» »

Fallout 4

Fallout 4

««
2 / 58
»»

ABX ::

Tactics nima zgodbe in eventualno se naveličaš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Izi ::

Fallout 4 pride šele leta 2015, tako da bomo vsi ljubitelji tega postapokaliptičnega PRG žanra najprej igrali Wasteland 2.

Kdor ne ve, Fallout idejno ni bil nič kaj originalen, ampak je vse ideje potegnil iz igre Wasteland iz leta 1988.
Wasteland je torej začetnik Fallout franšize, bil je za Commodere 64, pa za DOS tudi, če se ne motim.
Oktobra 2013, po 25 letih, končno pride drugi del.

Medtem ko bo Fallot 4 naslednik Fallout 3, bo po do sedaj videnem Wasteland 2 naslednik Fallout 2.
Fallout 3 je že precej podoben streljaški igri z RPG elementi, Wasteland 2 pa bo "pravi" RPG, kjer bolj od daleč opazujemo svojega junaka oziroma našo skupinico z obveznimi krogci pod nogami in s poteznim bojevanjem, kjer najprej mi porabimo svoje akcijske točke, potem sovražnik svoje, pa spet mi, dokler nekdo ne obleži mrtev.
Skratka zelo podobno Fallot 2, ampak močno modernizirano.
Fallout 2 je imel statično kamero, nizko resolucijo, premikali pa smo se po namišljenih kvadratkih, kar pomeni, da ni bil možen premik diagonalno ampak samo v 4 smeri.
V Wasteland 2 se bo kamera prosto premikala, vse bo v visoki resoluciji, premikali pa se bomo po namišljenih šestkotnikih, kar pomeni premikanje v vse smeri, tudi diagonalno. Ostalo pa bo podobno kot v Falout 2, se pravi najprej klik na svojega junaka nato klik na izbranega sovražnika, nato pregled pozicije, izbira pravega orožja, izbira taktike in nato boj, ki je pravzaprav primerjava naših statistik s sovražnikovimi.
Fallout 4 pa bo enako kot Fallout 3, akcijska zadeva, kjer moraš imeti svojega junaka ves čas v pripravljenosti in ko se pojavi sovražnik je vse odvisno od naših refleksov in natančnega merjenja z miško.

Tukaj imamo torej 2 ločeni veji s precej različnim stilom igranja.

Stara šola
Wasteland --> Fallout --> Fallout 2 --> Fallout Tactics: Brotherhood of Steel --> Wasteland 2

Akcijade
Fallout: Brotherhood of Steel --> Fallout 3 --> Fallout: New Vegas --> Fallout 4

oo7 ::

No to je vse odvisno od okusa. Men bolj odgovarja Fallout 3 in Fallout NV tako, da komaj čakam Fallout 4.
Sem preigral Fallout 2 in mi je bil vredu ampak Fallout 3 in NV je čista zmaga:)

subby ::

todman74 je izjavil:

Se sploh ne strinjam....prvih delov res nisem špilal, tako, da o njih ne morem, trdim pa še zmeraj, da je F3 veliko boljši od New Vegas, slednji je korak nazaj...so "ubili" odlično atmosfero, ki je "vladala" v Fallout 3.


pravzaprav je f3 ubil atmostfero, ker sploh ni bil povezan s prvimi fallouti in je mel čisto svojo "zgrešeno" zgodbo
medtem ko je new vegas končno pravo nadaljevanje serije; po gameplayu in zgodbi... ampak seveda ne veš, ker nisi igral prvih delov
vsaj enkrat obrni f2 pa potem new vegas in ti bo pogled na igro čisto drugačen

todman74 ::

subby je izjavil:

todman74 je izjavil:

Se sploh ne strinjam....prvih delov res nisem špilal, tako, da o njih ne morem, trdim pa še zmeraj, da je F3 veliko boljši od New Vegas, slednji je korak nazaj...so "ubili" odlično atmosfero, ki je "vladala" v Fallout 3.


pravzaprav je f3 ubil atmostfero, ker sploh ni bil povezan s prvimi fallouti in je mel čisto svojo "zgrešeno" zgodbo
medtem ko je new vegas končno pravo nadaljevanje serije; po gameplayu in zgodbi... ampak seveda ne veš, ker nisi igral prvih delov
vsaj enkrat obrni f2 pa potem new vegas in ti bo pogled na igro čisto drugačen


Zakaj bi moral obračat prastare F1 in 2....."trojka" je odlično zadela svet po jedrski vojni, v NV pa rožice rastejo, malo morje ljudi gomazi vsepovsod, pa še raziskovanje je bilo manj zanimivo, kot v F3.

XsenO ::

V FNV "rastejo rožice" in ljudi gomazijo povsod lih zaradi stvari, ki si ti nared za Shady sand s F1 in vzhajajočo NCR v F2.
Meni osebno kot preigralca "stare šole" je F:NV tapravi fallout 3.
1 + 1 = 1

Kurzweil ::

Prepirati se kateri Fallout je tapravi in kateri ne je brezpredmetno - preprosto vsi so nadpovprečne zadeve, tudi številni modi so bili odlični. Kakorkoli, Fallout 3 je verjetno zadnja leta največji naslov, ki gra pričakujem, samo upamo lahko, da nebo kakšen kiks, ker iskreno rečeno, raje vidim, da ni nadaljevanja, kot da se naredi nek zmazek, po možnosti prvotno mišljen za konzole.

Najbolj od vsega pa me skrbi, da je medtem preminil vizualni gazda Fallouta, Adam Adamowicz.

B86Tech ::

men sta bla Fallout 1 in 2 super, sem oba preigral vsaj ene 15x :D od novejših mi je New Vegas bolj všeč
zarad igralnosti, pa več podobnosti ma z originaloma, sam Fallout 3 je kr se tiče okolja pa grafike še kar
dobr, sama igralnost pa me ni neki pritegnila, sem ga sicer obrnu samo enkrat... to je blo pa to...me ni
mikal d bi se ga še enkrat lotu, medtem ko sm new vegas ene 4x do zdj pregiral...

pa zdi se mi da sta mela prva fallouta bolj tako "temačno" atmosfero, sploh 1ka...

upam da bo fallout 4 narjen bolj v stilu new vegasa, v smislu hardcore mode, pa povezave z osnovnimi
fallouti...

bom pa z veseljem tut wasteland 2jko probu :)

oo7 ::

http://thesurvivor2299.com/

A mysterious teaser site that many assume is for Fallout 4 has been updated to include the phrase "Nuclear winter has come".



http://www.ign.com/articles/2013/12/03/...

Upam, da je Fallout 4:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

suhi ::

Fallout: New Vegas je mnogo, mnogo boljši kot Fallout 3. S tem se nas verjetno strinja večina tistih, ki smo preigravali tudi enko in dvojko. Fallout 3 je bil preveč resnoben, mestoma celo dolgočasen, predvsem tista tečna podzemna železnica je totalno ubijala igro. Imel je tudi veliko manj questov in orožij, poleg tega so karakter nekaterih frakcij totalno, ampak res popolnoma zgrešili - glej npr. Brotherhood of Steel.

Vse to govorim seveda v razmerju do izročila in zapuščine prvih dveh delov, kar je tudi edino pravilno, če se že pogovarjamo o seriji Fallout. Edino za DLC-je bi rekel, da jih ima trojka boljše. Seveda ima vsak pravico do svojega mnenja, ampak zame je mnenje tistih, ki ste Fallout spoznali šele s trojko, pač precej manj relevantno, žal. Katera igra je boljša, je stvar okusa. Katera igra je boljši predstavnik serije Fallout, pa ni nobene debate - to je New Vegas.

Lahko bi napisal še cel esej na to temo, ampak bom raje dodal povezavo do članka, s katerim se skoraj v celoti strinjam: Why New Vegas is Better than Fallout 3

Če bo Fallout 4 delala Bethesda, potem ne pričakujem kaj dosti. Še en 'meh' Fallout. Naj ostanejo pri Elder Scrolls seriji, tista jim gre bolje od rok :)

Zmajc ::

suhi je izjavil:

Če bo Fallout 4 delala Bethesda, potem ne pričakujem kaj dosti. Še en 'meh' Fallout. Naj ostanejo pri Elder Scrolls seriji, tista jim gre bolje od rok :)


Žalostno je da je ogrmono novodobnih fanov nasprotnega mnenja. Upam da bodo pri izdelovanju Fallout 4 pobrali vsaj nekaj idej od F:NV

PARTyZAN ::

Stvar okusa. Zame je tudi mnenje starih neprilagodljivih mačkov nerelevantno. Na koncu šteje samo to, pri katerem si bolj užival. In meni sta FO3 atmosfera in gameplay boljša, užival sem pa pri obeh. Vsakemu svoje, don't judge.

Drugače pa res upam, da bo Bethesda najavila FO4.

oo7 ::

Men so bile obe igre odlične. Fallout 3 mi je imel boljšo mapo in lepšo podobo sveta in veliko manj bugov kot New Vegas. New vegas pa ima boljšo zgodbo z več odločitvami.
Bi bilo pa super če bi imel Fallout 4 tak pogon kot igra Rage>:D

St235 ::

mene je pri FO3 ubijalo to kako umetno in nepotrebno je bila omejena mapa. In kako malo dejanskih odločitev si lahko sprejel. Frakcij praktično nisi mogel izbirat, kakor se tudi nisi mogel priključit nikomur drugem kot BOS. Konča izbira je bila plehka da glava peče.

todman74 ::

Je brez veze razglabljat. Tisti, ki smo začeli z F03, nam je ta bolj všeč kot NV, drugi, ki pa ste začeli z FO1,2, pa vam je boljši NV, ker je baje bolj podoben prvim Falloutom. Saj nekateri so nekako priznali, da če bi se Fallout 3 imenoval drugače, bi jim bil čist v redu...

matobeli ::

mogoče sem edini tukaj ki je začel z Fallout NV :D

Potem Fallout 3, "zdej" (nekaj časa nazaj) sem si pa nabavil še Fallout 2 in 1. Ampak me še ni čisto potegnilo, preslaba grafika, pa še na začetku se počutim izgubljenega. Pa naj bo zgodba še tako zelo dobra. Bom pa spet enkrat probal.
Pa mi je NV boljši kot FO3, mogoče ker ima malenkost boljšo zgodbo in gameplay.
Sta pa oba dela huda za popizdit. Meni je tak tip igre daleč najbolj užitek igrat.
Bi pa imel FO3 100% boljše DLCje, če ne bi bilo Dead Money v NV, meni osebno, najbolj fenomenalni dodatek.

Sem pa kar nekaj časa presedel za PCjem in bral http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_W... super stran.

Komaj čakam na 4ko, mogoče bodo celo spacali kakšen normalen multiplayer skupaj.

blackbfm ::

3 in NV sta meni kul izključno zato ker ni neke pametne alternative ne pa ker bi bila res tok huda. Preveč leseno pa umetno je vse, tako kot vsi bethesdini špili.

Enron x86 ::

Ja, Bethesda se mora zmigat in ustvarit en spodoben game engine. Upam, da ne bo spet tako kot pri Skyrimu, kjer so obljubili čisto nov pogon, potem smo dobili pa našminkan Gamebryo. Mislim, da zgodbo in vzdušje vsekakor znajo naredit, zatakne se pri animaciji karakterjev, optimizaciji in hroščih.

Zdajle še enkrat preigravam New Vegas in mi je veliko boljši od trojke. Tudi Boris Vorontsov se trudi z ENBjem - uspelo mu je dodat celo (za silo) sence.

Komaj čakam na 4-ko.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

BorutK-73 ::

A ni v planu Fallout online?

todman74 ::

matobeli je izjavil:

Bi pa imel FO3 100% boljše DLCje, če ne bi bilo Dead Money v NV, meni osebno, najbolj fenomenalni dodatek.


Ja no, okusi so različni....men je bil daleč najboljši DLC "The Pitt" iz FO3.

Zmajc ::

BorutK-73 je izjavil:

A ni v planu Fallout online?


Fallout Online je šel rakom žvižgat. Producirat ga je hotel Interplay ker je to bila še edini del fallout IPja ki jim je ostal. Pa so na koncu z Bethesfo dosegli izvensodni sporazum in odstopili od pravic izdelabe MMO-ja. Tako celoten Fallout IP pripada zdaj Bethesdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

matobeli ::

no sej okusi so različni. Je bil pa "The Pitt" res dober dodatek. Prav tako "Point Lookout"

Sem pa pogrešal v NV podoben pristop kot je v FO3 "Broken Steel", torej dogajanje po glavnem delu, kjer se rahlo čuti vplive "tvojega dela". Kot en epilog.

Zmajc ::

matobeli je izjavil:

no sej okusi so različni. Je bil pa "The Pitt" res dober dodatek. Prav tako "Point Lookout"

Sem pa pogrešal v NV podoben pristop kot je v FO3 "Broken Steel", torej dogajanje po glavnem delu, kjer se rahlo čuti vplive "tvojega dela". Kot en epilog.


Konec fallout 3-ke je meni osebni bil eden največjih fail-ov. Enostavno ni mel nobenega smisla, prav očitno je bilo da sod del igre enostavno odrezali in ga spremenili v DLC. Lahko bi zadevo nadaljevali drugače.

Jst ::

Fora F1 in F2 je ravno v tem, da se vsepovsod vidi outcome tvojih preteklih odločitev. V F3 pa po mojem začetnem navdušenju nove Fallout igre, me je že kar hitro razočaral in sem igral do ene polovice. In ker sem bil z F3 nezadovoljen, potem nisem igral NV, kar je po pisanju tu, očitna napaka. Si moram enkrat vzeti čas, pa preigrati...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

blackbfm ::

NV je boljši ker je novejši, pa ker so se lahko ukvarjal še z drugimi stvarmi kot s samim pogonom. Ni pa take razlike da bi bil en za preigrat drug pa ne. Tako da če ti trojka ni bila všeč ti verjetno tudi NV ne bo.

Zmajc ::

blackbfm je izjavil:

NV je boljši ker je novejši, pa ker so se lahko ukvarjal še z drugimi stvarmi kot s samim pogonom. Ni pa take razlike da bi bil en za preigrat drug pa ne. Tako da če ti trojka ni bila všeč ti verjetno tudi NV ne bo.


NV je drugačen v tem smislu da so pri igro naredili v Obsidianu in so zraven sodelovali developerji ki so bili v Fallout 1, 2 teamu. Struktoro questov, zgodbo ter zaključek naredili bolj podobno prvim igram v seriji.

dolenc ::

Jaz sem najbolj NV zameril praznino, v 3pm velek teren pa nikjer nobenga, sej razumem atomska katastrofa pa vse... Ampak prideš v las vegas, pa maš tam 3 pijane trooperje pa 2 robota, lahko bi se mal bol potrudel :)

Zmajc ::

To je res, New Reno z Fallout 2ke je bil 5x večji od Las Vegasa :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Lahko bi bilo več ljudi samo potem bi moral še bolj iskat s katerimi se lahko pogovarjaš in kateri te samo pozdravijo>:D

ahac ::

oo7 je izjavil:

http://thesurvivor2299.com/


Izkazal se je, da je fake... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Ma naj gredo nekam s temi bednimi forami;((

Jst ::

>Tako da če ti trojka ni bila všeč ti verjetno tudi NV ne bo.

Kolikor sem prebral, imajo tvoje odločitve v NV vidne posledice v svetu. Boljši in težji RPG element. Se spomnim v F2, na začetku ko si srečal kakšnega sovraga, si samo bejžal stran, v F3 pa dobivaš Levele tako hitro, da ubiješ bando mutantov že po uri igranja. Leveling pri F3 v bistvu sploh nima smisla, v F1/2 si pa prekleto premišljeval, kaj boš nadgradil.

Sicer pa upam, da bomo v prihodnosti videli vsaj en tapravi Fallout, RPG, postnuclear svet, kjer niso odločitve binarne, ampak je polno sivine, kot je bilo v prvotnih igrah in kako vplivaš na svet.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

todman74 ::

Lej, tako ena kot druga sta prelahki. Zgleda, da je to problem vseh Bethesdinih iger, tko da, če te to moti...Mislim, da je M-Power kar zadel s tem, kaj so prednosti F03 v primerjavi s NV in obratno. Ampak kakšne drastične razlike med njima pa spet ni...

oo7 ::

Tudi v Fallout3 in Fallout NV na začetku, ko še nimaš pravega orožja in če srečaš Deathclaw si hitro mrtev, ker Deathclaw ponavadi rabi en včasih dva zamaha s taco in si mrtev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Fallout 4 community gets trolled as survivor2299.com revealed as fake
http://www.incgamers.com/2013/12/fallou...

matobeli ::

oo7 je izjavil:

Tudi v Fallout3 in Fallout NV na začetku, ko še nimaš pravega orožja in če srečaš Deathclaw si hitro mrtev, ker Deathclaw ponavadi rabi en včasih dva zamaha s taco in si mrtev.


Samo zato ker je hitrejši od tebe. To pa je tudi edina zverina ki je hitrejša od tvojih nog :) Pa še zelo malo jih je okoli po svetu.

So pa težavo z temi črički "rešili" v dodatku "The Divide", tam dobiš "flare gun" ki jih prestraši.

In si lahko pri 10 lvl spet alfa in omega celotnega sveta, sploh če si grabežljiv, namensko zbiraš denar in kupiš zase in za kolega dober oklep in veliko puško.

kar mene moti je da "hard core" način igre ne predstavlja bistvenih težav. Kar sem igral sem mogoče spal 4x v celi igri, vodo piješ vsake toliko časa, ko pade pod roke, lačen sploh ne postaneš, zdravil je povsod preveč. Na čase zagusti samo z radiacijo, če nimaš namenske obleke.
Poleg tega lahko nosiš veliko preveč opreme sabo. In to brez okornega nahrbtnika. Bi moral mejčken bolj "realno" in težavno to nardit. Ne pa da se igra prekine ko stopim v Pipboy, na hitro pojem par tabletk, vzamem večjo puško, primernejše strelivo in že sem nazaj, pritisnem VATS in odpihnem karkoli mi je na poti.

Pa ena orožja so preprosto preveč počastna. Npr. 10mm shoulder mounted machine gun.

St235 ::

oo7 je izjavil:

Tudi v Fallout3 in Fallout NV na začetku, ko še nimaš pravega orožja in če srečaš Deathclaw si hitro mrtev, ker Deathclaw ponavadi rabi en včasih dva zamaha s taco in si mrtev.



za F:NV to še velja za F3 pa v času da najdeš Deathclaw že dosežeš opremo in level, da ga potolčeš. Da o temu da praktično isto sekundo ko stopi iz Vaulta 101 pobijaš super mutante kot ščurke ne govorimo. Problem F3 je bil v tem, da so nasprotniki odvisni od tvojega levela, tako da nikoli dejansko nisi out of your league, po drugi strani pa tudi nikoli nimaš tistega res god like občutka, ki pritiče end game RPG.

Zmajc ::

St235 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi v Fallout3 in Fallout NV na začetku, ko še nimaš pravega orožja in če srečaš Deathclaw si hitro mrtev, ker Deathclaw ponavadi rabi en včasih dva zamaha s taco in si mrtev.



za F:NV to še velja za F3 pa v času da najdeš Deathclaw že dosežeš opremo in level, da ga potolčeš. Da o temu da praktično isto sekundo ko stopi iz Vaulta 101 pobijaš super mutante kot ščurke ne govorimo. Problem F3 je bil v tem, da so nasprotniki odvisni od tvojega levela, tako da nikoli dejansko nisi out of your league, po drugi strani pa tudi nikoli nimaš tistega res god like občutka, ki pritiče end game RPG.


To je nekaj kar me je pri fallout 3ki najbolj motilo, ni tistega god like občutka ki si ga mel v fallout 2 ko si na koncu z advanced power armor + bozar pokosil vse kar je lezlo in šlo z enim šutom :D

oo7 ::

V Fallout NV si začel v tisti vasici Goodspring ali kako se je že imenovala in če si šel gor na pokopališče in če ti je nekako uspelo priti čez dolino škorpionov in si prišel v kamnolom tam je bil dom Deathclaw pošati>:D od mladičev do normalnih Deathclaw potem je bil pa še samec in velika mati Deathclaw za tisto si pa rabil res dobro orožje na daljavo, da si jo ubil. Ker če je prišla v tvojo bližino si bil zelo hitro mrtev. Sem pa osebno navadne Deathclawe najraje tepel z Paladin tosterjem to je tista rokavica 2 udarca in je bil mrtev>:D.

Mene je edino motilo, ker npr z pištolo z enim strelom v glavo nisi mogel ubiti Raiderja.
Najbolj me je pa razočaral kot orožje Minigun in dinamit.

oo7 ::

Najbolj všeč mi je pri Fallout ,da hodiš po post apokaliptičnem svetu in raziskuješ lokacije:)
Pri Fallout NV mi je bila najboljša lokacija Jacob s Town. Celo igro hodiš po puščavi potem pa greš v hribe hodiš nekaj časa potem pa kar sneg:D tam bi moralo biti več lokacij.
Kar se pa tiče mest mi je pa Washington D.C bil dosti boljši kot New Vegas.
V Fallout 4 naj bi bil Boston ampak ni 100%, da bo res.

St235 ::

mene je pa ravno Washington D.C. najbolj zamoril s tisto podzemno in umetnimi blokadami med lokacijami.

oo7 ::

Se strinjam blokade so tečne ampak podzemna mi je pa super.

todman74 ::

Itak je bil svet veliko bolj zanimiv v FO3, kot pa v NV. V trojki je bilo kar nekaj skrith, neoznačenih lokacij, V Vegasu pa celo ena. Da ne rečem, da je bilo iskanje, zbiranje tistih Bobbleheadov veliko bolj zanimivo, kot pa snežnih krogel...

Zmajc ::

Meni osebno so bobbleheadi bli čisto neumestna zadeva ki mi sploh ni pasala v en fallout svet pa še pozicionirani so bili tako butastih lokacijah (razen določenih), da jih brez faq-ja praktično niso mogel najti.

oo7 ::

Leaked Documents Reveal That Fallout 4 Is Real, Set In Boston:D:D
http://kotaku.com/leaked-documents-reve...

Zmajc ::

Saj čudno bi blo, če nadaljevanja nebi šli delat. :D

Se pa bojim da se bodo z tem svojim MMO-jem pošteno opekli, kar bi znalo meti negativne posledice za vse druge projekte ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zvezdica27 ::

bozar... ah
Bloody mess... ahhh
Sniper perk... ahahaha
KOliko dni je šlo za Fallout 2. Najboljša igra mojega življenja, brez dvoma.

zz

Jst ::

Zvezdica: Jaz sem tudi F2 igral ene 20krat. Kako mi je bilo zanimivo, ko se že na začetku (ko enkrat že odigraš) odločaš, kakšen karakter bo hodil po svetu. To je bila res enkratna in unikatna igra. Menda edini RPG tip igre, ki sem ga z veseljem igral. (Oba, F1 in F2).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zmajc ::

Enako, F1/2 sem obrnil sigurno 15x. :)

Zmajc ::

Čisto po naključju ima GOG.com še 24 ur Fallout 1, 2, in tactics za download zastoj

LINK
««
2 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418475 (510) matobeli
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767722 (3040) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123041 (8988) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25349798 (13933) oo7

Več podobnih tem