» »

Kako postati punci, ženski všeč?

Kako postati punci, ženski všeč?

jype ::

rorry> Imam tudi kolo, naredim park k km na leto :) pa vse čudno gledajo pa sprašujejo kako se mi ljubi :D

Z napačnimi se družiš.

tpleko> Avtoriteta je vse povedal.

Vse kar moraš vedeti, če je tvoj cilj imeti čimveč spolnih odnosov.

OP očitno preživlja srednješolsko ljubezen (ki je v resnici ne pozna), s katero bi rad dočakal visoko starost. To se zgodi tako redko, da je najbolje vnaprej sprejeti, da se v tvojem primeru ne bo - boš veliko lažje dihal.

jizzer ::

Kaj pa če punci, dam vedeti da pač hočem nekaj več, ona ti reče da želi biti samo prijateljica. Kaj narediš? Ostaneš prijatelj ali prekineš veze?

FlyingBee ::

jizzer je izjavil:

Kaj pa če punci, dam vedeti da pač hočem nekaj več, ona ti reče da želi biti samo prijateljica. Kaj narediš? Ostaneš prijatelj ali prekineš veze?


zelo dobro vprašanje, ostati prijatelj je LAME, ker še vedno bi jo, prekiniti zvezo pa je lahko koristno za oba ali pa samo bedno zate

kr1ženska ::

OP očitno preživlja srednješolsko ljubezen (ki je v resnici ne pozna), s katero bi rad dočakal visoko starost. To se zgodi tako redko, da je najbolje vnaprej sprejeti, da se v tvojem primeru ne bo - boš veliko lažje dihal.


Jype, o teh stvareh se v srednji šoli še ne razmišlja. Takrat je edina stvar ki jo veš zagotovo ta, da hočeš bit s tisto osebo.

jizzer je izjavil:

Kaj pa če punci, dam vedeti da pač hočem nekaj več, ona ti reče da želi biti samo prijateljica. Kaj narediš? Ostaneš prijatelj ali prekineš veze?


Čim hitreje se čim dlje umakni. Ker ko boli, boli pošteno... In jok pa tisto da bi naredu vse, da bi ti dala šanso, to ne gre. Če ni čustev nima veze kva nardiš, ni učinka... (Nevem kok si star ampak to velje po srednji šoli, ko se ženskam že mal svita kak to gre)

jizzer ::

Ja sem pričakoval tak odgovor, ampak sem vseeno vprašal, tut odločil sem se že preden sem vprašal. Radovednost pač :)

jype ::

jizzer> Kaj pa če punci, dam vedeti da pač hočem nekaj več, ona ti reče da želi biti samo prijateljica. Kaj narediš? Ostaneš prijatelj ali prekineš veze?

Odvisno - a je zares prijateljica? Večina jih ni.

Prijateljice so tiste, ki so pripravljene marsikaj žrtvovati za prijatelje. Jaz še vedno imam eno dobro prijateljico, ki bi jo lahko izgubil, pa še vedno sem brez ene dobre prijateljice, ki bi jo lahko obdržal. Ogromno je odvisno tudi od tega, koliko si sposoben sam pri sebi razčistiti - večino ljubezenskih težav si ljudje vedno ustvarijo sami.

kr1ženska> Jype, o teh stvareh se v srednji šoli še ne razmišlja. Takrat je edina stvar ki jo veš zagotovo ta, da hočeš bit s tisto osebo.

Ah pa jade se ne. Saj ni sam kriv, prvič je soočen s takšnimi koncentracijami vazopresina. Zdaj se mu pač vedno bolj zdi, da bo brez dekleta umrl in bolj ko si bosta blizu, bolj jo bo idealiziral - dokler ne bosta tako blizu, da bosta začela uporabljat isto kuhinjo, ko se reči običajno prvič močno zapletejo.

first_line ::

jype je izjavil:

jizzer> Kaj pa če punci, dam vedeti da pač hočem nekaj več, ona ti reče da želi biti samo prijateljica. Kaj narediš? Ostaneš prijatelj ali prekineš veze?

Odvisno - a je zares prijateljica? Večina jih ni.

Prijateljice so tiste, ki so pripravljene marsikaj žrtvovati za prijatelje. Jaz še vedno imam eno dobro prijateljico, ki bi jo lahko izgubil, pa še vedno sem brez ene dobre prijateljice, ki bi jo lahko obdržal. Ogromno je odvisno tudi od tega, koliko si sposoben sam pri sebi razčistiti - večino ljubezenskih težav si ljudje vedno ustvarijo sami.

kr1ženska> Jype, o teh stvareh se v srednji šoli še ne razmišlja. Takrat je edina stvar ki jo veš zagotovo ta, da hočeš bit s tisto osebo.

Ah pa jade se ne. Saj ni sam kriv, prvič je soočen s takšnimi koncentracijami vazopresina. Zdaj se mu pač vedno bolj zdi, da bo brez dekleta umrl in bolj ko si bosta blizu, bolj jo bo idealiziral - dokler ne bosta tako blizu, da bosta začela uporabljat isto kuhinjo, ko se reči običajno prvič močno zapletejo.


Kako pa ti sploh lahko daješ nasvete, ko si ga v življenju namočil samo v eno in še to le potem ko se te je usmilila pri tridesetih?
Copy paštet z vikipedije pa nikogar več ne impresionira.

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

> Kaj pa če punci, dam vedeti da pač hočem nekaj več, ona ti reče da želi biti samo prijateljica. Kaj narediš? Ostaneš prijatelj ali prekineš veze?

Odvisno - a je zares prijateljica? Večina jih ni.

Kako pa ti sploh lahko daješ nasvete, ko si ga v življenju namočil samo v eno in še to le potem ko se te je usmilila pri tridesetih?
Copy paštet z vikipedije pa nikogar več ne impresionira.


Drugi so jih pa že zdavnaj nehali šteti pa sedaj jambrajo, kako dobiti tisto pravo. Število ni merilo, niti ni pogoj za srečo!
Eto, tile nasveti. Bom jaz počas začela tole tebi kr računat. sva rekla 10EUR/nasvet, an? :)

IMO je pravi prijatelj tisti, s katerim se družiš tudi po srednji šoli (pa nista sošolca) oziroma še potem, ko enkrat končaš faks. Vsi ostali so nakoncu people that you used to know... to kr hitro dojameš ko si v študentu. Pač, folk/prijatli pridejo in grejo...

first_line ::

Ne število nima veze, če pa pristaneš s tisto ki te edina ni zavrnila je pa druga stvar.

9€ za tečaj!
Pa maximalno do 20cm. Eni moramo v službi tudi sedet veš.

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

Ne število nima veze, če pa pristaneš s tisto ki te edina ni zavrnila je pa druga stvar.


Drži.

9€ za tečaj!
Pa maximalno do 20cm. Eni moramo v službi tudi sedet veš.

Kva to, moj pomočnik mora imeti do 20 cm? Nič bat, te bomo mal sfriziral pa boš kmalu tut kj bolj konkretnega prenesel ;)

Zdej bom pa mal zajebana kar se tiče zanjega stavka.
Jaz postaljam pogoje tko da Take it or leave it ;)

algo ::

jizzer je izjavil:

Kaj pa če punci, dam vedeti da pač hočem nekaj več, ona ti reče da želi biti samo prijateljica. Kaj narediš? Ostaneš prijatelj ali prekineš veze?


Na formalni ravni ostaneta "prijatelja", v praksi pa ti bo verjetno najbolje, da imaš z njo čim manj stikov. Pa saj boš videl, z žensko, ki reče ne se ti pač ne bo dalo več ukvarjati, družiti, nič od nič ;) Izguba energije in časa... pa še hitreje jo boš prebolel, če ne bo v tvoji bližini.

FlyingBee ::

še pred končno odločitvijo pa probaj FWB z njo, če bo šlo, ker samo prijatelj biti je bedno

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

Ne število nima veze, če pa pristaneš s tisto ki te edina ni zavrnila je pa druga stvar.


Drži.

9€ za tečaj!
Pa maximalno do 20cm. Eni moramo v službi tudi sedet veš.

Kva to, moj pomočnik mora imeti do 20 cm? Nič bat, te bomo mal sfriziral pa boš kmalu tut kj bolj konkretnega prenesel ;)

Zdej bom pa mal zajebana kar se tiče zanjega stavka.
Jaz postaljam pogoje tko da Take it or leave it ;)


Evo OP, tako se peca pi*ke. S samo parimi posti sem omrežil krenočešpo in mi že je iz rok in mi ponuja svoje usluge (če podrobno prebereš niti več ne zahteva €).

Tako to počnemo pravi moški, ne pa sluzavci ki sledijo postopku ki so si ga sprintali iz neta.

PS: malo mi je žal da sem ti zlomil srce, upam da boš še kdaj sposobna ljubiti. Vem da ti je trenutno zelo hudo, a čez par (deset) let me boš že zadosti pozabila in boš spet lahko nazaj v akciji. Ali pa tudi ne :/

Janac ::

Avtoriteta je izjavil:

komar88 je izjavil:

Pozdravček!
Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja :D ). Sva sošolca in zanima me kako bi se ji prikupil, da bi ji postal (vsaj malo) všeč? Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
LP


Dragi Rorry!

Malo sem brskal po internetu in naletel na to temo pa sem se odločil, da se registriram in ti pomagam pa najverjetneje še komu! Če kdo misli, da sem troll ali kaj podobnega oz. mu ni všeč moj pristop naj se gre jokat domov k mami.

Zdaj pa resno k stvari. Nekoč sem bil tako kot ti, sramežljiv, poveličeval sem dekleta, ... skratka bil sem zelo neizkušen. Vsako dekle, ki mi je namenilo kanček pozornosti, mi je postalo zelo všeč, fantaziral sem in se največkrat kar malo zaljubil. Zdaj so stvari drugačne, bistveno drugačne. Žensk mi ne manjka, če mi je kakšna všeč jo tudi dobim, tudi če gre le za one night stande. Kako sem to dosegel? V nadeljevanju ti bom razložil nekaj bistvenih pravil:

1. SAMOZAVEST - Daleč najpomembnejša stvar. Sam nisem ravno maneken pa tudi postave nimam dobre, sem kr malo zalit pa vseeno očaram dekleta prav zaradi slednje lastnosti. In zagotovo se sprašuješ kako do samozavesti? Na kratko v svoji koži se moraš počutiti dobro. Kar pomeni, da si umit, urejen, si oblečen v čista oblačila, ki naj bi ti tudi pristajala (poglej si malo RealMenRealStyle kanal na youtubu) in imaš dobro pričesko. Zelo je dobro če tudi začneš z kakšnimi osnovnimi športnimi vajami (tek, sklece, dvig na drogu - parki/igrišča, počepi, ...) se boš počutil bistveno bolje že po prvem "treningu". Prav tako je pomembno, da hodiš vzravnano in ponosno, naj te cel svet vidi kako si zadovoljen s samim sabo. In sedaj še glavno: zavedati se moraš, da samozavest ne pride čez noč. Vse te naštete stvari ti bodo pomagale, vendar glavnino moraš še vedno storiti sam.
Najbolje je, da si zadaš cilj, da vsak dan ogovoriš 1 punco oz. lahko tudi samo 1 osebo na ulic/ v šoli/ ... Prašaš jih kakšno trivialno vprašanje: ura, lokacija, itd. Naslednji teden si zadaš višji cilj. Namesto, da bi ogovoril samo eno osebo/punco moraš sedaj ogovriti punce, ki so ti simpatične, če si na faksu/srednji šoli je to dokaj lahko, saj jih tam kar mrgoli. No in smo že pri tretjem tedno, če si se držal mojih napotkov boš sedaj bil že precej bolj sproščen v družbi deklet in ti jih ne bo težko ogovriti. V tretjem tedno si zadaš cilj, da greš z dvema puncama na kavo, za začetek si izberi take, ki ti na prvi pogled niso najbolj privlačne, saj ti bo bistveno lažje. V četrtem tednu pa povabi na kave punce, ki so ti simpatične. Probaj se čim manj sekirati in čim več zabavati. Po enem mesecu takega "treninga" boš bistveno bolj samozavesten. Šele zdaj si pripravljen, da povabiš na kavo punco, ki jo omenjaš v zgornjem postu in ti je resnično všeč!

2. NEHAJ PUNCE POVELIČEVATI - Skoraj tako pomembna stvar kot samozavest! Če si s punco na kavi/ te ogovri/ ipd. ne pomeni, da ti dela uslugo. TI JI DELAŠ USLUGO! Saj si samozavesten in prijeten moški, ki mu ne manjka ženske družbe in lahko po potrebi v vsakem trenutku oddide in se zaposli s čim pomembenjšim. Nehaj punce postavljati na piedestal! Punce so takšne kot ti iz mesa, kosti in kože. Imajo napake tako kot ti, probleme, interese, cilje ... Ne dovoli, da bi te vodile okoli prsta. Bodi malo barabe, ne reagiraj na vsak dražjaja! Da si boš lažje predstavljal ti dam primer: Povabiš punco ven, se zmenita in punca zamuja. Malo počakaš (par min) nato se pa obrneš in greš, če te kliče, digneš telefon in poveš, da nimaš časa, da bi ga izubljal s tako neresno punco. Moški si ne pa cota! Bodi ponosen! Pokaži ženskam, da se morajo za tvojo pozornost potruditi. Tukaj bi rad omenil še nekaj. Veliko moških je kar sram, ko jih ženska zavrne. Naj te ne bo sram, ponosno odkorakaj in se nasmehni! Prav tako, če z žensko flirtaš pa se zgraža oz. še bolje pove prijateljicam/sošolcem. Povej ji, da si moški. Potenten testosteronski moški, ki ga vodi strast in te ni sram svoje narave.

3. NAUČI SE POSLUŠATI. Če se naučiš poslušati ženske se boš naučil tudi pogovarjati z njimi. Zopet je to čisto stvar treninga. Primer in vaja: Punco želiš povabiti na kavo, tudi če je popolna neznanka. Najbolje je da do nje pristopiš in ne uporabljaš nekih neumnih "pick-up" linov. Do nje odkorakaj ponosno, z vzravnano držo, nasmehni se in predstavi. Nato bo velikokrat sama začela pogovr, če ne pa uporabi okolico. Ne vem recimo, da drži v rokah knjigo, pa jo malo povprašaj o njej. Glavno je da je opazka duhovita/sarkastična... "Uf zgleda zelo zanimiva tale tvoja knjiga, je kej slik notri, k ne znam brat". Zraven se seveda nasmehneš, da ne izpadeš kot resničen idiot. Nato bo pogovr zagotov stekel. Pomembno je, da jo resnično poslušaš, ker le tako, se lahko pogovarjaš tekoče in ne zaigrano. Zapomni se detajle pa jo kasneje lahko kaj vprašaš. Pomembno je, da je tudi tebi zanimiv pogovor! Vedno imej prijazen rahel nasmešek in igriv pogled. Glej jo v oči. Seveda ni potrebno, da vanjo strmiš se bo še prestrašila. Ampak tako, da ji daš vedeti da se zanjo resnično zanimaš in te privlači.

4. POKAŽI JI DA SE ZANJO ZANIMAŠ ROMANTIČNO IN NE KOT PRIJATELJ - Veliko moških "jamra", da se zelo hitro znajdejo v t.i. "friendzonu". Kar je seveda logično. Če se dobiš z žensko na kavi (dobro zdaj če samo treniraš pogovr se na začetku en obremenjuj) v baru itd. Ji moraš pokazati da si moški, ki bi rad bi vse prej kot pa njen prijatelj. Kako to stroiš? Preprosto. Med pogovrom gledaš žensko v oči (gledaš, odmakneš pogled, zopet gledaš - praksa pač) in ji daš vsake toliko kakšen iskren kompliment. Ker se ženske bojijo svoje prvinske narave in jih družba indoktrinira ji komentarji njenih prsi/riti ipd. ne bodo všeč. Dobri komplimenti so tisti, ki jih resno misliš. In povej, kar misliš, naj te ne bo sram! Če ima ženska prelep nasmeh ji to povej. Vedno je pomembno, da si igriv in da ti vodiš stvari. Pokaži ji da si moški ki ve kaj hoče! Edino stvar, ki jo ženska vodi je lahko pogovr. Drugo vodi ti. Ti ji začni dajati komplimente, ti se je rahlo dotakni po roki, ne čakaj na prvi korak od nje. Najboljša tehnika tukaj je kaj u stilu z prepokovanjem oz., da ima lepe dlani. Pa boš brez težav držal žensko roko. Ko ti to uspe jo glej v oči. Nato boš moral prej ali slej iti po poljub, zopet naj te ne bo sram. Ženskam so všeč moški, ki vedo kaj hočejo in si to tudi vzamejo. Seveda ne mislim sedaj, da jo posiljuješ z poljubi/dotiki... Če vidiš da ženska nima interesa (se dotakneš - ona se umakne, jo hočeš poljubiti - se umakne, itd.) tkarat pojdi stran. Ni te vredna! Žensk je veliko in zapomni si to je igra številk. Kvantiteta! Več žensk, kot boš ogovoril več boš v končni fazi imel partnerk, seksal itd. Tudi če iščeš resno punco se ne obremenjuj na začetku. Pojdi na zmenek z 3-4 v enem tedno lahko tudi v istem dnevu pa boš potem videl kje je interes. To te bo obvarovalo pred tem, da se boš zadovoljil z vsako žensko, ki ti bo namenila nekaj pozornosti. In boš lahko nekoč resnično srečen v zvezi!

5. CILJI, KI NISO ŽENSKE! - Zelo pomebna stvar. V življenju je pomembno, da imaš cilje, ki so večji od žensk samih. Cilj za katerega živiš. Pomembno je, da v življenju ugotoviš kaj te zanima in to počneš z vso strastjo in srcem. Ko boš to storil boš v nečem postal zelo dober. Lahko je tudi hobi. Ko ženske vidijo, da si "zaposlen" v življenju in v nečem dober bodo fascinirane! Pa tudi pri samozavesti ti bo to neizmerno pomagalo.

6. "SHIT HAPPENS!" - V življenju so vzponi in padci. Uspeh je definiran preprosto, enkrat več moraš vstati kot pa si padel!. Veliko žensk te bo zavrnilo in tudi ti boš njih. Če te ženska zavrne se nasmehni in odidi stran kot zmagovalec, saj si premagal strah! Če te ženska zavrne te ni vredna! Če se z tabo poigrava se te prav tako ne zasluži! Če je neodločna/zamuja/ne ve kaj hoče od zveze/je neodrasla odjebi! Nekoliko težje je ko ti ženska da "košarico". Ko se to zgodi pojdi ven s prijatelji in uživaj. Pojdite na pijačo v kino na potrebne študentke v KMŠ-ja ipd. Zavedaj se, da boš žalosten sploh, če ti je ženska veliko pomenila. Vendar pa se lahko odločiš kako sprejemaš stvar. Če te je "zajebala" te ni vredna! Ni tvoja idealna ženska, veliko boljše boš še spoznal. Mlajše, lepše, pametnejše, prsate :). Zapomni si, da te bo vsaka izkušnja naredila močnejšega! Sploh slabe izkušnje so najboljši učitelj!

Za konec ti želim čim več sreče in ne obremenjuj se samo z enim dekletom. Če ti je pa res tako všeč pa le prej zvadi vse kar sem ti napisal. Ženska bo očarana. Pa še nekaj predn gresta v kaj romantičnega povej tudi svojemu prijatelju. Ni ga treba vprašati, saj ne izbiraš kdo ti je všeč in ni z njo v zvezi, tako, da se bo mogel sprijazniti. Če tega ne razume pa ni dober priajtelj!

SREČNO!

Aja pa še to v tej temi sem zasledil, da velikokrat nekaj ženske pišejo kaj hočejo itd. NE POSLUŠAJ ŽENSK. Ženske same ne vedo kaj v resnici hočejo. Nikoli ne vprašaj gazele kako naj jo ujame lev. Vedno vprašaj leva. In ja to so dolgoletne izkušnje!



resnično ti hvala za tole!:)

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

Ne število nima veze, če pa pristaneš s tisto ki te edina ni zavrnila je pa druga stvar.


Drži.

9€ za tečaj!
Pa maximalno do 20cm. Eni moramo v službi tudi sedet veš.

Kva to, moj pomočnik mora imeti do 20 cm? Nič bat, te bomo mal sfriziral pa boš kmalu tut kj bolj konkretnega prenesel ;)

Zdej bom pa mal zajebana kar se tiče zanjega stavka.
Jaz postaljam pogoje tko da Take it or leave it ;)


Evo OP, tako se peca pi*ke. S samo parimi posti sem omrežil krenočešpo in mi že je iz rok in mi ponuja svoje usluge (če podrobno prebereš niti več ne zahteva €).

Tako to počnemo pravi moški, ne pa sluzavci ki sledijo postopku ki so si ga sprintali iz neta.

PS: malo mi je žal da sem ti zlomil srce, upam da boš še kdaj sposobna ljubiti. Vem da ti je trenutno zelo hudo, a čez par (deset) let me boš že zadosti pozabila in boš spet lahko nazaj v akciji. Ali pa tudi ne :/


Čak, kva?? :)):)) Kater del zajebancije pa zdej nisi štekal? Ajoj... kekci! :D
Ej poba, de pomir se, k kozle strelaš.
Začel si z zajebancijo in drkanjem v glavo, in jaz te drkam nazaj. Get it?

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

Ne število nima veze, če pa pristaneš s tisto ki te edina ni zavrnila je pa druga stvar.


Drži.

9€ za tečaj!
Pa maximalno do 20cm. Eni moramo v službi tudi sedet veš.

Kva to, moj pomočnik mora imeti do 20 cm? Nič bat, te bomo mal sfriziral pa boš kmalu tut kj bolj konkretnega prenesel ;)

Zdej bom pa mal zajebana kar se tiče zanjega stavka.
Jaz postaljam pogoje tko da Take it or leave it ;)


Evo OP, tako se peca pi*ke. S samo parimi posti sem omrežil krenočešpo in mi že je iz rok in mi ponuja svoje usluge (če podrobno prebereš niti več ne zahteva €).

Tako to počnemo pravi moški, ne pa sluzavci ki sledijo postopku ki so si ga sprintali iz neta.

PS: malo mi je žal da sem ti zlomil srce, upam da boš še kdaj sposobna ljubiti. Vem da ti je trenutno zelo hudo, a čez par (deset) let me boš že zadosti pozabila in boš spet lahko nazaj v akciji. Ali pa tudi ne :/


Čak, kva?? :)):)) Kater del zajebancije pa zdej nisi štekal? Ajoj... kekci! :D
Ej poba, de pomir se, k kozle strelaš.
Začel si z zajebancijo in drkanjem v glavo, in jaz te drkam nazaj. Get it?


Denial ain't just a river in Egypt.

kr1ženska ::

Denial ain't just a river in Egypt.

Aha. In, a mi mogoče lahko zaupaš, kake težave in zasvojenosti me pestijo da se jim tako prikrito izmikam??
Lepo prosim, če je še kdo drug opazil, da imam kake probleme, podzavetna nagnjenja, motnje, naj pove. To so resne stvari in očitno bo treba nekako ukrepat.. :)

Zgodovina sprememb…

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

Denial ain't just a river in Egypt.

Aha. In, a mi mogoče lahko zaupaš, kake težave in zasvojenosti me pestijo da se jim tako prikrito izmikam??
Lepo prosim, če je še kdo drug opazil, da imam kake probleme, podzavetna nagnjenja, motnje, naj pove. To so resne stvari in očitno bo treba nekako ukrepat.. :)


V bistvu me sprašuješ kaj bi na sebi lahko spremenila da mi bi bila všeč!

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Denial ain't just a river in Egypt.

Aha. In, a mi mogoče lahko zaupaš, kake težave in zasvojenosti me pestijo da se jim tako prikrito izmikam??
Lepo prosim, če je še kdo drug opazil, da imam kake probleme, podzavetna nagnjenja, motnje, naj pove. To so resne stvari in očitno bo treba nekako ukrepat.. :)


V bistvu me sprašuješ kaj bi na sebi lahko spremenila da mi bi bila všeč!


O moj bog! če ti znaš brat med vrsticam, sem ti jaz papež v Rimu. :))
Oziroma, kaj naj rečem. Neki neznanec ki mi je ponujal svoje gole slike in osnovnošolsko spričevalo, me je povsem očaral. :)) To je možno sam na slo-tehu :D

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Denial ain't just a river in Egypt.

Aha. In, a mi mogoče lahko zaupaš, kake težave in zasvojenosti me pestijo da se jim tako prikrito izmikam??
Lepo prosim, če je še kdo drug opazil, da imam kake probleme, podzavetna nagnjenja, motnje, naj pove. To so resne stvari in očitno bo treba nekako ukrepat.. :)


V bistvu me sprašuješ kaj bi na sebi lahko spremenila da mi bi bila všeč!


O moj bog! če ti znaš brat med vrsticam, sem ti jaz papež v Rimu. :))
Oziroma, kaj naj rečem. Neki neznanec ki mi je ponujal svoje gole slike in osnovnošolsko spričevalo, me je povsem očaral. :)) To je možno sam na slo-tehu :D


Glej, ni še vse izgubljeno. Kolikšno imaš številko modrca?

tpleko ::

Amapk nasveti, ki jih je dal "Avtoriteta" so v praksi precej težko izvedljivi. umil, oblekel in sfriziral se boš že, potem se pa počasi neha. obnašanje človek zelo težko spremeni, če si sramežljiv in nesamozavesten boš to zelo težko spremenil. no mogoče edino z veliko prakse in volje se da, ampak potem moraš biti pa že res obupan da se da to delat. jaz bi šel raje h prostitutki ali še bolje - ga drkal, in se raje ukvarjal s čim bolj zanimivim kot je pogovor z ženskami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

Predator ^^ ::

Imaš 2 možnosti.
Bodi prijazen in jo ceni ~ postaneš copata in ko kaj rečeš kar ji ni všeč dobiš košarico.
Lahko se pa delaš ''vzvišenega'' kot je nekdo zgoraj napisal pa bo ona tebe cenila ;)
Gnmstle

jizzer ::

FlyingBee je izjavil:

še pred končno odločitvijo pa probaj FWB z njo, če bo šlo, ker samo prijatelj biti je bedno

Haha si me nasmejal zaj, resnično :) To nebo šlo, ker sem še tak daleč kot dejansko sem prišel sem prišel z nič (brez kakršnegakoli znanja z puncami). Ne predstavljam si na kakšen način bi dosegel FWB, čeprav se branil nebi >:D, pa verjetno bi še se mogla bolj spoznat za to, ker se poznama komaj kaki mesec, vedno bolj pa zadnji teden.

tpleko je izjavil:

Amapk nasveti, ki jih je dal "Avtoriteta" so v praksi precej težko izvedljivi. umil, oblekel in sfriziral se boš že, potem se pa počasi neha. obnašanje človek zelo težko spremeni, če si sramežljiv in nesamozavesten boš to zelo težko spremenil. no mogoče edino z veliko prakse in volje se da, ampak potem moraš biti pa že res obupan da se da to delat. jaz bi šel raje h prostitutki ali še bolje - ga drkal, in se raje ukvarjal s čim bolj zanimivim kot je pogovor z ženskami.


Daj ne trollaj, lažje se spremeniš zaj kot pa da pri 30 ugotoviš da neboš nikoli mel punce in potem so takšne in drugačne teme na ST. (ena poteka vzporedno z tole, se mi celo zdi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Janac ::

Vsakič imamo 2 možnosti: spimo in sanjamo naprej ali vstanemo in uresničimo te sanje

FlyingBee ::

Janac je izjavil:

Vsakič imamo 2 možnosti: spimo in sanjamo naprej ali vstanemo in uresničimo te sanje


Janac, čestitam, zadel si v polno, vse se da narediti, samo volje ne sme zmanjkati, kaj pa je ženska tako drugačna od moškega, vsi hočmo kaj doživet, samo mogoče ne ravno s tistimi, ki bi si to najbolj želeli

jizzer, ni dobro, da si tako hitro postaviš zid pres seboj, probaj pa boš videl, če nič ne poskusiš, ostaneš sam in se sprašuješ kaj in kako

Zgodovina sprememb…

komar88 ::

Grem ta teden v šoping, da sa kupim kaj boljšega za oblečt, pa še frizerja bom malo obiskal :) Kaj bi bilo najbolje za oblečt? Srajca, majica? Ali še kak predlog :D
MAN UTD <3

Janac ::

jaz sem bil zadnji teden med počitnicami v šopingu dal 180EUR hehe.

hojnikb ::

Ka je janac a si biu na brazilski depilaciji, da je bil ta "šoping" tak drag ??:))
#brezpodpisa

Janac ::

ne, v BTC-ju.

jagodka ::

Shegevara je izjavil:

jagodka je izjavil:

Nismo vse ženske enake, sama točno vem kaj želim, kot prvo mi je najbolj pomembno da me ima rad in jst njega, fizično se morava privlačiti a to ne pomeni da more bit super lep ampak važno da je meni všeč,pač da je neka privlačnost med nama pa čeprav sva v resnici oba grda :D Poleg tega pa imam še par kriterijev, ki jih more fant met oziroma se vsaj trudit, met mora kej v glavi in znat kej naredit, skratka da mu delo ni tuje :)

To je pa tudi vse kar jst kot ženska pričakujem od partnerja, zdaj pa naj še kdo reče da smo ženske komplicirane :D



Vse se lepo sliši, ko tule naštevaš lastnosti, ki naj bi jih tip imel, pa bi bil tvoj. Verjemi mi, če si bosta po izgledu enakovredna, boš v njegovem značaju ali obnašanju ali načinu dela ali poslušanju, ali res v čimerkoli našla neko stvar, ki bi te odbijala na njem in ga posledično kritizirala, ga skušala "popraviti" in mu dajala nasvete.
O kako rad bi videl žensko, ki ne bi kritizirala svojega partnerja ali mu kaj oporekala, ko sta skupaj. Tu mislim predvsem kritiziranje blažjih pomankljivosti, ne mislim kakšnega alkoholizma ali nasilnosti.

Najslabše pa je poteza moškega, da ji je v vseh odločitvah ena copata in ji ustreže na vsakem momentu, potem pa baba s svojim primitivnimi možgani dojame, da to ni več samosvoj mačo, kot je nekoč bil in jo ne privlači več. Zveza propade.


Lepo si to povedal,nekoč sem se v nekoga zaljubila in ko sva pristala skupaj sem mu ves čas očitala malenkosti, čez čas se je spremenil in takrat sem ugotovila da to ni več fant v katerega sem se zaljubila :|

ejQ ::

Maš dve punci. Obe faci. Ena ti je všeč, ena ne. How come?

Punca bo relativno hitr vedla, če si ji všeč al pa ne (tko kot ti veš pr puncah). Zunanji izgled, način govora, kako se držiš... Ne morš pa vedt kaj konkretno njo privlač. Ena pada na nizko čelo, druga ma rada flešerje, tretja rata mehka, če se ji zdi, da te ne zna prebrat. Ni kr splošnega pravila kaj puncam potegne.

Če boš pa komi izustu eno vprašanje, brez da bi se ti zaletel, med tem ko jo boš komi gledu, ker ti bodo od sramežljivosti trzale oči, je pa mogoče ne boš lih impresioniru. Al pa tud!


nofaith je izjavil:

3: če si ji ušeč se bo igrala z lasmi ko te gleda
Riiiight :D A je uletela direkt iz porniča, al kako?

Kako prstopt do nje? Sej sta sošolca. Kok je pa težko vprašat kej glede snovi, al karkolže. Lih s sošolci maš največ skupnih tem. What's wrong with you? Ko me odmorom sediš za mizo jo gledaš, ona te pogleda, ti ji namigneš, da pride do tebe, in jo vprašaš neki glede naloge.


komar88 je izjavil:

Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
Pol pa najbolš, da jo do konca srednje šole sam od daleč gledaš.

FlyingBee ::

no in ko se ta tema že počasi bliža koncu, moram rečt, da žal je tako ali DA ali NE in potem eni tuhtajo, eni preveč hitro v akcijo, eni čakajo in odlašajo, .... to je to in ne velja samo za ta primer rorrija

korenje3 ::

ah kva je vam ka ne hodte v službo lepo. lohka trollate cel dan ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Relanium ::

OP sam eno stvar ti bom reku (pa brez skrbi mi lahk vrjameš)

You'r a wolf! You either take your prey or you leave it, NO FRIENDS!

Naj ti ne bo žal prijateljstva, itak pa si že prijatelj, biti prijatelj pa je enako 0

tpleko ::

komar88 je izjavil:

Grem ta teden v šoping, da sa kupim kaj boljšega za oblečt, pa še frizerja bom malo obiskal :) Kaj bi bilo najbolje za oblečt? Srajca, majica? Ali še kak predlog :D

pulover.

jagodka je izjavil:

Lepo si to povedal,nekoč sem se v nekoga zaljubila in ko sva pristala skupaj sem mu ves čas očitala malenkosti, čez čas se je spremenil in takrat sem ugotovila da to ni več fant v katerega sem se zaljubila :|


ženske preveč rade komandirajo vse živo, o čemer nimajo pojma. to sem že velikokrat ugotovil. pač posledica tega: "i have the pussy so i make the rules".
in če gre meni kaj na živce je to pametnjakovič, ki se dela pametnega o stvari, o kateri nima pojma. bodi malo ponižen in si priznaj, če česa ne veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

tpleko ::

aja pa žensko se osvoji s pogovorom. če nisi dober govorec ne boš dobil ženske, sprijazni se. zakaj pa misliš da je janša ujel lepo mlado urško, zaradi svojega izgleda?

Janac ::

tpleko je izjavil:

aja pa žensko se osvoji s pogovorom. če nisi dober govorec ne boš dobil ženske, sprijazni se. zakaj pa misliš da je janša ujel lepo mlado urško, zaradi svojega izgleda?


Potem nikoli nebom dobil punce!!!:'(:):'(:'(

Rias Gremory ::

Janac je izjavil:

tpleko je izjavil:

aja pa žensko se osvoji s pogovorom. če nisi dober govorec ne boš dobil ženske, sprijazni se. zakaj pa misliš da je janša ujel lepo mlado urško, zaradi svojega izgleda?


Potem nikoli nebom dobil punce!!!:'(:):'(:'(

That's the spirit!
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jizzer ::

Jaoo Janac si ti en kripl...Govori ji o svojem dnevu, če že kaj smešnega ne najdeš to ni ravno lahko, kaj si delal za vikend mogoče... Ko ona govori ji postavljaj čimveč vprašanj naprimer ti ona reče, "Da je blo na pohodu danes grozno." postavi ji čim več vprašanj glede tega ko jo boš vprašal "Zakaj?" na dobljen odgovor ponovno postavi čimveč vprašanj.
Aja pa če ne upaš nečesa vprašat, napisat, povabit si pred tem prižgi muziko ko te spravi v trans. Pomaga res...

Queen ::

haha...sej ne morm verjet, da pišem, ampak ajd, ker ni v temi "Vpis zaradi statusa" nič novega, naj bo...

Zasledila sem kar precej nasvetov, ki govorijo o ignoranci in bmk attitude...no, če izhajam iz sebe, tipa, ki me ignorira, sploh ne bi opazla. Sigurno pa opazim tistega, ki lepo pozdravi, te pogleda v učke, se nasmehne. Če bi nek tip ignoriral mene osebno, bi si o njem prej mislila, da je aroganten idiot, vsekakor pa nič pozitivnega. bmk attitude pa je kul samo, v kolikor je usmerjen v prave stvari =)

Itak pa so možnosti za uspeh v času ovulacije bistveno povečane kot pa npr. 1 teden pred menzesom, ko ni najbolj ugoden čas za paritev :p

komar88 ::

Queen je izjavil:

haha...sej ne morm verjet, da pišem, ampak ajd, ker ni v temi "Vpis zaradi statusa" nič novega, naj bo...

Zasledila sem kar precej nasvetov, ki govorijo o ignoranci in bmk attitude...no, če izhajam iz sebe, tipa, ki me ignorira, sploh ne bi opazla. Sigurno pa opazim tistega, ki lepo pozdravi, te pogleda v učke, se nasmehne. Če bi nek tip ignoriral mene osebno, bi si o njem prej mislila, da je aroganten idiot, vsekakor pa nič pozitivnega. bmk attitude pa je kul samo, v kolikor je usmerjen v prave stvari =)

Itak pa so možnosti za uspeh v času ovulacije bistveno povečane kot pa npr. 1 teden pred menzesom, ko ni najbolj ugoden čas za paritev :p

Bolj komplicirano, kot logaritemska funkcija :D
MAN UTD <3

galu ::

Queen je izjavil:

Če bi nek tip ignoriral mene osebno, bi si o njem prej mislila, da je aroganten idiot, vsekakor pa nič pozitivnega.


'Ignorirati mene osebno'... Kaj je to - zanikanje tvojega obstoja med poizkusom vzpostavitve komunikacije s tvoje strani ali nezanimanje za tvojo vsemogočnost?:))
Tako to gre.

jype ::

Predator ^^> Bodi prijazen in jo ceni ~ postaneš copata in ko kaj rečeš kar ji ni všeč dobiš košarico.

To pomeni izključno to, da si bil z napačno.

Janac> Potem nikoli nebom dobil punce!!!

Treniraj.

GaŁu> 'Ignorirati mene osebno'... Kaj je to - zanikanje tvojega obstoja med poizkusom vzpostavitve komunikacije s tvoje strani ali nezanimanje za tvojo vsemogočnost?

IMHO je to zgolj nevljudno obnašanje (ponavadi tistih, ki mislijo da se "hard to get" dela tako, da se z dekletom ne pogovarja in se mu izogiba in se ne vrača pozdravov in nasmehov, kar je seveda bullshit, ki ga radi prodajajo nesposobneži, ki potem uspešnejšim zelo radi očitajo, da so copate).

first_line> Kako pa ti sploh lahko daješ nasvete, ko si ga v življenju namočil samo v eno in še to le potem ko se te je usmilila pri tridesetih?

Brez skrbi, tudi če sploh še ne bi imel spolnih odnosov bi bil v problematiki izkušenejši od tebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

galu ::

jype je izjavil:

GaŁu> 'Ignorirati mene osebno'... Kaj je to - zanikanje tvojega obstoja med poizkusom vzpostavitve komunikacije s tvoje strani ali nezanimanje za tvojo vsemogočnost?

IMHO je to zgolj nevljudno obnašanje (ponavadi tistih, ki mislijo da se "hard to get" dela tako, da se z dekletom ne pogovarja in se mu izogiba in se ne vrača pozdravov in nasmehov, kar je seveda bullshit, ki ga radi prodajajo nesposobneži, ki potem uspešnejšim zelo radi očitajo, da so copate).



Torej če nimaš zanimanja za punco se nevljudno obnašaš?

lepa, jure.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Mesar ::

Če bo lepa se nebo tak obnašu :D

Najboljše, da sploh nimaš interakcij z njo, ti ostane več časa za geekanje.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

GaŁu> Torej če nimaš zanimanja za punco se nevljudno obnašaš?

Mnogi se. Zgleda da tudi ti.

Queen ::

galu je izjavil:

Queen je izjavil:

Če bi nek tip ignoriral mene osebno, bi si o njem prej mislila, da je aroganten idiot, vsekakor pa nič pozitivnega.


'Ignorirati mene osebno'... Kaj je to - zanikanje tvojega obstoja med poizkusom vzpostavitve komunikacije s tvoje strani ali nezanimanje za tvojo vsemogočnost?:))


Hm. Nekateri se že generalno obnašajo vzvišeno in ignorirajo cel svet okoli sebe. V drugem primeru pa govorim, če kdo ignorira mene osebno - ne vem, kak naj ti to bolj dobesedno razložim, kot pa je napisano. Kje si ti pobral vsemogočnost, mi sicer ni jasno, mi je pa jasno, da z osebo, ki me ignorira, ne mislim met opravka v nobenem smislu. In ja, ignoranca je vsekakor neodzivanje na pobude drugega, kaj drugega bi pa naj to bilo? Razen, če gre za vzajemno ignoranco, ker ignorirani ignorira ignoranta, ampak to je že druga zgodba :p

Mesar ::

Ne preveč komplicirat, ker te bojo še tu začeli ignorirat.
Your turn to burn!

galu ::

@jype



@Queen

Hja, seveda, maš take primere (majo že svoje razloge). Meni osebno so pa ignoranti precej ljubša bitja kot pa ritolizniške tečnobe (zgleda sem poseben).
Mislim da se ne razumemo popolnoma (ali pa sem jaz tako čuden). Za vas je hoja mimo človeka (npr. na šolskem hodniku polnem šolarjev) brez pozdrava/nasmeha/pripombe nesramna ignoranca?
Tako to gre.

first_line ::

jype, če o nečem bereš na internetu še ne pomeni da si potem v tem izkušen. Pa drkanje ku*aca ni praksa.

Queen, ja ja, saj ti verjamemo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539752 (29544) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881113 (73161) Yosh

Več podobnih tem