» »

Fallout 4

Fallout 4

««
61 / 63
»»

oo7 ::

Fallout London Team Hopes It Won't Be Long Now Before Launch

https://wccftech.com/fallout-london-tea...

BigWhale ::

Jaz sem instaliral, pognal zadevo, videl, da mo manjka samo se par misij za Institute in potem se moram odlocit kateri zadnji mission bom sel igrat.

Nisem se odlocil. Game je ze ob izidu zgledal eno generacijo slabse kot ostalo, dans je se bolj grozn. :D Sem pobrisal in sel naprej igrat Horizon Zero Dawn. :))

oo7 ::

Bolj boš odlašal bolj bo stara igra :)

Pithlit ::

Ahhh horizon je definitivno lepši.
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Bolj boš odlašal bolj bo stara igra :)


To zdej ni vec odlasanje, ampak enostavno dejstvo, da ne bom zakljucil zadeve. Ne da se mi odlocat kateri faction mi je bolj vsec, vsi so butasti po svoje. :D

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Ne da se mi odlocat kateri faction mi je bolj vsec, vsi so butasti po svoje. :D

Ravno to je bistvo, da nobena frakcija tako ne izstopa in bi se ji vsi brez razmišljanja hoteli takoj pridružiti.
Načeloma se je smiselno pridružiti vsem frakcijam in zanje opraviti čim več nalog. Šele čisto na koncu prideš do točke ko moraš narediti usodno odločitev. Ta odločitev pa ni katera frakcija ti je najljubša ampak katere frakcije si pripravljen uničiti. Vsaka izmed frakcij na koncu zahteva da uničiš njene sovražne frakcije.

Moje mnenje:
Minutemen (Nevtralneži) - Najbolj enostavna frakcija za končati igro, po defaultu se ti že sama ponudi na začetku in velja za pozitivno frakcijo. Dobiš najboljši konec igre in uničiti moraš eno samo sovražno frakcijo. Na koncu lahko trguješ z vsemi trgovci v preostalih dveh frakcijah in noben te ne sovraži.
Brotherhood Of Steel (Sebičneži) - Ponuja najboljšo opremo in orožje in zanimiv konec. Ni pa to ravno pozitivna frakcija saj bolj skrbi zase kot za druge. Uničiti moraš dve sovražni frakciji.
The Railroad (Revolucionarji) - Levi politični aktivisti, ki imajo nobel cilj, ki pa nima prihodnosti in vse skupaj pripelje v precej slab konec. Imajo super opremo in zanič orožja. Uničiti moraš dve sovražni frakciji.
The Institute (Negativci) - Najbolj negativna frakcija, ki pa je najbolj razvita in ima super opremo. Pridružitev pripelje v najslabši konec in cel svet te bo sovražil vključno z vodilnimi v Inštitutu. Za povrh tudi noben trgovec na svetu ne bo hotel več trgovati s teboj.

matobeli ::

Ma ne, sej bigwhale ima nekak point, frakcije niso zasnovane na način da te ena res potegne, malo premalo idealistične v svojem pogledu, v FNV so bile razlike res očitne in si praktično izbiral med političnmi sistemi.

oo7 ::

Kolikor se spomnim sem jaz potegnil s Minutemen.

tikitoki ::

Cel Fallout 4 je zanic, zato pa folk ne dokonca. Ce bi te spil vlekel, bi probal s parimi, al pa vsemimi. Tko, pa niti z eno ne.

matobeli ::

No, jasno da se proba z vsaj ene dvemi. RR in BoS mi niso ble ravno ljube tako da se potegnil samo z MM in IT. K sreči je vse skupaj dost zanimivo izven glavne zgodbe, pa tudi sama glavna zgodba ima nekaj dobrih stvari. Kar nekaj stran od FNV ampak momenti so bili pa zelo solidni.

oo7 ::

TV serija Bethesdi prinesla 80 000 000 $ ?

VG Insights: Fallout TV show might bring Bethesda $80 million in additional game-related revenue

https://gameworldobserver.com/2024/05/2...

oo7 ::

oo7 je izjavil:

V izdelavi MOD Fallout 2 remake. MOD se bo igral preko igre Fallout 4.

FALLOUT 2 REMAKE - Remake vs Original Comparison




Ampak bo potrebno na izid MOD-a počakati še nekaj časa.




Danes so prišle nove informacije o MODU Project Arroyo se pravi FALLOUT 2 remake.

Na igri dela več kot 100 ljudi in MOD naj bi izšel na Steamu.

tikitoki ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

V izdelavi MOD Fallout 2 remake. MOD se bo igral preko igre Fallout 4.

FALLOUT 2 REMAKE - Remake vs Original Comparison




Ampak bo potrebno na izid MOD-a počakati še nekaj časa.




Danes so prišle nove informacije o MODU Project Arroyo se pravi FALLOUT 2 remake.

Na igri dela več kot 100 ljudi in MOD naj bi izšel na Steamu.


To bo zmazek. Fallout 4 je legenda z razlogom in si zaluzi remake z izometricnim pogledom, poteznim bojem, in ohranitvijo originalnega SPECIAL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Furbo ::

Škoda, da se trend remajkov seli iz filmov še na igre.

Zakaj bi hotel spet preigrati nekaj, kar sem že vsaj 5x in vse vem, kaj bo?
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

Jaz se pa veselim tega Fallout 2 moda, ker F2 nisem nikoli preigral.

matobeli ::

Bistveno bolje bi bilo če bi naredili remake ki bi bil ravno tako potezen. Recimo po vzoru Wasteland

tikitoki ::

Vbistvu v F4 enginu ne mores nareidit nicesar, kar bi bilo vsaj priblizno na nivoju.

Interakcije z NPCji so v F4 na podnu, kak bos prenesel dialoge in opcije, ki so bile prisotne v F1&2.
SPECIAL sistem tudi ni enak, in kar se mene tice, ni na enakem nivoju.
Potezen boj. Osebe, ki ga ne marajo, jim bo ta del po godu.

oo7 ::

Pogovarjanje s NPCji v Fallout 4 je itak zgrešeno.
Ampak to se v prihajajočih modih da rešiti na tak način kot je bilo v F3 in F:NV.

tikitoki ::

V Fallout 4 kliknes na NPCja, zacne celo odgovarjati, pol se obrne in odkoraka. Tolk bedne komunikacije z NPCji se nisme videl do Fallout 4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

oo7 ::

Matty Interviews Todd Howard: Future Of Fallout, Starfield Year 2, Elder Scrolls VI Info, & MORE!




Fallout 1 and 2 won't be remastered anytime soon, as Todd Howard prioritizes keeping them playable as-is on PC.

Despite their age, the original Fallout games are considered classics, with their charm lying in their vintage design.

tikitoki ::

Bodimo resni, če bi mlajše generacije preigrale remastered fallout 1 in 2 bi videle kakšen drek or rpgja dela bethesda

Da ne govorimo o količini hroščev, ki jih Bethesdine igre premorejo v neverjetni kolicini tudi vi končni verzijim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Furbo ::

No ja, meni se zdi, da so hrošči večinoma zato, ker ti igra dovoli delati vse živo in se včasih kaj ne izide.

F1 in F2 sta bili pač relativno simpl 2d point & click zadevi. Ja, bilo je več poti do cilja in special je bil precej bolj pomemben.

F4 je pa peskovnik, kjer lahko delaš vse živo.

Meni so vse dobre.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Zmajc ::

Meni so všeč vse verzije. Ja, F1 in 2 sta bili legendarni igri ampak tako kot pravi furbo preposti 2D point & click.

Večina pozablja, da brez Bethesde Fallout franšize najverjetneje sploh več nebi bilo med živimi franšizami saj so pravice kupili ko je Interplay šel v maloro.

oo7 ::

tikitoki je izjavil:

Bodimo resni, če bi mlajše generacije preigrale remastered fallout 1 in 2 bi videle kakšen drek or rpgja dela bethesda

Da ne govorimo o količini hroščev, ki jih Bethesdine igre premorejo v neverjetni kolicini tudi vi končni verzijim


Že hrošči in povprečna grafika ampak raziskovanje in atmosfera v novejših Fallout igrah je tisto kar je meni zelo všeč.

tikitoki ::

Nope. V f2 si imel kar se tiče questiv bistveno večjo svobodo, da ne govorimo o vplivu builda. Pri f4 niti slučajno nimaš kaj veliko izbire, večino sprejmes nalogo, jo zavrnes, imaš par brezveznih dialogov za več zamaškov. Bolj ali manj najbolj nedomiselne naloge, pojdi sem, pojdi tja, spucaj sovraznike. Resno beda od rpgja. K igras Witcher 3 vidiš kaj pomenijo solidni questi. pr fallout 2 si imel tudi solidne dialoge in dejanske opcije. Nope, f4 je glede rog dela greznica. Edin open world je ok, če odmislis nerealno nedostopne stavbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

oo7 ::

Če bi hotel popolno Fallout igro potem F3 mapa, F:NV questi in zgodba in F:4 gameplay :P

Zmajc ::

Je pa prav smešno, Microsoft ima sedaj v lasti tako Obsidian, kot Bethesdo. Čudno da ju nekako ne zbližajo in probajo prisilit v sodelovanje.

Lahko bi naredili ultimativno Fallout igro. Pa lahko pokličejo še Tim Cain-a in Chris Avellone-a.

Magic1 ::

Temu se reče prevelik ego je nekje. Dvomim da bi Todd pustil, da mu kdo soli pamet kako kaj narest.
Magic

oo7 ::

Boljše bi bilo, da vsak od zgoraj naštetih naredi svojo Fallout igro Todd, Obsidian, Cain in Avellone :) Recimo na vsake 2-3 leta nova Fallout igra ne pa na 10 let ali več.

TucoX ::

Obsidian in Cain sta itak med seboj domača in bi lahko skupaj izdelali FNV2.
Bethesda bi lahko naredila FO5.
Od Avellona bi pričakoval igro v smislu Divinity:OS2 ali Pathfinder:WotR.
Inxile bi lahko naredil Wasteland 4. Wasteland bi jaz z veseljem igral tudi v proosebni perspektivi (zamisli si Roboškorpijona v FPS pogledu :O)

Dežela sladkih sanj za ljubitelje po-apokalipse :)

oo7 ::

TucoX je izjavil:

Obsidian in Cain sta itak med seboj domača in bi lahko skupaj izdelali FNV2.
Bethesda bi lahko naredila FO5.
Od Avellona bi pričakoval igro v smislu Divinity:OS2 ali Pathfinder:WotR.
Inxile bi lahko naredil Wasteland 4. Wasteland bi jaz z veseljem igral tudi v proosebni perspektivi (zamisli si Roboškorpijona v FPS pogledu :O)

Dežela sladkih sanj za ljubitelje po-apokalipse :)


Obsidian bi lahko naredil new Vegas 2 :) ampak trenutno imajo veliko dwela s drugimi napovedanimi igrami.
Bethesda bo naredila F5 ampak šele po elder scorls 6.
Avellone a ima on trenutno sploh kakšen studio ?
Inxile pa trenutno dela neko igro v stilu Bioshocka.

Vse te studije pa ima v lasti Microsoft tako, da verjetno se bo začelo kaj hitreje premikati sploh sedaj, ko je toliko ljudi igralo Fallout zaradi TV serije.

TucoX ::

Kolikor se iz glave spomnim je Avellone trenutno freelancer, ki rad sodeluje pri raznih velikih RPG projektih. Bi pa bilo kul, če bi mu Microsoft ponudil studio za razvoj iger v katerih blesti (RPGji s poudarkom na zgodbi in bojevanju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TucoX ()

oo7 ::

Tim Cain je prvič razkril zakaj je bila igra Fallout 3 s delovnim imenom Van Buren preklicana.




Cain je razkril, da ga je sredi leta 2003 neimenovani podpredsednik Interplaya prosil naj igra protoip igre Van Buren. In če mu ne bo dal dobre ocene bo igro preklical.
Cain je igral prototip 2 uri in se potem temeljito pogovoril s ekipo.
Cain je rekel, da je prepričan, da bi v 18 mesecih lahko naredili res dobro igro. Podpredsednik ga je vprašal če bi lahko naredili v 6 mesecih. Cain mu je rekel tudi če bi delali vsak dan nadure ne bi naredili prej kot v 12 mesecih.
Podpredsenik je nato preklical igro Fallout 3 / Van Buren.
Po mnenju Caina je šlo pri odpovedi Van Burena navsezadnje zaradi denarja; Huda finančna situacija družbe Interplay je pomenila, da preprosto ni imela dovolj denarja za financiranje več kot šestmesečnega nadaljnjega razvoja.
Interplay je nato zaprl Black Isle Studios in odpustil celotno osebje. Podjetje je leta 2004 izdalo konzolni spin-off Fallout: Brotherhood of Steel za Xbox in PlayStation 2, vendar to ni bilo dovolj. Istega leta je Interplay objavil licenčno pogodbo z razvijalcem The Elder Scrolls Bethesda za prihodnje igre Fallout, leta 2007 pa je Interplay dokončno prodal Fallout IP Bethesdi. Ostalo je zgodovina.

TucoX ::

Zanimivo branje. Me zanima če bo tale projekt uvidel luč sveta: Projekt Van Buren
Po eni strani pogrešam nadaljevanje Fallouta 2. Okej, FNV, ki je najbolj podobna originaloma, je sicer odlična zadeva, a je paralela in FPSRPG in ni pravo nadaljevanje zgodbe in perspektive.
Jah, nostalgija je močna stvar :D

oo7 ::

TucoX je izjavil:

Zanimivo branje. Me zanima če bo tale projekt uvidel luč sveta: Projekt Van Buren
Po eni strani pogrešam nadaljevanje Fallouta 2. Okej, FNV, ki je najbolj podobna originaloma, je sicer odlična zadeva, a je paralela in FPSRPG in ni pravo nadaljevanje zgodbe in perspektive.
Jah, nostalgija je močna stvar :D


V razvoju že od leta 2017.
Se ve koliko ljudi dela na tem projektu ?

oo7 ::

Fallout 4 Mod adds a new worldspace based on the real-life Boon island, featuring a fully voiced lore-friendly quest



MOD - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...


Boon Island - Fallout 4 Mod

tikitoki ::

TucoX je izjavil:

Zanimivo branje. Me zanima če bo tale projekt uvidel luč sveta: Projekt Van Buren
Po eni strani pogrešam nadaljevanje Fallouta 2. Okej, FNV, ki je najbolj podobna originaloma, je sicer odlična zadeva, a je paralela in FPSRPG in ni pravo nadaljevanje zgodbe in perspektive.
Jah, nostalgija je močna stvar :D


Upanje umre zadnje:).

DejchSLO ::

Danes sem ne vem po kolikih mescih vsaj 4 mescih pomoje spet igral F4. Pa je blo nekaj kar zanimivih questov med drugim sm dubu od Black Devila armor. Ne vem, če je ta sicer najboljši armor ampak dobr, pa pobral sm nek flame thrower iz čiste lave iz tovarne k na armorju narediš noge fire resistant. lok kr carsko. pa še dve trofeje sm na random dubu, ena je da sm 1000 resourcev našel oz. pobral, drug pa da sem 300 ljudi ubil. haha kr carsko

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Danes sem ne vem po kolikih mescih vsaj 4 mescih pomoje spet igral F4. Pa je blo nekaj kar zanimivih questov med drugim sm dubu od Black Devila armor. Ne vem, če je ta sicer najboljši armor ampak dobr, pa pobral sm nek flame thrower iz čiste lave iz tovarne k na armorju narediš noge fire resistant. lok kr carsko. pa še dve trofeje sm na random dubu, ena je da sm 1000 resourcev našel oz. pobral, drug pa da sem 300 ljudi ubil. haha kr carsko


Si imel pa kar dolgo pavzo.
Jaz sem večinoma oklepe samo zbiral in jih imel v glavnem naselju za rastavo :)

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Danes sem ne vem po kolikih mescih vsaj 4 mescih pomoje spet igral F4. Pa je blo nekaj kar zanimivih questov med drugim sm dubu od Black Devila armor. Ne vem, če je ta sicer najboljši armor ampak dobr, pa pobral sm nek flame thrower iz čiste lave iz tovarne k na armorju narediš noge fire resistant. lok kr carsko. pa še dve trofeje sm na random dubu, ena je da sm 1000 resourcev našel oz. pobral, drug pa da sem 300 ljudi ubil. haha kr carsko


Si imel pa kar dolgo pavzo.
Jaz sem večinoma oklepe samo zbiral in jih imel v glavnem naselju za rastavo :)

Ja jaz včasih pri takih igrah k so zelo obsežne, vzamem pavzo vmes za kar nekaj mesecev, ker mi vmes znajo dosadit in pol raj prekinem, da se mi igra ne zagnusi. Je prav dobro blo ker zdej spet igram kot zmešan. Ne vem k berem po netu je za F4 dost mešanin mnenj od zelo dobrih pa do zelo slabih, predvsem vidim, da tisti k kritizirajo, kritizirajo queste, sam meni so zanimivi, ne bom rekel vsi, ker (pre)več je takih pojdi tja in spucaj to lokacijo, sam ostali so pa zelo zanimivi. Je pa res, da te queste k so pač sm taki, da morš nekam it in spucat zadevo je res duhamorno, ful se mi ne da cel bataljon ghoulov, super mutantov ipd klat po enih in istih lokacijah.

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Danes sem ne vem po kolikih mescih vsaj 4 mescih pomoje spet igral F4. Pa je blo nekaj kar zanimivih questov med drugim sm dubu od Black Devila armor. Ne vem, če je ta sicer najboljši armor ampak dobr, pa pobral sm nek flame thrower iz čiste lave iz tovarne k na armorju narediš noge fire resistant. lok kr carsko. pa še dve trofeje sm na random dubu, ena je da sm 1000 resourcev našel oz. pobral, drug pa da sem 300 ljudi ubil. haha kr carsko


Si imel pa kar dolgo pavzo.
Jaz sem večinoma oklepe samo zbiral in jih imel v glavnem naselju za rastavo :)

Ja jaz včasih pri takih igrah k so zelo obsežne, vzamem pavzo vmes za kar nekaj mesecev, ker mi vmes znajo dosadit in pol raj prekinem, da se mi igra ne zagnusi. Je prav dobro blo ker zdej spet igram kot zmešan. Ne vem k berem po netu je za F4 dost mešanin mnenj od zelo dobrih pa do zelo slabih, predvsem vidim, da tisti k kritizirajo, kritizirajo queste, sam meni so zanimivi, ne bom rekel vsi, ker (pre)več je takih pojdi tja in spucaj to lokacijo, sam ostali so pa zelo zanimivi. Je pa res, da te queste k so pač sm taki, da morš nekam it in spucat zadevo je res duhamorno, ful se mi ne da cel bataljon ghoulov, super mutantov ipd klat po enih in istih lokacijah.


Potem, do DLCjev še nisi prišel ?
Far Harbor je dober.

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:



Potem, do DLCjev še nisi prišel ?
Far Harbor je dober.

Nisem še. Igra se meni zdi drugače nekam pošteno dolga, res, da delam dost obstranskih questov, tam najdeš res par draguljev med questi, sam vseeno pomoje sem že ene 60 ur v igri. Še sem mnenja, da je F4 meni boljša kot F3, pa mi na začetku ni bla.

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:



Potem, do DLCjev še nisi prišel ?
Far Harbor je dober.

Nisem še. Igra se meni zdi drugače nekam pošteno dolga, res, da delam dost obstranskih questov, tam najdeš res par draguljev med questi, sam vseeno pomoje sem že ene 60 ur v igri. Še sem mnenja, da je F4 meni boljša kot F3, pa mi na začetku ni bla.


Če boš opravil vse kveste in raziskal vse + DLCji potem bo verjetno okoli 200 ur.

DejchSLO ::

No to pomoje nam bom pa sigurno nekje pri 100 urah pristal. :P

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

No to pomoje nam bom pa sigurno nekje pri 100 urah pristal. :P


Pa vsaj še Far Harbor preigraj ;)

Izi ::

Fallout 4 je ena najdaljših iger. V 100 urah komaj malo popraskaš po površini ;)

Če se pridružiš vsem frakcijam in delaš queste do odločitve ko te vsi pošljejo na uničenje nasprotnikov in še DLC-je, potem je moja ocena okoli 400 ur. In to brez delanja neskončnih radiant questov, ki jih ima vsaka frakcija drugačne.

DejchSLO ::

Izi je izjavil:

Fallout 4 je ena najdaljših iger. V 100 urah komaj malo popraskaš po površini ;)

Če se pridružiš vsem frakcijam in delaš queste do odločitve ko te vsi pošljejo na uničenje nasprotnikov in še DLC-je, potem je moja ocena okoli 400 ur. In to brez delanja neskončnih radiant questov, ki jih ima vsaka frakcija drugačne.

PS App mi kaže da sem 38h igral, seprav nisem še naredil nič. :P

The Molecular Level quest imam zdaj, ki ga se ne spravim, ker ne vem ali je to odločilni quest za kero frakcijo boš ali ni? Al lahko izberem kle neko frakcijo k piše optional kerga bom prosil za pomoč pr signalu? Mi pa zaenkrat najbolj sede frakcija Commonwealth.

Se pa ne bom ukvarjal z Misc questi, ker so vsi dokaj bedni in tud neke zgodbe ni.

BTW do kerga levela ste prišli? Jaz sem trenutno level 33

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

todman74 ::

Men osebno Fallout 4 igra ni nikoli "potegnila", bilo kaj si v igri počel, si bil že nekje po 30 urah, orenk "premočen" za vse. Prelahko vse skupaj.

Mi je dosti boljši Fallout 76, ki ga sedaj špilam. Moraš kar malo preštudirat, kam perke vlagaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Izi ::

todman74 je izjavil:

...si bil že nekje po 30 urah, orenk "premočen" za vse. Prelahko vse skupaj.

Res je, ampak kasneje se zadeve obrnejo. Sovražniki skalirajo z našim junakom in postajajo vedno večji izziv, medtem ko naša oprema in orožja ne napredujejo kaj dosti.
V F4 je drugačen občutek kot običajno v RPG, tukaj smo na začetku zelo močni in nekje do level 50 vse pada v trenutku, potem pa se zadeve počasi začno spreminjati sovražnikom v prid. Tja do level 50 imaš že praktično najboljšo možno opremo in od tu naprej ne napreduješ več kaj dosti, medtem ko sovražniki konstantno postajajo vedno močnejši. Tam okoli level 100 se je treba že kar malo truditi, kar je zelo neobičajno za RPG :D

Do konca igre prilezeš vsaj nekje do level 100. Najbolj zagreti celo do level 200 in mislim da tudi to ni dovolj da bi se naučil vseh Perkov. Kolikor vem F4 sploh nima nobenih omejitev in gredo leveli kar v neskončnost.

oo7 ::

Jaz imam 430 ur na Steamu pod Fallout 4 igro ampak sem jo preigral dvakrat. Enkrat ob izidu z DLcji in potem še enkrat z modi brez DLCjev.
««
61 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Igre
1934212721 (1246) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36876020 (777) todman74
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11924656 (425) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20326187 (840) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25353516 (17651) oo7

Več podobnih tem