» »

Fallout 4

Fallout 4

««
4 / 58
»»

oo7 ::

BorutK-73 je izjavil:

Steam verija Fallout 3 ima vmes še uplay launcher. Mogoče bo Ubisoft prevzel distribucijo za PC (upam da ne)
Za New Vegas sem pa že pozabil, vsaj ne vidim ga v uplay launcherju.


Jaz mislim, da bo Fallout 100% na Steamu, da se ni za bat mogoče bo pa tudi na Uplay-u pa potem odvisno kje ga boš kupil.

PARTyZAN ::

Fallout 3 kupljen na Steamu ne rabi uplaya.

oo7 ::

Me zanima ali se bo zgodba kaj navezovala na Fallout 3 in New Vegas ali bo čisto zase.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Me zanima ali se bo zgodba kaj navezovala na Fallout 3 in New Vegas ali bo čisto zase.

Komaj je pršila potrditev, da igro sploh delajo, ti bi pa že o zgodbi debatiral ;)

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Me zanima ali se bo zgodba kaj navezovala na Fallout 3 in New Vegas ali bo čisto zase.

Komaj je pršila potrditev, da igro sploh delajo, ti bi pa že o zgodbi debatiral ;)


Ja to je pa neučakanost:)

oo7 ::

Fallout 4 will launch in 2015, according to Bethesda's online store. Its estimated ship date is listed as "TBA 2015," both before and after Fallout 4 is added to your cart :O

http://www.ign.com/articles/2015/06/03/...

mihaelf3 ::

torch it

oo7 ::

BorutK-73 je izjavil:

Steam verija Fallout 3 ima vmes še uplay launcher. Mogoče bo Ubisoft prevzel distribucijo za PC (upam da ne)
Za New Vegas sem pa že pozabil, vsaj ne vidim ga v uplay launcherju.




Evo bo Steam verzija:) samo trenutno je še ni na Steamu.

matobeli ::

Kolko je pa cena? A sem samo jaz smotan in nisem videl kje piše:P

scipascapa ::

klasika okoli 50-60€

ahac ::

Is this old Fallout 4 leak true? No gender options?

The map of Fallout 4 is about three times the size of Skyrim
Set in the year 2287, exactly 10 years after Fallout 3
Takes place in Boston
Xbox 360 and PS3 version will release later and run on the Skyrim engine (the teaser website had CSS mentions of both consoles)
You can import your Fallout 3 data that could have an impact on the story depending on your previous choices
PC version includes a "Classic Mode" that will feature a bird's-eye view like the original titles
You can only play as a male in the main story, but can change gender after completing the story
PC / PS4 / Xbox One release date: October 2015
PS3 / Xbox 360 release date: December 2015
Will have five DLCs released over the next year
An expansion will be revealed at E3 next year, and released in October
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

klasika okoli 50-60€


Ja trenutno je 59 eur na Steamu ampak pred izidom bo tudi še na Steamu -10 ali -20% :)

oo7 ::

ahac je izjavil:

Is this old Fallout 4 leak true? No gender options?

The map of Fallout 4 is about three times the size of Skyrim
Set in the year 2287, exactly 10 years after Fallout 3
Takes place in Boston
Xbox 360 and PS3 version will release later and run on the Skyrim engine (the teaser website had CSS mentions of both consoles)
You can import your Fallout 3 data that could have an impact on the story depending on your previous choices
PC version includes a "Classic Mode" that will feature a bird's-eye view like the original titles
You can only play as a male in the main story, but can change gender after completing the story
PC / PS4 / Xbox One release date: October 2015
PS3 / Xbox 360 release date: December 2015
Will have five DLCs released over the next year
An expansion will be revealed at E3 next year, and released in October



3x večja mapa kot Skyrim to bi bilo res noro =)

matobeli ::

Mene je pritegnil "You can import your Fallout 3 data that could have an impact on the story" Bom preventivno začel spet F3 igrat:P

Tr0n ::

A noben ne poslusa TBja? Iger se ne preorda. Nikoli, pod nobenim pogojem.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Mene je pritegnil "You can import your Fallout 3 data that could have an impact on the story" Bom preventivno začel spet F3 igrat:P


Tudi jaz bom še enkrat preigral Fallout 3:)


Sem pa opazil, da veliko ljudi jamra čez grafiko, ki je bila prikazana v trailerju.
Men se zdi grafika čisto dobra edino liki zgledajo leseni kot v prejnjih delih.
Drugače pa grafika se mi ni nikoli zdela ravno najboljša v igrah Fallout ampak vse to nadomesti odkrivanje post apokaliptičnega sveta in neverjetno vzdušje v igri8-)

ahac ::

Tr0n je izjavil:

A noben ne poslusa TBja? Iger se ne preorda. Nikoli, pod nobenim pogojem.


Sploh pa ne, če se o igri še NIČ ne ve.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Furbo ::

Seveda se ve, Fallout 4 je. Dovolj dober razlog za nakup. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PARTyZAN ::



Če so govorice true, mi edino ni všeč, da bo male only story. Pa save import je nice touch.

ahac ::

Če so govorice true, mi edino ni všeč, da bo male only story.


V bistvu... bolj kot gledam tole, bolj se mi zdi fake.
To, da se dogaja v Bostonu se je itak pričakovalo, vse ostalo so lahko ugibanja in želje.
Zraven pa doda še "male only story" zato, ker se tem, da razburi nekatere novinarje in poveča verjetnost se bo pisal o "leaku".
Poleg tega pa bi bilo orenk butasto, da nekdo izda take skrivnosti pod svojim pravim imenom (originalni post na redditu).

No, ja... we'll know soon enough.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

BorutK-73 ::

oo7 ::

BorutK-73 je izjavil:

Steam link:
http://store.steampowered.com/app/37716...


Saj bo zdaj med Steam razprodajo sigurno kakšno znižanje(10-20%) tako kot je bil Witcher 2-3 mesece pred izidom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Echbart ::

Tole pa bo zahtevalo nadgradnjo mojega sedaj že nekaj let starega računalnika....juhuhu!

oo7 ::

Fallout 4 will arrive on Xbox One, PlayStation 4, and PC on November 10, 2015 :)

Fallout 4 Gameplay



Fallout 4 - Weapons Customization



Fallout 4 - Rebuilt Gameplay




In še igra Fallout za telefon:D
Fallout 4 Shelter Gaemplay Walkthrough Part 1 Developer Demo Announcement Reveal E3 2015

Furbo ::

Fak tole bo epic, me prav zanima če bo moj dobri stari HW prebavljal tole ali bom moral še prej v funtech.

Lepo da niso vrgli ven igranja z babnico. Gradnja, prilagajanje orožja in oklepa, super.. :P...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

matobeli ::

Nagradno vprašanje št. 1 za bolj podkovane v grafikah:

Ali bo F4 deloval z R9 280x na vsaj zadovoljivem nivoju, magari navito? FHD obvezno, pa nek normalen nivo detajlov in "pogleda v daljavo". Da vidim če jo kar zdejle prodam dokler so še dobre cene in potem malo upgrejdam.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Nagradno vprašanje št. 1 za bolj podkovane v grafikah:

Ali bo F4 deloval z R9 280x na vsaj zadovoljivem nivoju, magari navito? FHD obvezno, pa nek normalen nivo detajlov in "pogleda v daljavo". Da vidim če jo kar zdejle prodam dokler so še dobre cene in potem malo upgrejdam.


Bo treba prvo počakati na uradne zahteve.
Glede na to, da se igra že prodaja bi morale biti že zunaj.

Furbo ::

Tale Fallout Shelter za ios je kar zabaven in že zunaj. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Furbo je izjavil:

Tale Fallout Shelter za ios je kar zabaven in že zunaj. :)


Jebal jih iOS, tile res živijo v preteklosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Tr0n ::

Tudi za Android bo, ampak bomo se morali malce pocakat na update.

https://twitter.com/DCDeacon/status/610...

Furbo ::

Zmajc je izjavil:

Furbo je izjavil:

Tale Fallout Shelter za ios je kar zabaven in že zunaj. :)


Jebal jih iOS, tile res živijo v preteklosti.


Hahah očitno imamo ios userji večji Luck. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Fallout 4 - Pip-Boy Gameplay

Zmajc ::

Upajmo da se tale boot animacije je bo zrolala vedno ko boš hotel v inv pogledat kaj. :P

Furbo ::

In vedno ko boš hotel iti v V.A.T.S... ko boš noter, boš že mrtev. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Echbart ::

DEfinitivno bom kljub pomanjkanju denarja nadgradil mojo 5 let staro mašino....ja Fallout je edina špila, ki me bo do tega pripeljala.

Vse kar rečem na zgoraj videno pa je top shit! Plus še zelo moddable in postane vse skupaj epic :D

oo7 ::

Fallout 4 dev has played 400 hours, hasn't seen everything

So how big is Fallout 4? really, really big. Too big for Bethesda staff to have explored it thoroughly.

"I've played the game probably 400 hours, and I'm still finding stuff that I haven't seen yet," lead producer Jeff Gardiner said during an E3 2015 roundtable reported by gamesradar.

http://www.vg247.com/2015/06/18/how-lon...

Kot kaže bo Fallout 4 gromozanska igra :)

Tr0n ::

Ja, proceduralno zgenerirana, prazna, genericna, tako kot Skyrim.

Naj si Bethesda malce Witcher 3 pogleda, kako se realizira nek odprt fantasy svet, ki je handmade, ziv, tematsko verjeten, vzivljen etc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Ja, proceduralno zgenerirana, prazna, genericna, tako kot Skyrim.



Ne veš in ne moreš vedet =)

oo7 ::

Če bo pa kje prazno boš pa itak lahko sam gradil hiše in vasi>:D



Igra ima tudi 50 različnih orožij in 700 različnih modov za orožja8-)

Snackbarru ::

Bojim se da bo imela igra content overload. Pa ne dober content kot recimo dobri questi al pa fajn lokacije, temveč gimike kot tale base building. Tower defense minigame, why.

Napovedujem konzolaško držanje za roko.

oo7 ::

Snackbarru je izjavil:

Bojim se da bo imela igra content overload. Pa ne dober content kot recimo dobri questi al pa fajn lokacije, temveč gimike kot tale base building. Tower defense minigame, why.

Napovedujem konzolaško držanje za roko.



Base building ni obvezen to je samo eno od stranskih opravil če ga hočeš opravljati =)

Furbo ::

Hvala bogu da bo trajal čim dlje, kako naj sicer čakamo na Fallout 5? :)

Kot so eni jamrali za Skyrim, da je vsega preveč, ja super, pejte igrat Candy Crash sago, bolj vaš speed. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oldguy ::

Tr0n je izjavil:

Ja, proceduralno zgenerirana, prazna, genericna, tako kot Skyrim.


Porkamadona, upam da ne, čeprav imaš glede na preteklost najbrž prav. Drugače pač preostane zgolj parletno čakanje na mode. Oh well, bomo pa še enkrat obrnili enko in dvojko.

Upam da se bodo zgledovali po new vegasu in ne po trojki. Bethesda je nasploh ena taka firma, da me ob igranju njihovih špilov kar glava boli ko vidim ves neizkoriščen potencial. Morrowind je bil IMO njihov zadnji špil ki je imel zares izdelan tako svet kot zgodbo ter queste. Novejši špili so brez modov boljkone dolgcajt.

Furbo ::

Ja Morrowind.. lepi časi :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

todman74 ::

oldguy je izjavil:

Upam da se bodo zgledovali po new vegasu in ne po trojki.


Jaz pa upam ravno na obratno. Fallout 3 je imel zelo dober postapokaliptičen svet in posebno vzdušje, zaradi tega je bil nekaj posebnega, v NV pa so to preprosto "ubili".

oldguy ::

No, vsekakor bi bilo najlepše, če bi se zgledovali po dvojki. :)

suhi ::

todman74 je izjavil:

Jaz pa upam ravno na obratno. Fallout 3 je imel zelo dober postapokaliptičen svet in posebno vzdušje, zaradi tega je bil nekaj posebnega, v NV pa so to preprosto "ubili".

Mogoče je imel dober postapokaliptičen svet in posebno vzdušje, ampak New Vegas je bil s svojim svetom in vzdušjem neprimerno bolj zvest izročilu serije Fallout, tu sploh ni debate. Nimam sicer nič proti, če ti je bila trojka boljša, stvar okusa, ampak poznavalci serije vemo, da je črna ovca serije prav tretji del. In zdaj verjetno še četrti, ker je to pač Bethesda in ne znajo drugače kot raztegnit svojih iger v nedogled, na globino pa povsem pozabijo. Osebno od F4 ne pričakujem veliko, zame bo postal igralen verjetno šele z modi.

todman74 ::

suhi je izjavil:

Mogoče je imel dober postapokaliptičen svet in posebno vzdušje, ampak New Vegas je bil s svojim svetom in vzdušjem neprimerno bolj zvest izročilu serije Fallout, tu sploh ni debate.


Men bi bilo čist vseeno, če bi Fallout 3 preimenovali v kaj drugega, bi pač to naprej špilal. Ampak tako, kot je narejen NV (open world) je nesmiselno. Naj potem nadaljevanja naredijo v stilu Wasteland 2 (ptičja perspektiva,action points), saj ljubitelji F1 in 2 niste "raziskovalci"....naj se fokusirajo potem na zgodbo in queste.

Zmajc ::

Edina stvar ki mene moti pri vseh Bethesda igrah je prav debilen enemy lvl scaling.

Furbo ::

Ja to je res, nikoli ni tistega občutka, da si šel na nek del mape, ki je še čisto prehuda zate in nekako sesul enega sovražnika in bil ustrezno nagrajen. Hmm nazadnje sem to doživel kje že.. dekade nazaj v Might and Magic XI se mi zdi, da sem sesuval neke zmaje :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
««
4 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418468 (503) matobeli
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767710 (3028) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123039 (8986) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25349791 (13926) oo7

Več podobnih tem