» »

Ne morem navit!!!

Ne morem navit!!!

Golden eye ::

Ja sem kupil plato Epox 8k5a2+ in volcano 7+ (prej sem imel Elite k7s5a) in sem vse lepo sestavil potem pa hočem it navijat mi pa takoj frizne!!! Sem hotel dat na zunanjo frekvenco 140 al pa 143 al pa več pa se monitor sploh ne pržge (freezne) al pa pride v windowse in se po ponovnem zagonu monitor ne prižge... Bios imam originalen!?:\

Kaj je narobe??? Prej sem imel elitko pa sem lahko da zunajo frekvenco na 143 al pa celo na 147. Zdej na EPox plati pa še do te frekvence ne morem!;((

A ni blo rečen da so te plate ful stabilne in za navijat!!!;((

sharp ::

To je dobra plata,sam dej spremeni v biosu razmerje fsb:agp:pci na 4:2:1 se pravi da boš mel pol razmerje 140:70:35.Če boš šel pa nad166mhz pa spremen na 5:2:1.
Vglavnem moraš met razmerje zmerjaj tako da bo čim bližje defolt frekvenci agp=66mhz,pci=33mhz

Malecky ::

Ok, prvo je da delilniki zihr ne motijo tko da kr pust na 4:2:1 al jih Epox tud sam toggla ane?

Ja lahko je da ma Epox plata hitrejše timminge in hoče več od rama kot elitka, primerjaj rezultate s sisoft sandro 2002, pa povišaj napetost ramu, drgač je pa vse v bios nastavitvah.

Golden eye ::

Ja delilnike sam togla se mi zdi! Kok pa naj povišam napetost rama (jest sem probal dvignit za 0.20V=2.70V) pa je še kar freeznu!A moram več dvignit voltažo al kaj:\

the_unborn ::

probaj dvignit se vcore, jst ne mogem veliko spreminjat fsbaja, ce ne dvignem vcore

Golden eye ::

Ja sem tud probal dat na 1.9 V pa se je tud sesul??
Obnaša se kot da bi bilo nekaj drugega narobe:\ ???

Golden eye ::

Sem ugotovil kaj je narobe!!! Malecky je imel prav IDE naprave mi nekam čuden delajo!! potem ko pa sem uklopu PIO mode mi pa ni več friznu!!

Kaj naj naredim da mi ne bo friznu in da mi bo delal na UDMA 133?:\
Ko nastaim to v biosu in se ponovno zažene takoj štekne in black sreen!!;(

Malecky ::

veš tud ATA133 je overkill za MAxtorja nč ne boš izgubil če ga daš na ATA100 recimo in tko men dela na 180mhz/4=PCI...

ti maš pa delinkik 5 tko da ni blema, vsaj nesme bit, naloži VIA IDE tool čene ti pa jst povem registre čipseta ki so za nastavit.

Golden eye ::

Ne tud če dam na ATA 100 al pa na ATA 66 še kr frizne?:\
Vse sem že probal a naj nov bios flesham?!:D

Malecky ::

Dej bios flashi pol ja, da vidmo če je s5 en patetičen Epox problem oz. že Epox sindrom da bios ni nikol OK, matr pa edino stvar skor k majo za popravit pa zgleda da nau nikol nč boljše...

Pr KR7A in KX7 ti od originalnega biosa še ni blo treba flashat, ker je bla dodana podpora da ti piše da maš pač 2200+ al pa kšn banaln problem... nč tacga...

Golden eye ::

Ja a se ti da poiskat najnovejši bios za mojo plato? Jest delam in nimam časa zdej!:\

Epox 8k5a2+

Malecky ::

tolk izi mor bit no...

Pa jst nimam časa...0

Golden eye ::

pa sva dva:D

alien-w ::

Pa sta dva, k mata podpise na konc postov 10x daljše od svojih celotnih postov. Pa smo trije, k se nam ne da/nimamo cajta. :|

Golden eye ::

Sem naložil nov bios in še neki popravu in zdej dela vredu!!!
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168062837 (25260) GaS
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231762 (18589) OwcA
»

Približni rezultat 3000+ Athlona (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1658669 (6394) Zoidberg
»

Memory Benchmark @ Sandra

Oddelek: Navijanje
331724 (1018) pop
»

Malecky!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
804179 (3094) Golden eye

Več podobnih tem