» »

Kako postati punci, ženski všeč?

Kako postati punci, ženski všeč?

««
«
1 / 7
»»

komar88 ::

Pozdravček!
Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja :D ). Sva sošolca in zanima me kako bi se ji prikupil, da bi ji postal (vsaj malo) všeč? Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
LP
MAN UTD <3
  • zaklenil: bluefish ()

Blinder ::

je nova sošolka? al ste že bli vsaj eno leto skup? ker če se poznaste že eno leto in v tem času ji nisi ratal všeč... pomoje tega niti ne moreš glih spremenit. razen če ne greš bildat in postaneš metroseksualec pa bully
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Gigahertz ::

pokažeš ji 1000€ pa je tvoja
"670#2500#8"

Zgodovina sprememb…

Predator ^^ ::

Imam enak problem!
Gnmstle

komar88 ::

Blinder je izjavil:

je nova sošolka? al ste že bli vsaj eno leto skup? ker če se poznaste že eno leto in v tem času ji nisi ratal všeč... pomoje tega niti ne moreš glih spremenit. razen če ne greš bildat in postaneš metroseksualec pa bully


Ja sva sošolca približno 2 leti (OK, se je prepisala in čez 3 mesce prišla nazaj) ampak se prvo leto sploh niva nič družila, ker je še bila z tistim prijateljem, drugo leto je pol časa ni bilo (beri zgoraj) in se prav tako nisva nekaj preveč družila. Začela sva se sedaj v novem šolskem letu. Včeraj, ko sem bil zunaj sem jo videl, ampak kaj ko sem se jaz brezumni, blesavi idiot napil tako, da skoraj zase nisem vedel. ;((

Predator ^^ je izjavil:

Imam enak problem!


Groza, kako je to komplicirano, preden se jih naučiš pravilno osvajat si že mrtev :D
MAN UTD <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: komar88 ()

#000000 ::

Naučiš ?? Ne moreš se naučit, to ali imaš ali pač ne. Kdor ima ne rabi met enga evra, sej mu tko vse babe plačajo :) Tko da ni nujno da met denar, je pa na odličnem drugem mestu :) niti lep ne rabiš bit, če znaš nakladat izgled nima nobene veze.

Isotropic ::

alkohol
keš
droge
badboy
take you're pick

Gigahertz ::

sm lih hotel vprašat v kateri šoli se to naučiš
"670#2500#8"

Gladi ::



Moj nasvet

komar88 ::

Ja nekaj skilla za to pa pridobiš s časom :)

Tisti kolega je tak nakladaš, kar nekaj naklada pa bluzi, babe pa čist nore, srečnež ;(
MAN UTD <3

Predator ^^ ::

Isotropic je izjavil:

alkohol
keš
droge
badboy
take you're pick

Are you fucking retarded? folk kako ne locite your in you're
Gnmstle

x3ca ::

komar88 je izjavil:

Pozdravček!
Sva sošolca in zanima me kako bi se ji prikupil, da bi ji postal (vsaj malo) všeč? Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
LP


mogoče če probaš tako kot tip v filmčku @2.minuta



:))

komar88 ::

x3ca je izjavil:

komar88 je izjavil:

Pozdravček!
Sva sošolca in zanima me kako bi se ji prikupil, da bi ji postal (vsaj malo) všeč? Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
LP


mogoče če probaš tako kot tip v filmčku @2.minuta



:))


Haha, dobra :)
MAN UTD <3

nofaith ::

Sej google pa yt bl al mn vse vesta.
1: morš bit samozavestn
2:delat se morš i dont give a fuck... Pač vseen ti je ce te neopazjo al neki podobnga.
3: če si ji ušeč se bo igrala z lasmi ko te gleda, tudi če te boksne ali nekej podobnega si ji ušeč.
4: naredi očesni stik. Glej jo ko te pogleda glej se 2sec potem odvrni pogled.
To je par stvari ka sm ijh najdu na youtubu


Hope it works:-D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nofaith ()

Janac ::

kje dobiš pa samozavest?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

komar88 ::

nofaith je izjavil:

Sej google pa yt bl al mn vse vesta.
1: morš bit samozavestn
2:delat se morš i dont give a fuck... Pač vseen ti je ce te neopazjo al neki podobnga.
3: če si ji ušeč se bo igrala z lasmi ko te gleda, tudi če te boksne ali nekej podobnega si ji ušeč.
4: naredi očesni stik. Glej jo ko te pogleda glej se 2sec potem odvrni pogled.
To je par stvari ka sm ijh najdu na youtubu


Hope it works:-D


V ponedeljek probam, tale mora biti moja, že 2x od kar sem imel prejšno nisem imel sreče :8)
MAN UTD <3

nofaith ::

Nevem... Baje da v mercatorju prodajajo.
Ne pač delat big deal iz te punce. Pa nej te ne skrbi kaj ji boš reku pa je že takoj boljš. Pa še tko te na kšn način zavrne ij morš dt i dont give a f*** feeling.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

nofaith ::

Pa ce ti kej uspe lah poveš? :p
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

komar88 ::

Bom povedal, pa zna še trajati, morem se nekako prepričati, ker z eno, ki me je zavrnila sva bila res dobra prijatelja, sedaj pa si samo še tu in tam kako besedo rečema :8) bolj škoda prijateljstva kot pa tega, da je nisem dobil :|
MAN UTD <3

nofaith ::

Pa poglej še mal te videe od wing girls. Zelo uporabno je če iz ženske strani dobiš nasvete :D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Janac ::

nofaith je izjavil:

Pa poglej še mal te videe od wing girls. Zelo uporabno je če iz ženske strani dobiš nasvete :D

Meanwhile on earth...

korenje3 ::

pozabi na to žensko. če si zatreskan v eno se to prelije v obsedenost ki se izraža v obliki nenavadnega vedenja, ki je lahko pogubno zate in tvoj ponos ter samopodobo.

da dobiš punco, se moraš z njo družit, biti v telesnem stiku vsaj dvakrat na teden. torej recimo na kakšni skupni aktivnosti, trening, ipd.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

b00mer ::

Pa ne bos valda osvajov ex od frenda ?

komar88 ::

korenje3 je izjavil:

pozabi na to žensko. če si zatreskan v eno se to prelije v obsedenost ki se izraža v obliki nenavadnega vedenja, ki je lahko pogubno zate in tvoj ponos ter samopodobo.

da dobiš punco, se moraš z njo družit, biti v telesnem stiku vsaj dvakrat na teden. torej recimo na kakšni skupni aktivnosti, trening, ipd.


Se vsak dan v šoli gledama 6, tudi 7 ur :D
MAN UTD <3

figula ::

blesavi idiot napil tako, da skoraj zase nisem vedel



Tole zgoraj me je skoraj ustavilo, da bi ti kaj napisala ;(.

Sicer ne poznam današnjih deklet, če so povečini takšne, kot pišete v drugih temah. Zato vzemimo povprečno, lepo vzgojeno dekle.

Zgornje početje biti pijan kot krava je že en tak no, no in zelo odbijajoč faktor.

Najprej poizvedi, zakaj sta se razšla s kolegom - in NE delaj tega, kar je delal on.

Potem ugotovi, kaj ji je všeč in za kaj se zanima. Če bo treba, preberi tudi kakšno knjigo, da boš imel snov za pogovor.

Bodi duhovit, ne preglasen, ne preplah. Če je prilika, se zavzemi zanjo ali kakšno drugo šibkejše bitje.

Saj veste, kaj vam pravi jype: morate biti istočasno copate in princi na belem konju.

Pokloni ji kakšen prijazen nasmeh, z globokim glasom jo zjutraj pozdravi in se ponudi, da ji boš nesel torbo. Zraven razloži, da treniraš vrednote stare šole, ko so bili fantje gentlemeni in dekleta princeske. Takole napol v hecu, napol zares. Ko jo boš nasmejal - si že napol zmagal.

Tudi če se že dalj časa poznata, lahko dekle kar naenkrat spregleda in v tebi vidi zanimivega fanta - če to v resnici tudi si;).

(razmisli zakaj te je zadnja zavrnila. če je škoda prijateljstva, ga obnovi, kaj še čakaš?)

komar88 ::

b00mer je izjavil:

Pa ne bos valda osvajov ex od frenda ?


Me malo muči, samo če mi je pa tako všeč 8-O Kar njene slike bi si nalepil po sobi :D
MAN UTD <3

komar88 ::

figula je izjavil:

blesavi idiot napil tako, da skoraj zase nisem vedel



Tole zgoraj me je skoraj ustavilo, da bi ti kaj napisala ;(.

Sicer ne poznam današnjih deklet, če so povečini takšne, kot pišete v drugih temah. Zato vzemimo povprečno, lepo vzgojeno dekle.

Zgornje početje biti pijan kot krava je že en tak no, no in zelo odbijajoč faktor.

Najprej poizvedi, zakaj sta se razšla s kolegom - in NE delaj tega, kar je delal on.

Potem ugotovi, kaj ji je všeč in za kaj se zanima. Če bo treba, preberi tudi kakšno knjigo, da boš imel snov za pogovor.

Bodi duhovit, ne preglasen, ne preplah. Če je prilika, se zavzemi zanjo ali kakšno drugo šibkejše bitje.

Saj veste, kaj vam pravi jype: morate biti istočasno copate in princi na belem konju.

Pokloni ji kakšen prijazen nasmeh, z globokim glasom jo zjutraj pozdravi in se ponudi, da ji boš nesel torbo. Zraven razloži, da treniraš vrednote stare šole, ko so bili fantje gentlemeni in dekleta princeske. Takole napol v hecu, napol zares. Ko jo boš nasmejal - si že napol zmagal.

Tudi če se že dalj časa poznata, lahko dekle kar naenkrat spregleda in v tebi vidi zanimivega fanta - če to v resnici tudi si;).

(razmisli zakaj te je zadnja zavrnila. če je škoda prijateljstva, ga obnovi, kaj še čakaš?)
Oprosti, nevem kaj mi je včeraj bilo. Se mi to zgodilo prvič. Pa si ne želim ponoviti. Kako pa bi jo lahko nasmejal? Moška populacija se mi včasih smeji kot zmešana. Vendar se mi zdi, da je žensko veliko težje nasmejati.
MAN UTD <3

korenje3 ::

ne poslušat figule. bodi to kar si. najslabše je živeti v lastni laži.

pa to da se vidita 6-7 ur na dan zna bit problem. ker ne veš kdaj biti v intimnosti in kdaj ne, kje so limite ipd. če bi bila iz drugega razreda je ok. tako pa zna biti hitro konec.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

FlyingBee ::

tole je bilo konec še preden se je začelo, poskušaj malo, da dobiš samozavest in izkušnje, na faksu pa se loti malo več oziroma v srednji šoli če ti slučajno kaj rata, vmes pa uporabi domišljijo ... ne obremenjuj se preveč s tem ker bo samo še slabše, predvsem pa ostani zvest samemu sebi in pridobi dobro izobrazbo, boš videl na kaj padajo prave ženske

oemdzi ::

Bodi to, bodi tisto, ne biti to, ne biti tisto itd ...
Samo na glumce palijo al kako ? Zanima me se kdaj je tapravi cas, da ji pokazes tisto kar si ? Poroka? Otrok ? Ji opalis samar in pokazes tisto kar si (recimo da te veseli pretepat zenske) itak je zacementirana pri tebi al kako ?

Saj sam nimam pametnejse nasvete in jih zato tudi ne dajem, ampak tu kar dezujejo en bolj "koristen" od drugega...

jagodka ::

Najprej se pozanimej pri prijatelju če je njemu kul da si ti z njegovo bivšo, da ne boš na koncu ostal brez obeh :)

Janac ::

Bomo v ponedeljek vidli če nasveti od Globane80 delujejo!

Gigahertz ::

Janac je izjavil:

Bomo v ponedeljek vidli če nasveti od Globane80 delujejo!


kaj ti je pa naklobasala?
"670#2500#8"

globalna80 ::

@janac

Tukaj sta 2 faktorja

1. Kako jo osvojiti, tukaj ti lahko dam ogromen nasvet

2. Kakšni so ji všeč, no tudi tukaj se lahko deloma uštimaš po njenem okusu, ampak le deloma!!! Če pa nisi njen tip ti bo malo težje osvojiti tudi če veš kako!
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Freezy ::

Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja


Do not proceed!

komar88 ::

Freezy je izjavil:

Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja


Do not proceed!


Prava muka :|
MAN UTD <3

figula ::

ne poslušat figule. bodi to kar si. najslabše je živeti v lastni laži.
Bodi to, bodi tisto, ne biti to, ne biti tisto itd ...


Traparija, zakaj toliko floskul, ki služijo samo samozanikanju napredovanja, prelaganju in odlašanju. Takšne stavke ustvarja strah pred neuspehom.

Kdo smo in kako dolgo smo to? Z vsakim dnem, ko se naučimo nekaj novega, z vsako prebrano knjigo, z vsakim filmom, ki nas gane, s srečanjem nekoga .... si razširimo duha in postanemo nekdo drug. Z drugačnimi pogledi in stališči, ki smo jih imeli, ko smo zjutraj vstali. To je naša pravica in dolžnost, da se razvijamo, odraščamo, se spreminjamo.

Ali mislite, da ste takrat podobni sebi, ko se afnate, da se vam moška populacija reži, kot pravi rorry? Ni nujno.

Kako nasmejat ženske? Res ne vem, čemu se današnje deklice smejijo. Včasih je bila to iskrena duhovitost ob pravem času. Malo spremljaj dogajanje okoli sebe, pa boš zaznal, kaj jim obarva lička. :)

b00mer ::

Em..dej postav se v vlogo tvojga kolega in razmisl, kako bi ti blo, če bi on to naredu..
Ne bod hinavski..Glej da ne bos nakoncu zgubu in bejbo in frenda.

globalna80 ::

@ janac

punca, mars v devici

privlači jo zmeren, predvsem preprost videz brez glamurja ali bahaštva.

Če ste zdravi, naravni in čisti, boste fizično najbolj privlačni za te ženske in seveda zmerna mera inteligence ter skromen, čuten pristop k življenju.

Če ste neprijazni, polni samega sebe ter ukazovalni, boste te ženske hitro izgubili.

Predvsem iščejo moške, ki so dojemljivi, radi pomagajo in so prijazni. Sposobnosti so zelo pomembne, vendar ne marajo pozerjev.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Berserker ()

Janac ::

ja saj to si mi že na ZS poslal, berem berem ne skrbi.

marvin42 ::

bivše punce od prijateljev so prepovedane!
Mostly Harmless

jype ::

globalna80, mene pa zanima za 2. 12. 1981.

Gigahertz ::

jype ti jst povem:

punca, luna v tehnici, privlači jo kolesarjenje na zelo dolge razdalje

je vitka dolgonoga lepotica fizično prečiščena ,ki jo ne zanimajo mafijci z bmw-ji ampak išče kolesarsko dušo.

:)
"670#2500#8"

korenje3 ::

jype je izjavil:

globalna80, mene pa zanima za 2. 12. 1981.


ti si pa kak mesec mlajši od mene ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

borinho ::

Lahk poslušaš vse te nasvete, treniraš nastop itd itd... je pa varianta ki zmer zmaga... kloroform :P
if you miss your ex reload and try again

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borinho ()

Blinder ::

privlači jih popoln videz, ne preprost. inteligenca nima veze, razen če nimaš iq pod 70, ampak taki hodijo v posebne ustanove.
neprijazni, ukazovalni in polni samega sebe - pa to so alfa samci, to so najbolj všeč puncam :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Grumf ::

Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Looooooka ::

komar88 je izjavil:

Pozdravček!
Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja :D ). Sva sošolca in zanima me kako bi se ji prikupil, da bi ji postal (vsaj malo) všeč? Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
LP

Skoda k on nima tok dobrega prijatelja...

tpleko ::

že dejstvo, da sprašuješ, kako se ji prikupiti, kaže na to, da ti zna uspeti. večina ljudi ne dobi željenega partnerja zato, ker ne stopijo v akcijo in ker nimajo dovolj samozavesti. ti imaš oboje drugače ne bi spraševal kako se prikupiti punci ker bi podzavestno vedel, da nima smisla.

tpleko ::

kako se prikupiti punci? bodi čimbolj prijazen z njo in bodi nasmejan. se mi zdi da zna uspeti. nisem pa še probal, jaz prakticiram bolj nasprotno.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539730 (29522) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881058 (73106) Yosh

Več podobnih tem