» »

čudna slika?!

čudna slika?!

Guzzy ::

Okej, rabil bi malo pomoči...men se je to zgodilo ko sem igral igro guild wars, so pa take bele pikice po ekranu in to se mi je že zgodilo .. to se mi je že zgodilo in sem mel par tednov pol sem dobil nov komp in je blo vredu. glih se mi je posodablal komp ko sem izbral nvidia display geforce 8600 GT.. vrjetno je to problem? slike ravno nemorem poslati ker nekaj ni vredu z printscreen gumbom

Guzzy ::

prosim za hitri odgovor ker mi gredo te črne in bele pikice po celem ekranu že naživce. to se mi je zgodilo danes 18:10 (ura)

worxer ::

am, si mogoč kj navijau grafično? al pa če je na previsoki frekvenci, če je, dj naštimi na varn način ...
probi pa tut grafično vn pa notr dat ...

Upam d ti bo kj pomagalo, LP.

Guzzy ::

worxer, notranjost kompa nism čisto nič navijal komp in grafa je stara 1 leto edino je da je komp resno grozovito glasen kako znižam frekvenco la kaj je že to grafične? bom dal ven pa not.. hvala aja, zadnjič in tokrat se je zgodilo v igri pikice te tečne.. :P

pol je pa še en error : Gonilnik je blokiran zaradi težav z združljivostjo
gonilnig: tages protection

mam pa geforce 8600 gt

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

LordTado ::

Kable preveri...

Guzzy ::

kabli so okej.. sumim pa grafično.. ker pri prejšnem kompu sem zamenjal grafično pa je blo super bi mi zaj tudi delal?

worxer ::

Expert tool dobi ... štelaš frekvence z programom, pa dj na safe mode dubiš ga na:
http://www.gainward.com/main/download.p...

-Men dela grafa čudno sliko, sam ko mam preveč navito, mam pa 9800GT 1Gb "golden sample"

Guzzy ::

ne piše da je za windows 7 pa ne najdem za grafično 8600 :/

worxer ::

verzija expert toola 7.5 je za windows 7!
Moglo bi delat na vsaki grafi od 8000 serije naprej ...

Guzzy ::

ja okej sej mi piše da je 8600 samo če so vsi performance statsi na low, že prej, sej zdaj je ok samo včeraj se je kompu vtrgalo..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117541 (9811) DiaMonDer
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80138522 (22741) macgajver
»

katero graficno bi vzeli ce bi imeli na voljo samo ti 2 :saphire x1950pro in gigabyte (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
826659 (4358) seljo
»

Mlacom že ima 8600GTS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1159478 (5929) plavi85
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389532 (5507) Tilen

Več podobnih tem