» »

Kako postati punci, ženski všeč?

Kako postati punci, ženski všeč?

jype ::

Gigahertz> jype ti jst povem:

Slabo - šlo je za rojstni datum naključnega dekleta, ki s svojim partnerjem (ki sicer nima BMWja, ima pa Mercedesa) živi na Poljskem.

Tudi globalna80 se je pri svoji analizi odrezal precej povprečno - držijo predvsem reči, ki držijo za praktično vsakogar, nekatere malo bolj specifične pa bodisi ja, bodisi ne.

Samo zanimalo me je, če je "astrologija" še vedno bullshit.

bajsibajsi ::

@rorry
Ne poslusaj vseh teh smesnih nasvetov. Par minut se druzi z mano; lahko se delas da me poznas. Bo takoj tvoja... :)

BigWhale ::

komar88 je izjavil:

Freezy je izjavil:

Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja

Do not proceed!

Prava muka :|

marvin42 je izjavil:

bivše punce od prijateljev so prepovedane!


Ker so mi 'pravila dvorjenja' precej neznana, bi prosil, da mi nekdo tole razlozi. Zakaj ti ne sem biti vsec bivsa punca od tvojega prijatelja? In zakaj je taksna punca potem 'off-limits'?

A ima ta off-limits tudi kaksen rok trajanja? Prijatelj je imel punco v srednji soli, tebi je postala vsec v studentskih letih. Se vedno off-limits? Kaj pa potem, ko nista vec studenta? Kaj pa ce se s prijateljem skregas in nista vec prijatelja? Pol me tudi zanima, ce so te stvari retroaktivne. Nekdo ima punco, jo pusti, potem ratas z njim kolega. A je ona se vedno off-limits?

Matako ::

Pravila dvorjenja... kdo bi jih razumel!

Poglejte si samo odlomek iz najnovejše knjige Mitje Kunstlja, Patriotske igre:

Opazoval sem tipa, ki sem ga občudoval. Grd, plešast, puklast in z groznim naglasom, pa pofuka, vsekar leze. Pri pičkah ne gre torej za videz, stas in telesne vrline.


Skratka gre za pristop, nastop.
/\/\.K.

Boobiz ::

Obnašanje. Predvsem ne smeš bit copata. Za vsaka dva komplimenta, jo moreš enkrat fajn zabit in predvsem se moreš obnašat dovolj ignorantsko do žensk, da ji greš bodisi na živce, bodisi, da se te zapomne in prideš na njen radar. Preverjen recept, ki deluje. Kretenom gre bolje.
I'm drunk, what's your excuse?

nofaith ::

Boobiz je izjavil:

Obnašanje. Predvsem ne smeš bit copata. Za vsaka dva komplimenta, jo moreš enkrat fajn zabit in predvsem se moreš obnašat dovolj ignorantsko do žensk, da ji greš bodisi na živce, bodisi, da se te zapomne in prideš na njen radar. Preverjen recept, ki deluje. Kretenom gre bolje.


evo isto ka si ti povedal v videu :D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Golnar ::

to kar so povedal fantje nazadnje, majo kar prav, ravno prav jo moraš ignorirat, ampak ne preveč. ampak mislim da je to težko namensko speljat tako, da ne bos neki zajebal, ali boš preveč, ali premalo... zarad živčnosti, kakorkoli, moj nasvet je, bodi to kar si, če veš kaj si, in naj te nebo sram ali nerodno česarkoli, seveda to pride v poštev v primeru da je vsaj malo naklonjena druženju s tabo, oz. da se pač rada druži, pogovarja, ukvarja s tabo, v nasprotnem primeru nevem kako bi ti pomagal... kar se pa tiče prijatelja, je pa odvisno ali je pravi prijatelj, ali je le "prijatelj". če je pravi, ga enostavno vprašaš za njegov žegn, če pa se ti zdi da to enostavno nebi mogel vprašat, potem pa to itak ni pravi prijatelj. razen seveda v primeru da je zanj izguba tega dekleta ševedno boleča, potem pa itak nimaš kaj spraševat....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Golnar ()

black ice ::

Tale ignore je dvorezen meč. To igro lahko igraš, ko punca že nori za tabo. Če ga (punca) ne pozna tako dobro ali se ne druži z njim, potem mu ignoriranje bore malo pomaga.

tpleko ::

BigWhale je izjavil:


Ker so mi 'pravila dvorjenja' precej neznana, bi prosil, da mi nekdo tole razlozi. Zakaj ti ne sem biti vsec bivsa punca od tvojega prijatelja? In zakaj je taksna punca potem 'off-limits'?

predstavljal si da si v družbi najboljšega prijatelja in njene punce. če ne bi v družbi veljalo, da je taka punca off limits, potem bi bili prijatelji preveč sumničavi eden na drugega, ko bi bili s svojimi puncami v družbi svojih prijateljev. pa še zelo zlahka se splete kaj med punco tvojega prijatelja in teboj, ker je vzdušje že tapravo (zaupanje in karakterno ujemanje, ki vlada v taki družbi).

mihec87 ::

tpleko je izjavil:

BigWhale je izjavil:


Ker so mi 'pravila dvorjenja' precej neznana, bi prosil, da mi nekdo tole razlozi. Zakaj ti ne sem biti vsec bivsa punca od tvojega prijatelja? In zakaj je taksna punca potem 'off-limits'?

predstavljal si da si v družbi najboljšega prijatelja in njene punce. če ne bi v družbi veljalo, da je taka punca off limits, potem bi bili prijatelji preveč sumničavi eden na drugega, ko bi bili s svojimi puncami v družbi svojih prijateljev. pa še zelo zlahka se splete kaj med punco tvojega prijatelja in teboj, ker je vzdušje že tapravo (zaupanje in karakterno ujemanje, ki vlada v taki družbi).


Če jo pusti ni več njegova punca?

alexa-lol ::

Pa vi boste doktoriral iz tega... prvo "napako" si že naredil... povedal si, da ti je noro všeč in, da je moreš meti... s tem si jo idealiziral, postavil na nek pedistol in zdaj paziš, da je ne bi kaj narobe naredil... približaj se ji, če je zainteresirna bo kej, če ne pa ne bo. Pojdi do druge. Pa ne iskat seksa, ker to zgleda res obupano.

Vi forumaši pa nehajte nehajte neumnosti govoriti, češ, da če je od prijatelja bivša, da je off limit. Če je med vama privlačnost je to to, ko jebe prijatelja.

globalna80 ::

@jype

Imam občutek da si že vnaprej želel prikazati astrologijo kot nepraktično. Iz mojih izkušenj tudi če živiš z žensko nekaj let ne poznaš njeno globino duše 100%.

Dvomim da poznaš to žensko zelo dobro, pa tudi če bi jo poznal še ne veš čisto vse o njej, ker tudi ona ne ve zavestno vse o sebi kaj ima v podzavesti.

Drugače sem ti pa dal bolj splošne podatke in nisem natančno preštudiral njene celotne astrološke karte, ker je za to potrebno ogromno časa!

Bi pa rekel da zgolj ugibaš.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Joj globalna, veš jaz tudi mislim, da ti zgolj ugibaš. Kako si pa prišel do tega astrološkega znanja? Kaj naj bi imela astrologija sploh z ljubeznijo oz. čustvi?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

globalna80 ::

To je podobno kot če bi vprašal kaj ima Sonce sploh s tvojo hrano in življenjem. Kaj ima Luna s čustvi, Merkur s komunikacijo, Venera z ljubeznijo, Mars z energijo in agresivnostjo, Jupiter s srečo in znanjem itd...

Veš, nismo izolirani v vesolju. Če sončeva svetloba in energija in Lunina vplivata na naše življenje, potem tudi drugi planeti s svojo energijo.

Postavitev in lega planetov se nenehno spreminja, zato dobi vsak novorojeni/a drugačno predispozicijo in usodo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

A bejž no. Daj napovej usodo za nekoga, ki je bil recimo rojen 25. 8. 1950.

globalna80 ::

Na nisem profesionalni astrolog. Sem zgolj ljubitelj in amater, ki se zanima bolj za karakter pri astrologiji. prihodnosti pa ne znam napovedovati. Znajo pa nekateri znanci.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Predator ^^ ::

Daj ti te znance malo vprašaj o meni.
Gnmstle

figula ::

Postavitev in lega planetov se nenehno spreminja


Me veseli, da si omenil. Kdaj bomo lahko gledali nove karte, prilagojene spremenjenim potovanjem planetov in sonca? Jaz recimo padem v novo, 13. znamenje, ker na moj datum potuje sonce po ozvezdju Ophiuchus. Kje naj jaz preverim svoje srečne dneve? :'(

Je verjetno predrago in prezahtevno menjati vse astrološke materiale in znanje?

globalna80 ::

@Figula, to kar omenjaš je samo položaj Sonca. Je podznak še bolj pomemben, saj se ga upošteva glede ure rojstva. Drugače pa vse informacije lkahko dobiš pri preverjenih astrologih.

Nekateri so amaterji, nekateri pa svetovno znani strokovnjaki, ki znajo napovedati dosti več kot povprečen astrolog. Astrologijo se lahko učiš celo življenje pa je še vedno kaj za naučit.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

figula ::

Da ne bomo preveč razžalostili rorry-ja in mu posvinjali teme, samo še tole: čeprav je to samo položaj sonca, kot praviš, je vendarle teh sedanjih 12 znamenj neka osnova za vse horoskopske napovedi. Če se je ugotovilo, da so se stvari premaknile, bi to morali upoštevati in vključiti nove podrobnosti zraven, ne res?

Jaz imam sonce rada in če potujem po ozvezdju Kačjenosca - pa naj bo tako. Koneckoncev je čisto fleten znak, čeprav ima smotano ime :)

7982884e ::

@globalna: noben svetovno znan strokovnjak teh traparij ni mogel prestat testa jamesa randyja, ki ponuja 1 milijon dolarjev v primeru da se dokaže neko nadnaravno silo, v tvojem primeru napovedovanje prihodnosti/česarkoli

panteist ::

nofaith je izjavil:

Boobiz je izjavil:

Obnašanje. Predvsem ne smeš bit copata. Za vsaka dva komplimenta, jo moreš enkrat fajn zabit in predvsem se moreš obnašat dovolj ignorantsko do žensk, da ji greš bodisi na živce, bodisi, da se te zapomne in prideš na njen radar. Preverjen recept, ki deluje. Kretenom gre bolje.


evo isto ka si ti povedal v videu :D


Kaj pa vem, tole vse skupaj mi je glupo. Če sicer ciljaš na ženski kot sta v videu, potem verjetno deluje,
drugače pa zame najbolje deluje, da ne igram neke zgrešene "bad guy / nice guy" osebnosti in s "triki" poskušam
ujeti dekle. Dobro se zavedam kdo sem, ne brigam se za nekonstruktivna mnenja folka, dekletu pokažem, da mi je
všeč, a se z njo tudi moje življenje/interesi/hobiji ne ustavijo. Če želim preživeti čas z njo, ji sporočim in se
ne delam nedostopnega, da bi bolj ugriznala v vabo, predvsem pa je nujno potrebno še spoštovanje, ker niso pes, da
bi ga z nagrado lahko zainteresiral za igro - delaj z ženskami kot z enako inteligentnim bitjem iste vrste ter s svojimi
željami, hrepenenjem, interesi...in če nekako ne zakapira, da pred njo stoji ena opcija za čudovito skupno življenje,
potem že ni vredno.

Ne vem, mogoče kaj pametnega ven potegneš :)

globalna80 ::

horoskop in astrologija ni isto. Še posebej te horoskopčki iz revij zaradi katerih večina ne verjame in se ne spušča v raziskovanje tega. Te horoskopi so tako zelooo posplošeni, narejeni kar za vse strelce, device, levinje karkoli, to se tako ne dela

Prava napoved je tista, ki je narejena za vsakega posameznika posebej na podlagi točne ure in minute rojstva, datuma in letnika in kraja rojstva!!!! Ni dveh enakih napovedi.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

komar88 ::

Hvala vse za nasvete, bom se ji bom jutri poizkusil malo bolj približati in povem, če mi bo kaj uspelo :) Me pa nekaj zanima: Je skoraj pol leta starejša od mene, mislite, da ima tudi to kako vlogo?
MAN UTD <3

jizzer ::

V primeru, da si v glavo vsekaš da je... Ampak ni. Če se ji boš prikupil ji nebo važno koliko si starejši. Drugače pa ti svetujem, ker sem sam bil par dni nazaj v podobnem položaju, da probaš vse bol na izi vzet, ne sekiraj se da bi rekel kaj narobe, bodi ti, če ji boš všeč ji boš drugače pa boš drugi.

panteist ::

Starostna razlika pol leta? Sploh ne, pomembneje je, da je vajina zrelost in čustvena inteligenca na isti ravni.

globalna80 ::

@rorry in janac

Jutri ni ugoden dan za to! Ker bo Luna v raku, manj primeren dan za zabavo, razgovore, timsko delo, poslovni obisk, racunalnistvo, tekmovanja, sport, potovanje in javni nastop (z izjemo politicnega).

Rajsi v sredo, ko bo Luna v levu
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

Priporočam audio CD-je Saše Eincigler. PS: to ni reklama
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

korenje3 ::

tole postaja že ena troll nadnaravna tema. globalna80, kakšen vpliv ima pluton, ki danes ni več planet, na človeka?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jizzer ::

Pa ne poslušaj teh trollov (nekateri) na forumu.
Ko boš v sebi vedo, da si pripravljen it, idi. Ne rabiš čakat na nobeno luno...

nofaith ::

Troll? We troll back. Globalnica a trollaš al ti to resno ker na astro tv bi baje lahko dobil službo
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Rias Gremory ::

Globalna?
Prava napoved je tista, ki je narejena za vsakega posameznika posebej na podlagi točne ure in minute rojstva, datuma in letnika in kraja rojstva!


In potem napišeš:
Jutri ni ugoden dan za to! Ker bo Luna v raku, manj primeren dan za zabavo, razgovore, timsko delo, poslovni obisk, racunalnistvo, tekmovanja, sport, potovanje in javni nastop (z izjemo politicnega).


No go.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

globalna80 ::

Luna tudi ni planet pa ima ogromen vpliv na nekatere ljudi.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Rias Gremory ::

globalna80 je izjavil:

Luna tudi ni planet pa ima ogromen vpliv na nekatere ljudi.

Kakšen vpliv pa? Da zavijajo ko je polna luna?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

globalna80 ::

@rias

2 različna pojma. Eden je osebni položaj planeta ob rojstvu, drugi je pa položaj planeta ali lune, ki se trenutno giblje nad vsemi ljudmi sveta.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

komar88 ::

nofaith je izjavil:

Boobiz je izjavil:

Obnašanje. Predvsem ne smeš bit copata. Za vsaka dva komplimenta, jo moreš enkrat fajn zabit in predvsem se moreš obnašat dovolj ignorantsko do žensk, da ji greš bodisi na živce, bodisi, da se te zapomne in prideš na njen radar. Preverjen recept, ki deluje. Kretenom gre bolje.


evo isto ka si ti povedal v videu :D


Njen bivšji je točno tak. I don't give a fuck. Pa lahko dobi vsako drugo. Nakladač. Take bedarije govori ženskam, da če bi bil jaz ženska bi ga že zdavnaj 'odj****'.
MAN UTD <3

Rias Gremory ::

Njen bivšji je točno tak. I don't give a fuck. Pa lahko dobi vsako drugo. Nakladač. Take bedarije govori ženskam, da če bi bil jaz ženska bi ga že zdavnaj 'odj****'.


Še en razlog več, da jo dobiš in tako pokažeš kaj je to alpha samec. Ne pozabi zaščite.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

komar88 ::

Ja če pa ne znam bit tak ignorant.
MAN UTD <3

Rias Gremory ::

Če se moraš delati debila/ignoranta/mačota ni problem v tebi ampak v nasprotnem spolu. Razmisli če te je deklina vredna (glej da ima kaj v glavi a.k.a. možgani).
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

komar88 ::

Rias Gremory je izjavil:

Če se moraš delati debila/ignoranta/mačota ni problem v tebi ampak v nasprotnem spolu. Razmisli če te je deklina vredna (glej da ima kaj v glavi a.k.a. možgani).

Mi lahko to malo bolje razložiš?
MAN UTD <3

figula ::

Pa saj mačota se je znebila, al kako? Torej ji nakladači niso všeč. Vse OK.

Rias Gremory ::

Hmm..je dokaj enostavno.

Ne bit ovca. Ne sledi čredi. Ne sledi družbi.
A ker drugi dobijo punce tako, da se obnašajo kot debili/izmečki se moraš še ti? Ne (na koncu seveda izbiraš ti).

Samo pravim, da bodi 24/7 ti in to kar si, še posebej v družbi osebe ki ti nekaj pomeni. Ne pretvarjaj se. Če ji pa ne boš všeč takšen kot si se pa ne sekiraj ker je veliko rib v morju.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

nofaith ::

Rias popravek. Rib na 2 nogah na zemlji :D.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Rias Gremory ::

To že, čeprav se kdaj čudim kako so nekatere tako zabite in jim kljub temu uspe imeti take motorične sposobnosti, da uporabljajo noge.

edit: Nimam nič proti ženskam, samo proti tistim bolj snobovskim in prasi***.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

komar88 ::

Na kak načit torej bi bilo najbolje pristopiti k njej? Ker če si preveč prijazen si friendzoned :D
MAN UTD <3

nofaith ::

Reč ij da ima danes lepe čevlje al neki, pa če bi sla na pijačo po soli.

Ps vem da je to teži izvest kt napisat
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nofaith ()

galu ::

Samo pravim, da bodi 24/7 ti in to kar si, še posebej v družbi osebe ki ti nekaj pomeni. Ne pretvarjaj se. Če ji pa ne boš všeč takšen kot si se pa ne sekiraj ker je veliko rib v morju.


Točno tako. Bodi to kar si! Pa magari boš začel govoriti o svojem novem procesorju.:D
Tako to gre.

Rias Gremory ::

@nofaith
:)):))
Mogoče imaš prav vendar si predstavljaj:
A: Živjo
B: Hej
A: Danes imaš lepe čevlje, bi šla na pijačo po šoli?
B: Umm...ne veš umm lih dons ne morem.

Bolje kot nič je že. :)
Pač ne se ji prilizovat.

Pa to kar je Galu rekel (on je mačo).
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Matija82 ::

Nč bat povedat kaj bi rad ;)

Rias Gremory je izjavil:

@nofaith
:)):))
Mogoče imaš prav vendar si predstavljaj:
A: Živjo
B: Hej
A: Danes imaš lepe čevlje, gremo na pijačo po šoli.
B: Umm...ajde

nofaith ::

No pol pa brez lepih čevljev. Samo hočem po najboljših močeh pomagat :S

Pač nej en iz iskušenj pove kaj je najbolj, ker jst ijh nimam
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nofaith ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539517 (29309) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36880395 (72443) Yosh

Več podobnih tem