» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
11 / 23
»»

Super Sonic ::

Sej nisem rekel, da smo vsi "isti", rekel sem, da vsi spadamo v isto povprečje (vsega).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

@nny ::

Mogoče bo katera res zagrabila...poskusit ni greh. Ne misliti, da se bodo teple zate.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Yosh ::

Ne misliti, da se bodo teple zate.



Zakaj pa ne?
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Malajlo ::

No, saj tudi 30+ letniki ne stojimo v vrsti, da bi pokazali devicam proti 30im "Tisto ™" (ker se za 20+ razume, da jih ima največ 23... Za kar bi si pa še vzeli čas ;))
Jaz sem sicer čist presran, če kakšno oblajam, pa se odzove....

BaToCarx ::

Yosh je izjavil:

Ne misliti, da se bodo teple zate.



Zakaj pa ne?


Ker se že zame. :P

@nny ::

Yosh je izjavil:

Ne misliti, da se bodo teple zate.

Zakaj pa ne?


Tipično moško stališče.
Ženska brez izkušenj je mnogo privlačnejša od moškega brez izkušenj.

Naj Eureka poskusi in tu poroča, kako mu je uspelo. Brez njegove iniciativnosti ne bo uspeha.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Gladi ::

Če bi bil jaz ženska tega nebi jemal kot pozitivno prednost kot jo ti,@nny. Pač dejstvo je da nas moške vodi nagon po širjenju našega genskega materjala, ki je precej močnejši od ženskega. IMHO je zaradi tega posledica da tudi grše ženske fašejo kakor to doleti grdega dedca, ker enostavno nekdo iz poprečja si pač more spraznit jajca.

@nny ::

Žal...grda ženska ima še vedno boljše možnosti od grdega moškega.:)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Malajlo ::

@nny je izjavil:

Žal...grda ženska ima še vedno boljše možnosti od grdega moškega.:)

Zdej si pa žleht...

@nny ::

Resnica, ne hudobija.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

BaToCarx ::

Sej je cel čas, kaj si šele zdej opazil?

Gladi ::

@nny je izjavil:

Žal...grda ženska ima še vedno boljše možnosti od grdega moškega.:)

Ja, sej to je bil nekak point kar sem hotel povedati. Če ti pa še pokažem v primeru, da to, da se ženska hvali da lažje dobi seks tako kot se moški hvali z ukradeno igračo otroku. Ker mu je igračo res težko uzeti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

@nny ::

Pri sexu se nam ženskam ni potrebno dokazovati z dosežki. To je rezervirano za moške. :))
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

RejZoR ::

@nny je izjavil:

Eureka...bo ugotovila. Po tistem, ko boš imel tehnične težave ali izliv zelo hitro ali jo boš premočno prijel ali pocukal... Sex ni tako enostaven kot v pr0n posnetkih. Edina možnost je, če ona prevzame poveljstvo, ergo bo zgoraj v položaju kravje deklice.

P.S. Jaz sem bila čez 20..in mi ni niti malo žal.


Men se bolj zdi, da je tle stvar kako izkušen jemlje neizkušenega. Po eni strani prvič mogoče res ne bo šlo vse kot je treba ampak če se imata res rada tisti bolj izkušen to ne bo jemal kot nekaj slabega. Po drugi strani pa se zna tak neizkušen bolj prilagodit partnerju, ker se bo iz "nule" učil stvari, ki partnerju najbolj odgovarjajo i guess.
Drugo pa je če gre za avanturco, kjer pač ni časa za učenje pa to ampak je fajn če oba obvladata ane.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BaToCarx ::

A moški se pri mizicah na kafečku pogovarjamo kao je ta pa ta v postli dobra?
Fantki in dekleta mogoče, moški ne.

@nny ::

BaToCarx je izjavil:

A moški se pri mizicah na kafečku pogovarjamo kao je ta pa ta v postli dobra?


Presenečen boš...pogovarjajo se! Že slišano.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Malajlo ::

Meni se @nny do zdaj ni zdela čisto nič žleht. Ampak tale spodrsljaj ji odpustim ;)
Res pa se tipi bojijo lepih žensk. "Grdih" (v narekovajih, ker jaz poznam samo urejene in neurejene dame, gospe, gospodične in dekleta) pa ne povohajo, dokler nimajo dober promil alkohola v krvi, ker takrat grejo že vse "tagrde" domov. Mogoče posplošujem, ampak nekako tako je.
Moški se pogovarjamo, kako dobri (superiorni!) smo. Ne, katera je dobra. Tega ne izdamo, ker tiste hočemo imet zase. Pa zanikaj...

BaToCarx ::

Imaš bralne težave? Fantki in dekleta mogoče, moški ne.

Poglej teme v katerih sodeluje in kaj piše, persona rudis ji manka zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

lambda ::

@nny > Ženska brez izkušenj je mnogo privlačnejša od moškega brez izkušenj.

To bo v večini primerov držalo. Ker se žensko lažje dojema kot nedostopno, ker čaka na svojega idealnega moškega. Moškega pa pogosteje kot nesposobneža, ki v konkurenci drugih moških ni bil prav uspešen, da bi kako dobil. Vsaj kar se tiče prvega vtisa, s časom se ponavadi itak pokaže pravi obraz.

@nny > Žal...grda ženska ima še vedno boljše možnosti od grdega moškega.

To pa dvomim. Grd moški precej lažje "popravi" to svojo hibo z denarjem in ugledom v družbi, takrat je precej žensk pripravljenih spregledat njegov videz. Pri ženski pa videz pomeni več in ga ni tako lahko kompenzirati z drugimi kvalitetami.

BaToCarx ::

Pa še eno prednost imamo nubes, staramo se bolje, nasplošno.

@nny ::

BaToCarx je izjavil:

Imaš bralne težave? Fantki in dekleta mogoče, moški ne.

Poglej teme v katerih sodeluje in kaj piše, persona rudis ji manka zraven.


Ti in "moški" sta dva žal različna pojma. Če meniš, da mi manjka kakšen citat, so tukaj administratorji, pa jih začni cukati za rokave. Ampak to tudi ni "moško"...bolj spominja na tožideklico.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

BaToCarx ::

Ne rabim jst njih učit njihovega dela. Tebi pa priporočam malo psihiatrije, da se ugotovi vzrok tvoje jeze, do vseh.

Yosh ::

Ženska brez izkušenj je mnogo privlačnejša od moškega brez izkušenj.


Aja, to je tisto, device so zaželjene, pa sploh ni res.
Ne maramo žensk k se na znajo obrnati in biti sproščene in uživati.


Neizkušen moški pa spet ne more bit nevem koliko nevešč da bi potešil žensko, če pa meriš na hitro ejakulacijo, ker je pač devičnik in spriča k že vidi joško pa pretiravaš.

Pomembno je da ima fant do svojega telesa zdrav odnos ter seveda do spolnosti. Za to, pa ne potrebuje kilometrine.

Nihce pa ni govoril da iniciativnost ni potrebna, vsekakor bo.

Hotel sem reči da nekaterim ženskim sede da so v postelji dominantne, in če bi imele luškanega(povprečnega) tipa v postli pa devičnika.. to imo turn on za nekatere ženske.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

LoreaIpsum ::

Eureka je izjavil:

Evo da gremo vsaj malo na ontopic ...

Kaj mislite kakšne so možnosti za +23 letnika da najde punco če še ni mel nobene in je popolnoma brez izkušenj, za povrh pa še brez pravih prijateljev(osamljen), le nekaj znance in je introvertiran. Pustimo, da je treba začeti punco iskati bolj aktivno, recimo da je to oseba storila in je sedaj na zmenku, kaj pa potem ko pridejo vprašanja za prejšne partnerje/izkušnje oz. kako to sploh razložit, da si totalno brez izkušenj ne da izpadeš totalno čuden ... Nevem meni se zdi, da se tista sramežljivost samo še potencira z leti in takimi nerodnimi situacijami ... Že nekomu, ki ima izkušnje pa bi recimo moral lagati(teoretični primer), da je devičnik bi bilo verjetno kar nerodno...


Dragi Eureka!

Načeloma preletim slo-tech vsake toliko zaradi kakšne dobre tehnične ali manj tehnične novice (sm na tekočem :), kdaj pa kdaj se pa tudi nasmejim raznoraznim debatam in komentarjem, ki sledijo. Prej ali slej bi se tako ali tako mogel registrirati, tako, da sem se kar danes pa še malo ti lahko pomagam v prvem postu :).

Daleč najlažji način za spoznavanje deklet je, da poiščeš hobije, ki so ti všeč in se hkrati pozanimaš, če so tam tudi punce :P. Kot študent imaš malo morje priložnosti najrazličnejših udejstvovanj. Zelo dobri so razni plesni tečaji, literarne delavnice (očarljive "očalarke" :D), kakšna prostovoljna društva, izleti, etc. Skratka tam kjer se imaš tudi ti fino, lahko pomagaš drugim, se še česa naučiš, po vrh vsega pa spoznaš kakšno simpatično punco. Tudi okolica pri raznih delavnicah/tečajih/izletih je načelom zelo vzpodbudna za socializacijo. Pri raznih kuharskih in podobnih tečajih pa je tudi veliko "bližnjega stika" z dekleti, tako, da se hitro razbije led. Tudi dekleta se velikokrat pridružijo tem društvom prav z namenom, da koga spoznajo, če je to bodoča simpatija pa še toliko bolje.

Horaci je zapisal: "Carpe diem!", užij dan dragi študent! Če se boš v življenju imel fino, sledil svojim sanjam/ciljem in izkoristil sleherni dan, boš privlačen za oba spola, še toliko bolj za nasprotnega! Če človek dela na sebi, se trudi biti venomer boljši, je strasten ter strmi k novim izkustvom, se mu v oči naseli poseben žar. Ljudje lahko že na daleč opazijo to iskrico v očeh, sploh ženske, ki so bistveno bolj čustvena bitja. Tako, da ti priporočam, da si kvalitetno razporediš čas, na zemlji. Vlagaj vase v svoja znanja, izkušnje, ...

Poleg vsega tega bi ti pa želel dati še nekaj napotkov, ki ti bodo zagotovo prišli prav. Pa ne samo pri puncah, temveč tudi v življenju nasploh, predvsem pri sklepanju kakšnih poslov/razgovorih za službo, kjer je prvi vtis pomemben. Zelo pomembno je, da skrbiš za svojo higieno, saj tako pokažeš, da imaš pozitiven odnos do sebe. Velikokrat se psihični problemi in nezadovoljstvo s samim seboj kažejo na zunaj kot zanemarjenost.

Priporočljivo je tudi, da se začneš vsaj malo ukvarjati z športom. Gibanje poživi telo in duha! Poišči šport, ki te veseli in se začni redno gibati. Poleg doze serotonina se ti bo dvignila tudi samozavest, pa tudi jasneje boš razmišljaj in se učil. Poleg vsega tega pa boš ob zmerno zdravi prehrani imel lepo izklesano telo, ki bo posledica nizkega odstotka maščobe. Tudi obrazne poteze pravilo postanejo bolj izrazite in privlačne, ko človek izgublja odvečne kilograme.

Pravijo, da obleka naredi človeka. To ne pomeni, da moraš okrog hodit odet v Armanija po možnosti s cilindrom, belim šalom in cigaro v ustih. Spodobi pa se, da so oblačila, ki jih nosiš čista, da se ti lepo prilegajo ter niso strgana. Lahko tudi pogooglaš "barvni krog", da boš videl katere barve lepo pašejo skupaj (so komplementarne). Tudi pas ne moraš nositi kakršen koli, ta naj se ujema z barvo čevljev. Google ti bo prav tako odgovoril katere barve ti pašejo k tvoji barvi oči, da jih lepo poudariš. Navadne majice lahko zamenjaš s polo majicami/srajcami, namesto trenirke lahko nosiš temnejše odtenke jeansa. Lahko pa poprosiš kakšno prijazno prodajalko v trgovini z oblačili, da ti malo svetuje :). Če hočeš iti še korak dlje se lahko odpraviš v malo boljši frizerski salon, kjer ti bodo svetovali, kakšna frizura bi ti najbolje pristajala. Moška striženja, kljub boljšemu frizerju navadno ne dosegajo nekih nesprejemljivih cen.

Veliko težo v socialnih interakcijah ima tudi pogovor. Ker si sramežljiv je priporočljivo, da veliko poslušaš. Ljudje, sploh dekleta zelo rada govorijo o sebi in tako bo tvoja pomanjkljivost v bistvo postala prednost. Pa nikar ne sprašuj deklet kar te ne zanima, temveč poskusi v vsaki najti nekaj zanimivega, da boš res lahko prisluhnil. Ko te punca vpraša kaj o sebi, povej odkrito, jasno, zelo dobro je, če se skoncentriraš na to, da govoriš malo počasneje kot sicer. To je super trik tudi za razne govorne nastope/predstavitve, saj v podtonu izražaš samozavest in imajo tvoje besede težo.

Dekleta kljub stoletnim bojem za enakopravnost, želijo da moški naredi prvi korak. Tako, ti priporočam, da poskušaš z dekletom, ki ti je zanimivo vzpostaviti nek fizičen kontakt. V stili "High five", se malo pohecaš in rečeš, da si vedeževalec in bereš iz dlani, skratka uporabi domišljijo. Pri vsem tem je fino, da jo vsake toliko pogledaš in se z iskrenim nasmeškom zazreš v oči. Če je dekle dojemljivo za vse našteto si na dobri poti. Tudi prvi poljub je tako bistveno lažji. Poskušaj ga izpeljati spontano, ko se imata lepo, nikar ne čakaj na idealen trenutek (sončni zahod :). Pa nič ne skrbi te stvari nekako znamo :). Zelo je dobro, če si tudi igriv. Probaj stvari obrniti na šalo, malo jo pohecaj, da vama ne bo dolgčas. Ko pride do seksa se pa sam odloči, če želiš razkriti svojo "skrivnost" :D. Načeloma je moški, ko še zori bolj neroden, tako, da veliko deklet sploh ne bo opazilo razlike :). Če pa se slučajno stvari ne izidejo, tako kot si si zamislil oziroma dekle nima interesa pa se nič ne sekiraj. Veliko je priložnosti na tem svetu za ljubezen, posel, uživanje, ... Naj te ovire ne držijo nazaj temveč, jih jemlji kot pozitivno izkušnjo. Dejansko je tako, da več izzivov kot si jih postaviš in večkrat ko "padeš", močnejši in modrejši boš.

To je nekako vse, kar se trenutno spomnim. Upam, da sem ti kaj pomagal in ti želim veliko sreče pri spoznavanju nasprotnega spola.

- LoreaIpsum

EDIT: šele zdaj vidim, da je nastal cel roman, no če bo pomagal je cilj dosežen :)

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

@nny je izjavil:

Življenje ni potica

Res je. Življenje je bomboniera!

@nny je izjavil:

Je komu že uspelo slo techovko povabit na kavo, čaj, sladoled?

Nobena nima cajta prit h kliničnemu v torek :P

Eureka je izjavil:

Saj ni skrivnost, da je govora o meni

Na eno majčko si natisni "Devičnik (and proud of it)". Ziher bo naval kera te bo prva zahaklala, sploh če ne zgledaš lih ko en Quasimodo (sam vedi da bo pol vsem razlagala kako je bilo).
Life is as complicated as we make it...

@nny ::

To pa dvomim. Grd moški precej lažje "popravi" to svojo hibo z denarjem in ugledom v družbi, takrat je precej žensk pripravljenih spregledat njegov videz. Pri ženski pa videz pomeni več in ga ni tako lahko kompenzirati z drugimi kvalitetami.


Odvisno za kaj...za avanturo so možnosti še vedno boljše. Dovolj se je prijaviti na enega od portalov in glej it's raining men...:)) Za dolgotrajno vezo se, kot vidim, najdejo podobni, torej bo neprivlačna ženska našla bolj neprivlačnega moškega. Moški noče grde že iz strahu, da se bodo kolegi posmehovali. Res neprivlačni moški to drobno pomanjkljivost lahko kompenzira na drug način, to je z družbeno sprejemljivimi vrlinami, kot je debela denarnica. :)

Nobena nima cajta prit h kliničnemu v torek :P


Kdaj? Kje? Nekaj sem izpustila!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

opeter ::

Pithlit je izjavil:

Na eno majčko si natisni "Devičnik (and proud of it)". Ziher bo naval kera te bo prva zahaklala, sploh če ne zgledaš lih ko en Quasimodo (sam vedi da bo pol vsem razlagala kako je bilo).


To sploh ni slaba ideja! Hvala.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pithlit ::

Nekje na 10. strani se je dogajalo...

Pithlit je izjavil:

Mogoče bi pa jaz probala kr1žensko povabit na sok? Al pa @nny? Al pa... :P


Pithlit je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Pijača s tabo se sliši kot odlična ideja ;)

V torek dopoldne sem v kliničnem... ampak z le eno funkcionalno nogo, tko da je mobilnost pod velikim vprašajem.


figula je izjavil:

Škoda, da bo Pithlit dopoldne v LJ. Tudi jaz takrat ne morem, za ljubi kruhek bom angažirana drugje :'(.
Life is as complicated as we make it...

@nny ::

V torek dopoldne sem v kliničnem... ampak z le eno funkcionalno nogo, tko da je mobilnost pod velikim vprašajem.


:( Upam,da je z nogico vse v redu?
V kliničnem imajo kafič z fejst mastnimi prigrizki. Lahko greva poskusit enega ali dva, da bo šla dieta k vragu?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Ramon dekers ::

Eh kolk ste weak minded, 12 strani nabijate samo o seksu in kako nekoga povabiti na pijači. Enako kot bi bral komentarje na 24 ur. Realnost je pa takšna da inteligentna oseba takoj spregleda da je v velikem odstotku razmerij vse "zarjaveno" kot recimo ko pogledaš v avto lepo babo in pač tipa zraven in opaziš da so v večini primerov tiho in samo strmijo. Seveda če pozorno opazuješ, slej ko prej opaziš ta pojav tudi na drugih območjih kot so lokali kjer parčka predrkavata telefončke, razen seveda ko para nimata "gostilniških debat" ali preprirov.

Se mi zdi da je fino, da ima nekdo neke kriterije preden nekoga kam povabi kot je recimo ta da (bodoči) partner pač mora nekaj pokazati oziroma povedati kar te enostavno presune bodisi kaj od kakšne dobre knjige, bi bil lep primer in ne recimo s stavki, ki se začnejo v prvi osebe ednine...

To add, večina jih je pa skupaj enostavno ker se jih boji biti sama in ker je skomercilizirana družba napravila to, da več sexa (skupaj z menjavanji parov) in lepote pomenita kriterij za biti srečnejši. So redke izjeme, ki dejansko opazijo to in enostavno rečejo fuck it, odstopam od tega vzorca, ko pride, pride, če ne sem pač boljši kot samostojna entiteta:)

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Grda ženska je približno nekaj takšnega kot nesamozavesten moški. Tko da vemo kaj je v splošnem najslabša lastnost pri obeh spolih.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

@nny ::

To add, večina jih je pa skupaj enostavno ker se jih boji biti sama in ker je skomercilizirana družba napravila to, da več sexa (skupaj z menjavanji parov) in lepote pomenita kriterij za biti srečnejši. So redke izjeme, ki dejansko opazijo to in enostavno rečejo fuck it, odstopam od tega vzorca, ko pride, pride, če ne sem pač boljši kot samostojna entiteta:)


Ja.
Le da ni jasno, zakaj potem bereš take teme in v njih celo sodeluješ?

Double_J-ju je uspelo zadet žebelj na glavo!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

jype ::

Ramon dekers> Eh kolk ste weak minded, 12 strani nabijate samo o seksu in kako nekoga povabiti na pijači.

A si slabo prebral? Kolikor jaz berem otroci sanjajo o seksu, hribovci ponavljajo predsodke, ta globoki smo pa zafilozofiral. Vse po starem, ničesar presenetljivega, predvsem pa ničesar šibkega.

Ramon dekers> To add, večina jih je pa skupaj enostavno ker se jih boji biti sama in ker je skomercilizirana družba napravila to, da več sexa (skupaj z menjavanji parov) in lepote pomenita kriterij za biti srečnejši. So redke izjeme, ki dejansko opazijo to in enostavno rečejo fuck it, odstopam od tega vzorca, ko pride, pride, če ne sem pač boljši kot samostojna entiteta:)

Glede tega ti moram dat prav. Večina mojih "priložnosti" je izvirala iz dejstva, da si dekleta niso mogla privoščit biti brez fanta - le tri od kakih dvajsetih so dejansko izpovedale ljubezen na način, ki se je meni zdel iskren in doživet in bi lahko bil uvod v uspešno razmerje (in je v enem primeru zares bil).

Ramon dekers ::

Le da ni jasno, zakaj potem bereš take teme in v njih celo sodeluješ?


Ker imam čas?

Kaj te boli? To da imam prav in se celo strinjaš z menoj ali to, da sodelujem tu?

@nny ::

Nesoglasje med prepričanji in dejanji. Ti že veš, kako je s tem.:)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Eureka ::

Saj nisem grd kot lopov, čeprav nisem najbolj samozavesten ko gre za lastno podobo, bi rekel, da sem vsaj povprečen in da bi me redkokatere ocenila kot podpovprečnega oz. grdega.

LoreaIpsum je podal nekaj zanimivih idej kje najti nasprotni spol(kar je takoj za problemom kako povedati da sem neizkušen), ampak to se povečini dogaja v večjih mestih, ne pa tu na podeželju, kjer so gasilske veselice top shit :P

Sicer pa iskreno povedano nisem pričakoval neke konkretne rešitve, ampak sem vprašal bolj iz radovednosti in pa morda upal, da se najde kdo, ki je podobno situacijo dal čez in bo znal povedat kaj točno je naredil, ker tisti ki niso boli v taki situaciji si ne predstavljajo najbolj realno kako zgleda in bolj podajajo odgovore kako bi to oni naredili v svoji situaciji. Starejši si težje je, isto kot da v 3. razredu osnovne priznaš da še ne znaš poštevanke v primerjavi s srednjo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eureka ()

Ramon dekers ::

Nesoglasje med prepričanji in dejanji. Ti že veš, kako je s tem.


No, mogoče bo pa kdo na podlagi kakšnega posta, ki je na višjem nivoju kot tisti kako prepričati žensko za fuk in kateri spol je močnejši doživel rasvetljenje, saj veš čudna so pota gospodova.

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Eureka...prilepi sliko obraza in celotnega telesa od spredaj, strani in zadaj, da ocenimo, če si res povprečen ali mogoče grd kot lopov, mogoče pa boš celo delal konkurenco Bradu Pittu?

Vsak ima drugačno zgodbo in vsak jo je drugače rešil. Najslabše je, da se zapiraš med štiri stene in sam žuliš pivo v senci za odrom na gasilski veselici. Pojdi ven in na sonce!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Yosh ::

Lej,. predlagam ti da meriš na starejše punce, ne pa neke zakompleksane punčke. Bodi samozavesten, kot sem rekel, ti si lep, samozavesten in močen moški. Boš rekel da ni res?
In potem pojdi iz tega. Sam sprosti se in probaj.
Pa sploh ni take panike če si neizkušen, sej ženske v resnici ne iščejo nekega maratonca,. v resnici še same nevedo kaj jim paše, moraš odkriti z njimi to.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

LoreaIpsum ::

Eureka je izjavil:

Saj nisem grd kot lopov, čeprav nisem najbolj samozavesten ko gre za lastno podobo, bi rekel, da sem vsaj povprečen in da bi me redkokatere ocenila kot podpovprečnega oz. grdega.

LoreaIpsum je podal nekaj zanimivih idej kje najti nasprotni spol(kar je takoj za problemom kako povedati da sem neizkušen), ampak to se povečini dogaja v večjih mestih, ne pa tu na podeželju, kjer so gasilske veselice top shit :P

Sicer pa iskreno povedano nisem pričakoval neke konkretne rešitve, ampak sem vprašal bolj iz radovednosti in pa morda upal, da se najde kdo, ki je podobno situacijo dal čez in bo znal povedat kaj točno je naredil, ker tisti ki niso boli v taki situaciji si ne predstavljajo najbolj realno kako zgleda in bolj podajajo odgovore kako bi to oni naredili v svoji situaciji. Starejši si težje je, isto kot da v 3. razredu osnovne priznaš da še ne znaš poštevanke v primerjavi s srednjo :))


Glej na pomanjkljivosti moraš gledat kot na prednosti. Na vasi si? Še lažje. Torej je dejstvo, da verjetno saj kaj dosti na dogaja, razen veselic galsilskih? Se prav postavi se v vlogo organizatorja in spravi nekj skupaj, fino je tudi da dekleta to zanima. Lahko organiziraš piknike, svojo verzijo "iger brez meja", kolesarsko dirko :), kakšne orientacijske igre v gozdu - iskanje zaklada :). Tako vse malo bolj za šalo/druženje kot pa nekaj resnega. Na začetku, ob odprtju mogoče še povej nekaj besed. Če se boš zadeve tako lotil, boš kaj hitro na vasi poznan in marsikatero dekle boš očaral z svojo odločnostjo in organizacijskimi sposobnostmi :D. Dekleta imajo tudi rada, da si socialen in tak "mini-celebrity" status bi ti na vasi še kako prav prišel!

Sam sem bil drugače v isti poziciji, samo sem se stvari lotil bolj ekstremno.

lambda ::

Eureka > Tako da sedaj me skoraj bolj skrbi kako ji obrazložiti, kot pa jo sploh dobiti in je samo še težje ...

Eureka > Oz teoretično, da bi kao vedel da bo ok in da se bi lahko pač zlagal da sem imel vsaj eno in da ona tega ne bi ugotovila(če prej ne pa pri seksu), bi bilo precej lažje, ampak ko maš še to težavo nad sabo te pa kar mine, da bi probaval :P


Zakaj bi bilo še težje zaradi tega? Težje je kvečjemu zato, ker nimaš izkušenj s tem kako žensko dobit, ne pa zato, ker bi imele ženske probleme s tem, da tip nima izkušenj v spolnosti. Če te slučajno že prej, preden jo impresioniraš, vpraša koliko punc si imel doslej, pač rečeš da se še z nobeno nisi zapletel v zvezo. Pa kaj. Če te bo izključno zaradi tega zavrnila, je ni škoda ... Pa lahko se zgodi, da te bo katera res ali celo več njih. Prej ko slej pa najdeš kakšno, ki te ne bo. Alternativa je pa čakanje na 30+, ko boš še bolj otopel in zafrustriran, kot sedaj.

Iz prve roke ti povem, da se tudi v tvoji koži da dobit super punco, ki jih je pred tabo imela že pol ducata in novih interesentov ne manjka. Pa jo čez par let še poročit. Samo ne smeš bit debil, ki razmišlja o tem, da še nobene ni položil. To ni nobeno merilo kvalitete (pustimo gostilniške debate). Je kvečjemu nek podzavestni indikator za prvo oceno. Merilo kvalitete za kaj resnega je pa itak to ali se znaš pokazat kot moški, ki ji bo nekaj desetletij prijetno z njim.

Pithlit ::

@nny je izjavil:

:( Upam,da je z nogico vse v redu?

No... ni (zlomljena peta - se zgodi če s šestih metrov zgrmiš na tla), ampak bo.

@nny je izjavil:

V kliničnem imajo kafič z fejst mastnimi prigrizki. Lahko greva poskusit enega ali dva, da bo šla dieta k vragu?

Jaz se sicer v teh bolnišničnih kafičih res ne počutim najbolj komot... ampak moja dieta gre pa čisto vsak dan k vragu :P . Sploh sedaj ko je moje gibanje omejeno na 4 stene. Jaz se ponavadi ustavim v unem kafiču v parkirni... po 2.5urah vožnje fajn paše njihov ključ za WC.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Eureka ::

@LoreaIpsum : Mislim, da mi bi bilo manj nerodno random punce spraševat če grejo na zmenek, kot pa organizacija raznih iger, ki vsaj po mojem menju sodijo bolj med osnovno in srednjo šolo (morda je pa to moja napaka, kaj pa veš ..)

No pustimo zdaj mene, sem se spomnil na nekaj let star posnetek iz Hrvatska traži zvjezdu :D



Če dobro spremljate imena njegovih punc je koncu že imel "drugo" :8) Sam se ne smem preveč režat, ker mogoče bom čez 10 let podoben, haha

jype ::

Ne sekiraj se - jaz nimam še nobene bivše, pa sem preživel že precej več kot miljardo sekund.

Gigahertz ::

kok je to let? neda se mi računat
"670#2500#8"

Pithlit ::

jype: Aha... dobre koordinate. Bom u GPS dodala :P

BaToCrax: Hvala. Sam moj izraz je moru bit pa res priceless k mi je kapnilo da štrik ni zapet (kako stotinko za tem ko mi je zmanjkalo oprimkov)... pa pol k sem celo pot do tal preklinjala vse živo... Ena, potencialno super, izkušnja več.
Life is as complicated as we make it...

FlyingBee ::

ni šale:

1. obnašaj se kot si želiš ali misliš, da je prav, samo da nekaj daš od sebe (ne se bati pokazat, vedno je relativno in vsak te bo po svoje dojemal, ista oseba na isto foro vsakič drugače, odvisno od situacije), ženske ne marajo tihe in presrane

2. normalno je, če se bojite zavrnitve, ampak DA ali NE je na vsakem koraku, če le "vprašaš"

3. ženske po naravi ravno nasprotno od pričakovanega ali celo načrtovanega reagirajo na moške, presrani moški padejo vedno na isti odziv in vedno se zaletijo v ta navidezni zid

4. velika razlika je med osvajanjem ob polnoči v diskaču in ob 13. popoldne med kosilom, torej veliko je odvisno od situacije, načeloma pa prijaznost, smisel za humor in nasmejan pristop vedno prav pride ... plesne sposobnosti so stvar druge debate, načeloma pa vedno se najde še nekdo, ki ne pleše in tako je žensk skoraj vedno več od moških v klubih ... samo prosim ne sedet v kotu in po telefonu drkat, možnosti so ničlne

5. nesocialni tipi!? največ možnosti je tam kjer je ples, razlika med lokacijami je le v količinah prisotnega alkota

6. že v začetku misliti, da je ženska kot bitje več ali manj vredno od tebe je največja bedarija, zaradi učinka je sprejemljiva le v filmih za odrasle

7. v veliko pomoč je samozavest ali pa vsaj zavedanje, da kljub temu da nekateri moški v najstniškem obdobju in tam do 25 leta nimajo šans pri ženskah, ki ne zgledajo grše od njih, obstaja upanje, da bo urejenost, izobrazba in uspešnost obradila sadove in bodo imeli več žensk kot najpopularnejši mulci, ki mislijo, da so že v srednji šoli sex bogovi

sklep vezan na geek society: izobrazba in osebna higijena ter dobra služba in uspeh pri le tem = 1 ženska s katero preživiš preostalo življenje in si ustvariš družino ali več žensk in še več žensk skozi celotno obdobje po 26. letu, kakor pač paše (tle se misli na prave ženske, ne najstnice, ki sicer imajo maldost kot največjo bogastvo, vendar vsi vemo kaj pomenijo izkušnje)

Črni Panter ::

Ker je že ravno taka tema, sem se odločil, da še jaz dodam svoj prispevek in morda dobim kakšno mnenje od razgledanih ljudi kot so Slo-tech-ovci (dosedanje prispevke v tej temi sem prebral in se za uporabne informacije in nasvete zahvaljujem). Sicer sem reden uporabnik tega foruma, a se po tej plati ne želim izpostavljati, zato sem se na novo registriral.

Tudi jaz sem še brez tovrstnih izkušenj. Nekako sem skozi leta sam pri sebi ugotovil, da so za to krive predvsem moje osebnostne lastnosti. Sem namreč precej umirjen, zadržan, resen. Manjka mi smisla za humor (pač ne znam "pokati vicev" ali se naključno pošaliti). Morda sem nekoliko neroden v družabnih situacijah predvsem v smislu, da mi zmanjka "materiala" v nekem spontanem, naključnem pogovoru. Kljub temu pa nimam težav pri nekem resnem, da ne rečem intelektualnem pogovoru o konkretnih temi s komerkoli. In pa seveda pomanjkanje samozavesti kot posledica dosedanjih neuspehov.

Najtežja stvar na svetu se mi zdi skozi svoje obnašanje, pogovor, nastop v družbi prebuditi v ženskah zanimanje zame, jih očarati. Ker to je najbrž predpogoj, da lahko potem to nadgradiš recimo s povabilom na pijačo. Verjetno sem enostavno predolgočasen. In tudi ko se že s kakšno pogovarjam, še nisem zaznal nekega interesa za "kaj več". Kar me sicer ni odvrnilo od tega, da ne bi katere vseeno povabil na pijačo, to je enkrat celo uspelo, ampak je sama takoj povedala, da greva na pijačo kot prijatelja, oziroma da pri meni nima romantičnih interesov.

Drugače bi zase rekel, da sem zanesljiv, resen, samostojen, normalne postave, dobrega izgleda, skrbim za higieno, rekreativen športnik, imam diplomo in službo. Znanci mi pravijo, da sem "krasen fant". Se tudi kar dosti gibljem med ljudmi. Kljub temu ženske niso zainteresirane. Oziroma ne znam na pravi način pristopiti.

Verjetno ni potrebno posebej omenjati, da si želim spremeniti ta trend in končno dobiti kakšno izkušnjo, predvsem pa nekoč imeti resno zvezo in družino.

Vem, da se moram čim bolj izpostavljati in biti udeležen v čim večih družabnih situacijah, za kar se trudim, večji problem je, kako se v družbi obnašati do ljudi in še posebej do žensk, da bi jih očaral, impresioniral do te mere, da bi imele interes za kaj več.

Ko sem za nasvete malo povprašal prijatelje, sem dobil dve vrsti odzivov: Eni so rekli, da je problem v tem, da si pri ženskah "ničesar ne upam". In na drugi strani, da s povabilom na pijačo "prehitro navalim".

Vprašanja za milijon evrov: Kako se spremeniti, brez da bi se pretvarjal? In kako postati samozavesten, brez da izpadem aroganten? In če vse pade v vodo, kako si osmisliti samsko življenje (praviloma je ljudem partnerstvo smisel življenja)?

Star sem 32 let.

Pithlit ::

BaToCarx: Nope, ni me KO. Čeprav je bilo vse krvavo (mal sem se v glavo tudi... z glave a kri ful teče). Sem poklicala partnerko pa so me prišli iskat. Še največji problem je bil štrik s stene spravit k je blo treba malenkost še do sidra splezat.

In ja... po mojih izračunih imam še 3 ali 4 življenja. Po zdravniških pa tudi tam nekje. 2x me je avto povozu, 1x me je z bicikla zabrisalo tko da so sosedi rešilca klical k niso bli ziher a sem preživela, preživela sem podhladitev na 25°C (pa en kup notranjih krvavitev), zdaj pa še tole. Ne vem pa če naj zraven prištejem, recimo, ko me je z biciklom zaneslo s poti v en (ne čist navpičen cca. 2.5m globok) prepad poln robide... pinhead(R).
Life is as complicated as we make it...

Yosh ::

Črni Panter je izjavil:

Ker je že ravno taka tema, sem se odločil, da še jaz dodam svoj prispevek in morda dobim kakšno mnenje od razgledanih ljudi kot so Slo-tech-ovci (dosedanje prispevke v tej temi sem prebral in se za uporabne informacije in nasvete zahvaljujem). Sicer sem reden uporabnik tega foruma, a se po tej plati ne želim izpostavljati, zato sem se na novo registriral.

Tudi jaz sem še brez tovrstnih izkušenj. Nekako sem skozi leta sam pri sebi ugotovil, da so za to krive predvsem moje osebnostne lastnosti. Sem namreč precej umirjen, zadržan, resen. Manjka mi smisla za humor (pač ne znam "pokati vicev" ali se naključno pošaliti). Morda sem nekoliko neroden v družabnih situacijah predvsem v smislu, da mi zmanjka "materiala" v nekem spontanem, naključnem pogovoru. Kljub temu pa nimam težav pri nekem resnem, da ne rečem intelektualnem pogovoru o konkretnih temi s komerkoli. In pa seveda pomanjkanje samozavesti kot posledica dosedanjih neuspehov.

Najtežja stvar na svetu se mi zdi skozi svoje obnašanje, pogovor, nastop v družbi prebuditi v ženskah zanimanje zame, jih očarati. Ker to je najbrž predpogoj, da lahko potem to nadgradiš recimo s povabilom na pijačo. Verjetno sem enostavno predolgočasen. In tudi ko se že s kakšno pogovarjam, še nisem zaznal nekega interesa za "kaj več". Kar me sicer ni odvrnilo od tega, da ne bi katere vseeno povabil na pijačo, to je enkrat celo uspelo, ampak je sama takoj povedala, da greva na pijačo kot prijatelja, oziroma da pri meni nima romantičnih interesov.

Drugače bi zase rekel, da sem zanesljiv, resen, samostojen, normalne postave, dobrega izgleda, skrbim za higieno, rekreativen športnik, imam diplomo in službo. Znanci mi pravijo, da sem "krasen fant". Se tudi kar dosti gibljem med ljudmi. Kljub temu ženske niso zainteresirane. Oziroma ne znam na pravi način pristopiti.

Verjetno ni potrebno posebej omenjati, da si želim spremeniti ta trend in končno dobiti kakšno izkušnjo, predvsem pa nekoč imeti resno zvezo in družino.

Vem, da se moram čim bolj izpostavljati in biti udeležen v čim večih družabnih situacijah, za kar se trudim, večji problem je, kako se v družbi obnašati do ljudi in še posebej do žensk, da bi jih očaral, impresioniral do te mere, da bi imele interes za kaj več.

Ko sem za nasvete malo povprašal prijatelje, sem dobil dve vrsti odzivov: Eni so rekli, da je problem v tem, da si pri ženskah "ničesar ne upam". In na drugi strani, da s povabilom na pijačo "prehitro navalim".

Vprašanja za milijon evrov: Kako se spremeniti, brez da bi se pretvarjal? In kako postati samozavesten, brez da izpadem aroganten? In če vse pade v vodo, kako si osmisliti samsko življenje (praviloma je ljudem partnerstvo smisel življenja)?

Star sem 32 let.


Jaz mislim da imaš vse atribute da pritegneš žensko, že k praviš intelektualni pogovri mi gredo od rok, ženskam prija, če si vešč v tem in znaš govoriti, podati mnenje, seveda pa ne tako da se potem ona čuti ob tebi nerazgledano. Torej tukaj vpelješ faktor sočutnosti, odzivas se na njene impulse in opazuješ, dober način da prebereš vse znake. Ženskim je všeč skrivnost, zadržanost, ker ne vedo kaj je tam.. zanimivo je, dost da jih pritegneš. Glede tega da hitro navališ, se mi zdi da tvoji prijatelji pretiravajo, če povabiš punco da na pijačo je ok, pač ne sme te to prizadeti če te zavrne, ampak zgleda da je problem v tvojem settingu, punca zazna, da sebe obravnavas ; ah resen, dolgocasen( nimam humorja) itd.. to ženska čuti na podzavestni ravni in takoj dobi sporočilo ter te vmesti v prijateljsko območje.

Naštel si te lepe atribute, ampak problem je da v njih ne verjameš. In ne rabiš biti aroganten, zgolj se imeti rad in biti prepričan kaj si kdo si in kam greš.

Tisti ki bodo imeli problem s tem, so šibki, in ne vidijo lastne vrednosti, tako kot ti zdaj ne, in zato se bodo odmaknili, tako kot se ti želiš, ker nimas uspeha.


Upam da je kaj pomagal.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yosh ()
««
11 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540953 (30745) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884350 (76398) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688360 (80427) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934684 (28991) Rias Gremory

Več podobnih tem