» »

eBay - Poštnina in Pakiranje

eBay - Poštnina in Pakiranje

cortez ::

Zdravo !

zanima me, kaj bi mi svetovali v naslednjem primeru; Namreč na eBayu sem kupil stvar na licitaciji za 40 €. sedaj pa prodajalec iz Nemčije želi, da mu plačam še 17 € za poštnino in pakiranje, čeprav je imel na strani zapisano To Slovenia -- ( FREE P&P Sonstige Service to Slovenia (more services) Post to: Worldwide).
Seveda, ker je imel tako zapisano, ga nisem še posebej spraševal. koliko je poštnina.

Zdej se prodajalec izgovarja, da je imel v opciji za prodajo na eBayu samo eno opcijo za vpisat, tako da je vpisal 7€ poštnine za Nemčijo.

Kaj bi se dalo storiti v danem primeru ? A obstaja kakšna varovalka na eBeyu, kjer lahko to prijavim oz. prekinem to naročilo ? !

Hvala za Vašo pomoč in lep pozdrav !

bluefish ::

kontaktiraj eBay osebje, bo še najbolj sigurno.

OZZY ::

Za nemčijo bo 7eur za slovenijo pa nič...Ti ni blo tukaj nekaj sumljivo?? zakaj pa nisi prej kontaktiral prodajalca pa povprašal. Te bo izučilo za drugič.. prvo kontaktiraj pol pa kupi.
SAm kupujem na ebayu že dolgo in je treba vedno kontaktirat prodajalca za primer, da se je kaj spremenilo. Sicer večinoma držijo potnine ampak ne vedno.
Go with the flow.

cortez ::

to sploh ni poanta tle, OZZY. Kontaktiru sm z prodajalcem, sam ni nič omenil o poštnini. Ne moreš ti zapisat prvo, da maš Free P&P, pa potem zaračunat to. Temu se reče zavajajoč oglas, zato pa je mel toliko več ponudb.

P.S. je pa res, da zdej obvezno prej vprašam, koliko je P&P.

zcetrt ::

Negativna ocena prodajalca, razlaga vzroka, mail na e-bay. Ravno prisilit ga ne moreš, da ti proda.
4.

errhec ::

Daj link od artikla :)
Drugače pa če je bilo res objavljeno da je "free" pošiljanje v SLOVENIJO,
ti bo moral poslati zadevo pod pogoji, ki jih je sam objavil.
Ti samo kontaktiraj eBay pomoč.
LP
dd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435933976 (3328) lolipop2
»

eBay vračilo DA/NE

Oddelek: Pomoč in nasveti
443371 (1882) dice7
»

eBay - "zmaga" na avkciji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9912063 (6741) Okapi

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101051 (45598) Tilen

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743138 (32529) Tilen

Več podobnih tem