» »

Fallout 4

Fallout 4

««
«
1 / 58
»»

oo7 ::

Upam,da igra res izide enkrat 2014 bil bi že čas:)V katerem mestu se bo dogajalo še ni znano govori se pa nekaj o Bostonu:)




Is it in production?
Fallout 4 is speculated to be the game Bethesda has had in pre-production since at least August 2010, now that The Elder Scrolls V: Skyrim has been announced and released.

Who will be making and publishing Fallout 4?
Fallout 4 will be developed by Bethesda Game Studios and published by Bethesda Softworks.

When is it going to be released?
No development has been announced yet. However with Bethesda releasing Dishonored in October 2012, and The Elder Scrolls Online slated for a 2013 release, it may be as late as 2014.

Is it made by people who made previous Fallouts?
It will be developed by the same team who made Fallout 3, from Bethesda Game Studios. Interplay and Black Isle, the Fallout and Fallout 2 developers, were not involved in the making of Fallout 3 and they're not likely to be involved in the creation of Fallout 4 either, however, Obsidian Entertainment, who made New Vegas, is made up of former Black Isle members and could be again involved in it, though this is only speculation.

Will any characters from previous Fallouts appear?
Possibly. Erik Todd Dellums, the voice of Three Dog teased in January 2013 that his voice, and potentially the character, may appear in a future title.[4]

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4...

Three Dog
!

http://www.cinemablend.com/games/Fallou...

http://wccftech.com/fallout-4-image-tea...
  • razdelil iz: ahac ()

RejZoR ::

Fallout 3 mi je bil fenomenalen predvsem zaradi postapokaliptičnega sveta in strelnega orožja, ki ga v TES ni (razen lokov in čarovnij). Tud vzdušje je dost bolj scary. Komaj čakam :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ABX ::

Upam da bo imel dober grafični pogon. Ker v Fallout 3 in Skyrim se vsi NPC-ji premikajo kot kosi lesa.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Halfdead987 ::

In kaj ti je scary v Falloutu RejZoR? Jaz sem ga sicer bolj malo igral,samo tistega robotka čisto na začetku sem tepel (lol) kakor sem pa gledal gameplaye se mi pa ne zdi strašen..

EDIT: Sem malo pogledal scary momentse in niti ni tako ne-strašna..

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jah je razlika če igraš ali pa gledaš:)

ABX ::

Tudi odvisno koliko tega sranja gledaš. Eventualno dobiš trdo kožo kar se tiče straha.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

RejZoR ::

Halfdead987 je izjavil:

In kaj ti je scary v Falloutu RejZoR? Jaz sem ga sicer bolj malo igral,samo tistega robotka čisto na začetku sem tepel (lol) kakor sem pa gledal gameplaye se mi pa ne zdi strašen..

EDIT: Sem malo pogledal scary momentse in niti ni tako ne-strašna..


Enkrat vem da sem se potikal po eni zapuščeni podzemni kjer so se podil mutanti. Pa mislim da na eni zapuščeni železniški postaji kjer je bilo ogromno radiacije okoli. Na teh delih sem parkrat naletel na mutante, ki sem jih al spregledal al pa so prišli od nikjer in sem se usral do konca. Predvsem zato ker nisem pričakoval, ne zato ker za sabo ne bi imel maratonov z Alieni in beštjami v STALKER-ju ter System Shock-u.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mokasin ::

Tudi zombiji v Sierra Madre pri New Vegasu so me parkrat presrali, ko se ti pojavijo za hrbtom kar naenkrat.

blackbfm ::

Upam da bo imel dober grafični pogon. Ker v Fallout 3 in Skyrim se vsi NPC-ji premikajo kot kosi lesa.


Za skyrim sem res mislil da bodo izboljšali igralnost in animacije, na koncu pa ista lesenost in neko (pod)povprečno vzdušje (da ne omenjam bugov) kot pri ostalih bethesdinih igrah..bv. Dam roko v ogenj da bo f4 imel popolnoma iste hibe, sam na screenshotih bo izgledal lepši.

ABX ::

Da, screenshoti so super, a ko vidiš kako se vse premika ti je slabo. Ne vem zakaj ne gredo na Frostibe engine recimo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

RejZoR ::

Men se pa Skyrim sploh ne zdi lesen. Premikanje živih in neživih bitij je dost tekoče in realno, da ne izgleda čudno. Čudno je bilo v Morrowindu kjer pa je bil tud bojni sistem precej lesen. Da o zatikanju NPC-jev in sovragov ne govorim.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mokasin ::

Ja če bi bila kak Crysis grafika bi bilo kar vredu :) Sam to ne bi šlo verjetno, ker je ta njihov engine že tok razvit, da bi mogli potem vse še enkrat od začetka delat.

Halfdead987 ::

Crysus je čisto drugačen od tega..CryEngine ima bolj poudarek na naravi,ki bo kakor vidim ratal prevelik in bo narava nerealna.

mokasin ::

Ja sej bi mal prilagodil za wasteland okolje.

todman74 ::

Ne podpovprečen Crysis sem noter tlačit....kdor ni zadovoljen z grafiko Bethesdinih iger, naj gre kaj drugega igrat. Pomembno je, da je igralnost odlična.

blackbfm ::

drsanje vstran, ogromno glitchev, lesenost, občutek zrežiranosti..isto pri skyrim, isto pri f3, new vegas...f4 bo pa tudi isti..če je to zate odlična igralnost potem pa tudi ok

jaz bi najraje videl fallout z mehaniko gta in cutsceni iz mass effecta, to bi bilo kul

Halfdead987 ::

Z mehaniko bioshocka bi bil super. Trenutno je dokaj podobna.

Guzzy ::

Če Bethesda dela bo treba probat

todman74 ::

blackbfm je izjavil:

drsanje vstran, ogromno glitchev, lesenost, občutek zrežiranosti..isto pri skyrim, isto pri f3, new vegas...f4 bo pa tudi isti..če je to zate odlična igralnost potem pa tudi ok

jaz bi najraje videl fallout z mehaniko gta in cutsceni iz mass effecta, to bi bilo kul


Ja men je gibanje v F3 in Skyrimu čist v redu, pa očitno nisem edini, sama igralnost pa mi je odlična. Teb pa igri pač ne ležita...prav, saj je še mnogo drugih.Skrbi me samo, da ne bo Fallout ratal isto sranje kot COD ali GTA serija....vsi deli, zmeraj vse enako ....špilaš enega, špilaš vse.

oo7 ::

todman74 je izjavil:

Ne podpovprečen Crysis sem noter tlačit....kdor ni zadovoljen z grafiko Bethesdinih iger, naj gre kaj drugega igrat. Pomembno je, da je igralnost odlična.


Imaš čist prav.Igralnost in vzdušje sta odlična v igrah Fallout;)tudi grafika ni slaba ampak grafika ne naredi igre dobre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ABX ::

In zakaj bi dober grafični pogon slabo vplival na igralnost?

Rage recimo ima fenomenalno animacijo likov.

P.S: CoD laufa na Frostbite. Okej slaba igra, ampak grafični pogon je super.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

RejZoR ::

Ne, CoD pa nikakor ne laufa na Frostbite enginu. Frostbite je ekskluzivno zaprt pogon za EA špile. Battlefield 3 uporablja Fristbite 2, CoD uporablja nek svoj in-house engine.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ABX ::

Imaš deloma res, sem zamešal z Medal of honor. Ampak ni ekskluziven za EA.
Frostbite %28game engine%29 @ Wikipedia
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

def0r ::

Thus far, the engine is exclusive to Electronic Arts with all titles being published by EA.

ABX ::

Imaš res, nisem opazil da vsi spadajo pod EA.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Halfdead987 ::

Cod laufa IW engine.. 4.0 je imel MW2,in je bil takrat super. Za MW3 je pa že prezastarel,in so napako naredili.

Izi ::

Fallout 4 ni bil uradno prisoten na E3 2013, ampak se je pa vseeno zgodila ena majhna predstavitev za posebej izbran ozek krog ljudi za zaprtimi vrati.
Nekaj informacij iz te predstavitve (vse je popolnoma neuradno):

- Kot kaže Fallout 4 sploh še ni najavljen, čeprav vsi vemo, da ga delajo že 2 leti. Dejanska najava igre se bo zgodila PRED E3 2014, ampak igra NE BO izšla leta 2014.

- Pričakovan izid je Oktober 2015.

- Ta hip (junij 2013) je igra končana do 55%. Igralce za govor bodo začeli najemati proti koncu leta 2014.

- V igri ne bo multi-playerja, obstaja pa možnost, da bodo implementirali lokalni Co-Op.

- Igra se bo dogajala v mestih v okolici post apokaliptičnega Bostona in v samem Bostonu, ki pa ne bo dostopen od začetka.

- O zgodbi se še ne ve nič, razen da v igri bodo "Vaulti".

oo7 ::

Joj joj to je pa še daleččč:OSem mislil, da bo vsaj konec 2014 ampak konec 2015 je pa že mal dolga:'(

ABX ::

Prva varianta. Follout 1&2 varianta prihaja ven pod imenom Wasteland 2 z originalnimi razvijalci te igre. ETA: Oktober 2013. Kickstarter FTW! Upam da si tudi ti pledger.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Izi ::

Pogled bo verjetno enak kot v Fallout 3 in Fallout New Vegas. Se pravi osnovna izbira je prvooseben pogled, ki pa se lahko kadarkoli preklopi v tretjeosebnega. V tretjeosebnem pogledu igra izgubi precej svojega čara, ampak opcija vsekakor je na voljo.

In čeprav bo naslov Fallout 4 to ne pomeni, da je to šele četrta igra iz te kultne serije.
1997 - Fallout
1998 - Fallout 2
2001 - Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
2004 - Fallout: Brotherhood of Steel
2008 - Fallout 3
2010 - Fallout: New Vegas
2015 - Fallout 4

gendale ::

fallout 3 in new vegas sta znana tudi kot oblivion with guns
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

blackbfm ::

minus the fairies, spells, and other crap :) to je blo na embalaži od dvojke:))

flbroker ::

Meni pa je Fallout 3 zelo všeč, taka tematika mi je zelo blizu in sem v igri zelo užival čeprav iger ne igram oz. nisem gejmer.

oo7 ::

Od Fallout serije sta mi najboljša Fallout 3 in Fallout NW

ABX ::

Mah, mulci. Fallout 2 ostaja najboljša verzija. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

oo7 ::

ABX je izjavil:

Mah, mulci. Fallout 2 ostaja najboljša verzija. :)


Kakor za koga>:D

subby ::

ABX ima prav. Ne vem zakaj toliko fussa okoli F3, ki je dejansko najslabši del v seriji. Manjka mu svoboda izbire, kar je pa glavni point Fallout serije. F2 sem osebno obrnil vsaj 8x je še vedno mnogo drugačnih načinov, kako se lahko igra obrne in konča. Fallout 3 obrneš enkrat, dvakrat. V tretje nič novega. Še dobro, da so z NV spet prišli na pravo pot.

blackbfm ::

Jz sem tudi pri dvojki najbolj uzival, ni bilo nekih fiktivnih omejitev, lahko si sel direkt na cilj, sam si valda spusiu ker zarad skillsov, medtem ko pri novejsih igrah te hocejo vodit kako pa kaj. Seveda je danes tezko primerjat ampak ja novejsi deli nimajo tistga replay value, tudi NV, mogoce zato ker smo prenasiceni z vsem..

gendale ::

meni se je trojka zamerila, ker se ni dalo postrelit tistih nadležnih frocov
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

oldguy ::

ABX je izjavil:

Mah, mulci. Fallout 2 ostaja najboljša verzija. :)


Daleč najboljša indeed. Me ima včasih, da bi iz kleti potegnil 486ko in proper odigral eno nostalgično...pa še en X-Com, ko bi bil že ravno pri stvari

...slučajno obstaja kje kak projekt original Falloutov, prilagojenih na moderne strojčke?

blackbfm ::

sej bi mogl delat, drugač pa preko virtualca

drvo ::

oldguy je izjavil:

ABX je izjavil:

Mah, mulci. Fallout 2 ostaja najboljša verzija. :)


Daleč najboljša indeed. Me ima včasih, da bi iz kleti potegnil 486ko in proper odigral eno nostalgično...pa še en X-Com, ko bi bil že ravno pri stvari

...slučajno obstaja kje kak projekt original Falloutov, prilagojenih na moderne strojčke?


http://www.gog.com/gamecard/fallout_2

ABX ::

Samo pazi, nostalgija ti pusti samo lepe spomine. :)

Drugače, kot sem že napisal, verjamem v Wasteland 2.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

matobeli ::

Uf hudo, kolko ljubiteljev Fallouta.

Nisem igral F2, samo 3 in NV, igra mi je zaradi svoje zgradbe, možnosti izbire, grajenja karakterja totalno zakon. Škoda ker ni (več) enega spodobnega MPja.

Pretirano sem preigral New Vegas, odlična igralnost. Grafika pač ni na vrhuncu ampak povsem zadostuje.
Mi pa še menjka elementov v katerih lahko spreminjaš svet z svojimi dejanji. Nekaj malega je ampak ni še čist dodelano.

Moti me tudi to da se ostali svet ne razvija s tabo vred. Mogoče pa kaj od tega pride v F4:D

pa vozila, redka, ampak možna.

ABX ::

To je bil F2.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mipe ::

*sigh* Here comes another F:NV reinstall.

Jst ::

Jaz sem F3 preigral samo zaradi nostalgije F1 in 2. Pa mi trojka ni bila pretirano všeč, New Vegas pa nisem igral. Bom raje pustil pri miru, pa se nostalgično spominjal Fallout 2.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Torej F2 je super, kaj pa F1 in pa F Tactics? (razmišljam da si kakšen del kupim, je 5$ na gog.com)

todman74 ::

subby je izjavil:

ABX ima prav. Ne vem zakaj toliko fussa okoli F3, ki je dejansko najslabši del v seriji. Manjka mu svoboda izbire, kar je pa glavni point Fallout serije. F2 sem osebno obrnil vsaj 8x je še vedno mnogo drugačnih načinov, kako se lahko igra obrne in konča. Fallout 3 obrneš enkrat, dvakrat. V tretje nič novega. Še dobro, da so z NV spet prišli na pravo pot.


Se sploh ne strinjam....prvih delov res nisem špilal, tako, da o njih ne morem, trdim pa še zmeraj, da je F3 veliko boljši od New Vegas, slednji je korak nazaj...so "ubili" odlično atmosfero, ki je "vladala" v Fallout 3.

oldguy ::

matobeli je izjavil:

Torej F2 je super, kaj pa F1 in pa F Tactics? (razmišljam da si kakšen del kupim, je 5$ na gog.com)


Če misliš igrat dvojko, enka nekako spada zraven. Bo zgodba zanimivejša, pa še v dvojki boš spoznal, kaj si v enki pogrešal...
««
«
1 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418470 (505) matobeli
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767716 (3034) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123040 (8987) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25349793 (13928) oo7

Več podobnih tem