» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
13 / 23
»»

menjalnik ::

Naj se še jest pridružim 8-) Pri meni je pa največji problem, da mi hitro zmanjka besed za pogovor, sploh če osebe ne poznam dobro, recimo pri sodelavcih, če bo on vodil pogovor bo kul in bom še jaz kaj pripomnil na to temo, drugače pa tema, in govorim nekam v tri dni, pri frendih mi pa jezik teče kot namazan.

Me pa zmeraj mori, da če sem sam s kom in je tišina, da moram nekaj govorit, ker mi je bed v tišini.

Če ma kdo kak predlog kar na plano z njim

kr?en ::

nonamer123 je izjavil:

Zdaj par strani nazaj sem pisal o nasvetih za dekle, nekaj sem jih dobil, ampak kar mi gre blazno v nos osvaja jo namreč nek drug fant in mislim da ima on veliko več šans kot pa jaz, čeprav mi je pisala da sem najboljši, da se mi da res zaupat in da me ima rada itd.. ali me zafrkava ali se pa igra z vsemi fanti, kaj naj storim? če karkoli naredim bo itak veliko ljubusumje itd in še njej ne vem če bo prav ! veliko razmišljam o tem in res ne vem kaj naj..

Friendzoned.

Ko ti zacne govorit kako si najboljsi in se ti lahko zaupa, je konec za karkoli resnega med vama.

Odjebaj jo.

bluefish ::

Ajde, pojdite se zmenkarije preko ZS.

first_line ::

Ženska po 28 letu začne strmo propadati. 30 letnico moraš videti ko pride izpod vročega tuša, moreje in reke danes ne uspejo več sprati šminke z obraza in drugih predelov.
Poznam situacije ko so dedci z 40 letnicami ki izgledajo fenomenalno. Mu pa ne pusti da jo vidi oprano, že 12 let.

2x pushup pa kila fasade.

Podobna situacija je na Avtonetu, dokler avta 2x ne opereš in žaganje iz olja sprereš...

Super Sonic ::

Ženska po 28 letu začne strmo propadati.

Ker moški je pa iz leta v leto mlajši in se z leti samo še pomlajuje. Kje pobirate vse te cvetke?

30 letnico moraš videti ko pride izpod vročega tuša, moreje in reke danes ne uspejo več sprati šminke z obraza in drugih predelov.

Lepota je subjektivna reč. Si pa ne predstavljam, da bi zapravljal svoje življenje na ta način, da bi stal pred tušem in čakal svojo drago, da pride ven in nato čekiral dele telesa.

Poznam situacije ko so dedci z 40 letnicami ki izgledajo fenomenalno. Mu pa ne pusti da jo vidi oprano, že 12 let.

So pa primeri, pomoje v večini, ko se kažejo en pred drugim - brez težav. To, da je ženska pod takšnim pritiskom, je precej žalostno - tudi, ali predvsem, za moža.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

first_line> Ženska po 28 letu začne strmo propadati.

Človek, ki ni prebral navodil in ne zna pravilno vzdrževati niti navadne uteži, kaj šele dekle, bo vedno imel takšne slabe izkušnje.

first_line> 30 letnico moraš videti ko pride izpod vročega tuša,

Stara je precej več, ti bi ji pa verjetno prisodil 23.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Double_J ::

Na Kitajskem je meja 27let...

http://www.rtvslo.si/svet/kitajski-zens...
Dve šivanki...

lambda ::

first_line je izjavil:

Ženska po 28 letu začne strmo propadati.

Bedaki, ki v to verjamejo, pa še prej. Možgansko, pa četudi se sploh še niso razvili na spodoben nivo.

blackbfm ::

hehe kva si eni mečete pesek v oči:)) nekje do dvajsetga leta je ženska napeta in mladostna, plus minus odvisno od genov pol se pa začne počasi

Pithlit ::

Se začne počasi... kaj točno?
Life is as complicated as we make it...

blackbfm ::

ja kaj misliš, glas postane globlji, začnejo poganjat brki :))

Pithlit ::

To si pa ti zdej iz ene take riti potegnil da je moglo fajn bolet.
Life is as complicated as we make it...

Berserker ::

Kak je bedno gledat določene hotnice, naličene do popolnosti, obleka v nulo, nakar je naslednje jutro spet povprečnica ali obratno v videzu, recimo Mila Kunis je tak primer. Naravno lepih žensk je precej malo.

jype ::

Berserker> Naravno lepih žensk je precej malo.

Obratno. Več kot 95% jih je.

bigbada ::

blackbfm je izjavil:

hehe kva si eni mečete pesek v oči:)) nekje do dvajsetga leta je ženska napeta in mladostna, plus minus odvisno od genov pol se pa začne počasi

+1
dvajsetletnice ftw :=)

BigWhale ::

blackbfm je izjavil:

ja kaj misliš, glas postane globlji, začnejo poganjat brki :))


Ti pa nisi vec kot dvajset star, a?

first_line ::

Saj brke ima že pred dvajsetimi marsikatera. Pa kosmate roke. Enim pač paše oziroma jih ne moti.

Šminka pa pushup, stanje z ženskami po 30em je podobno kot z rabljenimi avti na Avtonetu. Po parih tednih ugotoviš da si bil fino nategnjen.

jype ::

Ja, prepotentna mularija, ki čustveno in intelektualno zrele ženske upravičeno ne more prepričat v svojo kvaliteto, se potem tolaži s takimi rečmi.

Looooooka ::

No no. Pretiravate.
Tle so zenske v prednosti.
Zenska ve kaksnega moskega dobi.
Moski mora pocakati vsaj do prvega jutra ce ni imel take srece, da se je spodtaknil ob tako, ki pac ne uporablja makeupa.
Pa tisto o letih tud ni tok mimo kot eni radi tezite.
Celulit je nekaj, kar mlada zenska nekaj casa se nima...kasneje je pretty much standard, razen ce nima res ful dobro genetiko oz res ne skrbi zase. Da bi pa kar tako okol skakala se umivala samo z vodo kot moski stusirala in umila lase in bila magicno lepotica...tega pa zal ni toliko po cesti.
To al mate pa pac zlo nizke kriterije.
Najbolj razocarani bodo pac tipi, ki celo zivljenje gledajo filme potem pa zacnejo punce vabit na pijaco pri 25ih letih. Zjutraj pa vsi sokirani.
Da joka o tem, kako se ne rihta vec kot se je rihtala, ko si jo spoznal sploh ne omenjamo.
Vmes ta isti tip verjetno pozabi, da je prej, ko je mel cajt samo zase, hodil na fitness 5x na teden in se vsak dan obril, zdaj to pocne 2x na teden in mogoce misli, da lahko fura George Clooney bearded look...
Reality check vecini ne bi skodil :)

Ce si kdo upa gre pa lahko poleti v Portoroz pa mal poslika vse zenske na plazi pa da tle gor in pove, kje tocno je tista "vecina" naravno lepih deklet.
Ker vecine ponavadi ne rabis iskat na specificnih mestih. To se pocne z manjsino :)

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

Its All About the Look. Eno lutko si nabavte. Te bodo imele vedno lepo napeto kožo, ups plastiko.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

first_line ::

Ja, moški smo krivi da te ženska drugače kot z zvijačo ne more ujet. Sploh pa ker se ne brijem vsak dan, to je pa res znak totalne zapuščenosti. Pa na fitnes grem samo 3x na teden, joj prejoj. Jem samo 1x na dan, kriza.

opeter ::

Meni osebno so take ženske všeč:
http://www.rtvslo.si/zabava/druzabna-kr...

Jaz ne padam preveč na makeup.

Mogoče je temu vzrok tudi to, da sem dolgo časa "plul" v bolj umetniških vodah, kjer punce niso vedno pisane papige, ampak je marsikatera dokaj preprosta in naravna (brez šminke). Pa tudi v finančnem smislu niso tisti "top", ki mora kupovat neke hude šminke, torbice, oblekce itn. zaradi nekega kompleksa.

Imajo pa ta dekleta eno prednost: z takimi se lahko brez težav pogovarjaš, ker niso v višavah, ampak na tleh.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

lambda ::

first_line > Šminka pa pushup, stanje z ženskami po 30em je podobno kot z rabljenimi avti na Avtonetu. Po parih tednih ugotoviš da si bil fino nategnjen.
first_line > Ja, moški smo krivi da te ženska drugače kot z zvijačo ne more ujet.

Nekateri uspemo dobiti take, ki so prelepe brez makeupa. Če ti takih ne uspeš in se pri fasadnicah počutiš nategnjenega, si pa žal res sam kriv.

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

Ja, moški smo krivi da te ženska drugače kot z zvijačo ne more ujet. Sploh pa ker se ne brijem vsak dan, to je pa res znak totalne zapuščenosti. Pa na fitnes grem samo 3x na teden, joj prejoj. Jem samo 1x na dan, kriza.

Z zvijačo? V naravi je tko, da je vedno en spol nekoliko lepši. Običajno so bolj barviti samci, v človeški vrsti pač samice.
Pa sem mislila, da se ljudje od živali ločimo po mišljenju...Ko poslušam tebe, sem nekoliko v dvomih.

Če pogledaš par postov nazaj, boš videl da je bil moj nasvet za na zmenek, naj si tip pusti malo brade, ker to dobro izgleda.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Pithlit ::

first_line je izjavil:

Ja, moški smo krivi da te ženska drugače kot z zvijačo ne more ujet.

Jap. Je pa zanimiv naslov teme. Sploh v navezi s tvojim pametovanjem.
Life is as complicated as we make it...

Pithlit ::

kr1ženska je izjavil:

Its All About the Look. Eno lutko si nabavte. Te bodo imele vedno lepo napeto kožo, ups plastiko.

Real Doll. Link pa naj vsak sam poišče. Meni so creepy... ampak zgleda so so za nekatere to res perfektne življenjske družice.
Life is as complicated as we make it...

DeeJay ::



Sprobano deluje. Sam dost samozavesti in gre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Marilyn ::

Zakaj na pijačo?...zaigraj da si butast (če nisi) in jo prosi za inštrukcije ali pomoč pri kaki nalogi. Če si pač sramežljiv ali pa še zelen in neboš že na začetku nakazoval da ti je všeč...pa jo vprašaj spet za pomoč. Če bi vedeli koliko si star bi mogoče vedeli več kajti predlagat (če si že napisal, sem pač sori spregledal).Moraš imeti "cojones" prijatelj, brez tega ni nič....se spomnim sebe kako sem se še velikokrat tresel preden sem šel "nadlegovat" dekle...ok, sem imel 12 let! Trema je prisotna tudi ko si veliko starejši, ampak jo vse bolj prenašaš :-P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

Looooooka ::

Odvisno od kulture in dela, ki ga opravljajo.
Do 20ga se ponavadi ne rabijo trudit in lahko kar fino zlorabljajo telo(no....sj pri tipih je enako)...pol je treba pa ze pazit.
Dejstvo je, da ce pogledas zenske, ki so se recimo preselile iz vasi v mesta in imajo malce lazje opravila(ne tako fizicna)...lahko ze pri 30ih opazis kar dramaticno razliko med navidezno starostjo.
Brez kremic in rihtanja bi pa rekel, da se blizje 30im opazi "posledice" staranja.

Pithlit ::

Marilyn je izjavil:

Zakaj na pijačo?...zaigraj da si butast (če nisi) in jo prosi za inštrukcije ali pomoč pri kaki nalogi.

Čaki... a se ne lepota pa pamet medsebojno izključujeta?

Razen če ti rata najt eno extremno lepo bejbo... torej... dovolj butasto da celo nasede da si ti bolj butast od nje.
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

Ce mas pa zensko ob sebi 10 let pa tako ali tako ne bos opazil, dokler ne bos sel gledat starejsih slik :)

Aston_11 ::

Žalostno, ampak resnično.

Pithlit ::

Sam ma pa prav. Je pa res da ene gnijemo počasi... druge pa hitro. Čist tko, ko deci.
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

Dokler se kultura zigolov ne razsiri bo pritisk na zenske se vedno vecji :D

Pithlit ::

Sicer, jaz sem 30 že pustila za sabo. Pa se je zadnjič ena 20-pa-neki letnica čudila kolk mam super kožo.

Kremice? Aloe vera zjutraj, preden grem iz hiše.

Sam tile reveži ki punce niti na sok ne zmorejo povabit se mi pa mal smilijo. A je res tko težko vprašat?
Life is as complicated as we make it...

Aston_11 ::

Odvisno od starosti. Med 10 in 15 zna biti težko. Med 20 in 30 mala šala, bolj kot si kreativen, lažje je. Po 30 se ti ne da več. Po 40 se dokazuješ, če še znaš. Po 50 imaš druge probleme. Vmes pa se kompostiraš in se tolažiš, da po 20 samo malo boli, proti 30 se ti že dogajojo čudne posamične stvari, po 30 narahlo cuka, se pa počutiš še mladega... ko pa gledaš 20 letnice, se ti zdi, da so z drugega sveta... bi, če bi bile tiho.

black ice ::

Pithlit je izjavil:

Sicer, jaz sem 30 že pustila za sabo. Pa se je zadnjič ena 20-pa-neki letnica čudila kolk mam super kožo.

Lastna hvala, cena mala. Jure, preveri prosim!

Marilyn ::

Pithlit je izjavil:

Marilyn je izjavil:

Zakaj na pijačo?...zaigraj da si butast (če nisi) in jo prosi za inštrukcije ali pomoč pri kaki nalogi.

Čaki... a se ne lepota pa pamet medsebojno izključujeta?

Razen če ti rata najt eno extremno lepo bejbo... torej... dovolj butasto da celo nasede da si ti bolj butast od nje.


P R E B E R I Š E E N K R A T!...kaj sem sploh mislil...počasi, če bo lažje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

jype ::

black ice> Lastna hvala, cena mala. Jure, preveri prosim!

Ji verjamem. Tudi športnico, s katero imam otroke, zelo pogosto sprašujejo, v čem je njena skrivnost.

Hja, nikoli ni pila, kadila, obiskovala krajev, kjer se to počne, ali lenarila. Enim se zdi grozno in rečejo "Ne veš, kaj zamujaš!", njej se zdi pa fino in reče "Vi tut ne."

opeter ::

Pithlit je izjavil:

Sam tile reveži ki punce niti na sok ne zmorejo povabit se mi pa mal smilijo. A je res tko težko vprašat?


Mene je ena prejšnjič zavrnila, a se ne sekiram. Bo čez poletje dovolj drugih možnosti (prireditve, pa to).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mipe ::

Pithlit je izjavil:

Sam tile reveži ki punce niti na sok ne zmorejo povabit se mi pa mal smilijo. A je res tko težko vprašat?


Probaj kdaj odpreti moški profil na ona-on portalu in povabit katero na pijačo. Srečna boš, če boš sploh dobila odgovor.

Več šanse imam, če stopim ven, vržem kepo gnoja v mimoidočo in jo nato povabim na pijačo.

Pithlit ::

Marilyn je izjavil:

P R E B E R I Š E E N K R A T!...kaj sem sploh mislil...počasi, če bo lažje!

Chill, chill... pa sarkazem detektor na servis...

opeter je izjavil:

Mene je ena prejšnjič zavrnila, a se ne sekiram. Bo čez poletje dovolj drugih možnosti (prireditve, pa to).

Sej v tem je point. Pojedla te ni... konc sveta tud ni potrkal na vrata... pač, lajf gre naprej. Pr nas je itak več deklic kot decov.

Mipe je izjavil:

Več šanse imam, če stopim ven, vržem kepo gnoja v mimoidočo in jo nato povabim na pijačo.

Največ šans imaš pa če do izbranke pristopiš in jo na pijačo povabiš kot normalen človek.

Ni treba nobenega gnoja metat. Pa prek teh zmenkarskih strani tudi ne (itak ma vsak kaj za skrivat - za tisto famozno šovinistično frazo pa, domnevam, da veš).
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Avenger ::

Pithlit je izjavil:

A je res tko težko vprašat?

In če ti zdajle rečem, a bi šla na drinko, boš sam -ufff... ne verjamem v blanjd dejte, jaz sem poročena, dons ne, jutr mam ful dela, v petek že zmenjena, v soboto grem na vikend, nasledn tedn pa še ne vem itd. tko da - večino je strah negativnega odgovora.

Jaz sem eno, ki je najprej kazala konkreten interes, vsaj 6x klical ali textal in vabil na drink, pa sem dobil ravno toliko razlogov zakaj ne more. Pa prav, je pa koga drugega zagledala, gremo dalje! Če ne vprašaš, ti ne bo rekla ne, ampak še bolj ziher ti pa ne bo rekla ja.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Lynxfox ::

Mipe je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Sam tile reveži ki punce niti na sok ne zmorejo povabit se mi pa mal smilijo. A je res tko težko vprašat?


Probaj kdaj odpreti moški profil na ona-on portalu in povabit katero na pijačo. Srečna boš, če boš sploh dobila odgovor.

Več šanse imam, če stopim ven, vržem kepo gnoja v mimoidočo in jo nato povabim na pijačo.


Pa se ti prijavi enkrat kot ženski profil pa boš hitro izvedel zakaj zelo malo žensk vzdrži na takih straneh in se že skoraj bojijo odpreti sporočila. Ne razumi narobe, nič ne napadam, samo sporočila, ki jih dobivajo ženske gredo vse do grotesknega.

jype ::

Ni treba odpirat ženskih profilov, samo v to temo pogledaš, pa že kristalno jasno vidiš odnos: Nadutost, žaljivost, omalovaževanje, vsiljevanje vlog in nadvse strokovno elaboriranje o razlogih, zakaj so moški v vsem toliko boljši.

Pithlit ::

Avenger: Na pijačo mi ni problem it. Sem pa oddana. Timing pa bo ziher problem ker se mi res ne da 50+km vozit za en sok (ni samo razdalja vzrok). So me že (meni) precej bolj pomembni ljudje vabili pa smo rabil po mesec ali dva za urnike uskladit.

Tko da ja, z mano se bo kdorkoli bolj težko zmenil. Ali pa ne, odvisno od motivacije. Jype-u očitno ni bilo težko pogledat če sem tam kjer naj bi bila, čeprav sem povedala da je veliko vprašanje če sploh bom tam.

Grizem, v glavnem, ne. Razen včasih.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Z veseljem stisnem roko vsakomur, ki povzdigne glas, ko raja masovno šikanira že tako potisnjene ob rob, pa še po poti bi bilo.

Če ne grizeš biciklov, potem ne bo nobene panike.

Pithlit ::

Iz izkušenj lahko povem da so ušesne mečice okusnejše od biciklov.
Life is as complicated as we make it...

Aston_11 ::

Malo višje pa še jezik namažeš.

Pithlit ::

No ja... osebna higiena je predpogoj za karkoli.

Saj nisi mislil na verigo?
Life is as complicated as we make it...
««
13 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540954 (30746) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884350 (76398) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688361 (80428) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934684 (28991) Rias Gremory

Več podobnih tem