» »

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi?

««
8 / 8
»
»»

jype ::

Vitez> Zagotovo pa internet k upadu introvertiranosti ne vpliva blagodejno.

Socialna fobija in druge anksiozne motnje so veliko bolj stvar vedno bolj kompetitivne družbe kot pa komunikacijskih tehnologij.

JesusChrist ::

jype predvidevam da si v precej kompetitativni družbi:))
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

jype ::

*indistinct*

BigWhale ::

Vitez je izjavil:

Zagotovo pa internet k upadu introvertiranosti ne vpliva blagodejno.


Ja, vpliva. Prej so se introvertiranci zapiral v stanovanja, zdaj so pa na internetu, kjer navezujejo stike z ljudmi. Se vedno je boljsi internetni stik, kot ne-stik. In taksni ljudje potem najdejo partnerje ravno zaradi interneta.

Vitez ::

Hm....zanimiva argumentacija. Mogoče pa je nekaj na tem. Jype je že tak primer.

jype ::

Ja, tudi brez najboljših prijateljev bi bil, če ne bi bilo interneta.

Internet omogoča tvorjenje družbenih celic, ki niso geografsko omejene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vitez ::

Vidiš vidiš, nikol nisem tako razmišljal.

Jaz sem iz Maribora. Depresivno mesto. Dobra stran te depresije je, da so ženske sorazmerno lahko dostopne. In da se folk dost druži.Če imaš redno službo in gobec, si že skoraj zmagovalec.

Če bi bil Ljubljančan, bi pa mogoče tudi jaz bil prisiljen iskati preko interneta tiste redke Ljubljančanke ali okolišanke, ki ne lebdijo nad zemljo.

V Ljubljani se mi prav zdi, da večina folka živi drug mimo drugega, zdi se mi dost asocialna scena na splošno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Pithlit ::

Vitez je izjavil:

V Ljubljani se mi prav zdi, da večina folka živi drug mimo drugega, zdi se mi dost asocialna scena na splošno.

Jaz sem pa v Lj mogoče enkrat na mesec. Pa mi ni problem folka spoznavat. Hudič pa taka asocialnost!
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

Jaz v MB v stirih letih kaj vec kot ozjega kroga sodelavcev nisem spoznal. :>

amigo_no1 ::

Eni imajo srečo/talent in bi še sredi Aljaske spoznali en kup ljudi.

black ice ::

amigo_no1 je izjavil:

Eni imajo srečo/talent in bi še sredi Aljaske spoznali en kup ljudi.

Niti ne, samo v trgovino skočimo, občasno na fitnes, pa kakšna kava v lokalnem kafiču tudi 'paše'.

Grumf ::

Vitez je izjavil:

Vidiš vidiš, nikol nisem tako razmišljal.

Jaz sem iz Maribora. Depresivno mesto. Dobra stran te depresije je, da so ženske sorazmerno lahko dostopne. In da se folk dost druži.Če imaš redno službo in gobec, si že skoraj zmagovalec.

Če bi bil Ljubljančan, bi pa mogoče tudi jaz bil prisiljen iskati preko interneta tiste redke Ljubljančanke ali okolišanke, ki ne lebdijo nad zemljo.

V Ljubljani se mi prav zdi, da večina folka živi drug mimo drugega, zdi se mi dost asocialna scena na splošno.


Pa ni tako, sploh če ga piješ, sicer sem že malo out iz scene ampak vedno se da zadebatirati z mimoidočo, je pa res, da si
nisem nikoli delil boemskih težav, ki jih nekateri opisujete. Sicer pa ja, Mariborčanke so bolj dostopne, smo tudi tukaj to
opazili :)), je pa tudi res da so pribljižno 2x bolj zatežene (Ljubljančanke pa zafnane).
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Yosh ::

nekompetentnih, da o ostalih vidikih življenja v dvoje ne govorim.

Delaš statistiko na treh primerih? Ne moreš tko posloševati, če pa si ti srečala same jadote, je pa druga stvar.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

kr1ženska ::

Grumf je izjavil:


Sicer pa ja, Mariborčanke so bolj dostopne, smo tudi tukaj to
opazili :)), je pa tudi res da so pribljižno 2x bolj zatežene (Ljubljančanke pa zafnane).

Se pravi so najbolše bejbe tiste ki živijo nekaj vmes med MB in Lj. Navali narode na Celjanke ;)
Ej kam pa pašemo tiste ki nismo ne eno in ne drugo in ne tretje?? :8)

Zgodovina sprememb…

sprasujem ::

Ti sam povej, da se zgleduješ po njih.

kr1ženska ::

sprasujem je izjavil:

Ti sam povej, da se zgleduješ po njih.

A to je name letel? Ti sam povej po kom se zgledujem in kdaj morem reči da. :)

kuall ::

BigWhale je izjavil:

Vitez je izjavil:

Zagotovo pa internet k upadu introvertiranosti ne vpliva blagodejno.


Ja, vpliva. Prej so se introvertiranci zapiral v stanovanja, zdaj so pa na internetu, kjer navezujejo stike z ljudmi. Se vedno je boljsi internetni stik, kot ne-stik. In taksni ljudje potem najdejo partnerje ravno zaradi interneta.


će si samo na internetu in nič med ljudmi dobiš popačeno sliko. v živo so še vedno bolj pristni in topli odnosi, na internetu pa hitro zgubiš vero v ljudi in postaneš troll. tako kot sm jaz. mislim da mi ni več pomoči. zaradi šole in interneta imam sovražna čustva do ljudi, kar ni dobro.

jype je izjavil:

Socialna fobija in druge anksiozne motnje so veliko bolj stvar vedno bolj kompetitivne družbe kot pa komunikacijskih tehnologij.

možno, da je to res. vzrok za to zna biti, ker ljudje konkurenco zamenjujejo s sovražnostjo. kot da če tekmuješ z nekom ga moraš tudi sovražiti. kar ni res. zgledujejo se naj po šprortnikih, ki si po tekmi čestitajo in gredo trdo trenirat za naslednjo tekmo.

jype ::

Ni problem sovražnost do drugih, problem je strah pred osramotitvijo, ker v družbi ne moreš pokazati, da si dober, če ta ista družba ne ceni reči, ki jih obvladaš.

Yosh ::

Strah pred osramotitivijo in drugi temu podobni občutki so nezrelost( ego problem), predvsem izhaja iz tega, ker točno ne veš kam sodiš, kaj želiš, kam hočeš. K se pomiriš z vsem, sprejmeš sebe kaj si, veš kaj hočeš, imaš cilje v življenju, hobije, izražaš svojo individualnost takšna kot je, se nehaš ukvarjati s tem, kaj drugi mislijo, kako izpadeš, kako je nekdo boljši, lepši, bla bla.. torej, k odrasteš, nimaš več teh problemov in potem tudi temu primerno imaš dovolj samozavesti in poguma da interegiraš z ljudmi in tudi spoznaš kakšno punco.

Sovražna čustva imaš do ljudi ker si jezen nase, da nimaš dovolj moči da se upreš lastnim strahovom ki izhajajo iz tvoje lastne nesigurnosti.
Premisli, zakaj imaš te notranje občutke in zakaj meniš da si "manj" od drugih.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yosh ()
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28451796 (43722) dzinks63

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945562 (39406) Gandalfar

Več podobnih tem