» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
6 / 23
»»

Double_J ::

Ne za afero pač pa za avanturo. Sem tole mal narobe pisala in me je en priden dečko popravl. :) Imam svoje zahteve in si vedno sproti delam kljukce :)


Če imaš avanture boš imela tudi afere. Zahteve so pa pomojem takšne, da tip hudo zgleda.:)
Dve šivanki...

@nny ::

Double_J je izjavil:

Ne za afero pač pa za avanturo. Sem tole mal narobe pisala in me je en priden dečko popravl. :) Imam svoje zahteve in si vedno sproti delam kljukce :)


Če imaš avanture boš imela tudi afere. Zahteve so pa pomojem takšne, da tip hudo zgleda.:)


;(( Vedno znova pozabljam, da je povprečen uporabnik Slo-techa nedozorel najstnik, ki misli da nekaj ve o računalnikih in svetu.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Double_J ::

Če ji takoj poveš da se zanimaš za več bo tudi ona bolj pozorna na "relationship" stvari in bolj premislila ali tudi ti njo zanimaš na tak način.


Sem mislil, da se to nekako opazi in ni treba posebej omenjat.

Ponavadi pa "dej bom probi bit najprej njen frend pa potem useku za relationship..." ne dela. Ona te sprejme kot frenda, se navadi nate in nikoli več ne bo tistih začetnih "metuljčkov" z njene strani ker te že pozna in ni več tako neznano in vznemirljivo.


No vidiš, ne marate tistih ki jih že prijateljsko poznate, ubistvu mora biti najprej avantura, preden lahko sledi še kaj več.
Dve šivanki...

kr1ženska ::

Double_J je izjavil:

Ne za afero pač pa za avanturo. Sem tole mal narobe pisala in me je en priden dečko popravl. :) Imam svoje zahteve in si vedno sproti delam kljukce :)


Če imaš avanture boš imela tudi afere. Zahteve so pa pomojem takšne, da tip hudo zgleda.:)

Po tvojem. :) Sicer ne vem od kje ti tale logoka z avanturam in aferam :) najbrž je dons še en dan ko se vsem neki trola. ;)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Double_J ::

Po tvojem. :) Sicer ne vem od kje ti tale logoka z avanturam in aferam :) najbrž je dons še en dan ko se vsem neki trola. ;)


To je tako kot če rada kadiš, ampak boš zarad lubija nehala. Edino sem pa tja boš pa še vseeno kakega prižgala za dušo.:))
Dve šivanki...

Kamran ::

mojca je izjavil:

Tisti, ki očitno iščejo partnerko, navadno v prvih treh minutah posredno in spretno zastavijo vprašanje, kot npr. "Si prišla sama ali s prijateljicami?", "Bo tvoj fant ljubosumen, če te prosim za en ples?", "Kje si pa pustila dragega?",...

Si videla ta film ? Tam je recimo odgovor/strategija kako do dekleta, če ima piramidno strukturo "ženskih prijateljic" (kako se le-teh znebiti ali glavno punco ponižati, ker ima veliki ego).
Ja seveda, zelo zabavno je osvajati vezano dekle. Potem pa pride njen dragi iz stranišča... :8)

Meizu je izjavil:

no ja, pri teh mladih pupcah se najde vedno nek vzrok, zakaj so "out of your league". Ko so pod 20 padajo na Justin Bieberje, 20+ rade gledajo sixpacke in telo z 0.03% maščobnega tkiva, realno pa šele tam 25+ navaden smrtnik dobi neko realno šanso poiskat si nekega normalnega partnerja.

Se zelo strinjam, vendar KDO/KAJ pa je kriv za takšno miselnost ? TV, mediji in posameznik sam, da se pusti vplivati/programirati. Takrat pa, ko dobiš kakšno, je imela pa že za celo Postonjsko jamo obiskovalcev... "down south" (& elsewhere). Potem se pa odpirajo takšnele teme in cveti trg s knjigami ala "Kako ljubiti in biti ljubljen", itn.
Eh... čez Horace Walpole ga ni ("This world is a comedy to those that think, a tragedy to those that feel."). :))

Meizu je izjavil:

Problem je namreč, ker obstaja dosti žensk, ki so same sebi všeč in mislijo, da so med najlepšimi cvetovi narave. Takšna ženska je socially high as fuck.

In ni lepšega videt, ko jo čez par let ponovno kje vidiš (in ugotoviš), da je pobrala nekoga s pivskim trebuhom, ki riga na (njenih) poslovnih zabavah. Kdor izbira izbirek dobi. 8-)

jype ::

Lynxfox> Fino je da jasno poveš kaj hočeš, da ne pristaneš v famoznem "friend zone".

Ne. Fino je, če ničesar ne poveš, samo družiš se, dokler obstajajo skupni interesi. Če prijateljska zveza vztraja in se morda celo poglablja, je šele za razmislit o globljih filozofskih pogovorih.

Razen kadar potrebuješ instant partnerja, takrat pa itak razložiš kakšna je situacija in upaš da je potreba vzajemna in da v odnosu ne bo hujših turbulenc, ko bosta odkrivala manj očitne specifike partnerjeve osebnosti.

opeter ::

jype je izjavil:

Lynxfox> Fino je da jasno poveš kaj hočeš, da ne pristaneš v famoznem "friend zone".

Ne. Fino je, če ničesar ne poveš, samo družiš se, dokler obstajajo skupni interesi. Če prijateljska zveza vztraja in se morda celo poglablja, je šele za razmislit o globljih filozofskih pogovorih.


Se strinjam. Le tako lahko pride do trajnejše zveze.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Lynxfox ::

Potem imaš pa reveže ki jamrajo da si zapravljala njihov čas potem ko čez nekaj časa zvedo da no-go.

Janac ::

nodrim je izjavil:

Janac je izjavil:

Dejte se mal razpisat na temo, kako vstopt do punce, ki te ne pozna ti bi jo pa mel za punco. Pa ti je všeč.


dejte se vi, ki takšne sprašujete, razpisat, kako ste se že kr odločli, da vam je neka punca všeč in bi jo imeli za punco, pa ne pozna niti ona vas niti vi nje? samo po profilki s facebooka ali pogledu na drugo stran sobe al kako?


Ljubezen na prvi pogled? Kaj pa mam za komplicirat tok? Cela znanost, da jo bom spoznal kako št. čevljev nosi, mogoče mi rata všeč če nosi št. 39.

opeter ::

Janac (čakaj, si že sploh dopolnil 18 let?), prvo dajmo razčistit eno zadevo:
1.) ti iščeš punco za prijateljevanje
2.) ali pa za kakšno resnejšo zvezo (pomeni: da bosta skupaj vsaj nekaj let, morda celo kaj dolgoročnega)
3.) ali pa samo za kakšno občasno avanturico (aka prvi seks)?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Janac ::

Zakaj se ti zdi pomembno ali sem že dopolnil 18 let?

freesty ::

Kamran je izjavil:


Ja seveda, zelo zabavno je osvajati vezano dekle. Potem pa pride njen dragi iz stranišča... :8)


To je nedirektno vprasanje, da izves, ce je samska

@Janac, ker se vidi ze po tvojih postih, da si nezrel.

Punca ti je samo vsec ampak zaradi svoje sramezljivosti dobis obcutek kot, da si zaljubljen. Ce bi stopil do nje in bi se pogovarjal in bi ti zacela neke bedarije govorit bi te ziher minlo:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

Nisem zaljubljen, sploh ne. Videl sem jo enkrat in zdej sem se odloču da se bom mal poigral z njo oz. si nabiral izkušnje. Dol mi visi če me zavrne al ne. Življensko sopotnico bom iskal po 25+ letu, ker tiste pičke majo vsaj nekaj v glavi in se da z njimi pogovarjat o vsem(so splošno razgledane ipd.)...

Tukaj vas je itak večina čez 25, mogoče 30? in drugače gledamo na stvari.

jype ::

Lynxfox> Potem imaš pa reveže ki jamrajo da si zapravljala njihov čas potem ko čez nekaj časa zvedo da no-go.

Druženje z zanimivimi ljudmi pač ne more biti "zapravljanje časa", ne glede na to kaj iz tega nastane. Če ljudje niso zanimivi, imajo pa telesne lastnosti, ki te vzburjajo, je pa očitno problem v tem, da po nepotrebnem združuješ izpolnjevanje popolnoma različnih življenskih ciljev (v tem primeru željo po bogatem spolnem izkustvu in željo po stabilni zvezi in družini). Ne živimo več v časih, ko bi si morali bit partnerji zvesti na tak način, seveda je pa še vedno stvar dogovora, kako si spolno in partnersko življenje urediš.

Eureka ::

Janac je izjavil:

Nisem zaljubljen, sploh ne. Videl sem jo enkrat in zdej sem se odloču da se bom mal poigral z njo oz. si nabiral izkušnje. Dol mi visi če me zavrne al ne. Življensko sopotnico bom iskal po 25+ letu, ker tiste pičke majo vsaj nekaj v glavi in se da z njimi pogovarjat o vsem(so splošno razgledane ipd.)...


Janac v enih temah si "revež", priden fantek, dobrohotno bitje, ki ga zloba drugih skoraj že sili v samomor, v drugih (tale tvoj post) se pa že predstavljaš za največjega jebača ... Kdo bi te razumel ...

Double_J ::

Potem imaš pa reveže ki jamrajo da si zapravljala njihov čas potem ko čez nekaj časa zvedo da no-go.


Ja no malo neumno je že, da z neko punco hodiš na zmenke, potem pa čez čas ker te že pozna kot prijatelja, izgubi metuljčke kot praviš.
Dve šivanki...

Lynxfox ::

Double_J je izjavil:

Potem imaš pa reveže ki jamrajo da si zapravljala njihov čas potem ko čez nekaj časa zvedo da no-go.


Ja no malo neumno je že, da z neko punco hodiš na zmenke, potem pa čez čas ker te že pozna kot prijatelja, izgubi metuljčke kot praviš.


To spet ne gre vkup, govorila sem če samo hodita ven kot prijatelja, če sta na zmenkih se očitno že nekaj dogaja.
Ne vem pa zakaj se Janac sploh sekira kako kakšno ven povabit, s takim odnosom in izražanjem se bodo pametne takoj stran obrnile. Tistih ki pa tak odnos ne moti pa ni potrebno kaj dosti pecati (pa nisem nad 25).

opeter ::

@Janac, poglej, če hočeš dobiti kakšno sošolko/punco za koitus, začni hodit na vsake žure/zabave, razne prireditve katere imate na šoli in pa seveda izven. Ali pa recimo kakšna rojstnodnevna zabava ... Prej ali slej boš opazil, če te katera punca opazuje (torej, da si ji všeč), potem pa "navali narode!". Kaj dosti nimaš izgubit.

Če te povabi kakšna sošolka, da se prisedi zraven pri malici/kosilu, ne razmišljaj dolgo. Ali pa, če si ti bolj športni tip, pojdi k punci, katera ti je všeč in jo povabi, naj si ogleda, kako treniraš, kako igrate košarko, nogomet, kaj jaz vem ... Sprejmi izziv in poskusi. Da vidiš, kako stojijo zadeve.

Kot so že zgoraj drugi napisali, predvsem pri najstnicah je zelo pomemben zunanji videz, če poskrbiš za tole si dejansko že zmagal vsaj polovico bitke. Punce v mlajših letih (vsaj večina) ne razmišlja kaj dosti, pogledajo nekega fanta in se "zaljubijo". V teh letih zadeve delujejo nekako bolj površinsko (torej zunanjost). Če slediš aktualnim trendom - ne vem, kaj je trenutno "in", recimo Justin Bieber stil (kaj je tisto, kar je trenutno kul?). Pač se tak oblačiš in hitro dobiš "simpatije" s strani nasprotnega spola. Potem pa še delaš malo na samopodobi ter predvsem prakticiraš kakšne hude enovrstičnice (aka Duke Nukem) in je to to. Čista zmaga.

Pač, če si najboljši športnik na šoli, se punce lepijo nate. Le kdo bi vedel zakaj? Aja, saj sem napisal. Beri zgoraj. Torej vizualna podoba je v tvojem primeru najpomembnejša.

Ali pa, saj poznaš tisti rek: "Lepa dekleta ljubijo barabe"?



Večji problem je, če je punca bolj, hmm... kak naj napišem ... inteligentne sorte in taka bolj plaha. Skratka sama ne dela na "vizualni samopodobi", ampak jo zanimajo druge zadeve. To opaziš morda že pri oblačenju (ni pa to pravilo). Morda se ne oblači aktualnim trendom primerno, ne igra se "poceni pocestnice" oz. "high school girl no. 1". Take boš zelo težko dobil za nočno avanturico. Sploh s takim pristopom kot si ga pokazal tu gor.

Če pa slučajno takšno punco ubodeš, pa se zna iz tega razviti tudi kakšno resnejše, predvsem pa dolgoročno razmerje. Seveda pa je to odvisno od več dejavnikov.

Obenem si pravilno ugotovil, da je kar nekaj nas tule gor, ki smo starejši od 20, 30, 40, 50 itn. let ... Jaz konkretno sem čez trideset, če te zanima.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

jype ::

opeter> Ali pa, saj poznaš tisti rek: "Lepa dekleta ljubijo barabe"?

Ja, to je neumnost.

opeter ::

jype je izjavil:

opeter> Ali pa, saj poznaš tisti rek: "Lepa dekleta ljubijo barabe"?

Ja, to je neumnost.


Ja in ne. Poznam kar nekaj primerov in sem jih tudi sam doživel, ko se je to realiziralo.
Sicer je bolj izjema ko pravilo, a dogaja se.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jype ::

opeter> Kot so že zgoraj drugi napisali, predvsem pri najstnicah je zelo pomemben zunanji videz

Ne posplošuj. Zunanji videz ni niti 1% tako pomemben kot to, da si s svojo podobo zadovoljen ti sam.

opeter> Ja in ne. Poznam kar nekaj primerov in sem jih tudi sam doživel, ko se je to realiziralo.

Ja, fino, ampak je še vedno neumnost. Jaz poznam vsaj 20 lepih deklet, ki imajo danes otroke s čisto običajnimi moškimi, ki na noben način niso barabe.

opeter> Sicer je bolj izjema ko pravilo, a dogaja se.

Ja, tako kot karkoli drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

freesty ::

Janac je izjavil:

Nisem zaljubljen, sploh ne. Videl sem jo enkrat in zdej sem se odloču da se bom mal poigral z njo oz. si nabiral izkušnje. Dol mi visi če me zavrne al ne. Življensko sopotnico bom iskal po 25+ letu, ker tiste pičke majo vsaj nekaj v glavi in se da z njimi pogovarjat o vsem(so splošno razgledane ipd.)...

Tukaj vas je itak večina čez 25, mogoče 30? in drugače gledamo na stvari.


Starost ni nobeno merilo za razgledanost ali pa koliko imajo v glavi... Poznam na zalost dosti punc, ki se jih custveno nebi niti pipnil. Neumne, nerazgledane(pa ce js to recem, potem je ze res kriza:), depresivne, karakter cist mim, zakompleksane...

In to govorim o puncah med 24 in 32 leti..
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Double_J ::

To spet ne gre vkup, govorila sem če samo hodita ven kot prijatelja, če sta na zmenkih se očitno že nekaj dogaja.


To se seveda zgodi tudi če hodiš na zmenke. Postaneš lahko prijatelj.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

opeter ::

jype je izjavil:

opeter> Kot so že zgoraj drugi napisali, predvsem pri najstnicah je zelo pomemben zunanji videz

Ne posplošuj. Zunanji videz ni niti 1% tako pomemben kot to, da si s svojo podobo zadovoljen ti sam.


Se strinjam, pa vendar, sem bral kar nekaj študij na to temo, tudi ena moja znanka je v preteklosti delala več različnih raziskovalih tem v zvezi z zunanjim izgledom in samopodobo.

Bom prilepil samo tole (dovolj je, če preberete UVOD):
http://www.knjiznica-celje.si/raziskova...

Ali pa še zanimivo branje, čeprav je iz 24kur:
http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivos...

jype je izjavil:

opeter> Ja in ne. Poznam kar nekaj primerov in sem jih tudi sam doživel, ko se je to realiziralo.

Ja, fino, ampak je še vedno neumnost. Jaz poznam vsaj 20 lepih deklet, ki imajo danes otroke s čisto običajnimi moškimi, ki na noben način niso barabe.

opeter> Sicer je bolj izjema ko pravilo, a dogaja se.

Ja, tako kot karkoli drugega.


Tukaj nimam kaj dodat, saj si že sam napisal vse.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

lambda ::

Janac > Življensko sopotnico bom iskal po 25+ letu, ker tiste pičke majo vsaj nekaj v glavi in se da z njimi pogovarjat o vsem

Da ne boš potem razočaran nad dejstvom, da je kar nekaj taboljših že oddanih in se ti je reportoar precej zožil.

Double_J ::

lynxfox, eto da ti podrobno opišem, kako gre zadeva.

Greš recimo 10x na zmenek in se nekaj pogovarjata in že skoraj zagotovo rataš prijatelj, ki nima več nobenih možnosti. S tem da potem tudi prijatelj seveda nisi, potem se ubistvu ne vidiš več nikoli.

No tko gre to.;)
Dve šivanki...

jype ::

freesty> Neumne, nerazgledane(pa ce js to recem, potem je ze res kriza:), depresivne, karakter cist mim, zakompleksane...

Ampak majo pa "dobre" specifične dele telesa?

Double_J> To se seveda zgodi tudi če hodiš na zmenke. Postaneš lahko prijatelj.

Ja, ampak ne zaradi "roka trajanja".

opeter> Se strinjam, pa vendar, sem bral kar nekaj študij na to temo, tudi ena moja znanka je v preteklosti delal več različnih raziskovalih tem v zvezi z zunanjim izgledom in samopodobo

Ja, ampak prekomerna telesna teža ni nobena resna ovira. Če bi bila, meni ne bi bilo treba razočarat deklet, ki sem jih zanimal kljub vampu.

Double_J> Greš recimo 10x na zmenek in se nekaj pogovarjata in že skoraj zagotovo rataš prijatelj, ki nima več nobenih možnosti. S tem da potem tudi prijatelj seveda nisi, potem se ubistvu ne vidiš več nikoli.

Čudno, jaz sem šel na "zmenek" skoraj dvestokrat, preden sem se vselil k njej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Double_J ::

Ja, ampak ne zaradi "roka trajanja".


Ja seveda da je tako. Če zagrabiš takrat ko ona nakaže, potem imaš pač novo punco. Če tega ne narediš, se pa sčasoma ohladi in te začne dojemati kot prijatelja.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

jype ::

Double_J> Ja seveda da je tako. Če zagrabiš takrat ko ona nakaže, potem imaš pač novo punco. Če tega ne narediš, se pa sčasoma ohladi in te začne dojemati kot prijatelja.

Aha.

V moji družbi običajno reči niso tako zelo trdno določene in kakšne bistvene razlike med "punco" in "prijateljico" v resnici ni.

opeter ::

Double_J je izjavil:

Ja, ampak ne zaradi "roka trajanja".


Ja seveda da je tako. Če zagrabiš takrat ko ona nakaže, potem imaš pač novo punco. Če tega ne narediš, se pa sčasoma ohladi in te začne dojemati kot prijatelja.


Si ziher?

Ker (normalni) ljudje (pa naj bodo to moški ali ženske) rabijo čas, "tipajo" zadeve in teren, da vidijo kaj bo iz vsega tega. To lahko traja leta. In ne, ne bo to neka blokada ali pa "pristanek v frend zone" kot nekateri pišete, ampak čisto enostavno se želita ti dve osebni spoznati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

r3dkv1c4 ::

IvoJan je izjavil:

bejz cim dlje stran od sosolke!! enkrat sem se jaz tako zaje***... nikoli vec!!
ce bosta skupaj bosta slej ko prej sla narazen! pol bo pa živa pi******* tako da si nikol ne isci bejbe na isti soli oz. se boljse v istem mestu ;D. ce si iz Ljubljane naj bo ona nekje iz domžal oz še dlje :D pa če sta dobra prijatelja sploh nič ne poskušaj.. ker ce do zdej ni blo nic tut nic ne bo...

ah neha trobezlat....najboljši fuk je bil s sošolkami, ker so pač tekmovale med sabo.....

so velike prednosti če imaš punco z istega kraja.....

...lahko pa je zajebano ampak to je odvisno pd karakterja obeh.

Double_J ::

Ker (normalni) ljudje (pa naj bodo to moški ali ženske) rabijo čas, "tipajo" zadeve in teren, da vidijo kaj bo iz vsega tega. To lahko traja leta. In ne, ne bo to neka blokada ali pa "pristanek v frend zone" kot nekateri pišete, ampak čisto enostavno se želita ti dve osebni spoznati.


Ja kako da ni tako. Jaz sem bil recimo z eno že ubistvu skupaj... samo zgleda nisem nadgrajeval kot si je predstavljala. Enkrat je omenila... ja kaj pa lupčka? In potem seveda postaneš prijatelj.
Dve šivanki...

freesty ::

jype je izjavil:

freesty> Neumne, nerazgledane(pa ce js to recem, potem je ze res kriza:), depresivne, karakter cist mim, zakompleksane...

Ampak majo pa "dobre" specifične dele telesa?


Dolocene da, dolocene ne.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

jype ::

Double_J> Ja kako da ni tako. Jaz sem bil recimo z eno že ubistvu skupaj... samo zgleda nisem nadgrajeval kot si je predstavljala. Enkrat je omenila... ja kaj pa lupčka?

Očitno je imela drugačne načrte kot ti. Pojma nimam od kod ideja, da je treba pograbiti vsako priložnost za intimno druženje.

Poleg tega so prijateljski poljubi na lice čisto običajna oblika izkazovanja naklonjenosti med normalnimi ljudmi.

freesty> Dolocene da, dolocene ne.

Se prav jih morš ubistvu več skombinirat? :)

freesty ::

Saj jaz nimam z nobeno nic.

Tudi, ce bi jih kombiniral v glavi se vedno nebi mele zadost. Vizualno ze. Saj to jih pa resuje, da si v lokalnih klubih nabijajo vsaj malo samozavest.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

jype ::

Ja, saj gre za miselni eksperiment: Koliko odpadkov moraš proizvesti, da dobiš enega partnerja? Koliko za znosnega in koliko za idealnega?

Igor lahko pomaga pri tem:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Double_J ::

Poleg tega so prijateljski poljubi na lice čisto običajna oblika izkazovanja naklonjenosti med normalnimi ljudmi.


Pa prosim no, menda me ni prosila za prijateljski poljub. Greva na sprehod in potem ko se posloviva in odhajam, reče ja kaj pa lupčka.

In eto, to punco sem nakoncu celo vprašal, zakaj me je kar naenkrat začela dojemati samo kot prijatelja, vendar na noben način ni hotela odgovoriti.

Poleg tega so prijateljski poljubi na lice čisto običajna oblika izkazovanja naklonjenosti med normalnimi ljudmi.


Ženske imajo 1 mesečni ciklus in če v tem cajtu nič ne narediš v tej smeri, si na zelo spolzkem terenu. Tko je... potem one začutijo prijateljstvo.:D
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

jype ::

Double_J> Pa prosim no, menda me ni prosila za prijateljski poljub. Greva na sprehod in potem ko se posloviva in odhajam, reče ja kaj pa lupčka.

Jasno, da ne. Prijateljske poljube se vedno podeli, nikoli se zanj ne prosi.

Double_J> Ženske imajo 1 mesečni ciklus in če v tem cajtu nič ne narediš v tej smeri, si na zelo spolzkem terenu. Tko je... potem one začutijo prijateljstvo.:D

To je spet ena kvaziteorija, ki ne temelji na ničemer.

Double_J> In eto, to punco sem nakoncu celo vprašal, zakaj me je kar naenkrat začela dojemati samo kot prijatelja, vendar na noben način ni hotela odgovoriti.

Če je želela poljub je to očitno bilo zato, ker se ji je mudilo. Meni bi takoj posvetila oranžna lučka "RUN AWAY", če bi ravno takrat iskal partnerko.

Zdaj mi posveti "HUG AND CONSOLE".

Double_J ::

jype vedno so lahko izjeme, v praksi je pa tako. Vidiš, punce na forumu ne replicirajo več, ker tudi same tako ravnajo, kot sem opisal.
Dve šivanki...

opeter ::

Double_J je izjavil:

Ženske imajo 1 mesečni ciklus in če v tem cajtu nič ne narediš v tej smeri, si na zelo spolzkem terenu. Tko je... potem one začutijo prijateljstvo.:D


To je bedarija.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kamran ::

freesty je izjavil:

To je nedirektno vprasanje, da izves, ce je samska

I KNOW, vendar nekatere moti, če "greš po ovinkih" in ali tudi če greš "head on" (in se potem zmrdujejo, češ: "Bebo !" (da si me upa takole spraševati)).
A ni bolje živeti kot "Nicky" ? Pa rešiš Gordijski vozel "big time".

Double_J je izjavil:

Ženske imajo 1 mesečni ciklus in če v tem cajtu nič ne narediš v tej smeri, si na zelo spolzkem terenu. Tko je... potem one začutijo prijateljstvo.:D

Zanimivo - nevrokemija zna biti res kakšen sprožilec. Malce bolj definiraj, je pa "myth plausible". :D

Double_J ::

Sej lahko še kdo drug preveri, če ima dost punc na razpolago, da mu ni žal. Z eno nej 1 mesec hodi na zmenke, pa se nej se samo pogovarja.;(
Dve šivanki...

kr1ženska ::

Double_J je izjavil:

jype vedno so lahko izjeme, v praksi je pa tako. Vidiš, punce na forumu ne replicirajo več, ker tudi same tako ravnajo, kot sem opisal.

A si s tem želel spet ženske povabit k debati? :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

jype ::

Double_J> Vidiš, punce na forumu ne replicirajo več

Ne vidim.

Double_J ::

A si s tem želel spet ženske povabit k debati? :)


Samo če bomo slišali kakšna nova dejstva. Sej nny pa še bolj odstopa od ostalih, njo je treba sploh trdo prijet.:P
Dve šivanki...

kr1ženska ::

Double_J je izjavil:

A si s tem želel spet ženske povabit k debati? :)


Samo če bomo slišali kakšna nova dejstva. Sej nny pa še bolj odstopa od ostalih, njo je treba sploh trdo prijet.:P

V bistvu sem že povedala kar sm imela in zato tut ne bluzim več. To je pa tudi razlog da se ženske (vsaj jaz) ne oglašamo več.
Pa dej povap @nny na pijačo, če se ti dopade ;) Al, ne upaš? :)
Double_J si pa ne upa.. :D
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Double_J ::

Pa dej povap @nny na pijačo, če se ti dopade ;) Al, ne upaš? :)
Double_J si pa ne upa.. :D


Ne ne, to je bil nasvet za tiste, ki bodo imeli kdaj opravka z njo. Ona pač rabi trdo roko.

Sej tebe upam povabit, samo morava prej fotke izmenjat. Da se ne hodi za brezveze.8-)
Dve šivanki...

Kamran ::

Popravek teme - Kako Slotech-ovko povabit na pijačo :)

(od sedaj naprej)

Double_J ::

Kamran je izjavil:

Popravek teme - Kako Slotech-ovko povabit na pijačo :)

(od sedaj naprej)


V tem primeru moraš najprej izmenjati fotke. To je tako kot v realnosti drug drugega pogledata. Ostalo je pa enako. Lahko gre pa kdo na blef na zmenek, tudi to je lahko hudo zabavno.;)

Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()
««
6 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540952 (30744) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884346 (76394) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688354 (80421) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934679 (28986) Rias Gremory

Več podobnih tem