» »

Pismo za zmenek z dekletom

Pismo za zmenek z dekletom

1 2
3
4

Aston_11 ::

V bistvu ne se obremenjevat z babami, ker jih boš imel puhen kufer celo življenje. Pridejo same, pa če pišeš ali ne. Morda se to zdi pri 16 najbolj pomembno, kasneje pa sigurno ne več. Izoristi raje čas za stvari, ki jih ne boš mogel več početi, ko boš imel babo.

puffs ::

Glede čustev se nekako strinjam, da ni potrebe po izlivanju vsega na papir, ampak kljub vsemu, v ljubezni se ceni iskrenost. Tako da previdno, a pogumno.

Kakšna ljubezen, saj sam pravi da noče biti več sam in je to verjetno dost random ženska ki se mu zdi dovolj prijazna in dostopna da bo pač nekaj probal.

Pomoje to samo pomeni, da ti nisi prav odprto dekle in da razmišljaš (še) precej omejeno (ni mišljeno kot žalitev). Kar te sicer naredi čisto povprečno deklo.

Dont see why, but whatever.

Psiho zakaj? Pomoje je bolj psiho tisti, ki drži to v sebi in te gleda s kota na kakšni zabavi. Dokler ljudje še znamo vsaj malo komunicirati, pa če prav na različne načine, ni s tem nič narobe. Je narobe če poveš to kar misliš preko pisma? Je zato nekdo manj vreden? Pomoje je bolj narobe ta mlajša generacija ljudi (ne velja samo za 1 spol, da ne bo pomote), ki je iz roda v rod bolj zaprta, a dosti bolj vulgarna. Čigava krivda je to, je pa že za drugo temo. Tako, da romantične duše iz dneva v dan težje shajajo.


Ja kul da je mlajša generacija narobe. Pa vulgarna. Meni se ne zdijo vulgarni ne mlajši ne starejši.
Ne mislim filozofirat kdo je (ne)vreden in kaj je narobe, hočem mu samo povedat da se bo s takim planom precej verjetno opekel in da naj malo ustavi konje in se sprosti. Pa ekstremi ponavadi itak niso kul, ne stalkerji iz temnega kota, ne vitezi ki ti izlijejo srce na papir (po možnosti po enem 5minutnem klepetu).

Gregor P ::

Sicer si nisem mislil, da je to treba celo napisati, ampak ... pa saj je povsem logično, da punce sploh ne pozna, tudi pod razno mu ni jasno za kakšno osebo sploh gre (kaj jo zanima, kaj ima rada itd.) ... kvečjemu ima (verjetno) popolnoma zgrešeno predstavo o njej (kar je zopet logično, saj jo ne pozna) ... in kaj ji naj sedaj napiše v pismu več, kot da mu je všeč na pogled? In zakaj naj bi kaj takšnega potem sploh napisal v nekem pismu (kar v bistvu niti za SMS ni), če jo pa mora prej malo bolje spoznati, da ji bo lahko sploh karkoli pisal? Da ne izgubljamo besed, da se to, da ti je nekdo všeč praktično odvija spontano na čistem drugem nivoju, ne pa da moraš nekomu dobesedno povedati, da ti je všeč (mislim, lahko se v enem trenutku pogovarjata o atomski fiziki v naslednjem trenutku pa sta že strastno objeta in ... saj razumete sliko;)).

Sicer pa drži tako kot je rekla puffs. Do nobenega človeka ne moreš tako pristopiti, tudi če gre za neko povsem drugo razmerje. Neko razglednico s potovanja s pozdravi bi še razumel morda, ampak kar pismo s čustvenim izlitjem8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Je pa zanimiva ideja - poiskat naključno žrtev v naključnem imeniku in ji izliti čustva v arhaično formatiranem pismu, napisanem z nalivnim peresom na klobučevino.

Pa nekakšno mikro kamero, to at least get the recipient's face back.

Gregor P ::

Če naleti na "sorodno osamljeno dušo", mu morda celo uspe.>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Super Sonic ::

Kakšna ljubezen, saj sam pravi da noče biti več sam in je to verjetno dost random ženska ki se mu zdi dovolj prijazna in dostopna da bo pač nekaj probal.

Zapisal je, da mu je postala kar všeč in jaz sklepam, da so zato že potrebna neka čustva. Ali ne?

Ja kul da je mlajša generacija narobe. Pa vulgarna. Meni se ne zdijo vulgarni ne mlajši ne starejši.

Pred dnevi sem govoril s kolegico, ki dela v UK. Pa je dala link; http://www.dailymail.co.uk/news/article... Če bi vsem tem, ki so omenjene v linku pošiljal pisma in hodil za njimi domov, verjetno res ne bi bilo uspeha.

In mlajša generacija ni narobe, ampak slabše. Pa pustimo moraliziranje kaj je boljše - živeti sam, živeti v dvoje, troje oz. celo živeljenje "trpeti" med stenami, ipd. Govorim o tem, da je mlajša generacija, na pavšalni obtožbi, bolj razvajena in da ji je manj treba. V sklopu tega, so tudi pisma odveč, ker to je pa res pod kritiko, da nekdo danes kaj takšnega še napiše. Mislim, da si celo tako napisala, ti pismo krade čas, torej za vas to šteje, da z enim klikom oz. sms-om zadeva zaključi. Čim manj osebno, jasno.

Ampak, hvala bogu ne živi in obstaja samo en tip ženske, zato je pa vredno poiskusiti. Definitivno je moje mnenje to, da je pravilno, da si iskren do sebe in okolice in da se izražaš na sebi najbolj primeren način.

ne vitezi ki ti izlijejo srce na papir (po možnosti po enem 5minutnem klepetu).

Težko verjamem, da gre v tem primeru za viteza.

Je pa zanimiva ideja - poiskat naključno žrtev v naključnem imeniku in ji izliti čustva v arhaično formatiranem pismu, napisanem z nalivnim peresom na klobučevino.

Rekel bi, da je ta ideja nastala na nabijanju postov - davnej po tem, ko je avtor temo že zapustil. In meni se zdi zelo slaba, še manj pa zanimiva.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

puffs ::

Super Sonic, *yawn*
Gregor P, podpis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: puffs ()

jype ::

Super Sonic> In meni se zdi zelo slaba, še manj pa zanimiva.

Torej še nisi poskušal poklicat naključnega naročnika telefonskega priključka in mu predvajat prej posnet "telefonski priključek še ni zaseden" (in seveda snemat odziv)?

Ne veš kaj zamujaš!

Super Sonic ::

Torej še nisi poskušal poklicat naključnega naročnika telefonskega priključka in mu predvajat prej posnet "telefonski priključek še ni zaseden" (in seveda snemat odziv)?


Ne. Sem pa, ko sem bil mlajših let, vsakega, ki me je na ulici vprašal za smer nečesa poslal v napačno smer.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

globoko grlo ::

ss, pure evil :)

ni na istem nivoju kot "telefonski priključki"

kar se avtorja tiče, verjetn si je najdu kakšen drug forum za čvekat :)
al pa že nažiga kkšno frišno, haha
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Looooooka ::

Fak ste tecni.Kok se bo zajebal pa ne vem kaj.Pa kaj pol?
Bolj te bo zrlo ce ne bos nic naredil pa bo potem nekomu na isti nacin uspelo.
Ce se pa tok sekiras...najdi eno skupno kolegico in jo vprasaj.Pa poskrbi, da bo res dobra kolegica/znanka od obeh in ne ena, ki je ljubosumna nanjo(mal jo glej v oci ko govoris z njo).No pa naj ti ona pove s cem bos najhitrej prisel do zmenka.Dolgo pismo al pa direktnost iz oci v oci.
Pa ne poslusi nobenga, ki te strasi, da bos izpadel neumno.To so reve, ki ti bojo v vsakem primeru fous.Ce ze ne zaradi uspeha pa vsaj zaradi jajc.

Ramon dekers ::

Mesar je izjavil:

#000000 je izjavil:

Pošlji SMS, in napiš, Zdravo dobiva se v petek zvečer pri tebi doma ob 21 uri, prej boš dala prej boš frej :)


Tega si nočeš delat... preverjeno.



je pa dobra nimaš kej. Sicer pa da se vam da. Tri strani ste že spisal ali naj pošlje pismo ali ne...lol

Punco boš lahko samo tako dobil da greš v isti lokal kot ona in začneš razbijati (kot terminator). Ker punce (preverjeno) padajo na tipe kot je terminator ali konan barbar bo sigirno tvoja.

Looooooka ::

Jst sm dobil vtis, da ne ve kam zenska hodi, ker je ze dolgo ni videl...ce ve je pac logicno najbols it v lokal in bit bolj zabaven kot kdorkoli zraven(zabaven...ne klovn).

Ramon dekers ::

mah samo da ne bo vprašal če bo kaj pila. Meni se je že nekaj časa nazaj zgodilo da sem zapravil 60€. Baba je bila pijana, jaz ne. Sexa pa tudi ni bilo. Če si gorenc to pač boli.

Seveda če slučajno ve kam hodi.

korenje3 ::

Shegevara je izjavil:

Živjo.
No že veliko let sem preživel sam, sedaj pa sem se odločil, da temu naredim konec in kdaj poskusim povabiti eno žensko na zmenek.

In res je. Na eni zabavi sem srečal sošolko iz osnovne šole. Sedaj, ko sem jo doraslo gledal, mi je postala kar všeč.

Ker pa bi rad nanjo naredil vtis in ker imam njen naslov bivališča, sem tuhtal, kaj ko bi ji poslal pismo, kuverto, vabilo na zmenek pač.
Zdi se mi, da je dekletom to zelo romantično in zanimivo, sem si rekel, zakaj pa ne. Pisma nisem sicer še napisal.

Počnem pa tudi zato, ker mi je osebno it do nje zelo nerodno in sram in bi veliko bolje to uspelo v pisni obliki.

Vprašal pa bi vas,
A bi bilo preveč čudno, če bi že takoj izlil kaj čustev ali naj se tega za ta prvič vzdržim?
Je boljši umetniški ali domač jezik?

Ima kdo že izkušnje s tem?

Hvala za nasvete.


ahhahahaha. kera tema.
probaj prvo na kakšni gravži, ker če pri tej zajebeš nimaš več šans. lahko te bo mela za psihiča.
punco dobit je še najlažje, problem jo je obdržat :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

korenje3 ::

Ajrina je izjavil:

Še žensko stališče :) Jaz ne bi imela nič proti pismu, ki je izvirno in zabavno. Nekaj takega, kot je bilo napisano:

bsslo je izjavil:

Fora s pismom bi mogoče uspela, v kolikor jo kar direkt povabiš na zmenek. V tem primeru naj bo ležeče s pisanimi črkami (naprintano) napisano na kratko in jedrnato da jo vabiš na pijačo, ali še bolje v kino. Za humoren zaključek lahko napišeš, da možnosti ugovora ni, ali pa da se lahko pritoži sončni upravi. Za konec se podpiši, daj konktakt, da te lahko pokliče oz. prestavi na drug termin če takrat ne bi mogla. Samo glej, da bo kratko in brez izlivanja ljubezni.

Vabilo...

v ponedeljek 9.1.2012 ob 20:00 uri ste vabljeni na ogled filma (neka_romantična_komedija). Za vaš prevoz in udobje bomo ustrezno poskrbeli s prihodom pred vaš dom ob 19:30 uri.

Na vabilo ni možnosti ugovora, možna je le pritožba na sončno upravo.

Janez
040/555-555


Jaz bi ubral metodo "slučajnega" srečanja, ampak dvomim, da lahko to načrtuješ.

V končni fazi ni nujno, da si tudi ti njej všeč. Hočem le povedati, da če te zavrne, ne mislit, da te je zavrnila zaradi napačnega pristopa.

pa good luck! ;)


Dodala bi še nekaj stvari, kot je, da je zagotovljena dobra družba, mogoče večerja oz. pijača potem... Brez nakladanja, da ti je všeč, kaj točno in zakaj ti je itd. Skratka, ne piši pisem, kot so jih v prejšnjih stoletjih. Ne še, dokler je res ne poznaš in ugotoviš, da je pravi romantik. In ne, ne piši maila, ne sms-ja. Ne, če hočeš biti drugačen od 90% ostalih. Srečno ;)


a greš z mano na zmenek? ^^

Avenger ::

korenje3 je izjavil:

ker če pri tej zajebeš nimaš več šans. lahko te bo mela za psihiča


Točno v tem je težava. Miselnost, da lahko sploh kaj zgubiš. Vedno dobiš nekaj, ali informacijo da jo zanimaš, ali informacijo da je ne zanimaš.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Ramon dekers ::

ali pa izgubiš denar.

username ::

puffs je izjavil:

Od kje avtorju teme njen naslov, ob tem da telefonske nima? Upam da nisi šel brskat v kak imenik ali spraševat naokoli.


Dober point. A vseeno - morda velja poskusiti.

V prihodnje si sicer zapomni: ko kje srečaš kako punco, ki ti je všeč in se malo pogovarjata, naj ti da svojo telefonsko številko (lahko tudi email naslov, a telefon je boljše). Če ti da (pravo) številko/naslov, je že to prvi korak oz. prvi filter.

Ko imaš cifro, jo v naslednjih nekaj dneh povabiš na kavo, najbolje v bolj dnevnem času (ne večernega zmenka). Vnaprej izberi lokacijo in točen čas, ne sprašuj kdaj bi ona. Če ne more tedaj ko si si ti zamislil, seveda ponudi da ona predlaga alternativen termin. Če je odgovor v smislu "bom videla, dajva se še slišat", je to najverjetneje odjeb in je ne nadleguj več. Če ni bil odjeb, te bo res kontaktirala nazaj s predlogom, verjemi.


Tale varianta s pismom je poseben primer, a morda lahko deluje. Povabilo na prvi zmenek naj bo v enakem smislu in duhu, kot bi bilo povabilo po telefonu/mailu. Recimo:
"Živjo, xxxyyy,
ker si mi zadnjič pozabila dati svojo telefonsko številko (ti pozabljivka, ti), ti moram pisati staromodno pismo.

Naslednji torek ob 17h bom po opravkih v mestu, pa grem na kavo v kavarno xx in bi me zelo veselilo, če bi se mi pridružila za prijeten klepet. Upam da prideš, če slučajno takrat ne utegneš, pa se lahko srečava tudi kdaj drugič - sporoči mi na telefon 041 xxx-xxx.

Lep pozdrav,
xxxxxxx"

Z nekim takim pismom ne moreš narediti dosti škode, lahko pa celo uspe. Če ne, se ne sekiraj in si zapomni za naslednjič: dobi njeno št. telefona! In to takoj, samostojno. Če se le da, ne sprašuj za njeno cifro njenih kolegov/kolegic, to je redko dober začetek...

EDIT: seveda brez kakršnegakoli izlivanja čustev, bognedaj. Za to bo čas kasneje, če se bo stvar med vama dejansko kaj razvila. V začetni fazi je že zgolj samo povabilo na zmenek povsem dovoljšnja informacija punci, da ti je ona všeč.






RockyS je izjavil:

Boli te kita kaj ji rečeš in kaki pristop uporabiš. Bodi to kar si in to je to.


"Bodi to kar si" - slab nasvet.
Kdo pa je on? Odgovor: tip, ki že leta ni imel ženske, ko eno punco sreča mu ne kapne vzeti njene telefonske, potem pa sprašuje na forumu... Pa to ni mišljeno žaljivo, a moral bo očitno pridobiti nekaj spretnosti pri osvajanju žensk, torej bo moral postati vsaj malo drugačen kot je sedaj...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: username ()

RockyS ::

Da lahko uporabiš "bodi to kar si" moraš prvo bit socialno bitje in ne antisocialno za ekranom in med štirimi stenami ter se skrivat za facebookom. Moraš začet v kafiče, klube.
Če se bo sprva vletel kot "rambo" bo hitro odjeban. Ženske niso tak glupe kot zgledajo in nas dobro ocenijo,žal ;)

Looooooka ::

RockyS je izjavil:

Da lahko uporabiš "bodi to kar si" moraš prvo bit socialno bitje in ne antisocialno za ekranom in med štirimi stenami ter se skrivat za facebookom. Moraš začet v kafiče, klube.
Če se bo sprva vletel kot "rambo" bo hitro odjeban. Ženske niso tak glupe kot zgledajo in nas dobro ocenijo,žal ;)

Sj ne rabis bit rambo....mors bit tak kot si pa poskrbet, da bo pogovor bolj o njej kot o teb(kdo pa rad poslusa nekoga, ki skoz naklada o sebi in svojih problemih).
Posnemanje drugih se pa ponavad zlo hitr zavoha jap...pa ce kopiras Rambota al pa Fredi Millerja :P

Ramon dekers ::

hja ampak beybe padajo na tipe kot je konan barbar. Za fredija tocno nevem. Oba pa imata samozavest, prvi pa se postavo. Pojdi v fitnes da si dvignes samozavest. Predstavljaj si da si v gta spilu, kjer brez skilov ni dokoncanje misije, pri tebi pa ne babe.

Zgodovina sprememb…

genesiss ::

Poglej si simple pickup videje na YT.
Recimo, tale je zadnji iz serije: Jesus will save you. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

RockyS ::

Ramon dekers je izjavil:

hja ampak beybe padajo na tipe kot je konan barbar. Za fredija tocno nevem. Oba pa imata samozavest, prvi pa se postavo. Pojdi v fitnes da si dvignes samozavest. Predstavljaj si da si v gta spilu, kjer brez skilov ni dokoncanje misije, pri tebi pa ne babe.


Joke, right?

Avenger ::

Right.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Ajrina ::

korenje3 je izjavil:

a greš z mano na zmenek? ^^


Z veseljem, ampak sem nažalost že zasedena 8-)

Ajrina ::

Edit: ženske padajo na barabe - delna resnica. Dekleta padajo na barabe, ženske pa na moške v katerih vidijo očete svojih bodočih otrok. Se pravi baraba:
 Baraba :)

Baraba :)



vs. očka:
 Family man :)

Family man :)



Ženske samo še sanjajo o barabah, živijo pa s povprečnih moškim. Ki jih ima rad, jih ne vara, skrbi za njih itd.

Ramon dekers ::

sj konan barbar, terminator.

Manu ::

Neizkušene ženske padajo na barabe. Zakaj pa normalne (izkušene) sanjajo o barabah pa ne bi vedel.


Ajrina je izjavil:

korenje3 je izjavil:

a greš z mano na zmenek? ^^


Z veseljem, ampak sem nažalost že zasedena 8-)


Ampak še vedno greš lahko na zmenek ....... z barabo.

Saj sanjaš o barabah, ali ne? ;)
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Ajrina ::

Manu je izjavil:


Ampak še vedno greš lahko na zmenek ....... z barabo.

Saj sanjaš o barabah, ali ne? ;)


In bo tudi ostalo pri sanjah. Drugače tvegam izgubo potencialnega očeta mojih otrok in s tem sem spet na začetku iskanja. Do česa mi pa trenutno res ni. Če si res baraba, tudi ne boš pogrešal še enega zmenka več :D

korenje3 ::

sam ubijam tabuje ^^

sicer pa kdo pa pravi da ne smeš varat ;)

Ajrina ::

Jaz to pravim :) Enostavneje je brez varanja..

Vitez ::

Aha, ste že začeli srat z "rade imajo barabe". Ne,v bistvu nimajo. Pravzaprav so zadnje čase najbolj zanimive punce, ki tožijo, da nikjer ni normalnih dedcev, namreč normalnih v tem smislu, da niso neki glumaški frajerji, hkrati pa jih tudi ni sram do ženske stopit in pokazat, kaj bi rad.

Nasvet "bodi kar si" je kar na emstu, ampak da ga lahko upoštevaš, moraš prvo biti normalno socialno bitje,ki ima ženski kaj povedtai in pokazati, ne pa nekdo, ki se cele dneve skriva za računalnikom.

Ramon dekers ::

eh normalni. Z normalnim ona misli konana barbarja al pa terminatorja. Saj nisi v njihovih glavah da bi vedel kaj hočejo.

Ajrina ::

Zdaj pa prosim za iskren odgovor. Koliko vas je takih (ne glede na spol), ki ste bili na 1. zmenku to, kar ste in ste potem s to osebo imeli še več zmenkov oz. celo vezo? Mislim, da se vsi na začetku trudimo prikazati v najboljši luči in marsikaj skrijemo. Kater moški si recimo na prvem zmenku upa npr. prdeti zato, ker to drugače počne? Malo jih je pa še ti so samski :)

Torej to je no go.

jype ::

Ajrina> Koliko vas je takih (ne glede na spol), ki ste bili na 1. zmenku to, kar ste in ste potem s to osebo imeli še več zmenkov oz. celo vezo?

Jaz.

Sims ::

me too ... Čudna teorija.

Manu ::

Ajrina je izjavil:

Zdaj pa prosim za iskren odgovor. Koliko vas je takih (ne glede na spol), ki ste bili na 1. zmenku to, kar ste in ste potem s to osebo imeli še več zmenkov oz. celo vezo? Mislim, da se vsi na začetku trudimo prikazati v najboljši luči in marsikaj skrijemo. Kater moški si recimo na prvem zmenku upa npr. prdeti zato, ker to drugače počne? Malo jih je pa še ti so samski :)

Torej to je no go.

Glede na tvoje razumevanje "bodi to kar si", bi potem vsi morali bit nagi ... ker to smo.

Ne gre za to. Tudi če se trudiš pokazat najboljše kar premoreš - si to ti.

Gre za to, da si nadevaš preveč "mask" na sebe. Delaš se da si pogumen, da si samozavesten. Pa saj vsi imamo te kvalitete, ampak jih ne izražamo. Potem se pa delamo in te kvalitete zaigramo, namesto, da se jih trudimo zares izražati.

"Bodi to kar si" pomeni biti sproščen, ker ko si sproščen, potem si bolj pristen. To pa nikakor ne pomeni riganja in prdenja.

Mene osebno pa pri ženskah moti pretiravanje pri šminkanju in oblačenju. Push up nedrčki, ogromno šminke, grde temne umazane barve šminke, umetne trepalnice itd... Grozno.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Sims ::

Točno to. Prdenš na kakem 10 zmenku ...

Vitez ::

Ramon dekers je izjavil:

eh normalni. Z normalnim ona misli konana barbarja al pa terminatorja. Saj nisi v njihovih glavah da bi vedel kaj hočejo.


Daj povabi že enkrat eno na dejt. Ne grizejo, garantiram. Ker tako kot se ti, pa še eni modeli tu gor bojite žensk, to je že groteskno.

Ajrina ::

Manu je izjavil:

Glede na tvoje razumevanje "bodi to kar si", bi potem vsi morali bit nagi ... ker to smo.

Ne gre za to. Tudi če se trudiš pokazat najboljše kar premoreš - si to ti.

Gre za to, da si nadevaš preveč "mask" na sebe. Delaš se da si pogumen, da si samozavesten. Pa saj vsi imamo te kvalitete, ampak jih ne izražamo. Potem se pa delamo in te kvalitete zaigramo, namesto, da se jih trudimo zares izražati.

"Bodi to kar si" pomeni biti sproščen, ker ko si sproščen, potem si bolj pristen. To pa nikakor ne pomeni riganja in prdenja.

Mene osebno pa pri ženskah moti pretiravanje pri šminkanju in oblačenju. Push up nedrčki, ogromno šminke, grde temne umazane barve šminke, umetne trepalnice itd... Grozno.


Agree. Ja, ženska se obleče v najboljše kar premore, čeprav je doma v razvlečeni trenirki, moški se npr. obrije, čeprav to drugače počne 1x na 2 tedna. O sproščenosti pa.. Če ste res zmožni bit taki na 1. zmenku kot ste s sorodniki, dobrimi prijatelji, vsaka vam čast. Jaz nisem bila, niti verjetno ne bom nikoli. Pa tudi nikoli nisem bila na zmenku z nekom, ki ne bi potem pokazal še veliko drugih plati.

Ramon dekers ::

Daj povabi že enkrat eno na dejt. Ne grizejo, garantiram. Ker tako kot se ti, pa še eni modeli tu gor bojite žensk, to je že groteskno.


če pa ti garantiraš da ne grizejo potem pa ti verjamem!

Sims ::

Kako pa lahko na 1. zmenku spoznaš vse plati? To je "no go". Dobiš pač nek vtis, da vidiš če se sploh lahko pogovarjaš skupaj. Glede sproščenosti je pa res, da si pač malo napet. Odvisno kaj pričakuješ ...

Vitez ::

Ajrina je izjavil:


Agree. Ja, ženska se obleče v najboljše kar premore, čeprav je doma v razvlečeni trenirki, moški se npr. obrije, čeprav to drugače počne 1x na 2 tedna. O sproščenosti pa.. Če ste res zmožni bit taki na 1. zmenku kot ste s sorodniki, dobrimi prijatelji, vsaka vam čast. Jaz nisem bila, niti verjetno ne bom nikoli. Pa tudi nikoli nisem bila na zmenku z nekom, ki ne bi potem pokazal še veliko drugih plati.


In kaj je narobe s tem, da je nekdo na zmenku lepo oblečen, doma pa v razvlečeni trenirki? Hm? A to je pol kao pretvarjanje, ali kaj?

Brijemo se drugače dedci ponavadi vsak dan. V službi bi me čudno gledali, če bi se bril enkrat na teden.

energetik ::

Vitez je izjavil:

Brijemo se drugače dedci ponavadi vsak dan. V službi bi me čudno gledali, če bi se bril enkrat na teden.
Haha, komu se pa da? Imaš pač čudne sodelavce, če gledajo kako dolgo brado imaš.

Sims ::

Hja še dobro,da smo različni, brijem se, ko moja reče, da jo pikam :D Ponavadi ji rečem: "Ko se boš ti spodaj, se bom jaz zgoraj." Je pa to stvar osebnega imidža.

jype ::

Ajrina> Če ste res zmožni bit taki na 1. zmenku kot ste s sorodniki, dobrimi prijatelji, vsaka vam čast. Jaz nisem bila, niti verjetno ne bom nikoli. Pa tudi nikoli nisem bila na zmenku z nekom, ki ne bi potem pokazal še veliko drugih plati.

Meni je veliko pomagalo to, da nisem vedel, da gre za zmenek.

Vitez ::

energetik je izjavil:

Vitez je izjavil:

Brijemo se drugače dedci ponavadi vsak dan. V službi bi me čudno gledali, če bi se bril enkrat na teden.
Haha, komu se pa da? Imaš pač čudne sodelavce, če gledajo kako dolgo brado imaš.


Karikiral sem. Komu se da brit vsak dan? Vsakemu normalnemu dedcu, ki ga poznam.

ZaphodBB ::

Zdaj pa prosim za iskren odgovor. Koliko vas je takih (ne glede na spol), ki ste bili na 1. zmenku to, kar ste in ste potem s to osebo imeli še več zmenkov oz. celo vezo? Mislim, da se vsi na začetku trudimo prikazati v najboljši luči in marsikaj skrijemo. Kater moški si recimo na prvem zmenku upa npr. prdeti zato, ker to drugače počne? Malo jih je pa še ti so samski :)

Torej to je no go.


Jaz tudi. Je pa res, da sem Alpha Geek :D

Ramon dekers ::

Haha, komu se pa da? Imaš pač čudne sodelavce, če gledajo kako dolgo brado imaš.


no če delaš v gostinstvu potem se moraš. Ker te šef dejansko ne spusti med ljdudi. Zdej če si pa nekdo ki ima določeno stopnjo izobrazbo, zna 5 jezikov, posluje z rusi, kitajci, mu bodo pa spregledali če se samo 1x na teden.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521093 (17405) BigWhale

Kam naj peljem punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9217245 (13207) dzinks63

Punca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313663 (11412) Gandalfar

Kaj obleči za zmenek (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25046389 (39305) jype

Več podobnih tem