» »

Malecky!!

Malecky!!

«
1
2

Golden eye ::

Mene pa zanima če si že dobil Deffoger?? In kdaj boš potli odklenu procesor? (PA NA EMAIL POGLEJ POŠTO!!):\

P.S.= saj vem da to ni za v forum ampak drgač ga ne morem dobit!!! Pa brez zamere:D

Malecky ::

hehe kul to ja....

trenutno po ene 5 mejlov preskakujem da lahko dohajam (oh kolk sm popularn...ne;)

Defogger dobim ta petek (drzim pesti) da pol koncno odklenim ene 10 ta fakin proc...

MI_KO ::

Defoger???????8-O

Kaj je to slučajno oni set za popravilo odrošavanja zadnjega stekla na avtomobilu??
Zakaj pa ga tak nujno rabita? A ni blo rečeno, da gre s svinčnikom ali čem podobnim? (Popravta me, če oslarijo govorim, samo zdaj res 1. slišim za to zadevo!)

Malecky ::

Ja ne govoriš oslarije...p govoriš oslarije:))))

Ne sam smotu si se...mi govorimo o AMD XP-ju XP! un k ma micene kanalčke med obema em...sponkama:) lol...in tko nikakor ne gre s svinčnikom.

Golden eye ::

Ja deffoger je tist za šipe!!! Z svinčnikom pa se ne da odklent ker so to dugačni procesorji kot pa thunderbird to so AMD XP!!!! (se jih ne da odklent ker so lasersko prerezan zato...);((

Malecky: postal sem ti ene 4 maile in mi nisi odpisal?? A nimaš časa al se ti ne da pista:D
Drgač za deffoger je bil pa že čas, pol mi pa pošl po pošti ko ga ofdkleneš. LP:))

Malecky ::

ja upam na ponedeljek..mislim petek za deffoger...ej zdle odgovarjam na mejle... pa boš lahko srečen (kao) če prideš na vrsto... kaj sem ti sloh pozabil povedat na mejlu kot si zvedu tle?

Proc sm ti naapisu kako se navija....hm.. kdaj dobiš tudi...

kaj?

Golden eye ::

ja a nisi dobil tistga mail ko sem te spraševal kakšna je bla temperatura, kokšna je bla frekvenca na kateri je deloval stabilno... OK sej to ni tko važen sam DA MI GA POŠLJEŠ V PONEDELJEK PA JE OK:D

Malecky ::

Na 1.75V pride do cca. 1800mhz, delje stabiln o temperature na moji plati ne presegajo 42°C pri takih nastavitvah...

Pol sem našel še MAX ki pri meni nikoli ni stabilen ker ne morem hladit 100W+ tako da sem ga zbootal pri 2.1V in 1930mhz (temp sem pustil da idla in se ustali pri 34°C) pol sem pognal SuperPI pa je odjebal ko se je v ene 3min segrel na 52°C in se takoj obesil po pričakovanjih, z vodnim je 2Ghz dosegljivih al pa mogoče še malo bolj mrzlo.

Golden eye ::

Ja, maleck kako ti pa uspe z Vulcano 7 tako dobr hladit sisem?? A imaš še dodatne vente in kok?:\

A to se prav da dons dobiš deffoger!!:D

Malecky ::

Ti bom pokazal slikco mojega ohišja... to je pač osnovno znanje fizike pa sama dodelava prostora, ni nobene ovire ko zrak šviga mimo Volcana, večino časa tudi nimam prižganih dveh 120mm Sunon-ov. Volcano dela na največ 2600rpm ko so pognani vsi ventilatorji in na cca 3100rpm ko ne dela nič drugega kar priča o hlajenju sistema. Z kakšnim AX7 in 80mm delto mam pomoje boljše rezultate kot slabo narejeno vodno.

Bom naredu kako novo slikco kište.

Golden eye ::

Ja kakšna slika tud nebi bla od več:D

Malecky ::

Ponedeljek ti pošljem AGOIA 4 odklenjen 1600+....ceno natančno pa še dam...:P




Cev je bla pol dodana, slike so stare zj je vse pobarvano z Avtolakom pa cooler je V7 pa plaata Abit:D

Golden eye ::

ja kaj slike se men ne pokažejo!! kaj je narobe

Gandalfar ::

k je clawfingr dal naslov do svojega internega streznia ...

Buggy ::

Malecky: Ali mi lahko prosim zaupas kaksen je stepping na tvojem XP. Poleg tega me zanima ali je za tvoj OC dovolj Vulcano 7, ali imas mocno prevetreno masino oz. kako imas zrihtano hlajenje. (glasnost)?
Povej ce seveda ves, kateri XP se splaca sedaj vzeti za dober OC (1600+ AGOIA ?) ali kaksen novejsi stepping XP 1700 ???, kajti glede AMD-ja sem precej bos.
Se zadnja stvar: kako se kaj obnese EPOX 8k5a2+ plata za dober OC in koliko je pri AMD pomembna moc napajalca. (je 300W dovolj?)

Za odgovore se ti v naprej zahvaljujem
Buggy

Golden eye ::

Ja mene tud zanima kako se kaj obnese Epox 8k5a2+??
jo nameravam kupit!!!:D

Malecky ::

Golden eye: Slike delajo sam če treska sklopimo strežnik:)

Na mojem XP-ju je steping AGOIA "41" teden me niti ne zanima nikoli, za moj OC ki je podan tamle je dovolj volcano 7 se mpravi za en 3Dmark run ali pa 10-15min testiranja SuperPI, če hočem res stabilno mašino ne smem it veliko višje kot 1.9V ker potem je OC namesto boljši celo slabši zaradi temperature, kišta je zelo dobro prevetrena kar se vidi na slikah (al sam men delajo:), Glasnost je obupna če je vse dokonca kar pa za 1.85V ni nikoli potrebno, temperature so res odlične seveda niso prave ker uporabljam interno diodo pod socketom poskrbel sem le zato da se dotika dna procesorja...

Mislim da je težko narediti bolj učinkovito ohišje, z enakim številom ventilatorjev oziroma imam že ideje za mojo novo Jaguar F1 ohišje ki bo metalik zeleno z paintbrush efekti.

Če kupuješ proc se splača 1600+ ali 1700+, js rihtam AGOIA in AROIA procesorje ki jeih prej testiram..odklenem in prodam, se pravi The WORKS.

Ne bom sodil Epox plate o kateri še niti ene dobre in niti ene slabe stvari slišal niti ne prebral testa, kolkr se zadeva mene ni zaame, ker ni namenjena samo navijanju in stabilnosti le tega, Epoxova KT266A rešitev daleč presega KT333 rešitev in to mi ni vše, še sploh pa čakanje da epox izda bios ki je stabilen in dobro dela...nevem no, rečem ne poznam plate in je ne sodim, zame so trenutno Abitke svete kar se tiče user friendlines, stabilnosti in navijanja, skupek je zame užitek pri delu s takem sistemom, pri ceni 30K je pa tudi drobiž za tko dobro in naprej uporabno ploščo.

Ja pri AMD-ju je pomembna moč napajalca,brez tega navijanje pod razno ni več užitek in tudi ne dosegaš ciljev ki jih je zmožen ostali HW, priporočam najmanj 300W pa še ta naj bo kvaliteten če navijaš čene naj bo pa moč večja, izogibaj se le MAxpower povpraši pa po poceni rešitvi Leadman za vse drugo imaš pa www.redrat-store.com.

Malecky ::

ps, jutri vam uploadam slike razstavljenega ohišja lahko tudi kaj spišem če vas zanima kreiranje ultra učinkovitega ohišja in to relativno poceni.

Pri poznani firmi imam naročenih 300 12cm ventilatorjev ki so pravkar na poti v Slovenijo in bodo kmalu navoljo, bodo zelo poceni in RES tihi!

Bomo slo-techovci že rešili težave vročih dni za naslednjo leto vam obljubim da v vaših ohišjih ne bo vroče čene bo mene KAP!

Fury ::

Malecky pisi pisi pa povej ker ohisje priporocas pa tko :)

aja slike ne delajo ker si napisu lokalni IP (192.168.1.50) namesto tvoj internet ip :) zato samo teb delajo :)

Pa dej popedeni slikce :)

Malecky ::



Stallone ::

Malecky, dej še men na mail neki odgovor...:D

Golden eye ::

WOW8-O to pa je ventilacija!!! Koliko airfolwa ti pa nardi 120 mm ventilator? (kok je pa kaj glasen)

Malecky ::









Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malecky ()

Malecky ::

Kero ohišje priporočam? Tole sigurno...najbolj cheapshit pa dbest lastnosti kot kišta za 20KSIT!

Raj za modificiranje! Cena kištice je 13KSIT z 300W Macrom napajalnikom, dobava mogoča takoj:)

Še nekaj me zanima.... Na koliko cenite takole ohišje, če bi ga prodajal kolk je realna vrednost??

upoštevajte:
- Pobarvane za Metalic Avtolakom ki je zelo terpežen se pravi no cheap spray shit.
- Cena Sunon ventilatorjev

To sta glavni lastnosti, ostalo je pa le delo in stroški po 1000SIT.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malecky ()

Vulcano_7+ ::

Wooww!! Res lepa kišta!!!!Za kolk pol odklepaš AMD XPje ??S kje si? A to se ti pošlje procesor, ti odkleneš in potem pošlješ nazaj?
<<>>

Malecky ::

Odklep je 1500SIT, ostalo pa tko kot si napisal...

Zle izvajam teste novega defoggerja na Golden Eyevem procu:D

Malo drugačna je pa je full tekoča pa malce težje za delat...bomo vidli...

Golden eye ::

Ja lepo in kako se obnese?:D

Fury ::

Hehe :)Skuru ti je proc :P

Ohisje je cist hud res... jest bi dal 22k za ze zmodan z 300W napajalcom.. (13 case, 5k venti, 4k delo in ostalo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

Malecky ::

Ja js pa spod 30K take kište nebi prodal, ker se obnese fantastično.

sej so sam ventilatorji skor 10KSIT! ohišje 13K barva 5-6K, vrtljiv potenciometer sistem z regulatorjem 2KSIT...delo pa tud mal podcenjuješ, to je treba pobarvat pa vse razstavit samo rezat je treba par ur!

Če računam še pleksi ki ni poceni pa to pride ultra drago! Pa še ledice z kovinskimi ohišji 2.5KSIT!

Fury ::

seveda sem pozabu plexi :) pa venti tut nism vedu da so tok dragi? Jest sem dal za sunon 80mmx25mm 900 sit v HTE elektroniki?

Fury ::

um... se neki :) dej povej tocn model ohisja k ga lahko das za 9k brez napajalca pa izdelovalca :)

morphling1 ::

Fury, se tistih 22k bi bilo zame žalitev, daj se malo zamisli kolk truda in časa je vloženo v en tak mod, potem pa še to da v Mlacomu stane stranica z oknom za Chiefteka 10k, tak big tower z napajalcem pa venti pa fan kontrolerjem.... jaz ne bi dajal pod 35k nikoli.
Malecky res lepo, že v Piranu sem bil navdušen, pa še vedno sem, definitivno najlepše zmodano ohišje takrat...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Malecky ::

Ja moja prvotna ideja z ohišjem je bila samo da bo učinkovito, izkazalo se je da je:), pol sem pa dobil avtolak in bil navdušen,to je bilo moje prvo tako barvanje in pri naslednjem ohišju bom že vedel kako in kaj.

Ja sej kot sem že povedal nekateim mislim izdleati takšno ohišje z tišjimi venti in kanali, pobarvano pa v motivu Jaguar formule škoda ker denarja NINI;((

Malecky ::

aja idelovalca ohišja:)))....em...

Taiwan dno...

Fury ::

Hehe sej sem reku:

A) Pozabu pol svari upostevat pr ceni

B) Sem brez denarja in sem dal subjektivno ceno :)

C) Vse je bilo bl v sali kot zares :)

Malecky ::

Sam v Sloveniji tega noben ne ceni...sicer je videt navdušenje od vsakogar ki vidi moje ohišje sam če ga dam pa prodajat za ene 30KSIT pa pomoje nebi blo nobene ponudbe.

Američanu bi ga za 200$ zdilal v hipu! Še vodno dodam pa mi da 500$ za tako kišto.

Marjan ::

Malecky: Zakaj ga sploh misliš prodat če je tako ZELO dober? ;)

Malecky ::

Novim izivom naproti, pač si želim spremembe imam nove ideje...skratka srbi me:D

Sej ne verjamem da ga bom v kratkem prodajal ampag če bi ga sem hotel videti odziv ljudi na tako delo, sicer ocen še ni ampak do zdaj so ble patetične:D Preverjam če kdo ceni tako delo...

Mislim da lahko naredim še lepšo ohišje... ampak ne pa bolj učinkovito..

m.i.h.a. ::

To tvoje ohišje sem jaz že videl in to z vodnim hlajenjem. Sam mam enako ohišje in je dobro za modificiranje, predvsem, ker je tako poceni in lažje režeš po kišti za 14k kot po Čifteku (brez zamere, to je super ohišje) za 30k. Zraven ohišja sem pa dobil sfu**n napajalc tako, da moram reklamirat. Mamu jim...

Malecky ::

Ja tacga Chiefteca se ne dobi za 30KSIT in se ga tudi ne bo, pač je potrebno rezanje pločevine kar mene niti najmanj ne moti, pa ne morem reč da mam pravo orodje, ker o kakem dremlu lahko samo sanjam tud če so pocen0:)

Trenutno razmišljujem o tem če bi dal ohišje na bolho ali ne...:\

sharp ::

Kakšna tekmovanja pa so to in kdaj?

Malecky ::

Tekmovanja so se odvijala maja v Piranu, vse kul sam lahko bi se razvrstili v vseh kategorijah in seveda ne prejeli nagrade v vseh...drgač sem pa itak zmagal v moji najljubši disciplini čeprav popolnoma nepripravljen:D

sharp ::

Kakšne discipline ste pa imel pa kako to zgleda?

Malecky ::

1. Procentualno najbolj navito računalo
2. Najmočnejša kišta
3. Najlepša kišta

Preglej malo slo-tech ker so bile na to temo novice in forum posti, celo filemček obstaja vse... to ti naj pomagajo dragi uporabniki s-t ker jst kao sodeč po tej temi v forumu še mejla dovolj pogosto ne berem:)

Golden eye ::

Malecky sam še neki me zanima!!! A si že odklenu proc, a ga boš postlal v ponedeljek in kok bo to stal ve skupaj!!

lahko tud na mail sporočiš (intiharjan@hotmail.com)

Malecky ::

jao dej mi na novo mejli hitr pa naslov napiš, jst nimam svojga kompa trenutno in ga nam mel en cjt...oziroma jutr že:)

upam da si online...

Porc je odklenjen, testiral sem na eni buggy neXPpodprti Iwill plati sam zgleda da vsi multiji delajo BP. Cen je pa 23K za vse skup...

Golden eye ::

Ja sem ti na mail postal!!!

lakko ti ga pa tud tle povem!:\ !

Moj naslov:

Jan inthar
Markovec 4a
1386 stari trg pri Ložu

(a bi se dal da ti pošnino plačaš???):D

Clemento ::

Golden Eye: ej clovk kok si ti star!
enkrat(dalec nazaj) smo bli s solo v solo v naravi pa so bli tam tut en
class iz starega trga pri lozu!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Golden eye ::

Ja star sem 17 let:D . Kje na kakšnem izleu??:\

Golden eye ::

Malecky: A si mi že postlal proc?!:D

A se ti da pogledat moj problem z temo NE MOREM NAVIJAT!!! Pa če se ti sanja kaj je problem?!:\
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221182 (12312) Dr_M
»

Riva tuner in 9800pro?

Oddelek: Navijanje
181203 (944) Shark-357
»

YESS 13k+ na axp in GF4 4200

Oddelek: Navijanje
442025 (1243) planetparty
»

Samsung PC333 TCB0 RAM modul ?!!

Oddelek: Navijanje
381727 (1246) l-note
»

Sisoft sandra 2002 vaše slikce!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
624099 (3279) Malecky

Več podobnih tem