» »

Mlacom že ima 8600GTS?

Mlacom že ima 8600GTS?

1 2
3
»

Pšenični ::

Plavi a ti te diagrame sam rišeš.Ve se kaj bo prinesla R600-12000 pik ali več v 3d marku 2006.Govorimo seveda o najmočnejši verziji.v bistvu če bi mal počakal ,bi lahko ubodu eno fajn karto za znosno količino denarja.V glavnem predstavitev r600 je 23-24 apila v tunisu , prav tako pa bo demonstracija delovanja BARCELONE 23.aprila.

plavi85 ::

Ja sam jih rišem z excelom a ni ql ? Pa kle jo drgač že majo :) , pa še neki , nevem zakaj bi mogu čakat , ko pride jo kupim , nevem kje je keč >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

M-XXXX ::

Po nekaterih testih in novicah naj bi bila X2900 Xt malo bolša od 8800GTX AMPAK SAMO 400$
Če bo to res lahko rečem samo8-O 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Pšenični ::

To pomeni nižje cene v tem segmentu in še kje.Približno 20% razlike v ceni se pa že kar pozna.

plavi85 ::

Evo , če se naf.... tko k jst :) so ferme pri nas zelo prijazne zgleda glede tega , vedno ko sem kupoval sploh nisem na to nikol pomislil , tako da danes pa sem menjal 8600GTS za 8800GTS brez kakrsnih koli problemov.. and now i'm proud owner :) Sicer pa ima vsak kupec po zakonu od 43 do 45 člena da nepoškodovano blago vrne v roku 15 dni :), isn't that ql , to pomen za ljudi ki imajo denar , skoraj brezplačno testiranje grafičnih kartic :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

Mr.B ::

Ja seveda. Vzamem kartico jo mam en mesec, jo vrnem zaradi česarkoli, in vzamem drugo, spet čez kak mesec vrnem, itd...
Mogoče bi ti ratalo dva krat, potem pa bi te ignorirali, zakon gor ali dol.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kixs ::

V Bofu ti vzamejo podatke in imajo evidenco o teh zamenjavah oz. vrnitvi izdelkov.

Ko sem vprasal zakaj tako, pa pravijo, da je to predvsem povezano z vrnitvijo iger in ce se to preveckrat zgodi, te nimajo vec radi ;)

lp

Pšenični ::

Evo , če se naf.... tko k jst :) so ferme pri nas zelo prijazne zgleda glede tega , vedno ko sem kupoval sploh nisem na to nikol pomislil , tako da danes pa sem menjal 8600GTS za 8800GTS brez kakrsnih koli problemov.. and now i'm proud owner :) Sicer pa ima vsak kupec po zakonu od 43 do 45 člena da nepoškodovano blago vrne v roku 15 dni :), isn't that ql , to pomen za ljudi ki imajo denar , skoraj brezplačno testiranje grafičnih kartic :).

Plavi ,dobro si naredu in zadnji cajt.Čestitam res.

plavi85 ::

Ja s tem se pa strinjam da vrjetn te dajo slej k prej na black listo :)

MEDENA ::

če je kupljeno preko interneta da, če je v trgovini si ga lahako samo.....>:D :P

plavi85 ::

Pa pr igrcah je itq logičn , kwa kupš špil presnameš in to je to, crack je velik 15 mega recimo , grafično boš mau težji kloneru :)

igor0203 ::

Tadej, tud v trgovini se da zamenjat, samo prijazen moraš bit. Je pa res, da je to dobra volja prodajalca, ki bo seveda s takim odnosom imel (verjetno) več strank.

MEDENA ::

Hja in potem naslednja stranka ugotovi, da je bilo že rabljeno...se ti ne zdi, da trgovine niso izposojevalnice knjig?

Vzameš HIGH-END grafo, jo naviješ do maksimuma, neseš nazaj ali karkoli...ko se kupi se kupi in basta. Razen seveda preko spleta, to je pa itak razvada. Menja se lahko kvečjemu originalno zaprt izdelek ne pa rabljena grafa lepo vas prosim. :)

LP :D

igor0203 ::

No sej pravim, to je bolj dobra volja prodajalca. Drgač pa mislim, da ponavadi dajo nekaj % popusta na izdelke, ki so bili vrnjeni.

JutriPS3 ::

Drgač pa mislim, da ponavadi dajo nekaj % popusta na izdelke, ki so bili vrnjeni.

Jea rightttt. Jaz sem izjemno občutljiv na rabljeno robo in jo takoj vrnem kakor vidim da je embalaža že bila odprta (in vidi zagotovo SE, ker se ne da enako nazaj popakirati brez vidnih znakov)! Ko jaz naročim ne izdelek prek spleta je samoumevno da je nov -> to pa pomeni da ga NI še nihče tlačil v kišto ali uporabljal -> potem je roba rabljena in kot taka bi se morala prodajati. Torej takoj min. 10% dol. Vendar ti tega pri spletni trgovini ne ponudijo, po pošti ti uturijo pa tudi rabljeno robo. Hehe zanimiv primer sem imel iz ene trgovine ko za sestro naročim prenosnik -> ga dobim po pošti, prižgem -> in zalaufajo se Winsi z nekim uporabniškim imenom in nekaj inštaliranimi programčki (že iz škatle je bilo razvidno da je bilo nekaj premešano)>:D Samo zavijem nazaj in pošljem, ter zahtevam solde, NE novega izdelka ampak keš! ker to je neresnost0:)
Pejte kupit avto pa ga jutri prodajte (nov torej) - garant boste zgubili precej %:\
nekateri pa zagotovo izkoriščajo ta zakon s tem ko vračajo tudi sicer dobro robo, včasih le za to da stuff stestirajo in kasneje vrnejo.

plavi85 ::

Je pa res da sm jo nazaj vrnil tako kot je bla vse zapakirano , vrečka v kateri je bila grafična kartica pa je bila brez kakrsne koli nalepke...torej nezalimana...Maš pa dober primer naveden kje si razvidel , hvalabogu jst prawm če robo prej testerajo predn prodajajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične kartice do 150€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
643920 (3920) PROTOTIP
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137537 (21756) macgajver
»

GF 7900gs VS GF 8600GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1199204 (7367) macgajver
»

katero graficno bi vzeli ce bi imeli na voljo samo ti 2 :saphire x1950pro in gigabyte (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
826425 (4124) seljo
»

kdaj pridejo ven graficne serije 8600?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
615955 (3938) opeter

Več podobnih tem