» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 23
»»

MattPwnz ::

LP!
Pač mam problem ki ga ma večina najstnikov :O
Všeč mi je sošolka, ki se tudi dobro razumema, se velikokrat skupaj smejima, in razno...
Ampak NIKOLI je ne dobim na samem, da bi ji pač povedu kaj čutim do nje al jo pa povabu na pijačo, sladoled ali pa v kino...
Ker se ne vidiva drugje kot v šoli je problem da so zmeraj okoli sošolci in ker vem da je 85% sošolcev nezrelih vem da bi v primeru če bi ji kaj takšnega rekel vsi imeli enako reakcijo: "cel razred" : "OPAAAAAA" al pa kej podobnega, in ker nočem izpaditi idiot in paditi v nerodno situacijo bi pač rad vse skupaj naredil na samem. In ker še nikol nisem mel punce (ja, žal), se na to pač niti malo ne spoznam :D

In bi vas pač tiste prosil, ki ste bolj izkušeni da mi poveste pač kakšen bi bil najboljši način da jo nekam na samo spravim, in na kakšen način bi jo pol nekam povabil? Pač nekaj nasvetov bi zelo prosil in bom hvaležen za vsak odgovor :)

Hvala vnaprej!

matobeli ::

probaj si zrihtati kakšno seminarsko nalogo z njo :)

bluefish ::

Wav, deja vu na eno od preteklih tem :) .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Hardstyle ::

MattPwnz je izjavil:

LP!
Pač mam problem ki ga ma večina najstnikov :O
Všeč mi je sošolka, ki se tudi dobro razumema, se velikokrat skupaj smejima, in razno...
Ampak NIKOLI je ne dobim na samem, da bi ji pač povedu kaj čutim do nje al jo pa povabu na pijačo, sladoled ali pa v kino...
Ker se ne vidiva drugje kot v šoli je problem da so zmeraj okoli sošolci in ker vem da je 85% sošolcev nezrelih vem da bi v primeru če bi ji kaj takšnega rekel vsi imeli enako reakcijo: "cel razred" : "OPAAAAAA" al pa kej podobnega, in ker nočem izpaditi idiot in paditi v nerodno situacijo bi pač rad vse skupaj naredil na samem. In ker še nikol nisem mel punce (ja, žal), se na to pač niti malo ne spoznam :D

In bi vas pač tiste prosil, ki ste bolj izkušeni da mi poveste pač kakšen bi bil najboljši način da jo nekam na samo spravim, in na kakšen način bi jo pol nekam povabil? Pač nekaj nasvetov bi zelo prosil in bom hvaležen za vsak odgovor :)

Hvala vnaprej!



In potem so sošolci nezreli?

Super Sonic ::

Prideš do nje in ji poveš/vprašaš.

Če ti je nerodno, potem ti najbrže ni dovolj do nje. Ali pa ni prava.

Vsak začetek je težak ampak nekje je potrebno začeti.

"The secret of getting ahead is getting started."
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Blinder ::

Dej še par podatkov, da naredimo na FB skupino o vas dveh =D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

gapic_8 ::

lej ne posluši sošolceu!
če pa maš njeno cifro ji napiš sms da se dobita nek na samem!
če bo privolila si na dobri poti! :)

JebatGa ::

Boli te kurac za sošolce. Ti boš morda imel punco, oni si ga bodo pa še vsi na roko metal.

Bor H ::

Vid se da ste že vsi mačoti...

Res noben ne razume da če imaš iste sošolce še nekaj let za gledat da res ni prijetno da ti skos tečnarjo in se delajo norca iz tebe? Neglede na "fasado" ki jo uspete namalat sem sigurn da bi vas to grizl in motl. Dejte se probat kdaj pred sodelavci na velko počohat po jajcih pa še mal zamrmrat zravn, boli vas kaj bojo govoril, vas ne bo več srbel, njih bo...

Avenger ::

čaki, kaj točno pa je narobe s tem da vsi slišjo, da jo vabiš ven? Še predn boš nehu govort bo rekla ja.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Bor H ::

To da tudi če povabi samo na pijačo je velika verjetnost da bodo tečnarl. Taka je populacija v srednjih šolah in prej.

Tear_DR0P ::

zakaj jo pa moraš dobiti na samem? najprej se s parimi dobrimi kolegi zmente da greste skupaj v kino, kot tolko ostalih najstnikov - pozneje pa jo lahko tudi kdaj povabiš na drik. če si tudi ti njej zanimiv bosta korak po korak že prišl do tega da bosta na samem :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

cyber_killer ::

Na listek napiš a se dobiva skupaj. Ta listek daj njeni sošolki naj ji ga da. Pa povej tej sošolki, da ne odpira tega listka.

@nny ::

cyber_killer je izjavil:

Na listek napiš a se dobiva skupaj. Ta listek daj njeni sošolki naj ji ga da. Pa povej tej sošolki, da ne odpira tega listka.

;((

OMG! Kdaj pa je kakšna še obdržala skrivnost zase. Ženske in skrivnosti, nene. Ne poslušat tega.

Kdor povabi punco na pijačo, je (za druge) bedak 5 minut, kdor je ne, je bedak celo življenje!

tommy boy ::

Glej sej te nima biti česa strah. Tudi če bo rekla ne vsaj veš, da si poskusil in greš lahko normalno naprej z življenjem, bolje tako, kot da bi se potem kdaj spraševal kaj in kako bi lahko bilo.

šernk ::

tommy boy je izjavil:

Glej sej te nima biti česa strah. Tudi če bo rekla ne vsaj veš, da si poskusil in greš lahko normalno naprej z življenjem, bolje tako, kot da bi se potem kdaj spraševal kaj in kako bi lahko bilo.


se morm strinjat v celoti, je bolje da takoj dobiš negativen odgovor, kot pa n-mesecev živiš v upanju. Glede drugih se pa ne obremenjuj, če te mislijo jeb*** v glavo bo to izključno iz ljubosumja (eni tega žal nikoli ne preživijo), vendar ti si moraš misliti svoje, ker če veš da se boš ob njej dobro počutil pol te ne sme brigat za ostale.

zdej kako jo povabit ven pa hmmm težko vprašanje, vsekakor se moraš čimveč držati tam okoli in enkrat bo zagotovo prišla ustrezna priložnost za to.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

enxtip ::

par pirov-> višja samozavest-> debata-> rezultat =D

Alexius Heristalski ::

MattPwnz je izjavil:

In bi vas pač tiste prosil, ki ste bolj izkušeni da mi poveste pač kakšen bi bil najboljši način da jo nekam na samo spravim

Pred nos ji potisneš robec in jo vprašaš: "A ti tole smrdi po kloroformu?" In pol jo pač odneseš, kamor se ti zdi primerno.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Icematxyz ::

Počakaj na to da bo žejna. :)

particle ::

Kupi 2 Radeona 5970, ju lepo zmontiraj v mašino, in ji pokaži. 100% je tvoja do konca življenja.

nevone ::

Ampak NIKOLI je ne dobim na samem,


Bolj se potrudi. Sicer pa, a se bosta potem vedno skrivala pred sošolci?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jureus ::

Lahko so trije razlogi zakaj taka vprašanja postavljaš na forumih:

a) si star pedofil, ki zalezuje neke deklice
b) si lolek oziroma lahko, da si še premlad za dekle ( glede na to da se še v razredu tega ne razume )
c) Kaj še nisi slišal, da se s sošolkami ne serje (vsaj v naših časih se ni)

Če pa ni nič od tega, dobi njeno telefonsko in ji pošlji sms, pa ne nekaj ovinkarit, napiši direktno kaj misliš!

r0ker ::

jap tudi jaz priporočam telefonsko in sms. pa potrudi se da ji ne izlivaš svojih čustev. povabi jo na čaj in bo ji takoj jasno kaj hočeš, razen, v primeru, da "bi rada bila samo prijatelja".
aja pa NO SEX ON FIRST DATE!

Gladi ::

Kot prvo, še vedno mislim da je OP troll, sploh zaradi tega, ker ne vem zakaj to sprašuje na geek forumu kjer si ga večina meče na sliko Dworfa.

No naj odgovorim na zastavljeno vprašanje:
Torej kot so že predlagali, dobi telefonsko oziroma dobi msn, facebook karkol. In se začni pogovarjat z njo, in pol ob priložnosti vprašaš, če bi šla mogoče na pijačo/kino/ se ga ulit na metelkovo/(vstavi poljubno), in čakaj na odgovor. Če je priterdilen, se zmeni kdaj pa kje in se lepo dobita. Je pa tako, da ni najbolje punci ki ti je všeč, kar direktno izpovedat čustva, ne nismo v času 'šekspirja'. Tvoj cilj da da se še izven šole začnita družit bla bla bla karkol, pogovarjat, in boš videl na čem sta. Če se dobr razumeta, tudi ona zainteresirana da hoče da gresta ven. Sicer tukaj je ena past, ne sme biti preveč takih srečanj, namreč, saj nočeš postati njen najboljši prijatelj?

V glavnem po parih pijačah, oz karkoli ko se dobita, enostavne ne vprašaj, ampak se ji približaj( recimo ko sedita na klopci) ter opravi svoj prvi korak h večnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

particle ::

Gladi je izjavil:

Kot prvo, še vedno mislim da je OP troll, sploh zaradi tega, ker ne vem zakaj to sprašuje na geek forumu kjer si ga večina meče na sliko Dworfa.




Hahahah... wait, what?!

gzibret ::

> aja pa NO SEX ON FIRST DATE!

Zakaj pa?
Vse je za neki dobr!

masterpsi ::

particle je izjavil:

Kupi 2 Radeona 5970, ju lepo zmontiraj v mašino, in ji pokaži. 100% je tvoja do konca življenja.



LOOOOL :D čez 10let pa BMW M3?

Hmm.. se spomnem jaz podobnih problemov. Vsi pametni ala povabi jo pred drugimi, ampak če/ko reče ne, ne boš bedak samo 10min. Probi dobit njeno telefonsko in se zmeniš po telefonu, najdi jo na FBju,... jst se nebi delu frajerja pred sošolci. Je pa riziko, da se bo ona potem spremenila, če reče ne.

Avenger ::

kašn riziko?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

cebelar123 ::

Kaj ti bo baba če maš kolo:)

Machete ::

Newm jst nisem nikol šel po teh 'filmskih' korakih.
Dobiš jo na kaki žurki pa povej par smešnih in se veliko motaj okoli nje in ji bo že jasno zakaj se gre.. Priporočljiv je tudi alkohol, sej veš.. mal se drgneš pol pa zažvališ pa je.Boš že vidu drug dan kako se razplete.. in če bo 'trajno' hehe

MrBrdo ::

Ja sam dobr je če jo že prej poznaš ker če tudi ti konzumiraš alkohol se ti lahko naslednji dan zgodi da se boš za glavo držal :D
MrBrdo

enxtip ::

do poroke na roke, nič prej...nič prej! =D

PromeuZ ::

Najboljsi nacin brez da se osmesis pred ostalimi neznalci v razredu je - obleces se v star trek suit svojega najljubsega junaka, ter jih v klingonscini povabis k sebi domov na ogled svojega star trek shrine-a. Ker je jutri ravno prvi april, bos lahko vse preprical, da si se tako oblekel zaradi neke prvoaprilske potegavscine. Aja, v primeru, da sjori ne potegne povabilo v klingonscini, potem ni vredna tvojega casu.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

kixs ::

MattPwnz je izjavil:

LP!
Pač mam problem ki ga ma večina najstnikov :O
Všeč mi je sošolka, ki se tudi dobro razumema, se velikokrat skupaj smejima, in razno...
Ampak NIKOLI je ne dobim na samem, da bi ji pač povedu kaj čutim do nje al jo pa povabu na pijačo, sladoled ali pa v kino...
Ker se ne vidiva drugje kot v šoli je problem da so zmeraj okoli sošolci in ker vem da je 85% sošolcev nezrelih vem da bi v primeru če bi ji kaj takšnega rekel vsi imeli enako reakcijo: "cel razred" : "OPAAAAAA" al pa kej podobnega, in ker nočem izpaditi idiot in paditi v nerodno situacijo bi pač rad vse skupaj naredil na samem. In ker še nikol nisem mel punce (ja, žal), se na to pač niti malo ne spoznam :D

In bi vas pač tiste prosil, ki ste bolj izkušeni da mi poveste pač kakšen bi bil najboljši način da jo nekam na samo spravim, in na kakšen način bi jo pol nekam povabil? Pač nekaj nasvetov bi zelo prosil in bom hvaležen za vsak odgovor :)

Hvala vnaprej!


Karkoli bos ze naredil nikoli direktno povedat kaj cutis!

MrBrdo ::

Lahko ji rečeš da ti je vredu v njeni družbi ampak da sta lahko samo prijatelja. Pol čez par tednov pa v akcijo :D
MrBrdo

Relanium ::

MattPwnz je izjavil:


Všeč mi je sošolka, ki se tudi dobro razumema, se velikokrat skupaj smejima, in razno...
Ampak NIKOLI je ne dobim na samem, da bi ji pač povedu kaj čutim do nje al jo pa povabu na pijačo, sladoled ali pa v kino...

Torej jo poznaš že dlje časa, pa ni blo med vama nič intimnega?

POZABI!!

IvoJan ::

bejz cim dlje stran od sosolke!! enkrat sem se jaz tako zaje***... nikoli vec!!
ce bosta skupaj bosta slej ko prej sla narazen! pol bo pa živa pi******* tako da si nikol ne isci bejbe na isti soli oz. se boljse v istem mestu ;D. ce si iz Ljubljane naj bo ona nekje iz domžal oz še dlje :D pa če sta dobra prijatelja sploh nič ne poskušaj.. ker ce do zdej ni blo nic tut nic ne bo...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

KTr1sk ::

moja sestra je tudi hodila z svojim sošolcem in še zdaj sta skupaj in to je zdaj že več kot 10let in imata otroke itd...tako da ni rečeno, samo da je tukaj bilo ravno obratno..da je ona mogla korak naredit heh.
no pri meni pa ni bilo uspeha na isti šoli, sem zbral pogum in šel do nje a kao se mora učit in sem vedel na čem sem heh, no ko je prišla "taprava" pa itak sva oba vedela, da sva si všeč :)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

BigWhale ::

gzibret je izjavil:

> aja pa NO SEX ON FIRST DATE!

Zakaj pa?


Ja, to tud mene zanima!!! K ce je kak pameten razlog zakaj ne bi sexal na prvem zmenku in sem jaz kaj zajebal se grem takoj locit!

BadB0y ::

BigWhale je izjavil:

gzibret je izjavil:

> aja pa NO SEX ON FIRST DATE!

Zakaj pa?


Ja, to tud mene zanima!!! K ce je kak pameten razlog zakaj ne bi sexal na prvem zmenku in sem jaz kaj zajebal se grem takoj locit!


Tolko le glej da ga.G tega ne bere :)


KTr1sk ::

Mogoče zato tukaj sprašuje, ker ne bere tega foruma heh, sem se pa nasmejal @Badboy, nikoli se ne ve, dandanes ta internet, kar naenkrat nisi več anonimen :P
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

cyber_killer ::

Prej sem biu malce neresen.

Kaj pa Facebook pa te fore. Boš takoj vedu vse. Pošlješ ji invite. Rečeš da si iz skupne šole in boš vidu takoj, če bo ignore bo tud v realnosti.

MrBrdo ::

Haha citiram Fr33man-a iz ene stare teme:
Načini osvajanja:
- pod 15 letom starosti: pokličeš in prekineš, pokličeš in prekineš,..... čakaš na odziv
- 15 - 18 let pošiljajo sms-e
- 18 in navzgor pokliče se zmenta za drink, al se pa kar na 4 oči zmenta

Če si pa računalniški tip pa pride še tole v poštev:
http://www.symantec.com/connect/de/arti...
;)
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

jureus ::

Tale MattPwnz, je kr izginil iz svoje teme!

jimmy69 ::

Napiši ji na en majhen listek in ji ga daj.

PacificBlue ::

Tale MattPwnz, je kr izginil iz svoje teme!


Hja, mogoče pa nasveti RES pomagajo...

Ali pa je spoznal drugo.:D
I&#8217;m out.
:3

Meizu ::

Ej fantje, nehajte že mulca napeljevat da si pribori punco prek facebooka no... Človek se ne more kr zaljubit prek interneta...

nodrim ::

zaljubljen je že ;)

Meizu ::

Kdo ve če res... :)

Edit: Ni rekel da je zaljubljen vanjo, ampak da mu je samo všeč... Meni je dosti punc všeč, ampak samo po videzu... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Looooooka ::

Sprasvat geeke, ki verjetn zgubijo dar govora ob zenski za nasvet...priceless :D
(ne bit uzaljeni...ampak pr vecini je res tko...)
««
«
1 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540914 (30706) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884261 (76309) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688261 (80328) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934643 (28950) Rias Gremory

Več podobnih tem