» »

Kako postati punci, ženski všeč?

Kako postati punci, ženski všeč?

kr1ženska ::

Ajoj... ajde, dej, pod ZS. Napiš čimveč o sebi (karakter) in o njej, karakter, kuk tipov je mela, ipd. Čimveč... Odgovorim enkrat ponoč, ko bo mal več cajta.

Janac ::

dej še meni.

FlyingBee ::

kaj ne veste, da je treba z ženskam, če jih hočeš, ravnati ravno nasprotno kar ti misliš, da je prav ... je pa res, da tukaj predvidevam govorimo še o mladini v srednji šoli tako da itak še ni vse dokončno naravnano

Janac ::

kako to misliš ni dokončno naravnano?

nofaith ::

da se odrastemo in se spremenimo.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

kr1ženska ::

Stojansto< to da ženske ne j*** deluje v primeru, da je ženska odločna, navajena pozornosti ali da točno ve kaj hoče. Za nasvet pa sprašuje srednješolec!!

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

ja, mal nerodno pišem, ko probam na hitro napisati, gre se predvsem za to, da gremo skozi neko obdobje ko se še lovimo, ne vemo niti kaj bi radi, ... kar ni slabo, saj pridobiš na izkušnjah, predvsem pa se probaj čim bolj zabavati in seveda dobit punco ... potem po študiju recimo pa je že čas, da kaj začneš na dolgi rok razmišljat

kr1ženska ::

LOL :)) kuk si pa zdej to uradno/strokovno napisal :D Si še študent?

FlyingBee ::

kr1ženska je izjavil:

LOL :)) kuk si pa zdej to uradno/strokovno napisal :D Si še študent?


no vidite, kakšne ste ženske, takoj obsodba in smeh, nič ne vem kaj si zdaj s tem mislila ... bi me veselilo, da sem spet študent (zadnjič sem šel mimo Rožne), ampak nisem več

gre se za to, da je zelo kompleksn to vprašanje avtorja teme in se ne da z besedami kaj dosti do živega pridt

ljudje pač, ne glede na spol, smo kompleksni in kaj veš komu kaj gre po glavi in zakaj

kr1ženska ::

to je men čist jasno. Zanimiv mi je bil tvoj preklop, iz sproščenega pogovora, nasveta, na resnost in globokost tvojega razmišljanja. Pozap..
rorry, odgovorim ponoč enkrat. šibam zdej

FlyingBee ::

no, rorry vidiš, se hecaš jim ni v redu potem pa si resen pa se iz tebe hecajo, ... problem, ki se zdi nepremostljiv, ampak ga z dovolj izkušnjami rešiš zlahka, predvsem pa ne iti v skrajnosti in ostan v mainstreamu

komar88 ::

Najboljš, da odje*eš vse skup pa ni nobenega problema, pa še za tabo laufajo če jih niti ne pogledaš.
MAN UTD <3

kr1ženska ::

FlyingBee je izjavil:

no, rorry vidiš, se hecaš jim ni v redu potem pa si resen pa se iz tebe hecajo, ... problem, ki se zdi nepremostljiv, ampak ga z dovolj izkušnjami rešiš zlahka, predvsem pa ne iti v skrajnosti in ostan v mainstreamu

Wrong! tko eni avtomatsko reagirajo, ko jim je ženska všeč. Najprej se hecaš, pol pa kako pametno poveš. (ko si mal starejši, taka taktika tudi najbolj deluje, razen pri izjemah, ki sem jih že omenila)

nofaith ::

lej no lej. janac se je odloču da bo kupu moped in bo odpelu svojo bodočo punco. Celo svoj hifi žrtvuje za to.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

komar88 ::

Imam moped in Ray-Banke pa ne deluje :D
MAN UTD <3

black ice ::

Baje je sedaj kolo in.

galu ::

Yep, Bicikl je totem za uspešno življenje.
Tako to gre.

komar88 ::

Imam tudi kolo, naredim park k km na leto :) pa vse čudno gledajo pa sprašujejo kako se mi ljubi :D
MAN UTD <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: komar88 ()

jizzer ::

FlyingBee je izjavil:

več boš spraševal sam sebe, druge in več boš o tem razmišljal manj imaš možnosti ...

true that!

Takoj ko sem nehal sam sebe spraševat če sem naredo pravo stvar če sem postavo pravo vprašanje če nisem šel prek neke meje če ji ne tečnarim, se lahko z njo pogovarjam čisto na izi.

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

En predlog... Za nasvete o ženskah sprašuj ženske. Če se boš začel mal družit z nasprotnim spolom in jim boš postalvljal takšna in drugačna vprašanja, boš nekje do faksa že dojel ženske in boš ratal pravi mali J*** ;)


zakaj spraševat ženske. sej nimajo izkušenj, razn če so lezbe ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

nofaith ::

Zenske se med sabo kukr sem opazil dobro razumejo. Torej vejo kaj majo rade. Tko si jst to predstavlam.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

freesty ::

Ja saj vsaka zenska bo znala povedat kaj mors rect, da dobis punco. Sam, ko pa pride en podpovrecno lep tip do nje pa itq nima veze kaj rece, ko ga bo odjebala...

Skratka "suit up" pa delaj na socialnem stasu. Ko te bodo mel sosolci za jebaca, te bodo mele tut punce za jebaca in takrat bos dobu riti kolk bos hotu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

nofaith ::

Sam kaj je to da te majo za jebaca.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Rias Gremory ::

freesty je izjavil:

Janac saj bos odkril alkohol. Se bolj pomembno pa je, da ga punce okoli tebe odkrijejo:)

Uff...bi že zmerjal če bi lahko pa ne bom. Ampak je pa tole eden najslabših nasvetov za pridobivanje muce kot pa resne punce oz. osebe.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Predator ^^ ::

Gangnam style!!
Gnmstle

Matija82 ::

nofaith je izjavil:

Zenske se med sabo kukr sem opazil dobro razumejo. Torej vejo kaj majo rade. Tko si jst to predstavlam.


Lahko pa tudi opaziš, da imajo čisto različne tipe s čisto različnimi osebnostmi ;) Ne rečem, da ni podobnosti ampak ko ženske reče, da ima rada, da je fant prijazen to fantje ponavadi napihnejo do točke, ko ji mečejo liste vrtnic po tleh.

Shegevara ::

Kar se tiče izražanja želj in nasvetov nasprotnega spola glede ljubezni in osvajanja, to samo ignoriraj, ker sploh niso pravi.

Tega ne govorim iz kakšne šovinistične drže, ampak iz izkušenj, ki povedo: Ženske same ne vedo kaj v resnici hočejo grdo rečeno.

Danes ji bo na tebi pasalo to, jutri jo bo že odvračalo. Čisto preveč emocionalno so naravnane glede na njihovo razpoloženje, da bi dolgoročno upošteval njihove želje, potrebe ali nasvete.

jagodka ::

Nismo vse ženske enake, sama točno vem kaj želim, kot prvo mi je najbolj pomembno da me ima rad in jst njega, fizično se morava privlačiti a to ne pomeni da more bit super lep ampak važno da je meni všeč,pač da je neka privlačnost med nama pa čeprav sva v resnici oba grda :D Poleg tega pa imam še par kriterijev, ki jih more fant met oziroma se vsaj trudit, met mora kej v glavi in znat kej naredit, skratka da mu delo ni tuje :)

To je pa tudi vse kar jst kot ženska pričakujem od partnerja, zdaj pa naj še kdo reče da smo ženske komplicirane :D

nofaith ::

Ste in .
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Janac ::

freesty je izjavil:

Ja saj vsaka zenska bo znala povedat kaj mors rect, da dobis punco. Sam, ko pa pride en podpovrecno lep tip do nje pa itq nima veze kaj rece, ko ga bo odjebala...

Skratka "suit up" pa delaj na socialnem stasu. Ko te bodo mel sosolci za jebaca, te bodo mele tut punce za jebaca in takrat bos dobu riti kolk bos hotu ;)



to misliš resno ali je trollanje? Svet(ljubezen) je popolnoma u kurcu veste.

nofaith ::

Nate če ste lihk hotl extra demotivacijosko pesem
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Janac ::



Tale boljša!

nofaith ::

Janac, sploh veš kaj pomeni demotivacija?
Pa ne obupat že preden si začel.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

_IKE_ ::

Tej temi resnično manjka modrosti kolesarskega gururja ...


Avtorju teme... pojdi do nje povej, kdo si, se začni pogovarjat.

Ti bo nerodno?...Definitivno vsaj malo, če tule gor take zadeve sprašuješ...

Boš zajebal stvar?...Tudi možno...

Se bo svet podrl če si slučajno zajebal?...Ne bo se....

Kaj naredit če si slučajno zajebal?...Nič,poskusi znova ali pa pozabi in pojdi naprej..

Predator ^^ ::

YOLO! Gangnam style preverjeno pomaga
Gnmstle

Shegevara ::

jagodka je izjavil:

Nismo vse ženske enake, sama točno vem kaj želim, kot prvo mi je najbolj pomembno da me ima rad in jst njega, fizično se morava privlačiti a to ne pomeni da more bit super lep ampak važno da je meni všeč,pač da je neka privlačnost med nama pa čeprav sva v resnici oba grda :D Poleg tega pa imam še par kriterijev, ki jih more fant met oziroma se vsaj trudit, met mora kej v glavi in znat kej naredit, skratka da mu delo ni tuje :)

To je pa tudi vse kar jst kot ženska pričakujem od partnerja, zdaj pa naj še kdo reče da smo ženske komplicirane :D



Vse se lepo sliši, ko tule naštevaš lastnosti, ki naj bi jih tip imel, pa bi bil tvoj. Verjemi mi, če si bosta po izgledu enakovredna, boš v njegovem značaju ali obnašanju ali načinu dela ali poslušanju, ali res v čimerkoli našla neko stvar, ki bi te odbijala na njem in ga posledično kritizirala, ga skušala "popraviti" in mu dajala nasvete.
O kako rad bi videl žensko, ki ne bi kritizirala svojega partnerja ali mu kaj oporekala, ko sta skupaj. Tu mislim predvsem kritiziranje blažjih pomankljivosti, ne mislim kakšnega alkoholizma ali nasilnosti.

Najslabše pa je poteza moškega, da ji je v vseh odločitvah ena copata in ji ustreže na vsakem momentu, potem pa baba s svojim primitivnimi možgani dojame, da to ni več samosvoj mačo, kot je nekoč bil in jo ne privlači več. Zveza propade.

kr1ženska ::

korenje3 je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

En predlog... Za nasvete o ženskah sprašuj ženske. Če se boš začel mal družit z nasprotnim spolom in jim boš postalvljal takšna in drugačna vprašanja, boš nekje do faksa že dojel ženske in boš ratal pravi mali J*** ;)


zakaj spraševat ženske. sej nimajo izkušenj, razn če so lezbe ;)


Še zmer bolš poslušat kak ženski nasvet ko take traparije.

nofaith je izjavil:

Sam kaj je to da te majo za jebaca.


jebačev ženske nemarajo, obožujejo pa "frajarje/face". (Izjema že omenjene bejbe, za kako noč)

Shegevara je izjavil:

Kar se tiče izražanja želj in nasvetov nasprotnega spola glede ljubezni in osvajanja, to samo ignoriraj, ker sploh niso pravi.

Tega ne govorim iz kakšne šovinistične drže, ampak iz izkušenj, ki povedo: Ženske same ne vedo kaj v resnici hočejo grdo rečeno.

Danes ji bo na tebi pasalo to, jutri jo bo že odvračalo. Čisto preveč emocionalno so naravnane glede na njihovo razpoloženje, da bi dolgoročno upošteval njihove želje, potrebe ali nasvete.


Ti pa še nis spoznal prave :|

Še en kul komat, kak to izgleda, ko se dva tipa zacopata v isto bejbo

korenje3 ::

dej pol še men razlož kako dobit punco
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Avtoriteta ::

komar88 je izjavil:

Pozdravček!
Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja :D ). Sva sošolca in zanima me kako bi se ji prikupil, da bi ji postal (vsaj malo) všeč? Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
LP


Dragi Rorry!

Malo sem brskal po internetu in naletel na to temo pa sem se odločil, da se registriram in ti pomagam pa najverjetneje še komu! Če kdo misli, da sem troll ali kaj podobnega oz. mu ni všeč moj pristop naj se gre jokat domov k mami.

Zdaj pa resno k stvari. Nekoč sem bil tako kot ti, sramežljiv, poveličeval sem dekleta, ... skratka bil sem zelo neizkušen. Vsako dekle, ki mi je namenilo kanček pozornosti, mi je postalo zelo všeč, fantaziral sem in se največkrat kar malo zaljubil. Zdaj so stvari drugačne, bistveno drugačne. Žensk mi ne manjka, če mi je kakšna všeč jo tudi dobim, tudi če gre le za one night stande. Kako sem to dosegel? V nadeljevanju ti bom razložil nekaj bistvenih pravil:

1. SAMOZAVEST - Daleč najpomembnejša stvar. Sam nisem ravno maneken pa tudi postave nimam dobre, sem kr malo zalit pa vseeno očaram dekleta prav zaradi slednje lastnosti. In zagotovo se sprašuješ kako do samozavesti? Na kratko v svoji koži se moraš počutiti dobro. Kar pomeni, da si umit, urejen, si oblečen v čista oblačila, ki naj bi ti tudi pristajala (poglej si malo RealMenRealStyle kanal na youtubu) in imaš dobro pričesko. Zelo je dobro če tudi začneš z kakšnimi osnovnimi športnimi vajami (tek, sklece, dvig na drogu - parki/igrišča, počepi, ...) se boš počutil bistveno bolje že po prvem "treningu". Prav tako je pomembno, da hodiš vzravnano in ponosno, naj te cel svet vidi kako si zadovoljen s samim sabo. In sedaj še glavno: zavedati se moraš, da samozavest ne pride čez noč. Vse te naštete stvari ti bodo pomagale, vendar glavnino moraš še vedno storiti sam.
Najbolje je, da si zadaš cilj, da vsak dan ogovoriš 1 punco oz. lahko tudi samo 1 osebo na ulic/ v šoli/ ... Prašaš jih kakšno trivialno vprašanje: ura, lokacija, itd. Naslednji teden si zadaš višji cilj. Namesto, da bi ogovoril samo eno osebo/punco moraš sedaj ogovriti punce, ki so ti simpatične, če si na faksu/srednji šoli je to dokaj lahko, saj jih tam kar mrgoli. No in smo že pri tretjem tedno, če si se držal mojih napotkov boš sedaj bil že precej bolj sproščen v družbi deklet in ti jih ne bo težko ogovriti. V tretjem tedno si zadaš cilj, da greš z dvema puncama na kavo, za začetek si izberi take, ki ti na prvi pogled niso najbolj privlačne, saj ti bo bistveno lažje. V četrtem tednu pa povabi na kave punce, ki so ti simpatične. Probaj se čim manj sekirati in čim več zabavati. Po enem mesecu takega "treninga" boš bistveno bolj samozavesten. Šele zdaj si pripravljen, da povabiš na kavo punco, ki jo omenjaš v zgornjem postu in ti je resnično všeč!

2. NEHAJ PUNCE POVELIČEVATI - Skoraj tako pomembna stvar kot samozavest! Če si s punco na kavi/ te ogovri/ ipd. ne pomeni, da ti dela uslugo. TI JI DELAŠ USLUGO! Saj si samozavesten in prijeten moški, ki mu ne manjka ženske družbe in lahko po potrebi v vsakem trenutku oddide in se zaposli s čim pomembenjšim. Nehaj punce postavljati na piedestal! Punce so takšne kot ti iz mesa, kosti in kože. Imajo napake tako kot ti, probleme, interese, cilje ... Ne dovoli, da bi te vodile okoli prsta. Bodi malo barabe, ne reagiraj na vsak dražjaja! Da si boš lažje predstavljal ti dam primer: Povabiš punco ven, se zmenita in punca zamuja. Malo počakaš (par min) nato se pa obrneš in greš, če te kliče, digneš telefon in poveš, da nimaš časa, da bi ga izubljal s tako neresno punco. Moški si ne pa cota! Bodi ponosen! Pokaži ženskam, da se morajo za tvojo pozornost potruditi. Tukaj bi rad omenil še nekaj. Veliko moških je kar sram, ko jih ženska zavrne. Naj te ne bo sram, ponosno odkorakaj in se nasmehni! Prav tako, če z žensko flirtaš pa se zgraža oz. še bolje pove prijateljicam/sošolcem. Povej ji, da si moški. Potenten testosteronski moški, ki ga vodi strast in te ni sram svoje narave.

3. NAUČI SE POSLUŠATI. Če se naučiš poslušati ženske se boš naučil tudi pogovarjati z njimi. Zopet je to čisto stvar treninga. Primer in vaja: Punco želiš povabiti na kavo, tudi če je popolna neznanka. Najbolje je da do nje pristopiš in ne uporabljaš nekih neumnih "pick-up" linov. Do nje odkorakaj ponosno, z vzravnano držo, nasmehni se in predstavi. Nato bo velikokrat sama začela pogovr, če ne pa uporabi okolico. Ne vem recimo, da drži v rokah knjigo, pa jo malo povprašaj o njej. Glavno je da je opazka duhovita/sarkastična... "Uf zgleda zelo zanimiva tale tvoja knjiga, je kej slik notri, k ne znam brat". Zraven se seveda nasmehneš, da ne izpadeš kot resničen idiot. Nato bo pogovr zagotov stekel. Pomembno je, da jo resnično poslušaš, ker le tako, se lahko pogovarjaš tekoče in ne zaigrano. Zapomni se detajle pa jo kasneje lahko kaj vprašaš. Pomembno je, da je tudi tebi zanimiv pogovor! Vedno imej prijazen rahel nasmešek in igriv pogled. Glej jo v oči. Seveda ni potrebno, da vanjo strmiš se bo še prestrašila. Ampak tako, da ji daš vedeti da se zanjo resnično zanimaš in te privlači.

4. POKAŽI JI DA SE ZANJO ZANIMAŠ ROMANTIČNO IN NE KOT PRIJATELJ - Veliko moških "jamra", da se zelo hitro znajdejo v t.i. "friendzonu". Kar je seveda logično. Če se dobiš z žensko na kavi (dobro zdaj če samo treniraš pogovr se na začetku en obremenjuj) v baru itd. Ji moraš pokazati da si moški, ki bi rad bi vse prej kot pa njen prijatelj. Kako to stroiš? Preprosto. Med pogovrom gledaš žensko v oči (gledaš, odmakneš pogled, zopet gledaš - praksa pač) in ji daš vsake toliko kakšen iskren kompliment. Ker se ženske bojijo svoje prvinske narave in jih družba indoktrinira ji komentarji njenih prsi/riti ipd. ne bodo všeč. Dobri komplimenti so tisti, ki jih resno misliš. In povej, kar misliš, naj te ne bo sram! Če ima ženska prelep nasmeh ji to povej. Vedno je pomembno, da si igriv in da ti vodiš stvari. Pokaži ji da si moški ki ve kaj hoče! Edino stvar, ki jo ženska vodi je lahko pogovr. Drugo vodi ti. Ti ji začni dajati komplimente, ti se je rahlo dotakni po roki, ne čakaj na prvi korak od nje. Najboljša tehnika tukaj je kaj u stilu z prepokovanjem oz., da ima lepe dlani. Pa boš brez težav držal žensko roko. Ko ti to uspe jo glej v oči. Nato boš moral prej ali slej iti po poljub, zopet naj te ne bo sram. Ženskam so všeč moški, ki vedo kaj hočejo in si to tudi vzamejo. Seveda ne mislim sedaj, da jo posiljuješ z poljubi/dotiki... Če vidiš da ženska nima interesa (se dotakneš - ona se umakne, jo hočeš poljubiti - se umakne, itd.) tkarat pojdi stran. Ni te vredna! Žensk je veliko in zapomni si to je igra številk. Kvantiteta! Več žensk, kot boš ogovoril več boš v končni fazi imel partnerk, seksal itd. Tudi če iščeš resno punco se ne obremenjuj na začetku. Pojdi na zmenek z 3-4 v enem tedno lahko tudi v istem dnevu pa boš potem videl kje je interes. To te bo obvarovalo pred tem, da se boš zadovoljil z vsako žensko, ki ti bo namenila nekaj pozornosti. In boš lahko nekoč resnično srečen v zvezi!

5. CILJI, KI NISO ŽENSKE! - Zelo pomebna stvar. V življenju je pomembno, da imaš cilje, ki so večji od žensk samih. Cilj za katerega živiš. Pomembno je, da v življenju ugotoviš kaj te zanima in to počneš z vso strastjo in srcem. Ko boš to storil boš v nečem postal zelo dober. Lahko je tudi hobi. Ko ženske vidijo, da si "zaposlen" v življenju in v nečem dober bodo fascinirane! Pa tudi pri samozavesti ti bo to neizmerno pomagalo.

6. "SHIT HAPPENS!" - V življenju so vzponi in padci. Uspeh je definiran preprosto, enkrat več moraš vstati kot pa si padel!. Veliko žensk te bo zavrnilo in tudi ti boš njih. Če te ženska zavrne se nasmehni in odidi stran kot zmagovalec, saj si premagal strah! Če te ženska zavrne te ni vredna! Če se z tabo poigrava se te prav tako ne zasluži! Če je neodločna/zamuja/ne ve kaj hoče od zveze/je neodrasla odjebi! Nekoliko težje je ko ti ženska da "košarico". Ko se to zgodi pojdi ven s prijatelji in uživaj. Pojdite na pijačo v kino na potrebne študentke v KMŠ-ja ipd. Zavedaj se, da boš žalosten sploh, če ti je ženska veliko pomenila. Vendar pa se lahko odločiš kako sprejemaš stvar. Če te je "zajebala" te ni vredna! Ni tvoja idealna ženska, veliko boljše boš še spoznal. Mlajše, lepše, pametnejše, prsate :). Zapomni si, da te bo vsaka izkušnja naredila močnejšega! Sploh slabe izkušnje so najboljši učitelj!

Za konec ti želim čim več sreče in ne obremenjuj se samo z enim dekletom. Če ti je pa res tako všeč pa le prej zvadi vse kar sem ti napisal. Ženska bo očarana. Pa še nekaj predn gresta v kaj romantičnega povej tudi svojemu prijatelju. Ni ga treba vprašati, saj ne izbiraš kdo ti je všeč in ni z njo v zvezi, tako, da se bo mogel sprijazniti. Če tega ne razume pa ni dober priajtelj!

SREČNO!

Aja pa še to v tej temi sem zasledil, da velikokrat nekaj ženske pišejo kaj hočejo itd. NE POSLUŠAJ ŽENSK. Ženske same ne vedo kaj v resnici hočejo. Nikoli ne vprašaj gazele kako naj jo ujame lev. Vedno vprašaj leva. In ja to so dolgoletne izkušnje!

Zgodovina sprememb…

algo ::

Eh, matr hitr zaklenete sporočilo za urejanje!!!!!!

Evo popravljeno...


Avtoriteta je izjavil:

komar88 je izjavil:

Pozdravček!
Všeč me je ena super punca (bivšja mojega dobrega prijatelja :D ). Sva sošolca in zanima me kako bi se ji prikupil, da bi ji postal (vsaj malo) všeč? Prosim ne mi rečt, da jo povabim na pijačo, ker to ne bo šlo :|
LP


Dragi Rorry!

Malo sem brskal po internetu in naletel na to temo pa sem se odločil, da se registriram in ti pomagam pa najverjetneje še komu! Če kdo misli, da sem troll ali kaj podobnega oz. mu ni všeč moj pristop naj se gre jokat domov k mami.

Zdaj pa resno k stvari. Nekoč sem bil tako kot ti, sramežljiv, poveličeval sem dekleta, ... skratka bil sem zelo neizkušen. Vsako dekle, ki mi je namenilo kanček pozornosti, mi je postalo zelo všeč, fantaziral sem in se največkrat kar malo zaljubil. Zdaj so stvari drugačne, bistveno drugačne. Žensk mi ne manjka, če mi je kakšna všeč jo tudi dobim, tudi če gre le za one night stande. Kako sem to dosegel? V nadeljevanju ti bom razložil nekaj bistvenih pravil:

1. SAMOZAVEST - Daleč najpomembnejša stvar. Sam nisem ravno maneken pa tudi postave nimam dobre, sem kr malo zalit pa vseeno očaram dekleta prav zaradi slednje lastnosti. In zagotovo se sprašuješ kako do samozavesti? Na kratko v svoji koži se moraš počutiti dobro. Kar pomeni, da si umit, urejen, si oblečen v čista oblačila, ki naj bi ti tudi pristajala (poglej si malo RealMenRealStyle kanal na youtubu) in imaš dobro pričesko. Zelo je dobro če tudi začneš z kakšnimi osnovnimi športnimi vajami (tek, sklece, dvig na drogu - parki/igrišča, počepi, ...) se boš počutil bistveno bolje že po prvem "treningu". Prav tako je pomembno, da hodiš vzravnano in ponosno, naj te cel svet vidi kako si zadovoljen s samim sabo. In sedaj še glavno: zavedati se moraš, da samozavest ne pride čez noč. Vse te naštete stvari ti bodo pomagale, vendar glavnino moraš še vedno storiti sam.
Najbolje je, da si zadaš cilj, da vsak dan ogovoriš 1 punco oz. lahko tudi samo 1 osebo na ulic/ v šoli/ ... Prašaš jih kakšno trivialno vprašanje: ura, lokacija, itd. Naslednji teden si zadaš višji cilj. Namesto, da bi ogovoril samo eno osebo/punco moraš sedaj ogovriti punce, ki so ti simpatične, če si na faksu/srednji šoli je to dokaj lahko, saj jih tam kar mrgoli. No in smo že pri tretjem tedno, če si se držal mojih napotkov boš sedaj bil že precej bolj sproščen v družbi deklet in ti jih ne bo težko ogovriti. V tretjem tedno si zadaš cilj, da greš z dvema puncama na kavo, za začetek si izberi take, ki ti na prvi pogled niso najbolj privlačne, saj ti bo bistveno lažje. V četrtem tednu pa povabi na kave punce, ki so ti simpatične. Probaj se čim manj sekirati in čim več zabavati. Po enem mesecu takega "treninga" boš bistveno bolj samozavesten. Šele zdaj si pripravljen, da povabiš na kavo punco, ki jo omenjaš v zgornjem postu in ti je resnično všeč!

2. NEHAJ PUNCE POVELIČEVATI - Skoraj tako pomembna stvar kot samozavest! Če si s punco na kavi/ te ogovri/ ipd. ne pomeni, da ti dela uslugo. TI JI DELAŠ USLUGO! Saj si samozavesten in prijeten moški, ki mu ne manjka ženske družbe in lahko po potrebi v vsakem trenutku oddide in se zaposli s čim pomembenjšim. Nehaj punce postavljati na piedestal! Punce so takšne kot ti iz mesa, kosti in kože. Imajo napake tako kot ti, probleme, interese, cilje ... Ne dovoli, da bi te vodile okoli prsta. Bodi malo barabe, ne reagiraj na vsak dražjaja! Da si boš lažje predstavljal ti dam primer: Povabiš punco ven, se zmenita in punca zamuja. Malo počakaš (par min) nato se pa obrneš in greš, če te kliče, digneš telefon in poveš, da nimaš časa, da bi ga izubljal s tako neresno punco. Moški si ne pa cota! Bodi ponosen! Pokaži ženskam, da se morajo za tvojo pozornost potruditi. Tukaj bi rad omenil še nekaj. Veliko moških je kar sram, ko jih ženska zavrne. Naj te ne bo sram, ponosno odkorakaj in se nasmehni! Prav tako, če z žensko flirtaš pa se zgraža oz. še bolje pove prijateljicam/sošolcem. Povej ji, da si moški. Potenten testosteronski moški, ki ga vodi strast in te ni sram svoje narave.

3. NAUČI SE POSLUŠATI. Če se naučiš poslušati ženske se boš naučil tudi pogovarjati z njimi. Zopet je to čisto stvar treninga. Primer in vaja: Punco želiš povabiti na kavo, tudi če je popolna neznanka. Najbolje je da do nje pristopiš in ne uporabljaš nekih neumnih "pick-up" linov. Do nje odkorakaj ponosno, z vzravnano držo, nasmehni se in predstavi. Nato bo velikokrat sama začela pogovr, če ne pa uporabi okolico. Ne vem recimo, da drži v rokah knjigo, pa jo malo povprašaj o njej. Glavno je da je opazka duhovita/sarkastična... "Uf zgleda zelo zanimiva tale tvoja knjiga, je kej slik notri, k ne znam brat". Zraven se seveda nasmehneš, da ne izpadeš kot resničen idiot. Nato bo pogovr zagotov stekel. Pomembno je, da jo resnično poslušaš, ker le tako, se lahko pogovarjaš tekoče in ne zaigrano. Zapomni se detajle pa jo kasneje lahko kaj vprašaš. Pomembno je, da je tudi tebi zanimiv pogovor! Vedno imej prijazen rahel nasmešek in igriv pogled. Glej jo v oči. Seveda ni potrebno, da vanjo strmiš se bo še prestrašila. Ampak tako, da ji daš vedeti da se zanjo resnično zanimaš in te privlači.

4. POKAŽI JI DA SE ZANJO ZANIMAŠ ROMANTIČNO IN NE KOT PRIJATELJ - Veliko moških "jamra", da se zelo hitro znajdejo v t.i. "friendzonu". Kar je seveda logično. Če se dobiš z žensko na kavi (dobro zdaj če samo treniraš pogovr se na začetku en obremenjuj) v baru itd. Ji moraš pokazati da si moški, ki bi rad bi vse prej kot pa njen prijatelj. Kako to stroiš? Preprosto. Med pogovrom gledaš žensko v oči (gledaš, odmakneš pogled, zopet gledaš - praksa pač) in ji daš vsake toliko kakšen iskren kompliment. Ker se ženske bojijo svoje prvinske narave in jih družba indoktrinira ji komentarji njenih prsi/riti ipd. ne bodo všeč. Dobri komplimenti so tisti, ki jih resno misliš. In povej, kar misliš, naj te ne bo sram! Če ima ženska prelep nasmeh ji to povej. Vedno je pomembno, da si igriv in da ti vodiš stvari. Pokaži ji da si moški ki ve kaj hoče! Edino stvar, ki jo ženska vodi je lahko pogovr. Drugo vodi ti. Ti ji začni dajati komplimente, ti se je rahlo dotakni po roki, ne čakaj na prvi korak od nje. Najboljša tehnika tukaj je kaj u stilu z prepokovanjem oz., da ima lepe dlani. Pa boš brez težav držal žensko roko. Ko ti to uspe jo glej v oči. Nato boš moral prej ali slej iti po poljub, zopet naj te ne bo sram. Ženskam so všeč moški, ki vedo kaj hočejo in si to tudi vzamejo. Seveda ne mislim sedaj, da jo posiljuješ z poljubi/dotiki... Če vidiš da ženska nima interesa (se dotakneš - ona se umakne, jo hočeš poljubiti - se umakne, itd.) tkarat pojdi stran. Ni te vredna! Žensk je veliko in zapomni si to je igra številk. Kvantiteta! Več žensk, kot boš ogovoril več boš v končni fazi imel partnerk, seksal itd. Tudi če iščeš resno punco se ne obremenjuj na začetku. Pojdi na zmenek z 3-4 v enem tedno lahko tudi v istem dnevu pa boš potem videl kje je interes. To te bo obvarovalo pred tem, da se boš zadovoljil z vsako žensko, ki ti bo namenila nekaj pozornosti. In boš lahko nekoč resnično srečen v zvezi!

5. CILJI, KI NISO ŽENSKE! - Zelo pomebna stvar. V življenju je pomembno, da imaš cilje, ki so večji od žensk samih. Cilj za katerega živiš. Pomembno je, da v življenju ugotoviš kaj te zanima in to počneš z vso strastjo in srcem. Ko boš to storil boš v nečem postal zelo dober. Lahko je tudi hobi. Ko ženske vidijo, da si "zaposlen" v življenju in v nečem dober bodo fascinirane! Pa tudi pri samozavesti ti bo to neizmerno pomagalo.

6. "SHIT HAPPENS!" - V življenju so vzponi in padci. Uspeh je definiran preprosto, enkrat več moraš vstati kot pa si padel!. Veliko žensk te bo zavrnilo in tudi ti boš njih. Če te ženska zavrne se nasmehni in odidi stran kot zmagovalec, saj si premagal strah! Če te ženska zavrne te ni vredna! Če se z tabo poigrava se te prav tako ne zasluži! Če je neodločna/zamuja/ne ve kaj hoče od zveze/je neodrasla odjebi! Nekoliko težje je ko ti ženska da "košarico". Ko se to zgodi pojdi ven s prijatelji in uživaj. Pojdite na pijačo v kino na potrebne študentke v KMŠ-ja ipd. Zavedaj se, da boš žalosten sploh, če ti je ženska veliko pomenila. Vendar pa se lahko odločiš kako sprejemaš stvar. Če te je "zajebala" te ni vredna! Ni tvoja idealna ženska, veliko boljše boš še spoznal. Mlajše, lepše, pametnejše, prsate :). Zapomni si, da te bo vsaka izkušnja naredila močnejšega! Sploh slabe izkušnje so najboljši učitelj!

Za konec ti želim čim več sreče in ne obremenjuj se samo z enim dekletom. Če ti je pa res tako všeč pa le prej zvadi vse kar sem ti napisal. Ženska bo očarana. Pa še nekaj predn gresta v kaj romantičnega povej tudi svojemu prijatelju. Ni ga treba vprašati, saj ne izbiraš kdo ti je všeč in ni z njo v zvezi, tako, da se bo mogel sprijazniti. Če tega ne razume pa ni dober priajtelj!

SREČNO!

Aja pa še to v tej temi sem zasledil, da velikokrat nekaj ženske pišejo kaj hočejo itd. NE POSLUŠAJ ŽENSK. Ženske same ne vedo kaj v resnici hočejo. Nikoli ne vprašaj gazele kako naj jo ujame lev. Vedno vprašaj leva. In ja to so dolgoletne izkušnje!


Eh, matr hitr zaklenete sporočilo za urejanje!!!!!!

Evo popravljeno...


Se načeloma strinjam z večino stvari. Sploh, da je pomembna SAMOZAVEST, SAMOZAVEST, SAMOZAVEST, SAMOZAVEST in še enkrat SAMOZAVEST! Samozavest ja! To daleč najbolj pali pri ženskah. Sploh tistim do cca. 25 let pa tudi kasneje. Ženske pač hočejo dece v pravem pomenu besede - torej na prvem mestu samozavestne, s copato ne želi biti nobena. Kar se direktnosti tiče pa po moje ni najbolje kr direkt pristopit do punce in jo začeti "osvajanje". Veliko bolje je, če vse skupaj izgleda kot "naključje" (na primer naroča ona pijačo, jo naročaš ti in hitro udarta en kratek chat, greš mimo nje se "ruknete" spet en hiter chat itd. pač če si preveč direkten se punca lahko ustraši pa tudi če si ji všeč). Sicer je pa pr puncah tudi pomembno, da jo znaš ZABAVATI - da se pač ujameta, skupaj smejeta itd. Če bo v tvoji družbi sproščena, nasmejana verjemi, da si na zelo dobri poti, da jo čez čas spraviš pod rjuhe. Seveda moraš biti nasmejan, sproščen, optimisitičen tudi ti. Zamorjeni tipi z resnimi frisi niso ravno priljubljeni pri dekletih - in obratno (velja tudi za ženske!). Pa nič ne počni na silo - vse naj poteka naravno, tudi, če se ne ujameta, se pač ne in se ne poskušaj nekaj siliti - če nista za skupaj pač nista in gre vsak svojo pot! Pa zavrnitve te bodo bolele, to vsakega in so pač del "igre". S tem se moraš sprijazniti in ko boš našel pravo se ti bo "fučkalo" za vse tako ali drugače "bivše". Pa še tole. Ko bota enkrat začela zmenkati - poslušaj punco kar ti pravi. Saj včasih mogoč res ne ve kaj hoče ampak večino časa pa točno ve KAJ hoče in ti bo to tudi posredno ali neposredno POVEDALA - ali z besedami ali z govorico telesa zato jo poslušaj in opazuj! Primer - če se te bo dotikala iskala tvojo pozorno to so vse super znaki, ki jih lahko neizkušen hitro spregleda in potem je jezna ti reče kaj neprimernega in hitro misliš, da je ne zanimaš. Prav tako, če ti bo ona prva pisala sms, te povabila na pijačo to je res super znak, če ti bo pustila, da jo zaližeš (seveda po parih zmenkih in ne na mrtvo pijana, ker če te na mrtvo pijana zaliže še ne pomeni nič!!!), al da jo primeš za rit, joške (seveda diskretno, diskretno, diskretno, da ne bo zgledal kot da je kurba!) so to vse super znaki. Pa ne hiti s sexom. Puncam je res zlo pomembna spontanost, da se pač zgodi tisto kar se mora in jo boš cel večer sam žnaral in potem na koncu želel samo pof**ati verjemi, da boš ostal na suhem (sem ogromnokrat tudi sam - pa čeprav je bla ženska že čisto naga! - če ji boš dal občutek, da jo želiš samo nategniti ne bo nič iz tega!). Prav tako je pomembno, da če te vpraša kaj želiš od nje, da bi se bilo dobro pogovoriti kaj bo med vama - ne stisni rep med noge ampak se pogovorita pa tudi če misliš, da te bo zavrnila. Za nakonec pa še tole. Sem že omenil samozavest? Sem. Pa še enkrat. SAMOZAVEST! Brez samozavesti boš zelo, zelo težko dobil punco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

FlyingBee ::

vse lepo in prav, ampak on je še v srednji šoli in zaljubljenost v eno določeno punco je nekaj čisto normalnega, vidva gor pa sta predvsem opisovala študentske zadeve ... velika razlika je osvajat v KMŠ-ju in v podobnih klubih, drugo pa je kar med odmori v šoli ali po šoli

taka navodila od vaju so že od izkušenih, on bo pa moral sam odkriti česa je sposoben, recimo strah pred zavrnitvijo, je en velik problem

Zgodovina sprememb…

WarLord11 ::

kr1ženska je izjavil:

Ajoj... ajde, dej, pod ZS. Napiš čimveč o sebi (karakter) in o njej, karakter, kuk tipov je mela, ipd. Čimveč... Odgovorim enkrat ponoč, ko bo mal več cajta.



Čez par let ko boš dokončala študij in "mogoče" odprla kakršnokoli svetovalnico lahko daš za člane slo-techa kakšne vip status kot nagrado za pridobivanje izkušenj :=).

kr1ženska ::

korenje3 je izjavil:

dej pol še men razlož kako dobit punco

Punco lahko dobiš tko, da greš u kurbenhous in pokažeš denar.
Če bi obstajal nek dober recept, kako dobiti pravo punco, pa najbrž že lep čas ne bi odpirali takih tem.
Vsekakor pa je prvi korak, da se premakneš iz hiše in se spustiš v družabno življenje, kamor se vključuje tudi ženska populacija kar nevrjetno izboljša tvoje možnosti. O tovrstnih dejavnostih je bilo pa že precej govora.


WarLord11 je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Ajoj... ajde, dej, pod ZS. Napiš čimveč o sebi (karakter) in o njej, karakter, kuk tipov je mela, ipd. Čimveč... Odgovorim enkrat ponoč, ko bo mal več cajta.



Čez par let ko boš dokončala študij in "mogoče" odprla kakršnokoli svetovalnico lahko daš za člane slo-techa kakšne vip status kot nagrado za pridobivanje izkušenj :=).


LOOOL :)) In status bo...
Zapečaten jebač

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

Oziroma, ko enkrat prideš do te stopnje, si diplomiral ;)

first_line ::

@kr1ženska: a ti na zs pošljem svoje slike (z nudistične plaže) in še kopijo osnovnošolskega spričevala in mi potem ti svetuješ? Plačam!

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

@kr1ženska: a ti na zs pošljem svoje slike (z nudistične plaže) in še kopijo osnovnošolskega spričevala in mi potem ti svetuješ? Plačam!


Kaj ti naj svetujem? Kam objavit tvoje nage fotke? Komot! Ampak te opozarjam, to stane ;)

tpleko ::

Avtoriteta je vse povedal.

first_line ::

Denar ni problem (grem lahko vse do kakšnih 9€).

Potem mi lahko svetuješ kako naj pridem do punce. Samo da ne boš kot moja zadnja mentorica, ki me je 3 mesece testirala v seksu in se nikakor ni mogla odločiti...

first_line ::

tpleko je izjavil:

Avtoriteta je vse povedal.


Je polno takih strokovnjakov ki to drgnejo in nabijajo v nedogled. Točka 1, točka 2... in so kao jebači ko položijo eno najstnico. V sebi so še zmeraj 5 letni mulci ki jih je fort nalomu in se tolažijo ko jim kakšna da cifro. Nobena pa jih ne more prenašat več kot par tednov, jim hitro uteče pravi jaz.

Meni taki smrdijo, isto smrklje ki na to padajo.

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

Denar ni problem (grem lahko vse do kakšnih 9€).

Potem mi lahko svetuješ kako naj pridem do punce. Samo da ne boš kot moja zadnja mentorica, ki me je 3 mesece testirala v seksu in se nikakor ni mogla odločiti...

Kot mentorica imam pravico do pomočnikov tko da do testiranja te lahko uvajam, ceno bova seveda nekoliko prilagodila, zadnje tri mesece bo pa nadaljeval moj pomočnik. Mora še malo prakse dobiti na tem področju. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539517 (29309) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36880396 (72444) Yosh

Več podobnih tem