» »

i7 920 nov svetovni rekord

i7 920 nov svetovni rekord

1
2
3

Mitja358 ::

Če pa nabija v prazno. Zdaj se proba izmotati iz dre*a. Slikaj everest ali pa vsaj BIOS. Tukaj nema veze stabilnost pri BIOS-u. Pa da vidimo ...

galu ::

ja seveda da ni dokončal 1 testa 6ghz stabilno sm mislil v smislu da je zbootalo lolek :D

še 5s ni laufal


Ja, jst mam tudi 4.2-3GHz PhenomII 5s Prime95, pa je ta rezultat en kurac vreden (min 2h mora bit stabilno na small FFT ali full FFT).


EDIT: UPORABLJAJ GUMB EDIT!! NE BIT ŠE EN COMBO BREAKER!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

cole-22 ::

Ma noob si ti! Prekleti noobi da mu nasedate! Fizično procesor NI zmožen laufat na zraku na 6000MHz!!!!!!!!!
Še pod tekočim dušikom gre komaj ne pa, da bo na zraku šel!!! 920 pod LN2 gre max 5.5 - 5.6MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cole-22 ()

Mitja358 ::

Če pa nabija v prazno. Zdaj se proba izmotati iz dre*a. Slikaj everest ali pa vsaj BIOS. Tukaj nema veze stabilnost pri BIOS-u. Pa da vidimo ...

Uporabljaj gumb EDIT noob.
Pa daj slikaj BIOS ali pa Everest pa ti bomo verjeli. Najbolš da BIOS.

Mitja358 ::

Ma noob si ti! Prekleti noobi da mu nasedate! Fizično procesor NI zmožen laufat na zraku na 6000MHz!!!!!!!!!
Še pod tekočim dušikom gre komaj ne pa, da bo na zraku šel!!!

Svetovni rekord pod dušikom je 5.5GHz ne pa da en SLO lolek, ki ponareja doseže 6Ghz na zraku. Bejžte no ...

galu ::

Ma noob si ti! Prekleti noobi da mu nasedate! Fizično procesor NI zmožen laufat na zraku na 6000MHz!!!!!!!!!
Še pod tekočim dušikom gre komaj ne pa, da bo na zraku šel!!!


Jaz mu verjamem? Heh, LoL, ta pa je dobra.:D


EDIT: Matr da spamamo (5 postov v 1 min:P)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

EWER115 ::

loleki 6ghz ne zboota oz zlaufa vsakič k ose sponmš drugič ko bom spet pršu vam slikam 10x da utihnete 3 pa če bi mislu bi bios 10x sfejkal komot k cpu-zvalidate ne morem! Pa tud nimam koristi da bi se hvalu z 6ghz če ni res

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EWER115 ()

galu ::

loleki 6ghz ne zboota oz zlaufa vsakič k ose sponmš drugič ko bom spet pršu vam slikam 10x da utihnete 3 pa če bi mislu bi bios 10x sfejkal komot k cpu-zvalidate ne morem!



Jao. Jaz dvomim da si sfejkal. AMPAK SEM 100% DA JE BUG. B U G

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

cole-22 ::

Pa nehi no!!! Pa dej ga potem laufaj na 5.5MHz!!! To bo pa ja delal 500MHz manj. LOL noob

EWER115 ::

lejte 20x296 je zbootalo cpu-zje kazal 30x 2xx ne vem uglavnm nepravilno množilnik je bil 20 turbo mode off lejte zarad buga ni še nikol validacija uspela pol bi mel 20ghz rekorde

Sposoben pa je laufati porcesor je loterija kakor zadanes pač lejte že ko sem ga mel na stock je delal pri 0.9V 2.6ghz že to vam daje vedt da je neki druzga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EWER115 ()

cole-22 ::

Evo sem najdu še enga, ki je velik bolši od tebe!!!



LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cole-22 ()

cinkaCR7 ::

pa poslikaj bios!!! al pa utihni s tvojo validacijo:P

EWER115 ::

Pai ma cpu_z validacijo z bugom nima? men je rataloi validirat ni bug pač niste še tok dorasli

EWER115 ::

Poslikla ti ga bom 10x ko zlaufa spet ne zlaufa to kadar se sponm

cole-22 ::

Ti si pravi komedijant...

cinkaCR7 ::

Evo sem najdu še enga, ki je velik bolši od tebe!!!



LOL

care!:))

EWER115 ::

Evo sem najdu še enga, ki je velik bolši od tebe!!!



LOL

care!:))


Ce bi mel še validacijo za 17ghz zravn bi mel opravičene predsodke zdaj jih nimate

Mitja358 ::

Daj sliko BIOS-a in everesta. Pol daj everest če ne kaj drugega. Če boš zdaj rekel da ni stabilno si pa tak fejker da večjega ni. Ko se računalnik zaganja obremeni procesor bolj kot everest.

cinkaCR7 ::

Evo sem najdu še enga, ki je velik bolši od tebe!!!



LOL

care!:))


Ce bi mel še validacijo za 17ghz zravn bi mel opravičene predsodke zdaj jih nimate

potem pa še validacijo pophotoshopaš XD...
jebote poslikaj bios al pa nehi tečnarit.. če neves v bios prit al kaj ti je problem?

EWER115 ::

ja sj vem da ga bolj obremeni prav zato men ne rata zbootat notr nizi zlufane poskusu že 10 odkra me je resetiralo po 10 min uporabe 6ghz in se trudm spet da pridem nazaj

kak čm validacijo photoshop?? obrazloži mi ker vam nisem dal print sreena validacija ampk direkten link do validacije s stranu cpu-z -ja

Lahko vam dam tudi cfv datoteko validacijsko da boste sami preverili!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EWER115 ()

Mitja358 ::

Pa to je BUG kakot pri AMD-ju ko so bili množilniki preko 32x.

cinkaCR7 ::

ewer ti si takši fejker, nazadnje boš še rekel da si procesor al pa matično skuril in nič ne moreš naredit, da se boš izmuznil.. torej resetni bios pa ponovno probi če te ne boota!!

i386 ::

Mitja358, ja je cpu-z bug.. samo povej, kako je možno, da tudi real temp kaže podobno frekvenco, samo da je množilnik 20, fsb pa 29x??

EWER115 ::

Vse sem že probal sj bo ratalo takrat boš pa lahko samo gobec zapru pz najbrž boš spet iskal stvari da rečeš da ni res, pokazal se mvam vsaj 3 programe iz katerih je razvidna freq tak da ni mogoče da je v vseh bug!1 kje logikavaša

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EWER115 ()

Mitja358 ::

bomo videli.

galu ::

VI STE VSI NULE! NUULE, ME RAZUMETE?!?!! Prime95 stabilno!!! Jaz sem najboljši na svetu!! Hlajenje voda. Validirati pa ne morm, ker mi piše da imam nek napačen IP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Double_J ::

No pol pa na 5ghz lahko gotovo vse stvari in teste stabilno počneš. Bomo tudi zadovoljni... sedaj pa kar na delo.
Dve šivanki...

galu ::

No pol pa na 5ghz lahko gotovo vse stvari in teste stabilno počneš. Bomo tudi zadovoljni... sedaj pa kar na delo.


+1 Najprej najnižje, potem idi višje.

EWER115 ::

lol to itaq ne bos validiral ud če boš naštimu sm za 5ghz ne lolek sm vsen fake ne mores validirat pa če si uživa l 10min pa 10min 6ghz je 6ghz validirano je in pač je kar je

ravno tako zaj grem trenutno 4.6ghz in višam se slišmo jutri!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EWER115 ()

TOP ::

EWER če bi ti pokazal,vse dokaze,kot je potrebno,potle te nebi napadali,ampak nosili na rokah.Tudi ,če ti noče butat v bios lahk prideš,to vsi vemo.Zato tud jaz menim da je bug,pa ti lahk skačeš ,kakor hočeš,podaj vse dokaze in potle se lahk hvališ,da si zadel 7 pri lotu.No in če si šel na 4,6mhz in višaš,potle takrat slikaj bios,da vidmo množilnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

M-XXXX ::

Kot sem rekel vantage test in to je to. Sam pri tebi ga ne bomo videli niti na 4500mhz+ (seveda dejansko). Da se pa hvališ z nekim bugom je pa zelo žalostno...

Vuli ::

CPU-Z bug!
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Lavrih ::

i386 ::

Vuli, je cpu-z bug... samo kako lahko kaže na windowsih tudi 5.9x Ghz in na real temp?

ERGY ::

Keri luzeri, če je to res bi lahko tud jaz pred 5. leti objavil validacijo durona, ki teče ne 29Ghz(v CPU-Z :D) pri 10V :O

galu ::

jebeš to, pejt na hwbot prijavi ta rezultat, pa bomo tam videli kako dolgo bo zdržal.
No, pa bo BIOS slika al kaj?! Sam se izogibaš te slike.. Potem že ni nekej v redu. Daj na 5GHz, poženi Vantage.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Mitja358 ::

Edini luz*r tukaj si ti. Noob Ble*avi. Podaj dokaze (BIOS, EVEREST) ali pa utihni.

ERGY ::

Evo sedaj pa povejte kaj si bolj želite >:D

 20Ghz @ 160V zracno

20Ghz @ 160V zracno



 11.5Ghz @ 1.623V zracno

11.5Ghz @ 1.623V zracno




Beat that :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

Mitja358 ::

Prosim za sliko BIOS-a in Everesta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

d0rK ::

A's ti mau nicke zamesal?

Mitja358 ::

Aja. LOL. Sploh nisem natančno gledal. Sory.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

galu ::

Sam res. Jst sem tudi zamešal nick.:D
Sorry ERGY.:P

ERGY ::

A ni panike :D Samo sm hotu pokazat, da ti bugi obstajajo že zelo dolgo :|

Lp

Insade ::

Fantje zdaj je pa res konec,in upam da se ne boste komentirali ta smesn BUGGGGGGGGGG

EWER,kot prvo na XS imajo saj 50modelov,enake validacije,kot I7 na 400BCLK ali I7920 ki ima 25-40multi to je bug, in ce cpu-z zaza bug,ga lahko prav tako validiras,torej to se je ze veliko jim zgodilo,in prosim ne prebijej in se drugim kozlarije kvasiti,ko ze sami so zmedeni...Torej to je BUG,in lahko gres na XS, in bos vidal tudi validirane 7Ghz I7920....

Ker vidim,da si res preprican,da si tko ga uspesno navil,naj ti nekaj povem, i7920 na zraku se dolgo,dolgo ne bo prisel skozi niti cez 5100Mhz sploh na i7 920...

EWER,ce mi prilozis samo 5Ghz,ki bo pognan cez superpi1M ti dam na licu mesta 100eu v roko,a daj no,bos pa ja lahko navil na slabih 5Ghz ce ti boota na 6GHz (torej ce procesor boota na ni vazno kateri frekvenci je ponavadi tudi zmozen pognati superpi1M.

Na tekocemdosiku se ni nobenmu uspelo naviti na 5.5Ghz ta procesor,kaj sele ti,vse plosce,ki navijajo i7920 je res,res,res tezko pristi nad 250BCLK

Vem,da je SLOtech znan po takih modelih,in da se stran samo smesi,pri taksnih izjavah,ter tudi vsi komentirate taksen bedarije,da naj vam pokaze bios slike ter everest,fant ni sposoben pognat procesor na 4.6-4.7Ghz stabilno kaj sele na taksen bug,pac buge se da validirati

Moderatorji,malo tole temo poslihtate

Vuli ::

Končno ena pametna. Se strinjam s tabo. Take kretene, ki nategujejo folk pa samo banat.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

galu ::

Rekli smu mu naj pokaže te slike zato, da ne bo več mislil da ima ornk Hollywood Schwarzeneger & Terminator edition, ampak normalen proc, z CPUz errorjem itd. Človek je idiot, da misli da je kaj takega sploh možno.

P.S. Sam odštevam minute da bo prletu pa napisu: Ja, kaj pa ostali programi!?!? Tam tudi piše 6GHz!!! Tak da 100% ni BUG!

RC14 ::

Ne vem zakaj se non stop hvališ z temi "kao" 6GHz.;((

Dej naštimaj proc na recimo 5 oz kakšnih 5.5GHz in na tej frekvenci mislim da bi ti moglo zračunat kakšen super pi, ali pa kak 3dmark zažen, in če ti to uspe, potem ti bodo verjeli, tk pa kr neki nabijaš u tri krasne. Sramotiš se res, sorry.
Dej ga na kakšnih 5 GHZ naštimi, pa pokaž kakšne teste, boš zmožen, predvidevam da ne ?

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

TOP ::

Mislim ,fantje da je spoznal da je BUG in se noče več oglasit.Ga je sram

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

galu ::

Ne, njegov zadnji post je bila njegova zadnja prijava.. Zdaj verjetn švica za photoshopom (if you know what I mean.:D)...

__Devil__ ::

Ste ga kr vzeli pod "drobnogled". a ste mu fouš? mogoče pa je le res. ali pa ni. dandanes se že vse dogaja :))
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Phenom II Uporabne informacije, izkušnje, testi, navijanje, plošče ..... (strani: 1 2 3 499 100 101 102 )

Oddelek: Strojna oprema
5088256219 (88881) x45
»

Navijanje AMD Phenom-a II X3 720BE (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Navijanje
28519582 (11040) mihamedo
»

Navijanje AMD Phenom II 955BE (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
686156 (3716) Machiavelli
»

Core i7 navijanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Navijanje
40726944 (14061) galu
»

E7xxx serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
785358 (3757) Galaxy

Več podobnih tem