» »

računalnik se mi kar ugasne...

računalnik se mi kar ugasne...

seljo ::

Vglavnem imam računalnik star cca 2 leti. intel e6420 2gb ram 8600gt...
Pred tremi dnevi se mi je zaćelo dogajati, da se računalnik brez opozorila ugasne...kot da bi nekdo izklopil elektriko...
Preveril sem obremenitev varovalk in z električnim omrežjem ni nič narobe. Sedaj me zanima ali se komu sanja kaj bi to lahko bilo. Smešno je to ker včasih se to zgodi 2x na dan včasih pa ne. Naj povem še to da se to zgodi popolnoma random, se pravi ne takrat ko je procesor obremenjen ampak že pri enostavnem brskanju po googlu...
Je kdo ze imel podoben problem oz kaj bi lahko bilo vzrok strojna ali programska oprema (imam win xp).
Hvala že vnaprej.
u zivotu sve se vraca sve se placa

kmetek ::

Stestiraj postopoma z kakim OCCT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

LordTado ::

Poglej kondenzatorje na matični...

Meni se je to na starejši kišti dogajalo zaradi kondenzatorjev...

Avenger ::

^^^^^Vsekakor je nekaj na plati.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

fosil ::

Lahko je tudi kakšen virus. Sem mel ravno nekaj dni nazaj tak primer. Tam se računalnik sicer ni ugašal, ampak resetiral.
Tako je!

Guzzy ::

fosil to ni virus.. mam komp sicer tisti je star 3 leta ampak tisti komp se takoj resetira ko prizges kako igro in je tut random..

seljo ::

ja tukaj se ne resetira ampak ugasne kot bi izklopil elektriko...Sedaj nevem kaj naj na palti ne izgleda da bi bilo kaj narobe ,konektorje sem spihal ter jih ponovno namestil...Naložil bom se 1x operacijski sistem ce je mogoce software, čeprav močno dvomim.
u zivotu sve se vraca sve se placa

Wox ::

Kaj pa PSU?

ToniT ::

V zadnjem času sem imel dva primera, ko se je isto dogajalo zaradi pregrevanja. Preveri hladilnike in vetilatorje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi...

Oddelek: Pomoč in nasveti
152163 (1493) Cifix63
»

M5a97 r2.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
5583 (441) Matej27
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
423063 (2325) suhi
»

Samodejni zagon računalnika, neznan vzrok

Oddelek: Strojna oprema
232958 (2371) ginger
»

Rač. med igranjem igre ugasne!

Oddelek: Pomoč in nasveti
281804 (1320) teddy81

Več podobnih tem