» »

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

freesty ::

@kuall, kruta realnost je, da je za nizko samopodobo tudi "upravicen" razlog.

Je pa res, samozavest je vse kar rabis, kar se tice iskanja partnerjev.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

@nny ::

kuall je izjavil:

jaz recimo poznam dve 30 letni devici. pa ne poznam tako veliko žensk. torej jih mora biti kar nekaj takih. :) obe imata problem z zelo nizko samopodobo.


Tudi moški se najdejo, ne samo ženske in to z enakim vzrokom. Le da je njihov položaj še težji, ker družba bolj pritiska na moške, da so mači in veliki k**birji.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Četrtek ::

Še kakšni konkretni predlogi? Mogoče tako zabavni kot tisti z bicikli? :)

kuall ::

@nny ti ga ne razumeš. pri njem je sigurno problem socialna anksioznost, posebej povezana z
ženskami. da ga taka srečanja dolgočasijo je samo izgovor.
vem, govorim iz lastnih izkušenj. meni je naprimer zelo neuodbno že, ko moram interaktirati z blagajničarko. ampak kaj bi, ko bi človek rad tudi fukal. no saj tu so še prostitutke. niso tak bavbav, samo glede bolezni moraš paziti.

>za nizko samopodobo tudi "upravicen" razlog.
ni nujno. pri eni je razlog debelost in zafrkavanje v osnovni šoli, drugače je zelo brihtna. pa še za debelost je najbrž krivo "bullying". pri drugi podobno. obe pa sta zelo nesrečni ker sta samski. seveda tega ne bosta priznali. bi rabil način da bi nekako povezal take nerodne ljudi. heh če pomislim bi se "Četrtek" prav lepo ujel z njima. zdaj bi mu samo še moral posredovati njune telefonske. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

freesty ::

Ja no, debelost je velik faktor pri samopodobi. Pac komerciala te sfuka.
bullying pa prerastes s casom, ker te zih ne matretira folk celo zivljenje, verjetno OS pa srednja sola, pol pa se zakluci.
Moj nasvet: Naj naredita nekaj glede videza, lahko je malenkost, ki lahko samopodobi dosti koristi. Noben moski ne bo sel, do neprivlacne zenske, ce sedi v kotu cela sramezljiva, ce pa bi na vlko se pogovarjala in bi se na dalec vidlo, da je zanimiv sogovorec nebi imela nobenih problemov.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Četrtek ::

kuall je izjavil:

@nny ti ga ne razumeš. pri njem je sigurno problem socialna anksioznost, posebej povezana z
ženskami. da ga taka srečanja dolgočasijo je samo izgovor.
vem, govorim iz lastnih izkušenj. meni je naprimer zelo neuodbno že, ko moram interaktirati z blagajničarko. ampak kaj bi, ko bi človek rad tudi fukal. no saj tu so še prostitutke. niso tak bavbav, samo glede bolezni moraš paziti.

>za nizko samopodobo tudi "upravicen" razlog.
ni nujno. pri eni je razlog debelost in zafrkavanje v osnovni šoli, drugače je zelo brihtna. pa še za debelost je najbrž krivo "bullying". pri drugi podobno.


Sam mislim da ni problem ko enkrat pridem v nek pogovor kar oba zanima in tudi mislim da kar ok zgledam. Se kakih 5 let nazaj sem recimo delal preko študenta v neki tovarni kjer je bilo kar veliko punc moje starosti in tam si sicer nisem našel punce, ampak mi ni bilo problem se pogovarjat z njimi. Recimo ena blondinka(hehe) mi je še posebej padla v spomin, predvsem zato ker je bila zelo inteligentna in je študirala matematiko. Najini pogovori o verjetnosti in naključnosti so bili dolgotrajni in zanimivi :)

Nažalost ni bila samska in jaz tudi ne delam več tam. Se pravi ko sem bil v nekih stikih z puncami mi ni bilo problem vstostavit konkretnejši stik. A le dandanes preprosto nevem KJE jih sploh srečat. Tudi če bi nevem kak dobro zgledal in imel veliko samozavesti dvomim da bi ker eno na ulici knjižnici trgovini ... ustavil in jo ogovoril. Saj takrat vidiš samo njen zunanji izgled kar je meni osebno ena izmed manj pomembnih stvari pri punci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Četrtek ()

@nny ::

Naj malo pogleda tukaj, pa še test je zraven.

Žal za socialno anksioznost ni druge rešitve kot soočenje s strahom. Za začetek lahko izbereš ženske, ki dnevno delajo v stiku z ljudmi, kot so frizerke, blagajničarke, trgovke in poskušaš z njimi navezati pogovor, npr. prišel sem kupit to in to, mi lahko pomagate? Potem pa lahko razširiš krog na neznanko, ki čaka vlak ipd.

Enako kot pri depresiji...depresivnemu je treba naložiti fizičen napor, da neha razmišljati in se smiliti samemu sebi. Delno pomagajo tudi kemični preparati.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Gladi ::

Četrtek je izjavil:

Najini pogovori o verjetnosti in naključnosti so bili dolgotrajni in zanimivi :)

Evo, OP dokazal da trolla. Mislm kdo bi se z hudo blondiko pogovarjal o tem?

jype ::

Četrtek> Še kakšni konkretni predlogi? Mogoče tako zabavni kot tisti z bicikli? :)

Ne izzivat!

Sicer pa - če te zanima računalništvo in programiranje, si najdi dobro šefico, ki bo znala prodajat.

Gladi> Evo, OP dokazal da trolla. Mislm kdo bi se z hudo blondiko pogovarjal o tem?

What? Jaz se s hudimi blondinkami nikoli nisem pogovarjal ničesar drugega kot o matematiki. Pa niso bile matematičarke.

@nny ::

Ne trolla.

Najbolje je narest, da imaš življenje in podstrešje pošlihtano oziroma vsaj tiste nižje potrebe v predalu. Potem se bo pa že kakšna našla.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

korenje3 ::

@nny je izjavil:

Ajej...nobene punce tukaj?

V najlepšem mestu operira par tipov, vsak s svojo taktiko. Eden na primer s kolesom (ni jure!) prislini k peškam na pločniku in vozi vštric, mimogrede pa kar začne pogovor, bla bla. Drugi prišiba s polno hitrostjo za tabo in te vpraša koliko je ura in če te pospremi domov, ker je ura že pozna...:)

Če hočete spoznati punce, se vpišite na pilates. Predlagam široke hlače zaradi javne morale.:P


a ti pa s forumom slo-tech? ^^

@nny je izjavil:

Imam idejo...pri postajah Biciklja se vedno najde kakšna ženska, ki ne more biciklja...khm, vtaknit noter. Lahko dežurate v zasedi za kakšnim vogalom in drevesom in ji potem gentlemansko priskočite na pomoč. Ne preostane ji drugega, kot da vas povabi na pijačo. Lahko se zadebatirata o tehničnih težavah vtikanja priključka v vtičnico.


ja to sm pa vidu iz avta... da so ene res nesposobne. ko sm čakal pri križankah na semaforju... svašta ^^
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: @nny ()

@nny ::

Nikogar ne pecam tukaj...čeprav so v mojem predalu tudi nespodobne ponudbe.

Bicikelj je težak 25 kg in če ima punca 40....hja, svašta.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Četrtek ::

Še ima kdo kakšne konkretne predloge?

jype ::

Četrtek> Še ima kdo kakšne konkretne predloge?

Od kod si in kaj pričakuješ od dekleta, ki ga bi rad spoznal?

kuall ::

@nny je izjavil:

Ne trolla.

Najbolje je narest, da imaš življenje in podstrešje pošlihtano oziroma vsaj tiste nižje potrebe v predalu. Potem se bo pa že kakšna našla.

zelo dober nasvet ampak en problemček: vmes se človek stara.

>Še ima kdo kakšne konkretne predloge?
Ja, najdi si kakšno lokalno deklino. Če si iz rovt in ciljaš na kakšno ljubljančanko je to prevelik kulturni prepad.

>kaj pričakuješ od dekleta, ki ga bi rad spoznal?
če pristopaš k dekletom z miselnostjo, da bodo one tebi kaj dale namesto ti njim, si po moje že v štartu falil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Četrtek ::

jype je izjavil:

Četrtek> Še ima kdo kakšne konkretne predloge?

Od kod si in kaj pričakuješ od dekleta, ki ga bi rad spoznal?


Sem iz okolice Maribora.
Kaj pričakujem? Hmja na to vprašanje je zelo težko odgovorit. Vsekakor se zavedam da če jutri spoznam kakšno punco je zelo mala verjetnost da bo "prava". Ta trenutek si predvsem želim imeti neke šanse... Se pravi imeti kakšen pogovor z kakšno punco...

PacificBlue ::

Pojdi na protest bos mogoce tam spoznal katero:)

korenje3 ::

@nny je izjavil:

Nikogar ne pecam tukaj...čeprav so v mojem predalu tudi nespodobne ponudbe.

Bicikelj je težak 25 kg in če ima punca 40....hja, svašta.


nespodobne ponudbe? ^^
dej imena da vidim kdo se poskuša pariti s tabo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: @nny ()

kuall ::

pogovor imaš lahko že z lokalno prodajalko, frizerko, itd, če ti je to fetiš. al pa kliči naključne ženske po telefonu in začni bluziti o čemerkoli, recimo da si videl njeno sliko na internetu, da ti je znanec dal njeno številko itd. če jih sprobaš 100 bo ena sigurno zagrabila, še prej pa boš najbrž dobil par groženj s policijo . :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tero ()

korenje3 ::

Četrtek je izjavil:

jype je izjavil:

Četrtek> Še ima kdo kakšne konkretne predloge?

Od kod si in kaj pričakuješ od dekleta, ki ga bi rad spoznal?


Sem iz okolice Maribora.
Kaj pričakujem? Hmja na to vprašanje je zelo težko odgovorit. Vsekakor se zavedam da če jutri spoznam kakšno punco je zelo mala verjetnost da bo "prava". Ta trenutek si predvsem želim imeti neke šanse... Se pravi imeti kakšen pogovor z kakšno punco...


maribor ima velik ... takih bl vlačugastih. tam pa res ne bi smel imeti problema. v depresivnih mestih se hitro najde.

anny zakaj vsak moj post predlagaš za izbris?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Okapi ::

al pa kliči naključne ženske po telefonu in začni bluziti o čemerkoli, recimo da si videl njeno sliko na internetu, da ti je znanec dal njeno številko itd.
Potem se je že bolje lotiti kakšnega akviziterskega posla - čez vikend prodajaš po domovih sesalnike ali zavarovalne police in spoznavaš ženske.;)

O.

TehDucky ::

PacificBlue je izjavil:

Pojdi na protest bos mogoce tam spoznal katero:)

Ravno šlo po glavi ^^


Pač pri 30 letih si že kar odrasel človek, večinoma jih že ima tisto kar so iskali, ne pa vsi seveda. Mogoče ti je celo žal, da si se šele zdaj "spomnil" na to.
Recimo meni je žal, da nisem čez osnovno ali srednjo šolo dal že kakšne punce čez, ker zdaj nimam izkušenj sploh kako se kaki približat pa začet pogovor. Najraje bi se kar v zemljo vgreznil takrat.
Se je pa zadnjič zgodilo, da sem šel po zelo dolgem času ven in seveda že nekaj alkohola v meni bilo. Pa sta dve punci pristopili k meni, ena izredno luštna, druga malo manj ^^ Pa smo mal skup dancal, sem še eno pijačo častil. Meni se je pa itak svet okol vrteu ker se mi pač nikol ni še kej tazga zgodil.
Nebi sam od sebe pričakoval, da bom kdaj to rekel ampak ne da mi je dal takrat alkohol pogum, ampak ti je vseeno za kar se zgodi pa kaj delaš. Recimo sem kar dost sramežljiv ampak takrat mi ni bilo problema gledat ta luštno direkt v oči (ponavadi bi skup padu od sramu :D). Sicer se ni nič izteklo iz tega ker sem bil preveč pijan da bi vprašal za telefonsko ^^

Edit: pa da ne bo kdo zaj mislu da je alhokol rešitev... Daleč od tega ^^ Bi se veliko raje poslužil kakih drugih načinov kot pa s tem, ampak ponavadi tak sploh ne probavam ker se že sam v sebi vidim destined to doom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

jype ::

Četrtek> Se pravi imeti kakšen pogovor z kakšno punco...

Za to (da se pogovarjaš) je internet super. Ampak najprej moraš spoznat kakšno, ki bo zanimiva. To bo precej težko prek interneta in dating strani so verjetno še najbolj polne deklet, ki se počutijo podobno kot ti - ne najdejo nikogar, da bi se z njim pogovarjale. Pa ne bit užaljen, prestrašen ali jezen če po par dnevih nekaj dni nima časa zate.

Vsekakor je bolje, če se začneš ukvarjat s športom, umetnostjo ali zabavo (tega zadnjega jaz ne znam, prvi dve kategoriji sta pa vsaj meni pomagali najt dekle, s katerim imam zdaj pamže) in tako spoznaš dekle, ki se ukvarja s čim podobnim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Četrtek ::

jype je izjavil:

Četrtek> Se pravi imeti kakšen pogovor z kakšno punco...

Za to (da se pogovarjaš) je internet super. Ampak najprej moraš spoznat kakšno, ki bo zanimiva. To bo precej težko prek interneta in dating strani so verjetno še najbolj polne deklet, ki se počutijo podobno kot ti - ne najdejo nikogar, da bi se z njim pogovarjale. Pa ne bit užaljen, prestrašen ali jezen če po par dnevih nekaj dni nima časa zate.

Vsekakor je bolje, če se začneš ukvarjat s športom, umetnostjo ali zabavo (tega zadnjega jaz ne znam, prvi dve kategoriji sta pa vsaj meni pomagali najt dekle, s katerim imam zdaj pamže) in tako spoznaš dekle, ki se ukvarja s čim podobnim.



Torej ti misliš da bi moral nekaj počet kaj me NE veseli? O tvojih predlogih. Športam bolj malo ja. Večinoma poleti kolesarim. Umetnost me ne zanima.(no rad berem sci-fi knjige) Zabava? Nisem že povedal da zelo nerad hodi na neke zabave("partije" kot pravijo"). Hvala za predloge.
Še ima kdo kakšne konkretne predloge?

@nny ::

Imam še dva nasveta.

V prostovoljnem delu je ogromno žensk! Sploh če gre za kakšno socialno dejavnost, vzgojo, karitativno ipd. Ampak če je to pod tvojim nivojem, ne bo nič...

Če vidiš, da ima nekdo poznan bejbita oziroma ga prinese pokazat zašibaj do mame in ji ga potegni iz rok. V hipu bo okrog tebe krdelo žensk v starosti od 8 - 99 let. Naprej boš že znal.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Četrtek ::

OK. Do naslednjega ponedeljka sem si vzel dopust. (malo zaradi te teme malo pa ker res rabim dopust :)

Moj cilj je, da se pogovarjam z kako punco oziroma vsaj da ona mogoče nakaže da bi jo mogoče lahko zanimal. Prosim za kakšne konkretne predloge kje in kam :) Pa na Slovenijo se bomo omejili.

korenje3 ::

pa si kdaj že imel kakšno? si še devičnik?
po moje te je depresija udarla...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Mipe ::

Četrtek je izjavil:

OK. Do naslednjega ponedeljka sem si vzel dopust. (malo zaradi te teme malo pa ker res rabim dopust :)

Moj cilj je, da se pogovarjam z kako punco oziroma vsaj da ona mogoče nakaže da bi jo mogoče lahko zanimal. Prosim za kakšne konkretne predloge kje in kam :) Pa na Slovenijo se bomo omejili.

Vzemi si kdaj čas za hitre zmenke.

Okapi ::

V hipu bo okrog tebe krdelo žensk v starosti od 8 - 99 let.
Lahko si tudi kakšnega cucka sposodiš in se sprehajaš z njim. Ali pa greš sprehajat pse v zavetišče - tam je vedno dovolj punc, ki počno isto.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

jype ::

Četrtek> Torej ti misliš da bi moral nekaj počet kaj me NE veseli?

Ne, nikakor. Pravzaprav je to po moje iz več razlogov slabo, če počneš karkoli, kar te ne veseli - moraš pa nekako srečat žensko. Pravim, da je online to precej komplicirano. Jaz sem dekle spoznal online, ampak to je bilo naključje. Lahko bi jo tudi na tržnici.

Četrtek> no rad berem sci-fi knjige

Well... Moje dekle tudi, in ni tako redko, da se o tem pogovarjava. Napiši da te zanima sci-fi v svoj profil in čakaj, ali pa pojdi v kiblo in se zmeni da tam predstaviš kakšno zanimivo, manj znano sci-fi delo.

Vsaj tolk, da prideš v stik z dekleti.

Četrtek> Nisem že povedal da zelo nerad hodi na neke zabave("partije" kot pravijo").

Si. Jaz tudi. Naštel sem tri področja socialnih aktivnosti, kjer ljudje spoznajo druge ljudi - nisem mislil, da moraš vse to početi.

Berserker ::

Bedno je da moraš zaradi punce početi stvari ki jih sploh ne želiš, zahodne ženske je zelo težko dobit. Ima kdo kakšne izkušnje kako se odnesejo tiste na vhodu ? So manj zahtevne ?

Pithlit ::

Berserker je izjavil:

Bedno je da moraš zaradi punce početi stvari ki jih sploh ne želiš, zahodne ženske je zelo težko dobit.

Bedarija.
Life is as complicated as we make it...

JesusChrist ::

Moje mnenje: to je za grde, ki iščejo "sorodno dušo" ali pa tiste, ki si ne upajo stopiti do človeka.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

black ice ::

freesty je izjavil:


Je pa res, samozavest je vse kar rabis, kar se tice iskanja partnerjev.

Podpis pod tole. Če bi me pred pol leta vprašal, kaj moški potrebuje, da najde žensko se ne bi mogel odločiti samo za en odgovor. :)

Havq ::

kaj bi pa predlagal za 17 letnika?ven ne hodim,ker nimam interesa,v kino grem kdaj pa kdaj,sam se to s prjatlom.kje bi si nasel punco?na fb so me nekatere dodale ampak nvm kako naj zacnem pogovor pa to.kaksn nasvet?
hvala
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

JesusChrist ::

Havq je izjavil:

kaj bi pa predlagal za 17 letnika?ven ne hodim,ker nimam interesa,v kino grem kdaj pa kdaj,sam se to s prjatlom.kje bi si nasel punco?na fb so me nekatere dodale ampak nvm kako naj zacnem pogovor pa to.kaksn nasvet?
hvala


počakaj do enega 22 leta. uživaj. ker babe v teh letih so živi hudič :))
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Havq ::

fajn je ce mas ksno punco,da si naberes mal izkusne.
alpa saj da se pogovarjas,ti je ze kuj mal lazje.rabu bi ksn nasvet k zacetku pogovora,kako zacet pogovor,sej poj naprej gre samo.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jype ::

Havq> rabu bi ksn nasvet k zacetku pogovora,kako zacet pogovor

Vljudno je, če se nasmehneš in pozdraviš.

Zdej, če ma križ okol vratu, potem moraš "hvaljen jezus", če ma majco od šegevare pa "zdravo". Če nima nič od tega je "živjo", "čau" ali "bok" verjetno vse na mestu, pač odvisno od regije.

Kako naprej se pa odločiš po reakciji. To ti lažje pove kakšen mačo, ki se s tem profesionalno ukvarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Havq ::

kako bi pa reku prek fb?*oi ,kuko* je tko no,mislm da ne bi pasal za zacetek pogovora z neznancem.
kpa ce te doda,nisi je vidu prej,kako pa potem zacet?tole je misleno za prek fb ali ostali portali.

hvala za vse nasvete in predloge.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jype ::

Prek FB je totalno creepy če uleti en neznanec in ti napiše praktično karkoli, kar bi lahko interpretiral kot small talk.

Zainteresirano komentiraj kakšno fotko al kaj jaz vem kaj, na netu ne moreš mimogrede pozdravit, ko se ravno srečata.

Red_Mamba ::

kuall je izjavil:

aja pa v raznih trgovinah in knjižnicah se tudi ne da navezovat stikov no. zadnjič sem eni reku v trgovini da ima najlepšo rit kar sem jih kdaj videl. pa mi je samo rekla, da je brez besed in šla stran. :)


Burek, to je zato k ce ze provociras pol ne mors po enmu stavku kr utihnit.

Reku bi ji: "Ja ne vem mogoce bi lahk rekla Hvala" :P
pol pa dalje
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Blinder ::

veš kak se reče tistim, ki začnejo pogovore s puncami v knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom? obupanci, stalkerji, posiljevalci, pepperspray-fehtarji, nadlegovalci... mislim ne moreš v takih krajih težit puncam no. so drugi kraji prav nalašč za to počet - diskoti.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Red_Mamba ::

Blinder je izjavil:

veš kak se reče tistim, ki začnejo pogovore s puncami v knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom? obupanci, stalkerji, posiljevalci, pepperspray-fehtarji, nadlegovalci... mislim ne moreš v takih krajih težit puncam no. so drugi kraji prav nalašč za to počet - diskoti.


Ce ti je primarni cilj, da ji v hlace zlezes pol seveda nimas sans in prav je tako.
Ce pa vidis osebo, ki ti je vsec pa skusas normaln pogovor napeljat, da izves kaj vec o njej pa ne vidim v cem bi bil problem.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

korenje3 ::

Blinder je izjavil:

veš kak se reče tistim, ki začnejo pogovore s puncami v knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom? obupanci, stalkerji, posiljevalci, pepperspray-fehtarji, nadlegovalci... mislim ne moreš v takih krajih težit puncam no. so drugi kraji prav nalašč za to počet - diskoti.


aha. torej si ti bolj za "paritvene servise" - diskote, kot da spoznaš punco na mestu z istimi interesti.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Blinder ::

js mislim da punce v trgovinah itd hočejo mir, ne pa da jih povsod nadlegujejo tipi. tiste v diskotu vsaj ne jamrajo/špricajo s pepperjem/kličejo policijo/ubijajo s pogledom
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Gladi ::

Če maš ti navado z kurcom v roki po štacunah strašit potem se ne čudim takim odzivom. Če začneš z small talk pogovorom pa ne vidim problema, seveda če imaš čut za nevsiljivost, kar ga eni nimajo.

JesusChrist ::

Blinder je izjavil:

js mislim da punce v trgovinah itd hočejo mir, ne pa da jih povsod nadlegujejo tipi. tiste v diskotu vsaj ne jamrajo/špricajo s pepperjem/kličejo policijo/ubijajo s pogledom


LOL. torej tiste ko pa ne hodijo v disko (recimo ene 40-50%) pa si ne želijo fanta, ker ne grejo v disko, na ostalih mestih pa jih po tvoji logiki ne smeš ogovoriti
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

globalna80 ::

Verjemite mi, da če si dekletu zelo všeč na prvi vtis, ne bo imela nič proti, če ji boš pristopil na še tako nenavadnem mestu. Ni pa nujno, da je ta prvi vtis zagotovilo, da ti bo uspelo pri drugem vtisu.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Prvo vprašanje, ki si mora ga človek zastavit je...kakšno razmerje pričakuje.


Čakanje in iskanje prave v življenskem obdobju, ko še ne moreš laufat resno zvezo je zlo vrjetno obsojeno na propad. Torej iskanje tiste (kvazi) sorodne duše odpade. To obdobje je cirka od 18 - 26. V slednjem obdobju pa so zadeve precej zapletene. Denar, avto, hiša ne pritegne žensk toliko kot bi si želel. V tem obdobju je bolj pomemben videz, humor, social status, velik tič in podobno. Pol ko se človek malo umiri (30ta) pa lahko pritegneš kako z tistimi zadevami.

Skratka, za vse tiste, ki ste v obdobju prehoda (18 - 26) vam bo v splošnem trda predla, če nimate omenjenih atributov.
Logično, niso vsi tko...ampak zlo vrjetno je da ste povprečnež oz. da boste naleteli na povprečnega partnerja.

Nekateri so to obdobje prehoda očitno prezimovali. So yeah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

@nny ::

'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28451796 (43722) dzinks63

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Več podobnih tem