» »

Kupovanje prek eBaya

Kupovanje prek eBaya

««
12 / 12
»
»»

GrimReaper ::

Na ebay.com kr neki spreminjajo, ampak to je še dobr, kakšen dan, dva nazaj je bil še search neuporaben.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

KTr1sk ::

hvala to me je zanima...sicer sem zamenjal fotke, kakšna je ponavadi interneta stran od ebay.com ...amapk ni pomebno...torej samo to je to.. oni pač spreminjajo..sem mislil da je pri meni kaj narobe
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

XKEKAX ::

Pozdravljeni,
rad bi kupil en grafični kalkulator preko ebay.com, ampak nisem siguren če mi bojo še kaj dodatno zaračunali (naroča se iz amerike) in sicer tole: http://www.ebay.com/itm/Texas-Instrumen...

Bi mi kdo znal malo svetovat ? lepo prosim...

Lp,
Marcel

Magic1 ::

Če bi malo temo prebral bi vedel, da te bodo obrali še za poštnino in naši cariniki za DDV. (109$+15$)*1.2=150$(114€)
Magic

XKEKAX ::

Se opravičujem, nimam toliko časa in sem kar direktno vprašal :)

hvala za odgovor... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XKEKAX ()

Enakaty ::

Pozdravljeni,
res nimam časa brat vseh 12 strani, zato bi nekoga prosila, če bi bil tako prijazen in mi povedal koliko bi me prišla tale kuhinja (z vsemi dodatnimi stroški). Na ebay se res NIČ ne spoznam, vidim samo da je skoraj 20€ cenejše kot pri nas.
Lep dan še naprej

RockyS ::

Ni linka

Enakaty ::

JayKay ::

posiljajo samo v nemcijo in avstrijo. kontaktiraj prodajalca ce bi morda poslal v slo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Enakaty ::

A še to :(((...kaj pa tale, prav razumem da to pa bi mi poslali?
http://www.ebay.de/itm/Smoby-Elektronis...

LuGi ::

Enakaty je izjavil:

A še to :(((...kaj pa tale, prav razumem da to pa bi mi poslali?
http://www.ebay.de/itm/Smoby-Elektronis...


Da, 47,95 + 19,90 = 67,85 EUR je strosek nakupa.

Enakaty ::

Aha 20€ pride poština. Potlej bom pa kar taprvo kupila pri nas, ker me isto pride :).
Najlepša hvala

blablabla123 ::

dan! (:

jaz bom prvič kupovala po e-bayu in sicer iphone 5 .. Zelo me zanima ta nakup ker pride v UK velik cenejši kot pa če bi ga kupila u sloveniji..ponudnik se mi zdi okej sm zdej pa je tukej problem da neznam naročat .. Zanima me kk to sploh naročiš? A je možn d plačam ob prejemu paketa oz. v banki ? Kašna prbližn bi bla carina in pa ddv (iphone bi kupila za okol 400 funtou) ? Kakšn bi biu znesk nakonc z ddv in carino? Kok časa bi to trajal da bi pršl u slovenijo iz UK?

Hvala za odgovore! (:

Swiper ::

Iz UK ni carine in ddv-ja. Nisem pa ziher če je nakup iPhone prek ebay-a OK...

blablabla123 ::

aha..sm ke pa bi ga potlej dobila po cenejsi ceni (rabljenega) , ker osebno se mi ne zdi logicno placat 800 evrov ce ga lahko narocim za 400 evrov iz UK in prsparam
aja drgac pa hvala za odgovor

mat xxl ::

"Prsparaš" šele potem, ko ga dobiš in vidiš, da je odklenjen in vse deluje v nulo, če pa dobiš cegel notri, kar se je enemu zgodilo je bilo v slo. Novicah, potem pa ne "pršparaš" pač pa se "nategneš" !

Marc` ::

Dobro no, preverjeni prodajalci preko ebaya ne pošiljajo "ceglov" vsepovrek, ni to bolha. Daš link do telefona blablabla123? Potem bo že malo bolj jasno kako in kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marc` ()

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
12 / 12
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5423927149 (1665) Machete
»

ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6311601 (3345) opeter
»

nakup preko eBay-ja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11425527 (13598) St235

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19742876 (32267) Tilen
»

Ebay - PayPal - Carina

Oddelek: Omrežja in internet
3410106 (8850) Morenov

Več podobnih tem