» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
12 / 23
»»

Eureka ::

Eureka...prilepi sliko obraza in celotnega telesa od spredaj, strani in zadaj, da ocenimo, če si res povprečen ali mogoče grd kot lopov, mogoče pa boš celo delal konkurenco Bradu Pittu?


Haha, mislim če odmislim, da na internetu ne zaupam nobenmu ... Če bi imel dovolj jajc svoje slike vsem na ogled postavit, verjemi, da mojega deleža v tej temi ne bi bilo ;)

Proti Brad Pitu pa verjemem, da ne izgledam najbolje. Še najslabši del moje pojave so slabo formirani zobje, in pa cca 10 kil preveč, ki se pa na mojo višino ne poznajo tako grozno.

Sicer pa ne dvomim, da bi kakšni zobofilki bil lahko grd ko lopov, saj okusi so različni, hotel sem samo povedat da moj glavni problem definitivno ni videz ampak (ne)pristop.

Bomo vidli, poročam ko najdem kako, če bo seveda slotech še online ;)

@nny ::

Črni panter, vse imaš, manjka ti "it" faktor. Kako naj to definiram, še najbližja beseda je karizma. Skratka žarenje, ki privlači ljudi okrog tebe, - obeh spolov - da se nate lepijo kot muhe. Kar vztrajaj, enkrat se ti bo posrečilo.

Eureka - ne se obirat tako dolgo! :)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Super Sonic ::

Vprašanja za milijon evrov: Kako se spremeniti, brez da bi se pretvarjal? In kako postati samozavesten, brez da izpadem aroganten? In če vse pade v vodo, kako si osmisliti samsko življenje (praviloma je ljudem partnerstvo smisel življenja)?

Zakaj bi imel pri ženskah samo eno možnost? Ta fokus me vedno zjebe, da potem ne jemljem nobenga tazga resno. Če boš dubu kajlo - jo pač boš.

Predvsem se pa čez tvoj spis bere, da ti manjka volja. To je tudi odgovor na to vprašanje za miljon EUR. Ne želiš si dovolj tega, kar si tle napisu. Jaz trenutno delam od doma že neki časa in si ne pustim past v depresijo, ki jo to okolje ponuja, zato redno čvekam zvečer (mi pomaga). Najrajš z neznanimi osebami, tudi na drugih forumih (najljubši tuji mi je wer-kennt-wen). Prav zaradi te teme sem šel gledat - čez 40 žensk sem spoznal v teh šestih mesecih, 1/3 se ga gon okol in so res samo za avanture, ampak 2/3 (spet čez palc) so pa čist resne punce-dame, s katerimi bi lahko furu življenju prav vsak. Stojijo v glavi čisto ok in želijo pravzprav takšne fante kot si ti.

Tako da jaz verjamem, da je problem v tebi, ne v pomanjkanju žensk, ipd.

Pithlit - res veliko sreče v nesrečah.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Malajlo ::

Tole bi morala sicer dekleta komentirat, ampak se mi zdi, da z leti postajajo moški vedno bolj obupani in mislijo, da je že prva, ki je šla z na drink in je bila prijazna, že kandidatka za njegove potomce. To se potencira premosorazmerno z leti, potem se prelomi in pade v depresijo. Hkrati se pa začnejo nabirati leta in s tem povezane posledice (teža, selitev mase po telesu, selitev dlak z vrha glave v ušesa in nos...). Je mal zajeban, najbrž.
V tolažbo - poznam kar nekaj bejb, ki dobro izgledajo, so ene celo v ITju (za tiste, ki tudi v palčke ne verjamejo), pa samske ali pa ujete v (brez)zvezo (iz navade ali strahu pred samoto, kaj pa vem). Samo kaj, k jaz nisem samski ;)

@nny ::

O meni so že rekli, da sem hudobna, zato se bom vedla v skladu s svojo virtualno podobo. :P

Kar je atraktivnega - v katerem koli pomenu želite - se spari. Poparčka!
Ostanek je sestavljen iz ljudi, ki so se zavestno odločili za samskost, obupancev, ki so izpadli iz dating trga, ljudi s kakšno fizično ali duševno hibo in tistih, ki so se predolgo odločali ter izbirali ter končno ostali brez.
Zanimivo - obe skupini se med seboj redko mešata.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Pithlit ::

Malajlo je izjavil:

Samo kaj, k jaz nisem samski ;)

To si pa tko povedu kot da ti je žal...
Life is as complicated as we make it...

Double_J ::

@nny je izjavil:

O meni so že rekli, da sem hudobna, zato se bom vedla v skladu s svojo virtualno podobo. :P


Ti si preveč kruta. Sej še vedno lahko to popraviš v življenju, ter se oddolžiš, tako da kakšnega devičnika uvedeš.:)
Dve šivanki...

@nny ::

Double_J je izjavil:


Ti si preveč kruta. Sej še vedno lahko to popraviš v življenju, ter se oddolžiš, tako da kakšnega devičnika uvedeš.:)


Se prostovoljno javljaš na preizkus moje krutosti?:P
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Eureka ::

Ti si preveč kruta. Sej še vedno lahko to popraviš v življenju, ter se oddolžiš, tako da kakšnega devičnika uvedeš.


Ne boš verjel, ampak jaz bi takšno ponudbo odbil, pa ne zato, ker ne vem kako izgleda ... Sicer pa je zame večji problem kaj si ženske mislijo o devičnikih kot pa da jaz še nisem seksal in se ne počutim moško, ali pa celo kaj si mislijo ostali moški, ker njim ne rabim tega razlagat, saj tudi dekletom ne, ampak enkrat bo tud do tega prišlo in takrat bom najbolj zaskrbljen glede njihovega mnenja...

Pithlit ::

@nny je izjavil:

Ostanek je sestavljen iz ljudi, ki so se zavestno odločili za samskost, obupancev, ki so izpadli iz dating trga, ljudi s kakšno fizično ali duševno hibo in tistih, ki so se predolgo odločali ter izbirali ter končno ostali brez.

Ja ampak deci bi se pa tudi lahko mal zamislili...

Jaz sem izjemno socially awkward. Imam tako duševno kot telesno hibo (če poenostavim)... sta sicer tesno povezani ampak vseeno. Pa sem si kljub tem našla življenjsko sopotnico. Pa je ona zelo zelo socialno bitje, brez nekih hib.

Če si lahko jaz najdem dekle (ki bi mi bila žena, če se ne bi nekateri temu tako zelo upirali)... pol si jo pa lahko tudi tile fantje tukaj.
Life is as complicated as we make it...

@nny ::

Pithlit, čestitam!...Slovenske moške vzgajajo mame, ne očetje. Rugelj je imel za povedat marsikaj sočnega o pez....ih.
Še vedno mislim, da je ženskam malo lažje dobiti fanta kot obratno.

V torek imam sicer nekaj obveznosti, če bo kakšna luknja, pa z veseljem pridem na en masten rogljiček. Sporočim.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

kr?en ::

Pithlit je izjavil:

@nny je izjavil:

Ostanek je sestavljen iz ljudi, ki so se zavestno odločili za samskost, obupancev, ki so izpadli iz dating trga, ljudi s kakšno fizično ali duševno hibo in tistih, ki so se predolgo odločali ter izbirali ter končno ostali brez.

Ja ampak deci bi se pa tudi lahko mal zamislili...

Jaz sem izjemno socially awkward. Imam tako duševno kot telesno hibo (če poenostavim)... sta sicer tesno povezani ampak vseeno. Pa sem si kljub tem našla življenjsko sopotnico. Pa je ona zelo zelo socialno bitje, brez nekih hib.

Če si lahko jaz najdem dekle (ki bi mi bila žena, če se ne bi nekateri temu tako zelo upirali)... pol si jo pa lahko tudi tile fantje tukaj.

Upam, da ne bom izpadel homofobno (ali nesramno), ker nisem. Mogoce je problem v tem, ker heteroseksualne zenske imajo verjetno vecjo izbiro, kot homoseksualno usmerjene (ali pac, se mi ne svita kako stoji ta zadeva v Sloveniji), in so lahko bolj pedantne glede izbire partnerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kr?en ()

bigbada ::

Moški se staramo kot vino, ženske pa kot mleko. Fact. Pri 30 nekaterim ženskam že pošteno teče voda v grlo, po drugi strani pa moški nimajo nekih težav. Pa tudi ne rabiš izgledati dobro. Dovolj je če si uspešen in imaš dobro službo. Ali vsaj približek temu. 30 letnik komot zabaše vse od 20 naprej, po drugi strani pa 30 letnica :) ? Ja so izjeme, ampak redke ;) Poznam dosti ljudi, ki potrjuje moje zgornje besede. No, samo to sem hotel dodati v to temo. My 5 cents. Zdaj pa me popluvajte ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

jype ::

Kislo mleko je awesome.

bigbada> po drugi strani pa 30 letnica :)

Pojma nimaš, sinko.

vostok_1 ::

V istospolnih krogih v sloveniji pravzaprav nimaš kaj dosti izbire, ker itak bolj ali manj zahajajo na iste place, vsaj tisti ne skriti. (Vir: mi je en razlagal)

Sicer pa ja obični ženski je precej lažje dobiti moškega, kot običnemu fantu. Nothing new here.

bigbada ::

@jype Niti ne, poznam hudo veliko takih primerov, kot sem zgoraj opisal. In ja, moškim ura ne tiktaka tako hiter. Na trollanje z slikami azijk pa ne mislim odgovarjati ;)#inbefore kitajci. Uživaj v kislem mleku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

vostok_1 ::

Na kitajskem recimo postaja resen problem dobiti žensko. Baje da je razmerje 3:1. Zato si tam ženske lahko dimišljajo kar želijo.

jype ::

bigbada> Niti ne, poznam hudo veliko takih primerov, kot sem zgoraj opisal.

Jaz pa ogromno obratnih. Videti je, da se druživa z zelo različnimi kategorijami deklet.

Double_J ::

@nny je izjavil:

Double_J je izjavil:


Ti si preveč kruta. Sej še vedno lahko to popraviš v življenju, ter se oddolžiš, tako da kakšnega devičnika uvedeš.:)


Se prostovoljno javljaš na preizkus moje krutosti?:P


V tem pogledu sm tud jaz še devičnik.:P
Dve šivanki...

Lynxfox ::

Eureka je izjavil:



Ne boš verjel, ampak jaz bi takšno ponudbo odbil, pa ne zato, ker ne vem kako izgleda ... Sicer pa je zame večji problem kaj si ženske mislijo o devičnikih kot pa da jaz še nisem seksal in se ne počutim moško, ali pa celo kaj si mislijo ostali moški, ker njim ne rabim tega razlagat, saj tudi dekletom ne, ampak enkrat bo tud do tega prišlo in takrat bom najbolj zaskrbljen glede njihovega mnenja...


Če ti kaj pomaga, ti lahko povem kaj si jaz mislim. Če si količkaj sposoben zanimive interakcije z žensko (da nisi ravno živčen ko ne vem kaj in imaš kaj za povedat) se ti ni treba ničesat bati. Sem naletela na kar nekaj 20+ devičnikov in so skoraj vsi čisto normalni, samo nekako niso še najdli tiste prave oz niso imeli sreče, niso pa zgube ali kaj podobnega zaradi tega.
Če si že v razmerju s punco, je pa fino, da mogoče to omeniš, ko začne ladja pluti v te vode. Če res nisi imel kakšnega bolj resnega kontakta s puncami, ji bo to precej očitno. Meni je bilo veliko lažje in vse bolj jasno, ko sem zvedela kakšna je situacija. Če imaš neko normalno punco in si odkrit, ona pa odprta za pogovor o seksu, ne bo problemov, te bo pač uvedla ;) Kar zna biti precej zabavno za njo, zate pa sploh :)

Yosh ::

Ej, sej vem da ni ontopic, ampak nevem zakaj nihce noce sodelovati v temi ki sem jo nekaj dni nazaj dal v znanost in tehnologija?
Rabim intelektualni pogovor in temu primerne orgazme, bolj k deklico na kavi ali pa strmenje v njen bujen dekolte in fantaziranje o njenem se nedotakljivem cvetu.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Pithlit ::

kr?en je izjavil:

Mogoce je problem v tem, ker heteroseksualne zenske imajo verjetno vecjo izbiro, kot homoseksualno usmerjene (ali pac, se mi ne svita kako stoji ta zadeva v Sloveniji), in so lahko bolj pedantne glede izbire partnerja.

Mogoče. Po drugi strani pa je izjemno težko fejkat trajno razmerje... če se že zadovoljiš z nekom ki ga izbereš zaradi pomanjkanja.

vostok_1 je izjavil:

V istospolnih krogih v sloveniji pravzaprav nimaš kaj dosti izbire, ker itak bolj ali manj zahajajo na iste place, vsaj tisti ne skriti. (Vir: mi je en razlagal)

Ti je razlagal tist k na take place hodi?

Jaz sem v celem svojem življenju bila celo 2x v 'gay bar-u'. Drugače pa se gibljem tam kjer ti. Tko kot večina ljudi ki ni prisiljena bit strpana v neke kalupe. Ampak to so debate za drugo temo.

Lynxfox je izjavil:

te bo pač uvedla

In to verjetno z največjim užitkom (tko da mu bodo vsi kolegi do smrti zavidal).

Yosh je izjavil:

ampak nevem zakaj nihce noce sodelovati v temi ki sem jo nekaj dni nazaj dal v znanost in tehnologija?

A ti mogoče 'babe' pričakuješ v oddelku 'znanost in tehnologija'?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Yosh ::

Če se najde kakšna zanimiva, tudi.
Ampak tematika me zanima, rad bi jo delil.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Double_J ::

Evo bom jz lynxfox povabu na pijačo, če bom mel kake težave s kakšno punco. Če bo še na forumu takrat.:D
Dve šivanki...

Lynxfox ::

Z veseljem pametujem o puncah :D

FlyingBee ::

hja, navidezna nadmoč do 40 leta potem pa obratno ... pametne morajo biti punce, veliko jih zaje** že pri 16 letih

jype ::

Stojansto> navidezna nadmoč do 40 leta potem pa obratno

Aha, zdej smo že pr 40!

Jaz bi šel kar tja do 60, s sodobno medicino pa komot še precej dlje!

Mipe ::

Ma, bolje se je izogibati žurerkam, če hočeš žensko, ki je pri 40-ih še mladostnega videza. Solarij, razni makeupi ter kreme, alkohol in cigarete naredijo svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Avenger ::

Črni Panter je izjavil:

kako se v družbi obnašati do ljudi in še posebej do žensk, da bi jih očaral, impresioniral do te mere, da bi imele interes za kaj več.

Ko sem za nasvete malo povprašal prijatelje, sem dobil dve vrsti odzivov: Eni so rekli, da je problem v tem, da si pri ženskah "ničesar ne upam". In na drugi strani, da s povabilom na pijačo "prehitro navalim".

Vprašanja za milijon evrov: Kako se spremeniti, brez da bi se pretvarjal? In kako postati samozavesten, brez da izpadem aroganten? In če vse pade v vodo, kako si osmisliti samsko življenje (praviloma je ljudem partnerstvo smisel življenja)?

Star sem 32 let.


Ne imet pred očmi, da jih je treba impresionirat. Treba je bit naraven, nevsiljiv in neobremenjen. Pred očmi moraš pa imet to, da je vseeno, če ti ne rata. Beri njene signale, odziv, če ta ni negativen, lahko narediš korak naprej. Povabilo na pijačo oz. če vprašaš za telefonsko, mora bit na nekem logičnem mestu, tko da je v bistvu ne presenetiš.

Ker so karte skrite, ima lahko ona:
-tipa
-neko simpatijo, ki je ne j*** 5%
-bivšega, ki ga še ni čisto odpisala
-neko drugo random težavo

Zato pač študiraj reakcije in se sprosti. Če ti pogovora prehitro zmanjka, si zamisli takole - vprašaj jo stvari, ki bi jih moral slišat o njej, da bi si lahko ustvaril mnenje o osebi, ki je pred tabo, ne razmišljat tako, da se z njo moraš pogovarjat, ker ljudje pač to počnejo, predno lahko vprašaš za dejt, z njo se moraš pogovarjat, ker ti videz ni vse in nimaš pojma kdo je in kakšna je - imata kaj skupnih interesov, ima smisel za humor, je pesimist ali optimist, je karieristka ali družinsko naravnana, rada kuha ali raje hodi v restavracije je bolj dominantna ali pusti moškemu, da vodi. Verjemi, to te resno zanima. Če ti slučajno zmanjka besed - ji lahko nekaj poveš o sebi in iz odgovora izlušči ključne besede in naveži pogovor na eno izmed njih. Sej ni tko težko.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BigWhale ::

bigbada je izjavil:

Moški se staramo kot vino, ženske pa kot mleko. Fact. Pri 30 nekaterim ženskam že pošteno teče voda v grlo, po drugi strani pa moški nimajo nekih težav. Pa tudi ne rabiš izgledati dobro. Dovolj je če si uspešen in imaš dobro službo. Ali vsaj približek temu. 30 letnik komot zabaše vse od 20 naprej, po drugi strani pa 30 letnica :) ? Ja so izjeme, ampak redke ;) Poznam dosti ljudi, ki potrjuje moje zgornje besede. No, samo to sem hotel dodati v to temo. My 5 cents. Zdaj pa me popluvajte ;)


Spet nekdo, ki se ni srecal dovolj zensk ali pa ne ve koliko so stare zenske okrog njega. Jaz poznam precej 40 letnic, ki z lahkoto dobijo tud 20 letnika. Pa se jim raje izogibajo, ker so 20 letniki v povprecju cist prevec otrocji in neodrasli ter nedorasli ... :)

To, da 30 letnica ne more dobiti mlajsega tipa je ena velika traparija, ki izvira iz nekih predsodkov in pomanjkanja izkusenj.

kr1ženska ::

BigWhale je izjavil:


To, da 30 letnica ne more dobiti mlajsega tipa je ena velika traparija, ki izvira iz nekih predsodkov in pomanjkanja izkusenj.

Od brata punca inma očima, ki je 5leta starejši od nje. Z njejo mamo živi že 9let.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

BigWhale ::

kr1ženska je izjavil:

BigWhale je izjavil:


To, da 30 letnica ne more dobiti mlajsega tipa je ena velika traparija, ki izvira iz nekih predsodkov in pomanjkanja izkusenj.

Od brata punca inma očima, ki je 5leta starejši od nje. Z njejo mamo živi že 9let.


Sem moral it ene trikrat skoz, da sem desifriral. :> Ampak ja, poznam veliko 'starejsih' zensk, ki imajo mlajse partnerje in se imajo prav fajn. :)

FlyingBee ::

kr1ženska je izjavil:

BigWhale je izjavil:


To, da 30 letnica ne more dobiti mlajsega tipa je ena velika traparija, ki izvira iz nekih predsodkov in pomanjkanja izkusenj.

Od brata punca inma očima, ki je 5leta starejši od nje. Z njejo mamo živi že 9let.


sem skapiral, vprašanje pa je, da ni zaradi 5 let plajše še vedno z mamo :-)

Invictus ::

No, če ima tip starejšo partnerko, si vsaj malo poveča možnost da jo bo preživel ;((.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

cebelar123 ::

BigWhale je izjavil:

bigbada je izjavil:

Moški se staramo kot vino, ženske pa kot mleko. Fact. Pri 30 nekaterim ženskam že pošteno teče voda v grlo, po drugi strani pa moški nimajo nekih težav. Pa tudi ne rabiš izgledati dobro. Dovolj je če si uspešen in imaš dobro službo. Ali vsaj približek temu. 30 letnik komot zabaše vse od 20 naprej, po drugi strani pa 30 letnica :) ? Ja so izjeme, ampak redke ;) Poznam dosti ljudi, ki potrjuje moje zgornje besede. No, samo to sem hotel dodati v to temo. My 5 cents. Zdaj pa me popluvajte ;)


Spet nekdo, ki se ni srecal dovolj zensk ali pa ne ve koliko so stare zenske okrog njega. Jaz poznam precej 40 letnic, ki z lahkoto dobijo tud 20 letnika. Pa se jim raje izogibajo, ker so 20 letniki v povprecju cist prevec otrocji in neodrasli ter nedorasli ... :)

To, da 30 letnica ne more dobiti mlajsega tipa je ena velika traparija, ki izvira iz nekih predsodkov in pomanjkanja izkusenj.


To kaj je napisal v splošnem drži. Saj ogromno starejših žensk pri 30tih in naprej niti noče imeti nič recimo z "20-24" letnim študentom, kateri ji bo nabijal, da je tik pred koncem študija al pa kam se bo dalje vpisal in tako še par let podaljšal svoj študij. Večina takih žensk samo jamra kaki froci so povsod kamor gre ven in podobne, čeprav se zmeraj zunaj kakšni tipi ko niso "froci".
Pod "dobijo" pa več kot neka kratka zajebancija s tem mlajšim osebkom ne moremo šteti. Oziroma se zgodi da potem hoče biti kaj več pa v 90% ne izpade nič dobrega iz tega.

Ne se obešat na leta in kako niso vsi večni študentje to je samo primer :)

Pithlit ::

Meni je bilo zanimivo ko je en tip svojega kolega šimfal ker je v sobo odpeljal starejšo žensko. Sam je pa mene osvajal. Ko je izvedel da je 10 let mlajši od mene mu je pa čeljust padla na tla.

Tko da ja... mal bo treba ahtat pri tem opletanju z leti. Malokdo ima toliko let kot jih kaže.
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Ne vidim problema zakaj bi morali mlajši pobirati odpadle čeljusti zaradi razlike desetih let. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jype ::

cebelar123> To kaj je napisal v splošnem drži.

V splošnem drži samo da veliko ljudi jamra, da to v splošnem drži.

Drži pa še vedno ne.

D3m> Ne vidim problema zakaj bi se morali mlajši pobirati odpadle čeljusti zaradi razlike desetih let. :)

Ker je njim padla dol.

Pithlit ::

D3m je izjavil:

Ne vidim problema zakaj bi morali mlajši pobirati odpadle čeljusti zaradi razlike desetih let. :)

Jaz tudi ne. Kakor ne vem zakaj je zaradi te ralike (ali še manjše) v letih šimfat prijatelje.

Se pa očitno dogaja.
Life is as complicated as we make it...

RejZoR ::

'Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.'
Mark Twain
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mojca ::

Eureka je izjavil:

Kaj mislite kakšne so možnosti za +23 letnika da najde punco če še ni mel nobene in je popolnoma brez izkušenj, za povrh pa še brez pravih prijateljev(osamljen), le nekaj znance in je introvertiran. Pustimo, da je treba začeti punco iskati bolj aktivno, recimo da je to oseba storila in je sedaj na zmenku, kaj pa potem ko pridejo vprašanja za prejšne partnerje/izkušnje oz. kako to sploh razložit, da si totalno brez izkušenj ne da izpadeš totalno čuden ... Nevem meni se zdi, da se tista sramežljivost samo še potencira z leti in takimi nerodnimi situacijami ... Že nekomu, ki ima izkušnje pa bi recimo moral lagati(teoretični primer), da je devičnik bi bilo verjetno kar nerodno...


Ne razumem, zakaj bi moral izpasti čuden, če si "brez izkušenj" oz. ne vem, zakaj bi se moral tega sramovati ali lagati. Vse je stvar perspektive in za cel kup punc je to celo prednost, če je znaš pravilno izpostaviti. Jaz bi se pri nekom, ki bi v primernem trenutku in iskreno rekel, da je celo življenje iskal pravo, in da se mu dozdeva, da jo je končno našel, verjetno stopila. Bistveno raje bi bila s takim kot z nekom, ki ženske menja kot gate (izkušnja gor ali dol - odnosi so navsezadnje zelo individualna stvar in ženskar bi me verjetno tudi prej odslovil). Če bi se skrival in sramoval tega ter zvenel obupan, ker ne more nobene najti, bi pa jasno oplel. Laganje morda zaleže za one-night-stand, za dolgoročno zvezo pa ga toplo odsvetujem.

Pomembno je samo, da imaš do sebe in svojih lastnosti pozitiven odnos in ne zapadeš v protislovja. Nič ti npr. ne pomaga, če razlagaš, da vse življenje čakaš pravo, potem pa punco poskušaš dobiti po najkrajši poti v posteljo, še preden se malo bolje spoznata.

nonamer123 ::

Zdaj par strani nazaj sem pisal o nasvetih za dekle, nekaj sem jih dobil, ampak kar mi gre blazno v nos osvaja jo namreč nek drug fant in mislim da ima on veliko več šans kot pa jaz, čeprav mi je pisala da sem najboljši, da se mi da res zaupat in da me ima rada itd.. ali me zafrkava ali se pa igra z vsemi fanti, kaj naj storim? če karkoli naredim bo itak veliko ljubusumje itd in še njej ne vem če bo prav ! veliko razmišljam o tem in res ne vem kaj naj..

Pithlit ::

Naj se zjasni. Če se ne zmore pa reci adijo.
Life is as complicated as we make it...

Pithlit ::

Wild wild west.

refrain (verb):
to keep oneself from doing, feeling, or indulging in something and especially from following a passing impulse (refrained from having dessert)


refrain (noun):
a regularly recurring phrase or verse especially at the end of each stanza or division of a poem or song : chorus; also : the musical setting of a refrain


Po mojem si imel v mislih rephrase: to phrase again, esp so as to express more clearly

Ampak ne bo pomagalo. West bo kar dovolj natančno. Ljudi je približno toliko kot če bi rekla Ljubljana, sam površina je večja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

nonamer123 ::

Saj ona nima verjetno niti bit z mano skupaj namena, ampak niti ne vem načina kako jo naj pozabim po teh treh dveh mesecih ki so bili zame strašansko lepi... naj ji rečem ali on ali jaz? potem pa bi bilo zanimivo videt reakcijo. Če se odloči za njega ko jo j*, če pa zame pa pač toliko boljše. Je pa res da je imela že veliko fantov kar tako za par dni in njej se to zdi zelo smešno...:) Medtem ko meni ravno najbolj ni. Ker sem seveda lahko tudi jaz tak. Mogoče bi bilo kul, da bi se s katero drugo začel pogovarjat. Ne vem...

Zgodovina sprememb…

Yosh ::

nonamer123 je izjavil:

Saj ona nima verjetno niti bit z mano skupaj namena, ampak niti ne vem načina kako jo naj pozabim po teh treh dveh mesecih ki so bili zame strašansko lepi... naj ji rečem ali on ali jaz? potem pa bi bilo zanimivo videt reakcijo. Če se odloči za njega ko jo j*, če pa zame pa pač toliko boljše. Je pa res da je imela že veliko fantov kar tako za par dni in njej se to zdi zelo smešno...:) Medtem ko meni ravno najbolj ni. Ker sem seveda lahko tudi jaz tak. Mogoče bi bilo kul, da bi se s katero drugo začel pogovarjat. Ne vem...



V tem je trik. bodi kul in ohladi se.
Naj bo tebi smešno. Njej laska dejstvo da se vsi vrtijo okoli nje. Skuliraj, ti si dec, ne pozabi.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

nonamer123 ::

Ne razumem najbolj...? to sem ji enkrat na nek šaljivi način že namignil, ampak.. mogoče sem preveč z eno obseden :) vsaj jezik ima dolg za razliko od mene :D

jype ::

Reci ji, da nimaš časa, ker greš z eno drugo na jadranje.

nonamer123 ::

S tabo? :p

jype ::

Vseeno je. Če imaš konkurenco, moraš reči obrnit tako, da se grebejo zate, ne da se ti zanje.
««
12 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540955 (30747) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884350 (76398) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688362 (80429) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934685 (28992) Rias Gremory

Več podobnih tem