» »

digitalna televizija T2 in HDD snemalnik

digitalna televizija T2 in HDD snemalnik

sloeagle ::

Živjo!

Imam en majčkn problem ali pa velik , kokr uzameš:S Imam Sony RDR 720 DVDHDD snemalnik . Imel sem navadno TV...5 programov, imel navadno anteno. Vse sem lahko snemal.

Problem je pa sedaj v tem da imam sedaj digitalno TV od T2.Zanima me ali je možno predvajalnik/snemalnik tako nastaviti da se snemajo programi iz te digitalne televizije.
Ali bom moral spet nazaj priklopiti anteno da bom lahko kdaj pa kdaj kaj posnel??
Ima kdo s tem izkušnje?

LP

Ljubo

Lyon ::

Živjo,

sedaj lahko tudi snemaš, vendar je en problem. Ko snemaš, ne moreš gledati drugih programov, ampak samo tistega katerega snemaš. Obstajata dve rešitvi.
1. meni ni najboljša, da najameš še en TV vmesnik tako da imaš enega za gledanje, drugega za snemanje. To te stane 2 evra na mesec za najem navadnega vmesnika, digitalnega 4 evre.
2. da začneš uporabljati t2 snemalnik. To te pa stane 1 do 10 evro na mesec, odvisno koliko GB prostora najameš na snemalniku.

Lep pozdrav

Mare2 ::

Jaz uporabljam T-2 -jev snemalnik, ki sicer deluje, vmes, torej med gledanjem pa prekinja, poka ipd.

Moram biti kar precej pozoren, da obdržim rdečo nit filma. :)

Sedaj sem se prijavil na SIOL zaradi prenosnika za 1 EUR, brezplačnih klicev, brezplačnih filmov, prenosni telefon za 12 EUR itd. :)

Njihov senmalnik (SIOL) ne dela. Zato si bom pomagal z njihovim prenosnikom.

Spajky ::

Jest pa bom v stanovanju s T-2 optiko naročil analog KTV ... >:D in na optiko priklopil tisto svetilko s šopom vrtečih se optičnih vlaken (nek se vidi optika) :D , pa mi bo vse delalo, kot mi dela zdej 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833435931 (75459) zavajon
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422643 (8030) alexz
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862222 (14712) Buffy
»

AmisTV vs Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
234345 (3947) IceBoX
»

T-2 uvedel PVR (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6911636 (7403) bradek

Več podobnih tem