» »

Kako postati punci, ženski všeč?

Kako postati punci, ženski všeč?

««
7 / 7
»
»»

CleanPower ::

Figula ti bom kupu zapestnico FuckmeStrong če jo že hočeš
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

first_line ::

ejQ je izjavil:

figula, ni panike. Očitno jim ostane še to, da se dotaknejo svojih zob.


Lahko se začnejo dotikati enega drugega dela telesa, tako ti sploh ne bo treba razmišljati ali je zagreta.

Looooooka ::

figula je izjavil:

Meni se smilijo vse s kratkimi lasmi, ki ne nosijo zapestnic. Kako naj one revice sporočajo potrebo in interes?

Samo z razširjenimi zenicami in izbuljenimi očmi? Boge, si bodo še dioptrijo pridelale :8)

Ponavadi z boljso postavo. Druge pac nimajo :P

figula ::

CleanPower, hvala za izraženo dobro voljo.
Jaz sem že dolgo pospravljena in na varnem, hrani denar za kakšno mično gospodično. :)

... vse bi vam bilo treba na pladnju ponuditi, lenčine lene :)

FlyingBee ::

kakšne bedarije, ženskam in moškim včasih zapašejo mal močnejše/i, včasih gazelce/atleti, ... na koncu pa končamo sami ali pa z nekom, ki je ne glede na spol dovolj tečen, da se vse skozi lahko sprašujemo zakaj smo sploh v zvezi ... ne moreš z njimi ne moreš brez njih, pa bodi pameten potem

BigWhale ::

Men zenske na pladnju niso vsec. Se prehitr shladijo. Razen ce so 'on a hot plate'.

Matako ::

BigWhale je izjavil:

Men zenske na pladnju niso vsec. Se prehitr shladijo.


Ha, to je tudi Trobec rekel!
/\/\.K.

FlyingBee ::

Matako je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Men zenske na pladnju niso vsec. Se prehitr shladijo.


Ha, to je tudi Trobec rekel!


Dobra! :-)

figula ::

ženskam in moškim včasih zapašejo


Ko pridejo moški in ženske - stvari dobijo pravo perspektivo (skoraj vedno, hm). Tukaj pa se je do sedaj ukvarjalo s srednješolskimi simpatijami. :)

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

@kr1ženska: s tem ko mi nisi povedala št. modrca, si v bistvu izdala da:
a) s št. si bolj na začetku 'abecede',
b) to te moti pri tvojem izgledu in je vzrok za tvojo nesamozavest, saj si prepričana da te zaradi tega ne bo nihče hotel, oziroma imel rad, si te želel... .


Uuuu... šele zdele sem vidla tale post. si mojstr veš.
Sam jaz ne padam na take fore. Kao če bi mela ful velike joške bi se takoj začela brant, če ne, sem tiho.
Že bajsibajsi je šel enkrat na to foro, ko smo mel neki od biciklov debata. Je reku naj pazim na obremenitev bicikla, sploh če sem močnejše postave (neki v tem smislu). Spet, če bi se branla, to pomen da sem suha, če ne, pol nisem.

Mipe je tole enkrat v temi o starosti dobr razložil. Če želiš izvedit od ženske koliko je stara, jo sam fuul postaraš.

No, to pr men, žal, ne deluje.

FlyingBee ::

figula je izjavil:

ženskam in moškim včasih zapašejo


Ko pridejo moški in ženske - stvari dobijo pravo perspektivo (skoraj vedno, hm). Tukaj pa se je do sedaj ukvarjalo s srednješolskimi simpatijami. :)


imaš prav, bi pa dodal, da so punce v srednji šoli že kar naprej pri teh stvareh in niso več toliko na srednješolskih simpatijah, zato imajo tudi fantje več težav in mislijo, da se morajo obnašat kot James Dean, da bi kaj dosegli v bistvu pa ženske v 3,4 letniku že gledajo na tiste s službam in avti, ostalo pa kakor jim pač zapaše, sej veš hormončki poskrbijo, da nam ni dolgčas

kr1ženska ::

FlyingBee je izjavil:

figula je izjavil:

ženskam in moškim včasih zapašejo


Ko pridejo moški in ženske - stvari dobijo pravo perspektivo (skoraj vedno, hm). Tukaj pa se je do sedaj ukvarjalo s srednješolskimi simpatijami. :)


imaš prav, bi pa dodal, da so punce v srednji šoli že kar naprej pri teh stvareh in niso več toliko na srednješolskih simpatijah, zato imajo tudi fantje več težav in mislijo, da se morajo obnašat kot James Dean, da bi kaj dosegli v bistvu pa ženske v 3,4 letniku že gledajo na tiste s službam in avti, ostalo pa kakor jim pač zapaše, sej veš hormončki poskrbijo, da nam ni dolgčas


Kokr koli že, ko govorimo o odnosih, nima smila posploševat na celotno populacijo. Vedno in povsod in pri vsem so tudi izjeme in na koncu lahko naletiš prav nanjo. Pa vse tvoje znanje psihologije in nevem kva še vse lahko postane v hipu povsem neuporabno.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

ok, mogoče take, ki so na slo-tech forumu ne spadajo v mojo "teorijo", recimo bolj tiste, ki so malo bolj "ovčke" - beri, tistih, ki je več in se najbolje počutijo v večjih skupinah enako mislečih najstnic

Zgodovina sprememb…

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

@kr1ženska: s tem ko mi nisi povedala št. modrca, si v bistvu izdala da:
a) s št. si bolj na začetku 'abecede',
b) to te moti pri tvojem izgledu in je vzrok za tvojo nesamozavest, saj si prepričana da te zaradi tega ne bo nihče hotel, oziroma imel rad, si te želel... .


Uuuu... šele zdele sem vidla tale post. si mojstr veš.
Sam jaz ne padam na take fore. Kao če bi mela ful velike joške bi se takoj začela brant, če ne, sem tiho.
Že bajsibajsi je šel enkrat na to foro, ko smo mel neki od biciklov debata. Je reku naj pazim na obremenitev bicikla, sploh če sem močnejše postave (neki v tem smislu). Spet, če bi se branla, to pomen da sem suha, če ne, pol nisem.

Mipe je tole enkrat v temi o starosti dobr razložil. Če želiš izvedit od ženske koliko je stara, jo sam fuul postaraš.

No, to pr men, žal, ne deluje.


Priznaj da izjemno hrepeniš po mojih komentarjih. Rad ustrežem, tako na forumu kot v postelji.

kr1ženska ::


Priznaj da izjemno hrepeniš po mojih komentarjih. Rad ustrežem, tako na forumu kot v postelji.

Res? Ja kuk si ti dober človek. Je že skranji čas, da ti pošljem kakega svojega pomočnika, da malo pretipa situacijo... Sej veš, cena ostaja ista. ;)

Sem opazla, da sem v zgornjem postu pomotoma zbrisala...
No, tole paše še tja:

K pa vem. ko sem bila v srednji šoli, sem bila mnenja, da so zaposleni moški z dobrimi avti dolgočasni. Ne hodijo ven, ker morajo vsako jutro ustat in v službo. Takrat bi bila to zame zadnja izbira.

Zgodovina sprememb…

Predator ^^ ::

kr1ženska je izjavil:


Priznaj da izjemno hrepeniš po mojih komentarjih. Rad ustrežem, tako na forumu kot v postelji.

Res? Ja kuk si ti dober človek. Je že skranji čas, da ti pošljem kakega svojega pomočnika, da malo pretipa situacijo... Sej veš, cena ostaja ista. ;)

Sem opazla, da sem v zgornjem postu pomotoma zbrisala...
No, tole paše še tja:

K pa vem. ko sem bila v srednji šoli, sem bila mnenja, da so zaposleni moški z dobrimi avti dolgočasni. Ne hodijo ven, ker morajo vsako jutro ustat in v službo. Takrat bi bila to zame zadnja izbira.

Gaye imaš za prijatelje? 8-O
Gnmstle

FlyingBee ::

kr1ženska je izjavil:


Priznaj da izjemno hrepeniš po mojih komentarjih. Rad ustrežem, tako na forumu kot v postelji.

Res? Ja kuk si ti dober človek. Je že skranji čas, da ti pošljem kakega svojega pomočnika, da malo pretipa situacijo... Sej veš, cena ostaja ista. ;)

Sem opazla, da sem v zgornjem postu pomotoma zbrisala...
No, tole paše še tja:

K pa vem. ko sem bila v srednji šoli, sem bila mnenja, da so zaposleni moški z dobrimi avti dolgočasni. Ne hodijo ven, ker morajo vsako jutro ustat in v službo. Takrat bi bila to zame zadnja izbira.


a kaj, sošolci so ti bili pa zanimivi, brez denarja in avta, pa vsak dan zgodaj v šolo so morali iti?

high school sweathearts so bili za kratke razdalje

kr1ženska ::

Gaye imaš za prijatelje? 8-O

Em... podnapisi, lepo prosim :P

a kaj, sošolci so ti bili pa zanimivi, brez denarja in avta, pa vsak dan zgodaj v šolo so morali iti?

high school sweathearts so bili za kratke razdalje


jp, ni blo dnara, ni blo avta, smo šli pa štopat. Se ga pač nismo neki nalival, niti ni blo dnara, pa kjub temu... Uf, luštna leta ;)
blo vse, od romanc, do uživancije, super prjatlov, zraven še mal delat,... ni da ni. ;)

Zgodovina sprememb…

first_line ::

Ja to je blo še v Jugi ja, kaj pa mi ki smo študirali pod EU?

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

Ja to je blo še v Jugi ja, kaj pa mi ki smo študirali pod EU?

Pa kaka juga... Kmalu po tem, ko sem se jaz rodila je šla po gobe.

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

Ja to je blo še v Jugi ja, kaj pa mi ki smo študirali pod EU?

Pa kaka juga... Kmalu po tem, ko sem se jaz rodila je šla po gobe.


Govoriš o Kraljevini SHS. Jaz mislim Jugoslavijo.

Janac ::

Daes nsem 2 picke domov pospremo, sam pozabo vprasat za fb alpa telefonsko fak zajebal sem

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

bluefish ::

S takim odnosom p**** (ej, wtf) še dolgo ne boš pospremil.

Predator ^^ ::

kr1ženska je izjavil:

Gaye imaš za prijatelje? 8-O

Em... podnapisi, lepo prosim :P

a kaj, sošolci so ti bili pa zanimivi, brez denarja in avta, pa vsak dan zgodaj v šolo so morali iti?

high school sweathearts so bili za kratke razdalje


jp, ni blo dnara, ni blo avta, smo šli pa štopat. Se ga pač nismo neki nalival, niti ni blo dnara, pa kjub temu... Uf, luštna leta ;)
blo vse, od romanc, do uživancije, super prjatlov, zraven še mal delat,... ni da ni. ;)


Je že skranji čas, da ti pošljem kakega svojega pomočnika, da malo pretipa situacijo...
Gnmstle

Mesar ::

bluefish je izjavil:

S takim odnosom p**** (ej, wtf) še dolgo ne boš pospremil.


E pa to je to, še trenerko gor f*kne pa pride z "govejo" muziko pa bo že ceu car pa pol.
Your turn to burn!

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

Ja to je blo še v Jugi ja, kaj pa mi ki smo študirali pod EU?

Pa kaka juga... Kmalu po tem, ko sem se jaz rodila je šla po gobe.


Govoriš o Kraljevini SHS. Jaz mislim Jugoslavijo.


A to boš šel zdej računat kok sem stara?? :D Sem že kr znala govort go je razpadla Jugoslavija.

Predator ^^< aja, ok. sem misnla da je spet kaka fora. Ja itq da mam prijatle geje. A veš kok je zabavno s prijatlom, geyem sedet na pijači in gledat moške ritke, ki se sprehajajo mimo. :P

Predator ^^ ::

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

Ja to je blo še v Jugi ja, kaj pa mi ki smo študirali pod EU?

Pa kaka juga... Kmalu po tem, ko sem se jaz rodila je šla po gobe.


Govoriš o Kraljevini SHS. Jaz mislim Jugoslavijo.


A to boš šel zdej računat kok sem stara?? :D Sem že kr znala govort go je razpadla Jugoslavija.

Predator ^^< aja, ok. sem misnla da je spet kaka fora. Ja itq da mam prijatle geje. A veš kok je zabavno s prijatlom, geyem sedet na pijači in gledat moške ritke, ki se sprehajajo mimo. :P

Ko vidiš enega ko ti je všeč pa ti ga spizdi hahahhahahhaha :D
Gnmstle

first_line ::

Predator ^^ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

Ja to je blo še v Jugi ja, kaj pa mi ki smo študirali pod EU?

Pa kaka juga... Kmalu po tem, ko sem se jaz rodila je šla po gobe.


Govoriš o Kraljevini SHS. Jaz mislim Jugoslavijo.


A to boš šel zdej računat kok sem stara?? :D Sem že kr znala govort go je razpadla Jugoslavija.

Predator ^^< aja, ok. sem misnla da je spet kaka fora. Ja itq da mam prijatle geje. A veš kok je zabavno s prijatlom, geyem sedet na pijači in gledat moške ritke, ki se sprehajajo mimo. :P

Ko vidiš enega ko ti je všeč pa ti ga spizdi hahahhahahhaha :D


Ha ha ha ha. Kruta, verjetno je zato še zmeri jumfr.

kr1ženska ::

:)) Dobr da nisva midva tista ki izbirava.

Jumfer, misleš, kolega? Ej, je že 3leta v resni zvezi. Z moškim seveda

Predator ^^ ::

kr1ženska je izjavil:

:)) Dobr da nisva midva :)tista ki izbirava.

Jumfer, misleš, kolega? Ej, je že 3leta v resni zvezi. Z moškim seveda

Nemogluhi ne štejejo
Gnmstle

kr1ženska ::

Predator ^^ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

:)) Dobr da nisva midva :)tista ki izbirava.

Jumfer, misleš, kolega? Ej, je že 3leta v resni zvezi. Z moškim seveda

Nemogluhi ne štejejo

Jih niti nisem imel v mislih

FlyingBee ::

kr1ženska je izjavil:

:)) Dobr da nisva midva tista ki izbirava.

Jumfer, misleš, kolega? Ej, je že 3leta v resni zvezi. Z moškim seveda


sigurno ima službo in avto :-)

eh, nimaš kaj, slej ko prej je trolanja dovolj, naj mi eden zdaj resno odgovori na vprašanja: koliko let moraš biti v resni zvezi, da lahko rečeš, da je resna zveza in kaj pomeni biti v resni zvezi

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

Predator ^^ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

:)) Dobr da nisva midva :)tista ki izbirava.

Jumfer, misleš, kolega? Ej, je že 3leta v resni zvezi. Z moškim seveda

Nemogluhi ne štejejo

Jih niti nisem imel v mislih


Aaaaaaa, šele sedaj sem opazil v čemu je štos. Ni lepo da imaš tak nick stari, je kar zavajujoče :/ I even felt something in my pants.

Predator ^^ ::

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Predator ^^ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

:)) Dobr da nisva midva :)tista ki izbirava.

Jumfer, misleš, kolega? Ej, je že 3leta v resni zvezi. Z moškim seveda

Nemogluhi ne štejejo

Jih niti nisem imel v mislih


Aaaaaaa, šele sedaj sem opazil v čemu je štos. Ni lepo da imaš tak nick stari, je kar zavajujoče :/ I even felt something in my pants.


Kaj si pa pricakoval na geek forumu
Gnmstle

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Predator ^^ je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

:)) Dobr da nisva midva :)tista ki izbirava.

Jumfer, misleš, kolega? Ej, je že 3leta v resni zvezi. Z moškim seveda

Nemogluhi ne štejejo

Jih niti nisem imel v mislih


Aaaaaaa, šele sedaj sem opazil v čemu je štos. Ni lepo da imaš tak nick stari, je kar zavajujoče :/ I even felt something in my pants.


Če misliš da sm kao tip, sorry, sm se pač zatipkala. Naj ti kolegi, ki so me že zguglal (jih je kr neki) to potrdijo. Sicer se pa zatipkam pogosto. Pa ne na tak način. Če boš šel brat moje poste boš odkril ogromno slovničnih napak, ker sem imela lep čas za en k*** tipkovnico.

Kdaj je resna zveza. Je že bla tema na to temo. V tem primeru sem imela v misli, da s fantom že dve leti skupaj živita.

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

Če misliš da sm kao tip, sorry, sm se pač zatipkala. Naj ti kolegi, ki so me že zguglal (jih je kr neki) to potrdijo. Sicer se pa zatipkam pogosto. Pa ne na tak način. Če boš šel brat moje poste boš odkril ogromno slovničnih napak, ker sem imela lep čas za en k*** tipkovnico.


Uf, sem se že ustrašil da sem gay. K sreči si le nepismena, kar nikakor ni slabo za moje načrte glede tebe.

Ne razumem pa kaj ima s tem tvoj brat?

Mesar ::

:)):)):)):)):)):)):))

Toliko o polpismenosti.

Ravno prava bi bla za skupaj.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Če misliš da sm kao tip, sorry, sm se pač zatipkala. Naj ti kolegi, ki so me že zguglal (jih je kr neki) to potrdijo. Sicer se pa zatipkam pogosto. Pa ne na tak način. Če boš šel brat moje poste boš odkril ogromno slovničnih napak, ker sem imela lep čas za en k*** tipkovnico.


Uf, sem se že ustrašil da sem gay. K sreči si le nepismena, kar nikakor ni slabo za moje načrte glede tebe.

Ne razumem pa kaj ima s tem tvoj brat?


Brat-i. Ajoj.. Mi je zoprno v troll teme pisat slovnično.

Načrte?! Saj nisi kak sorodnik od Trobca?? :8)

Janac ::

bluefish je izjavil:

S takim odnosom p**** (ej, wtf) še dolgo ne boš pospremil.


Saj sem jih?

figula ::

Takole, ljubi moji srednješolci in spraševalci: prikazana komunikacija med kr1žensko in moškimi naskakovalci NI vzoren primer dvorjenja dekletu.
Zagotovo si boste pri takšnih poskusih opekli prstke. :)
(pa če še tako trdite, kakšni osvajalci ste, le kdo bi vam verjel. ne vem, zakaj se fantje tako radi hvalijo z neobstoječimi zmagami :|)

Mesar ::

figula, mogoče pa se z napačnimi družiš?

Povej mi, s kom se družiš in povem ti, kdo si.
Your turn to burn!

kr1ženska ::

figula je izjavil:

Takole, ljubi moji srednješolci in spraševalci: prikazana komunikacija med kr1žensko in moškimi naskakovalci NI vzoren primer dvorjenja dekletu.
Zagotovo si boste pri takšnih poskusih opekli prstke. :)
(pa če še tako trdite, kakšni osvajalci ste, le kdo bi vam verjel. ne vem, zakaj se fantje tako radi hvalijo z neobstoječimi zmagami :|)

Kera carica! :)) Si uletela notr kot pripovedovalka pravljice, ki jo midva igrava. Tko ja, ti jih kr nauč mal, kako to gre ;)

FlyingBee ::

figula razume za kaj se gre, kr1ženska tudi, vendar se mal heca (tipično obnašanje študentk), fantje pa drgnejo eno in isto še naprej

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

Brat-i. Ajoj.. Mi je zoprno v troll teme pisat slovnično.

Načrte?! Saj nisi kak sorodnik od Trobca?? :8)


Več bratov maš? Uf, potem bom pa raje skenslal moje načrte glede tebe, da ne bom plav hodu naokol o_O

Mesar ::

Če boš sam plav še ni sile, boh ne daj da te še kak drugač "napadejo".
Your turn to burn!

first_line ::

Mesar je izjavil:

Če boš sam plav še ni sile, boh ne daj da te še kak drugač "napadejo".


Hmmmmm. Morda sem jo prehitro skenslal?

bluefish ::

Dovolj.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539730 (29522) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881060 (73108) Yosh

Več podobnih tem