» »

Kako jo povabim na pijačo :)

Kako jo povabim na pijačo :)

Temo vidijo: vsi
««
5 / 23
»»

@nny ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Tipi v vsaki ženski vidite priložnost.

Ne.


Ja.
Ti nisi tip.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Double_J ::

Ženske vsakega normalnega tipu na začetku vidimo kot prijatelja, če se kasneje izkaže da je kul tip, se veliko krat izcimi tudi kaj več.


Ne drži, možno je tudi obratno. Torej da ga najprej vidijo kot tipa, nato pa kot prijatelja.
Dve šivanki...

jype ::

@nny> Ti nisi tip.

Model tut ne :)

Double_J ::

Opala... vsi samski tipi gledajo na vsako žensko kot na priložnost.


Seveda da ne drži... ravno v tem primeru potem tipi ratajo prijatelji. Če v določenem roku ne izkoristijo ponujene priložnosti namreč.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

theBill ::

Double_J je izjavil:

Opala... vsi samski tipi gledajo na vsako žensko kot na priložnost.


Seveda da ne drži... ravno v tem primeru potem tipi ratajo prijatelji. Če v določenem roku ne izkoristijo ponujene priložnosti namreč.


Določenim brezveznim osebkom priložnost ni nikoli ponujena, ampak je samo v njihovi glavi :))

Double_J ::


Določenim brezveznim osebkom priložnost ni nikoli ponujena, ampak je samo v njihovi glavi.


Pri meni je bila v roku enega tedna od kar se spoznavaš, še vsaka zagreta. Samo ko sem bil mlajši sem bil precej flegma, pa dostikrat nisem izkoristil zadeve. Lahko povem, da recimo v roku cca. 3 tednov postaneš prijatelj.

Sej kreniženski bi lahko to komot demonstriral za hec. To more biti nekaj povezano z biologijo pri ženskah.;)
Dve šivanki...

kr1ženska ::

Double_J je izjavil:

Opala... vsi samski tipi gledajo na vsako žensko kot na priložnost.


Seveda da ne drži... ravno v tem primeru potem tipi ratajo prijatelji. Če v določenem roku ne izkoristijo ponujene priložnosti namreč.

In kaj je zate tale določeni rok?
Mislim da je bol problem, ker tipi ostanejo na prijatelskom nivoju. Ko se malo bolje spoznata ne znajo/si ne upajo narediti koraka naprej, medtem ko ona upa in čaka... in se načaka ter potem izbere drugega.

Če iščeš afero in ti ni v interesu spoznavanje je pa druga zgodba.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Double_J ::


In kaj je zate tale določeni rok?

Mislim da je bol problem, ker tipi ostanejo na prijatelskom nivoju. Ko se malo bolje spoznata ne znajo/si ne upajo narediti koraka naprej, medtem ko ona upa in čaka... in se načaka ter potem izbere drugega.


Ja no a vidiš, da to drži? Lahko te že vidi kot potencialnega fanta, vendar nakoncu postaneš prijatelj, če ne izkoristiš ponujene priložnosti.

Pa to ni treba čakat eno leto, po mojih izkušnjah je en mesec več kot dovolj.
Dve šivanki...

kr1ženska ::

Double_J< in en teden več kot premalo. Vse je odvisno od tega, koliko krat se dobita, koliko se pogovarjata po telefonu ipd.

vsaj jaz ne bi pristala v zvezi z nekom ki ga poznam manj kot 1mesec. Škoda časa in energije. Ko si enkrat v zvezi se stvari malo spremenijo. Jaz grem rada mimo začetnega navdušenja in človeka spoznam tudi iz druge plati.

Vrjemi mi, ko ženska hoče kaj več bo to pokazala na tistoč in en res očiten način. Tipi ponavadi poštudirajo da ženske hočejo kaj več sam se bojijo in na koncu ne naredijo nič. To pa je problem.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

kr1ženska, po moje si zdej 10 tipov beleži kaj pričakuješ od tipa ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

Double_J> Pa to ni treba čakat eno leto, po mojih izkušnjah je en mesec več kot dovolj.

Če se tako zelo mudi, je očitno nekaj narobe.

Double_J ::

Vrjemi mi, ko ženska hoče kaj več bo to pokazala na tistoč in en res očiten način. Tipi ponavadi poštudirajo da ženske hočejo kaj več sam se bojijo in na koncu ne naredijo nič. To pa je problem.


Samo one precej hitro pridejo do tega sklepa. Torej ti tega še nebi sklepala po 1 mesecu, ampak šele kasneje?

Ponavadi je tako, da če si nepazljiv zelo hitro lahko zamudiš zadevo. Če ne reagiraš ko je napaljena dosti hitro, potem si pač zamudil.
Dve šivanki...

jype ::

Double_J> Če ne reagiraš ko je napaljena dosti hitro, potem si pač zamudil.

Če počaka eno leto, pa očitno misli resno.

Kaj bo torej boljša odločitev?

Double_J ::

Če počaka eno leto, pa očitno misli resno.


Nič ne počaka... ona potem začuti da sta vidva prijatelja. Pa jaz ne bi čakal 1 leto, samo od momenta ko je ona že napaljena, če takrat ne reagiraš bo šla zadeva hitro navzdol, dokler ne ugotovi da sta pač prijatelja.
Dve šivanki...

kr1ženska ::

Double_J je izjavil:

Vrjemi mi, ko ženska hoče kaj več bo to pokazala na tistoč in en res očiten način. Tipi ponavadi poštudirajo da ženske hočejo kaj več sam se bojijo in na koncu ne naredijo nič. To pa je problem.


Samo one precej hitro pridejo do tega sklepa. Torej ti tega še nebi sklepala po 1 mesecu, ampak šele kasneje?

Ponavadi je tako, da če si nepazljiv zelo hitro lahko zamudiš zadevo. Če ne reagiraš ko je napaljena dosti hitro, potem si pač zamudil.

Vse to velja ko iščeš afero.
Ko iščeš nekoga za kaj več, zaljubljenost ni dovolj. Vsaj ne zame. Kaj delat z nekom v katerega si noro zaljubljen pa ko pomisliš malo s trezno glavo nima pol ku**a v glav pošlihtan. Škoda časa in energije predvsem pa ko boli, boli zelo. In to je v tem primeru neizbežno.
Una taprava ljubezen je zame, ko poznaš nekoga vsaj par mesece pa še vedno uživaš v njegovi družbi.

korenje3 je izjavil:

kr1ženska, po moje si zdej 10 tipov beleži kaj pričakuješ od tipa ;)

A ti tut? dej, ko boš si vse zabeleži mi pošl seznam. Bom pogledala katere izmed mojih 1500 zahtev si si zabeležil in bom z veseljem dopolnila seznam. ;)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

jype ::

Double_J> Nič ne počaka... ona potem začuti da sta vidva prijatelja. Pa jaz ne bi čakal 1 leto, samo od momenta ko je ona že napaljena, če takrat ne reagiraš bo šla zadeva hitro navzdol, dokler ne ugotovi da sta pač prijatelja.

Zanimivo, mene so do zdaj dekleta vedno čakala precej dlje kot eno leto.

TehDucky ::

Smem vprašat zakaj one tebe ? Pa kako to sploh zgleda, ko te čakajo ? Kaj sta v prijateljskih odnosih ali se že ve da bo neki več ampak prelagata na takrat k bo mal več časa ? :D

Eureka ::

A niso afere bolj varanje in vi tukaj govorite o avanturah za 1 noč ?

kr1ženska ::

Eureka je izjavil:

A niso afere bolj varanje in vi tukaj govorite o avanturah za 1 noč ?

Opala.. Imaš prav. Hvala. :)

TehDucky je izjavil:

Pa kako to sploh zgleda, ko te čakajo ?
Na fb-ju status- v zapletenem razmerju. More bit vse uradno. ;)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Dejte se mal razpisat na temo, kako vstopt do punce, ki te ne pozna ti bi jo pa mel za punco. Pa ti je všeč.

Meizu ::

Ja, zanimivo, da ko ženske v današnjih časih postajajo vedno bolj dominantne še vedno niso tiste, ki bi tudi same kdaj napravile tisti prvi korak.

Mislim ne, glej, najlažje je sedet v kotu in čakat, da si "izbereš drugega tipa". Mi pa ko ene ovce letamo naokoli. Včasih mi gre to mal na k**ac.

Glih gor je kr1ženska napisala, da ženska čaka in upa, moški je pa cel čas tiho. Res je, če se že sfiži, mormo mi moški na koncu izpast tisti glavni idioti. :)

Mater, ko že razmišljam o tem, da bi sam sedel v kotu in bi ženske prihajale ena za drugo se z mano pogovarjat... Mater, to bi bil lajf :)

jype ::

TehDucky> Smem vprašat zakaj one tebe ?

Ker tistih, ki se jim tako mudi, da same predlagajo intimno druženje, ne jemljem resno. Tako jim drugega ne preostane.

TehDucky> Kaj sta v prijateljskih odnosih ali se že ve da bo neki več ampak prelagata na takrat k bo mal več časa ? :D

Vedno sem v prijateljskih odnosih z vsemi, če se družim z njimi. Če nisem, se ne. Kaj bo z odnosi je odvisno od ogromno reči, zato nikoli ne planiram, zgolj odzivam se na situacije (in trenutno je situacija taka, da imam otroke s partnerko, ki se ji ne bom odrekel zlahka).

Meizu> Mater, ko že razmišljam o tem, da bi sam sedel v kotu in bi ženske prihajale ena za drugo se z mano pogovarjat... Mater, to bi bil lajf :)

Hecno, meni se pa to ves čas dogaja.

Double_J ::

Krenaženska, potem ti rabiš več časa da začneš oddajati tiste signale. In kaj bi potem storila, če ne bi bilo hitrega odziva?

Aja pa če za vse misliš, da gledajo nate kot na priložnost, potem te očitno to sploh ne moti.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

mojca ::

opeter je izjavil:

Ampak tudi jaz sem si zadal dolgoročni cilj, da si bom pa zdaj res poskušal najti punco, pa če se bo zgodilo ne vem kaj.


Po mojem mnenju: bolj kot se sekiraš, obupano iščeš in siliš v vezo, slabša "karma" te obdaja in manjše so možnosti, da boš pritegnil kakšno res v redu punco.

Ko boš zadovoljen sam s sabo in najmanj pričakoval, te bo pa življenje najbolj presenetilo. Smiselno je puščati odprta vrata do svojega srca in delati proti cilju, ne splača pa se riniti z glavo skozi zid, ker se boš kvečjemu potolkel.

Oziroma, vsaj, da vzpostavim kontakt. Tale (pozitivni) primer od djabija je tudi mene opogumil.

Ker pri meni so tudi večinoma taki problemi, da ko se (sicer je to v zadnjih letih bolj redko, a vseeno) začnem z eno pogovarjat na kakšni javni prireiditvi, pa počasi si postajava ne vem, morda všeč? Kaj pa, vsaj jaz čutim tako, da bi se našlo kaj skupnega in konkretno predlagaš kakšno pijačo, pa pride tista faza zavrnitve, aka nima časa, ali pa ti nekatere priznajo (morda lažejo, saj je vseeno) da imajo fanta oz. so v zvezi. Ne vem, take primere občutim kot hladen tuš.

Mislim, halo. Saj razumem, pač ji nisem všeč, me zavrne. Samo zakaj pa pusti potem, da jo recimo ogovorim? Naj pove, da jo ne zanimam.


Najprej praviš, da si želiš vsaj vzpostaviti kontakt (in cel kup drugih tem na ST-ju je, ki prosijo za nasvet, kako sploh ogovoriti žensko oz. kje kakšno spoznati), potem se pa jeziš, če je kakšna pripravljena govoriti s tabo?

Sama načeloma zavrnem komunikacijo le s tečnimi, vsiljivimi, sumljivimi, čudnimi, ... Za vse ostale fejst fante oz. moške pa ne vidim razloga, zakaj bi jim morala v prvih petnajstih sekundah (ali minutah) razložiti, naj se nehajo pogovarjati z mano, ker se z njimi ne nameravam poročiti. Tudi ne vidim razloga, zakaj se ne bi odzvala vabilu na kavo/debato, če je nekdo faca (lahko je star tudi 90) in takrat nimam pametnejšega dela, četudi sem zasedena ali 100%, da s tistim človekom ne bi želela biti par. Heck, tudi po več dni sem preživela z osebo takoj, ko sem jo srečala, ali k sebi nekoga povabila za 14 dni, ne da bi imela kakršenkoli namen biti z dotično osebo.

Po drugi strani mi je pogosto sedenje v baru zapravljanje časa in denarja. Pogovarjati se je lepše in koristneje vsaj na kakšnem sprehodu.

Tisti, ki očitno iščejo partnerko, navadno v prvih treh minutah posredno in spretno zastavijo vprašanje, kot npr. "Si prišla sama ali s prijateljicami?", "Bo tvoj fant ljubosumen, če te prosim za en ples?", "Kje si pa pustila dragega?", kar je pogosto dovolj, da izvedo, če se je vredno truditi dalje. Neposredno vprašanje, če je punca samska in na voljo že takoj na začetku je dovolj direktno, da lahko punco prehitro odbije (zavestno ali podzavestno razmišljanje: če je človek res tako obupan in potreben, da ga - še preden dekle spozna - zanima samo, ali jo bo lahko spravil v posteljo, potem mora biti nekaj narobe z njim; v najboljšem primeru je kvečjemu zelo nespreten/neizkušen in tudi kot tak nezanimiv). Če ničesar ne vprašaš, lahko predolgo živiš v zmoti, s taktno zastavljenimi vprašanji pa lahko marsikaj izveš brez izpostavljanja.

Če punca po pol ure pogovora zavrne vabilo na pijačo, si tega nikakor ne smeš jemati k srcu (ja, preveč pričakuješ). In če ga sprejme, to še vedno ne pomeni, da gre že za vajin prvi randi oziroma da si upravičeno jezen, če ne bo želela srečanja ponoviti.

Umetnost je v dobrem opazovanju in pravem tajmingu.

nodrim ::

Janac je izjavil:

Dejte se mal razpisat na temo, kako vstopt do punce, ki te ne pozna ti bi jo pa mel za punco. Pa ti je všeč.


dejte se vi, ki takšne sprašujete, razpisat, kako ste se že kr odločli, da vam je neka punca všeč in bi jo imeli za punco, pa ne pozna niti ona vas niti vi nje? samo po profilki s facebooka ali pogledu na drugo stran sobe al kako?

Gladi ::

Vizualno mu je všeč in ga vodi pač spolni nagon. Ne moreš pričakovati neke čustvene romance od 15 letnika...

RejZoR ::

A ni logično, da je vizualni vtis prvo kar te pritegne, sploh če gre za osebo, ki jo vidiš prvič oz mogoče drugič? Pač to lahko vidiš brez da pristopiš oz brez da poznaš karakter tiste osebe. Vsak pa ima svoje preference. Ziher ste že kdaj videl čist random punco in si sami pri seb rekli matr je luštna. Pa si jo videl prvič in je sploh ne poznaš, ampak ti je enostavno všeč kako izgleda. Pa tle ne govorim, da so joške prva stvar, ki jo opaziš (že skor mal klišejsko rečeno), včasih so lahko malenkosti, ki te pritegnejo, pa mogoče niti ne veš zakaj točno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Blinder ::

Meizu je izjavil:

še vedno niso tiste, ki bi tudi same kdaj napravile tisti prvi korak.



povpraševanje:ponudba. Ni dovolj punc za vse tipe in pol tipi odločno konkurirajo med sabo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

RejZoR ::

Kako, a nas ne prepričujejo že cel lajf, da je na Zemlji več žensk kot moških? ;)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Blinder ::

če so ti všeč tiste 70+ stare, izvoli
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Meizu ::

no ja, pri teh mladih pupcah se najde vedno nek vzrok, zakaj so "out of your league". Ko so pod 20 padajo na Justin Bieberje, 20+ rade gledajo sixpacke in telo z 0.03% maščobnega tkiva, realno pa šele tam 25+ navaden smrtnik dobi neko realno šanso poiskat si nekega normalnega partnerja.

Mogoče malce pretiravam, ampak nekaj resnice pa tule vendarle je.

Problem je namreč, ker obstaja dosti žensk, ki so same sebi všeč in mislijo, da so med najlepšimi cvetovi narave. Takšna ženska je socially high as fuck.

Super Sonic ::

Generalno je res nekako takole:

(roza - več žensk, modra - več moških, zelena 50:50)

Pri +50 bi rekel, da se res praviloma začne, dost zgodi, da ima monogamija posledično težave. Sicer pa nič skrbet, večinoma smo VSAJ blizu 50:50 (čeprav nismo, ni pa hkrati razmerje 70:30 za bilokoga').
http://www.stat.si/novica_prikazi.aspx?...

Mater, ko že razmišljam o tem, da bi sam sedel v kotu in bi ženske prihajale ena za drugo se z mano pogovarjat... Mater, to bi bil lajf :)

Ne, sploh ne. Glava bi te bolela. 10 različnih žensk, 10 različnih pogledov, frustracij in zahtevanj - povedanih na 10 različnih načinov, z 10 različnimi okusi in vizualimi izgledi. Še želel bi si, da te pustijo na miru.

Vsaj jaz si.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

več je žensk samo na račun starejših. pri mladih ljudeh je pa več moških ker se rodi več dečkov kot deklic.

imaš 10 ljudi in vsak človek rabi natanko eno enoto kruha, da preživi. Če je kosov kruha 10, bo cena kruha nizka. Če bo 9 kosov kruha, bo nekdo od desetih moral umret. zato bo cena kruha zrastla v višave. to se dogaja v razmerjih. nekateri tipi hočeš nočeš bodo bli samski in pol začnejo tipi počet fercy competition med sabo
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

CMpunk ::

LOLd@jype
drugač pa kaj je lepšga kot med dobro prijateljico in to še kdaj pa kdaj potrditi med rjuhami?

opeter ::

mojca je izjavil:

Tisti, ki očitno iščejo partnerko, navadno v prvih treh minutah posredno in spretno zastavijo vprašanje, kot npr. "Si prišla sama ali s prijateljicami?", "Bo tvoj fant ljubosumen, če te prosim za en ples?", "Kje si pa pustila dragega?", kar je pogosto dovolj, da izvedo, če se je vredno truditi dalje. Neposredno vprašanje, če je punca samska in na voljo že takoj na začetku je dovolj direktno, da lahko punco prehitro odbije (zavestno ali podzavestno razmišljanje: če je človek res tako obupan in potreben, da ga - še preden dekle spozna - zanima samo, ali jo bo lahko spravil v posteljo, potem mora biti nekaj narobe z njim; v najboljšem primeru je kvečjemu zelo nespreten/neizkušen in tudi kot tak nezanimiv). Če ničesar ne vprašaš, lahko predolgo živiš v zmoti, s taktno zastavljenimi vprašanji pa lahko marsikaj izveš brez izpostavljanja.

Če punca po pol ure pogovora zavrne vabilo na pijačo, si tega nikakor ne smeš jemati k srcu (ja, preveč pričakuješ). In če ga sprejme, to še vedno ne pomeni, da gre že za vajin prvi randi oziroma da si upravičeno jezen, če ne bo želela srečanja ponoviti.

Umetnost je v dobrem opazovanju in pravem tajmingu.


Mojca, ne vem, kaj naj napišem. Zadela si žebelj na glavico. Zelo konkretno napisano in enostavno sem ostal brez besed. Hvala.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jype ::

CMpunk> drugač pa kaj je lepšga kot med dobro prijateljico in to še kdaj pa kdaj potrditi med rjuhami?

Nič, samo eni mislijo, da ko prijateljica potem najde partnerja, to predstavlja negativno oceno zanje.

S sklepanjem intimnih zvez je kot s sklepanjem vseh drugih pogodb: Kadar gori voda nekdo zgolj noče, da bi prebrali drobni tisk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kr1ženska ::

Meizu je izjavil:

Ja, zanimivo, da ko ženske v današnjih časih postajajo vedno bolj dominantne še vedno niso tiste, ki bi tudi same kdaj napravile tisti prvi korak.

Moja praksa je taka, če naredi ženska prvi korak mora potem vedno delat prve korake. In s tipom ki bo vedno čakal mene mi hitro rata dolgčas. Igračke pač ne rabim pač pa nekoga s svojo voljo in mišljenjem.
Iz tega razloga sem vedno ta del prepustila tipu.

Double_J je izjavil:

Krenaženska, potem ti rabiš več časa da začneš oddajati tiste signale. In kaj bi potem storila, če ne bi bilo hitrega odziva?

Aja pa če za vse misliš, da gledajo nate kot na priložnost, potem te očitno to sploh ne moti.

Dokler se s človekom da normalno pogovarjat, se za to res ne sekiram. Pol se pač umaknem.

Ko sem bila še najstnica, sem pač izbrala drugega in bila povsem raspiz*** ko mi je potem ko sem imela dugega tale razlagal kuk je bil neki zaljubljen...
Danes, če bi se ujela, mi ne bi bilo problema še naprej čakat in uživat v njegovi družbi. Sicer mi pa ni problema tipa prijet za roko oziroma najbrž bi mu za začetek kao "za foro" dala lupcka na licka. Pol pa vidiš njegovo reakcijo.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Super Sonic ::

Moja praksa je taka, če naredi ženska prvi korak mora potem vedno delat prve korake.

To bi se zelo težko strinjal, gre bolj zato, da ženska v okolju, kjer to početje ni običajno, prebije vzorec in naredi nekaj neobičajnega.

In s tipom ki bo vedno čakal mene mi hitro rata dolgčas. Igračke pač ne rabim pač pa nekoga s svojo voljo in mišljenjem. Iz tega razloga sem vedno ta del prepustila tipu.

To je pač 50:50. Ene imajo rade kontrolo, ene ne, ena rade slišijo mišljenje, ene ne, pač, žajfa.

Mojca, ne vem, kaj naj napišem. Zadela si žebelj na glavico. Zelo konkretno napisano in enostavno sem ostal brez besed. Hvala.

Želim si, da se hecaš.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Super Sonic je izjavil:

Mojca, ne vem, kaj naj napišem. Zadela si žebelj na glavico. Zelo konkretno napisano in enostavno sem ostal brez besed. Hvala.

Želim si, da se hecaš.


Sem pozabil zraven dati smeška za sarkazem?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Super Sonic ::

Ženske so v stvari kot moški - torej ljudje. Dve med seboj nista enaki in nobena knjiga, ter nasvet, ti ne bosta pomagala pri iskanju te sreče. Tudi ti kot oseba se spreminjaš. Konstantno. Vsak dan sprejmeš toliko in toliko informacij, srečaš se s toliko in toliko pozicijami; vse to te definira.

Kje boš tle notr najdu kalup za to, da boš večino (ne vsako) omrežu čez neka pravila - pojma nimam. Valda, da se ne boš bril, ker ti je na forumu neka oseba tako rekla, ker ti bo že naslednja lahko rekla, da ima rada kosmate moške, ker se ob pobritih počuti "pedofilsko". In valda, da si ne boš puščal brade, ker ti je ena oseba tako rekla, saj ti že naslednja lahko reče, da si neurejeno prase. In čez to prizmo naprej.

Mojčino mnenje - je samo 1 mnenje, ampak vse to kar je napisala, si vedel že prej. In upam, da nisi tako neodrasel, da se boš dejansko ravnal po forumskih uravlnikah oseb, ki jih ne poznaš, pa ti prodajajo svoj pogled na parjenje.

Moj nasvet: bodi to kar si in išči. Boš že našel, bolj boš iskal, prej boš našel. Falirat se 50 let zna bit kruta, večina pogrne že po tednih, mesecih, skrajni so par let. Šele potem, ko se nekoga spozna in se mu zaupa na širšem področju je čas za rože, britje in ostalo kar paše zraven v smislu tehničnih detaljov, če so komu v resnici sploh zares pomembni.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Super Sonic> če so komu v resnici sploh zares pomembni.

Vsem, ki jim parjenje predstavlja šport. Tudi točke računajo na podlagi količine spolnih odnosov in partnerjev, ter si seveda niti sami pri sebi ne drznejo premisliti o tem, ali dejansko uživajo, ali pa se zgolj podrejajo malce drugačnim družbenim vzorcem kot tisti drugi, ki se oklepajo koncepta družinske sreče, ki ga predstavljajo žena, bajta, pamži, pes. Aja, pa še avto, jasno.

Dokler je človek iskren, je njegove odločitve nesmiselno obsojati - če pa za svoje potrebe skrbi tako, da izkorišča naivnost ostalih (kar je glavni razlog, da so ženske in moški pri teh rečeh včasih pretirano zadržani), si pa kritike vsekakor zasluži.

CMpunk ::

Nikol nisem vidu smisla v pisanju številk zraven imen, dokler nisem prišel v srednjo šolo. Takrat sem dojel da je tudi to šport.

Lynxfox ::

Meizu je izjavil:

no ja, pri teh mladih pupcah se najde vedno nek vzrok, zakaj so "out of your league". Ko so pod 20 padajo na Justin Bieberje, 20+ rade gledajo sixpacke in telo z 0.03% maščobnega tkiva, realno pa šele tam 25+ navaden smrtnik dobi neko realno šanso poiskat si nekega normalnega partnerja.

Mogoče malce pretiravam, ampak nekaj resnice pa tule vendarle je.

Problem je namreč, ker obstaja dosti žensk, ki so same sebi všeč in mislijo, da so med najlepšimi cvetovi narave. Takšna ženska je socially high as fuck.


'Out of your league' so ker se ne spraviš in jih ogovoriš. Posplošuješ v 3 pm za brezveze. A zdej pa zato ker je lušna in ima mogoče še lepo postavo zagotovo zahteva nek 6pack nabildanga tipa, al pa tok 'lepega' kot Justin? Ma dej dej. Če si vi ne bi vbil v glavo da je vsaka taka "high as fuck" bi znal bit prijetno presenečeni. Banalno je da slišiš od nekega tipa, ki se je le opogumil in se začel pogovarjat s tabo da je presenečen ker si v bistvu normalna oseba in ne zategnjena pras*ca, kljub temu da ne spadaš ravno med grše osebke.

Nehite cincat pa delat znanost iz tega. Babe smo normalne osebe tako kot vi, pristopi tako kot do kogarkoli drugega in se začni normalno pogovarjat. S tem boš dokazal da imaš nekaj jajc in pameti in da ti ženske niso bavbav ali nek nedosegljiv ideal. Če te pa na grd način zavrne in je dejansko "high as fuck" pa...move on, good riddance, ne obremenjuj se s kokošmi. Nas je precej drugih ki bomo vesele normalnega in vljudnega pristopa. Mogoče bomo celo odpustile če se ti sem in tja zatrese glas ;) Pogum šteje.

Super Sonic ::

Vsem, ki jim parjenje predstavlja šport. Tudi točke računajo na podlagi količine spolnih odnosov in partnerjev, ter si seveda niti sami pri sebi ne drznejo premisliti o tem, ali dejansko uživajo, ali pa se zgolj podrejajo malce drugačnim družbenim vzorcem kot tisti drugi, ki se oklepajo koncepta družinske sreče, ki ga predstavljajo žena, bajta, pamži, pes. Aja, pa še avto, jasno.

Sej tle velja, da imamo tovrstno logiko razmišljanja tudi na ženskem polu. Torej, če dajemo družinska navodila enemu takšnemu, ki bo "zapel" za osebo ženskega spola, ki lovi številke, rabi sabo še konkretno paleto robčkov. Ali pa obratno, pri čemer ne gre samo za te dve obliki druženja, teh je, čez moj palc, vsaj miljon.

S tem boš dokazal da imaš nekaj jajc in pameti

Upam si trdit, da ne bo pokazal nič od tega, bo pa pokazal, da mu do nečesa resnično je in če bo pri tem iskren, človeka ne more pustiti hladnega; pa naj to pomeni v različnih situacijah različen rezulat, ki pri njem nikoli ne bo negativen.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Double_J ::

Če iščeš afero in ti ni v interesu spoznavanje je pa druga zgodba.


Krenaženska kako se pa ti odločas kteri bo dober za afero, kteri pa za kaj več?:D


Nehite cincat pa delat znanost iz tega. Babe smo normalne osebe tako kot vi, pristopi tako kot do kogarkoli drugega in se začni normalno pogovarjat. S tem boš dokazal da imaš nekaj jajc in pameti in da ti ženske niso bavbav ali nek nedosegljiv ideal. Če te pa na grd način zavrne in je dejansko "high as fuck" pa...move on, good riddance, ne obremenjuj se s kokošmi. Nas je precej drugih ki bomo vesele normalnega in vljudnega pristopa. Mogoče bomo celo odpustile če se ti sem in tja zatrese glas ;) Pogum šteje.


Meni se zdi to še najlažji del... da nekaj čvekaš ter hodiš na zmenke/sprehode. Večji problem je če ne nadgradiš tega v ustreznem času ter na ustrezen način. Potem te mirno odjebe.
Dve šivanki...

Lynxfox ::

Jah če je samska pač rečeš če gre s tabo na dejt (mogoče po kakšni prijateljski pijači kjer dobiš malo boljšo idejo kako se štekata) oz ji poveš na tak ali drugačen način da imaš 'romantične' interese. Tell it like it is.

Double_J ::

Jah če je samska pač rečeš če gre s tabo na dejt (mogoče po kakšni prijateljski pijači kjer dobiš malo boljšo idejo kako se štekata) oz ji poveš na tak ali drugačen način da imaš 'romantične' interese. Tell it like it is.


A pol praviš da je to treba posebi omenjat in kazat? Sej mogoče res... ker ko se začneš enkrat pogovarjat, potem lahko pozabiš na ostalo in se samo pogovarjaš. To se ti dosti hitro zgodi.
Dve šivanki...

kr1ženska ::

Double_J je izjavil:

Če iščeš afero in ti ni v interesu spoznavanje je pa druga zgodba.


Krenaženska kako se pa ti odločas kteri bo dober za afero, kteri pa za kaj več?:D


Ne za afero pač pa za avanturo. Sem tole mal narobe pisala in me je en priden dečko popravl. :) Imam svoje zahteve in si vedno sproti delam kljukce :)

kr1ženska je izjavil:


korenje3 je izjavil:

kr1ženska, po moje si zdej 10 tipov beleži kaj pričakuješ od tipa ;)

A ti tut? dej, ko boš si vse zabeleži mi pošl seznam. Bom pogledala katere izmed mojih 1500 zahtev si si zabeležil in bom z veseljem dopolnila seznam. ;)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

nodrim ::

RejZoR je izjavil:

A ni logično, da je vizualni vtis prvo kar te pritegne, sploh če gre za osebo, ki jo vidiš prvič oz mogoče drugič? Pač to lahko vidiš brez da pristopiš oz brez da poznaš karakter tiste osebe. Vsak pa ima svoje preference. Ziher ste že kdaj videl čist random punco in si sami pri seb rekli matr je luštna. Pa si jo videl prvič in je sploh ne poznaš, ampak ti je enostavno všeč kako izgleda. Pa tle ne govorim, da so joške prva stvar, ki jo opaziš (že skor mal klišejsko rečeno), včasih so lahko malenkosti, ki te pritegnejo, pa mogoče niti ne veš zakaj točno.


da rečeš po tem prvem vizualnem vtisu, da jo že kr hočeš za punco, vsekakor ni logično ... razen, če je ta vizualni prvi vtis vse, kar iščeš pri drugi osebi ... neki časa je že treba preživet prej skupaj, kej skupaj počet, bit v različnih situacijah, potem se pa že lahko počasi vse skupaj poklapa v kaj več ...

Lynxfox ::

Double_J je izjavil:

Jah če je samska pač rečeš če gre s tabo na dejt (mogoče po kakšni prijateljski pijači kjer dobiš malo boljšo idejo kako se štekata) oz ji poveš na tak ali drugačen način da imaš 'romantične' interese. Tell it like it is.


A pol praviš da je to treba posebi omenjat in kazat? Sej mogoče res... ker ko se začneš enkrat pogovarjat, potem lahko pozabiš na ostalo in se samo pogovarjaš. To se ti dosti hitro zgodi.


Fino je da jasno poveš kaj hočeš, da ne pristaneš v famoznem "friend zone". Jaz recimo sprejmem povabilo na pijačo pa ne bom takoj pomislila da gre za osvajanje, je spet odvisno od pristopa tipa. Je en rekel da greva samo kot frenda in sem to vzela tako kot je rekel in sem spoznala super osebo. Če ji takoj poveš da se zanimaš za več bo tudi ona bolj pozorna na "relationship" stvari in bolj premislila ali tudi ti njo zanimaš na tak način.
Ponavadi pa "dej bom probi bit najprej njen frend pa potem useku za relationship..." ne dela. Ona te sprejme kot frenda, se navadi nate in nikoli več ne bo tistih začetnih "metuljčkov" z njene strani ker te že pozna in ni več tako neznano in vznemirljivo.
Pa rade mamo če nam nekdo pove da smo mu všeč tako osebno kot vizualno :)
««
5 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540951 (30743) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36884342 (76390) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688351 (80418) bluefish
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15934675 (28982) Rias Gremory

Več podobnih tem