» »

katero graficno bi vzeli ce bi imeli na voljo samo ti 2 :saphire x1950pro in gigabyte 8600gt??

katero graficno bi vzeli ce bi imeli na voljo samo ti 2 :saphire x1950pro in gigabyte 8600gt??

1
2
»

seljo ::

ena cist neumestna ali je plata GigaByte 965P-S3-RH, S775, iP965, FSB1066, 4×DDR2 800, 1×PCI-Ex16, 3×PCI-Ex1, 3×PCI, 6×SATA2, 1×PATA, 10×USB, 10/100/1000 LAN, ZVOČNA 7.1, ATX 106e dobra za e6420??al raj biostar tforce 115e?
u zivotu sve se vraca sve se placa

dejansan ::

če ne misliš navijati potem ja

v nasprotnem primeru ne, vzemi potem raje brez - RH na koncu
dejansan

OChack ::

evo en testk 8600 gts in 8600 gt
http://www.neoseeker.com/Articles/Hardw...
http://www.neoseeker.com/Articles/Hardw...

gts ne opraviči svoje cene, glede na to da je 1950 pro pr ns 40€ cenejša.
o GT neb zgublov besed.
povdart je treba da je na testuz uporablena 1950 brez aktivnega hladilnika, torej ena najpočasnejših a najtišjih od te serije
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

Shegevara ::

http://anandtech.com/video/showdoc.aspx...

tu se tudi kaže prednost x1950pro.

je pa res da bo 8600s mogoče le MOGOČE pokazala več od te v igrah z dx10

seljo ::

ma kupu bom 8600gt samo se nevem od katere firme al bo gigabyte ali club 3d...
u zivotu sve se vraca sve se placa

BroTheR ::

Glede na ceno 8600GT (priblizno toliko stane kot 7600GT), dejansko sploh ni slaba nalozba ..razen ce ze mas 7600GT ;)

OChack ::

na DX10 ne bo nč hitrej delal, kvečjemu malce lepše in pa počasneje!!! zakaj?
pomoje zato ker je enostavno prešibka za dobrote ki ih dx10 ponuja, to da zadevo podpira še ne pomen neki blazno, mislm da je treba kr posečt po 8800 seriji, sicer bomo pa vidl no, neki so sintetični benchmarki, drugo so igre
Int€l inside, IDIOT Outside

seljo ::

se vseeno me zanima s katero firmo imate boljse izkusnje club 3d ali gigabyte?
u zivotu sve se vraca sve se placa

Meizu ::

Jah, eni pravijo, da so Gigabyte-i boljši, drugi zagovarjajo Club 3D... No, jst mam od obeh proizvajalcev grafo, od Club 3D Atija, od Gigabyte pa Nvidio, morem pa rečt, da sem z obemi zadovoljen... Moj sošolc ima sicer 7600GT Silent Pipe od Gigabyta in pravi, da fura ko nora:D...

Tko, da je mislim da stvar lastne odločitve, "verskega" prepričanja in pa seveda se splača pogledat, katera se boljše navija in pa katera ima tovarniško višje frekvence...

seljo ::

meni je cisto vseeno katero firmo tisto s katero imajo ljudje boljse izkusnje tisto bom a vzel:)
u zivotu sve se vraca sve se placa

Shegevara ::

nekej cajta so se ljudje zelo pritoževali na club 3d pri nekaterih karticah. Sedaj nevem kako je, ampak to mi je ostalo v spominu in vedno ko gdo omenja club 3d vedno mi leze ven da je to ena druga klasa napram prvi. Nevem kako je zdaj s problemi club3dja. Mislim/upam da jih ni no.

jimyboy ::

Navija se ziher bol kot od Gigašita, roke stran od dotične firme če misliš kej navijat.

seljo ::

hm sicer kaksnega namena nisem imel navijat mogoce kaksno malenkost vzel bom al gigabyte al pa club 3d ceprav nevem zakaj se mi gigabyte tko cool slis:) Gllede club3d sem pa tudi sam slisal da so bile baje neke tezave. Hm a se potem gigabyta neda navit al kako??
u zivotu sve se vraca sve se placa

seljo ::

evos sedaj sem sestavil tole drug teden grem verjetno po comp.

procesor CORE 2 DUO E6420, 2.130 GHz 4MB, 1066MHz, LGA775 BOX 183,5
plata biostar tforce 115
grafa "Gigabyte GeForce 8600GT 256MB GDDR3 DVI PCIe
" 139,5
disk WD 320 Gb SATA300 , 7200, WD3200AAKS, 16MB cache S 85
ram Ram PATRIOT 2X1GB 2Gb KIT DDR2 ram, 2X1Gb PC2-6400 130
ohisje GMC H60, ATX Middle, 2X120mm, USB/au, črno s sreb 37,5
napajalnik Napajalnik LC 550W LC6550, 120mm, Fan, črn Ver2.0 35
725,50 EUR
173.858,82 SIT


to je to hocem nek optimum za svoj denar mogoce kaj od tega tuakj negre skupaj?
u zivotu sve se vraca sve se placa

macgajver ::

Soliden komp si sestavil naj ti služi dobro in dolgo.:)
tenstan krompir je pa zakon

seljo ::

no hvala moram priznat da sem na pozitivnim odgovorom zelo presenecen ker vedno ko napisem kaj bom kupil vedno imajo nekateri pritozbe da se to ne navija dobro itd:) pa vedno govorim da ne bom navijal. Se to a mogoce kdo ve koliko % je treba v funtechu placat vnaprej da sestavijo in koliko potem ko prevzames?
u zivotu sve se vraca sve se placa

seljo ::

a noben en ve za funtech koliko casa rabjo da comp skp spravjo in koliko moras placat vnaprej
u zivotu sve se vraca sve se placa

jimyboy ::

Če ga naročiš prek pošte morš vse prej plačat. Če se oglašiš osebno v trgovini pa nevem.

OChack ::

plato bi lahko kero frugo ce bos navijov, ker t ani lih čudo, drgač pa glede grafe, en je kle na forumu nabavu 8600GTS in je enki jamrov da se vseskupp neki zatika (igra TDU) medtem ko na serijah 7900 dela vedu
Int€l inside, IDIOT Outside

Meizu ::

---vseskupp neki zatika---

TDU ma zdej fleše in jih bo odpravi patch ki je že/še bo izšel v kratkem.;) kar brez skrbi

plavi85 ::

Ja jst osebno sm kupu 8600GTS najprej in sm ugotovu da ji 1gb rama v računalniku ni dovolj oz mi je veliko lepše furalo na 7950GT s 512 grafičnega rama , maybe je glih ram kle varka , uglavnem 8600GTS = vsaj 2GB rama v kompu , pol pa fura tko k more.Je pa res da je predraga kar ponuja, zato sm takoj zamenju za 8800gts :D ..

seljo ::

na funtechovi stran isem zasledil se tole:

Gainward GeForce 8600GT SilentFX, 256MB DDR3, 2XDVI+TV PCIe pasivni hladilnik
34.748 145,00

neki novega prej sem se dolocal med gigabyte in club3d sedaj je pa se ta psoegel umes. je to cool zadeva? usec mi je predvsem zato ker pise da je silent.Kaj vi mislite?
u zivotu sve se vraca sve se placa

dzinks63 ::

:)) Zgleda, da boš dočakal izid ATI-jevih midle range kartic, pol se boš pa še težje ali celo lažje odločil.

seljo ::

nevem ce bom docakal ker moram v ponedeljek narociti comp:( mogoce kdo kaj ve o zgoraj navedeni kartici je to cool zadeva? kokr vidm nima ventilatorja se ne bo pregrevala?
u zivotu sve se vraca sve se placa

seljo ::

evo tukaj sem nasel uradno stran kaj pravite meni se zdi uredu za 7e vec.


link od graficne!
u zivotu sve se vraca sve se placa

seljo ::

a res nihce neve:(
u zivotu sve se vraca sve se placa

macgajver ::

PureVideoTM HD technology delivers the ultimate home theatre experience on a PC, with hardware acceleration for decoding H.264, VC-1, MPEG-2 and WMV movies - including WMV-HD, it delivers lifelike images that have up to six times the detail of standard DVD movie. Vidš to je ena super zadevca ki je meni zlo všeč. Grafična je pač navadna taka ko vse samo navijalskih rekordov brez ventilatorja sigurno neboš podirou bo pa fajn pripomoglo k neslišnosti kompjutra. Če ne misliš navijat je pomoje vseeno katero firmo kupiš.
tenstan krompir je pa zakon

OChack ::

ma jst bom čez ene 2-3 mesce nabavu radona 1950 pro z 512mb rama in ni d ani d nebi delal za male pare, zj em enga vidu za 185€, takt pa upam d bo še cenej, razn če bi slučajno ati izdav kero po ceni in hitrosti konkurenčno DX10 čudo, drgač se ne skiram
Int€l inside, IDIOT Outside

seljo ::

navijat tako ali tako nisem mislil. to da je tiha zadeva je superca samo bojim se da se slucajn o nebo pregrevala samo pomoje da se nebi smela. je pa samo 6e drazja od gigabyta ali club 3d.
u zivotu sve se vraca sve se placa

frudi ::

če ne misliš navijat, zakaj potem sploh kupuješ ta jajca? X1950Pro je dražja za tistih 20€, ampak bistveno hitrejša...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

drejc ::

@seljo: Sam imam dalec najboljse izkusnje z Agt-jem, vedno vzamejo nazaj ce se premislis, dzabe sestavljajo, pa se servis mikrocipov imajo, tko da ti kr na licu mesta zamenjajo ksne kondenzatorje in nic ne sprasujejo ce si navijal, ker vejo da veliko folka to dela in te ne sekirajo.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

OChack ::

cene majo solidne med drugim
Int€l inside, IDIOT Outside

seljo ::

no kolikor sem gledal tudi pri funtechu ne racunajo ce sestavis comp. Cene so pa podobne kot funtech sem tudi pri njih sestavil comp pac podoben ker enih stvari nimajo istih in je cena priblizno enaka tako da prisparal nebom nic.
u zivotu sve se vraca sve se placa
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične kartice do 150€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
643910 (3910) PROTOTIP
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137503 (21722) macgajver
»

GF 7900gs VS GF 8600GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1199187 (7350) macgajver
»

kdaj pridejo ven graficne serije 8600?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
615942 (3925) opeter
»

Mlacom že ima 8600GTS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1159138 (5589) plavi85

Več podobnih tem