» »

Proraso izdelki (britje) v Sloveniji

Proraso izdelki (britje) v Sloveniji

EloJobs ::

Lep pozdrav!

Se dobi kje pri nas (lahko tudi na spletu) razne Prorasojeve izdelke? Imam sicer en manjši problem in sicer je moja tuba Prorasojeve kreme za britje že čisto pri koncu in ko sem danes obiskal shaving.ie, da bi nabavil novo, sem opazil, da imajo do 25.8. zaprto. Zdaj me pa zanima, če se da te kreme in podobno nabavit tudi kje pri nas? Striček google ne najde nič, nisem pa tudi ne vem koliko spraševal, ker sem to prvo tubo nabavil zraven britvic in ostale robe, ki sem jo naročeval s shaving.ie spletne trgovine. Če pa to ni opcija mi pa prosim vsaj predlagajte kak nadomestni izdelek s katerim bi lahko potrpel do konca avgusta.

Hvala!

negot ::

http://www.eucerin.si/men_care/shaving_..., sam sem s tem gelom izredno zadovoljen že več let, lp :)

EloJobs ::

Ponavadi se brijem s peno, gela niti probal nisem še, ali pa da bi slišal da se kdo double edge + gel brije.

tomy_justomy ::

Oj,

probi v drogeriji Tuš - tam majo Wilkinson brivsko milo in ni tolk švoh. Dobr, če nism vidu tud Palmolive kreme tam. Drugač so pa včas v Mullerju prodajal Tabac mila, ampak ko sm bil nazadnje tam, jih niso mel več.

Za kej boljšga je žal treba naročvat iz tujine, kar pa tak verjetn že veš:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Safety razor

Oddelek: Loža
233260 (1950) sreda
»

Katera krema za roke in obraz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11620631 (16996) Miha 333
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
426100404 (47857) šernk
»

Britvice-kje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12839715 (29540) gendale
»

barva dlak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521950 (19714) 49106

Več podobnih tem