» »

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

««
«
1 / 8
»»

Četrtek ::

Si je kdo že našel kakega partnerja gor? Oziroma prosim če lahko kdo deli kakšne svoje izkušnje. Pred kratkim me je kliknila ena punca, ampak priznam da pojma nimam kaj bi jih sploh napisal. Kakšni nasveti?

jype ::

Imam par kolegov, ki so srečno poročeni in so našli sorodne duše na takih straneh.

Pozor, šala: Napišeš isto kot če na ulici srečaš dekle, ki ti je všeč: Živjo, ime mi je XY, rojen sem DD.MM.YYYY, a bi se poročila z mano?

Četrtek ::

Ima kdo kakšno resno sporočilo in ni troll?

jype ::

Resno sporočilo je, da ti socialna interakcija ne uide, ne glede na to prek katerega medija vzpostaviš stik. Če pojma nimaš kaj bi dekletu napisal, potem tudi pojma nimaš, kaj bi dekletu rekel, ko bi ga srečal.

Internet je poln opisov strategij online datinga in če premalo razumeš angleško povej - ti bomo kakšnega prevedli.

blackbfm ::

Čimprej greš na pijačo al pa kej, pa pol vidiš če sta si kul. Ker dlje kot se spoznavaš online bolj bo potem awkward v živo.

Beki ::

blackbfm je izjavil:

Čimprej greš na pijačo al pa kej, pa pol vidiš če sta si kul. Ker dlje kot se spoznavaš online bolj bo potem awkward v živo.


Ja se strinjam. da spoznas koga in gres na pijaco. zdj da pa online zavlacujes vec tednov... Drugac pa imas ogromno drugih "bolsih" moznosti da spoznas koga kot preko neta. men osebno ni to...

Blinder ::

na teh straneh je razmerje vagina:penis nekje 1:10. Povpraševanje/ponudba privede do tega, da punce dobijo boljšega tipa kot v živo, fanti pa slabšo punco.

Če te je ena punca kliknila je verjetno fejk. Punce ne klikajo. Večinoma ne niti odpisujejo, ker jim preveč ljudi piše, da bi se jim dalo z vsakim ukvarjat.

Pomoje je dobro, če so ti všeč "alternativne" punce ali pa če bi rad spoznal eno manjvredno punco sam za jo položit. Ampak tudi če so manjvredne so še vedno punce in ne marajo si dopisovat o kakih potrebnih temah ali celo se it fukarit z krenim.

Tisti badoo pa te fore pa imajo že narejeno tako, da ti pošilja reklamo "oseba Hornymaja ti je poslala sporočilo in bi rada se posexala s tabo. Registriraj se in preberi njeno sporočilo".
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Četrtek ::

Kje pa še lahko dandanes spoznavaš punce? Res samo v nekih barih diskotekah in podobno?

NeMeTko ::

Cerkveni pevski zbor? Taborniki?..... POVSOD kjer se ljudje družijo!

jype ::

Četrtek> Kje pa še lahko dandanes spoznavaš punce? Res samo v nekih barih diskotekah in podobno?

Nikakor ne. Daleč najbolj produktivno je dekleta spoznavat med aktivnostmi, ki te veselijo. Če te ne veseli nič, potem imaš zoprn problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Lozinka ::

Četrtek je izjavil:

Kje pa še lahko dandanes spoznavaš punce? Res samo v nekih barih diskotekah in podobno?


Drugače se popolnoma strinjam z Blinderjem, pusti online dating strani pri miru. Punce lahko spoznavaš povsod: na ulici, faksu/šoli, trgovini, knjigarni, itd. Sicer si pa poglej tale youtube kanal: http://www.youtube.com/user/HowToGetAGi.... Tukaj imaš resnično koristne informacije, ki to bodo pomagle pri spoznavanju in osvajanju deklet, brez tega, da bi bil nek "player" oz. bi ženske le izkoriščal/psihološko manipuliral. Pa veliko sreče!

kuall ::

Kaj pa če te veseli samo programiranje, matematika in bodybuilding recimo? Tudi zoprn problem. S tem se ne ukvarja veliko punc.
Pa ni res, da ne klikajo punce. Mene je kliknilo 20 v 10 dneh, pa niso fake.
jih je pa veliko samskih žensk z otroki, kar mi je zoprno. če bom že vzgajal otroke bodo to tisti z mojimi geni ali pa nič.

MTB ::

Take strani niso nič napačnega, če je to zgolj za začetno navezovanje stika. Vse ostalo moraš pa narediti v živo, samo tako boš lahko ugotovil, kdo ti je dovolj blizu.

korenje3 ::

tile online dating serverji so kot avtomat za ženske. če je sam nisi sposoben dobit, je ne rabiš.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kuall ::

aja pa v raznih trgovinah in knjižnicah se tudi ne da navezovat stikov no. zadnjič sem eni reku v trgovini da ima najlepšo rit kar sem jih kdaj videl. pa mi je samo rekla, da je brez besed in šla stran. :)

korenje3 ::

ne smeš hvalit riti pa jošk. moraš rečt da ma lepe oči ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

crniangeo ::

a ne bi raj šel vn raj na zrak , v kaksn lokal , recimo orto bar?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Mipe ::

Online dating strani? 99% jih je fejk profilov. Če te katera klinkne, je 60% emo bajsa, 20% gej, 10% tranny (ne izključuje se s predhodnim), 5% zdolgočasena punca, ki se samo zajebava, preostale pa pozabijo, da so te sploh kliknile.

Ne zamerite, če te številke malo smrdijo, sem jih ravno od tam doli zadaj izvlekel. Strinjam se z drugimi: pojdi no zaboga ven. Vsaj sprememba okolja ti bo godila.

kuall ::

tudi če bo cele dneve lutal zunaj ne bo nič, če ne bo ogovarjal (osvajal) žensk. torej rabiš samo priti v tako okolje, kjer ogovarjanje žensk ne izpade čudno, pa si dober. torej ogovarjanje v raznih trgovinah bolj kot ne odpade, razen če ogovarjaš prodajalke, te so že bolj dovzetne.

Četrtek ::

Kam ven?
Drugač pa tale zaklenjena(?) tema je zelo zanimiva.

Sam enostavno nevem KJE spoznavat nove ljudi. Ko si že enkrat skoraj 30 kot recimo jaz nekako več ne spoznavaš novih ljudi. Prijatelje imaš pač tiste ko jih imaš.

Mipe ::

kuall je izjavil:

tudi če bo cele dneve lutal zunaj ne bo nič, če ne bo ogovarjal (osvajal) žensk. torej rabiš samo priti v tako okolje, kjer ogovarjanje žensk ne izpade čudno, pa si dober. torej ogovarjanje v raznih trgovinah bolj kot ne odpade, razen če ogovarjaš prodajalke, te so že bolj dovzetne.

Mislil sem na nekaj v zvezi z interesnimi dejavnosti. Mahnjen sem na naravo in tako hodim v park, gozd, ZOO pa take fore, spotoma pa srečam nekaj sorodnih duš. Knjige? Knjigarne, knjižnice, ogovori kakšno in ji priporoči čtivo ali pa naj ti ona kaj priporoči. In tako naprej.

Mesar ::

Četrtek je izjavil:

Kam ven?
Drugač pa tale zaklenjena(?) tema je zelo zanimiva.

Sam enostavno nevem KJE spoznavat nove ljudi. Ko si že enkrat skoraj 30 kot recimo jaz nekako več ne spoznavaš novih ljudi. Prijatelje imaš pač tiste ko jih imaš.


Kjerkoli. Samo če boš tam sedel ko kup nesreče te nebo nihče drezal če bi bila prijatelja. Ni problem, da jih nimaš kje spoznat... nekaj čisto druga je problem.
Your turn to burn!

Četrtek ::

Jah... Kje je to kjerkoli?
To je tako kot da bi jaz hodil po puščavi in se drl: ŽEJA! ŽEJA Ti bi pa prišel zraven pa bi rekel: "Svetujem da nekaj spiješ. Vodo recimo." Kje jo dobit? To ni pomembno in je vseeno."

.. Se opravičujem če sem malo nesramen...

Lozinka ::

Četrtek je izjavil:

Jah... Kje je to kjerkoli?
To je tako kot da bi jaz hodil po puščavi in se drl: ŽEJA! ŽEJA Ti bi pa prišel zraven pa bi rekel: "Svetujem da nekaj spiješ. Vodo recimo." Kje jo dobit? To ni pomembno in je vseeno."

.. Se opravičujem če sem malo nesramen...


Dam ti link do super kanala kjer boš našel odgovr skozi na vsako vprašanje ti pa spregledaš in se pregovarjaš kaj je kdo s čim mislil ...

Mipe ::

Za začetek lahko probaš tole: http://www.dogodkizasamske.si/

Resda ti malo olajšajo denarnico, vendar je vsaj bolj učinkovito kot vse tiste neresne online dating scene.

kuall ::

>in ji priporoči čtivo
in ji priporočiš naprimer Steve Pinker - The Language Instinct, ali pa pisma vojakov, obosjenih na smrt med 2.sv. vojno, ona te pa samo debelo gleda. :D

Mesar ::

Četrtek je izjavil:

Jah... Kje je to kjerkoli?
To je tako kot da bi jaz hodil po puščavi in se drl: ŽEJA! ŽEJA Ti bi pa prišel zraven pa bi rekel: "Svetujem da nekaj spiješ. Vodo recimo." Kje jo dobit? To ni pomembno in je vseeno."

.. Se opravičujem če sem malo nesramen...


Kjerkoli kjer se družiš z ljudmi. Ko si s prijatelji imaš tam prijatelje prijateljev (in tudi prijateljice če je to cilj), v službi če se tam srečuješ z novimi ljudmi, potem imaš stvari ki jih delaš v prostem času, verjetno nisi edini ki te veseli ne vem recimo podvodno kičkanje... in pa povsod kamor redno zahajaš - če redno hodiš v neko gostilno, trgovino, kamorkoli te verjetno že na videz poznajo... ampak v vseh primerih boš moral ti ali pa nekdo drug naredit korak naprej če hočeš bolj oseben odnos.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

klemenSLO ::

SAm nimam izkušenj (ni blo treba :) ).
Osebno pa poznam 2 primera, en kolega in ena kolegica ki sta tako spoznala partnerja in zaenkrat zgleda ok.
Kolegica spoznala tiša, sedaj poročena, 2 otroka.
Kolega spoznal žensko... pričakujeta..... hehe tko tipično za kolega - sistemca :D
Pač odsev modernega življenja ...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

Četrtek je izjavil:

Kam ven?
Drugač pa tale zaklenjena(?) tema je zelo zanimiva.

Sam enostavno nevem KJE spoznavat nove ljudi. Ko si že enkrat skoraj 30 kot recimo jaz nekako več ne spoznavaš novih ljudi. Prijatelje imaš pač tiste ko jih imaš.


po moje boš do smrti sam... sej te itak država pokoplje ko umreš ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

@nny ::

Ajej...nobene punce tukaj?

V najlepšem mestu operira par tipov, vsak s svojo taktiko. Eden na primer s kolesom (ni jure!) prislini k peškam na pločniku in vozi vštric, mimogrede pa kar začne pogovor, bla bla. Drugi prišiba s polno hitrostjo za tabo in te vpraša koliko je ura in če te pospremi domov, ker je ura že pozna...:)

Če hočete spoznati punce, se vpišite na pilates. Predlagam široke hlače zaradi javne morale.:P
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

theBill ::

Lozinka je izjavil:

Četrtek je izjavil:

Kje pa še lahko dandanes spoznavaš punce? Res samo v nekih barih diskotekah in podobno?


Drugače se popolnoma strinjam z Blinderjem, pusti online dating strani pri miru. Punce lahko spoznavaš povsod: na ulici, faksu/šoli, trgovini, knjigarni, itd. Sicer si pa poglej tale youtube kanal: http://www.youtube.com/user/HowToGetAGi.... Tukaj imaš resnično koristne informacije, ki to bodo pomagle pri spoznavanju in osvajanju deklet, brez tega, da bi bil nek "player" oz. bi ženske le izkoriščal/psihološko manipuliral. Pa veliko sreče!


Evo, pa še iz ženske perspektive, kaj iščejo pri tipih itd.
http://www.youtube.com/user/TheWingGirl...


Ne norte z nekim Orto barom, ne bi si tam v življenju ženske iskal. Še dobr, da ga niste na Metelkovo poslal. Meni se zdi, da tebe bolj pristop jebe, kot pa kraj, sploh po tem, da po 30-tem ne spoznavaš novih ljudi.

Pred kratkim sem gledal polnočni klub, kjer so imel temo internetni zmenki. Imaš zanimivo varianto (mensezdi v Ljubljani) speed dating, ko imaš 3 minute časa in se vsake 3 minute nova bejba prisede. Potem neke večerje, ko organizatorka povabi (po njeno kompatibilne) 4 punce in 4 fante. Od teh spletnih strani pa kolikor vem je le Ona-on približno na nivoju, lahko probaš na kakšnem forumskem srečanju... pa ne srečanju Slo-tech foruma ;)

Mesar ::

klemenSLO je izjavil:

SAm nimam izkušenj (ni blo treba :) ).
Osebno pa poznam 2 primera, en kolega in ena kolegica ki sta tako spoznala partnerja in zaenkrat zgleda ok.
Kolegica spoznala tiša, sedaj poročena, 2 otroka.
Kolega spoznal žensko... pričakujeta.....
Pač odsev modernega življenja ...


Seveda. Sej so pravi ljudje gor. Ampak predvsem ženskih profilov je ogromno takih, ki so samo za promocijo - lažnih (da plačaš članarino). Sicer pa je to relativno enostavno preverit, slikico shrani na računalnik pa jo daj v google search. Če isto sliko najde na miljon drugih straneh povsod po svetu potem že veš da nekaj ni vredu - in tega je ogromno, jaz sem delal na enem drugem projektu ko sem na to naletel pa sem potem malo bolj podrobno preverjal zadevo - v glavnem večina tistih punca, ki so kot naslikane odpadejo, ne pa vse vem za eno ali dve, ki imata prave slike na tem slovenskem portalu sej vsi vemo katerem - ampak sta tam le za zafrkancijo.
Your turn to burn!

Četrtek ::

Mesar je izjavil:

Četrtek je izjavil:

Jah... Kje je to kjerkoli?
To je tako kot da bi jaz hodil po puščavi in se drl: ŽEJA! ŽEJA Ti bi pa prišel zraven pa bi rekel: "Svetujem da nekaj spiješ. Vodo recimo." Kje jo dobit? To ni pomembno in je vseeno."

.. Se opravičujem če sem malo nesramen...


Kjerkoli kjer se družiš z ljudmi. Ko si s prijatelji imaš tam prijatelje prijateljev (in tudi prijateljice če je to cilj), v službi če se tam srečuješ z novimi ljudmi, potem imaš stvari ki jih delaš v prostem času, verjetno nisi edini ki te veseli ne vem recimo podvodno kičkanje... in pa povsod kamor redno zahajaš - če redno hodiš v neko gostilno, trgovino, kamorkoli te verjetno že na videz poznajo... ampak v vseh primerih boš moral ti ali pa nekdo drug naredit korak naprej če hočeš bolj oseben odnos.


Zanimajo me predvsem stvari v katerih punc ni. Imam dva dobra prijatelja. Z enim se vidim enkrat na mesec, z drugim pa se pravzaprav vsak dan pogovarjam na netu. V službi imam samo enega sodelovca. Mislim da nisem "spoznal" kakšnega novega človeka v zadnjih nekaj letih ne glede na spol.

NeMeTko ::

Imam eno kolegico, ki ga nekaj sračka po enih dating straneh. Gor ima tri ali štiri profile (na istem servisu!) in se ves čas samo zgraža kakšni nemogoči tipi se ji javljajo. Če pa že kakšen slučajno 'približno ustreza', jo je pa potem strah, da ni nek manijak...

Predvidevam, da ni edina s takšnimi 'problemi'?

Drugače pa je po mojem mnenju tako, da neko 'krčevito iskanje' obrodi najslabše rezultate. Zagotovo te v življenju še kaj drugega zanima, kot pa sedenje za ekranom. Že zaradi samega sebe si boš naredil korist, če se vsake toliko odmakneš od ekrana in se posvetiš čemu drugemu, kar te tudi veseli.

Če boš šel v fitness, jih boš slišal od jype-a, tako da raje sedi na kolo - samo boš moral bolj počasi peljati, drugače se boš zgolj odpeljal mimo...

Šalo na stran - če te veselijo hribi, se prijavi na kakšen skupinski izlet, če si bolj zagret pa v alpinistični tečaj.
Če si bolj sprehajalec, pojdi v park - tudi tam kakšna sedi sama na klopci.
Lahko greš na kakšen plesni tečaj, tečaj slikanja, tečaj fotografije,......

Neskončno je teh dejavnosti - povsod pa so tudi ženske - ni vraga, da ti prej ali slej nebi kakšna padla v oči.

klemenSLO ::

Pejt na plesne...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Mesar ::

Ja plesni tečaji FTW :D fitnesi tudi, ker imaš take ko si dobesedno hodijo tipa tja iskat, za kolesarje bo jype napisal kako in kaj ker so ga tako skoz polna usta...
Your turn to burn!

Četrtek ::

Dejavnosti je res veliko, vendar vprašanje kaj se bo zgodilo če bom šel v neko dejavnost samo zato ker bi tam rad ženske spoznal...
Zanima me predvsem računalništvo in podobno. Trenutna služba ki je nekje od 9-19 pa mi niti ne omogoča da bi se čemu res resno posvetil.

Mesar ::

Kaj ti bo pol ženska? Če še med vikendi delaš si itak že poročen s šihtom.
Your turn to burn!

@nny ::

Imam idejo...pri postajah Biciklja se vedno najde kakšna ženska, ki ne more biciklja...khm, vtaknit noter. Lahko dežurate v zasedi za kakšnim vogalom in drevesom in ji potem gentlemansko priskočite na pomoč. Ne preostane ji drugega, kot da vas povabi na pijačo. Lahko se zadebatirata o tehničnih težavah vtikanja priključka v vtičnico.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Četrtek ::

Mesar je izjavil:

Kaj ti bo pol ženska? Če še med vikendi delaš si itak že poročen s šihtom.

še vedno sem samo človek in imam vse potrebe kot jih ima vsak...

Mesar ::

@nny je izjavil:

Imam idejo...pri postajah Biciklja se vedno najde kakšna ženska, ki ne more biciklja...khm, vtaknit noter. Lahko dežurate v zasedi za kakšnim vogalom in drevesom in ji potem gentlemansko priskočite na pomoč. Ne preostane ji drugega, kot da vas povabi na pijačo. Lahko se zadebatirata o tehničnih težavah vtikanja priključka v vtičnico.


Ja in sta že uspešno prebila... led. :D Tok simple je...

Četrtek je izjavil:

Mesar je izjavil:

Kaj ti bo pol ženska? Če še med vikendi delaš si itak že poročen s šihtom.

še vedno sem samo človek in imam vse potrebe kot jih ima vsak...


Ja sej razumem... še bolj pomembno pa bo, da bo to razumela in sprejela tista, ki jo boš nekje zahaklal :) če razumeš kaj mislim.
Your turn to burn!

Četrtek ::

@nny je izjavil:

Imam idejo...pri postajah Biciklja se vedno najde kakšna ženska, ki ne more biciklja...khm, vtaknit noter. Lahko dežurate v zasedi za kakšnim vogalom in drevesom in ji potem gentlemansko priskočite na pomoč. Ne preostane ji drugega, kot da vas povabi na pijačo. Lahko se zadebatirata o tehničnih težavah vtikanja priključka v vtičnico.

Hehe. Zabavna in izvirna ideja :) Škoda da nisem iz Ljubljane.

klemenSLO ::

Kaj pa zdej k je obdobje novoletnih zabav? Vpraš kakega kolega če majo zabavo z mešano družbo in se pridruži?Bi te z veseljenm povabu na našo službeno od kibernetikov pa je samo ena ženska zravn 8-)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Gladi ::

Sej mu tud zabava polna prvilačnih mladih žensk ne pomaga če je socially awkward.

Sicer se pa v knjižnicah najdejo kakšne dokej hude geek punce, sam problem pri teh srečanjih je, da bo na prvo žogo ženska ocenjeval zgolj na videz. Če pa kakšno spoznaš preko prijateljev, pa lahko pridejo do prepoznavnsti tudi drugi atributi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

Mesar ::

Gladi je izjavil:

Sej mu tud zabava polna prvilačnih mladih žensk ne pomaga če je socially awkward.


Ja mu. Ker če se nebo družil z njimi bo ostal tak, v nasprotnem primeru pa se bo stanje počasi izboljšalo.
Your turn to burn!

@nny ::

Sej kakšna ženska je tudi socially out-of-line.

Tudi če na partyju stojiš v kotu in se smiliš samemu sebi, je še vedno bolje, kot če doma sediš za kompom in se smiliš samemu sebi. V prvem primeru imaš vsaj par procentov šans, da te katera opazi, v drugem pa 0!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

kuall ::

ideja: greš v kakšno manjšo trgovino, kjer ni varnostnikov in so za krajo odgovorne prodajalke. dolgo se zadržuješ notri in prodjalka bo prišla v bližino tebe, da vidi, če kradeš. in evo sta že skupaj. potem ji lahko tudi po pravici poveš, da si zaradi nje tako dolgo tam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Četrtek ()

Četrtek ::

Izredno "neudobno"(mogoče ni najbolj primeren izraz) se počutim ob nekih zabavah. Še posebej ko je prisoten alkohol, neumne debate brez pomena itd .... Pa tudi če govorimo konkrektno ne poznam nobenega takega ki bi lahko vprašal, da bi se kam povabil.

kuall ::

jaz recimo poznam dve 30 letni devici. pa ne poznam tako veliko žensk. torej jih mora biti kar nekaj takih. :) obe imata problem z zelo nizko samopodobo.

@nny ::

Žal...treba se je spustiti s svojega piedestala na raven plebsa in tolči popcorn čvekanje. Meni gredo tudi kakšna sorodstvena srečanja na živce, pa potrpim in včasih celo kakšno pametno pripomnim.

Poglej drugače...na takih neformalnih srečanjih kroži ogromno informacij. Večina brezveznih, kakšna pa tudi koristna. Vzemi to kot nek zapleten sistem, ki ga hočeš raziskati do drobovja.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28451796 (43722) dzinks63

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Več podobnih tem