» »

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

IcEk` ::

kr1ženska je izjavil:

Če je taprava ženska vas bo že potegnila ven iz zagate ko bo treba. Tko al pa drgač. ;) Sicer pa, stopite k sosednjemu okencu ;)


To je to :) Vidis da znas :D

kr1ženska ::

IcEk` je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Če je taprava ženska vas bo že potegnila ven iz zagate ko bo treba. Tko al pa drgač. ;) Sicer pa, stopite k sosednjemu okencu ;)


To je to :) Vidis da znas :D

Saj se jaz ne pritožujem da ne znam. Jaz s tem nimam problemov. Ti pa, kot vidim tudi ne. :)

IcEk` ::

Sej vem, malo te palim :) To bo tak pobrisano kmalu .. :D

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Četrtek je izjavil:

Mojca za tebe je malo drugačno ker si punca :)
Do ponedeljka še imam dopust. Prosim še za kakšne ideje KJE lahko pridem v pogovor z kakšno punco. Se pravi samo pogovor in nič druga. Ne sprašujem "kako" in prosim bodite konkretni.


sem prepričan 100% bi šla kr1ženska s tabo na pogovor...

btw, a si debel in grd? čist tko da vidm če se da kej pomagat


Reci mali, zakaj tko misliš? :D


:x
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

IcEk` je izjavil:

Sej vem, malo te palim :) To bo tak pobrisano kmalu .. :D

No no, zdej pa že trolaš >:D
Korenje3, tebe bom pa za všesa! Me tkole opravljaš ko me ni na forumu.

korenje3 ::

sej sm vedu da bereš in čakaš na pravo priložnost ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

korenje3 je izjavil:

sej sm vedu da bereš in čakaš na pravo priložnost ;)

Vrjem al ne sam sem dons za foro na hitr preletela zadje dve strani in glih slučajn vidla. Me zdele že neki cajta ni blo tko gor da bi se prov poglablala v teme. sem bolj na hit novice prebrala in če je blo res res kj zanimivga. to je to.
Aja, pa vseeno te bom za ušesa! :)

terryww ::

oh, get a room :)
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

Vitez ::

Četrtek je izjavil:

Si je kdo že našel kakega partnerja gor? Oziroma prosim če lahko kdo deli kakšne svoje izkušnje. Pred kratkim me je kliknila ena punca, ampak priznam da pojma nimam kaj bi jih sploh napisal. Kakšni nasveti?


Za vas internetne introvertirance je zadnji čas, da se malo odklopite od računalnika in se začnete družit z ljudmi. ker ko človek več ne ve niti kaj naj punci NAPIŠE na internetu, kjer ste introvertiranci doma, pa je vrag že odnesel šalo.

Mesar ::

Nah, naj raje grejo na dating strani, ker ven tak več ne upajo.
Your turn to burn!

eric_cartman ::

So pa res taki pogovori okoli vsega tega, kot da so ženske neke pošasti, ki bi za dnevni obrok pojedle celega moškega.. :D

Nevem kako je lahko tolk teško pristopit do ženske in jo nekam povabit.. Večina jih na žalost še vedno nič ne naredi zato in sedijo doma pred računalnikom.. A je tudi pri tej stvari isto kot pri vseh ostalih.. Brez nič ni nič pravijo...

jype ::

eric_cartman> kot da so ženske neke pošasti, ki bi za dnevni obrok pojedle celega moškega..

eric_cartman ::

hahahaha:))

No zdj si pa najdu primer...

No okej popravek.. Fantje izza računalnika bojte se.. Kajti po spolnem odnosu vam lahko zmanjka kakšen del telesa - jaz imam očitno srečo (still alive)... :))

Zgodovina sprememb…

jype ::

Jah, napisu si tak stavek, da nism mogu mimo očitne asociacije. Sicer je to razmeroma pogost pojav pri več živalskih vrstah.

Ljudje se načeloma ne grizemo, razen včasih na izrazito nežen način.

eric_cartman ::

Lih zadnič so biologi ovrgli dejstvo, da pri taranteli samica poje samca.. Kajti ugovotili so, da je to za to živalsko vrsto zmotno...

Mislm da je blo to v oddaji Jeffa Corwina na Animal Planetu.. Al je biv pa Nick Baker..

Zgodovina sprememb…

jype ::

Sej tarantele nikol niso?

Črne vdove so.

No, skratka, če imate spolne odnose z drugimi biološkimi vrstami se prej pozanimajte o folklori.

eric_cartman ::

So so.. Sam je fora tole:

Can a male and female pet tarantula live together?


Yes,but it's quite risky.If the female gets pregnant she wont eat then once the babys are born the female will either eat the baby's or if the male sacrifices himslef the female will let the baby's live and eat the male.


Želim povedati, da ni nujno da samica poje samca, ker ni vedno tako - je pa lahko... Biologi so bili pa dolgo časa prepričani, da je to tako, da potem, ko samica izleže jajčeca poje samca..

Vitez ::

Blinder je izjavil:

veš kak se reče tistim, ki začnejo pogovore s puncami v knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom? obupanci, stalkerji, posiljevalci, pepperspray-fehtarji, nadlegovalci... mislim ne moreš v takih krajih težit puncam no. so drugi kraji prav nalašč za to počet - diskoti.


Za vas geeke je res bolje, d ane ogovarjate punc pri dnevni svetlobi, bo še kje res kakšna policijo klicala.

jype ::

Vitez> Za vas geeke je res bolje, d ane ogovarjate punc pri dnevni svetlobi, bo še kje res kakšna policijo klicala.

Dej ne jih strašit, no.

Za jackpot (lepo in pametno dekle) ne rabš bit niti lep, niti glup, niti v disko ni treba hodit.

Vitez ::

Če pa vidiš, da tip misli, da lahko samo v diskaču ogovarja ženske.

black ice ::

Vitez je izjavil:

Če pa vidiš, da tip misli, da lahko samo v diskaču ogovarja ženske.

Tam si upa. :)

Četrtek ::

Še kakšne dobre ideje?

Blinder ::

jaz sem že začel pogovor s puncami na raznih knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom plejsih. pa jim ni bilo glih všeč :D sem pa sovražnik punc tako da mi je všeč če vidim, da je punca v smotani situaciji.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

korenje3 ::

že konec dopusta?
si probu dobit kakšno na protestih? tm bi lohka eno za rit prjel.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

jaz sem že začel pogovor s puncami na raznih knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom plejsih. pa jim ni bilo glih všeč :D sem pa sovražnik punc tako da mi je všeč če vidim, da je punca v smotani situaciji.

Gey! :)
Ko sem šla jaz kdaj ven je pri meni vsekakor vedno najbol palil, da je tipo znal plesat.

black ice ::

Blinder je izjavil:

jaz sem že začel pogovor s puncami na raznih knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom plejsih. pa jim ni bilo glih všeč :D sem pa sovražnik punc tako da mi je všeč če vidim, da je punca v smotani situaciji.

A ti slučajno taboriš v ta drugem kampu? (ni nič narobe s tem, vsakemu svoje)
Smotane situacije so zakon. Pomagaš po najboljših močeh in imaš garantiran zmenek, če nisi ravno Gargamel.

kr1ženska je izjavil:

Blinder je izjavil:

jaz sem že začel pogovor s puncami na raznih knjižnicah/trgovinah/ljubljanska kolesa/bencinske črpalke/sprehodu s psom plejsih. pa jim ni bilo glih všeč :D sem pa sovražnik punc tako da mi je všeč če vidim, da je punca v smotani situaciji.

Gey! :)
Ko sem šla jaz kdaj ven je pri meni vsekakor vedno najbol palil, da je tipo znal plesat.

Ples je overrated.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

kle smo sami holdi... jz ne vem kva je to poles.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

korenje3 je izjavil:

kle smo sami holdi... jz ne vem kva je to poles.

Če ste tle sami hlodi pa probajte ples ob... :)

Blinder ::

smotana situacija v smislu da ... z njenega vidika sem jaz potreben stalker ki jo hoče posilit in ki ji teži. pač niso želele se pogovarjat z mano ampak niso imele niti dovolj jajc, da bi me spodile(tipično za punce, da so brez poguma).
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kle smo sami holdi... jz ne vem kva je to poles.

Če ste tle sami hlodi pa probajte ples ob... :)


aha ti se pališ na take indijce, ka se zvijajo ob drogu?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

black ice ::

Blinder je izjavil:

smotana situacija v smislu da ... z njenega vidika sem jaz potreben stalker ki jo hoče posilit in ki ji teži. pač niso želele se pogovarjat z mano ampak niso imele niti dovolj jajc, da bi me spodile(tipično za punce, da so brez poguma).

Res je, da so slovenske punce zelo [zadržane/zatežene, vstavi poljubno], kar zna otežiti zadevo.
Na tebi je, da to predpostavko (stalkerja) odstraniš. Kako, pa prepuščam tebi. :)

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

smotana situacija v smislu da ... z njenega vidika sem jaz potreben stalker ki jo hoče posilit in ki ji teži. pač niso želele se pogovarjat z mano ampak niso imele niti dovolj jajc, da bi me spodile(tipično za punce, da so brez poguma).


Človeku se najprej pove na lep način, potem direkt, če ne zaleže popizdiš. My way!

black ice ::

kr1ženska je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kle smo sami holdi... jz ne vem kva je to poles.

Če ste tle sami hlodi pa probajte ples ob... :)

Potem že raje zaplešem kakšen moshpit. Samo tega nihče, razen pravih žensk (in moških), ne razume. :)

jype ::

black ice> Res je, da so slovenske punce zelo [zadržane/zatežene, vstavi poljubno], kar zna otežiti zadevo.

Ma nč niso. To pravijo runklji, ki se bodisi rinejo samo k tistim parim odstotkom tečnih, bodisi ne obvladajo higienskega minimuma komunikacije.

amigo_no1 ::

Nas uči tisti, ki je zagrabil prvo in edino, ki mu je prišla naproti.

Kot se bilo pri Butalcih, "če sam ne znaš, boš pa druge učil".

black ice ::

jype je izjavil:

black ice> Res je, da so slovenske punce zelo [zadržane/zatežene, vstavi poljubno], kar zna otežiti zadevo.

Ma nč niso. To pravijo runklji, ki se bodisi rinejo samo k tistim parim odstotkom tečnih, bodisi ne obvladajo higienskega minimuma komunikacije.

V povprečju (iz lastnih izkušenj) so. Če se ne strinjaš, tudi v redu. Ne bo prvič in ne zadnjič.
Za družbo (takšno in drugačno) so definitivno boljša random dekleta iz tujine, bodisi Avstrijke, Nemke ali (Jelinčič ne daj) celo Hrvatice napram random Slovenkam. Lahko naštevam v nedogled, samo se mi zdi nesmiselno.

Mogoče imam smolo in imam samo slabe izkušnje s Slovenkami. Tudi to je možno.

Looooooka ::

Tujci so vedno bolj zanimivi v startu.
Ne glede na drzavo. :D

jype ::

amigo_no1> Nas uči tisti, ki je zagrabil prvo in edino, ki mu je prišla naproti.

Če se s tem tolažiš sicer nimam nič proti, a odsvetujem, da se s tem zadovoljiš, ker ti ne bo popolnoma nič pomagalo pri reševanju lastnih težav.

black ice> Mogoče imam smolo in imam samo slabe izkušnje s Slovenkami. Tudi to je možno.

Bias je znan (o njem govori tudi Looooooka). Nič ni narobe, če so ti bolj všeč dekleta is tujih držav in nič ni narobe, če se več družiš z njimi - v resnici je to super.

kr1ženska ::

black ice je izjavil:


Mogoče imam smolo in imam samo slabe izkušnje s Slovenkami. Tudi to je možno.

Lokacijo si najbrž že poizkusil zamenjati?
Sicer pa slovenke smo baje da res bl tko. En razočarani španc mi je enkrat razlagau, da smo ful bedne. Ko je šel ven žurat se je moral trudit, da je dobil kako bejbo...
Ma, če ti bol sedejo tujke, jst ne vem, kjer ti je ovira. Smo v EU tko da ne vidim nobenga problema ;)

korenje3 ::

veliko tujk pleše za drogom v določenih slovenskih barih... :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

black ice ::

kr1ženska je izjavil:

black ice je izjavil:


Mogoče imam smolo in imam samo slabe izkušnje s Slovenkami. Tudi to je možno.

Lokacijo si najbrž že poizkusil zamenjati?
Sicer pa slovenke smo baje da res bl tko. En razočarani španc mi je enkrat razlagau, da smo ful bedne. Ko je šel ven žurat se je moral trudit, da je dobil kako bejbo...
Ma, če ti bol sedejo tujke, jst ne vem, kjer ti je ovira. Smo v EU tko da ne vidim nobenga problema ;)

Priznam, nekatere punce na Metelkovi znajo biti kar v redu. :)

veliko tujk pleše za drogom v določenih slovenskih barih... :p

Me ne interesira.

kuall ::

kr1ženska> Ma, če ti bol sedejo tujke, jst ne vem, kjer ti je ovira. Smo v EU tko da ne vidim nobenga problema ;)

a se delaš neumno? še z eno 100 km stran je težavno imeti razmerje, kaj šele z eno 1000 km stran.

kr1ženska> Ko sem šla jaz kdaj ven je pri meni vsekakor vedno najbol palil, da je tipo znal plesat.

ma saj to ni nič čudnega. tudi meni je prijetno gledati ljudi, ki znajo plesat. ples naredi iz tujca nekoga, ki ti je domač. in tudi meni je lepo videti lepo moško telo (pa nisem gej) in se bolje počutim ob zgovornem moškemu kot ob molčečem čudaku (čeprav sem jaz ta molčeč čudak)). v bistvu je vprašanje, kako biti všeč ženskam, isto vprašanju, kako biti všeč ljudem nasploh. če nisi popularen med (moškimi) kolegi tudi med ženskami ne boš, 100%! torej iz tega sledi: forever alone so samo tisti ljudje, ki so nasploh brez kolegov ali so nepopularni med njimi. in nasprotno: kdor je popularen med kolegi dobi pičk kolikor hoče. torej ta igra je precej kruta: eni dobijo vse, eni nič.

ženske v bistvu hočejo tole: jaz sem občinstvo, ti si igralec. zabavaj me! jaz te bom pa ocenjevala. fck dat. jaz se ne grem te igrice.

@nny ::

To do neke mere drži...kdor izžareva krizmo, se lepijo nanj pripadniki obeh spolov. Kruta igra? Ni za luzerje, se strinjam!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Pithlit ::

kuall je izjavil:

a se delaš neumno? še z eno 100 km stran je težavno imeti razmerje, kaj šele z eno 1000 km stran.

Joj kok smo mi bogi ane?

Eni se sami sebi smilijo, drugi pa za svojo srečo kaj naredijo. Hlod je pa pač hlod.
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

@nny je izjavil:

To do neke mere drži...kdor izžareva krizmo, se lepijo nanj pripadniki obeh spolov. Kruta igra? Ni za luzerje, se strinjam!


Kot ženska v modernem svetu imaš prirojeno prednost (glede forever alone problematike). Grdo od tebe, da se tako na piedestal postavljaš. Če imaš še prirojeno lepoto potem ti je bilo precej šenkano.

To sicer še zdaleč ni pogoj, da boš najdla idealnega partnerja, ampak vsaj za tiste samotne noči ti ne bo treba skrbeti.


On a personal note: nekaj skromnosti ti vsekakor ne bi škodlo.

Mipe ::

Ni za luzerje, se strinjam!


Sita vrana se posmehuje lačnim.

@nny ::

vostok_1 je izjavil:


Kot ženska v modernem svetu imaš prirojeno prednost (glede forever alone problematike). Grdo od tebe, da se tako na piedestal postavljaš. Če imaš še prirojeno lepoto potem ti je bilo precej šenkano.

To sicer še zdaleč ni pogoj, da boš najdla idealnega partnerja, ampak vsaj za tiste samotne noči ti ne bo treba skrbeti.


Moja opazka je bila naravnana splošno, ne v prvi osebi ednine. Če misliš, da se tipi lepijo (samo!) na lepoto, se prekleto motiš. Za vse se je treba potruditi, celo za prijatelja za sex, kaj šele partnerja. Večina moških je v postelji ...nekompetentnih, da o ostalih vidikih življenja v dvoje ne govorim.

vostok_1 je izjavil:


On a personal note: nekaj skromnosti ti vsekakor ne bi škodlo.


Hvala. Še kuhalnico in predpasnik, prosim!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

vostok_1 ::

@nny> Moja opazka je bila naravnana splošno, ne v prvi osebi ednine. Če misliš, da se tipi lepijo (samo!) na lepoto, se prekleto motiš. Za vse se je treba potruditi, celo za prijatelja za sex, kaj šele partnerja. Večina moških je v postelji ...nekompetentnih, da o ostalih vidikih življenja v dvoje ne govorim.


Sej sem omenu, da to ni pogoj za idealnega partnerja. Je zgolj za partnerja. Nekateri pravijo temu "bolje kot nič".


@nny> Hvala. Še kuhalnico in predpasnik, prosim!

V kuhinji skromnost ni zaželjena. ;)





(just joking)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

@nny ::

vostok_1 je izjavil:


Sej sem omenu, da to ni pogoj za idealnega partnerja. Je zgolj za partnerja. Nekateri pravijo temu "bolje kot nič".


Da, nekateri pa cvilijo po forumuh, da je nemogoče dobiti žensko po njihovih (previsokih) kriterijih in uporabljajo vse mogoče obrambne mehanizme, da bi ublažili in izkrivili svoj neuspeh. Tudi to ne leti nate, ampak na nekatere druge sodelujoče v temi.

Mipe je izjavil:

Ni za luzerje, se strinjam!


Sita vrana se posmehuje lačnim.


Lačne vrane naj razmislijo, ali so lačne ker ni nič za jesti ali ker jim tisto, kar je na voljo, ne diši.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Mipe ::

@nny je izjavil:

Lačne vrane naj razmislijo, ali so lačne ker ni nič za jesti ali ker jim tisto, kar je na voljo, ne diši.

Ali pa kanibalizirajo sito vrano in so vse srečne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28451796 (43722) dzinks63

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Več podobnih tem