» »

Kako ogovoriti punco na facebooku

Kako ogovoriti punco na facebooku

1 2 3
4
»

jype ::

Vitez> To niti ni tako hudo težko. V bistvu so recepti enostavni.

Ja, ampak ženske ne padajo na recepte zato, ker bi bili recepti dobri, ampak zato, ker si tudi mnoge ženske želijo spolnih odnosov in "igrajo po protokolu". Recepti niso namenjeni iskanju življenskih partnerjev ali pa osvajanju partnerjev, katerih fotografije so ti bile najbolj všeč, temveč naznanjanju okolici, da iščeš partnerja za spolni odnos (in potem se prej ali slej kakšen najde, ker je takih ogromno). Seveda tisti, ki si poskuša priboriti čisto specifičnega življenskega partnerja, ki ga pa v resnici zanima samo spolni odnos, ne bo pretirano uspešen, ker bo počel reči, ki so namenjene izločanju za dolgoročno zvezo neustreznih partnerjev, ne pa reči, ki so namenjene hitri potešitvi spolne sle. Po mojih izkušnjah je to največji vir frustracij med zmernimi ljudmi, ki bi radi dolgoročne partnerje, pa jim ti vedno pobegnejo s "frajerji" - preprosto gojijo daleč prevelika pričakovanja do drugih ljudi.

Vitez> To je, kot d abi se nekdo rad naučil igrati tenis tako, da bere knjige o tenisu.

Ah, s tem ni nič narobe, ljudje, ki temeljito preštudirajo teorijo, praviloma niso od muh.

vostok_1> Res je. Pravno-formalno so priviligirane.

Za tako podlo laž si zaslužiš zelo krepko klofuto - po možnosti kakšne ženske, ki jo zakonodaja sili v takšne reči, kot moških nikoli ni.

vostok_1> Musku gre najbrž redko to po glavi, ampak tokrat mu je.

Seveda ni nemogoče, da mu je, mene zgolj moti, da si ti misliš, da lahko sodiš o tem - pa v resnici ne moreš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:


Za tako podlo laž si zaslužiš zelo krepko klofuto - po možnosti kakšne ženske, ki jo zakonodaja sili v takšne reči, kot moških nikoli ni.


Zakaj že? Kaj pa sili zakonodaja ženske?

Nazadnje ko sem gledal ustava ne predvideva, da bi ženske morale kaj več ali manj počet. Do tell.

jype ::

vostok_1> Zakaj že? Kaj pa sili zakonodaja ženske?

Recimo v sklenitev zakonske ali ekvivalentne zveze s predstavnikom nasprotnega spola, da si lahko izvede IVF.

vostok_1> Nazadnje ko sem gledal ustava ne predvideva, da bi ženske morale kaj več ali manj počet. Do tell.

Oh, saj je protiustavno, ampak imajo ženske premajhen politični vpliv, da bi to spravile ven.

vostok_1 ::

jype>Recimo v sklenitev zakonske ali ekvivalentne zveze s predstavnikom nasprotnega spola, da si lahko izvede IVF.

To pa ni diskriminiranje po spolu, ker moškemu tudi ni dovoljena IVF brez, da sklene zakonsko ali ekvivalentno zvezo s predstavnikom nasprotnega spola. To je zgolj butasta zakonodaja.


jype>Oh, saj je protiustavno, ampak imajo ženske premajhen politični vpliv, da bi to spravile ven.

Ženske nimajo nič manjši politični vpliv kot moški, ker lahko volijo in ustanovijo svojo politično stranko prav tako kot katolibani ali kdorkoli drugi.

jype ::

vostok_1> To pa ni diskriminiranje po spolu, ker moškemu tudi ni dovoljena IVF brez, da sklene zakonsko ali ekvivalentno zvezo s predstavnikom nasprotnega spola. To je zgolj butasta zakonodaja.

Seveda je diskriminiranje po spolu, če zakon _eksplicitno prepoveduje_ medicinski postopek _specifično ženski_.

vostok_1> Ženske nimajo nič manjši politični vpliv kot moški

Seveda imajo manjši političen vpliv. Židov je v ZDA malo, političen vpliv pa... Majhen, al kako?

vostok_1 ::

jype>Seveda je diskriminiranje po spolu, če zakon _eksplicitno prepoveduje_ medicinski postopek _specifično ženski_.

Hmm. Morda piše "ženski" zgolj iz praktičnih razlogov ali šparanje na črnilu, ker sem prepričan, da moškim tudi ni dovoljeno.
In either case, tu ne gre eksplicitno za seksisem, ker kruks problema je ali je enostarševska družina primerna za vzgajanje otrok. Nikakor pa ne, da mora moški potrdit ali lahko opravi ženska IVF.

Vstrajam, da gre za zgolj butasto napisano zakonodajo. Bi pa me prepričalo, če bi moškim bilo dovoljeno brez partnerja. Bo treba kdaj poskusit.


jype>Seveda imajo manjši političen vpliv. Židov je v ZDA malo, političen vpliv pa... Majhen, al kako?

Ženskam nič ne preprečuje, da jih izpodrinejo. Le organizirat se morajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

internetno flirtanje (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1660193610 (46158) BigWhale

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685813 (39314) BigWhale
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027469 (23461) first_line
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881102 (73150) Yosh

Več podobnih tem