da škili. verjetno si na tak način zamegli pogled s spremembno optičnega fokusa, tako da ne bi izgledalo kot da je vame. piše se pa maček. teja al tadeja. sm si jo zapomnu.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()
««
16 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540953 (30745) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884350 (76398) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688358 (80425) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934683 (28990) Rias Gremory

Več podobnih tem