» »

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

@nny ::

kuall je izjavil:

@nny je izjavil:

To do neke mere drži...kdor izžareva krizmo, se lepijo nanj pripadniki obeh spolov. Kruta igra? Ni za luzerje, se strinjam!

Pa si sigurna, da je ta mehanizem ocenjevanja, ki ga imajo ženske in ljudje, kdo je luzer in kdo ne, točen? Zakaj pa toliko žensk joka, ko možje slabo ravnajo z njimi? Ali pa ljudje jokajo nad politiki, ki so jih izvolili, ker so jim znali sladko govoriti?

Jaz ne maram, da me ljudje ocenjujejo, ker to avtomatično pomeni, da boš podzavestno hotel ugajati ljudem. Jaz hočem biti malo drugačen od večine. in to potegne s seboj tudi to, da te ženske ne marajo. Prav, pa naj bo tako. Če me imajo bedaki za luzerja to še nič ne pomeni. :)


Relativno, a ne absolutno točen. Ne zato, ker bi se hotel nekdo preseravati kdo je najjači, temveč ker prihrani glavobol ali celo reši življenje. Če pravočasno ne registriram, kdo je psihopat, norec, nasilnež, alkoholik...imam kmalu težav čez glavo. Obstajajo seveda tudi neškodljivi čudaki. Potrebno je najti kompromis med drugačnostjo in vključenostjo v družbo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Vitez ::

jype je izjavil:

Če si, si pa itak že zadnjih 5 let moderen in iskana roba, samo še najt se moraš pustit!


Ti si imel srečo, da te je ena pobrala na ircu. Si povedal. Kdo danes še sploh irca? Mislim, a irca kakšna ženska slučajno?

@nny ::

Vitez je izjavil:

Si povedal. Kdo danes še sploh irca? Mislim, a irca kakšna ženska slučajno?


Ne boš verjel, ampak ja. Irc je poln dobrih informacij in zanimivih ljudi.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

jype ::

Vitez> Mislim, a irca kakšna ženska slučajno?

Ogromno jih, ja. Trenutno jih vidim kakih 50.

Mipe ::

Na IRCu so itak samo še pedofili, ki prežijo na osnovnošolke. Vsaj po pisanju časnikov te dni.

jype ::

To pa drži kot pribito. Dokler se na ircu ne pojavi osnovnošolka, je vse tiho.

No, al pa osnovnošolec.

korenje3 ::

v mojih časih je bilo preko 500 ljudi na #slovenia na ircnetu :p

sicer je bil irc bolj za hekerske vojne, kdo bo prevzel ker kanal ipd :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

Večina mojih znank IRC uporablja zgolj za komunikacijo s prijatelji in občasno skupinsko debatiranje.

Večina žensk verjetno za te namene uporablja sodobnejše oblike socialnih omrežij, npr. facebook in twitter.

Vitez ::

Večina žensk ne uporablja nič od tega.

jype ::

Drži - večina žensk baje itak gleda španske nadaljevanke in dela v proizvodnji, ane.

korenje3 ::

tiste ki gledajo španske nadaljevanke, ponavadi ne delajo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

korenje3> tiste ki gledajo španske nadaljevanke, ponavadi ne delajo.

V Yulonu na čikpavzi se pogovarjajo o takih nadaljevankah. Mogoče res samo ena gleda, druge pa potem od te izvejo. Mogoče je to res omejeno le na eno proizvodno podjetje. Mogoče se mi je samo sanjalo.

garamond ::

vostok_1 je izjavil:

Ideja o AI partnerjih mi je zlo všeč.

AI partner (samo pogovarjanje in dirty talk) za najstnice že obstaja in je razvpit (Boyfriend Maker).

Vitez ::

jype je izjavil:

Drži - večina žensk baje itak gleda španske nadaljevanke in dela v proizvodnji, ane.


Ne.

Vitez ::

Novodobne mlade je ta net dobro zjebal. Namreč, če je človek introvertiran, je edino zdravilo, da gre v družbo in se postopoma uči socialnih veščin. Folk počne obratno. Ko vidijo, da jim v živo ne gre, gredo na net in so tam cele dneve in odpirajo teme: kje so dating strani, zakaj je na netu malo žensk..

Ko sem jaz bil star 17-18, ni bilo neta, ali pa je bil v zametkih. Mi smo se družili, igrali fuzbal, košarko, računalniške igrice bolj malo, ker so bile bolj tak.,hodili ven, brali knjige. Tudi tisti ne preveč družabni so šli v družbo, ker je bilo malo dolgčas doma za 4 stenami.

Danes pa folk preko fb obvešča vesoljni interent o stanju v svojem črevesju in se trudi iskati ženske preko neta, kjer jih je najmanj. Če pa so, pa zbirajo virtualne prijatelje in ziher niso navdušene za drink z enim geekom, ki ni v ničemer ful poseben napram njenim 5432 virtualnim "kolegom". Obanslednjem pristnem človeškem stiku pa tak folk zmrzne.

Resno priporočam vsem, ki imajo probleme s socialnimi stiki, da se za par let odklopijo od interneta oz. koriščenja le-tega v prostem času.

Pithlit ::

Vitez je izjavil:

Danes pa folk preko fb obvešča vesoljni interent o stanju v svojem črevesju in se trudi iskati ženske preko neta, kjer jih je najmanj.

Glede na to da v 'kolikor toliko razvitem svetu' dnevno internet uporablja ~75% žensk... tvoja izjava ni najbolj na mestu.

Mimogrede... njihovih moških kolegov je pa ~78%.

Ja zanimivo ja... kako zgrešen pogled imajo nekateri. Tudi na internetna poznanstva.
Life is as complicated as we make it...

@nny ::

Asocialnež je navadno asocialnež tudi na netu. Le malo jih lahko dobro zblefira. Virtualni pogovor je približek realnega, a še vedno interakcija med dvema osebama. Žal imajo ženske - z izjemo neizkušenih in naivnih - blazno razvit senzor za odkrivanje težakov vseh vrst. In pravilno ugotavljaš, v živo potem sledi razočaranje, če do srečanja sploh pride.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

korenje3 ::

@nny, a ti to po lastnih izkušnjah?
net je sicer dobra zadeva za skenslat žensko. je ne rabiš gledat v faco ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

@nny ::

Tudi po lastnih. Net je krasen za strahopetce, ki se lahko izognejo zoprnemu pogovoru na 4 oči. Prav tako ne zapravljajo impulzov za telefon, ne bolijo jih prsti za tipkanje SMS-a, ne rabijo orodja za menjavanje ključavnice Samo spremenijo status na FB iz "zapleteno je" v "ne vem" in blokirajo dekle.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Vitez ::

Pithlit je izjavil:


Glede na to da v 'kolikor toliko razvitem svetu' dnevno internet uporablja ~75% žensk... tvoja izjava ni najbolj na mestu.

Mimogrede... njihovih moških kolegov je pa ~78%.

Ja zanimivo ja... kako zgrešen pogled imajo nekateri. Tudi na internetna poznanstva.


Če bi bil moj pogled zgrešen, tukaj ne bi bila praktično vsak mesec odprta tema: kako do ženske, kje so na netu ženske, kako naj dobim žensko...te teme očitno odpirajo močno introvertirani osebki, ki so preveč na internetu in premalo v družbi.

@nny je izjavil:

Asocialnež je navadno asocialnež tudi na netu. Le malo jih lahko dobro zblefira.


Seveda. Prepoznaš jih po jeznih in zajedljivih postih, ter ogromno zamerah do ženskega spola.

Zato jim predlagam, naj gredo v družbo in nehajo biti asocialni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

@nny ::

Vitez je izjavil:


Seveda. Prepoznaš jih po jeznih in zajedljivih postih, ter ogromno zamerah do ženskega spola.

Zato jim predlagam, naj gredo v družbo in nehajo biti asocialni.


Za začetek lahko svoje taktike vadijo na meni, dokler admini ne zaklenejo teme...;)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

korenje3 ::

@nny je izjavil:

Tudi po lastnih. Net je krasen za strahopetce, ki se lahko izognejo zoprnemu pogovoru na 4 oči. Prav tako ne zapravljajo impulzov za telefon, ne bolijo jih prsti za tipkanje SMS-a, ne rabijo orodja za menjavanje ključavnice Samo spremenijo status na FB iz "zapleteno je" v "ne vem" in blokirajo dekle.


aha ti si še mlajša... ~ 20÷25 let?
sklepam po fb statusih ki jih omenjaš :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

Bom malo obrnila debato, da ne boste vedo znova odkrivali iste znanosti.
Eno vprašnje. Včeri sva z kolegom mal debatirala o ženskh in mi je omenil da so današnje ženske ful grše kot so bile pred leti. Imajo sicer lepšo kožo na obrazu (kremce), nimajo pa več tako elastične kože.
V smislu, današnja dekleta preživijo veliko več časa za računalnikom in nimajo več tako razvitih obraznih mišic. To se predvsem pozna pri ustnicah in nasmehu. Ko so nevtralne volje izgledajo resne, mogoče celo nekoliko zamorjene.
Pa me zanima če je še kdo to opazil?

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Jaz predvsem opažam, da dosti mladih žensk kadi. Kajenje grša kožo, nedvomno. In povzroča gubice.

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

Bom malo obrnila debato, da ne boste vedo znova odkrivali iste znanosti.
Eno vprašnje. Včeri sva z kolegom mal debatirala o ženskh in mi je omenil da so današnje ženske ful grše kot so bile. Imajo sicer lepšo kožo na obrazu (kremce), nimajo pa več tako elastične kože.
V smislu, današnja dekleta preživijo veliko več časa za računalnikom in nimajo več tako razvitih obraznih mišic. To se predvsem pozna pri ustnicah in nasmehu. Ko so nevtralne volje izgledajo resne, mogoče celo nekoliko zamorjene.
Pa me zanima če je še kdo to opazil?


odvisno. frizerke ipd majo 1cm makeupa na faci. take kot so tina maze in podobne majo lepo kožo. men so najgrše take ki si populijo vse obrvi in imajo samo eno črto, potem si pa to večajo z farbanjem kože... svašta.

po moje je tisto bolj gensko kar se tiče obraznih mišic.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

@nny ::

Moje opažanje je, da jih je veliko pretežkih.
Že punčke pri 5 letih imajo šlaufe po trebuhu!:8)

P.S. Poznavanje FB-ja in njegovih običajev ne določa starosti!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

korenje3 ::

@nny je izjavil:

Moje opažanje je, da jih je veliko pretežkih.
Že punčke pri 5 letih imajo šlaufe po trebuhu!:8)


to je problem staršev, ki še sami pri sebi nimajo pošlihtane zdrave prehrane.

sm zadel starost ne?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Matako ::

korenje3 je izjavil:


sm zadel starost ne?


Upam, da nisi. @nčka je prvič padla v to brezno, imenovano slo-tech pred več kot 6 leti. Če je res te starosti, pomeni, da je v letih, ko si človek dokončno izoblikuje osebnost bila izpostavljena... no pa pustimo to.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

korenje3 ::

uf pa res. kdo bi si mislu da je že 6 let kle. sem mislu da je novinka :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

Matako je izjavil:

korenje3 je izjavil:


sm zadel starost ne?


Upam, da nisi. @nčka je prvič padla v to brezno, imenovano slo-tech pred več kot 6 leti. Če je res te starosti, pomeni, da je v letih, ko si človek dokončno izoblikuje osebnost bila izpostavljena... no pa pustimo to.

Dej, nadaljuj. Lepo prosim. Me zanima kake zaključke si naredil. Torej, recimo da je utrofil starost, to bi pomenilo glede na njeno izpostanljenost... :P

@nny ::

kr1na, ne biti preveč pametna. Tudi ti si v zvezi z mano potegnila v glavnem same napačne zaključke. Lahko ti razjasnim na ZS, a se mi ne ljubi razlagati tistim, ki nočejo slišat...
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

korenje3 ::

jaz hočem slišat...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Matako ::

@nny je izjavil:

kr1na, ne biti preveč pametna. Tudi ti si v zvezi z mano potegnila v glavnem same napačne zaključke. Lahko ti razjasnim na ZS, a se mi ne ljubi razlagati tistim, ki nočejo slišat...


Babe. :))
/\/\.K.

@nny ::

*ebemti, kaj bi vi brez nas!

Moški del foruma napeto pričakuje začetek bikini obračuna v blatnem ringu, a vas žal moram razočarati...nič ne bo iz tega. :))
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

korenje3 ::

sej... zato me povabta v privat pogovor :p
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Mipe ::

A je kaj takega? :O

kuall ::

@nny je izjavil:

Če pravočasno ne registriram, kdo je psihopat, norec, nasilnež, alkoholik...imam kmalu težav čez glavo. Obstajajo seveda tudi neškodljivi čudaki.


ženske se ne izogibate "čudakom" (oz. nekul moškim) zato, ker bi se bale, da vam bodo kaj naredili, ampak zato, ker so zgube in nimajo statusa v družbi in vam ne bi mogli prinesti dovolj sredstev. naj bo moški še tak nasilnež in pretepač žensk, če je kul, zabaven, karizmatičen in vse podobno sranje se boste vračale k njemu vedno znova.

korenje3 ::

počak... ka začenejo babe chatat traja par urc da odpravijo en problem... in odprejo tri nove.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

@nny ::

kuall je izjavil:

@nny je izjavil:

Če pravočasno ne registriram, kdo je psihopat, norec, nasilnež, alkoholik...imam kmalu težav čez glavo. Obstajajo seveda tudi neškodljivi čudaki.


ženske se ne izogibate "čudakom" (oz. nekul moškim) zato, ker bi se bale, da vam bodo kaj naredili, ampak zato, ker so zgube in nimajo statusa v družbi in vam ne bi mogli prinesti dovolj sredstev. naj bo moški še tak nasilnež in pretepač žensk, če je kul, zabaven, karizmatičen in vse podobno sranje se boste vračale k njemu vedno znova.


'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

korenje3 ::

!
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kr1ženska ::

@nny je izjavil:

kr1na, ne biti preveč pametna. Tudi ti si v zvezi z mano potegnila v glavnem same napačne zaključke. Lahko ti razjasnim na ZS, a se mi ne ljubi razlagati tistim, ki nočejo slišat...


Wou... Kva je bl pa zdej to? Se vsekakor strinjam, delam napake in jih vedno ko mi da kdo konkreten argument priznam oziroma, ne vem zakaj bi se zagovarjala če imam narobe?
Lože upam da ne šteješ tle not, ker ta je itq namenjena sprostitvi oziroma trolanju. In tega je pri meni res veliko!
Sorry, ni letel direktno nate. Sem se nerodno izrazila. Me zanima splošno.
Torej Matako, na ZS kaj meniš da se/se bi dogajalo v glavi ženske če bi prišla na geekovski forum pri 18h in bi bila pri 24h še vedno na forumu?

In @nny lepo prosim, bi bilo zanimivo slišat iz tvoje strani, moje napake po ZS.

In korenj3... aja, ti nimaš nič tle zraven. Te bom pa vseeno na kung-fu če te kje srečam! :)

Zgodovina sprememb…

@nny ::

kr1ženska je izjavil:


Torej Matako, na ZS kaj meniš da se/se bi dogajalo v glavi ženske če bi prišla na geekovski forum pri 18h in bi bila pri 24h še vedno na forumu?


Zelo enostaven odgovor - delo in interes. Ali v obratnem vrstnem redu.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

korenje3 ::

jz sm pri ženskih debatah vedno ful rad zravn...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

@nny ::

korenje3 je izjavil:

jz sm pri ženskih debatah vedno ful rad zravn...


Ker je to edini način, da si sploh blizu keri ženski? ;)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

kr1ženska ::

@nny je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Torej Matako, na ZS kaj meniš da se/se bi dogajalo v glavi ženske če bi prišla na geekovski forum pri 18h in bi bila pri 24h še vedno na forumu?


Zelo enostaven odgovor - delo in interes. Ali v obratnem vrstnem redu.

Če je to res, torej, zakaj si se raspizdila?? Bi lahko preprosto odgovorila.

korenje3 ::

@nny je izjavil:

korenje3 je izjavil:

jz sm pri ženskih debatah vedno ful rad zravn...


Ker je to edini način, da si sploh blizu keri ženski? ;)


ne, sam ženske štorije me spravijo v smeh :p
sej veš... vsak ma nek fetiš.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

JesusChrist ::

@nny je izjavil:

Vitez je izjavil:

Si povedal. Kdo danes še sploh irca? Mislim, a irca kakšna ženska slučajno?


Ne boš verjel, ampak ja. Irc je poln dobrih informacij in zanimivih ljudi.


Drugače ja, fantje vsi različni, ženske pa vedno grde na ircu. Tr00 DAT
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

BigWhale ::

Vitez je izjavil:

Če bi bil moj pogled zgrešen, tukaj ne bi bila praktično vsak mesec odprta tema: kako do ženske, kje so na netu ženske, kako naj dobim žensko...te teme očitno odpirajo močno introvertirani osebki, ki so preveč na internetu in premalo v družbi.



A bi ze nehal! Ce bi bil ta problem omejen samo na introvertirance na internetu, potem revija Antena ne bi nikoli imela rubrike Zaupne Besede. A ste vsi ze tolk sklerozni in ste pozabili na vse taksne in podobne rubrike v takratnih casopisih? Sprasevali so kako do fantov, kako do punc, kam po vlozke, kam po tampone, kaj je tista bela tekocina pri seksu in se marsikatero drugo neumnost.

Ljudje ostajajo isti, spreminja se medij po katerem komunicirajo.

BigWhale ::

kr1ženska je izjavil:

Bom malo obrnila debato, da ne boste vedo znova odkrivali iste znanosti.
Eno vprašnje. Včeri sva z kolegom mal debatirala o ženskh in mi je omenil da so današnje ženske ful grše kot so bile pred leti. Imajo sicer lepšo kožo na obrazu (kremce), nimajo pa več tako elastične kože.


To je samo nostalgija. V povprecnem naboru povprecnih zensk, so zenske precej enake, kot so bile. Kreme so bile tudi 'vcasih', s tega vidika se ni prav dosti spremenilo, v zadnjih 20ih letih se ni prakticno nic spremenilo. V zadnjih 30 mogoce malenkost, a vseeno ne tako zelo veliko.

kr1ženska je izjavil:

V smislu, današnja dekleta preživijo veliko več časa za računalnikom in nimajo več tako razvitih obraznih mišic. To se predvsem pozna pri ustnicah in nasmehu. Ko so nevtralne volje izgledajo resne, mogoče celo nekoliko zamorjene.
Pa me zanima če je še kdo to opazil?


Nimajo tako razvitih obraznih misic?! A dej, tole je pa zdej ze traparija no. :)) Taksne so zato, k prevec Twilight gledajo, ne zarad racunalnikov. ;>

Vitez ::

BigWhale je izjavil:



A bi ze nehal! Ce bi bil ta problem omejen samo na introvertirance na internetu, potem revija Antena ne bi nikoli imela rubrike Zaupne Besede. A ste vsi ze tolk sklerozni in ste pozabili na vse taksne in podobne rubrike v takratnih casopisih? Sprasevali so kako do fantov, kako do punc, kam po vlozke, kam po tampone, kaj je tista bela tekocina pri seksu in se marsikatero drugo neumnost.

Ljudje ostajajo isti, spreminja se medij po katerem komunicirajo.


Zagotovo pa internet k upadu introvertiranosti ne vpliva blagodejno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28452450 (44376) dzinks63

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22946065 (39909) Gandalfar

Več podobnih tem